Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:50 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 01:35 Z metropole
- 02:05 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pod Českým středohořím)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 06:25 Na cestě po Cejlonu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Legendární dvojice
- 11:05 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Banánové děti)
- 12:55 Písničky z obrazovky
- 13:15 To já ne, to on
- 14:45 Pozdní léto
- 16:20 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, druhá část)
- 17:05 Šetrný a Platil (2)
- 17:15 Písničky z klobouku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:50 Všechnopárty
- 23:45 Bardotová (3)
- 00:40 Salvador: válka gangů
- 01:40 Před půlnocí
- 02:10 Ta naša kapela
- 02:35 Kudy stezkou do nebe
- 03:00 Čaj pro třetího
- 03:30 Historie.cs
- 10:45 Vítězný oblouk
- 11:40 Extrémní výtahy
- 12:30 Bitvy o Evropu (Rýn)
- 13:25 Dopis z tábora Stockmanů
- 14:00 Příroda Berlína
- 14:55 Dcery a synové divočiny (1)
- 15:50 Tajemné stromy na Pohansku
- 20:00 Sbohem buď, lásko má
- 21:40 Dobrodružství rabína Jákoba
- 23:15 Kruk II (6)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 MS v letním biatlonu 2024 Estonsko (MS Estonsko)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 30. ročník Běhu městem Strakonice
- 12:40 Volejbalový magazín
- 12:55 Archiv D (Archiv D: Sport 1979)
- 04:50 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (50)
- 07:35 M.A.S.H (51)
- 08:10 M.A.S.H (52)
- 08:45 M.A.S.H (53)
- 09:15 Malý pitaval z velkého města (Kuchařinka)
- 14:30 Policie v akci
- 15:30 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Kdo nechce dítě?)
- 21:40 7 pádů Honzy Dědka
- 22:50 Honeymoon líbánky k nepřežití
- 23:55 Ano, šéfe!
- 04:20 Autosalon.tv
- 05:25 Těžká dřina
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:10 Autosalon.tv
- 07:00 Partička
- 07:40 Fotr na tripu VI
- 08:20 Top Gear VII (8)
- 09:30 Top Gear VIII (8)
- 20:15 Partička L
- 21:45 Moto cestou necestou
- 04:00 Castle na zabití IV (Spiknutí)
- 04:55 Policie v akci
- 06:00 Policie v akci
- 06:40 Zločiny ze sousedství (Útěk)
- 07:20 Komisař Rex VIII (S Ninou o půlnoci)
- 11:05 Columbo (Kouzelné alibi)
- 00:05 Spectre
- 03:10 Nejhorší obavy
- 06:00 Nad krajinou
- 06:05 Příhody Bolka a Lolka
- 06:15 M.A.S.H
- 06:40 M.A.S.H
- 07:10 M.A.S.H
- 07:40 Námořní vyšetřovací služba XIII (Šaráda)
- 11:20 Tenkrát na Východě
- 13:35 Dvojí obvinění
- 15:40 Přes palubu
- 17:55 A co když je to pravda?
- 20:00 Rytíři ze Šanghaje
- 22:25 Jackie Brownová
- 04:40 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Libovky Pepy Libického
- 06:20 Teď vaří šéf!
- 07:10 Prostřeno!
- 10:15 Prostřeno!
- 11:10 Ano, šéfe!
- 12:15 Osudové léto v Salamance
- 20:00 Osudové léto v Andalusii
- 21:50 Ošklivka Katka (Povýšení)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík v metru)
- 06:05 Hopsasa (Kolobrndy)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Zafari II (12)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Operace Jauu! IX
- 10:25 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 101 Dalmatinská (6)
- 12:15 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:55 Šmoulové
- 13:20 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Věda je zábava III
- 14:35 Čarodějky školou povinné III (5)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Čvacht
- 15:30 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:50 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak přestal být sám)
- 18:55 Zafari II (13)
- 19:15 101 Dalmatinská (7)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Na lodi za pohádkou
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 04:15 Zábava pro každého
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Evita
- 04:45 Prostřeno v Británii XVIII (42)
- 05:10 Neuvěřitelné dorty IV (5)
- 05:30 Neuvěřitelné dorty IV (6)
- 06:00 Noční Praha
- 06:05 Amerika hledá topmodelku XX (Láska na Bali)
- 06:45 Tyhle šaty beru! IV (Třikrát hurá pro nevěstu)
- 07:15 Tyhle šaty beru! IV (Jižansky šik)
- 07:45 Tyhle šaty beru! IV (Mezi mlýnskými kameny)
- 12:20 Máte doma uklizeno? II (5)
- 12:50 Neuvěřitelné dorty IV (5)
- 13:20 Neuvěřitelné dorty IV (6)
- 13:45 Hledá se táta a máma
- 04:25 Rodinná pouta II (Co nejdál)
- 05:30 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:40 Nikdo není dokonalý
- 07:35 Columbo (Za úsvitu)
- 09:40 Osudové léto na Mykonosu
- 14:50 Rodinná pouta II (Bez dechu)
- 15:55 Přístav (Bicykl)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 Show Jana Krause
- 23:10 Jak se staví sen
- 01:35 Prima Česko
- 02:05 Lékaři v éteru
- 02:35 Showtime
- 02:55 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Svět financí s Trinity Bank
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:50 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 01:35 Z metropole
- 02:05 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pod Českým středohořím)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 06:25 Na cestě po Cejlonu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Legendární dvojice
- 11:05 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Banánové děti)
- 12:55 Písničky z obrazovky
- 13:15 To já ne, to on
- 14:45 Pozdní léto
- 16:20 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, druhá část)
- 17:05 Šetrný a Platil (2)
- 17:15 Písničky z klobouku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:50 Všechnopárty
- 23:45 Bardotová (3)
- 00:50 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 01:35 Z metropole
- 02:05 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pod Českým středohořím)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 06:25 Na cestě po Cejlonu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Legendární dvojice
- 11:05 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Banánové děti)
- 12:55 Písničky z obrazovky
- 13:15 To já ne, to on
- 14:45 Pozdní léto
- 16:20 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, druhá část)
- 17:05 Šetrný a Platil (2)
- 17:15 Písničky z klobouku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:50 Všechnopárty
- 23:45 Bardotová (3)
- 00:55 Králové ro(c)ku
- 02:40 Výleťák (195)
- 02:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (2)
- 03:35 Hudson a Rex (2)
- 04:20 Zahradní proměny III (27)
- 05:10 Zahradní proměny III (28)
- 06:00 Výleťák
- 06:05 Moje místa (Hana Zagorová)
- 07:10 Případy detektiva Murdocha XIII (2)
- 08:05 Zahradní proměny III (29)
- 09:05 Zahradní proměny III (30)
- 12:05 Otec Braun (8)
- 16:10 Hudson a Rex (3)
- 17:10 Zahradní proměny IV (1)
- 20:10 Vražda v hotelu Excelsior
- 21:45 Buldozer
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Jedna rodina (Láska ve třech)
- 21:45 Okresní přebor (Pohřeb)
- 04:50 Hon na pačlověky
- 06:25 Modrý blesk
- 10:05 Tajný život mazlíčků
- 11:45 Kdopak to mluví 3
- 13:35 Teleshopping
- 13:55 Čtyřicítka na krku
- 15:40 Hop - a je tu lidoop
- 20:00 Blíženec
- 22:20 Postradatelní 2
- 01:10 Pravda zabíjí
- 03:05 Spartan: Týmová výzva II (5)
- 03:50 Walker, Texas Ranger IX (7)
- 04:30 Big Summer Games 2024
- 04:50 Běhej lesy - Klínovec
- 05:10 Walker, Texas Ranger IX (6)
- 05:50 Spartan: Týmová výzva II (6)
- 06:35 Mistři zastavárny III (6)
- 07:30 Drogové války: Vlastními slovy
- 08:30 Ničivá megatsunami
- 09:30 Kobra 11 V (8)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger IX (7)
- 12:50 Válka skladů XIV (9)
- 13:45 Válka skladů XIV (11)
- 16:40 Kobra 11 V (10)
- 18:40 Válka skladů XIV (13)
- 19:35 Mistři zastavárny III (10)
- 20:30 Mistři renovací V (4)
- 21:20 Kachní dynastie VI (9)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (8)
- 23:15 Kobra 11 V (10)
- 00:25 Teorie velkého třesku VII (12)
- 02:00 Malý Sheldon VI (3)
- 02:40 Svět podle Jima III (4)
- 03:20 Americký táta VIII (14)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Máma V (10)
- 04:55 Ženatý se závazky (139)
- 05:45 Oggy a škodíci: Nová generace (41)
- 06:35 Bakugan: Evolutions (39)
- 06:45 Přátelé (16)
- 07:40 Máma V (17)
- 09:25 Malý Sheldon VI (7)
- 11:00 Ženatý se závazky (141)
- 12:00 Dva a půl chlapa IX (5)
- 12:50 Přátelé (16)
- 13:45 Teorie velkého třesku VII (12)
- 15:30 Máma V (21)
- 17:20 Svět podle Jima III (6)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (7)
- 19:05 Malý Sheldon VI (9)
- 20:00 Teorie velkého třesku VII (16)
- 21:40 Přátelé (18)
- 22:40 Americký táta VIII (16)
- 23:35 Dva a půl chlapa IX (7)
- 04:30 Co na to Češi
- 05:05 Riskuj!
- 05:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:20 Na lovu IV
- 07:15 MasterChef Česko II (21)
- 12:25 Teleshopping
- 12:40 MasterChef Česko II (22)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Vraždy v Kitzbühelu XVI (4)
- 15:05 Médium VI (Médium se vrací)
- 22:05 Odložené případy (Plán)
- 23:05 Médium VI (Kdo je ta dívka?)
- 00:35 Návrat do života (5)
- 01:40 Špetka lásky
- 03:00 Doktorka Quinnová III (3)
- 08:40 Čarodějky V (12)
- 09:35 Čarodějky V (13)
- 10:25 Oteckovia II (115)
- 16:30 Vyměněné osudy II (91)
- 18:30 Čarodějky V (14)
- 19:20 Čarodějky V (15)
- 20:15 Mateřská láska II (27)
- 21:10 Mateřská láska II (28)
- 09:00 Ligue 1 Highlights (2)
- 09:30 Česká Enduro Serie 2024 - Ještěd
- 09:40 Big Summer Games 2024
- 01:05 Správy „N“
- 01:55 Góly - body - sekundy
- 02:15 Počasie
- 02:25 Agatha Christie: Poirot (Tragédia v troch dejstvách)
- 03:55 Správy „N“
- 04:45 Počasie
- 04:55 Nebíčko v papuľke (Špalda)
- 05:30 Návrat do Provensalska (2)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová V (Zvedavosť je škaredá vlastnosť)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:35 Návrat do Provensalska (3)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Sila odpustenia)
- 16:00 Správy
- 16:35 Po Česku na konskom chrbte (Lúčenie s Bielym a Čiernym)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Nepriateľ v hlave - 2.časť)
- 17:45 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Pyramída blata)
- 22:20 Prípady 1. oddelenia (9)
- 23:20 Správy „N“
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat II
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rusínska diskusia
- 08:55 Kimondó - Na kus reči
- 09:25 Ostrov
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Región Horehronie)
- 12:30 Hubačka
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Myslieť na čas ...)
- 14:10 Historická panoráma (Návraty Laca Novomeského)
- 14:35 Pamäť ostáva
- 15:35 168
- 18:00 Duel Junior (Duel junior)
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat II
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:07 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
- 20:10 Apokalypsa: Hitlerovo ťaženie na Východ 1941-1943 (Dobývanie životného priestoru)
- 21:00 Apokalypsa: Hitlerovo ťaženie na Východ 1941-1943 (Rozhodujúci boj)
- 21:55 SK dejiny (SNP - život na povstaleckom území)
- 00:50 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 01:35 Z metropole
- 02:05 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pod Českým středohořím)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 06:25 Na cestě po Cejlonu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Legendární dvojice
- 11:05 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Banánové děti)
- 12:55 Písničky z obrazovky
- 13:15 To já ne, to on
- 14:45 Pozdní léto
- 16:20 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, druhá část)
- 17:05 Šetrný a Platil (2)
- 17:15 Písničky z klobouku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:50 Všechnopárty
- 23:45 Bardotová (3)
- 00:50 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 01:35 Z metropole
- 02:05 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pod Českým středohořím)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 06:25 Na cestě po Cejlonu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Legendární dvojice
- 11:05 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Banánové děti)
- 12:55 Písničky z obrazovky
- 13:15 To já ne, to on
- 14:45 Pozdní léto
- 16:20 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, druhá část)
- 17:05 Šetrný a Platil (2)
- 17:15 Písničky z klobouku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:50 Všechnopárty
- 23:45 Bardotová (3)
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:05 Správy :24
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Nobelisti na Slovensku
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 02:00 Adam
- 03:35 Dej si pohov, mladej!
- 05:40 Detektiv z kuchyně (Smrt al dente)
- 07:15 Pan pravý
- 09:05 Hlas lásky
- 11:20 Martin a Venuše
- 13:10 Ostrov delfínů
- 14:55 Zamilovaná smolařka
- 16:35 Ledová sezóna
- 18:15 Tajemství úspěchu
- 20:15 Všechny staré nože
- 22:10 Rituální zabiják
- 23:50 Poker Face
- 01:10 První oddělení II
- 01:50 Policisté v akci
- 02:35 Policisté v akci
- 03:15 Krimi
- 03:40 Soudní síň (Motorkář)
- 04:25 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 První oddělení II
- 06:55 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Pátračka)
- 09:50 Soudní síň (Psychopat)
- 10:50 Pod povrchem (42)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 18:00 Soudní síň (Kreditka)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Bergman a Bergman, detektivní kancelář
- 21:45 Za sklem (4)
- 23:00 Za sklem (5)
- 00:10 Survivor
- 01:10 Aj múdry schybí
- 03:20 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:15 Reflex
- 08:40 Susedia (Marta)
- 09:10 Susedia (Mikuláš)
- 09:40 Svokra
- 10:30 V mene zákona
- 11:15 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Narodeniny)
- 12:50 Búrlivé víno (85)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (86)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám III (5)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám III (6)
- 22:45 Partička
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (11)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (12)
- 20:20 Dům snů (18)
- 21:10 Dům snů IV (14)
- 22:00 Dům snů - hnízdečko lásky (2)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (12)
- 23:50 Utajený šéf – USA X (2)
- 01:35 Van Helsing
- 03:45 Útok na Bílý dům
- 06:00 Od podlahy
- 07:30 Přišla za mnou
- 09:10 Hobit: Bitva pěti armád
- 13:20 Po stopách otce
- 20:00 Rod Draka II (1)
- 21:00 Zimní král (4)
- 22:00 Muž bez stínu
- 23:50 Osm hor
- 00:45 Desperado
- 02:30 Ve jménu cti
- 04:10 Dunkerk
- 06:00 Šmoulové: Zapomenutá vesnice
- 07:30 Vražda v Londýně
- 09:10 Roboti
- 10:45 Přátelé IV (1)
- 11:05 Přátelé IV (2)
- 11:30 Billy Elliot Muzikál
- 16:15 Dokud jsme mladí
- 17:50 Hra peněz
- 19:30 Premiantka
- 21:05 Anatomie pádu
- 23:35 Zkažená úča
- 00:30 Boratův navázaný telefilm
- 02:05 Sektor III (3)
- 03:05 Láska a smrt (Dobrý začátek)
- 04:05 Najdu tě?
- 06:00 Létání pro začátečníky
- 07:35 Bahno z Mississippi
- 10:05 Teorie velkého třesku X (Fetální kopnutí)
- 10:25 MoviePass, MovieCrash
- 11:55 Kočky
- 13:45 Fotbalový talent VI (5)
- 16:20 Inferno
- 18:20 Nesvá III (1)
- 18:55 Nesvá III (2)
- 19:25 Sex ve městě IV (Prstýnkovaná)
- 19:55 Sex ve městě IV (Nápad s Vogue)
- 20:25 Sex ve městě IV (Miluji New York)
- 21:00 Rod Draka II (1)
- 22:00 Zimní král (4)
- 22:55 Věznice 77
- 01:15 Ala Kachuu - Vezmi a utíkej
- 01:55 Tmavě červená
- 09:55 Jane
- 12:40 A přišli v noci...
- 14:25 První žena
- 16:05 Mateřství
- 18:05 Náhradní klíče
- 20:00 Hovoří ženy
- 21:45 Poslední klient
- 23:20 Sisi a já
- 01:20 Úžasná Elisa
- 03:05 Smečky
- 04:40 Runner
- 06:00 Křehký
- 07:40 Zvuk metalu
- 09:40 Seznamte se, Joe Black
- 12:35 Narkóza
- 14:30 Obzor
- 16:35 Zvuk metalu
- 18:35 Napola: Hitlerova elita
- 20:30 RoboCop
- 22:25 Rozpolcený
- 10:45 Nevěsta pro Zandyho
- 12:40 Smallville (Vlčí lidé)
- 13:35 Smallville (Návrat hrdiny)
- 16:25 Super drbna (Skandál)
- 17:15 Super drbna (Záškodnický plán)
- 20:00 Vojín Benjaminová
- 22:10 Odvlečen
- 01:10 Milujte svého zabijáka
- 03:00 Boží květ
- 04:45 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zapomenutý únos
- 07:50 Jak jsme hráli čáru
- 09:55 Planeta Krull
- 12:30 Nádech pro lásku
- 14:50 Když rozvod, tak rozvod
- 16:10 Motiv pro vraždu
- 18:05 Teroristka
- 20:00 Apex
- 21:55 Kurýr: Restart
- 23:55 96 hodin: Odplata
- 00:20 Krvácející srdce
- 01:45 Telepati
- 03:20 Tichý Don (1)
- 08:25 Tunel do Číny
- 10:00 Krádež legendy
- 11:25 Ranvej
- 12:55 Láska v Indii
- 14:30 Trattoria
- 15:50 Čas beznaděje
- 17:50 Gentleman s pistolí
- 19:20 Bel Canto
- 21:00 Hříšní lidé města Oss
- 22:50 Divoká karta
- 01:20 Doba kamenná
- 03:00 Precious
- 04:45 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Armáda jednoho
- 07:25 Skore - Hokejový muzikál
- 10:50 Hrdinové
- 12:35 Jenny se vdává
- 14:10 Upírky
- 15:40 Hurá do džungle
- 17:05 Bůh masakru
- 18:25 Supernova
- 20:00 Café society
- 21:35 Hlas lásky
- 23:40 Oddanost
- 00:10 Přestávka ve vysílání
- 05:15 Děti bez hranic
- 06:45 Heidi, děvčátko z hor
- 10:05 Návrat
- 11:45 Kupec benátský
- 13:55 Křehkost
- 15:40 Bradův život
- 17:20 Květy války
- 18:55 Muž ve stínu
- 21:00 Nestanu se tvojí ženou
- 22:35 22:35 - 00:00
- 00:25 Vivárium
- 02:00 Ve skrytu své kůže
- 03:45 Sólista
- 09:30 Nine
- 12:00 Smrtící kousek
- 13:50 Agatha Christie’s Marple V (3)
- 19:55 STARS! (- AL PACINO)
- 20:00 Nora Roberts: Městečko Angels Fall
- 21:55 Past na lásku
- 23:45 Laggies
- 00:10 When A Dream Comes True
- 01:25 Delicate Gravity
- 02:00 Mother
- 03:35 Black Dragons
- 04:35 Paradise Canyon
- 05:25 End of Program
- 06:00 Love Laughs At Andy Hardy
- 07:30 Broadway Limited
- 08:45 Delightfully Dangerous
- 10:15 The Inspector General
- 11:55 The Lady Of Musashino
- 13:20 One More Time
- 14:40 Inale
- 16:05 The Railrodder
- 16:30 The Phantom Father
- 18:00 Too Late For Tears
- 19:40 Judge Priest
- 21:00 Frieda
- 22:35 The Bed
- 23:05 Behind Green Lights
- 00:20 NEW FRONTIER (THE ICE GIANTS)
- 00:45 NEW FRONTIER (THE MOONS OF OLYMPUS)
- 01:10 ROLL ON CINEMA
- 02:05 THE SEAWOMEN OF JAPAN
- 03:00 THE CONDOR MAN FROM ARGENTINA
- 03:55 ZENITH (EP. 9)
- 08:00 MAN EATERS
- 08:45 MIND IN MOTION
- 09:40 CREATIVE KILLERS (EP. 02)
- 10:30 SEED HUNTER
- 11:25 THE MONKEY WHISPERER AND HIS DREAM
- 20:20 ORGANIC PANIC (COSMETICS)
- 20:45 ORGANIC PANIC (BODY CARE PRODUCTS)
- 21:10 INDIANS IN CANADA
- 22:05 QUIRKY SCIENCE
- 22:35 QUIRKY SCIENCE
- 23:00 ZENITH (EP. 12)
- 23:30 CHINA UNCOVERED THE RHYTHM OF MODERN CHINA
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (3)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (1)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (1)
- 19:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (9)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (10)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (37)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (38)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (5)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (6)
- 00:10 Fighting Rookies 2014
- 00:55 Fighting Rookies 2014
- 01:40 We Love MMA 42, 20.10.2018
- 04:05 Hard Knocks Fighting, Ep. 15
- 04:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 LNK Boxing Night 8, Arena Riga, 14.07.2018 - part 1
- 10:15 NEW Extreme 2017
- 00:00 SPORTS MAX (46)
- 00:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 01:00 SHIFTING GEARS
- 01:30 SHIFTING GEARS
- 02:00 WILD SURF 2019 (21)
- 02:30 WILD SURF 2015 (WALKING THE WAVES, RAISED ON WAVES, BIG BAD GREENBUSH, OLA LIBRE & SURF SHAPE)
- 03:00 BETTER THAN FOUR 2016 (ROCKY MOUNTAIN BIKE MARATHON, ISCHGL IRONBIKE, EBIKE AND 8BAR)
- 03:30 BETTER THAN FOUR 2016 (BRAZILIANS ACROSS QUEBEC)
- 04:00 GEARING UP 2020 (12)
- 04:30 GEARING UP 2021 (1)
- 05:00 KITE MASTERS 2018 (5)
- 05:30 KITE MASTERS 2018 (6)
- 06:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 06:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 07:00 SHIFTING GEARS
- 07:30 SHIFTING GEARS
- 10:00 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 10:30 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 11:00 WORLD OF WATERSPORTS (31)
- 11:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 12:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 12:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 13:00 GP RACING 2022 (47)
- 13:30 GP RACING 2022 (48)
- 14:00 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 14:30 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 15:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (4)
- 16:00 AUTOSPEED 2019 (19)
- 16:30 AUTOSPEED 2019 (20)
- 17:00 BOARD STORIES SURFING (2)
- 17:30 BOARD STORIES SURFING (3)
- 20:00 BOAT SHOW 4K (2)
- 20:30 BOAT SHOW 4K (3)
- 21:00 SPORTS MAX (46)
- 21:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 22:00 GEARING UP 2020 (11)
- 22:30 GEARING UP 2020 (12)
- 23:00 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 23:30 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 08:10 HOW IT'S MADE (THE CAR FACTORY)
- 08:30 ISLAND HUNTER (BELIZE)
- 09:20 MAX FOODIE: BANGKOK
- 09:50 ROAD LESS TRAVELED: MANIPUR
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 04:05 Ježiš a islam (2)
- 05:05 Don Jozef Strečanský, európsky misionár (1)
- 06:25 Ako sa zabávajú v Pchjongjangu (1)
- 07:25 Chanel, čislo 5 (1)
- 07:55 Sadnite si, prosím (32)
- 08:35 Telenákup
- 08:45 Doslova
- 09:25 Rok 1968: Bod zlomu (4)
- 10:20 Ľudia sú aj politici (48)
- 11:00 Oceány Afriky (2)
- 12:00 Udržateľná budúcnosť (24)
- 13:00 Telenákup
- 13:10 Cestujeme bez batožiny (18)
- 13:45 John Philip Holland (1)
- 16:25 Telenákup
- 16:35 Vojenskí velikáni (2)
- 17:35 Nadzvukové lietadlá: Extrémne technológie (1)
- 18:50 Doslova
- 19:30 Telenákup
- 19:40 Elektrina: cena, ktorú platíme (1)
- 20:45 Travelistan (26)
- 21:00 Téma (163)
- 21:40 Tlačová beseda | Ako sa stať americkým prezidentom (1)
- 22:40 Život s vrahom (6)
- 23:30 2000 rokov antisemitizmu (2)
- 00:25 Naše zprávy
- 00:40 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:45 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:40 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (19)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Most (6)
- 21:30 El Chapo II (3)
- 22:25 Poklad z půdy
- 23:30 Cyranův poloostrov
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:50 Soudce Alexandr
- 13:05 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:35 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:20 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 03:05 Na plac!
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:50 Česká tajenka
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Poklad z půdy
- 17:55 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 01:55 Lipnožurnál
- 02:10 Petrovický zpravodaj
- 02:20 Valašský zpravodaj
- 02:30 Rozhovor S...
- 02:55 Vtipkování: Stanley Bradley
- 03:30 Mladý Svět: Aneta Krejčíková
- 04:30 Narcos
- 05:30 Rozhovor S...
- 05:55 O letadlech a létání: Zdeněk Švec, pilot a předseda Aeroklubu Hořice
- 06:20 Lipnožurnál
- 06:35 Petrovický zpravodaj
- 06:50 Valašský zpravodaj
- 07:00 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 07:25 Magazín z Valašska: Valmez
- 07:40 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 12:25 Rozhovor S...
- 12:50 Salto je kráľ: cestopis Pavla Barabáše
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:50 Narcos
- 23:45 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:45 Tým SEAL V (13)
- 01:25 Tým SEAL V (14)
- 02:15 Ztracený svět (15)
- 03:00 Ztracený svět (16)
- 03:45 Společnost Adventure (11)
- 04:30 Společnost Adventure (12)
- 05:10 Tým SEAL V (9)
- 06:05 Profil zločinu VIII (5)
- 07:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (4)
- 08:05 Xena II (4)
- 09:05 Profil zločinu VIII (4)
- 14:05 Xena II (4)
- 15:05 Profil zločinu VIII (6)
- 16:05 Profil zločinu VIII (7)
- 17:10 A-Team III (11)
- 20:00 Xena II (5)
- 21:00 Macgyver V (11)
- 21:55 Macgyver V (12)
- 00:45 Ztracený svět III (15)
- 01:40 Lovci pokladů III (13)
- 02:25 Lovci pokladů III (14)
- 03:10 Totalcar VI (4)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (13)
- 10:00 Ztracený svět III (14)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (14)
- 13:55 A-Team III (16)
- 15:00 Lovci pokladů III (15)
- 16:00 Lovci pokladů III (16)
- 17:00 Ztracený svět III (15)
- 17:55 Ztracený svět III (16)
- 18:55 Xena III (14)
- 19:50 A-Team III (17)
- 20:55 Ztracený svět III (16)
- 21:50 Lovci pokladů III (15)
- 22:50 Lovci pokladů III (16)
- 23:50 Xena III (14)
- 01:20 Brousko III (105)
- 02:20 Brousko III (106)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 03:25 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (44)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii VI (17)
- 13:40 Ranč Heartland III (16)
- 14:40 Ranč Heartland III (17)
- 15:35 Brousko III (107)
- 16:50 Dcery duchem (45)
- 18:10 Domek na prérii VI (18)
- 19:10 Ranč Heartland III (18)
- 20:10 Ranč Heartland IV (1)
- 21:05 Domek na prérii VI (18)
- 22:10 Ranč Heartland III (18)
- 23:10 Ranč Heartland IV (1)
- 01:55 Habemus Papam
- 03:50 Koncert
- 11:05 Daleko od lidí
- 12:55 Z prezidentské kuchyně
- 14:35 Rodin
- 16:40 Pan Bezchybný
- 18:30 Zabijáci z maloměsta
- 20:05 Route Irish
- 22:00 Sněžit už nikdy nebude
- 00:25 Další jehňátko
- 02:05 Záhada Silver Lake
- 04:30 Další jehňátko
- 09:30 Yomeddine
- 11:10 Věž. Jasný den.
- 13:10 Amatéři
- 14:55 Goliáš
- 16:30 Začátek
- 18:40 Hedi
- 20:20 Leonora addio
- 22:00 Onoda
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Bílý tesák (Nový bůh)
- 06:55 Staré pověsti české (Jak šly dějiny)
- 07:10 Já Baryk (Já Baryk a můj zajíc)
- 07:25 Brundibáři (O mistra basy)
- 07:35 Mach a Šebestová (O utrženém sluchátku)
- 07:50 Tisíc a jedna noc (O lásce Laily a Adžiba)
- 10:05 O modrém autíčku (Notování)
- 10:15 Já Baryk (Já Baryk a můj ježek)
- 10:20 Brundibáři (Stavitelé pyramid)
- 10:40 Mach a Šebestová (Školní výlet)
- 10:45 Tisíc a jedna noc (O udatné ad-Datmě)
- 11:05 Žofka a její dobrodružství (Jak se Žofka stala ředitelkou ZOO)
- 11:20 Broučci (Šťastnou cestu, Broučku!)
- 11:25 O Dorotce (Dorotka a pštros)
- 11:35 Pojďte pane, budeme si hrát (Držte si klobouk)
- 12:00 Jan Žižka
- 14:00 Celebrity s.r.o.
- 18:00 V každom počasí
- 19:25 Filmové minuty
- 19:30 Mach a Šebestová (Ukradené sluchátko)
- 19:40 Brundibáři (Těší mě)
- 20:00 Čarodějův učeň
- 21:20 Šípková Růženka aneb Spící krasavice
- 21:40 Kinosál
- 22:00 Ostře sledované vlaky
- 04:00 Největší poklady Pompejí (1)
- 06:00 Čína ve filmu (1)
- 07:00 Válka, kterou nelze zapomenout
- 14:15 Teleshopping
- 15:20 Obchodníci s antraxem
- 17:20 Obléhání Tobruku
- 17:45 Soudruh Philby
- 01:20 Noc v Roxbury
- 02:35 Smrt ve tmě
- 03:55 Sin rodeos
- 05:15 Close Up III (16)
- 05:45 Zoom In - Army of the Dead
- 05:50 Zoom In - West Side Story
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Coolest Movie Characters
- 06:15 Close Up III (4)
- 06:45 Dokonalý šéf
- 08:40 Beowulf
- 10:15 Rozhádaní dědicové
- 11:45 Nenapravitelní
- 13:25 Dilema
- 15:20 Uprchlíci
- 16:50 Dva výtečníci
- 18:50 Bez dechu
- 20:40 Bulšit
- 22:00 Pomsta
- 23:30 Tales of the Walking Dead (2)
- 01:10 Ozvěny mrtvých
- 02:45 Resident Evil: Afterlife
- 09:00 Tisíc a jedna noc (1)
- 10:40 Tisíc a jedna noc (2)
- 12:15 Velký flám
- 14:25 Bezpečný přístav
- 16:20 Svatby podle Mary
- 18:10 Průseráři
- 20:00 Revenant Zmrtvýchvstání
- 22:20 Asijská spojka
- 23:55 Let
- 00:20 Červený trpaslík VIII (8)
- 00:55 Tiché místo část II
- 03:00 Comedy Club III (6)
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas III (22)
- 12:00 Policejní stíhači XV (7)
- 13:00 Policejní stíhači XV (8)
- 22:05 Comedy Club III (7)
- 22:35 Comedy Club III (8)
- 23:05 Comedy Club III (9)
- 23:30 Červený trpaslík VIII (8)
- 04:00 Kissed By The Sea (Penghu Island, Taiwan)
- 04:30 Burn Appetit (Rattenberg, Austria)
- 05:00 10 Days Sri Lanka (Mirissa)
- 05:30 City Breaks (Munich)
- 06:00 Timeless Tamil Nadu (Madurai, India)
- 06:30 Viajar Mexico S2 (Monterrey, Mexico)
- 07:00 Kissed By The Sea (Mauritius 1)
- 07:30 Timeless Tamil Nadu (Madurai, India)
- 16:00 Bucket List (Hitoyoshi)
- 16:30 Burn Appetit (Riegersburg, Austria)
- 17:00 City Breaks (Dubai)
- 17:30 Great World Hotels (Amansara 1)
- 20:00 Great World Hotels (Amansara 2)
- 20:30 Viajar Mexico S2 (Bernal, Mexico)
- 21:00 Bucket List (Aso)
- 21:30 10 Days Sri Lanka (Colombo)
- 04:12 Tajemství chobotnic (Společenské vazby)
- 04:53 Zvířecí klub rváčů V (Úplná nadvláda)
- 05:38 Jedinečná zvířata - výběr (Kočky a žáby)
- 06:00 Jedinečná zvířata - výběr (Tygři a lední medvědi)
- 06:21 Jedinečná zvířata - výběr (Sloni a orangutani)
- 06:44 Zvířata v pohybu (Armáda mravenců)
- 07:05 Zvířata v pohybu (10)
- 07:28 Zrozeni v Africe (Nástrahy života)
- 00:00 Pohled zevnitř: Severní Korea: Kimova dynastie
- 00:45 Pohled zevnitř: Severní Korea: Příští vůdce
- 01:30 Svět narkotik (El Chapo, veřejný nepřítel č. 1)
- 02:15 Jak chytit pašeráka III (Mobilní metamfetamin)
- 03:00 Jedinečné letiště v Dubaji (6)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou VI (Masová sebevražda v Jonestownu)
- 00:00 Lidé z aljašských lesů IV (3)
- 00:45 Lidé z aljašských lesů IV (4)
- 01:30 Život na Veterinární univerzitě (Intenzivní péče)
- 02:15 Projekt Kojota Petersona (Jak polapit varana)
- 02:38 Projekt Kojota Petersona (Večeře s ďáblem)
- 03:00 Záchrana statku II (Vražedná zóna)
- 03:45 Záchrana statku II (Medvědí doupě v hornaté krajině)
- 22:00 Lidé z aljašských lesů IV (8)
- 23:00 Úžasná zvířata Dubaje
- 04:25 Dějiny vědy (2)
- 05:15 Lovci vojenských pokladů IV (1)
- 06:00 Afrika z výšky (5)
- 07:05 Fantastické inženýrství II (1)
- 10:00 Život v sevření mrazu VI (8)
- 11:00 Afrika z výšky (5)
- 16:05 Zvláštní a záhadné VI (8)
- 17:00 Fikce, nebo pravda V (3)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (10)
- 21:00 Titanic - Příběhy z hlubin (2)
- 21:55 Válka v Iráku (2)
- 00:20 Královna čokolády IV (3)
- 00:45 Luca vaří italsky II (Gorgonzola)
- 01:10 David Rocco - Chutě domova (Koktejly)
- 01:35 Markéta na trhu (9)
- 02:00 Programové tipy
- 16:05 Prostě maso II (5)
- 16:30 Markéta na trhu (10)
- 17:00 Justininy malajské pochoutky (4)
- 17:30 Příběhy ze zahradí kuchyně (Krávy)
- 20:00 Mistrovské pečení VII (Finále)
- 21:15 Čokoládový ráj (12)
- 21:45 Zákusky Almy Obreganové II (8)
- 14:00 Hraniční kontrola: Evropa (15)
- 14:30 Hraniční kontrola: Evropa (16)
- 15:00 Bitvy o zavazadla (9)
- 15:30 Bitvy o zavazadla (10)
- 00:15 Výslech v syrové podobě (Vražedné přátelství)
- 01:00 Vraždy: Hodiny na zabití V (Smrtící spojení)
- 01:45 Motiv k vraždě (Vražedný ošetřovatel)
- 02:05 Motiv k vraždě (Filmy s vraždou)
- 02:30 Soudní kamera IV (88. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera IV (89. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Sledovaný)
- 00:00 Oprava domů v rodném městě II (Seznamte se s Fort Morgan)
- 01:00 Život v Mexiku II (Výchova dětí v San Carlos)
- 01:30 Život v Mexiku II (Opětovné setkání v San Carlosu)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIII (8)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIII (9)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVII (Do třetice všeho dobrého)
- 03:30 Hledáme nemovitost CL (Novomanželé v San Francisku)
- 04:00 Hledáme nemovitost CL (Místo s bazénem poblíž Bostonu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? VII (Přeprodej a rande)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VII (Praskání ve švech)
- 05:30 Mistři bazénů V (4)
- 06:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (Milionářka z Naples)
- 06:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (Malé město, velké sny)
- 07:00 Nápadité proměny: Záchrana domku u jezera (Nové stavební blues)
- 00:40 Kuchyně 20: Oblíbená jídla, 2. část (7)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 7: Jarní kratochvíle (8)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 27: Jednohubky na páteční noc (13)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 28: Bobby a továrna na čokoládu (1)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 21: Zázraky jedné ulice (6)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 21: Hlavně maso (8)
- 03:40 Měření sil Iron Chef 1: Souboj s fazolemi (2)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Vykopávky)
- 01:25 Válka skladů XV (Dědeček ze zastavárny tě miluje!)
- 01:45 Válka skladů XV (Strings & Beans)
- 02:10 Válka skladů XV (Jdi do toho nebo zmlkni)
- 02:35 Mistři aukcí III (Tonův vrtací instinkt)
- 03:00 Mistři aukcí III (Chladné peníze)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Titanic v zástavě)
- 03:45 Hvězdy zastavárny XXIV (Rick ve Velkém jablku)
- 04:30 Největší záhady historie V (Pátrání po Alexandrovi Velikém)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Samurajové, kameny a skateboardy)
- 06:00 Mistři aukcí III (Jede vláček)
- 06:20 Mistři aukcí III (Jak získat peníze)
- 06:40 Z ohnivé výhně IX (Čepele Double Trouble)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Samurajové, kameny a skateboardy)
- 00:00 Vista Point (Kapadócia)
- 00:27 On Tour (Cesta po Mato Grosso)
- 00:54 Planet Terra (Národní park Gesäuse)
- 01:00 Gardens of the World (Tradiční belgické arboretum)
- 01:29 Vista Point (Káthmandú)
- 01:55 Planet Terra (Gangtok)
- 02:00 Nature Parks (Krugerův národní park)
- 02:48 Global Treasures (Karakorum)
- 03:00 Terra Mystica (Koloseum)
- 03:27 Nature Wonders (Agua Azul)
- 03:38 Planet Terra (Vwaza Marsh)
- 03:43 Global Treasures (Košice)
- 03:54 Planet Terra (Kyjev)
- 04:00 Global Treasures (Palea & Kato Pafos)
- 04:12 Vista Point (Šanský stát)
- 04:38 Global Treasures (Ghadāmis)
- 04:50 Nature Wonders (Kaňon Červená skala)
- 05:00 Cosmos Global (Kulturní metropole 2)
- 05:53 Planet Terra (Národní park Keoladeo)
- 06:00 On Tour (Vlak Jakobín)
- 06:29 Vista Point (Florida)
- 06:55 Planet Terra (Naantali)
- 07:00 Vista Point (Údolie Wachau)
- 07:27 Global Treasures (Lukang)
- 07:38 Planet Terra (Uppsala)
- 07:43 Global Treasures (Pevnosť Galle)
- 07:54 Planet Terra (Boyana)
- 08:00 7 Days (Bali)
- 08:55 Planet Terra (Hamburg)
- 09:00 Vista Point (Meknes)
- 09:27 On Tour (Cesta do Dolomitov)
- 09:54 Planet Terra (Dar es Salaam)
- 10:00 7 Days (Sýrie)
- 10:53 Planet Terra (Madeira)
- 11:00 Doc Time (Zapomenuté stezky Ticina)
- 11:30 Vista Point (Montreal)
- 12:00 Global Treasures (Petra)
- 12:12 Vista Point (Hongkong)
- 12:39 Regio (Okolí Bodminu)
- 12:50 Global Treasures (Kerkouane)
- 13:00 On Tour (Transsibírska magistrála)
- 13:29 Vista Point (Bangkok)
- 13:55 Planet Terra (Köszeg)
- 16:00 On Tour (Nockalmstrasse)
- 16:27 Nature Wonders (Národní park Mesa Verde)
- 16:38 Planet Terra (Pula)
- 16:43 Global Treasures (Aksum)
- 16:54 Planet Terra (Avignon)
- 17:00 Vista Point (Irsko)
- 17:27 Global Treasures (Chur)
- 17:38 Planet Terra (Akhtala)
- 17:43 Global Treasures (Storkyrkan)
- 17:54 Planet Terra (Sighisoara)
- 18:00 Esovision (Zimní krajina)
- 18:27 Global Treasures (Pisa)
- 18:38 Planet Terra (Delta Mekongu)
- 18:43 Global Treasures (Willemstad)
- 18:54 Planet Terra (Znojmo)
- 19:00 Nature Parks (púšť Kalahari)
- 19:48 Nature Wonders (Ledovec Perito Moreno)
- 20:00 Vista Point (Neapolský záliv)
- 20:29 On Tour (Plavba po Níle)
- 20:55 Planet Terra (Belianska jaskyňa)
- 21:00 Travel Logue (Jemen na kole)
- 21:27 Vista Point (Malta)
- 21:54 Planet Terra (Nara)
- 22:00 On Tour (Plavba po čtyřech řekách)
- 22:27 Vista Point (Kobenhavn)
- 22:54 Planet Terra (Trans-Andská železnice)
- 23:00 Vista Point (New York)
- 23:27 Nature Wonders (Vodopády Krimmler)
- 23:38 Planet Terra (Olsztynek)
- 23:43 Global Treasures (Chrámy Tamil Nadu)
- 23:54 Planet Terra (Lávové pole Dimmuborgir)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 05:00 Fotbal, Serie A, Full Impact
- 05:30 Tenis, WTA 250, sestřih, Palermo
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Zug - Rapperswil
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 12:00 Fotbal: Parma - Milán
- 14:00 Fotbal: Inter - Lecce
- 16:00 Fotbal: Cagliari - Como
- 18:00 Tenis, WTA 250, sestřih, Cleveland
- 18:30 Poker
- 19:30 Fotbal: Hellas Verona - Juventus
- 21:30 MVP
- 22:15 Zlaté okamžiky
- 22:30 Fotbal: Serie A
- 23:30 Fotbal, Saudi Pro League, sestřih, 1. kolo
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Piok Cars
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:00 Motoring
- 21:30 Topspeed
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 00:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (42)
- 00:50 Testovací tým: Ford Explorer PHEV vs. Land Rover Defender PHEV (43)
- 01:10 Test automobilu: VW Tiguan (44)
- 01:15 Přednost v jízdě: Porsche Cayman GT4 e-Performance (45)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (46)
- 01:45 Garáž 21 (47)
- 02:10 Zprávy (48)
- 02:15 Poklady v garáži (49)
- 02:45 Poklady v garáži (50)
- 03:15 Zpětný chod: Mini Classic Knightsbridge (51)
- 03:30 Praví chlapi a jejich bouráky (52)
- 03:45 Rychlé kolo: AC Schnitzer M3 Touring (53)
- 10:10 Test automobilu: VW Tiguan (10)
- 10:15 Přednost v jízdě: Porsche Cayman GT4 e-Performance (11)
- 10:30 Zprávy (12)
- 10:35 Sedm nejrychlejších (13)
- 10:50 Garáž 21 (14)
- 11:15 Poklady v garáži (15)
- 11:45 Poklady v garáži (16)
- 00:00 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem 2.díl)
- 00:30 Carp Zoom (Lov methodem způsobem Carp Zoom)
- 01:00 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 1.díl)
- 01:30 IX. Hethland Cup
- 02:00 Viktor Takács (V krajině bílého nosorožce 1.díl)
- 02:30 Viktor Takács (V krajině bílého nosorožce 2.díl)
- 03:00 Viktor Takáč (Lov v domovině bílého nosorožce 3.díl)
- 03:30 Rybolov bez hranic (Károly Bokor - S Wizard novinkami na rozmarném Dunaji)
- 04:00 Rybáři gurmáni (Boj se sumci)
- 04:30 DOVIT (Bomb Feeder vs Method Feeder)
- 05:00 Péter Pál Halmi (Cestou necestou - Tádžikistán)
- 05:30 Attila Linzenbold (Květnový lov srnců na Jižní Velké planině)
- 06:00 Roland Budavári (Plně zaměstnáni lovem)
- 06:30 Souboj (Lov s matchovým prutem 1.díl)
- 07:00 Souboj (Lov s matchovým prutem 2.díl)
- 07:30 Rybolov s Petrem Bakó na jezeru Zoltán
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 1Charted
- 15:00 Radio Top 30
- 17:00 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 1Charted
- 15:00 Radio Top 30
- 17:00 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 TRUESCHOOL
- 12:00 WORKIN’
- 19:00 CZ&SK
- 20:00 GRIME TIME
- 21:00 O BLACK LIST
- 22:00 REWIND! 5. ELEMENT
- 23:00 CHILLIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (66)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (162)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (137)
- 08:20 Nespoutaný anděl (138)
- 09:20 Barvy lásky (14)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Námořní hlídka (13)
- 15:55 Wolffův revír (116)
- 16:55 Stefanie (119)
- 17:55 Stefanie (120)
- 18:55 Nespoutaný anděl (139)
- 19:55 Nespoutaný anděl (140)
- 20:55 Wolffův revír (117)
- 21:55 Námořní hlídka (14)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 ROCK SPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 ROCKSPECIÁL
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 METALMANIA
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Replay 90’
- 22:00 Retro love
- 00:00 George Michael
- 02:14 Bibi Bourelly
- 02:41 Various Artists
- 03:00 Robbie Williams
- 04:23 Paramore
- 06:02 Lenny Kravitz
- 07:48 Lana Del Rey
- 08:36 Spice Girls
- 08:58 Blondie
- 10:35 Jack Johnson
- 11:29 Passenger
- 11:47 Various Artists
- 12:00 Robbie Williams
- 13:23 Paramore
- 15:03 Guns N’ Roses
- 17:23 John Denver
- 18:39 Billy Talent
- 19:57 Iggy Pop
- 20:48 Various Artists
- 21:02 Sam Smith
- 21:25 Lil Wayne
- 21:47 Rush
- 23:50 Various Artists
- 00:20 Geordie Shore XIX (6)
- 01:05 K popukání XXXI (6)
- 01:30 K popukání XXXI (9)
- 01:55 K popukání XXXI (10)
- 02:15 K popukání XXXI (11)
- 02:40 K popukání XXXI (13)
- 03:00 K popukání XXXI (14)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXVI (5)
- 15:05 Ideální pár - Británie (10)
- 15:55 Ideální pár VIII (1)
- 20:30 K popukání XXXVI (21)
- 20:55 K popukání XXVII (6)
- 21:15 K popukání XXVII (11)
- 21:40 K popukání XXVII (14)
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 20:00 Fresh Out
- 21:00 Lady Gaga x Ariana Grade
- 22:00 MTV Top 20
- 05:00 Crazy In Love!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Rap & R’n’B Jamz
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 We Belong Together! Classic...
- 23:00 23:00 - 00:00
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PRREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 FOLK KLUB
- 22:53 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 DECHOVKA O ŠESTÉ
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 VEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět III (Časomíra)
- 00:20 Gumballův úžasný svět III (Nikdo)
- 00:30 Gumballův úžasný svět III (Protiva)
- 00:45 Gumballův úžasný svět III (Vejce)
- 00:55 Gumballův úžasný svět III (Triangl)
- 01:10 Gumballův úžasný svět III (Peníze)
- 01:14 Lamput III (Odměna)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Parkování)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Upgrade)
- 01:50 Gumballův úžasný svět IV (Komiks)
- 02:00 Gumballův úžasný svět IV (Romantik)
- 02:10 Gumballův úžasný svět IV (Videa)
- 02:20 Gumballův úžasný svět IV (Zlá)
- 02:35 Gumballův úžasný svět IV (Zrádce)
- 02:45 Gumballův úžasný svět IV (Rada)
- 02:55 Gumballův úžasný svět IV (Signál)
- 03:05 Gumballův úžasný svět IV (Přítelkyně)
- 03:15 Gumballův úžasný svět IV (Parazit)
- 03:25 Gumballův úžasný svět IV (Láska)
- 03:35 Gumballův úžasný svět IV (Podfuk)
- 03:50 Gumballův úžasný svět IV (Trapas)
- 04:00 Gumballův úžasný svět IV (Hnízdo)
- 04:10 Gumballův úžasný svět IV (Body)
- 04:20 Gumballův úžasný svět IV (Autobus)
- 04:30 Gumballův úžasný svět IV (Noc)
- 04:40 Gumballův úžasný svět IV (Nedorozumění)
- 04:50 Gumballův úžasný svět IV (Kořeny)
- 05:05 Gumballův úžasný svět IV (Obvinění)
- 05:15 Gumballův úžasný svět IV (Detektiv)
- 05:23 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a Malinová víla)
- 05:25 Gumballův úžasný svět IV (Souboj)
- 05:35 Gumballův úžasný svět IV (Kompilace)
- 05:45 Gumballův úžasný svět IV (Pohroma)
- 06:00 Craig od potoka IV (Zabouchnuté dveře)
- 06:10 Craig od potoka IV (Hledání tradice)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VII (Snídaně)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VII (Glunkakakakah)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VII (Kapitán Bourák)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VII (Manipulátor)
- 07:20 Bakugan (Hromada nezdarů)
- 07:30 Bakugan (Rvačka nebo nic)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Strašidelný dům)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Rozmazlená fanynka)
- 08:15 Mladí Titáni do toho! II
- 08:25 Mladí Titáni do toho! V (Velká katastrofa)
- 08:35 Mladí Titáni do toho! V (Rozhodnou diváci)
- 08:50 Mladí Titáni do toho! VI (Televizní rytíř 5)
- 09:00 Mladí Titáni do toho! VI (Čarodějnický lektvar)
- 09:15 Mladí Titáni do toho! VI (Vánoční křižáci)
- 09:25 Mladí Titáni do toho! VI (Beast Boy na poličce)
- 09:35 Mladí Titáni do toho! VI (Odejdi)
- 09:50 Mladí Titáni do toho! VI (Kniha rekordů)
- 10:00 Mladí Titáni do toho! VI (Netopýří skaut)
- 10:15 Mladí Titáni do toho! VI (Čaromuž)
- 10:25 Mladí Titáni do toho! VI (Neformální úterý)
- 10:45 Mladí Titáni do toho! VI (Jdeme si pro ceny)
- 10:55 Mladí Titáni do toho! VI (Když prší ve svatební den)
- 10:58 Mladí Titáni do toho! II
- 11:15 Mladí Titáni do toho! VI (Hon na vejce)
- 11:25 Mladí Titáni do toho! VI (Než si pro nás přijde)
- 11:40 Mladí Titáni do toho! VI (Televizní rytíř 6)
- 11:50 Mladí Titáni do toho! VI (Liga Spravedlnosti hledá talent: Edice Ligy Spravedlnosti, část 1)
- 12:00 Mladí Titáni do toho! VI (Liga Spravedlnosti hledá talent: Edice Ligy Spravedlnosti, část 2)
- 12:15 Mladí Titáni do toho! VI (Noc začíná zářit, kapitola 1: Hledání ztracených kořenů)
- 12:25 Mladí Titáni do toho! VI (Noc začíná zářit, kapitola 2: Bicí)
- 12:35 Mladí Titáni do toho! VI (Noc začíná zářit, kapitola 3: Kytara)
- 12:50 Mladí Titáni do toho! VI (Noc začíná zářit, kapitola 4: Basovka)
- 13:00 Mladí Titáni do toho! VI (Noc začíná zářit, kapitola 5: Jsi vyvolený)
- 13:15 Mladí Titáni do toho! II
- 13:25 Mladí Titáni do toho! II
- 13:40 Craig od potoka II (Evoluce Craiga)
- 13:50 Craig od potoka II (Ples čajového klubu)
- 14:05 Craig od potoka II (Krabicová identita)
- 14:15 Craig od potoka II (Starověcí obyvatelé potoka)
- 14:30 Totální Dramarama II (Realismus animáků)
- 14:40 Totální Dramarama II (Wrestling!)
- 14:55 Totální Dramarama II (Žárlivost)
- 15:05 Totální Dramarama II (Jednoduše dokonalé)
- 15:10 Lamput IV (Nepovedené rande)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! IV (Beast Boy a Raven, část 1)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! IV (Beast Boy a Raven, část 2)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! IV (Trvalý záznam)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! IV (Letní čas)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Ztracený klíč)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Strážci majáku)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Bublinová pole)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Dům pro panenky)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a garde na ples)
- 17:15 Pan Magoo (Čaroděj Magoo)
- 17:20 Pan Magoo (Betonová džungle)
- 17:30 Pan Magoo (Dopis Santovi)
- 17:45 Craig od potoka IV (Neplavecký tým)
- 17:55 Craig od potoka IV (Šéfkuchařova výzva)
- 18:05 Craig od potoka IV (Rychlojméno)
- 18:20 Craig od potoka IV (Jiskřivé řešení)
- 18:30 Craig od potoka IV (Lepší než ty)
- 18:45 Ben 10 III (Krátkodobé kouzlo)
- 18:55 Ben 10 III (Billy Sněhilion)
- 19:05 Ben 10 III (Franken-boj)
- 19:25 Totální Dramarama III (Dlouhý příběh)
- 19:35 Totální Dramarama III (Soutěž o nové auto)
- 19:45 Lamput IV (Fotbalová horečka)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! II
- 20:05 Mladí Titáni do toho! II
- 20:15 Mladí Titáni do toho! II
- 20:35 Bakugan (Pravidla jsou nuda)
- 20:45 Bakugan (Hrst zlata)
- 21:00 Gumballův úžasný svět (Třetí)
- 21:10 Gumballův úžasný svět (Dluh)
- 21:25 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
- 21:35 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
- 21:55 Gumballův úžasný svět (Zodpovědnost)
- 22:05 Gumballův úžasný svět (Šaty)
- 22:20 Gumballův úžasný svět (Lenoch)
- 22:30 Gumballův úžasný svět (Duch)
- 22:45 Gumballův úžasný svět (Záhada)
- 23:00 Gumballův úžasný svět (Apríl)
- 23:15 Gumballův úžasný svět (Úbor)
- 23:25 Gumballův úžasný svět (Pusa)
- 23:40 Gumballův úžasný svět (Mejdan)
- 23:50 Gumballův úžasný svět (Reklamace)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings II (Never Judge a Bear by Its Cover)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings II (Bear Glasses)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings II (Bear Under Close Protection)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings II (Zero Visibility)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings II (Intensive Care)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Gum)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Juice)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables II (The Lakemoss Monster)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables II (The Answer is Starmush)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables II (Good and Weevil)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables II (A Fine Vine)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Mini Golf)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Castle Hassle)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Catwalk)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Dim Sum)
- 02:50 Batwheels (Cave Sweet Cave)
- 03:00 Batwheels (Redbird's Bogus Beach Day)
- 03:15 Batwheels (Zoomsday)
- 03:25 Batwheels (Batcomputer for a Day)
- 03:35 Batwheels (Batty Race)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings (In the Service of His Majesty)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings (Bear Art)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings (Happy Birthday Lemmings!)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings (Flower Power)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings (Teleportation's the Way to Go!)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings (Bear Countdown)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings (Lemming Airlines)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings (Relax Bear)
- 04:45 Tom and Jerry (What’s That Smell)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Three Friends and a Magic Crystal)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (Toto Transformed)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (Scarecrow Knows Best)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (General Jinjur)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Where-Helmina's My Broom?!)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 06:15 Grizzy and The Lemmings III (Recreational Botany)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings (Kung Fu Lemmings)
- 06:35 Grizzy and The Lemmings (A Midsummer Bear's Dream)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings (Manufacturing Secret)
- 06:55 Grizzy and The Lemmings (Bling Bling Bear)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings (Intellectual Bear)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings (Voodoo Blanket)
- 07:15 Grizzy and The Lemmings (Bear Prints)
- 07:30 Grizzy and The Lemmings (Inspector Grizzy)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings (No Entrance!)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings (Lemmings Indigestion)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings (Sonata in Bear Major)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings (Bear Fractions)
- 08:10 Grizzy and The Lemmings (The Bear That Laid Golden Eggs)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings (Crash Training Course)
- 08:30 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings IV (The Grizming)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings III (Generational Conflict)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series II (Ball Pool)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series II (Pizza Bean)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series II (The Photograph)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series II (Dancing Bean)
- 09:45 Thomas & Friends - Shorts XXV (Muddy Thomas)
- 10:00 Lucas the Spider (Happy Burpday)
- 10:05 Lucas the Spider (The Legend of Big Butt)
- 10:10 Lucas the Spider (Arlo Needs a Nap)
- 10:15 Lucas the Spider (Everyone's a Critic)
- 10:30 Lucas the Spider (Flash and Boom)
- 10:35 Lucas the Spider (House Sitting)
- 10:45 Lucas the Spider (Findley is Sick)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings (Relax Bear)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings (Bear Gliding)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings (The Sound of a Lemming)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings (Bear in the Wind)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings (Construction Bear)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings (Kung Fu Lemmings)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings (A Midsummer Bear's Dream)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Honey Bunny)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Goofballs)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (Here's Looking A-Choo Kid!)
- 12:35 The Tom and Jerry Show (Superfied)
- 12:55 The Tom and Jerry Show (What a Pain)
- 13:05 The Tom and Jerry Show (Hop to It!)
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (Tough Luck Duck)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series (The Fly)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series (Mime Games)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series (Spring Clean)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series (No Pets)
- 14:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Siblings)
- 14:30 Lucas the Spider (A Song for Wimble)
- 14:35 Lucas the Spider (I Want My Baby Acorn Back)
- 14:40 Lucas the Spider (The Giggles)
- 14:55 Lucas the Spider (Puppy Love)
- 15:00 Lucas the Spider (House Grand Prix)
- 15:10 Lucas the Spider (Farewell Sweet Ride)
- 15:15 Lucas the Spider (The Mighty Boop and Fly Wonder)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (Snakes vs Ants)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (The Smallest of Problems)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Batty Kathy)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Honey Bunny)
- 16:30 The Tom and Jerry Show II (Tic-Tyke-D'oh)
- 16:35 The Tom and Jerry Show II (Missing in Traction)
- 16:40 The Tom and Jerry Show II (Cat-titude Adjustment)
- 16:55 The Tom and Jerry Show II (Funnel Face)
- 17:05 The Tom and Jerry Show II (Wing Nuts)
- 17:10 The Tom and Jerry Show II (Hair Today, Gone Tomorrow)
- 17:15 The Tom and Jerry Show II (Hunger Games)
- 17:30 The Tom and Jerry Show II (Pinch Hitter)
- 17:35 The Tom and Jerry Show II (Kitten Grifters)
- 17:45 The Tom and Jerry Show II (Fight in the Museum)
- 18:00 Batwheels (Batty Body Swap)
- 18:10 Batwheels (A Jet Out of Water)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings II (Flying Bear)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings II (Big Top Bear)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings II (Electro Ranger Lemming)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Bear Repellent)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (Bear Behind the Wheel)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings II (Rolling Cabin)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Plant)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (Friends of the Forest)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series (The Bottle)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series (Goldfish)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series (Inventor)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series (Car Trouble)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings III (For Peanuts)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings III (Within Snout's Reach)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings III (Safari Express)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings III (False Children)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings III (Game Of Stone)
- 21:40 Grizzy and The Lemmings III (Tam-Tam Lemming)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings III (Ice Madness!)
- 22:00 Alice & Lewis II (The Frost Ball)
- 22:10 Alice & Lewis II (The Sleeping King)
- 22:25 Alice & Lewis II (Lewis' Shadow)
- 22:40 Alice & Lewis II (Teatime on the Moon)
- 22:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Playing Outside)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Big Feet)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Game Time)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Beach Battle)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Soup Up)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings II (Zen Bear)
- 00:15 Spongebob v kalhotách VI (Tříska / Píšťalkování)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Návrat Bubliňáka)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Zachránce Rex)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Tajná znamení)
- 01:45 Victorious (Narozeninové vystoupení)
- 02:05 Victorious (Nový kluk Cat)
- 02:30 iCarly II (iVelký kluk)
- 02:50 iCarly II (iHorký den)
- 03:10 Tajemství Hunterových II (Odplata)
- 03:35 Tajemství Hunterových II (Plán)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Varování: prozrazení děje / Něco rybího)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Rovným dílem / Elektrárna)
- 04:35 44 koček II (Nejvyšší hamburger na světě)
- 04:50 44 koček II (Mňaukózní umělecké dílo)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Run Aimee Run)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Spisovatelský blok / Zakletý)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Požární bezpečnost / Katastrofa na zámku)
- 06:00 Šmoulové II (Zpátky k přírodě / Jasnačka!)
- 06:25 Šmoulové II (Souboj šmoulích kouzel / Doktor Koumák a pan Moula)
- 06:55 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Hou! Hou! Horor! / Výbuch latríny)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Koňský domácí / Skaut Earl)
- 07:50 Casagrandovi (Kroužek pro dvě / Unavené volno)
- 10:00 Spongebob v kalhotách XI (Detektiv Chobotnice / Hledání nenalezitelných věcí)
- 10:25 Spongebob v kalhotách VI (SpongeBob a velká vlna)
- 10:55 Spongebob v kalhotách IX (Zachraň se kdo můžeš!)
- 11:25 Spongebob v kalhotách V (Přítel nebo nepřítel)
- 11:55 Spongebob v kalhotách XI (Hambáčoví Zombie / Otravní žáci)
- 14:10 Hlasiťákovi VII (Sbohem Tanyo / Sladký hrob)
- 14:40 Hlasiťákovi VII (Závěrečná zkouška / Velká hračková loupež)
- 15:00 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí II (Vysoko na souši / Vousáč)
- 15:30 Spongebob v kalhotách XII (Planktonův špión / Rapl)
- 15:50 Spongebob v kalhotách VI (Tajná přísada / Pravidelný zákazník)
- 22:00 Praví Hlasiťákovi (Sázka o banánový pohár)
- 22:30 Hlasiťákovi V (Na povel / Rodinná pouta)
- 22:55 Casagrandovi III (Závod s robotem / Mé krásné kočičky)
- 23:25 Spongebob v Kalhotách (Doručíme pizzu / Ananase, sladký ananase)
- 23:55 Spongebob v kalhotách VIII (Jak pohlídat dům / Klidný jazzový koncert)
- 00:20 Jelení Skvadra II (Ocelové kolo / Bobbiho hudba)
- 00:45 Jelení Skvadra II (Fiasko s fontánou / Světelná diskotéka)
- 01:10 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Slavnost / Tlapky Zachraňují Alexe)
- 01:30 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují školní den / Tlapky Rozsvěcí)
- 01:55 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Bazén / Cirkus-Tlapky)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci II (Kolo přání)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci III (Stomílový závod)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci III (Polární Derby)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci III (Dinodráha)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci III (Rytířští Rytíři)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci III (Mega Blátivý Robot)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci III (Světelní Jezdci)
- 04:50 Tlapková patrola III (Trable se skunkem / Tlapky a velrybí příběh)
- 05:15 Tlapková patrola III (Papouškující Tlapky / Moře-tlapky Zachraňují Turbotovy)
- 05:35 Tlapková patrola III (Tlapky zachraňují létající Turboty / Tlapky zachraňují letadlo)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci II (Síla Okurky)
- 06:25 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují sněžného vlka / Tlapky zachraňují zbloudilého cestovatele)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví bobrovi obydlí / Parta opravuje silnici)
- 07:15 DORA (Chyťte Quickatooa)
- 07:30 DORA (Ztracený Lorito)
- 07:50 Sharkdog (Bouda pro Sharkdoga)
- 07:55 Sharkdog (Sharkdog hrabe)
- 08:05 Sharkdog (Ploutve ve vodě)
- 08:15 BARBAPAPA a jeho rodinka (Pro maminku / Barbakarambol)
- 08:45 BARBAPAPA a jeho rodinka (Skutečné příběhy / Svět barbadětí)
- 09:10 BARBAPAPA a jeho rodinka (Nenasyta / Kde je Bali?)
- 09:40 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington a hasička / Paddington členem klubu)
- 10:05 Prasátko Peppa II (Pouštění lodiček)
- 10:10 Prasátko Peppa II (Pan Strašák)
- 10:15 Prasátko Peppa II (Časová schránka)
- 10:20 Prasátko Peppa II (Recyklace)
- 10:25 Prasátko Peppa II (Tatínkova kancelář)
- 10:35 Prasátko Peppa II (Pirátský ostrov)
- 10:40 Prasátko Peppa II (Bazar)
- 10:45 Prasátko Peppa II (Plavání)
- 10:50 Prasátko Peppa II (Mlha)
- 10:55 Prasátko Peppa II (Tomovy narozeniny)
- 10:56 Velká show malého žraločátka (V zajetí deště / Slizká příšera)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví zmrzlinárnu / Parta a záhadné pištění)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta staví dětské hřiště / Parta opravuje střechu)
- 12:20 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Kýchaly / Tlapky a Strašidelná Chata)
- 12:45 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují splašeného bruslaře / Tlapky zachraňují Ryderovo překvapení)
- 13:15 Tlapková patrola (Tlapky na ledu / Tlapky a Sněžná příšera)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví magickou fontánu / Parta staví kolotoč)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví parkovací garáž! / Parta staví tábořiště)
- 14:30 DORA (Mini tanečnice)
- 14:50 DORA (Ospalé slunce)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington a ztracený pískomil / Jak Paddington získal skautský odznak)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Nejněžnější pouto ze všech / Oranžová říše)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka (Je to prostě záhada... / Bitva)
- 16:15 Sharkdog (Bouda pro Sharkdoga)
- 16:25 Sharkdog (Sharkdog hrabe)
- 16:30 Sharkdog (Ploutve ve vodě)
- 16:50 Tlapková patrola (Velký Závod Tlapek / Tlapky a Dort)
- 17:20 Rubble a jeho parta (Parta staví popkornárnu / Tlapky likvidují kluzkou pohromu)
- 17:40 DORA (Ztracené barvy duhy)
- 17:55 DORA (Botičkův gumičkový míček)
- 18:15 Plamínek a čtyřkoláci VII (Blaze and The Monster Machines #719)
- 18:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Stěhovací mise / Barbabrightův vynález)
- 19:10 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Jeden den princeznou / Barbabouovo dobrodružství)
- 19:40 Jelení skvadra III (Záhadná příšera / Výlet na vesmírnou stanici)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Jak Paddington potkal Luckyho / Paddington a den lásky)
- 20:30 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Superpsa / Tlapky Zachraňují Ryderova Robota)
- 20:55 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Sovu / Tlapky a Opičárny)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Ticho, prosím)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Barbazooův deníček / Skvělá novinářka)
- 22:10 Prasátko Peppa IV (Želva doktorky Křečkové)
- 22:15 Prasátko Peppa IV (Slunce, moře a sníh)
- 22:20 Prasátko Peppa IV (Počítač dědy Prasátka)
- 22:25 Prasátko Peppa IV (Nemocnice)
- 22:35 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Zub / Tlapky Zachraňují Netopýra)
- 22:55 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Stanování / Tlapky a Trable se želvami)
- 23:25 Tlapková patrola (Tlapky a Fazolka / Tlapky Zachraňují Turbotovy)
- 23:55 Jelení Skvadra II (Kosmický cirkus / Díry všude)
- 00:00 Kluk, holka atd. (101)
- 00:10 Kluk, holka atd. (102)
- 00:20 Škola Vikingů (6)
- 00:25 Ghostforce (21)
- 00:50 Ghostforce (22)
- 01:10 Tým Tiki (25)
- 01:35 Tým Tiki (26)
- 01:55 Tým Tiki (27)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (5)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (6)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (7)
- 03:25 Ghostforce (15)
- 03:45 Ghostforce (16)
- 04:05 Tým Tiki (31)
- 04:30 Tým Tiki (32)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (13)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (14)
- 05:35 Kluk, holka atd. (95)
- 05:45 Kluk, holka atd. (96)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (124)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (125)
- 06:55 Blue (151)
- 07:30 Blue (150)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (35)
- 14:20 Příšerky v rachotě (1)
- 14:45 Příšerky v rachotě (3)
- 15:15 Blue (44)
- 15:20 Blue (45)
- 15:30 Blue (46)
- 15:40 Blue (47)
- 15:50 Blue (48)
- 15:55 Blue (49)
- 16:10 Kiff (26)
- 16:35 Kiff (27)
- 17:00 Kouzelná beruška a černý kocour (67)
- 17:25 Kouzelná beruška a černý kocour (70)
- 17:55 Greenovi ve velkoměstě (67)
- 18:25 Greenovi ve velkoměstě (68)
- 18:50 Greenovi ve velkoměstě (69)
- 19:20 Greenovi ve velkoměstě (70)
- 19:50 Blue (13)
- 19:55 Blue (14)
- 20:00 Blue (15)
- 20:10 Blue (16)
- 20:20 Blue (17)
- 20:30 Blue (18)
- 20:35 Blue (19)
- 20:50 Příšerky v rachotě (13)
- 21:15 Příšerky v rachotě (14)
- 21:45 Jessie (56)
- 22:15 Jessie (57)
- 22:40 U Raven Doma (95)
- 23:10 U Raven Doma (99)
- 23:40 Kluk, holka atd. (103)
- 23:50 Kluk, holka atd. (104)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (20)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (22)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (23)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (55)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (56)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (57)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (62)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (63)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (65)
- 04:00 Eureka! (24)
- 04:30 Eureka! (25)
- 05:00 Eureka! (26)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (4)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (5)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (6)
- 07:00 Bluey (6)
- 07:10 Bluey (8)
- 07:20 Bluey (9)
- 07:30 Bluey (10)
- 07:40 Bluey (11)
- 07:50 Bluey (12)
- 08:00 Bluey (13)
- 08:10 Bluey (14)
- 08:20 Bluey (15)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (4)
- 09:00 Mickey Mouse Clubhouse: Super Adventure
- 10:00 Disney Junior Ariel (13)
- 10:15 Disney Junior Ariel (14)
- 10:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (2)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (4)
- 11:30 SuperKitties (12)
- 12:00 Pupstruction (17)
- 12:30 Bluey (7)
- 12:40 Bluey (8)
- 12:50 Bluey (9)
- 13:00 Bluey (10)
- 13:10 Bluey (11)
- 13:20 Bluey (12)
- 13:30 Firebuds (16)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (54)
- 14:30 The Lion Guard (21)
- 15:00 The Lion Guard (22)
- 15:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (7)
- 16:00 Sofia The First (17)
- 16:30 Sofia The First (12)
- 17:00 Sofia the First: The Mystic Isles
- 18:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (7)
- 18:30 Sofia The First (83)
- 19:00 Sofia The First (84)
- 19:30 Bluey (132)
- 19:40 Bluey (133)
- 19:50 Bluey (134)
- 20:00 Bluey (135)
- 20:10 Bluey (136)
- 20:20 Bluey (137)
- 20:30 SuperKitties (5)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (6)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (18)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (10)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (53)
- 23:00 PJ Masks (82)
- 23:25 PJ Masks (83)
- 23:50 PJ Masks (84)
- 00:13 Bořek stavitel (47)
- 00:23 Bořek stavitel (48)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (18)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (19)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (20)
- 01:12 Inui (50)
- 01:20 Hurá za hádankou (8)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (12)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (13)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (10)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (43)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (44)
- 02:55 Chuck a přátelé (31)
- 03:07 Chuggington (10)
- 03:17 Chuggington (11)
- 03:29 Angelína balerína (5)
- 03:42 Angelína balerína (6)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (15)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (16)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (44)
- 04:38 Bořek stavitel (2)
- 04:48 Bořek stavitel (3)
- 05:01 Hurá za hádankou (14)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (47)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (48)
- 05:49 Požárník Sam (13)
- 06:00 Trojčata (72)
- 06:07 Trojčata (73)
- 06:14 Trojčata (74)
- 06:25 Bing (29)
- 06:32 Bing (30)
- 06:39 Bing (31)
- 06:46 Bing (32)
- 06:55 Grisu (15)
- 07:08 Tilda (11)
- 07:15 Tilda (12)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (8)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (45)
- 07:47 Caillou (11)
- 07:58 Caillou (12)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (11)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (12)
- 08:35 Doodleboo (20)
- 08:40 Doodleboo (21)
- 08:45 Doodleboo (22)
- 08:50 Doodleboo (23)
- 08:55 Doodleboo (24)
- 09:05 Superzajíčci (37)
- 09:13 Superzajíčci (38)
- 09:20 Superzajíčci (39)
- 09:31 Hurá za hádankou (12)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (14)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (15)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (16)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (11)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (12)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (11)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (12)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (11)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (12)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (19)
- 11:18 Pettson a Fiškus (11)
- 11:30 Pettson a Fiškus (12)
- 11:43 Grisu (31)
- 11:54 Grisu (32)
- 12:07 Daisy a Ollie (16)
- 12:14 Daisy a Ollie (17)
- 12:21 Daisy a Ollie (18)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (2)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (3)
- 12:52 Bing (59)
- 13:00 Bing (60)
- 13:08 Bing (61)
- 13:20 Trojčata (5)
- 13:27 Trojčata (6)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (11)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (16)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (17)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (18)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (14)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (15)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (8)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (14)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (15)
- 15:00 Kipper (1)
- 15:09 Kipper (2)
- 15:19 Simon (6)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (8)
- 15:38 Superzajíčci (16)
- 15:46 Tilda (13)
- 15:53 Tilda (14)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (6)
- 16:16 Pettson a Fiškus (6)
- 16:29 Caillou (13)
- 16:40 Caillou (14)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (6)
- 17:07 Doodleboo (47)
- 17:12 Doodleboo (48)
- 17:17 Doodleboo (49)
- 17:22 Doodleboo (50)
- 17:27 Doodleboo (51)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (19)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (20)
- 17:59 Požárník Sam (12)
- 18:10 Požárník Sam (13)
- 18:23 Berry a Dolly (4)
- 18:28 Berry a Dolly (5)
- 18:33 Berry a Dolly (6)
- 18:39 Bing (33)
- 18:46 Bing (34)
- 18:53 Bing (35)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (4)
- 19:15 Pettson a Fiškus (6)
- 19:28 Grisu (29)
- 19:40 Grisu (30)
- 19:52 Daisy a Ollie (11)
- 19:59 Daisy a Ollie (12)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (8)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (28)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (29)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (14)
- 20:57 Tilda (11)
- 21:04 Tilda (12)
- 21:12 Kipper (3)
- 21:21 Kipper (4)
- 21:31 Caillou (11)
- 21:42 Caillou (12)
- 21:55 Chuggington (6)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (40)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (41)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (22)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (23)
- 23:05 Bing (66)
- 23:12 Bing (67)
- 23:20 Bing (68)
- 23:27 Bing (69)
- 23:35 Bing (70)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (11)
- 23:47 Oswald (24)
- 23:59 Oswald (25)
- 00:00 Sestry II (Královna ticha)
- 00:10 Sestry II (Můj vysněný život podle Van)
- 00:20 Lou! (Malá tajemství mezi přáteli)
- 00:30 Lou! (Kdo za to může?)
- 00:45 Mia a já IV (Co ti poví zrcadla)
- 01:05 Mia a já IV (Fialová jeskyně)
- 01:30 Agentka 203 (Gorp-Gorp)
- 01:55 Agentka 203 (Časová kapsle)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (49)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (50)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kytara)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Brýle)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kuličkové pero)
- 03:05 Život s tátou (49)
- 03:15 Život s tátou (50)
- 03:25 Život s tátou (51)
- 03:35 Život s tátou (52)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (49)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (50)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (51)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (52)
- 04:35 Agentka 203 (Obří Quigley)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hledá se Dinkleman)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Divoké způsoby zdivočelého vlka)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Vidlička)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zubní kartáček)
- 05:35 Mia a já IV (Souboj draků)
- 06:00 Lou! (V síti umění)
- 06:10 Lou! (Kufr hanby)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (1)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Příjemný vánek)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Všichni mají rádi Iana)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zubní kartáček)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Lízátko)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mýdlo)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Chicago)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách (Golem)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Přes území Big Foota)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Lední císařovna)
- 20:00 Poznáváme přírodu: Dobrodružství v hlubinách IV (1)
- 20:50 Lou! (Lhář, lhář)
- 21:00 Lou! (Dobré předsevzetí)
- 21:10 Lou! (Ošidný vlak)
- 21:20 Lou! (Ludmilla)
- 21:30 Lou! (Na sjezdovce)
- 21:40 Lou! (Na kluzkém svahu)
- 22:00 Sestry (Loulou a její zvířátko)
- 22:10 Sestry (Dárek ke Dni matek)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (17)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (18)
- 23:30 Život s tátou (19)
- 23:40 Život s tátou (20)
- 00:00 Dreamy Nights (Night Sky)
- 00:30 Moon and Stars (Ocean)
- 01:00 BabyTV's night time melodies (Ocean)
- 01:30 Sweet Dreams (Sleep Time)
- 02:00 Good Night hugs (Night Sky)
- 02:30 Dreamy Nights (Night Sky)
- 03:00 Moon and Stars (Starry Nights)
- 03:30 Soothing Sounds (Twilight)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Bug'n'Play to the Rescue)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The World is a Wonder)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Stick with Mick)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (6)
- 00:10 Kikoriki (25)
- 00:20 Flopy (96)
- 00:35 Šmolkovia (1)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (48)
- 01:10 Esá z pralesa (17)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (20)
- 01:35 Volám sa Caillou V (18)
- 02:00 Dumper a Skoop III (6)
- 02:15 Panda a Krash (14)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (1)
- 02:55 Myšiak Anatole (19)
- 03:20 Monchhichi (26)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (1)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára III (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (20)
- 04:20 Malý medvedík (37)
- 04:45 Ruby z dúhy II (20)
- 05:10 Bob staviteľ II (46)
- 05:25 Ocko hrdina (17)
- 05:30 Duda a Dada II (1)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (34)
- 05:55 Máša a medveď (56)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (23)
- 06:30 Ocko hrdina (18)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (7)
- 06:40 Veselé zajačiky II (2)
- 06:45 Telka Strýka Baltazára III (7)
- 07:00 Eggy Pops II (2)
- 07:05 Flopy (97)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (1)
- 07:25 Ocko hrdina (19)
- 07:30 Malý medvedík (38)
- 07:55 Drobčekovia (3)
- 08:10 Máša a medveď (57)
- 08:20 Veselé zajačiky II (3)
- 08:30 Fíha Tralala (5)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (13)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (20)
- 08:55 Ovečka Shaun II (38)
- 09:00 Maličké príšerky (16)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (34)
- 09:15 Slnečný Rej (19)
- 09:25 Esá z pralesa (17)
- 09:35 Veselé zajačiky II (4)
- 09:40 Ruby z dúhy II (20)
- 10:10 Smejko a Tanculienka (6)
- 10:20 Bob staviteľ II (46)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (7)
- 10:55 Zvedavkovci II (24)
- 11:10 Monchhichi (26)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (6)
- 11:25 Rozprávky líšky a vlka (23)
- 11:50 Panda a Kiwi (33)
- 11:55 Ovečka Shaun II (39)
- 12:00 Volám sa Caillou V (18)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (1)
- 12:30 Polly Pocket (3)
- 12:35 Flopy (98)
- 12:50 Ruby z dúhy II (21)
- 13:15 Myšiak Anatole (19)
- 13:40 Malý silák Bheem (10)
- 13:45 Veselé zajačiky II (5)
- 13:50 Panda a Krash (14)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop III (6)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (48)
- 14:40 Maličké príšerky (17)
- 14:45 Máša a medveď (58)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (2)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (1)
- 15:20 Esá z pralesa (18)
- 15:35 Ohrozené druhy (9)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (46)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (20)
- 16:25 Bob staviteľ II (47)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (21)
- 16:45 Monchhichi (27)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (35)
- 17:05 Ovečka Shaun II (40)
- 17:15 Zábavné zvieratká (19)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (44)
- 17:35 Ruby z dúhy II (22)
- 18:00 Volám sa Caillou V (19)
- 18:25 Drobčekovia (4)
- 18:40 Ovečka Shaun (2)
- 18:50 Flopy (99)
- 19:10 Maličké príšerky (18)
- 19:15 Zvedavkovci II (25)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (6)
- 19:45 Máša a medveď (59)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (7)
- 20:05 Esá z pralesa (19)
- 20:15 Bob staviteľ II (48)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (22)
- 20:40 Slnečný Rej (20)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (3)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (20)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (21)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (8)
- 22:05 Monchhichi (28)
- 22:15 Myšiak Anatole (20)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (45)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (47)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (1)
- 23:35 Mášine rozprávky (1)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (2)
- 23:45 Veselé zajačiky II (6)
- 23:50 Malý silák Bheem (11)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Click (Mind Over Matter)
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 The Travel Show
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 01:26 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:54 MÉTÉO
- 01:58 CONNEXION SAUVAGE
- 02:47 CHÂTEAU !
- 03:03 IDJANGA, LA FORET AUX GORILLES
- 03:55 VOYAGE DE REVE
- 04:22 C DANS L'AIR
- 05:29 LES MATERNELLES D'AFRIQUE
- 05:58 LE 6H00 INFO
- 06:24 MÉTÉO
- 06:29 TÉLÉMATIN
- 06:45 LA RECETTE DE GUY MARTIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:29 TÉLÉMATIN
- 07:50 #VF
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:38 KID LUCKY
- 08:50 ROI KEITA
- 09:02 CONTE-NOUS !
- 09:05 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:30 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:37 LES DIPLÔMÉS MIRA
- 10:05 ENVIE DEHORS !
- 10:32 OUTREMER.GOURMAND
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:14 MÉTÉO
- 11:17 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:32 LE PROCÉS D'EMMA BOVARY
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:00 OPJ
- 14:51 OPJ
- 15:41 TERRA ARTISTIKA
- 15:59 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:23 VESTIAIRES
- 16:27 C'EST PLUS QU'UN JARDIN
- 16:51 INCASSABLE
- 17:00 MATIÉRE GRISE
- 17:32 L'ÉCHAPPÉE BELGE
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:26 MÉTÉO
- 18:29 SALVATORE ADAMO, MA VIE, LA VRAIE...
- 18:30 L'INVITÉ
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:56 MÉTÉO
- 20:58 TÉLÉCLUB
- 22:30 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:56 MÉTÉO
- 22:59 L'ACTU
- 23:19 LA CARAVANE DU CAIRE
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Naše potraviny
- 14:45 Biznis
- 15:00 Správy
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Investujeme
- 18:00 Ekonomika+/Financie+
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Téma
- 20:30 Showbiz
- 21:00 Správy
- 21:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
- 21:00 Sky News
- 22:00 Sky News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:10 THE DEBATE (1)
- 00:53 SHORT CUTS
- 01:00 NEWS (39)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (11)
- 01:45 ARTS24 (1)
- 02:00 NEWS (40)
- 02:15 A PROPOS (1)
- 02:30 BULLETIN (12)
- 02:45 EYE ON AFRICA (2)
- 03:00 NEWS (41)
- 03:10 THE DEBATE (1)
- 03:53 SHORT CUTS
- 04:00 NEWS (40)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (12)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 05:00 NEWS (43)
- 05:15 EYE ON AFRICA (2)
- 05:30 BULLETIN (14)
- 05:45 ARTS24 (1)
- 06:00 NEWS (44)
- 06:20 INTRODUCTION (16)
- 06:21 FOCUS PROD B
- 06:30 BULLETIN (7)
- 07:00 NEWS (45)
- 07:20 PRESS REVIEW PRODB
- 07:30 BULLETIN (7)
- 08:00 NEWS (47)
- 08:20 BUSINESS EVENING PROD B
- 08:30 BULLETIN (7)
- 09:00 NEWS (49)
- 09:15 ARTS24 (1)
- 09:30 BULLETIN (40)
- 09:45 THE 51 PERCENT
- 10:00 NEWS (51)
- 10:15 INTRODUCTION (21)
- 10:16 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 10:30 BULLETIN (41)
- 10:45 INTRODUCTION (21)
- 10:46 FRENCH CONNECTIONS
- 10:52 FASHION
- 11:00 NEWS (40)
- 11:10 REPORTERS PLUS
- 11:30 BULLETIN (11)
- 11:40 REVISITED
- 12:00 NEWS (54)
- 12:16 ARTS24 (2)
- 12:30 BULLETIN (17)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS (55)
- 13:22 BUSINESS
- 13:30 NEWS (56)
- 13:45 ENTRE NOUS (13)
- 14:00 NEWS (57)
- 14:15 ENTRE NOUS (14)
- 14:30 NEWS (21)
- 15:00 NEWS (16)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (44)
- 15:45 THE 51 PERCENT
- 16:00 NEWS (40)
- 16:10 REPORTERS PLUS
- 16:30 BULLETIN (11)
- 16:40 REVISITED
- 17:00 NEWS (63)
- 17:15 ARTS24 (2)
- 17:30 BULLETIN (18)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS
- 17:51 FASHION
- 18:00 NEWS (64)
- 18:15 TOP STORY
- 18:30 NEWS (65)
- 18:45 BUSINESS PROD B
- 18:51 SPORTS PROD B
- 19:00 NEWS (66)
- 19:10 THE DEBATE (2)
- 19:53 SHORT CUTS
- 20:00 NEWS (67)
- 20:15 BUSINESS PROD B
- 20:21 SPORTS PROD B
- 20:30 NEWS (68)
- 20:45 TRUTH OR FAKE
- 20:51 FOCUS PROD B
- 21:00 NEWS (69)
- 21:20 BUSINESS PROD B
- 21:30 NEWS (70)
- 21:40 EYE ON AFRICA (3)
- 22:00 NEWS (71)
- 22:15 BUSINESS PROD B
- 22:21 TRUTH OR FAKE
- 22:30 NEWS (72)
- 22:32 A PROPOS (2)
- 22:46 EYE ON AFRICA (4)
- 23:00 NEWS (73)
- 23:15 BUSINESS + TRUTH OR FAKE
- 23:30 NEWS (74)
- 23:45 BUSINESS PROD B
- 23:51 TRUTH OR FAKE