Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Zajímavosti z regionů
- 01:45 Svatební dort
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Tomáše Engeho
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (5)
- 13:20 Horákovi (6)
- 14:20 Páni kluci
- 15:50 Zavolejte porodní sestřičky XII (3)
- 16:45 Plné hnízdo v Pardubickém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Kobry a užovky
- 23:55 Sisi (1)
- 00:00 Severokorejská dynastie (1)
- 00:50 Násilí na ženách
- 01:45 Žiješ jenom 2x (7)
- 02:10 Na moll
- 03:40 Sváteční slovo učitelky hudby Inky Vurstové
- 03:45 Designtrend
- 10:35 Portugalský jihozápad - pobřeží čápů
- 11:30 Královna českých řek
- 11:50 Moja
- 16:25 Klíč
- 16:55 Franz Kafka - známý neznámý
- 17:50 Úsměvy Jana Schmida
- 22:00 Letecké katastrofy (Únava a nedbalost)
- 22:45 Můj táta Josef Zeman
- 23:40 Život s Hitlerem (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Poslední rozloučení s Janem Kačerem
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:20 Branky, body, vteřiny
- 03:30 Branky, body, vteřiny
- 08:05 Panorama
- 08:25 J&T Banka Ostrava Beach Pro
- 00:05 Ano, šéfe!
- 01:10 Policie v akci
- 02:05 Policie Hamburk X (V Hamburku se servírují psi)
- 03:01 Policie Hamburk X (Perník)
- 04:58 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (62)
- 07:40 M.A.S.H (63)
- 08:11 M.A.S.H (64)
- 08:43 M.A.S.H (65)
- 09:16 Zoo (Proč to nejde bez právníků?)
- 14:38 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Smrt z bazaru)
- 21:45 Show Jana Krause
- 22:45 Show Jana Krause
- 23:50 Ano, šéfe!
- 00:15 Simpsonovi XXVIII (Ukradené Vánoce šáši Krustyho)
- 00:41 Simpsonovi XXVIII (Velký Phatsby 1/2: Zrada)
- 01:08 Simpsonovi XXVIII (Velký Phatsby 2/2: Pomsta)
- 01:36 Jmenuju se Earl (Randy boduje)
- 02:03 Jmenuju se Earl (Předstíral jsem vlastní smrt)
- 02:31 Top Gear speciál: Když se nedaří (4)
- 03:44 Ženy ve wrestlingu VIII (Vyvolávání monster)
- 04:42 Autosalon.tv
- 05:38 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 Těžká dřina
- 06:44 Partička L
- 07:56 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 20:19 Autosalon.tv
- 21:26 Fotr na tripu VII
- 22:10 Nezvěstná II (2)
- 23:05 Vandráci (8)
- 23:39 Simpsonovi XXVIII (Vepř a Burns)
- 23:58 Simpsonovi XXVIII (Hotdogy mého mládí)
- 00:50 Top Gun
- 03:06 Vraždy na Sandhamnu: Ve stínu moci
- 10:32 Princ Bajaja
- 12:23 Valentýnská partie
- 14:08 Případ Pelikán
- 17:01 Marťan
- 20:07 Dvojí obvinění
- 22:10 Po stopách zabijáka
- 23:56 Parchanti
- 04:22 Lásce navzdory (Snaha o udobření)
- 05:20 Karolína, domácí kuchařka
- 05:46 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:07 Libovky Pepy Libického
- 06:22 Prostřeno!
- 07:20 Sestřičky (Budeme jen kamarádi)
- 10:05 Prostřeno!
- 10:50 Ano, šéfe!
- 11:57 Inga Lindström (Ten pravý)
- 06:00 Bambulka a Bazilínek (Knoflík)
- 06:05 Remy a Fů
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (12)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:35 Včelka Mája
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Dětská dopravní policie
- 09:10 Zpívejte s námi
- 09:15 Jasmine a Jambo
- 09:25 Strýček Tonton (Tady máš! Děkuji pěkně)
- 09:30 Sovička Ollie
- 09:35 Remy a Fů
- 09:45 Dodohando
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:05 Zvířecí televize
- 10:20 Země dinosaurů
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Cvičíme se Sportíkem
- 11:00 Kouzelný vesmír
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:40 Bruno
- 11:50 Luo Bao Bei
- 12:05 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:40 Madla a Ťap (Jak byli v nebezpečí)
- 13:05 Ach, ten pokrok! II
- 13:20 Ach, ten pokrok! II
- 13:30 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Terčin zvířecí svět
- 14:10 DVA3 (Budoucnost virtuální reality)
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 Wifina
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (12)
- 15:25 Koumando
- 15:45 Archouni (Koupaliště)
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:32 Čvacht
- 16:45 Dětská dopravní policie
- 16:55 Zpívejte s námi
- 17:00 Jasmine a Jambo
- 17:10 Cvičíme se Sportíkem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak se shledali)
- 18:55 7T (13)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (19)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Z každého rožku trošku (Na Svatého Jána)
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:00 Bohemia JazzFest 2022 (1)
- 00:50 Ikony Kamila Střihavky
- 01:20 Příběhy rockových písní (Poison)
- 02:05 Hvězdy stříbrného plátna (Orson Welles)
- 02:50 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 03:15 Uchem jehly
- 04:40 Česká hračka
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Galavečer Zlín Film Festivalu 2024
- 21:30 Na plovárně s Pavlem Kukou
- 21:55 Kytarista
- 06:07 Nikdo není dokonalý
- 06:57 Nikdo není dokonalý
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen
- 22:11 7 pádů Honzy Dědka
- 23:18 Jak se staví sen
- 04:07 Superdebata: České zájmy v Evropě
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:01 Nový den
- 08:01 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:38 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:31 Zprávy Plus
- 12:00 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:17 Prima Česko
- 15:23 Prima Svět
- 15:48 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 22:30 360⁰
- 23:00 360⁰
- 23:43 Superdebata: České zájmy v Evropě
- 04:36 Veterinář z Yorkshiru XI (6)
- 05:33 Ptačí říše
- 06:00 Hausbót Petra Horkého (Sergio Rapa)
- 06:23 Prima Česko
- 06:49 Prima Svět
- 07:22 Nejnebezpečnější železnice světa (Rameswaram Express)
- 08:21 Hledání nových světů (2)
- 20:03 Divoký východ Polska
- 21:10 Chameleoni: Králové barev
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Zajímavosti z regionů
- 01:45 Svatební dort
- 04:45 13. komnata Tomáše Engeho
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (5)
- 13:20 Horákovi (6)
- 14:20 Páni kluci
- 15:50 Zavolejte porodní sestřičky XII (3)
- 16:45 Plné hnízdo v Pardubickém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Kobry a užovky
- 23:55 Sisi (1)
- 00:55 AZ-kvíz
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Tomáše Engeho
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (5)
- 13:20 Horákovi (6)
- 14:20 Páni kluci
- 15:50 Zavolejte porodní sestřičky XII (3)
- 16:45 Plné hnízdo v Pardubickém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Kobry a užovky
- 23:55 Sisi (1)
- 00:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (7)
- 01:55 Sousedství IV (21)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (75)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (76)
- 04:20 Proměny víkendových domů II (11)
- 05:10 Zahradní proměny VII (9)
- 06:00 Výleťák (177)
- 06:05 Sousedství II (9)
- 06:25 Moje místa (Jiří Prskavec)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha VIII (9)
- 20:10 Cukrárna (2)
- 21:30 105% alibi
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:40 Ulice (4717)
- 09:45 Specialisté (Šalali)
- 10:50 Můj přítel Monk (Pan Monk a ta druhá)
- 11:45 Tescoma s chutí
- 14:30 Kriminálka Miami VII (Konec sázek)
- 15:30 Výměna manželek X
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 11:05 Velký Gatsby
- 13:45 Machři
- 15:45 Jak se zbavit nevěsty
- 17:40 Co s láskou
- 20:00 MEG: Monstrum z hlubin
- 22:10 Ninja Assassin