M*A*S*H

M*A*S*H

S03E14 - Vojín Charles Jehně

5.6. 07:07
Prima
32 minut
1974
USA Komedie / Drama / Válečný

Řecký plukovník poděkuje jednotce jídlem a pitím na velikonoční oslavu. Ale slavnost je ohrožena poté, co se Radar rozhodne zachránit hlavní chod hostiny - jehně. Pomocí triku pošle jehně jako fiktivního vojína zpět domů do Ottumwy. Naštěstí Hawkeye a Trapper seženou náhradu. Zajímavý příběh prožije i Frank, když si jej vojín, který se sám postřelí, splete s kaplanem a vyzpovídá se mu.(TV Nova)

Více informací
S04E07

Autobus

22.6. 02:40, Cartoon Network CZ, 10 minut

Autobus

Radar přiváží autobusem Hawkeyho a ostatní z lékařského kongresu, ale ztratí se a navíc se poláme autobus. Nakonec jsou zachráněni zraněným Korejcem. Pozn.: V této epizodě se neobjevují ani Margaret ani Klinger.(TV Nova)

Podobné tituly

2 $ocky

O pořadu

česky česky
1974
USA Komedie / Drama / Válečný

Legendární seriál M*A*S*H patří v oblasti komediální televizní tvorby mezi to nejlepší. Výborná komedie z prostředí mobilní vojenské nemocnice uprostřed války v Koreji nám dává nahlédnout do každodenního života postav lékařů, sester a vojáků. Postavy seriálu čekají v prostředí války mnohdy i velmi dramatické momenty, i přesto je ale dokáží prožít s nadsázkou a humorem.

Tvůrci

Hy Averback

Hrají

Gary Burghoff, Alan Alda, Kellye Nakahara, Wayne Rogers, Todd Susman, McLean Stevenson, Larry Linville, Titos Vandis, Ted Eccles