Specialisté

Specialisté

S08E17 - Šalali

5.6. 01:40
Nova
85 minut
Krimi / Thriller

Specialisté vyšetřují vraždu uměleckého kováře Jakuba Lindemana. Postupně rozplétají poněkud složité vztahy v Jakubově rodině, jejíž chod ovlivňuje především péče o Jakubovu sedmdesátiletou matku Irenu, která trpí Alzheimerovou chorobou. Chování všech členů rodiny je značně podezřelé a prakticky každý z nich mohl Jakuba zabít. Strouhal proto k případu přizve MUDr. Miroslava Straku, soudního znalce v oboru psychiatrie, který může Specialistům pomoci. Strouhal se postupně začíná sbližovat s Dagmar Šnébovou, i když si je vědom, že osobní vztah s kolegyní může být do budoucna značně problematický. (TV Nova)

Více informací
S08E18

Sousedka

12.6. 09:50, Nova, 65 minut

Sousedka

Majitelka vietnamské restaurace Trán je brutálně napadena a zemře. Specialisté se domnívají, že se stala obětí mafie, která vybírá výpalné. Svědectví souseda však ukáže na násilnického Machara, který v restauraci vyvolal konflikt s rasovým podtextem. Výpověď ale není kompaktní a při důkladnějším prošetření dostává trhliny. Soused si podle všeho přepadení vymyslel, zdá se, že pachatelem je on sám. Vietnamská majitelka Trán, sama ve finančních potížích, jej zřejmě vydírala kvůli jeho milence, a proto se rozhodl Trán odstranit. Soused nakonec přizná, že opravdu nic neviděl, přepadení se však skutečně odehrálo. Jen je místo něj viděl někdo jiný, kdo se však nechtěl svědectvím kompromitovat... (TV Nova)

Dostupné za 2 dny
S08E19

Máš na to!

17.6. 20:20, Nova, 65 minut

Máš na to!

Petr už několik týdnů chodí s Renatou Valešovou, která vede taneční studio. Tam dává prostor zejména teenagerům z vyloučených komunit a sociálně znevýhodněných skupin. Po jedné z tanečních lekcí najdou Renata s Petrem mrtvého Antanase Kalvelise, úspěšného choreografa z Litvy, který teď skupinu připravuje na mezinárodní soutěž v Rize. Petr před Renatou tají, že je policista. Jeho profese mu už několik vztahů zničila. Strouhal to akceptuje a rozhodne se toho využít. Petr má uvnitř tanečního studia zjistit co nejvíce, protože mladí tanečníci s policií moc spolupracovat nechtějí. (TV Nova)

O pořadu

česky česky
Krimi / Thriller

V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeho malá vnučka je těžce zraněna. Zdánlivě jasný případ zkomplikuje vražda a brzy vyjde najevo, že celá kauza sahá mnohem výš, než by se mohlo zprvu zdát. Nový český kriminální seriál.

Tvůrci

Martin Bystriansky

Hrají

Gabriela Míčová, Kateřina Lojdová, Zuzana Kajnarová, Ivo Theimer, Pavel Doucek, Vojtěch Vodochodský, Erika Stárková, Adam Joura, Libuše Švormová, Martin Dejdar, Jiří Hána