Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:50 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 01:35 Z metropole
- 02:05 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pod Českým středohořím)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 06:25 Na cestě po Cejlonu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Legendární dvojice
- 11:05 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Banánové děti)
- 12:55 Písničky z obrazovky
- 13:15 To já ne, to on
- 14:45 Pozdní léto
- 16:20 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, druhá část)
- 17:05 Šetrný a Platil (2)
- 17:15 Písničky z klobouku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:50 Všechnopárty
- 23:45 Bardotová (3)
- 00:40 Salvador: válka gangů
- 01:40 Před půlnocí
- 02:10 Ta naša kapela
- 02:35 Kudy stezkou do nebe
- 03:00 Čaj pro třetího
- 03:30 Historie.cs
- 10:45 Vítězný oblouk
- 11:40 Extrémní výtahy
- 12:30 Bitvy o Evropu (Rýn)
- 13:25 Dopis z tábora Stockmanů
- 14:00 Příroda Berlína
- 14:55 Dcery a synové divočiny (1)
- 15:50 Tajemné stromy na Pohansku
- 20:00 Sbohem buď, lásko má
- 21:40 Dobrodružství rabína Jákoba
- 23:15 Kruk II (6)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 MS v letním biatlonu 2024 Estonsko (MS Estonsko)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 30. ročník Běhu městem Strakonice
- 12:40 Volejbalový magazín
- 12:55 Archiv D (Archiv D: Sport 1979)
- 04:50 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (50)
- 07:35 M.A.S.H (51)
- 08:10 M.A.S.H (52)
- 08:45 M.A.S.H (53)
- 09:15 Malý pitaval z velkého města (Kuchařinka)
- 14:30 Policie v akci
- 15:30 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Kdo nechce dítě?)
- 21:40 7 pádů Honzy Dědka
- 22:50 Honeymoon líbánky k nepřežití
- 23:55 Ano, šéfe!
- 04:20 Autosalon.tv
- 05:25 Těžká dřina
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:10 Autosalon.tv
- 07:00 Partička
- 07:40 Fotr na tripu VI
- 08:20 Top Gear VII (8)
- 09:30 Top Gear VIII (8)
- 20:15 Partička L
- 21:45 Moto cestou necestou
- 04:00 Castle na zabití IV (Spiknutí)
- 04:55 Policie v akci
- 06:00 Policie v akci
- 06:40 Zločiny ze sousedství (Útěk)
- 07:20 Komisař Rex VIII (S Ninou o půlnoci)
- 11:05 Columbo (Kouzelné alibi)
- 00:05 Spectre
- 03:10 Nejhorší obavy
- 06:00 Nad krajinou
- 06:05 Příhody Bolka a Lolka
- 06:15 M.A.S.H
- 06:40 M.A.S.H
- 07:10 M.A.S.H
- 07:40 Námořní vyšetřovací služba XIII (Šaráda)
- 11:20 Tenkrát na Východě
- 13:35 Dvojí obvinění
- 15:40 Přes palubu
- 17:55 A co když je to pravda?
- 20:00 Rytíři ze Šanghaje
- 22:25 Jackie Brownová
- 04:40 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Libovky Pepy Libického
- 06:20 Teď vaří šéf!
- 07:10 Prostřeno!
- 10:15 Prostřeno!
- 11:10 Ano, šéfe!
- 12:15 Osudové léto v Salamance
- 20:00 Osudové léto v Andalusii
- 21:50 Ošklivka Katka (Povýšení)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík v metru)
- 06:05 Hopsasa (Kolobrndy)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Zafari II (12)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Operace Jauu! IX
- 10:25 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 101 Dalmatinská (6)
- 12:15 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:55 Šmoulové
- 13:20 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Věda je zábava III
- 14:35 Čarodějky školou povinné III (5)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Čvacht
- 15:30 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:50 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak přestal být sám)
- 18:55 Zafari II (13)
- 19:15 101 Dalmatinská (7)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Na lodi za pohádkou
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 04:15 Zábava pro každého
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Evita
- 04:45 Prostřeno v Británii XVIII (42)
- 05:10 Neuvěřitelné dorty IV (5)
- 05:30 Neuvěřitelné dorty IV (6)
- 06:00 Noční Praha
- 06:05 Amerika hledá topmodelku XX (Láska na Bali)
- 06:45 Tyhle šaty beru! IV (Třikrát hurá pro nevěstu)
- 07:15 Tyhle šaty beru! IV (Jižansky šik)
- 07:45 Tyhle šaty beru! IV (Mezi mlýnskými kameny)
- 12:20 Máte doma uklizeno? II (5)
- 12:50 Neuvěřitelné dorty IV (5)
- 13:20 Neuvěřitelné dorty IV (6)
- 13:45 Hledá se táta a máma
- 04:25 Rodinná pouta II (Co nejdál)
- 05:30 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:40 Nikdo není dokonalý
- 07:35 Columbo (Za úsvitu)
- 09:40 Osudové léto na Mykonosu
- 14:50 Rodinná pouta II (Bez dechu)
- 15:55 Přístav (Bicykl)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 Show Jana Krause
- 23:10 Jak se staví sen
- 01:35 Prima Česko
- 02:05 Lékaři v éteru
- 02:35 Showtime
- 02:55 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Svět financí s Trinity Bank
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:50 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 01:35 Z metropole
- 02:05 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pod Českým středohořím)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 06:25 Na cestě po Cejlonu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Legendární dvojice
- 11:05 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Banánové děti)
- 12:55 Písničky z obrazovky
- 13:15 To já ne, to on
- 14:45 Pozdní léto
- 16:20 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, druhá část)
- 17:05 Šetrný a Platil (2)
- 17:15 Písničky z klobouku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:50 Všechnopárty
- 23:45 Bardotová (3)
- 00:50 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 01:35 Z metropole
- 02:05 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pod Českým středohořím)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 06:25 Na cestě po Cejlonu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Legendární dvojice
- 11:05 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Banánové děti)
- 12:55 Písničky z obrazovky
- 13:15 To já ne, to on
- 14:45 Pozdní léto
- 16:20 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, druhá část)
- 17:05 Šetrný a Platil (2)
- 17:15 Písničky z klobouku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:50 Všechnopárty
- 23:45 Bardotová (3)
- 00:55 Králové ro(c)ku
- 02:40 Výleťák (195)
- 02:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (2)
- 03:35 Hudson a Rex (2)
- 04:20 Zahradní proměny III (27)
- 05:10 Zahradní proměny III (28)
- 06:00 Výleťák (232)
- 06:05 Moje místa (Hana Zagorová)
- 07:10 Případy detektiva Murdocha XIII (2)
- 08:05 Zahradní proměny III (29)
- 09:05 Zahradní proměny III (30)
- 12:05 Otec Braun (8)
- 16:10 Hudson a Rex (3)
- 17:10 Zahradní proměny IV (1)
- 20:10 Vražda v hotelu Excelsior
- 21:50 Buldozer
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Jedna rodina (Láska ve třech)
- 21:45 Okresní přebor (Pohřeb)
- 04:50 Hon na pačlověky
- 06:25 Modrý blesk
- 10:05 Tajný život mazlíčků
- 11:45 Kdopak to mluví 3
- 13:35 Teleshopping
- 13:55 Čtyřicítka na krku
- 15:40 Hop - a je tu lidoop
- 20:00 Blíženec
- 22:20 Postradatelní 2
- 01:10 Pravda zabíjí
- 03:05 Spartan: Týmová výzva II (5)
- 03:50 Walker, Texas Ranger IX (7)
- 04:30 Big Summer Games 2024
- 04:50 Běhej lesy - Klínovec
- 05:10 Walker, Texas Ranger IX (6)
- 05:50 Spartan: Týmová výzva II (6)
- 06:35 Mistři zastavárny III (6)
- 07:30 Drogové války: Vlastními slovy
- 08:30 Ničivá megatsunami
- 09:30 Kobra 11 V (8)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger IX (7)
- 12:50 Válka skladů XIV (9)
- 13:45 Válka skladů XIV (11)
- 16:40 Kobra 11 V (10)
- 18:40 Válka skladů XIV (13)
- 19:35 Mistři zastavárny III (10)
- 20:30 Mistři renovací V (4)
- 21:20 Kachní dynastie VI (9)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (8)
- 23:15 Kobra 11 V (10)
- 00:25 Teorie velkého třesku VII (12)
- 02:00 Malý Sheldon VI (3)
- 02:40 Svět podle Jima III (4)
- 03:20 Americký táta VIII (14)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Máma V (10)
- 04:55 Ženatý se závazky (139)
- 05:45 Oggy a škodíci: Nová generace (41)
- 06:35 Bakugan: Evolutions (39)
- 06:45 Přátelé (16)
- 07:40 Máma V (17)
- 09:25 Malý Sheldon VI (7)
- 11:00 Ženatý se závazky (141)
- 12:00 Dva a půl chlapa IX (5)
- 12:50 Přátelé (16)
- 13:45 Teorie velkého třesku VII (12)
- 15:30 Máma V (21)
- 17:20 Svět podle Jima III (6)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (7)
- 19:05 Malý Sheldon VI (9)
- 20:00 Teorie velkého třesku VII (16)
- 21:40 Přátelé (18)
- 22:40 Americký táta VIII (16)
- 23:35 Dva a půl chlapa IX (7)
- 04:30 Co na to Češi
- 05:05 Riskuj!
- 05:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:20 Na lovu IV
- 07:15 MasterChef Česko II (21)
- 12:25 Teleshopping
- 12:40 MasterChef Česko II (22)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Vraždy v Kitzbühelu XVI (4)
- 15:05 Médium VI (Médium se vrací)
- 22:05 Odložené případy (Plán)
- 23:05 Médium VI (Kdo je ta dívka?)
- 00:35 Návrat do života (5)
- 01:40 Špetka lásky
- 03:00 Doktorka Quinnová III (3)
- 08:40 Čarodějky V (12)
- 09:35 Čarodějky V (13)
- 10:25 Oteckovia II (115)
- 16:30 Vyměněné osudy II (91)
- 18:30 Čarodějky V (14)
- 19:20 Čarodějky V (15)
- 20:15 Mateřská láska II (27)
- 21:10 Mateřská láska II (28)
- 09:00 Ligue 1 Highlights (2)
- 09:30 Česká Enduro Serie 2024 - Ještěd
- 09:40 Big Summer Games 2024
- 01:05 Správy „N“
- 01:55 Góly - body - sekundy
- 02:15 Počasie
- 02:25 Agatha Christie: Poirot (Tragédia v troch dejstvách)
- 03:55 Správy „N“
- 04:45 Počasie
- 04:55 Nebíčko v papuľke (Špalda)
- 05:30 Návrat do Provensalska (2)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová V (Zvedavosť je škaredá vlastnosť)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:35 Návrat do Provensalska (3)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Sila odpustenia)
- 16:00 Správy
- 16:35 Po Česku na konskom chrbte (Lúčenie s Bielym a Čiernym)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Nepriateľ v hlave - 2.časť)
- 17:45 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Pyramída blata)
- 22:20 Prípady 1. oddelenia (9)
- 23:20 Správy „N“
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat II
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rusínska diskusia
- 08:55 Kimondó - Na kus reči
- 09:25 Ostrov
- 11:00 Tajomný ostrov (Lúčenie)
- 11:30 Obedníček (Pásli ovce valasi "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIŽELÉ)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Región Horehronie)
- 12:30 Hubačka
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Myslieť na čas ...)
- 14:10 Historická panoráma (Návraty Laca Novomeského)
- 14:35 Pamäť ostáva
- 15:35 168
- 18:00 Duel Junior (Duel junior)
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat II
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:07 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
- 20:10 Apokalypsa: Hitlerovo ťaženie na Východ 1941-1943 (Dobývanie životného priestoru)
- 21:00 Apokalypsa: Hitlerovo ťaženie na Východ 1941-1943 (Rozhodujúci boj)
- 21:55 SK dejiny (SNP - život na povstaleckom území)
- 00:50 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 01:35 Z metropole
- 02:05 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pod Českým středohořím)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 06:25 Na cestě po Cejlonu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Legendární dvojice
- 11:05 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Banánové děti)
- 12:55 Písničky z obrazovky
- 13:15 To já ne, to on
- 14:45 Pozdní léto
- 16:20 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, druhá část)
- 17:05 Šetrný a Platil (2)
- 17:15 Písničky z klobouku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:50 Všechnopárty
- 23:45 Bardotová (3)
- 00:50 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 01:35 Z metropole
- 02:05 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pod Českým středohořím)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 06:25 Na cestě po Cejlonu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Legendární dvojice
- 11:05 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Banánové děti)
- 12:55 Písničky z obrazovky
- 13:15 To já ne, to on
- 14:45 Pozdní léto
- 16:20 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, druhá část)
- 17:05 Šetrný a Platil (2)
- 17:15 Písničky z klobouku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:50 Všechnopárty
- 23:45 Bardotová (3)
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:05 Správy :24
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Nobelisti na Slovensku
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 02:00 Adam
- 03:35 Dej si pohov, mladej!
- 05:40 Detektiv z kuchyně (Smrt al dente)
- 07:15 Pan pravý
- 09:05 Hlas lásky
- 11:20 Martin a Venuše
- 13:10 Ostrov delfínů
- 14:55 Zamilovaná smolařka
- 16:35 Ledová sezóna
- 18:15 Tajemství úspěchu
- 20:15 Všechny staré nože
- 22:10 Rituální zabiják
- 23:50 Poker Face
- 01:10 První oddělení II
- 01:50 Policisté v akci
- 02:35 Policisté v akci
- 03:15 Krimi
- 03:40 Soudní síň (Motorkář)
- 04:25 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 První oddělení II
- 06:55 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Pátračka)
- 09:50 Soudní síň (Psychopat)
- 10:50 Pod povrchem (42)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 18:00 Soudní síň (Kreditka)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Bergman a Bergman, detektivní kancelář
- 21:45 Za sklem (4)
- 23:00 Za sklem (5)
- 00:10 Survivor
- 01:10 Aj múdry schybí
- 03:20 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:15 Reflex
- 08:40 Susedia (Marta)
- 09:10 Susedia (Mikuláš)
- 09:40 Svokra
- 10:30 V mene zákona
- 11:15 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Narodeniny)
- 12:50 Búrlivé víno (85)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (86)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám III (5)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám III (6)
- 22:45 Partička
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (11)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (12)
- 20:20 Dům snů (18)
- 21:10 Dům snů IV (14)
- 22:00 Dům snů - hnízdečko lásky (2)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (12)
- 23:50 Utajený šéf – USA X (2)
- 01:35 Van Helsing
- 03:45 Útok na Bílý dům
- 06:00 Od podlahy
- 07:30 Přišla za mnou
- 09:10 Hobit: Bitva pěti armád
- 13:20 Po stopách otce
- 20:00 Rod Draka II (1)
- 21:00 Zimní král (4)
- 22:00 Muž bez stínu
- 23:50 Osm hor
- 00:45 Desperado
- 02:30 Ve jménu cti
- 04:10 Dunkerk
- 06:00 Šmoulové: Zapomenutá vesnice
- 07:30 Vražda v Londýně
- 09:10 Roboti
- 10:45 Přátelé IV (1)
- 11:05 Přátelé IV (2)
- 11:30 Billy Elliot Muzikál
- 16:15 Dokud jsme mladí
- 17:50 Hra peněz
- 19:30 Premiantka
- 21:05 Anatomie pádu
- 23:35 Zkažená úča
- 00:30 Boratův navázaný telefilm
- 02:05 Sektor III (3)
- 03:05 Láska a smrt (Dobrý začátek)
- 04:05 Najdu tě?
- 06:00 Létání pro začátečníky
- 07:35 Bahno z Mississippi
- 10:05 Teorie velkého třesku X (Fetální kopnutí)
- 10:25 MoviePass, MovieCrash
- 11:55 Kočky
- 13:45 Fotbalový talent VI (5)
- 16:20 Inferno
- 18:20 Nesvá III (1)
- 18:55 Nesvá III (2)
- 19:25 Sex ve městě IV (Prstýnkovaná)
- 19:55 Sex ve městě IV (Nápad s Vogue)
- 20:25 Sex ve městě IV (Miluji New York)
- 21:00 Rod Draka II (1)
- 22:00 Zimní král (4)
- 22:55 Věznice 77
- 01:15 Ala Kachuu - Vezmi a utíkej
- 01:55 Tmavě červená
- 09:55 Jane
- 12:40 A přišli v noci...
- 14:25 První žena
- 16:05 Mateřství
- 18:05 Náhradní klíče
- 20:00 Hovoří ženy
- 21:45 Poslední klient
- 23:20 Sisi a já
- 01:20 Úžasná Elisa
- 03:05 Smečky
- 04:40 Runner
- 06:00 Křehký
- 07:40 Zvuk metalu
- 09:40 Seznamte se, Joe Black
- 12:35 Narkóza
- 14:30 Obzor
- 16:35 Zvuk metalu
- 18:35 Napola: Hitlerova elita
- 20:30 RoboCop
- 22:25 Rozpolcený
- 10:45 Nevěsta pro Zandyho
- 12:40 Smallville (Vlčí lidé)
- 13:35 Smallville (Návrat hrdiny)
- 16:25 Super drbna (Skandál)
- 17:15 Super drbna (Záškodnický plán)
- 20:00 Vojín Benjaminová
- 22:10 Odvlečen
- 01:10 Milujte svého zabijáka
- 03:00 Boží květ
- 04:45 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zapomenutý únos
- 07:50 Jak jsme hráli čáru
- 09:55 Planeta Krull
- 12:30 Nádech pro lásku
- 14:50 Když rozvod, tak rozvod
- 16:10 Motiv pro vraždu
- 18:05 Teroristka
- 20:00 Apex
- 21:55 Kurýr: Restart
- 23:55 96 hodin: Odplata
- 00:20 Krvácející srdce
- 01:45 Telepati
- 03:20 Tichý Don (1)
- 08:25 Tunel do Číny
- 10:00 Krádež legendy
- 11:25 Ranvej
- 12:55 Láska v Indii
- 14:30 Trattoria
- 15:50 Čas beznaděje
- 17:50 Gentleman s pistolí
- 19:20 Bel Canto
- 21:00 Hříšní lidé města Oss
- 22:50 Divoká karta
- 01:20 Doba kamenná
- 03:00 Precious
- 04:45 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Armáda jednoho
- 07:25 Skore - Hokejový muzikál
- 10:50 Hrdinové
- 12:35 Jenny se vdává
- 14:10 Upírky
- 15:40 Hurá do džungle
- 17:05 Bůh masakru
- 18:25 Supernova
- 20:00 Café society
- 21:35 Hlas lásky
- 23:40 Oddanost
- 00:10 Přestávka ve vysílání
- 05:15 Děti bez hranic
- 06:45 Heidi, děvčátko z hor
- 10:05 Návrat
- 11:45 Kupec benátský
- 13:55 Křehkost
- 15:40 Bradův život
- 17:20 Květy války
- 18:55 Muž ve stínu
- 21:00 Nestanu se tvojí ženou
- 22:35 Zlomení
- 00:25 Vivárium
- 02:00 Ve skrytu své kůže
- 03:45 Sólista
- 09:30 Nine
- 12:00 Smrtící kousek
- 13:50 Agatha Christie’s Marple V (3)
- 19:55 STARS! (- AL PACINO)
- 20:00 Nora Roberts: Městečko Angels Fall
- 21:55 Past na lásku
- 23:45 Laggies
- 00:10 When A Dream Comes True
- 01:25 Delicate Gravity
- 02:00 Mother
- 03:35 Black Dragons
- 04:35 Paradise Canyon
- 05:25 End of Program
- 06:00 Love Laughs At Andy Hardy
- 07:30 Broadway Limited
- 08:45 Delightfully Dangerous
- 10:15 The Inspector General
- 11:55 The Lady Of Musashino
- 13:20 One More Time
- 14:40 Inale
- 16:05 The Railrodder
- 16:30 The Phantom Father
- 18:00 Too Late For Tears
- 19:40 Judge Priest
- 21:00 Frieda
- 22:35 The Bed
- 23:05 Behind Green Lights
- 00:20 NEW FRONTIER (THE ICE GIANTS)
- 00:45 NEW FRONTIER (THE MOONS OF OLYMPUS)
- 01:10 ROLL ON CINEMA
- 02:05 THE SEAWOMEN OF JAPAN
- 03:00 THE CONDOR MAN FROM ARGENTINA
- 03:55 ZENITH (EP. 9)
- 08:00 MAN EATERS
- 08:45 MIND IN MOTION
- 09:40 CREATIVE KILLERS (EP. 02)
- 10:30 SEED HUNTER
- 11:25 THE MONKEY WHISPERER AND HIS DREAM
- 20:20 ORGANIC PANIC (COSMETICS)
- 20:45 ORGANIC PANIC (BODY CARE PRODUCTS)
- 21:10 INDIANS IN CANADA
- 22:05 QUIRKY SCIENCE
- 22:35 QUIRKY SCIENCE
- 23:00 ZENITH (EP. 12)
- 23:30 CHINA UNCOVERED THE RHYTHM OF MODERN CHINA
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (3)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (1)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (1)
- 19:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (9)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (10)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (37)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (38)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (5)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (6)
- 00:10 Fighting Rookies 2014
- 00:55 Fighting Rookies 2014
- 01:40 We Love MMA 42, 20.10.2018
- 04:05 Hard Knocks Fighting, Ep. 15
- 04:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 LNK Boxing Night 8, Arena Riga, 14.07.2018 - part 1
- 10:15 NEW Extreme 2017
- 00:00 SPORTS MAX (46)
- 00:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 01:00 SHIFTING GEARS
- 01:30 SHIFTING GEARS
- 02:00 WILD SURF 2019 (21)
- 02:30 WILD SURF 2015 (WALKING THE WAVES, RAISED ON WAVES, BIG BAD GREENBUSH, OLA LIBRE & SURF SHAPE)
- 03:00 BETTER THAN FOUR 2016 (ROCKY MOUNTAIN BIKE MARATHON, ISCHGL IRONBIKE, EBIKE AND 8BAR)
- 03:30 BETTER THAN FOUR 2016 (BRAZILIANS ACROSS QUEBEC)
- 04:00 GEARING UP 2020 (12)
- 04:30 GEARING UP 2021 (1)
- 05:00 KITE MASTERS 2018 (5)
- 05:30 KITE MASTERS 2018 (6)
- 06:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 06:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 07:00 SHIFTING GEARS
- 07:30 SHIFTING GEARS
- 10:00 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 10:30 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 11:00 WORLD OF WATERSPORTS (31)
- 11:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 12:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 12:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 13:00 GP RACING 2022 (47)
- 13:30 GP RACING 2022 (48)
- 14:00 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 14:30 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 15:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (4)
- 16:00 AUTOSPEED 2019 (19)
- 16:30 AUTOSPEED 2019 (20)
- 17:00 BOARD STORIES SURFING (2)
- 17:30 BOARD STORIES SURFING (3)
- 20:00 BOAT SHOW 4K (2)
- 20:30 BOAT SHOW 4K (3)
- 21:00 SPORTS MAX (46)
- 21:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 22:00 GEARING UP 2020 (11)
- 22:30 GEARING UP 2020 (12)
- 23:00 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 23:30 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 08:10 HOW IT'S MADE (THE CAR FACTORY)
- 08:30 ISLAND HUNTER (BELIZE)
- 09:20 MAX FOODIE: BANGKOK
- 09:50 ROAD LESS TRAVELED: MANIPUR
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 04:05 Ježiš a islam (2)
- 05:05 Don Jozef Strečanský, európsky misionár (1)
- 06:25 Ako sa zabávajú v Pchjongjangu (1)
- 07:25 Chanel, čislo 5 (1)
- 07:55 Sadnite si, prosím (32)
- 08:35 Telenákup
- 08:45 Doslova
- 09:25 Rok 1968: Bod zlomu (4)
- 10:20 Ľudia sú aj politici (48)
- 11:00 Oceány Afriky (2)
- 12:00 Udržateľná budúcnosť (24)
- 13:00 Telenákup
- 13:10 Cestujeme bez batožiny (18)
- 13:45 John Philip Holland (1)
- 16:25 Telenákup
- 16:35 Vojenskí velikáni (2)
- 17:35 Nadzvukové lietadlá: Extrémne technológie (1)
- 18:50 Doslova
- 19:30 Telenákup
- 19:40 Elektrina: cena, ktorú platíme (1)
- 20:45 Travelistan (26)
- 21:00 Téma (172)
- 21:40 Tlačová beseda | Ako sa stať americkým prezidentom (1)
- 22:40 Život s vrahom (6)
- 23:30 2000 rokov antisemitizmu (2)
- 00:25 Naše zprávy
- 00:40 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:45 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:40 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (19)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Most (6)
- 21:30 El Chapo II (3)
- 22:25 Poklad z půdy
- 23:30 Cyranův poloostrov
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:50 Soudce Alexandr
- 13:05 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:35 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:20 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 03:05 Na plac!
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:50 Česká tajenka
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Poklad z půdy
- 17:55 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 01:55 Lipnožurnál
- 02:10 Petrovický zpravodaj
- 02:20 Valašský zpravodaj
- 02:30 Rozhovor S...: Petra Vaňková, jednatelka DK Vsetín
- 02:55 Vtipkování: Stanley Bradley
- 03:30 Mladý Svět: Aneta Krejčíková
- 04:30 Narcos
- 05:30 Rozhovor S...: Petra Vaňková, jednatelka DK Vsetín
- 05:55 O letadlech a létání: Zdeněk Švec, pilot a předseda Aeroklubu Hořice
- 06:20 Lipnožurnál
- 06:35 Petrovický zpravodaj
- 06:50 Valašský zpravodaj
- 07:00 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 07:25 Magazín z Valašska: Valmez
- 07:40 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:50 Narcos
- 23:45 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:45 Tým SEAL V (13)
- 01:25 Tým SEAL V (14)
- 02:15 Ztracený svět (15)
- 03:00 Ztracený svět (16)
- 03:45 Společnost Adventure (11)
- 04:30 Společnost Adventure (12)
- 05:10 Tým SEAL V (9)
- 06:05 Profil zločinu VIII (5)
- 07:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (4)
- 08:05 Xena II (4)
- 09:05 Profil zločinu VIII (4)
- 14:05 Xena II (4)
- 15:05 Profil zločinu VIII (6)
- 16:05 Profil zločinu VIII (7)
- 17:10 A-Team III (11)
- 20:00 Xena II (5)
- 21:00 Macgyver V (11)
- 21:55 Macgyver V (12)
- 00:45 Ztracený svět III (15)
- 01:40 Lovci pokladů III (13)
- 02:25 Lovci pokladů III (14)
- 03:10 Totalcar VI (4)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (13)
- 10:00 Ztracený svět III (14)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (14)
- 13:55 A-Team III (16)
- 15:00 Lovci pokladů III (15)
- 16:00 Lovci pokladů III (16)
- 17:00 Ztracený svět III (15)
- 17:55 Ztracený svět III (16)
- 18:55 Xena III (14)
- 19:50 A-Team III (17)
- 20:55 Ztracený svět III (16)
- 21:50 Lovci pokladů III (15)
- 22:50 Lovci pokladů III (16)
- 23:50 Xena III (14)
- 01:20 Brousko III (105)
- 02:20 Brousko III (106)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 03:25 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (44)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii VI (17)
- 13:40 Ranč Heartland III (16)
- 14:40 Ranč Heartland III (17)
- 15:35 Brousko III (107)
- 16:50 Dcery duchem (45)
- 18:10 Domek na prérii VI (18)
- 19:10 Ranč Heartland III (18)
- 20:10 Ranč Heartland IV (1)
- 21:05 Domek na prérii VI (18)
- 22:10 Ranč Heartland III (18)
- 23:10 Ranč Heartland IV (1)
- 01:55 Habemus Papam
- 03:50 Koncert
- 11:05 Daleko od lidí
- 12:55 Z prezidentské kuchyně
- 14:35 Rodin
- 16:40 Pan Bezchybný
- 18:30 Zabijáci z maloměsta
- 20:05 Route Irish
- 22:00 Sněžit už nikdy nebude
- 00:25 Další jehňátko
- 02:05 Záhada Silver Lake
- 04:30 Další jehňátko
- 09:30 Yomeddine
- 11:10 Věž. Jasný den.
- 13:10 Amatéři
- 14:55 Goliáš
- 16:30 Začátek
- 18:40 Hedi
- 20:20 Leonora addio
- 22:00 Onoda
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Bílý tesák (Nový bůh)
- 06:55 Staré pověsti české (Jak šly dějiny)
- 07:10 Já Baryk (Já Baryk a můj zajíc)
- 07:25 Brundibáři (O mistra basy)
- 07:35 Mach a Šebestová (O utrženém sluchátku)
- 07:50 Tisíc a jedna noc (O lásce Laily a Adžiba)
- 10:05 O modrém autíčku (Notování)
- 10:15 Já Baryk (Já Baryk a můj ježek)
- 10:20 Brundibáři (Stavitelé pyramid)
- 10:40 Mach a Šebestová (Školní výlet)
- 10:45 Tisíc a jedna noc (O udatné ad-Datmě)
- 11:05 Žofka a její dobrodružství (Jak se Žofka stala ředitelkou ZOO)
- 11:20 Broučci (Šťastnou cestu, Broučku!)
- 11:25 O Dorotce (Dorotka a pštros)
- 11:35 Pojďte pane, budeme si hrát (Držte si klobouk)
- 12:00 Jan Žižka
- 14:00 Celebrity s.r.o.
- 18:00 V každom počasí
- 19:25 Filmové minuty
- 19:30 Mach a Šebestová (Ukradené sluchátko)
- 19:40 Brundibáři (Těší mě)
- 20:00 Čarodějův učeň
- 21:20 Šípková Růženka aneb Spící krasavice
- 21:40 Kinosál
- 22:00 Ostře sledované vlaky
- 23:35 Teleshopping
- 04:00 Největší poklady Pompejí (1)
- 06:00 Čína ve filmu (1)
- 07:00 Válka, kterou nelze zapomenout
- 14:15 Teleshopping
- 15:20 Obchodníci s antraxem
- 17:20 Obléhání Tobruku
- 17:45 Soudruh Philby
- 01:20 Noc v Roxbury
- 02:35 Smrt ve tmě
- 03:55 Sin rodeos
- 05:15 Close Up III (16)
- 05:45 Zoom In - Army of the Dead
- 05:50 Zoom In - West Side Story
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Coolest Movie Characters
- 06:15 Close Up III (4)
- 06:45 Dokonalý šéf
- 08:40 Beowulf
- 10:15 Rozhádaní dědicové
- 11:45 Nenapravitelní
- 13:25 Dilema
- 15:20 Uprchlíci
- 16:50 Dva výtečníci
- 18:50 Bez dechu
- 20:40 Bulšit
- 22:00 Pomsta
- 23:30 Tales of the Walking Dead (2)
- 01:10 Ozvěny mrtvých
- 02:45 Resident Evil: Afterlife
- 09:00 Tisíc a jedna noc (1)
- 10:40 Tisíc a jedna noc (2)
- 12:15 Velký flám
- 14:25 Bezpečný přístav
- 16:20 Svatby podle Mary
- 18:10 Průseráři
- 20:00 Revenant Zmrtvýchvstání
- 22:20 Asijská spojka
- 23:55 Let
- 00:20 Červený trpaslík VIII (8)
- 00:55 Tiché místo část II
- 03:00 Comedy Club III (6)
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas III (22)
- 12:00 Policejní stíhači XV (7)
- 13:00 Policejní stíhači XV (8)
- 22:05 Comedy Club III (7)
- 22:35 Comedy Club III (8)
- 23:05 Comedy Club III (9)
- 23:30 Červený trpaslík VIII (8)
- 04:00 Kissed By The Sea (Penghu Island, Taiwan)
- 04:30 Burn Appetit (Rattenberg, Austria)
- 05:00 10 Days Sri Lanka (Mirissa)
- 05:30 City Breaks (Munich)
- 06:00 Timeless Tamil Nadu (Madurai, India)
- 06:30 Viajar Mexico S2 (Monterrey, Mexico)
- 07:00 Kissed By The Sea (Mauritius 1)
- 07:30 Timeless Tamil Nadu (Madurai, India)
- 16:00 Bucket List (Hitoyoshi)
- 16:30 Burn Appetit (Riegersburg, Austria)
- 17:00 City Breaks (Dubai)
- 17:30 Great World Hotels (Amansara 1)
- 20:00 Great World Hotels (Amansara 2)
- 20:30 Viajar Mexico S2 (Bernal, Mexico)
- 21:00 Bucket List (Aso)
- 21:30 10 Days Sri Lanka (Colombo)
- 04:12 Tajemství chobotnic (Společenské vazby)
- 04:53 Zvířecí klub rváčů V (Úplná nadvláda)
- 05:38 Jedinečná zvířata - výběr (Kočky a žáby)
- 06:00 Jedinečná zvířata - výběr (Tygři a lední medvědi)
- 06:21 Jedinečná zvířata - výběr (Sloni a orangutani)
- 06:44 Zvířata v pohybu (Armáda mravenců)
- 07:05 Zvířata v pohybu (10)
- 07:28 Zrozeni v Africe (Nástrahy života)
- 00:00 Pohled zevnitř: Severní Korea: Kimova dynastie
- 00:45 Pohled zevnitř: Severní Korea: Příští vůdce
- 01:30 Svět narkotik (El Chapo, veřejný nepřítel č. 1)
- 02:15 Jak chytit pašeráka III (Mobilní metamfetamin)
- 03:00 Jedinečné letiště v Dubaji (6)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou VI (Masová sebevražda v Jonestownu)
- 00:00 Lidé z aljašských lesů IV (3)
- 00:45 Lidé z aljašských lesů IV (4)
- 01:30 Život na Veterinární univerzitě (Intenzivní péče)
- 02:15 Projekt Kojota Petersona (Jak polapit varana)
- 02:38 Projekt Kojota Petersona (Večeře s ďáblem)
- 03:00 Záchrana statku II (Vražedná zóna)
- 03:45 Záchrana statku II (Medvědí doupě v hornaté krajině)
- 22:00 Lidé z aljašských lesů IV (8)
- 23:00 Úžasná zvířata Dubaje
- 04:25 Dějiny vědy (2)
- 05:15 Lovci vojenských pokladů IV (1)
- 06:00 Afrika z výšky (5)
- 07:05 Fantastické inženýrství II (1)
- 10:00 Život v sevření mrazu VI (8)
- 11:00 Afrika z výšky (5)
- 16:05 Zvláštní a záhadné VI (8)
- 17:00 Fikce, nebo pravda V (3)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (10)
- 21:00 Titanic - Příběhy z hlubin (2)
- 21:55 Válka v Iráku (2)
- 00:20 Královna čokolády IV (3)
- 00:45 Luca vaří italsky II (Gorgonzola)
- 01:10 David Rocco - Chutě domova (Koktejly)
- 01:35 Markéta na trhu (9)
- 02:00 Programové tipy
- 16:05 Prostě maso II (5)
- 16:30 Markéta na trhu (10)
- 17:00 Justininy malajské pochoutky (4)
- 17:30 Příběhy ze zahradí kuchyně (Krávy)
- 20:00 Mistrovské pečení VII (Finále)
- 21:15 Čokoládový ráj (12)
- 21:45 Zákusky Almy Obreganové II (8)