Beze stopy

Beze stopy

S06E09 - Jeden chybný krok

14.6. 11:25
Nova Gold
60 minut
2007
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Lindsay Bynum, která seděla za zpronevěru, se ztratila cestou z návštěvy vězení, kam chodila každý týden za svou někdejší spoluvězeňkyní. Lindseyina švagrová Natalie přizná, že u ní viděla hodně peněz, minimálně 5000 dolarů. Detektiv Mars pokračuje v pátrání po unesené servírce Angele. Podezřelým je Joe Giusti a jeho společník, kteří zřejmě mají na kontě únosy dalších 12 dívek. Brzy se ozve matka Angely, že se jí dívka pokusila zatelefonovat...(TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 7
S07E07

Vrátit čas

8.7. 09:30, Nova Gold, 55 minut

Vrátit čas

Policisté vyšetřují zmizení mladého vozíčkáře, který ochrnul při nedávné automobilové nehodě. Jsou nejdřív přesvědčeni, že jeho zmizení souvisí se soudním sporem, který vede proti speditérské firmě, jejíž nákladní auto ho srazilo. Další vyšetřování ukáže, že mladík pracoval v organizaci, která pátrala po pedofilech na internetu. Jeden z nich se po odhalení právě před mladíkem zastřelil. V důsledku toho se chlapec chtěl přiznat, že mu v noci, kdy byl sražen autem, nesvítilo na kole světlo. A chtěl také na policii vypovídat o činnosti organizace, v níž pracoval.(TV Nova)

S07E08

Dávné vzpomínky

8.7. 12:15, Nova Gold, 50 minut

Dávné vzpomínky

Rob šéfuje letecké společnosti a jeden z jeho mechaniků zahyne při požáru. Je přesvědčen, že je za nehodu odpovědný, a tento pocit v něm probudí zašlou vzpomínku z mládí. Začne pátrat a objeví patnáct let starou vraždu. Snaží se zjistit víc, ale nemá žádné důkazy. Z vraždy podezřívá svého otce, se kterým si nikdy moc nerozuměl. Rozhodne se, že to oznámí na policii. Otec i jeho přítel Ed mu to rozmlouvají...(TV Nova)

S07E09

Jde do tuhého

9.7. 12:10, Nova Gold, 55 minut

Jde do tuhého

Tentokrát tým hledá lékařku Ericu, která se ztratila z nemocnice během služby. Policisté zjistí, že si před svým zmizením vzala nějaké opiáty a antibiotika a že z nemocnice pašovala jakéhosi pacienta. Ukáže se, že klíč k jejímu tajemnému chování leží v minulosti. Erica má totiž pocit, že dluží něco dvěma mladíkům, s nimiž vyrůstala v pěstounské rodině. Když se však pěstounka dostala do nelehké finanční situace, mohla si u sebe nechat jen jedno z dětí a Erica ji přemluvila, aby to byla ona. Chlapci pak vyrůstali v různých dětských domovech. Teď se mladíci zapletli s ruským gangsterem a hrozí jim smrt, protože se ho snažili okrást. A právě Erica jim chce pomoct a sama se přitom ocitne v ohrožení života.(TV Nova)

S07E10

Občanská válka

10.7. 12:00, Nova Gold, 55 minut

Občanská válka

Televizní štáb oznámí policii, že zmizel jejich moderátor počasí Ben Coleman, poté se den předtím při natáčení objevila na jeho košili velká krvavá skvrna. Odmítl ošetření a vše svedl na pád z bicyklu. Jenže druhý den měl jeho blízký spolupracovník na svém mobilu zoufalé Benovo volání o pomoc. Policisté prověřují jednak jeho vztah s kolegou, který se cítil ponížen kvůli nedávné příhodě při natáčení reportáže o bouři, jednak se vydávají po stopě jakéhosi Kirbyho. Jeden z mužů, který organizuje setkání milovníků vojenské historie, byl svědkem hádky Bena s Kirbym o jakousi ženu.(TV Nova)

S07E11

Hledá se rodina

11.7. 12:00, Nova Gold, 50 minut

Hledá se rodina

Dvanáctiletá Daphne se dostane do těžké situace. Její rodiče se rozvedli a v péči o dceru si dělají naschvály. Když s ní jednoho dne matka hodlá odjet z města, otec vzbouří FBI a tvrdí, že žena je vážně duševně nemocná a že se nemůže o dceru starat. Jenže Daphne se už nechce nechat vláčet rodiči v jejich vzájemné válce, a tak matce uteče z autobusového nádraží. Teď volá o pomoc FBI i matka. Zatímco tým dívku hledá, rodiče od ní dostanou e-mail, jehož přílohou je video, v němž jim Daphne sděluje, že už ji neuvidí.(TV Nova)

S07E12

Víra v zázrak

12.7. 12:05, Nova Gold, 50 minut

Víra v zázrak

Ken vychovává svou neteř Addy, ale řeší finanční problémy. Z těch je zachrání socha svaté Terezy, která začne nečekaně plakat. Do Kenova baru se scházejí davy lidí, kteří jí chtějí svěřit svou prosbu a Kenovi za to platí. Najednou Ken i svatá Tereza zmizí. Během vyšetřování se ukáže, že bar byl před pár dny několikrát přepaden. Zřejmě se jedná o místo praní špinavých peněz.(TV Nova)

S07E13

Ztracená

13.7. 02:10, Nova Gold, 40 minut

Ztracená

Tentokrát policisté hledají policistku Bianku, bývalou kolegyni a především přítelkyni Eleny, která se ztratila po nepovedeném zatýkání. Okolnosti naznačují, že se jí kolegové chtěli pomstít. Stopy vedou k několik let starému případu, na němž Bianca pracovala s členkou vyšetřovacího týmu Elenou. Nález videozáznamu z výslechu s drogovým dealerem otevře Eleninu starou ránu. Bianca totiž prozradila při výslechu jméno svědkyně, která byla o pár dní později nalezena zavražděná. Malý vnuk, který u ní žil, se musel vrátit k drogově závislé matce. A právě k němu vede stopa.(TV Nova)

Dostupné za 1 den
S07E14

Přátelé a sousedé

15.7. 21:50, Nova Gold, 50 minut

Přátelé a sousedé

Zmizí Julie a její sousedka Cate. Svědkové viděli šedou dodávku, ale nikdo se k únosu nepřihlásil. Vyšetřování probíhá podle zaběhlých stereotypů, ale ukáže se, že ani jeden z manželů nepřichází jako pachatel v úvahu. Po pár hodinách je na lesní cestě nalezena postřelená Julie. Její manžel našel v opuštěném domě peníze a nechal si je. Patřily však mafii a ta je chce zpátky. Proto potřebuje rukojmí k vyjednávání.(TV Nova)

Dostupné za 2 dny
S07E15

Chameleon

16.7. 21:50, Nova Gold, 55 minut

Chameleon

Policisté pátrají po studentu Jackovi, který zmizel ze své party. Byl velmi oblíbený a jeho spolubydlící Tim tvrdí, že mu pomohl zbavit se depresí. Jenže policisté zjistí, že Jack není tím, za koho se vydává. Navíc se zapletl se zločinci, kteří ho nutí, aby je ošetřoval. Následně zadrží bratra mrtvého upáleného zločince, který vyhledal tohoto podvodníka, aby mu ošetřil střelnou ránu na břiše. Policisté zjistí, že podvodník žije a že vlastně žádný zločin nespáchal, a tak může začít nový život pod vlastním jménem.(TV Nova)

Dostupné za 3 dny
S07E16

Kostlivec ve skříni

17.7. 21:50, Nova Gold, 55 minut

Kostlivec ve skříni

Z tělocvičny klubu, kde se učí ženy sebeobraně, zmizí matka s tříměsíčním synem. Zprvu vše vypadá, že jejich únos zorganizoval manžel Jonah. Pod tíhou okolností se přizná k dávné loupeži, za kterou si jeho tehdejší kumpán Brody odseděl pět let. Teď se vrátil a začal Jonaha vydírat. Aby se ho zbavil, zorganizoval Jonah fingovaný únos a ženu se synem skryl v malém hotýlku na předměstí. Jenže miminko kdosi odložil do nemocnice a po Kaře není ani stopa.(TV Nova)

Dostupné za 4 dny
S07E17

Výběr poroty

18.7. 21:50, Nova Gold, 55 minut

Výběr poroty

Policisté vyšetřují zmizení pracovníka advokátní kanceláře Zacka Portera, který pracoval na případu velké chemické firmy. Kolegyně viděla jen chvíli před jeho zmizením, jak mu jakási mladá žena předala obálku. Obálka se najde, obsahuje nábojnici. Při vyšetřování vyjde najevo, že se Zackovi nedávno zabila přítelkyně při autonehodě a její bratr Zackovi vyhrožoval. Když ho policisté najdou, je v šoku a celý od krve. Tvrdí, že byl Zack před jeho očima zastřelen. I když mu policisté nevěří, jeho verzi začíná potvrzovat svědectví Zackovy šéfové.(TV Nova)

Dostupné za 5 dnů
S07E18

Světlo na konci tunelu

19.7. 21:55, Nova Gold, 50 minut

Světlo na konci tunelu

Policisté vyšetřují zmizení mladého psychologa Justina. Brzy zjistí, že má bratra Matthewa, který si odpykává trest za znásilnění několika žen. Zdá se, že se Justin snažil dokázat bratrovu nevinu, a zaplatil to rozchodem s přítelkyní Monikou. Jenže policisté dojdou ke zjištění, že Matthew nebyl útočníkem a sedí ve vězení neprávem. Byl snad násilníkem Justin?(TV Nova)

Podobné tituly

Hunger Games: Vražedná pomsta
The Hunger Games
Aquaman

O pořadu

česky česky
2007
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Každou minutu na světě záhadně zmizí stovky lidí. Speciální jednotka FBI v New Yorku vedená agentem Jackem Malonem (Anthony LaPaglia) je vytvořena speciálně pro tyto případy. Jeho tým sbírá střípky důkazů a postupně se snaží nejen objasnit příčiny, jež vedly ke zmizení lidí, ale hlavně je nalézt a to dříve, než uplyne magická hranice 48 hodin, po nichž pravděpodobnost úspěšného objevení živého člověka extrémně rychle klesá až na nulu...(oficiální text distributora)

Hrají

Anthony LaPaglia, Poppy Montgomery, Eric Close, Enrique Murciano, Marianne Jean-Baptiste, Mashari Laila Bain, Julie Dolan, Joshua Dov