Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:10 Hitparáda televizní zábavy
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Pomsta dělá člověka)
- 01:45 Bolkoviny
- 02:40 Nakloněná rovina Karla Hály
- 03:35 Na forbíně TM
- 04:15 Posvícení na Vysočině
- 04:40 V kondici
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Raketa a šíp)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Po stopách hvězd
- 06:50 Jak se zranit ve službě
- 08:10 Buchty po ránu
- 08:40 Polopatě
- 09:35 Kalendárium
- 09:50 Toulavá kamera
- 10:20 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (3)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Zelený rytíř
- 14:05 Klaním se, měsíci!
- 15:15 Čerte, tady straší!
- 16:00 Recepty doktora Kudrny
- 17:05 Nemocnice na kraji města (3)
- 18:00 Náves (10)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ pro lyžaře
- 21:20 168 hodin
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Definice lásky
- 00:30 Venus a Serena - sestry, které změnily tvář tenisu
- 01:20 Litviněnko (2)
- 02:10 Nový Hrozenkov
- 02:35 Historie.cs
- 03:30 Buddhismus Diamantové cesty
- 03:55 Za pověstmi Zlatého koně
- 12:25 Cesty víry (Lidický mučedník)
- 12:50 Cesta z Lidic do Lidic
- 13:20 Na plovárně s Pavlem Kukou
- 13:50 Alžběta II., jak ji neznáme
- 16:45 V karavanu po Polsku (8)
- 17:15 Tajemství skrytá v písku (1)
- 18:00 Cyklodálky (6)
- 18:25 Nádherná Jižní Korea (2)
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Z pekla do Texasu
- 21:45 Porota
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Regiony ČT24
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:32 Archiv ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Hyde Park Civilizace
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Volební studio
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Volební studio
- 21:00 Volební studio
- 22:00 Volební studio
- 23:00 Volební studio
- 08:25 J&T Banka Ostrava Beach Pro
- 08:50 ME Itálie 2024
- 16:00 J&T Banka Ostrava Beach Pro
- 17:05 Cyklistika ČR 2024 (MTB Malevil Cup 2024)
- 17:40 Magazín UEFA
- 00:28 Řbitov zviřátek
- 02:46 Vražedné svody
- 04:38 Jak se staví sen
- 05:35 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Lodí přes Kornati
- 06:07 Bolek a Lolek vyrážejí do světa
- 06:15 M.A.S.H (72)
- 06:39 M.A.S.H (73)
- 07:09 M.A.S.H (74)
- 07:40 M.A.S.H (75)
- 08:12 M.A.S.H (76)
- 08:45 Prima Česko
- 09:18 Prima Svět
- 09:52 Inkognito
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 12:02 Receptář prima nápadů
- 12:59 Libovky Pepy Libického
- 13:33 Zahradník po ruce
- 14:08 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:47 Vychytávky Ládi Hrušky
- 15:33 Polda V (Bříza na horách)
- 16:57 Pánský klub
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Účastníci zájezdu
- 23:05 Cliffhanger
- 04:19 Ženy ve wrestlingu VIII (Poslední překážka)
- 05:28 Těžká dřina
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 Těžká dřina
- 06:44 Top Gear speciál: Když se nedaří (8)
- 07:40 Top Gear speciál: Nejlepší závody (1)
- 11:02 Autosalon.tv
- 23:12 Velký útěk
- 01:54 Po stopách zabijáka
- 08:02 Ptačí klec
- 10:42 Třetí skoba pro Kocoura
- 12:33 Divoká dvojka
- 14:27 Jára Cimrman ležící, spící
- 15:58 Toy Story: Příběh hraček
- 17:42 Pod toskánským sluncem
- 20:06 Sestra v akci
- 22:05 Terminátor
- 04:30 Lásce navzdory (Nový začátek)
- 05:33 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Na zámku
- 06:15 Karolína, domácí kuchařka
- 06:39 Zoo (Opilá pravda)
- 10:37 Receptář prima nápadů
- 11:24 České chaty snů
- 20:04 Osudný víkend
- 21:50 Sestřičky (Jizva krásné doktorky)
- 06:05 Prasátko Peppa IV
- 06:10 Prasátko Peppa IV
- 06:20 7T (14)
- 06:40 Pošťák Pat a záchrana mašinky
- 07:00 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VI
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Leo da Vinci: Mise Mona Lisa
- 10:45 Bob a Bobek na cestách (Na výletní lodi)
- 10:50 Bonifác v létě
- 11:20 Operace Jauu!
- 11:45 Friends: Příběhy z Heartlake City
- 12:10 AZ kvíz junior
- 12:30 Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí
- 12:55 MasterChef Junior VIII (1)
- 13:40 Už tam budem?
- 14:10 Hubert a Takako
- 14:20 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Virus)
- 14:30 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Tým hrdinů)
- 14:40 Art Ninja
- 15:10 Dračí záchranáři
- 15:35 Dračí záchranáři
- 15:55 Kde je Valda? II
- 16:20 7T (15)
- 16:40 Tlapková patrola VI
- 17:05 Jurský svět: Legenda Isla Nublar
- 17:30 Ovečka Shaun
- 17:35 Pan Tau (3)
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Strašidla na Kulíkově (Ohnivý pes)
- 18:55 7T (17)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (23)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Na výletní lodi)
- 19:57 Přestávka ve vysílání 19:57-06:00
- 00:00 Písničkář, který nezemřel
- 01:05 Ikony Kamila Střihavky
- 01:35 GEN (Radek Baborák)
- 01:50 Moderní historie britské kinematografie (2)
- 02:55 Půst
- 03:10 Stará Boleslav (1)
- 03:30 Uchem jehly
- 03:55 Crescendo
- 04:45 Česká hračka
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Trebbia 2024
- 21:55 Alisa Weilersteinová v Rudolfinu
- 22:55 Tom of Finland
- 04:01 Čas lásky a třešní (Těžké ráno)
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 Nikdo není dokonalý
- 07:41 Columbo (Rozhodující zápas)
- 16:52 Nikdo není dokonalý
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen
- 22:16 Nikdo není dokonalý
- 23:23 Jak se staví sen
- 00:03 Partie Terezie Tománkové
- 01:56 Hlasy zločinu
- 02:55 Prima Svět
- 03:27 Hlavní zprávy
- 04:24 Prima Česko
- 04:55 Autosalon.tv
- 07:00 Zprávy
- 07:26 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:27 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:24 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 10:51 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:54 Partie Terezie Tománkové
- 13:01 Partie PLUS
- 13:58 Partie Terezie Tománkové
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:31 Zprávy z regionů
- 18:00 Evropské volby 2024
- 18:40 Evropské volby 2024
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Evropská volební noc
- 22:06 Evropská volební noc
- 23:02 Evropská volební noc
- 04:15 Posvícení na Vysočině
- 04:40 V kondici
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Raketa a šíp)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Po stopách hvězd
- 08:10 Buchty po ránu
- 08:40 Polopatě
- 09:35 Kalendárium
- 09:50 Toulavá kamera
- 10:20 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (3)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 18:00 Náves (10)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ pro lyžaře
- 21:20 168 hodin
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Definice lásky
- 08:10 Buchty po ránu
- 08:40 Polopatě
- 09:35 Kalendárium
- 09:50 Toulavá kamera
- 10:20 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (3)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 14:05 Klaním se, měsíci!
- 15:15 Čerte, tady straší!
- 16:00 Recepty doktora Kudrny
- 17:05 Nemocnice na kraji města (3)
- 18:00 Náves (10)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ pro lyžaře
- 21:20 168 hodin
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Definice lásky
- 01:05 Hasičárna Telecí (2)
- 01:50 TaJeMno V (23)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (83)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (85)
- 12:10 Křtiny
- 13:50 Synové a dcery Jakuba skláře (2)
- 15:00 Supercela
- 22:05 Druhá šance
- 00:05 Machři 2
- 02:05 Kriminálka Miami VII (Rozvodová párty)
- 03:05 Zlatá labuť (56)
- 04:15 Na vaší straně
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Bernieho dobrodružství
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:15 Monchhichi (24)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové (11)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 23:00 Střepiny
- 23:30 24 hodin života
- 01:15 Jedna mezi oči
- 03:05 Norbit
- 05:05 Zachraňte Willyho
- 07:15 Happy Feet
- 09:20 Jumper
- 11:05 Mimoni
- 12:45 Hunger Games
- 15:30 Vesmírní kovbojové
- 18:05 Mámy na pařbě
- 20:00 Temné stíny
- 22:25 Blade 2
- 08:30 Pomozte autům VIII (1)
- 09:30 Kobra 11 XXI (8)
- 15:25 Souboj Titánů II (5)
- 16:25 Kobra 11 XXI (10)
- 18:30 Válka skladů VII (30)
- 19:00 Válka skladů VIII (1)
- 19:30 Mistři zastavárny XXII (15)
- 20:30 Dům na špatné adrese
- 04:10 TELE TELE
- 04:40 Stahovák
- 06:10 Bernieho dobrodružství (19)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (12)
- 07:45 2 $ocky III (17)
- 09:30 Malý Sheldon IV (16)
- 11:05 Noční soud (12)
- 12:50 Přátelé IV (21)
- 13:50 Teorie velkého třesku V (23)
- 15:30 2 $ocky III (21)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá IV (22)
- 18:15 Dva a půl chlapa II (2)
- 19:10 Malý Sheldon IV (18)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (24)
- 20:25 Teorie velkého třesku VI (3)
- 21:45 Přátelé IV (23)
- 22:40 Griffinovi V (5)
- 23:40 Dva a půl chlapa II (2)
- 04:10 Riskuj!
- 04:35 Grantchester V (2)
- 05:25 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:10 Na lovu
- 07:05 MasterChef Česko VI (10)
- 12:45 MasterChef Česko VI (11)
- 00:40 Nemocnice Chicago Med V (19)
- 01:30 Vyměněné osudy (58)
- 03:00 Čarodějky II (2)
- 04:15 Ulice (4287)
- 05:55 Život na jachtě: Středomoří II (15)
- 07:40 Pan Selfridge III (7)
- 08:40 Pan Selfridge III (8)
- 09:40 Vítejte doma III
- 10:40 Zlatá labuť (56)
- 11:55 Nekonečná láska II (44)
- 16:15 Pan Selfridge III (9)
- 17:15 Pan Selfridge III (10)
- 18:15 Doktorka Quinnová (6)
- 20:15 Co je šeptem...
- 00:00 Sportovní noviny
- 00:05 NHL News
- 01:00 NHL: Studio Stanley Cup 2024
- 02:00 NHL: Florida Panthers - Edmonton Oilers
- 13:30 PFL Europe 2
- 18:45 NHL News
- 21:00 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 01:20 Správy RTVS "N"
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 02:35 Počasie
- 02:45 Nikto nie je dokonalý
- 03:55 Neskoro večer
- 05:05 Správy RTVS "N"
- 06:00 Góly - body - sekundy
- 06:20 Počasie
- 06:30 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 07:05 Nezbedný havran
- 07:20 Bluey
- 07:35 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:45 Údolie Muminovcov II (Syn svojho otca)
- 08:20 Dokážeš to! (Mathaios – Tanec je pre každého)
- 08:40 Zázračný ateliér
- 09:05 Príbeh rieky Poprad (7)
- 09:35 Autosalón
- 10:00 Pohľady zhora II (Írsko zhora)
- 11:00 Slovensko v obrazoch
- 11:25 Svet v obrazoch
- 11:55 O 5 minút 12
- 13:05 Občan za dverami
- 17:15 Neskoro večer
- 18:15 Veľkou lyžicou (Maslo)
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Hotel Portofino (3)
- 23:00 Šepkajúci fantóm
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 06:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Cyklochodník Ohře (Ústecký kraj))
- 06:20 Encyklopédia slovenských obcí (Nová Polhora)
- 06:35 Televíkend
- 07:05 Kapura
- 07:50 Živá panoráma
- 08:20 Chochmesovci (O senioroch)
- 08:35 Farmárska revue
- 09:00 Hubačka
- 09:15 Na rybách - Petrov zdar
- 11:40 Princezná v ježovej koži
- 14:40 ČĽOVEK
- 16:50 Trochu inak s Adelou
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:10 Hitparáda televizní zábavy
- 01:45 Bolkoviny
- 02:40 Nakloněná rovina Karla Hály
- 08:10 Buchty po ránu
- 08:40 Polopatě
- 09:50 Toulavá kamera
- 10:20 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (3)
- 13:05 Zelený rytíř
- 15:15 Čerte, tady straší!
- 18:00 Náves (10)
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 21:20 168 hodin
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Definice lásky
- 08:10 Buchty po ránu
- 08:40 Polopatě
- 13:00 Zprávy
- 18:00 Náves (10)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ pro lyžaře
- 21:20 168 hodin
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Definice lásky
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 01:15 Slovensko v obrazoch
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:35 VAT
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 11:20 Reportéri
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Jak splatit dluh
- 05:20 Pes ro(c)ku
- 09:10 Milionový závod
- 14:30 Hlas lásky
- 16:40 Velká láska
- 18:35 Šance na lásku
- 22:10 Assassin
- 23:50 Jak obšťastnit ženu
- 00:05 Bučkovi 2 - Slunce, seno, vesnice
- 01:10 Soudní síň (Chce být hvězdou)
- 02:00 Soudní síň (Vyměňme si děti)
- 02:50 Krimi
- 03:10 Na chalupě
- 03:55 Nové bydlení
- 04:40 Krimi
- 05:05 Noviny
- 05:40 Krimi
- 06:00 Noviny
- 06:35 Delukse (Samaritánka)
- 07:30 Profesionálové II (Miňo opět policistou)
- 16:50 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 Past na rodinu
- 22:05 Válka barev
- 00:30 Rodinné prípady
- 03:30 Aj múdry schybí
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:10 Aj múdry schybí
- 13:00 Na telo
- 16:20 Horná Dolná XIV (4)
- 17:40 Horná Dolná X (10)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:45 Survivor
- 22:55 Rodinné prípady
- 23:35 Rodinné prípady
- 02:50 Zahrady snů (3)
- 03:40 Velkolepé plány - Nový Zéland IV (5)
- 06:00 Dům snů (22)
- 06:50 Dům snů - souboj III (2)
- 14:30 Luxusní domy III (9)
- 15:00 Luxusní domy III (10)
- 15:25 Dům snů (22)
- 16:10 Zahrady snů (4)
- 16:35 Váš dokonalý domov (1)
- 17:40 Utajený šéf – USA XI (1)
- 22:40 Výjimečné manželky (2)
- 23:40 Bohatí a chudí III (4)
- 02:25 Motel smrti
- 03:50 Emily
- 12:00 Lásky čas
- 14:00 Humr
- 16:00 Barbie
- 17:55 Jurský park
- 20:00 Creed III
- 21:55 Dokonalý trik
- 01:15 Karanténa smrti
- 04:00 Blízko od sebe
- 06:00 Supernova
- 07:40 Batman a Superman: Bitva supersynů
- 09:00 Kong: Ostrov lebek
- 10:55 Mamma Mia!
- 16:05 Muži v černém 2
- 17:35 Mamma Mia! Here We Go Again
- 20:10 The Independent
- 21:55 Equalizer 3: Poslední kapitola
- 23:40 Veliká II (5)
- 00:10 Znám tvou duši (6)
- 01:10 Patriot
- 03:55 Rituál
- 07:30 Lorax
- 08:55 Létání pro začátečníky
- 10:30 Po zániku Země
- 13:20 Muž roku
- 15:10 Válka o dědictví
- 16:45 Black Adam
- 18:50 Rod draka (7)
- 19:50 Rod draka (8)
- 21:00 Spy/Master (4)
- 21:50 Bojovník III (4)
- 22:40 Meg 2: Příkop