Třetí patro

Třetí patro

S01E02 - Zeď

9.6. 18:05
Nova
85 minut
1985
Komedie / Drama

Miky zklamal Martinovu důvěru a ten trvá na jeho potrestání, ale ředitel učiliště Beran uhraje aféru do autu. Miky je totiž synovcem vlivného člověka. Od této chvíle propukne mezi kluky a novým mistrem nevyhlášená válka. Miky získá na svou stranu i Jakuba, který navíc uteče z domova. Jediným světlým bodem je v těchto dnech pro Martina vychovatelka Veronika. A pak Hanka, která za Martinem přijede do Prahy…(Česká televize)

Více informací

Epizody

Řada 1
S01E06

Mistr

7.7. 18:00, Nova, 90 minut

Mistr

Martin se rozhodne vrátit k Hance a oženit se s ní. Ta však už má nejistoty dost, zvyká si na představu, že bude svobodnou matkou. Sbližování není snadné. Na učilišti se Martin snaží dosáhnout důsledného vyšetření Michalova případu. Díky důvěře, kterou během roku mezi učni získal, se mu podaří prolomit bariéru mlčení, chránící dosud Mikyho. Miky je vyloučen, ale radost z toho Martin nemá. Jakub se vrací domů, Vojta se vzpamatoval ze svého románku. I Hanka si vybojuje svůj vnitřní zápas, jde za Martinem do Prahy. A po prázdninách čeká na Martina nový první ročník…(Česká televize)

Podobné tituly

Válka skladů

O pořadu

česky česky
1985
Komedie / Drama

Martin Brázda se vrací z vojny. Jeho dívka Hanka asi čekala, že se teď konečně vezmou, ale Martin se ženěním nijak nespěchá. Nastupuje jako mistr v Praze, v učilišti, kde se sám před lety vyučil. Začátek je trochu tvrdý, ředitel Beran mu svěří třeťáky, postrach učiliště. Martin se seznamuje s Vojtou, který už chodí na melouchy k atraktivní paní Mádlové, s Jakubem, který má konflikty s otcem, získá dokonce důvěru Mikyho Kadlece, vůdce party. Martin ho pustí na den domů, protože Miky tvrdí, že má problémy s rodiči. Místo toho však Miky jede za holkou a na Jakubově mopedu ho podnapilého chytí silniční kontrola(oficiální text distributora)

Tvůrci

Karel Smyczek

Hrají

Rostislav Kuba, Michal Dlouhý, Jan Antonín Duchoslav, F. Němec, J. Somr, Josef A. Stehlík, Zdeněk Dušek, Igor Chaun, Jiří Hálek, Lucie Juřičková, Lukáš Vaculík, Jaromíra Mílová, V. Hašek, Ljuba Krbová, Jiří Langmajer, Jan Potměšil, Andrea Sedláčková, Gabriela Wilhelmová, Michal Suchánek, B. Bohdanová, Petr Skarke, Daniel Landa, Jan Fiala, David Novotný, Kateřina Pindejová, Evelyna Steimarová, Marek Tomažič, Viktor Král, Daniel Šedivák, Jana Radojčičová, Markéta Fišerová, Jana Vaňková, Miroslava Vydrová, Růžena Rudnická, A. Chrtková, Jiří Matějka, Renáta Hudrlíková, Petr Šimák, Josef Vokračka, Petr Bosák