Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V podzemí)
- 05:15 Etiketa (Nehody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Muži z Bombaje
- 07:05 Čertouská poudačka
- 08:35 Úsměvy Oldřicha Nového
- 09:15 Slovácko sa nesúdí (7)
- 09:45 Slovácko sa nesúdí (8)
- 10:20 Walker: Independence (9)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O vodě, lásce a štěstí
- 13:55 Burácení s Burácem
- 14:35 O Terezce a paní Madam
- 15:20 Domácí víno
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (5)
- 20:10 Tři životy
- 21:30 Hitparáda televizní zábavy
- 00:35 Vítězství ducha
- 02:30 Před půlnocí
- 03:00 Na moll...
- 03:40 Poslání
- 08:25 Cyklotoulky
- 08:35 Krásy bretaňského pobřeží
- 09:30 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (4)
- 12:35 A Bůh... stvořil ženu
- 16:30 Špióni v přírodě (2)
- 17:30 Svět zvířat (Hroši a nosorožci)
- 20:00 Prohnilí
- 21:50 Co se nepromíjí
- 23:50 Království pirátů (5)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 BILANCE: Porazíme rakovinu?
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Hrady a zámky)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Zkraje
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:27 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Sedm desetiletí Č(S)T)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Dovolená za dráty)
- 22:32 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:30 OH Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 05:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 06:00 OH Paříž 2024 (BMX)
- 06:40 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 07:12 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 10:22 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 11:45 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 13:09 OH Paříž 2024 (Jachting)
- 13:55 OH Paříž 2024 (Cyklistika)
- 18:29 Rychlý přehled
- 18:54 OH Paříž 2024 (Judo)
- 19:30 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 04:20 Jak se staví sen
- 06:00 Lodí přes Kornati
- 06:06 Bolek a Lolek vyrážejí do světa
- 06:14 M.A.S.H (232)
- 06:37 M.A.S.H (233)
- 07:00 M.A.S.H (234)
- 07:29 M.A.S.H (235)
- 08:00 M.A.S.H (236)
- 08:31 Autosalon.tv
- 09:37 7 pádů Honzy Dědka
- 10:44 Kdo se ptá?
- 11:51 Máme rádi Česko
- 14:56 Výlet
- 17:07 Plavecký mariáš
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda IV (Cena za život)
- 21:30 Polda IV (Bez rozloučení)
- 04:35 Autosalon.tv
- 05:25 Těžká dřina
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:15 Příhody Bolka a Lolka
- 06:23 Těžká dřina
- 06:49 Top Gear III (9)
- 08:13 Top Gear III (10)
- 09:19 Top Gear IV (6)
- 10:27 Top Gear IV (7)
- 11:41 Re-play
- 14:15 Simpsonovi III (Homer na pálce)
- 14:43 Simpsonovi III (Lízina vzpoura)
- 15:04 Oko dravce
- 20:17 Minority Report
- 23:10 Cesta kolem světa
- 04:46 Sběratelé kostí VIII (Kamarádka v nouzi)
- 05:41 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:28 Policie v akci
- 07:08 Closer: Nové případy VI (Posvátné město 5/5)
- 11:50 Columbo (Prázdný rám)
- 18:36 Columbo (Nebezpečná hra)
- 00:10 Hra o přežití
- 02:11 Kosti a skalp
- 09:51 Tohle je válka!
- 11:42 Král Artuš
- 16:04 Don Juan DeMarco
- 17:55 Promlčeno
- 22:25 Apokalypsa v Los Angeles
- 23:51 Cesta kolem světa
- 04:45 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:14 Karolína, domácí kuchařka
- 06:40 Teď vaří šéf!
- 07:15 Britská královská rodina: Skutečnost a fikce (Zkoušky a strasti)
- 10:45 Receptář prima nápadů
- 11:31 Libovky Pepy Libického
- 20:03 Dívka z přívěsu
- 21:49 1. MISE (Boxuješ jak dalajláma)
- 23:02 Inkognito
- 23:59 Zoufalé manželky IV (Hry)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: L)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari (1)
- 06:40 Pošťák Pat
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Sen kačera Daffyho
- 12:30 Kiwi a Strit III
- 12:35 My holky z Městečka (4)
- 13:05 Říkání o víle Amálce
- 13:15 Lední medvídek
- 14:30 Šikulové
- 15:00 Kiwi a Strit III
- 15:05 Šmoulové
- 15:30 Fazolčina kavárna
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:40 Tlapková patrola VIII
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:10 MasterChef Junior VIII (9)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek hodinářem)
- 18:50 Zafari (2)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (3)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Sametová hvězdička)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 04:15 Uchem jehly
- 04:40 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Červená
- 21:35 Olga Sommerová
- 21:50 Velký Caruso
- 23:40 Cirque du Soleil: Kooza
- 04:30 Prostřeno v Británii XVIII (25)
- 04:52 Prostřeno v Británii XVIII (26)
- 05:15 Ráj podle Bryana III (Příliš mnoho kuřat)
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:26 Neuvěřitelné dorty II (21)
- 06:48 Amerika hledá topmodelku XIX (Úspěšné studentky)
- 07:30 Tyhle šaty beru! IX (Nerozhodná nevěsta)
- 07:57 Tyhle šaty beru! IX (Máma, expert a nevěsta ve svatebním salonu)
- 12:10 Neuvěřitelné dorty II (21)
- 12:40 Neuvěřitelné dorty II (22)
- 13:02 VIP Prostřeno!
- 14:27 Hledá se táta
- 15:42 Neuvěřitelné dorty II (23)
- 04:28 Rodinná pouta II (Na koni)
- 05:31 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:11 S Italem v kuchyni
- 06:47 Nikdo není dokonalý
- 07:52 Columbo (Smrt nabízí pomocnou ruku)
- 14:37 Rodinná pouta II (Vyznání lásky)
- 15:43 1. MISE (Nákaza)
- 16:54 Nikdo není dokonalý
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:17 Nikdo není dokonalý
- 23:23 Jak se staví sen - extra
- 04:23 K věci
- 04:53 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 06:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 07:00 Zprávy
- 07:27 Prima Česko
- 08:00 Zprávy
- 08:28 Prima ARCHIV
- 08:39 Prima MĚSTO
- 09:00 Zprávy
- 09:28 Lékaři v éteru
- 10:00 Zprávy
- 10:17 Generace deprese
- 11:00 Zprávy
- 11:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:30 Zprávy z Paříže
- 11:55 Polední zprávy
- 12:24 Co na to vaše zdraví
- 13:00 Zprávy
- 13:28 Prima MĚSTO
- 13:40 Prima HISTORIE
- 13:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 20:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:52 Hlasy zločinu
- 23:48 360⁰
- 04:50 Největší loupeže s Piercem Brosnanem (Krádež diamantů v Antverpách)
- 06:00 Ptačí říše
- 06:09 Tajemství odhalená z výšky (Vojenská tajemství)
- 06:53 Veterináři z Arktidy II (Operace levharta sněžného)
- 07:15 Veterináři z Arktidy II (Záchrana aljašských tuleňů)
- 07:43 Síla instinktů (Mandrilové: Souboj alfa samců)
- 00:05 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V podzemí)
- 05:15 Etiketa (Nehody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Muži z Bombaje
- 07:05 Čertouská poudačka
- 08:35 Úsměvy Oldřicha Nového
- 09:15 Slovácko sa nesúdí (7)
- 09:45 Slovácko sa nesúdí (8)
- 10:20 Walker: Independence (9)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O vodě, lásce a štěstí
- 13:55 Burácení s Burácem
- 14:35 O Terezce a paní Madam
- 15:20 Domácí víno
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (5)
- 20:10 Tři životy
- 21:30 Hitparáda televizní zábavy
- 00:05 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V podzemí)
- 05:15 Etiketa (Nehody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Muži z Bombaje
- 07:05 Čertouská poudačka
- 08:35 Úsměvy Oldřicha Nového
- 09:15 Slovácko sa nesúdí (7)
- 09:45 Slovácko sa nesúdí (8)
- 10:20 Walker: Independence (9)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O vodě, lásce a štěstí
- 13:55 Burácení s Burácem
- 14:35 O Terezce a paní Madam
- 15:20 Domácí víno
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (5)
- 20:10 Tři životy
- 21:30 Hitparáda televizní zábavy
- 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (16)
- 01:40 Sousedství V (4)
- 03:05 Ze dvora (5)
- 03:15 U stánku II (13)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (198)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (199)
- 04:25 Zahradní proměny II (4)
- 05:10 Zahradní proměny II (5)
- 06:00 Výleťák (234)
- 06:10 Ve dvou se to lépe vaří (2)
- 06:45 Případy detektiva Murdocha XI (14)
- 07:40 Zahradní proměny II (6)
- 12:05 Tři vejce do skla
- 13:55 Cukrárna (10)
- 15:10 Otec Braun (5)
- 17:10 Zahradní proměny II (8)
- 20:10 Synové a dcery Jakuba skláře (10)
- 21:35 Pěsti ve tmě
- 23:40 Zoolander
- 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2 (Hoří!)
- 05:00 Novashopping
- 06:10 Holčička z iglú
- 06:15 Zig a Sharko IV
- 06:35 Chuggington: Veselé vláčky II (4)
- 07:25 Alvin a Chipmunkové II (15)
- 08:15 Šestka táhne světem
- 09:30 Co ste hasiči (Hasičský ples)
- 12:30 Prázdniny pana Beana
- 14:15 Everest
- 16:40 DC Liga supermazlíčků
- 20:20 Bohové Egypta
- 22:50 Na hraně zítřka
- 01:40 Nezvratný osud 5
- 03:05 Stav mysli
- 11:10 Rafťáci
- 13:20 Kameňák 3
- 18:30 Marmaduke
- 20:00 Spider-Man
- 22:25 Temná tvář Brooklynu
- 04:05 Florbal - letní speciál
- 04:55 Mystic Skate Cup
- 05:20 Běhej lesy - Týmovka
- 05:45 Walker, Texas Ranger VIII (7)
- 06:25 Strážci hranic: Austrálie III (19)
- 07:15 Mistři zastavárny XXIV (23)
- 08:05 Mistři renovací II (22)
- 09:00 Kachní dynastie IV (19)
- 09:55 Kobra 11 II (17)
- 11:55 Novashopping
- 12:10 Walker, Texas Ranger VIII (8)
- 13:00 Válka skladů XII (5)
- 14:50 Mistři zastavárny XXIV (24)
- 15:45 Spartan: Týmová výzva (7)
- 16:40 Kobra 11 II (19)
- 18:40 Válka skladů XII (7)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (25)
- 20:30 Drak přichází
- 22:30 Walker, Texas Ranger VIII (9)
- 23:25 Kobra 11 II (19)
- 00:15 Teorie velkého třesku III (11)
- 01:55 Malý Sheldon III (16)
- 02:30 Svět podle Jima (6)
- 03:10 Americký táta VI (3)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 Máma (5)
- 05:40 Ženatý se závazky (91)
- 06:30 Karate ovce (53)
- 07:10 Bakugan: Evolutions (15)
- 07:20 Přátelé IX (10)
- 08:15 Máma (9)
- 09:55 Malý Sheldon III (20)
- 11:25 Ženatý se závazky (93)
- 12:20 Dva a půl chlapa VI (19)
- 13:15 Přátelé IX (10)
- 14:10 Teorie velkého třesku III (11)
- 15:45 Máma (13)
- 17:25 Svět podle Jima (8)
- 18:20 Dva a půl chlapa VI (21)
- 19:10 Malý Sheldon III (21)
- 19:35 Malý Sheldon IV (1)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (15)
- 21:40 Přátelé IX (12)
- 22:35 Americký táta VI (5)
- 23:25 Dva a půl chlapa VI (21)
- 04:10 Na lovu
- 04:50 Co na to Češi
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu
- 07:25 MasterChef Česko (16)
- 12:00 Specialisté (Naslepo)
- 13:05 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko (17)
- 20:00 Myšlenky zločince VIII (6)
- 20:50 Myšlenky zločince VIII (7)
- 21:40 Myšlenky zločince VIII (8)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VIII (16)
- 01:05 Vyměněné osudy II (53)
- 02:35 Čarodějky IV (11)
- 03:15 Nemocnice Chicago Med VIII (16)
- 03:55 Téměř dokonalý muž
- 05:30 Ulice (4342)
- 07:05 Život na jachtě: U protinožců (16)
- 08:45 Čarodějky IV (13)
- 09:35 Malé lásky III (6)
- 10:25 Vítejte doma IV
- 16:15 Poldark III (1)
- 17:20 Poldark III (2)
- 20:15 Loď snů: Mauricius
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Házená: SC Magdeburg - THW Kiel
- 10:00 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 10:30 Prague rugby 7s 2024
- 11:05 Mystic Skate Cup
- 11:30 Queen & King of the Court #1
- 18:15 Pool - letní speciál
- 18:45 Ragby: Rugby - letní speciál
- 19:30 Absa Cape Epic Best of WOMEN
- 00:25 Ordinácia s výhľadom na more (Deň otcov na Rujane)
- 01:55 Správy „N“
- 02:50 Góly - body - sekundy
- 03:10 Don Matteo (Pomýlená láska)
- 04:10 Candice Renoirová III (Zdanie často klame)
- 05:05 Správy „N“
- 05:55 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom vyhnali diviaka)
- 06:05 Jurošík
- 06:10 Príbeh rieky Poprad (14)
- 06:30 Zázračný ateliér
- 06:55 Rusty
- 07:00 Medvedík Pompon (Po stopách Strašikuka)
- 07:10 Lexi a Lottie
- 07:35 Bluey
- 07:40 Zberateľ zvukov (Festival zvukov)
- 07:45 Šmolkovia - nové príbehy
- 08:00 Údolie Muminovcov III
- 08:20 Šéfkuchár Shane (Hľadačí hľuzoviek)
- 08:30 Athleticus
- 08:35 Superveda
- 08:45 Duel Junior
- 09:10 Knižkotipy
- 09:30 NAJpátrači
- 09:45 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 10:00 Hoodie II
- 10:10 Hoodie II
- 10:25 Safari (Safari)
- 10:50 Safari (Korunný svedok)
- 11:30 Nebíčko v papuľke
- 12:05 Gastromap
- 12:35 Neposlušní
- 13:15 Milujem Slovensko
- 14:40 Julie Lescautová (3)
- 16:20 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Maui)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Neskoro večer
- 23:05 Hit roka
- 00:20 Hymna SR
- 00:25 Správy „N“
- 01:15 Hírek
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Beluša)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Malá Fatra popri Váhu)
- 09:25 Cesta hrdinov SNP (5)
- 09:40 PPPíter v Afrike
- 09:50 Afrika na pionieri
- 10:05 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:15 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:30 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:45 Extrémne vo svete (Kaňon Fratarica)
- 11:00 Jeden deň (90 minút)
- 11:25 VAT
- 12:15 Kapura
- 13:00 Farmárska revue
- 13:25 Letná rybačka
- 13:35 S rozumom do hory (S rozumom do hory - PRÍRODE BLÍZKE HOSPODÁRENIE)
- 18:30 Večerníček (Jakub a Flip "N")
- 18:40 Rusty
- 18:45 Medvedík Pompon II
- 18:50 Poštár Pat
- 19:05 Lexi a Lottie
- 19:30 Počúvaj moju hudbu
- 19:35 Počúvaj moju hudbu
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:50 Athleticus
- 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Krásna iskra
- 21:35 Šesť zmyslov Paríža
- 22:05 El presidente (5)
- 23:05 Ranger (Búrka)
- 00:05 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V podzemí)
- 05:15 Etiketa (Nehody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Muži z Bombaje
- 07:05 Čertouská poudačka
- 08:35 Úsměvy Oldřicha Nového
- 09:15 Slovácko sa nesúdí (7)
- 09:45 Slovácko sa nesúdí (8)
- 10:20 Walker: Independence (9)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O vodě, lásce a štěstí
- 13:55 Burácení s Burácem
- 14:35 O Terezce a paní Madam
- 15:20 Domácí víno
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (5)
- 20:10 Tři životy
- 21:30 Hitparáda televizní zábavy
- 00:05 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V podzemí)
- 05:15 Etiketa (Nehody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Muži z Bombaje
- 07:05 Čertouská poudačka
- 08:35 Úsměvy Oldřicha Nového
- 09:15 Slovácko sa nesúdí (7)
- 09:45 Slovácko sa nesúdí (8)
- 10:20 Walker: Independence (9)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O vodě, lásce a štěstí
- 13:55 Burácení s Burácem
- 14:35 O Terezce a paní Madam
- 15:20 Domácí víno
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (5)
- 20:10 Tři životy
- 21:30 Hitparáda televizní zábavy
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň v ekonomike
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:30 Občan za dverami
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:30 SK dejiny: Olympijské hnutie po roku 1948
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Archív :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Reportéri 2024 - zostrihy
- 20:35 Reportéri 2024 - zostrihy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň vo svete
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň v ekonomike
- 01:30 Hypnotik
- 03:00 Věčně mladá
- 04:45 12 darů do života
- 06:55 Příšerky z vesmíru
- 08:35 Lassie se vrací
- 10:20 Citrónová romance
- 12:05 Zoubková víla
- 13:35 Dům na prodej, srdce k odběru
- 15:15 Který je ten pravý?
- 16:50 Tajnosti
- 18:35 Snové léto
- 20:15 Dobrý šéf
- 22:20 Rituální zabiják
- 00:25 První oddělení II
- 01:05 Policisté v akci
- 01:50 Policisté v akci
- 02:35 Krimi
- 02:55 Soudní síň (Zahrada)
- 03:40 Soudní síň (Věčný student)
- 04:25 Soudní síň (Webkamera svědkem)
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 Krimi
- 06:30 Noviny
- 07:10 Vaří vám to
- 07:50 Soudní síň (Horor na lodi)
- 08:55 Soudní síň (Už neuteču)
- 09:55 Záchranáři v akci
- 10:50 Nemocnice (9)
- 16:55 Na chalupě
- 17:55 Nové bydlení
- 20:20 Dědictví (14)
- 21:20 Dr. Ludsky (Ludsky & Ludsky)
- 01:00 Aj múdry schybí
- 01:50 Partička
- 02:55 Adela show
- 05:15 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 11:20 Dunaj, k vašim službám II (9)
- 14:20 Dunaj, k vašim službám II (12)
- 15:30 Horná Dolná XIII (3)
- 16:25 Horná Dolná XIII (4)
- 17:15 Horná Dolná XIII (5)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:40 Survivor
- 22:55 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 00:35 Luxusní domy III (3)
- 01:00 Projekt "Domov" II (2)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (1)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (25)
- 03:35 Dům snů III (5)
- 04:15 Dům snů (1)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život III (1)
- 06:00 Dům snů (37)
- 06:50 Dům snů - souboj VI (1)
- 07:45 George Clarke - Staré domy, nové domovy VIII (3)
- 08:40 Váš dokonalý domov III (1)
- 09:50 Rok na Jimmyho farmě (6)
- 10:50 LEGO Masters - Amerika (1)
- 11:40 Opět spolu na chalupě (1)
- 14:25 Recepty pro radost od našich babiček II (9)
- 14:55 Netradiční bydlení? V (4)
- 15:45 Dům snů (37)
- 16:35 Váš dokonalý domov III (2)
- 17:40 Utajený šéf V (1)
- 22:35 Příběhy z cel smrti (1)
- 23:30 Bohatí a chudí VI (1)
- 01:45 Zatím tě miluju
- 03:35 Hunger Games
- 06:00 Znovu se zamilovat
- 07:45 Nechvalně proslulý Youssef Salem
- 11:10 Foodies
- 12:45 Čtyřicítka na krku
- 15:00 Omamná láska
- 16:45 Minulé životy
- 18:30 Nerozlučná dvojka
- 00:35 Charlie Hustle: Vzestup a pád Peta Rose (2)
- 01:35 Sestra II
- 03:25 Agent z Panamy
- 09:10 Zpívej 2
- 11:00 Chevalier
- 12:45 Před kamerou XXI (31)
- 13:15 Je to nádhera!
- 14:50 Je moje všechno
- 16:10 Roboti
- 17:40 Mamma Mia!
- 21:50 Rod Draka II (7)
- 00:20 Sex ve městě II (Vývoj)
- 00:45 Sex ve městě II (Intenzivní bolest)
- 01:20 Den díkůvzdání
- 03:05 Tísňová linka
- 04:40 Nepřemožitelná Tatiana Suarez
- 06:00 García a García
- 07:40 Nezvěstná
- 09:30 Najdu tě?
- 11:25 Sektor II (7)
- 12:25 Fotbalový talent VI (2)
- 13:10 Muži v černém
- 14:50 Jerry Maguire
- 17:10 Víly z Inisherinu
- 19:05 Mělas to vědět (3)
- 20:00 Máma k nakousnutí (1)
- 20:30 Máma k nakousnutí (2)
- 21:00 Máma k nakousnutí (3)
- 21:30 Máma k nakousnutí (4)
- 22:00 Máma k nakousnutí (5)
- 22:30 Máma k nakousnutí (6)
- 23:05 Kill room
- 01:00 Lesní duch
- 02:30 Neznámý muž
- 04:30 Figurant
- 04:45 Psům a Italům vstup zakázán
- 06:00 Mlčenlivá dívka
- 07:35 Můj policista
- 09:30 Medvědi tu nejsou
- 11:20 Zkouška
- 12:55 My
- 14:50 A co Káťa?
- 16:30 Můj policista
- 18:25 Mlčenlivá dívka
- 20:00 Blade Runner
- 22:00 Přání smrti
- 23:45 Poslední Vermeer
- 05:40 Velikonoční vajíčka
- 06:00 Marinette
- 07:40 Naslouchej očima
- 09:25 Drak
- 11:35 Případ Thomase Crowna
- 15:25 Tinnitus
- 17:10 Naslouchej očima
- 18:50 Marinette
- 20:30 Protivník
- 22:30 Do morku kostí
- 04:30 Veronica Marsová (Případ pod psa)
- 05:15 Jak to dělají? (9. díl)
- 06:05 Průkopnice (Přeprava dobytka)
- 06:35 Flash (Firestormův vztek)
- 07:25 Flash (Světlo a temnota)
- 10:10 Batman
- 12:35 Flash (Zoom přichází)
- 13:30 Flash (Gorilové boje)
- 20:00 Superman
- 22:50 Hlad
- 00:45 Osudové cesty (3)
- 01:25 Osudové cesty (4)
- 02:10 Mr. Brooks
- 04:05 Kurýr: Restart
- 05:50 Jak básníci neztrácejí naději
- 08:10 Pouští a pralesem
- 12:15 Pták Ohnivák
- 14:15 Neohlížej se, jde za námi kůň
- 15:55 Zlatá Sindibádova cesta
- 18:05 Teroristka
- 20:00 Čintamani a podvodník
- 21:50 Klub rváčů
- 00:10 Spůner
- 01:30 Synku, synku, cos to proved
- 03:00 Dante 01
- 04:25 Přestávka ve vysílání
- 05:50 Vysněný život
- 07:30 Kouzelný svět Davida Copperfielda
- 10:55 Hrdinové
- 12:40 Coco Chanel
- 14:30 Jak milovat s D
- 16:05 Bůh masakru
- 17:25 Císař - občanská válka
- 19:00 Čas beznaděje
- 21:00 Druhá míza
- 22:45 Hnutí odporu
- 01:10 Špatný krok
- 02:45 Proti větru
- 04:15 Přestávka ve vysílání
- 05:30 Záložní jednotka
- 07:05 Heidi, děvčátko z hor
- 08:55 Sammyho dobrodružství 3D
- 10:20 Ranvej
- 11:50 Princ a já 2
- 13:25 Romantické útočiště
- 14:50 Madam služebná
- 16:20 Vévoda z Wellingtonu
- 17:55 Španělská královna
- 20:00 Ještě jedna věc
- 21:35 Korzet
- 23:25 Ztracena v pustině
- 00:30 Přestávka ve vysílání
- 05:15 Až najdu domov
- 07:05 Africké safari
- 08:30 Děti bez hranic
- 10:00 Dobrodružní skauti
- 11:25 Všechny cesty vedou do Říma
- 12:55 Asterix a Olympijské hry
- 14:50 Krádež legendy
- 16:20 Křehkost
- 21:00 Pěkně hnusný lidi
- 22:35 Dort
- 00:00 Vzdálená čtvrť
- 01:35 Vánek osudu
- 03:15 Instagramové psycho
- 04:35 Přestávka ve vysílání
- 05:45 Starý Bob
- 07:35 Zvláštní zásilka
- 09:40 Písečný muž
- 15:10 Soumrak dne
- 18:00 Julieta
- 20:00 Lepší časy
- 21:55 Iluze lásky
- 23:55 Výbuch
- 00:00 Her Lonely Lane
- 02:00 Schengen
- 02:10 The War is Over
- 03:55 Who Killed Teddy Bear
- 05:20 End of Program
- 06:00 Cleaner
- 06:15 An Argument for Old Age
- 07:35 Career Girl
- 08:40 John Wayne Stagecoach Run
- 09:35 The Phantom Father
- 12:55 31 Hours
- 13:20 AUN: The Beginning and the End of All Things
- 14:55 Aicha
- 15:20 The Bag of Flour
- 16:50 Bella
- 17:15 Black Dragons
- 18:15 Bisho
- 18:40 Born To Be Wild
- 19:45 Dog Men
- 21:00 Anna Christie
- 22:25 The River
- 00:45 THE PLOUSHARE TORTOISE OF MADAGASCAR
- 01:40 THE GLASS EYE
- 02:10 ON THE YETI TRAIL
- 03:05 COLONIES UNDER THE SEA
- 03:55 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 04:20 TRAVEL THRU HISTORY (PHILADELPHIA)
- 04:45 LIFE IN THE BLUE
- 05:35 THE SCIENCE OF MAGIC
- 06:25 CRANBERRY SEASON AT CAPE COD
- 07:20 STOLEN TREASURES (EP. 2)
- 12:25 THE TECH EFFECT (EP. 01)
- 12:55 THE TECH EFFECT (EP. 02)
- 13:25 SARAH SHARK (EP. 01)
- 13:45 SARAH SHARK (EP. 02)
- 18:15 ISLANDS IN A DESERT SEA
- 19:05 EUROPEAN ISLANDS EP (02: MADEIRA)
- 19:40 STOLEN TREASURES (EP. 1)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 CITY CHIC PARIS
- 16:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (29)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (30)
- 18:00 LUXURY LIFE
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (49)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (50)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (21)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (22)
- 21:00 NEW YORK FASHION THROWBACKS 2014-2020
- 00:10 RXF Real Xtreme Fighting, Romania, 23.09.2019
- 03:00 Hip Show S5 EP12
- 03:25 Hip Show S5 EP11
- 03:50 Hip Show S5 EP10
- 00:00 BETTER THAN FOUR 2016 (PORT TO PORT MTB - PART 1)
- 00:30 BETTER THAN FOUR 2016 (RACE, WEST & RIO)
- 01:00 AUTOSPEED 2019 (16)
- 01:30 AUTOSPEED 2019 (17)
- 02:00 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 02:30 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 03:00 CAPE EPIC 2018 (1)
- 03:30 CAPE EPIC 2018 (2)
- 04:00 GEARING UP 2020 (8)
- 04:30 GEARING UP 2020 (9)
- 05:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 05:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 06:00 KITE MASTERS 2018 (1)
- 06:30 KITE MASTERS 2018 (2)
- 07:00 AUTOSPEED 2019 (16)
- 07:30 AUTOSPEED 2019 (17)
- 08:00 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 08:30 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 09:00 CAPE EPIC 2018 (1)
- 09:30 CAPE EPIC 2018 (2)
- 10:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (5)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (19)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (20)
- 12:00 SPORTS MAX (43)
- 12:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 13:00 RACEMAX MOTORSPORTS (17)
- 13:30 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 14:00 WORLD OF WATERSPORTS (28)
- 14:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 15:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (14)
- 15:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 16:00 4 DESERTS RACE
- 16:30 HISPANIA RALLY 2020
- 17:00 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 17:30 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 18:00 SPORTS ADVENTURE
- 18:30 SPORTS ADVENTURE
- 19:00 GP RACING 2022 (44)
- 19:30 GP RACING 2022 (45)
- 22:00 GEARING UP 2020 (8)
- 22:30 GEARING UP 2020 (9)
- 23:00 BOARD STORIES SURFING (38)
- 23:30 BOARD STORIES SURFING (39)
- 00:30 DRONE WARS (2)
- 01:25 GOING BEYOND (BANGKOK #2)
- 02:20 VOLCANO ADVENTURE (VOLCANO FANTASIA)
- 03:15 DREAM JOURNEY (HOLBOX ISLAND)
- 04:00 INDIAN STREET FOOD $100 CHALLENGE IN MUMBAI.
- 04:35 BUGS ARE INVADING STREET FOOD IN ASIA. EXTREME VIETNAMESE STREET FOOD.
- 05:10 HOW IT'S MADE (THE YACHT YARD)
- 05:35 FOR FUN ONLY (CHASING THE WIND BALLOONS)
- 06:00 DRONE WARS (10)
- 06:50 VISITING (COLOR)
- 07:35 THE GLOBAL BARBER: NICKEL BROOK BREWING CO. / VINTAGE CAR CO. & BARBERSHOP (BURLINGTON, ONTARIO)
- 18:25 ENDLESS WINTER: SURFING EUROPE (1)
- 19:20 INK THERAPY (13)
- 20:05 FOOD UNKNOWN (FINLAND)
- 21:00 INK THERAPY (11)
- 21:45 INK THERAPY (12)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 DJ Mixes premiere
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Bounce & Fun
- 00:35 Vyrobené na Slovensku (6)
- 00:50 Majstri Kritického Myslenia (11)
- 01:20 Téma (163)
- 02:00 Zlato (2)
- 03:00 Zabudnuté stavby Chorvátska (3)
- 03:55 Normandia '44 - Deň D a bitka o Francúzsko (2)
- 04:50 Travelistan (4)
- 05:10 Vyrobené na Slovensku (7)
- 05:20 Vyrobené na Slovensku (8)
- 05:30 Svet kódov (1)
- 06:25 Havária letu JK5022 (1)
- 07:20 Veľké obchodné reťazce: Dokážu prežiť? (1)
- 08:20 Telenákup (3)
- 08:30 Doslova
- 09:10 Extrémne stroje - vojenské lietadlá (1)
- 10:05 Téma (163)
- 10:45 Sadnite si, prosím (26)
- 11:25 Havária letu JK5022 (2)
- 12:20 Príbehy z Hollywodu (2)
- 12:50 Travelistan (5)
- 13:10 Telenákup (3)
- 13:20 Veľký korálový útes (1)
- 14:20 Sadnite si, prosím (27)
- 15:00 Udržateľná budúcnosť (1)
- 16:00 Telenákup (3)
- 16:10 Vraždy na výletnej lodi (2)
- 17:00 Príbeh dvoch sestier (1)
- 17:50 2000 rokov antisemitizmu (1)
- 18:50 Absolventi Baťovej školy práce (6)
- 19:20 Telenákup (3)
- 19:30 Doslova
- 20:10 Norimberský proces: film ako dôkaz (1)
- 21:10 Téma (164)
- 21:50 Megakonštrukcie (2)
- 22:45 Ríše vikingov (1)
- 23:45 Vo vnútri lietadlovej superlode (1)
- 00:25 Naše zprávy
- 00:40 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:45 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Dominik Feri
- 08:35 Klenot.TV
- 16:30 Jak to dopadlo!?
- 17:25 Nebezpečné vztahy live
- 18:20 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Sejdeme se na Cibulce
- 21:30 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 03:50 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Pašák (8)
- 22:05 El Chapo III (8)
- 23:00 La Parta (5)
- 23:45 Intim s Heidi Janků
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 02:30 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 06:50 Česká tajenka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 18:15 Babica vs. Sapík
- 19:05 U tebe nebo u mě
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Jak to dopadlo!?
- 04:20 Mladý Svět: Michal Malátný
- 05:15 Sdílejte než to smažou...: Měsíc
- 05:50 A11 rozhovor: Karel Nešpor
- 06:20 Moje medicína: Mgr. Petra Adámková
- 06:45 Žijí mezi námi: Vilém Veverka
- 07:00 Ústecký zpravodaj
- 07:10 Valašský zpravodaj
- 07:20 Olomoucký magazín
- 07:50 Magazín ze Strakonicka
- 01:05 Crown Vic
- 02:50 Ultrafialoví II (11)
- 03:35 Námořní vyšetřovací služba XVII (1)
- 04:15 Námořní vyšetřovací služba XVII (2)
- 04:55 Totalcar II (1)
- 05:25 Seriálový tip (1)
- 06:05 Zelenáč IV (1)
- 07:00 A-Team II (13)
- 08:00 A-Team II (14)
- 09:00 A-Team II (15)
- 10:00 A-Team II (16)
- 10:55 A-Team II (17)
- 11:55 MacGyver (21)
- 12:50 MacGyver II (1)
- 13:45 MacGyver II (2)
- 14:35 MacGyver II (3)
- 15:25 Ztracený svět (19)
- 16:25 Ztracený svět (20)
- 17:20 Ztracený svět (21)
- 18:15 MacGyver II (2)
- 19:05 MacGyver II (3)
- 00:50 Ztracený svět II (21)
- 01:50 Lovci pokladů II (3)
- 02:35 Lovci pokladů II (4)
- 03:20 Totalcar IV (4)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena II (15)
- 10:00 Xena II (16)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (11)
- 13:55 Společnost Adventure (12)
- 14:55 Společnost Adventure (13)
- 15:55 Společnost Adventure (14)
- 16:50 Společnost Adventure (15)
- 17:50 Lovci pokladů II (5)
- 18:50 Lovci pokladů II (6)
- 19:50 Lovci pokladů II (7)
- 20:50 Lovci pokladů II (8)
- 21:50 Lovci pokladů II (9)
- 22:50 Ztracený svět II (17)
- 23:45 Ztracený svět II (18)
- 00:55 Brousko III (88)
- 02:05 Brousko III (89)
- 02:55 Brousko III (90)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Profil zločinu II (10)
- 12:00 Teleshop (1)
- 12:20 Profil zločinu II (11)
- 13:20 Profil zločinu II (12)
- 14:25 Vteřiny života (1)
- 15:20 Vteřiny života (2)
- 18:00 Námořní vyšetřovací služba XVI (12)
- 18:55 Vteřiny života (2)
- 19:55 Profil zločinu II (10)
- 20:55 Profil zločinu II (11)
- 21:55 Profil zločinu II (12)
- 01:10 Undine
- 02:50 Rozbitý svět
- 13:15 Kandahár
- 14:45 Darkland
- 16:40 Short Skin
- 18:15 Všechna moje láska
- 20:15 Slib
- 00:00 V sedmnácti
- 02:00 Muž jménem Ove
- 04:00 V sedmnácti
- 08:20 Fabrika
- 10:15 Casablanca Beats
- 12:05 To musí být nebe
- 13:55 Ismaelovy přízraky
- 15:55 Western
- 18:00 Místnost sebevrahů
- 20:00 Muž na střeše
- 22:00 Dealer II
- 23:45 Mladý Ahmed
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Fidlivareška (5)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:40 Bílý tesák (Věrnost)
- 06:55 Staré pověsti české (3)
- 07:05 Já Baryk (7)
- 07:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bělovous Zrzunda)
- 07:30 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka pořádala sportovní den)
- 07:35 Broučci (Do nebíčka - do peklíčka)
- 07:50 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a mistr Jehlička)
- 10:05 Staré pověsti české (O Libuši)
- 10:10 Já Baryk (8)
- 10:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bleděmodrá)
- 10:35 Žofka a její dobrodružství (3)
- 10:45 Broučci (Broučkovy tajnosti)
- 10:55 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a ovčák)
- 11:15 Mach a Šebestová (Přírodní zákony)
- 11:25 O Mikešovi (Pohádka o Klikotoči)
- 11:30 Tisíc a jedna noc (Odměna)
- 12:00 Potkal jsem ho v zoo
- 13:10 Až opadá listí z dubu
- 13:40 Kinosál
- 14:00 Každá koruna dobrá
- 15:40 Kinosál
- 18:00 Proč nevěřit na zázraky
- 19:35 Kinosál
- 19:45 Žofka a její dobrodružství (3)
- 20:00 Film na přání: Vítězná křídla, Stopy na Sitne, Trhák
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Černá punčocha
- 23:30 Teleshopping
- 10:20 Pouště a lidé (Atakama)
- 11:50 Andy Warhol: Život v umění
- 18:20 Měsíční matrice
- 19:15 Akta UFO II (Slunce)
- 08:20 Zapomenutá bitevní pole Británie (Boudicca)
- 09:20 54 hodin
- 14:25 Teleshopping
- 15:30 Jeffrey Dahmer - Příběh sériového vraha
- 17:30 Ďábelská císařovna
- 00:05 Legendy zločinu
- 02:05 Tiché místo
- 03:30 Hranice
- 08:20 Bomber
- 10:05 Chobotnice z druhého patra
- 11:45 Pád třetí říše
- 14:20 Legionář
- 16:00 Bláznivý šaman
- 17:45 Černá kočka, bílý kocour
- 20:00 Vanilkové nebe
- 22:00 Pokrevní bratři
- 23:55 Mezi náhrobními kameny
- 00:55 Jackie Brownová
- 03:20 Na cestě
- 05:30 Hollywood’s Best Film Directors II (2)
- 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři (3)
- 06:30 Zoom In - Red Notice
- 06:40 Ostrov dinosaurů
- 08:15 Strážci pokladu
- 10:00 Zorro
- 12:05 Malá mořská víla
- 13:40 Správná dvojka II
- 18:40 Všemocný
- 20:25 Solomon Kane
- 00:50 Plážový povaleč
- 02:55 Comedy Club VII (8)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (6)
- 12:25 Comedy Club Special Edition II (3)
- 12:55 Horší už to nebude
- 15:25 Super 8
- 20:00 Loupež po italsku
- 22:30 Prci, prci, prcičky
- 00:00 Boarding Pass (Fl?m, Norway)
- 00:30 World Spas (Shangri La, Malaysia)
- 01:00 10 Days Estonia (Sooma National Park)
- 01:30 World Heritage (Abandoned City of Champaner, India)
- 02:00 Xplore Spain (Barcelona 1)
- 02:30 City Breaks (Tashkent, Uzbekistan)
- 03:00 The Gypsies (Jabalpur, India)
- 03:30 Boarding Pass (North Cape, Norway)
- 04:00 Quest (Shillong, India)
- 04:30 World Heritage (Abandoned City of Champaner, India)
- 05:00 Xplore Spain (Barcelona 2)
- 05:30 City Breaks (Salzburg)
- 06:00 The Gypsies (Bandhavgarh, India)
- 06:30 Boarding Pass (Tromso, Norway)
- 07:00 Quest (Karni Fort - Begu Fort, Rajasthan, India)
- 07:30 10 Days Estonia (Tallinn)
- 14:00 Xplore Spain (Valencia 2)
- 14:30 XP Guide (Cesky Krumlov)
- 15:00 The Gypsies (Indore, India)
- 15:30 Boarding Pass (R?ros, Norway)
- 04:28 Něco mě kouslo! (Strnula jsem hrůzou)
- 05:13 Zvířecí klub rváčů V (Běsnění)
- 06:00 Australský kovboj IV (Kdo číhá ve vodě)
- 06:20 Australský kovboj IV (Krokodýl na suchu)
- 06:41 Americká divočina II (Krásami Grand Canyonu)
- 07:03 Americká divočina II (Havajské ostrovy)
- 07:26 Kdy a proč žraloci útočí (Newyorská noční můra)
- 00:00 Očití svědkové 2. světové války: Invaze do Itálie (Ze Sicílie do Anzia)
- 00:45 Očití svědkové 2. světové války: Invaze do Itálie (Průlom)
- 01:30 Zabezpečení letiště: Brazílie V (Kokainový záchvat)
- 02:15 Strážci hranic: Španělsko (Drogy ukryté pod vodou)
- 03:00 Dokonalý vůz II (6)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou III (Asijská tsunami)
- 00:10 Zvláštní a záhadné V (13)
- 00:55 Filmy a realita II (4)
- 01:40 FBI - Agenti řeší případy (20)
- 02:05 Špinavé prádlo (4)
- 02:50 Pohledy do historie (18)
- 02:55 Pět dnů v jaderné ponorce
- 03:40 Matky za mřížemi - USA (2)
- 10:45 Zvláštní a záhadné II (11)
- 11:40 Zvláštní a záhadné II (12)
- 12:35 Záblesky (1)
- 13:10 Jak vlaky změnily svět (3)
- 20:00 Gigantické přehrady
- 21:05 Černá smrt - Dějiny moru (1)
- 04:15 Život pod bodem mrazu III (10)
- 05:00 Tajemství superstárnutí (1)
- 06:00 V továrně V (6)
- 06:55 Život pod bodem mrazu IX (6)
- 07:45 Dynastie II (2)
- 10:30 V továrně V (6)
- 11:35 Život pod bodem mrazu IX (6)
- 14:55 Ben Fogle: Ztracené světy (2)
- 15:55 V továrně V (6)
- 18:00 Země - pozoruhodná planeta (2)
- 19:10 Serengeti (3)
- 01:00 Australští zlatokopové VII (2)
- 01:55 Australští lovci humrů III (1)
- 02:45 Recyklace letadel (5)
- 03:35 Australští tiráci V (11)
- 16:10 Rok na Planetě (Léto)
- 17:00 Divoké Thajsko (Tropický jih)
- 22:25 Vývoj (Cestování)
- 23:20 Divocí bojovníci (Boj o život)
- 04:00 Rození obchodníci XV (Corvette C5 Z06 z roku 2002)
- 05:00 Lovci odpadu XIV (23)
- 06:00 Jak se to dělá XI (Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky)
- 06:30 Jak se to dělá XI (Tužky/Recyklace kovů/Káva)
- 07:00 Jak se to dělá XI (Oštěpy)
- 07:30 Jak se to dělá XI (Technické sklo)
- 08:00 Rození obchodníci XVIII (8)
- 09:00 Schováno v kůlnách IV (14)
- 09:30 Schováno v kůlnách IV (15)
- 00:00 S podporou celebrit II (Překvapení Rainna Wilsona)
- 01:00 Je to Havaj XIII (Šestileté hledání končí na Maui)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Spojení s přírodou na Maui)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (Kuřecí večeře pro vítěze)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (Velký americký sen o domově)
- 03:00 Levný dům na pláži XXV (Úžasné Jersey Shore)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVI (Nekonvenčně v Seattlu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLVI (Dům z 50. let v Coloradu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? IV (Malý dům za vysokou cenu)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? IV (Dům za milion dolarů)
- 05:30 Mistři bazénů III (Z ostudy po ráj na večírky u bazénu)
- 06:00 Kdo se bojí levných starých domů? (Levný a starý duhový dům)
- 07:00 Skrytý potenciál II (Od béžové po krásnou)
- 07:30 Skrytý potenciál II (Vy potřebujete ústup)
- 00:40 Kuchyně 15: Veselé svátky (9)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 4: Skrytá krása (8)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye : Porážka Bobbyho Flaye 25: Muzikál (5)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 25: Tolik odstínů (6)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 31: Sicílie a mořské plody (12)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 31 (13)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 8: Pálivé kuře v Nashvillu (4)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 8: Čerstvé z farmy (5)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 8: Závod napříč Savannou (6)
- 06:00 Kuchyně 15: Novinky na pozdní snídani (10)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Výběr diváků 2 (23)
- 07:10 Vyřazeni : Sekáček 31: Porážka Bobbyho Flaye, 1. část (3)
- 07:55 Vyřazeni 31: Půlnoční svačinka (4)
- 14:17 Motoresty, drive-iny a bufety 25: Hospodská strava (4)
- 14:40 Motoresty, drive-iny a bufety 25: Párky, plody moře a šavarma (6)
- 15:02 Motoresty, drive-iny a bufety 25: Kosmopolitní pohoda (7)
- 15:25 Porážka Bobbyho Flaye 25: Budete mít husí kůži (2)
- 15:50 Porážka Bobbyho Flaye 25: Tak do toho! (3)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Rovný jako telegrafní tyč)
- 01:25 Válka skladů XV (Kámen, nůžky, vítěz)
- 01:45 Válka skladů XV (Kdo se bojí, nesmí do kóje)
- 02:10 Válka skladů XV (V Kalifornii se hrnčířství daří)
- 02:35 Mistři aukcí IV (Tonova cesta)
- 03:00 Mistři aukcí IV (Stolní fotbálek, nebo nic)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Nabít a zamířit)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XI (Hlídači)
- 00:00 Vista Point (Las Palmas)
- 00:27 Nature Wonders (Přírodní rezervace Massai Mara)
- 00:38 Planet Terra (Paraty)
- 00:43 Global Treasures (Piran)
- 00:54 Planet Terra (Dendera)
- 01:00 Cosmos Global (Káthmandu - Údolie bohov)
- 01:53 Planet Terra (Râşnov)
- 02:00 7 Days (Kampánie)
- 02:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 03:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 03:29 Vista Point (Sevilla)
- 03:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 04:00 Nature Parks (Národní park Canyon De Chelly)
- 04:48 Global Treasures (Prambanan)
- 05:00 Gardens of the World (Tulipánové zahrady v Holandsku)
- 05:29 On Tour (Karakoram)
- 05:55 Planet Terra (Istria)
- 06:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 06:27 Vista Point (Mexico City)
- 06:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 07:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 07:11 Global Treasures (Firenze)
- 07:22 Esovision (Afrika)
- 07:50 Global Treasures (Visby)
- 10:00 Vista Point (San José)
- 10:27 Global Treasures (Toruň)
- 10:38 Planet Terra (St. Ives)
- 10:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 10:54 Planet Terra (Meissen)
- 11:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 11:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 11:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 11:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 11:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 14:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 14:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 14:38 Planet Terra (Miami)
- 14:43 Global Treasures (Buxoro)
- 14:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 15:00 Vista Point (Valletta)
- 15:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 15:54 Planet Terra (Vratislav)
- 18:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 18:53 Planet Terra (Hakone)
- 19:00 Vista Point (Záhreb)
- 19:27 Global Treasures (Dambulla)
- 19:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 19:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 19:54 Planet Terra (Persepolis)
- 20:00 Vista Point (Taipei)
- 20:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 20:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 20:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 20:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 21:00 On Tour (Kanál Göta)
- 21:29 Doc Time (Sumatra)
- 21:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 22:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 22:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 22:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 22:50 Global Treasures (Louvre)
- 23:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 23:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 23:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Atletika
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Atletika
- 03:00 Atletika
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Atletika
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Olympijské hry
- 12:30 Cyklistika
- 17:45 Judo
- 21:45 Volejbal
- 23:00 Olympijské hry
- 00:00 Basketbal 3v3
- 01:00 BMX
- 02:00 Basketbal 3v3
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 BMX
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Tenis
- 07:00 Házená
- 08:00 Olympijské hry
- 09:00 Házená
- 12:00 Tenis
- 16:00 Sportovní gymnastika
- 17:45 Fotbal: LOH - čtvrtfinále žen
- 19:00 Házená
- 20:30 Plavání
- 21:00 Vodní pólo
- 22:15 Fotbal: LOH - čtvrtfinále žen
- 23:15 Tenis
- 00:30 Fotbal: Al Tai - Al Nassr
- 02:45 Fotbal: Ajax - Aston Villa
- 05:00 Poker
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Malmö - Linköping
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Házená: Sporting - Füchse Berlín
- 12:45 Poker
- 13:45 Tenis, WTA 250, sestřih, Palermo
- 02:00 Box: Mike Tyson - Buster Douglas, 1990
- 03:00 Tenis
- 06:00 Box: Tysonovy největší údery
- 07:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 12:00 Házená: Magdeburg - Kiel
- 13:45 Házená: Aalborg - Barcelona
- 22:00 Poker
- 23:00 Fotbal: AC Milán - Real Madrid
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 FC Bayern München - Tottenham Hotspur
- 15:00 MM SR CPM – Dolný Hričov
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Drahomír Piok
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 Amazonka Truck
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 R UNION ST-GILLOISE - BEERSCHOT
- 16:00 Autožurnál
- 16:30 Grazer AK 1902 - FC Red Bull Salzburg
- 18:15 MM SR CPM – Dolný Hričov
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 22:00 Drahomír Piok
- 22:30 Švihák testuje
- 23:00 World Cup 2024
- 00:05 Elegance na kolech (50)
- 00:35 Přednost v jízdě: KIA Niro PHEV (51)
- 00:45 Rychlé kolo: Audi RS 4 (52)
- 01:15 Rychlé kolo: Morgan Plus 8 (53)
- 01:40 Zprávy (54)
- 01:45 Rychlé kolo: Ford Fiesta ST (55)
- 02:15 Moove - mobilita zítřka (56)
- 02:45 Blochovy rozbory (57)
- 03:10 Test automobilu: Mercedes EQB (58)
- 03:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (59)
- 03:50 Testovací tým: BMW M4 Cabrio vs. Porsche 911 Cabrio (60)
- 04:10 Přednost v jízdě: VW ID.Buzz GTX (61)
- 04:25 Zprávy (62)
- 04:30 Sedm nejrychlejších (63)
- 04:45 Garáž 21 (64)
- 05:15 Rychlé kolo: Lamborghini Huracan (1)
- 05:45 Tuning World Bodensee 2017 (2)
- 06:15 Racing Files: Legendy - Targa Florio a Mille Miglia (3)
- 06:45 Blochovy rozbory (4)
- 07:15 Blochovy rozbory (5)
- 07:40 Test automobilu: Mustang Mach-E (6)
- 07:45 Hraniční jízda podél poledníku (7)
- 10:15 Rychlé kolo: Morgan Plus 8 (12)
- 10:45 Rychlé kolo: Ford Fiesta ST (13)
- 11:10 Zprávy (14)
- 11:15 Moove - mobilita zítřka (15)
- 11:45 Blochovy rozbory (16)
- 12:10 Test automobilu: Mercedes EQB (17)
- 12:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (18)
- 12:50 Testovací tým: BMW M4 Cabrio vs. Porsche 911 Cabrio (19)
- 13:10 Test automobilu: BMW 320d (20)
- 13:15 Přednost v jízdě: VW ID.Buzz GTX (21)
- 13:30 Zprávy (22)
- 13:35 Sedm nejrychlejších (23)
- 13:50 Garáž 21 (24)
- 00:00 Portland Classic
- 03:00 Noční program
- 09:00 Portland Classic
- 17:30 Portland Classic
- 20:30 LIV United Kingdom
- 23:00 Portland Classic
- 00:00 Novinky Delphin 2024
- 00:30 Pěšáci (Spor o kormorány 1.díl)
- 01:00 Pěšáci (Spor o kormorány 2.díl)
- 01:30 Pěšáci (Spor o kormorány 3.díl)
- 02:00 Maďarská myslivecká kultura a tradice (1)
- 02:30 Maďarská myslivecká kultura a tradice (2)
- 03:00 Maďarská myslivecká kultura a tradice (3)
- 03:30 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 1.díl)
- 04:00 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 2.díl)
- 04:30 IX. Hethland Cup
- 05:00 Střelecká škola (Dobré rady k zastřelování zbraně)
- 05:30 Viktor Takács (Náboženství a myslivost 1.díl)
- 06:00 Mistr zbrojíř (Debatujme o tlumičích)
- 06:30 Nový muškař (20)
- 07:00 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 1.díl)
- 07:30 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 2.díl)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 YouTube Chart
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Kitkat Óčko chart
- 16:00 Soundtracky
- 17:00 Hitrádio desítka
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 19:15 Óčko hity
- 20:00 Party ride
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 YouTube Chart
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Kitkat Óčko chart
- 16:00 Soundtracky
- 17:00 Hitrádio desítka
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 19:15 Óčko hity
- 20:00 Party ride
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Best of summer tour 2024
- 11:00 Remastery
- 12:00 Největší hity
- 15:00 90’s hitparáda
- 16:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Best of METALLICA
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Best of summer tour 2024
- 11:00 Remastery
- 12:00 Největší hity
- 15:00 90’s hitparáda
- 16:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Best of METALLICA
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres HOT
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres DANCE
- 23:00 Expres NITE
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres HOT
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres DANCE
- 23:00 Expres NITE
- 01:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 TRIPLESHOT
- 11:10 MORNIN’
- 12:00 CHILLIN’
- 14:00 US TOP CHART
- 15:00 CHILLIN’
- 19:00 CZ&SK
- 02:20 Top Relax
- 05:50 Zvěřinec (42)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (131)
- 07:25 Nespoutaný anděl (97)
- 08:20 Nespoutaný anděl (98)
- 09:20 Yago, syn džungle (151)
- 10:20 Top Relax
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (152)
- 15:55 Wolffův revír (92)
- 16:55 Stefanie (71)
- 17:55 Stefanie (72)
- 18:55 Nespoutaný anděl (99)
- 19:55 Nespoutaný anděl (100)
- 20:55 Wolffův revír (93)
- 21:55 Kvíz, please! (17)
- 22:55 Teleshopping
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 ROCKSPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 VÍKEND
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 01:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 Rod Stewart
- 01:12 David Guetta
- 02:45 Various Artists
- 03:00 Foo Fighters
- 05:37 The Killers
- 06:52 Various Artists
- 07:02 Bryan Ferry
- 07:26 Bryan Ferry
- 09:06 Grace Mitchell
- 09:37 Various Artists
- 10:01 Carrie Underwood
- 11:20 Coldplay - SXSW
- 12:14 Lady Gaga
- 12:39 Jack White
- 14:25 Milky Chance
- 15:34 Vance Joy
- 15:46 Various Artists
- 16:00 Foo Fighters
- 18:37 The Killers
- 19:52 Various Artists
- 20:01 Jean-Michel Jarre
- 21:08 Bruce Springsteen
- 00:20 Geordie Shore XVI (7)
- 01:05 K popukání XXXV (5)
- 01:30 K popukání XXXV (8)
- 01:55 K popukání XXXV (10)
- 02:15 K popukání XXXV (12)
- 02:40 K popukání XXXV (13)
- 03:00 K popukání XXXV (15)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 09:30 MTV Top 20
- 20:30 K popukání XXXII (22)
- 20:50 K popukání XXXII (28)
- 21:15 K popukání XXXII (38)
- 21:35 K popukání XXXII (39)
- 22:00 K popukání XXXVI (20)
- 22:20 K popukání XXVII (35)
- 22:45 K popukání XXVII (37)
- 23:10 K popukání XXVII (39)
- 23:30 Ex na pláži: Celebrity (1)
- 23:55 K popukání XXVIII (23)
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 10:00 MTV Top 20
- 12:00 Weekend Hitlist
- 21:00 50 Olympic Sized Hits!
- 00:00 40 Feel-Good Love Songs!
- 03:00 Get The Party Started!
- 05:00 Supermassive Rock Anthems!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Crazy In Love!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 21:00 Top 40 Anthems Of Y2K2!
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 FOLK KLUB
- 11:44 TELESHOPPING
- 11:59 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM KLUB - ROCK ON
- 22:25 PREMIUM PÁRTY
- 00:25 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 CHVILKA S COUNTRY
- 08:30 PETERKA & SPOL.
- 09:00 NA NÁVŠTĚVĚ S DANKOU MAGÁLOVOU
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:50 CHVILKA S...
- 14:20 ODPOLEDNE S HARMONIKOU
- 15:50 CHVILKA S...
- 16:20 POKLADY Z ARCHÍVU
- 18:55 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 20:00 CHVILKA S...
- 20:20 ZÁBAVA NA SOBOTNÍ VEČER
- 22:05 ČTYŘLÍSTEK
- 23:00 ZÁBAVA NA SOBOTNÍ VEČER
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:10 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 HARMONIKY
- 09:00 ČAS NA DECHOVKU
- 10:00 ŠLÁGR MARKET
- 11:05 CHVILKA S...
- 11:25 ČAS PRO HVĚZDU
- 11:55 LEGENDA ŠLÁGRU
- 12:15 HARMONIKY
- 12:50 TO NEJLEPŠÍ Z MUZIKY
- 13:25 ŠLÁGR NÁS BAVÍ
- 14:00 ŠLÁGR MARKET
- 15:05 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 15:40 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 16:35 ČAS NA DECHOVKU
- 17:35 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 18:30 ŠLÁGR MARKET
- 19:30 ŠLÁGR SILVESTRY
- 20:15 HARMONIKY
- 20:35 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 21:30 COUNTRY OKÉNKO
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět III (Prokrastinátoři)
- 00:20 Gumballův úžasný svět III (Skořápka)
- 00:30 Gumballův úžasný svět III (Zrcadlo)
- 00:45 Gumballův úžasný svět III (Břemeno)
- 00:55 Gumballův úžasný svět III (Bráchové)
- 01:10 Gumballův úžasný svět III (Chlap)
- 01:14 Lamput III (Doktor Rival)
- 01:25 Gumballův úžasný svět VI (Hlídání)
- 01:35 Gumballův úžasný svět VI (Cennost)
- 01:50 Gumballův úžasný svět VI (Srdce)
- 02:00 Gumballův úžasný svět VI (Strašáci)
- 02:10 Gumballův úžasný svět VI (Kámoši)
- 02:20 Gumballův úžasný svět VI (Agent)
- 02:35 Gumballův úžasný svět VI (Rozhodování)
- 02:45 Gumballův úžasný svět VI (Síť)
- 02:55 Gumballův úžasný svět VI (Inspektor)
- 03:05 Gumballův úžasný svět IV (Návrat)
- 03:15 Gumballův úžasný svět IV (Nepřítel)
- 03:25 Gumballův úžasný svět IV (Parta)
- 03:35 Gumballův úžasný svět IV (Ostatní)
- 03:50 Gumballův úžasný svět IV (Podpis)
- 04:00 Gumballův úžasný svět IV (Dárek)
- 04:10 Gumballův úžasný svět IV (Učeň)
- 04:20 Gumballův úžasný svět IV (Otrava)
- 04:30 Gumballův úžasný svět IV (Obejmutí)
- 04:40 Gumballův úžasný svět IV (Prodej)
- 04:50 Gumballův úžasný svět IV (Rutina)
- 05:05 Gumballův úžasný svět IV (Parkování)
- 05:15 Gumballův úžasný svět IV (Upgrade)
- 05:25 Gumballův úžasný svět IV (Komiks)
- 05:35 Gumballův úžasný svět IV (Romantik)
- 05:45 Gumballův úžasný svět IV (Videa)
- 06:00 Craig od potoka II (Ctihodná Kelsey)
- 06:10 Craig od potoka II (A pak nastal konec)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! V (Liga Spravedlnosti hledá talent: Druhý nejlepší tým vesmíru, část 1)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! V (Liga Spravedlnosti hledá talent: Druhý nejlepší tým vesmíru, část 2)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! V (Narozeninový večírek)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! V (Nostalgie není náhražka za skutečný příběh)
- 07:20 Bakugan (Osamocený MOD)
- 07:30 Bakugan (Vrhat stín)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Pirátský Papouch Polly)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Malý mořský méďa)
- 08:15 Gumballův úžasný svět III (Triangl)
- 08:25 Gumballův úžasný svět III (Peníze)
- 08:35 Gumballův úžasný svět IV (Návrat)
- 08:50 Gumballův úžasný svět IV (Nepřítel)
- 09:00 Gumballův úžasný svět IV (Parta)
- 09:20 Gumballův úžasný svět IV (Ostatní)
- 09:30 Gumballův úžasný svět IV (Podpis)
- 09:45 Gumballův úžasný svět IV (Dárek)
- 09:55 Gumballův úžasný svět IV (Učeň)
- 10:15 Gumballův úžasný svět IV (Otrava)
- 10:25 Gumballův úžasný svět IV (Obejmutí)
- 10:40 Gumballův úžasný svět IV (Prodej)
- 10:50 Gumballův úžasný svět IV (Rutina)
- 11:00 Lamput IV (Prvorodič a Zpátečka)
- 11:15 Gumballův úžasný svět IV (Parkování)
- 11:25 Gumballův úžasný svět IV (Upgrade)
- 11:40 Gumballův úžasný svět IV (Komiks)
- 11:55 Gumballův úžasný svět IV (Romantik)
- 12:10 Gumballův úžasný svět IV (Videa)
- 12:20 Gumballův úžasný svět IV (Zlá)
- 12:35 Gumballův úžasný svět IV (Počátek)
- 12:45 Gumballův úžasný svět IV (Počátek, část 2)
- 13:05 Gumballův úžasný svět IV (Zrádce)
- 13:15 Gumballův úžasný svět IV (Rada)
- 13:25 Lamput IV (To musí být kouzlo)
- 13:40 Craig od potoka IV (Neplavecký tým)
- 13:50 Craig od potoka IV (Šéfkuchařova výzva)
- 14:05 Craig od potoka IV (Rychlojméno)
- 14:15 Craig od potoka IV (Jiskřivé řešení)
- 14:30 Totální Dramarama III (Správný stromek zachrání Vánoce, část 1)
- 14:40 Totální Dramarama III (Správný stromek zachrání Vánoce, část 2)
- 14:55 Totální Dramarama III (Bolístky a žebříky)
- 15:05 Totální Dramarama III (S kaktusem je svět veselejší)
- 15:10 Lamput IV (Knihovna)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VI (Vánoční křižáci)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VI (Beast Boy na poličce)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VI (Odejdi)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VI (Kniha rekordů)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Odporný červ)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Kouzelná pastelka)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Čarodějky)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Roztančený Štěstíkov)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a Žabí princ)
- 17:15 Pan Magoo II (Popová hudba)
- 17:20 Pan Magoo II (Souboj)
- 17:30 Pan Magoo II (Stroj na vtipy)
- 17:45 Craig od potoka IV (Mistr Okakulka)
- 17:55 Craig od potoka IV (Craig z ulice)
- 18:05 Craig od potoka IV (Štěněcí láska)
- 18:20 Craig od potoka IV (Craig budoucnosti)
- 18:30 Craig od potoka IV (Žalobníčci)
- 18:45 Ben 10 (Odpočívej v pokoji, Plechovko)
- 18:55 Ben 10 (Hodinice)
- 19:05 Ben 10 (Příšerná chůva)
- 19:25 Totální Dramarama II (Naše hračky)
- 19:35 Totální Dramarama II (Snoví záškodníci)
- 19:45 Lamput IV (To musí být kouzlo)
- 19:55 Mladí Titáni do toho!
- 20:05 Mladí Titáni do toho!
- 20:15 Mladí Titáni do toho!
- 20:35 Bakugan (Ať žijí corndogy!)
- 20:45 Bakugan (Tvrdá voda)
- 21:00 Gumballův úžasný svět III (Pizza)
- 21:10 Gumballův úžasný svět III (Lež)
- 21:25 Gumballův úžasný svět III (Motýl)
- 21:35 Gumballův úžasný svět III (Otázka)
- 21:55 Gumballův úžasný svět III (Vědma)
- 22:05 Gumballův úžasný svět III (Bezpečnost)
- 22:20 Gumballův úžasný svět III (Kamarád)
- 22:30 Gumballův úžasný svět III (Světec)
- 22:45 Gumballův úžasný svět III (Spolek)
- 23:00 Gumballův úžasný svět III (Spoiler)
- 23:15 Gumballův úžasný svět III (Časomíra)
- 23:25 Gumballův úžasný svět III (Nikdo)
- 23:40 Gumballův úžasný svět III (Protiva)
- 23:50 Gumballův úžasný svět III (Vejce)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (Sand Lemmings)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Non-Peaceful Coaching)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (Bear In Troubled Waters)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings III (Earthquake-Proof Bear)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings III (The Spirit Of Competition)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings III (Odd-Job Crab)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings III (Ordeal Of Comfort)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (The Breathtaking Bolly Show)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Work Like a Charm)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Star Helpers)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (The Rollinator)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Big Feet)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Game Time)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Beach Battle)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Soup Up)
- 02:50 Batwheels (Cave Sweet Cave)
- 03:00 Batwheels (Redbird's Bogus Beach Day)
- 03:15 Batwheels (Zoomsday)
- 03:25 Batwheels (Batcomputer for a Day)
- 03:35 Batwheels (Batty Race)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings II (High-Risk Driving)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings II (Fountain of Bear Youth)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (Bear Predictions)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (Of Fur And Swords)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings II (Irresistible Bear)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Kit)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (Timeless Bear)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings II (Weightless Bear)
- 04:50 Tom and Jerry (Sky's The Limit)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Escape from the Crystal Ball)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Return Of the Wicked Witch)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (Three Friends and a Magic Crystal)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Toto Transformed)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Scarecrow Knows Best)
- 06:00 Batwheels (Zoomsday)
- 06:10 Batwheels (Batcomputer for a Day)
- 06:25 Mr Bean: The Animated Series (Car Trouble)
- 06:35 Mr Bean: The Animated Series (Restaurant)
- 06:55 Grizzy and The Lemmings II (Bear Pillow)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings II (Hooks and Loops Bear)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings II (Fast Workout)
- 07:15 Grizzy and The Lemmings II (Bat-Grizzy)
- 07:30 Grizzy and The Lemmings II (Moveable Apps)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings II (Wild Modeling)
- 07:45 Grizzy and The Lemmings II (The Bear Next Door)
- 08:00 The Tom and Jerry Show IV (Curiosity Thrilled the Cat)
- 08:05 The Tom and Jerry Show IV (The Wearing of the Green)
- 08:10 The Tom and Jerry Show IV (Flower Power)
- 08:25 The Tom and Jerry Show IV (Polar Excess)
- 08:35 The Tom and Jerry Show IV (Un-Easy Chair)
- 08:40 The Tom and Jerry Show IV (Something to Crow About)
- 08:45 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Lunar New Year)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (Artful Bean)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (The Fly)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series (Mime Games)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series (Spring Clean)
- 09:50 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Don't Be Fooled By His Size)
- 10:00 Lucas the Spider (I'll do it in a Minute)
- 10:05 Lucas the Spider (Cloud Gazing)
- 10:10 Lucas the Spider (Don't Do That Arlo)
- 10:15 Lucas the Spider (Prickly Pals)
- 10:30 Lucas the Spider (A Sting in the Tale)
- 10:35 Lucas the Spider (Tongue Twister)
- 10:45 Lucas the Spider (Sleeping Dogs)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings II (Zorbing Lemmings)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings II (Air Trafficking)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings II (A Lemmings Fairy Tale)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings II (Slam Dunk Lemmings)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings II (Uncouth Bear)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings II (Passing Through Walls)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings II (Eagle Spirit)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Skate Park)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Mini Golf)
- 12:25 The Tom and Jerry Show III (Truffle Trouble)
- 12:35 The Tom and Jerry Show III (Bars and Stripes)
- 12:40 The Tom and Jerry Show III (Cuckoo Clock)
- 12:55 The Tom and Jerry Show III (Plant Food)
- 13:00 The Tom and Jerry Show III (Whack a Gopher)
- 13:10 The Tom and Jerry Show III (Hula Whoops)
- 13:15 The Tom and Jerry Show III (A Game of Bones)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series (Hot Date)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series (Wanted)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series (Gadget Kid)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series (The Visitor)
- 14:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Friends)
- 14:30 Lucas the Spider (Skunked)
- 14:35 Lucas the Spider (Arlo And The Snake)
- 14:40 Lucas the Spider (Crack In The Tank)
- 14:55 Lucas the Spider (Big Mouth)
- 15:00 Lucas the Spider (Art From The Heart)
- 15:10 Lucas the Spider (Lucas and His Friends)
- 15:15 Lucas the Spider (The Owl That Said Why)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables (Good Vibrations)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables (Puff's Perfect Picnic)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Goofballs)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Skate Park)
- 16:30 The Tom and Jerry Show IV (The Wearing of the Green)
- 16:35 The Tom and Jerry Show IV (The Masked Mouse)
- 16:40 The Tom and Jerry Show IV (Flower Power)
- 16:55 The Tom and Jerry Show IV (Polar Excess)
- 17:05 The Tom and Jerry Show IV (Un-Easy Chair)
- 17:10 The Tom and Jerry Show IV (Something to Crow About)
- 17:15 The Tom and Jerry Show IV (Hush Puppy)
- 17:30 The Tom and Jerry Show IV (Dog Star Spike)
- 17:35 The Tom and Jerry Show IV (Tap Cat)
- 17:45 The Tom and Jerry Show IV (The Ol' Switcheroo)
- 18:00 Batwheels (Buff in a China Shop)
- 18:10 Batwheels (Ride Along)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings (Magnetic Bear)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings (Bear Charm)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings (Bear's Best Friend)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings (Super Grizzy Bros)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings (Fake Brothers)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings (Mind in a Whirl)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings (A Sizeable Problem)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (The Snake Dance)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (Grasshopper Chep)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (Viral Bean)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (Super Spy)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (Scout Bean)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series II (Back To School)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings (Flower Power)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings (Teleportation's the Way to Go!)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings (Bear Countdown)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings (Lemming Airlines)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings (Relax Bear)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings (Bear Gliding)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings (The Sound of a Lemming)
- 22:00 Alice & Lewis II (The Spirit of Adventure)
- 22:10 Alice & Lewis II (An Imaginary Injury)
- 22:25 Alice & Lewis II (The King's Birthday)
- 22:40 Alice & Lewis II (A Losing Game!)
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (The Big Balloon Breakout)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Squirreled Away)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Looney Science)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Sea School)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Mail Whale)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings III (Outboard Cabin)
- 00:15 Spongebob v kalhotách V (Letní vězení / Boj o přežití)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Sépiákova nemoc)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Evil Narikoa)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Sourozenci)
- 01:45 Victorious (Scéna s ptákem)
- 02:05 Victorious (Velký ping-pongový podfuk)
- 02:30 iCarly (iNevel)
- 02:50 iCarly (iChci zůstat u Spencera)
- 03:10 Tajemství Hunterových III (Zatmění)
- 03:35 Tajemství Hunterových IV (Nečekaný host)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Robotí tanec / Do lesa?)
- 04:15 Nej a Nejnejka (ŠACHOVÁ PARTIE / CHYTRÝ A CHYTŘEJŠÍ)
- 04:35 44 koček II (Terry, požární kočkopes)
- 04:50 44 koček II (Zvláštní děvče)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Rozdrcený)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Dívka na skatu / Vymydleno)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Letní škola / Skládačka)
- 06:00 Šmoulové II (Souboj šmoulích kouzel / Doktor Koumák a pan Moula)
- 06:25 Šmoulové II (Gargamel šnekem / Z Květuše je divoška!)
- 06:55 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Honba za autem / Chatka kuriozit)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Deus Ex Broxina / Skutečná realita)
- 07:50 Spongebob v kalhotách XII (Šéfem na jeden den / Nový zaměstnanec)
- 12:00 Transformers: Pozemská jiskra II (Witwicky - 1. část)
- 12:25 Spongebob v kalhotách IX (Extrémní Pupeny / Veverčí Rekordy)
- 12:55 Spongebob v kalhotách IX (Patrik-Man! / Garyho nová hračka)
- 13:25 Spongebob v kalhotách IX (Průkaz na koktejly / Mimino Sépiák)
- 13:50 Nebezpečná síla II (Nebezpečí mezi námi)
- 00:20 Jelení Skvadra II (Prší medvídci / Maškarní bál)
- 00:45 Jelení Skvadra II (Mocná paruka / Okřídlený vlk)
- 01:10 Tlapková Patrola X (Tlapky versus hum-flektory / Tlapky zachraňují kapybaru)
- 01:30 Tlapková Patrola X (Tlapky a kočky zachraňují Humcatdingermana / Tlapky zachraňují soutěž Turbotových)
- 01:55 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují ubreptanou patrolku / Tlapky zachraňují historii Adventure Bay)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci (Souboj Dračího Ostrova)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci (Raketa na útěku)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci (Kýchající Rýma)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci II (Závod na Vrcholek Světa část První)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci II (Závod na Vrcholek Světa část druhá)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci II (Úprk Dinosaura)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci II (Prasátko 500)
- 04:50 Tlapková Patrola X (Tlapky zastavují padající vesmírný odpad / Tlapky zachraňují obří kukačku)
- 05:15 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují Hum-ňatu / Tlapky zastavují mlhu)
- 05:35 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují malého karibu / Tlapky zachraňují Luka a JakoLuka)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci (Truckbollová sestava)
- 06:25 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Velkou tlapku / Tlapky zachraňují Hum-mobil)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví bobrovi obydlí / Parta opravuje silnici)
- 07:15 DORA (Dobrodružství s Alebrijes)
- 07:30 DORA (Pojďme pro nanuky!)
- 07:50 Velká show malého žraločátka (Noc žraloka / Zlý Hank)
- 08:15 BARBAPAPA a jeho rodinka (Nenasyta / Kde je Bali?)
- 08:45 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbabright má tajemství / Super bezva)
- 09:10 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbatelevize / Muzeum)
- 09:40 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddingtonův a Paddingtronův den hrdinů / Paddingtonovo nezastavitelné dobrodružství)
- 10:05 Prasátko Peppa (Sníh)
- 10:10 Prasátko Peppa (Větrný zámek)
- 10:15 Prasátko Peppa (Moje sestřenice Katka)
- 10:20 Prasátko Peppa (Palačinky)
- 10:25 Prasátko Peppa (Hlídání)
- 10:35 Prasátko Peppa (Lekce baletu)
- 10:40 Prasátko Peppa (Bouřka)
- 10:45 Prasátko Peppa (Mytí auta)
- 10:50 Prasátko Peppa (Oběd)
- 10:55 Prasátko Peppa (Táboření)
- 11:00 Velká show malého žraločátka II (Nedokonalé foto / Talentová show rybích přátel)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví zmrzlinárnu / Parta a záhadné pištění)
- 11:55 Rubble a jeho parta (Parta staví dětské hřiště / Parta opravuje střechu)
- 12:20 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují školní den / Tlapky Rozsvěcí)
- 12:45 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Acino narozeninové překvapení / Tlapky zachraňují šikmou věž Pizzu)
- 13:15 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují turistky / Tlapky zachraňují trofej)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví magickou fontánu / Parta staví kolotoč)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví parkovací garáž! / Parta staví tábořiště)
- 14:30 DORA (Velká červená slepice, vstávej)
- 14:50 DORA (Záhadný dárek)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddington a tajemná jeskyně / Paddington hledá zkameněliny)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Cena v soutěži / Úžasné kníry)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka (Ať zvítězí spravedlnost / Velký jarní úklid)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddington a hon za pirátským pokladem / Paddington a hrad z písku)
- 20:30 Tlapková patrola (Mokré Tlapky / Tlapky a Podzimní festival)
- 20:55 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují mořské želvy / Tlapky a Velmi velké dítě)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Od zrna ke chlebu)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Invaze / Žertíková bitva)
- 22:10 Prasátko Peppa (Táboření)
- 22:15 Prasátko Peppa (Ospalá princezna)
- 22:20 Prasátko Peppa (Domeček na stromě)
- 22:25 Prasátko Peppa (Nóbl maškaráda)
- 22:35 Tlapková patrola (Tlapky a Kočko-strofa / Tlapky Zachraňují Vlak)
- 22:55 Tlapková patrola (Tancující Tlapky / Tlapky v mlze)
- 23:25 Tlapková patrola (Tlap Tlap husa / Tlap tlap a ještě dál!)
- 23:55 Jelení Skvadra II (Satelit / Tajemný diamant)
- 00:00 Kluk, holka atd. (37)
- 00:10 Kluk, holka atd. (38)
- 00:20 Zombí - animáci (5)
- 00:25 Ghostforce (17)
- 00:50 Ghostforce (18)
- 01:10 Tým Tiki (5)
- 01:35 Tým Tiki (6)
- 01:55 Tým Tiki (7)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (13)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (14)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (15)
- 03:25 Ghostforce (19)
- 03:45 Ghostforce (20)
- 04:05 Pyžamasky (18)
- 04:30 Pyžamasky (19)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (5)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (6)
- 05:35 Kluk, holka atd. (55)
- 05:45 Kluk, holka atd. (56)
- 06:00 Blue (47)
- 06:05 Blue (48)
- 06:10 Blue (49)
- 06:25 Blue (50)
- 06:30 Blue (51)
- 06:40 Blue (52)
- 06:50 Blue (53)
- 07:00 Blue (54)
- 07:10 Spidey a jeho úžasní přátelé (32)
- 07:40 Spidey a jeho úžasní přátelé (33)
- 12:25 Kouzelná beruška a černý kocour (8)
- 12:50 Zombí - animáci (1)
- 12:55 Duch a Molly (35)
- 13:25 Duch a Molly (36)
- 13:50 Duch a Molly (37)
- 14:20 Hailey jde na to! (13)
- 14:50 Hailey jde na to! (14)
- 15:15 Kiff (25)
- 15:45 Kiff (26)
- 16:15 Kiff (27)
- 16:40 Blue (146)
- 16:50 Blue (147)
- 16:55 Blue (148)
- 17:00 Blue (149)
- 17:15 Blue (151)
- 17:50 Kouzelná beruška a černý kocour (116)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (117)
- 18:45 Kouzelná beruška a černý kocour (118)
- 19:15 Kluk, holka atd. (87)
- 19:25 Kluk, holka atd. (88)
- 19:45 Kluk, holka atd. (89)
- 19:55 Kluk, holka atd. (90)
- 20:10 Kluk, holka atd. (91)
- 20:20 Kluk, holka atd. (92)
- 20:40 Neviditelná sestra
- 22:10 Kiff (37)
- 22:20 Taffy (145)
- 22:30 U Raven Doma (1)
- 23:00 U Raven Doma (3)
- 23:25 U Raven Doma (2)
- 23:55 Ghostforce (19)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (28)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (29)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (30)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (43)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (44)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (45)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (46)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (47)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (48)
- 04:00 Eureka! (6)
- 04:30 Eureka! (7)
- 05:00 Eureka! (8)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (50)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (51)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (53)
- 07:00 Bluey (53)
- 07:10 Bluey (54)
- 07:20 Bluey (55)
- 07:30 Bluey (56)
- 07:40 Bluey (57)
- 07:50 Bluey (58)
- 08:00 Bluey (59)
- 08:10 Bluey (60)
- 08:20 Bluey (61)
- 08:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (4)
- 09:00 Pupstruction (7)
- 09:30 SuperKitties (10)
- 10:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (2)
- 10:30 Bluey (62)
- 10:40 Bluey (63)
- 10:50 Bluey (64)
- 11:00 Star Wars: Young Jedi Adventures (11)
- 11:30 Alice's Wonderland Bakery (35)
- 12:00 Mickey Mouse Clubhouse Space...
- 13:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (1)
- 13:30 Pupstruction (8)
- 18:00 The Wizard of Dizz
- 19:00 Mickey Mouse Funhouse (17)
- 19:15 Mickey Mouse Funhouse (18)
- 19:30 Bluey (143)
- 19:40 Bluey (144)
- 19:50 Bluey (145)
- 20:00 Bluey (146)
- 20:10 Bluey (147)
- 20:20 Bluey (148)
- 20:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (2)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (21)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (13)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (23)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (29)
- 23:00 PJ Masks (10)
- 23:25 PJ Masks (11)
- 23:50 PJ Masks (12)
- 00:13 Bořek stavitel (51)
- 00:23 Bořek stavitel (52)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (24)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (25)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (26)
- 01:12 Inui (26)
- 01:20 Hurá za hádankou (10)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (42)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (43)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (12)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (47)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (48)
- 02:55 Chuck a přátelé (7)
- 03:07 Chuggington (14)
- 03:17 Chuggington (15)
- 03:29 Angelína balerína (17)
- 03:42 Angelína balerína (18)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (45)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (46)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (20)
- 04:38 Bořek stavitel (6)
- 04:48 Bořek stavitel (7)
- 05:01 Hurá za hádankou (16)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (59)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (60)
- 05:49 Požárník Sam (13)
- 06:00 Trojčata (78)
- 06:07 Trojčata (1)
- 06:14 Trojčata (2)
- 06:25 Bing (11)
- 06:32 Bing (12)
- 06:39 Bing (13)
- 06:46 Bing (14)
- 06:55 Grisu (43)
- 07:08 Tilda (15)
- 07:15 Tilda (16)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (10)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (21)
- 07:47 Caillou (15)
- 07:58 Caillou (16)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (15)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (16)
- 08:35 Doodleboo (4)
- 08:40 Doodleboo (5)
- 08:45 Doodleboo (6)
- 08:50 Doodleboo (7)
- 08:55 Doodleboo (8)
- 09:05 Daisy a Ollie (7)
- 09:13 Daisy a Ollie (8)
- 09:20 Daisy a Ollie (9)
- 09:31 Hurá za hádankou (14)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (8)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (9)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (10)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (15)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (16)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (15)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (16)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (15)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (16)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (21)
- 11:18 Pettson a Fiškus (2)
- 11:30 Pettson a Fiškus (3)
- 11:43 Grisu (35)
- 11:54 Grisu (36)
- 12:07 Daisy a Ollie (22)
- 12:14 Daisy a Ollie (23)
- 12:21 Daisy a Ollie (24)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (32)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (33)
- 12:52 Bing (65)
- 13:00 Bing (66)
- 13:08 Bing (67)
- 13:20 Trojčata (35)
- 13:27 Trojčata (36)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (13)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (10)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (11)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (12)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (18)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (19)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (10)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (18)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (19)
- 15:00 Kipper (5)
- 15:09 Kipper (6)
- 15:19 Simon (34)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (10)
- 15:38 Woozle a Pip (3)
- 15:46 Tilda (17)
- 15:53 Tilda (18)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (34)
- 16:16 Pettson a Fiškus (8)
- 16:29 Caillou (17)
- 16:40 Caillou (18)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (8)
- 17:07 Doodleboo (31)
- 17:12 Doodleboo (32)
- 17:17 Doodleboo (33)
- 17:22 Doodleboo (34)
- 17:27 Doodleboo (35)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (23)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (24)
- 18:01 Caillou
- 19:15 Pettson a Fiškus (8)
- 19:28 Grisu (33)
- 19:40 Grisu (34)
- 19:52 Daisy a Ollie (15)
- 19:59 Daisy a Ollie (16)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (10)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (32)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (33)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (10)
- 20:57 Tilda (15)
- 21:04 Tilda (16)
- 21:12 Kipper (7)
- 21:21 Kipper (8)
- 21:31 Caillou (15)
- 21:42 Caillou (16)
- 21:55 Chuggington (8)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (52)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (53)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (26)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (1)
- 23:05 Bing (24)
- 23:12 Bing (25)
- 23:20 Bing (26)
- 23:27 Bing (27)
- 23:35 Bing (28)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (7)
- 23:47 Oswald (2)
- 23:59 Oswald (3)
- 00:00 Sestry (Tajný život puberťáků)
- 00:10 Sestry (Plyšák pro štěstí)
- 00:20 Sestry (Zasádrované)
- 00:30 Sestry (Odpojené)
- 00:45 Mia a já IV (Visuté zahrady)
- 01:05 Mia a já IV (Mrazivé dobrodružství)
- 01:30 Agentka 203 (Ať děti tančí)
- 01:55 Agentka 203 (Mimozemšťan v mé skříňce)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (1)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (2)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 03:05 Život s tátou (5)
- 03:15 Život s tátou (6)
- 03:25 Život s tátou (7)
- 03:35 Život s tátou (8)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (5)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (6)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (7)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (8)
- 04:35 Agentka 203 (Ať děti tančí)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Únik z Paláce mazlíčků 2. část)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Domácí práce a mír)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Toaleta)
- 05:35 Mia a já IV (Země bažin a medu)
- 06:00 Upovídaná Marta II (MARTINO KŘESLO/ SYSEL)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (3)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Ryzí odvaha)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Karlin život)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Toaleta)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
- 08:00 Barbie: Zachraňte pejsky
- 09:20 Barbie a Kouzlo Pegase
- 14:00 Sestry (Horoskop)
- 14:10 Sestry (Zdravotní sestřička)
- 14:30 Sestry (Záhadný miláček)
- 14:40 Sestry (Pohádkový dron)
- 15:00 Barbie: Dreamhouse Adventures (15)
- 15:30 Barbie: Dreamhouse Adventures (16)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Pravítko)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Hrací karty)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Vidlička)
- 18:30 Mimi šéf: Zpátky ve hře (Obchod je obchod)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách III (Nevzpomínej na mě)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Ostrov pokladů, 1. část)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Ostrov pokladů, 2. část.)
- 22:00 Sestry (Oblíbená)
- 22:10 Sestry (Večírek)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Žárovka)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Skluzavka)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Piano)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (21)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (22)
- 23:30 Život s tátou (23)
- 23:40 Život s tátou (24)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Oliver)
- 06:00 Good-Morning Stretch (Songs & Rhymes)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (8)
- 00:10 Kikoriki (1)
- 00:20 Flopy (103)
- 00:35 Šmolkovia (42)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (23)
- 01:10 Esá z pralesa (49)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (48)
- 01:35 Volám sa Caillou V (3)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (12)
- 02:15 Panda a Krash (42)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (3)
- 02:55 Myšiak Anatole (22)
- 03:20 Monchhichi II (7)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (3)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára III (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (23)
- 04:20 Malý medvedík (28)
- 04:45 Ruby z dúhy II (7)
- 05:10 Bob staviteľ (19)
- 05:25 Ocko hrdina (5)
- 05:30 Duda a Dada (3)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (46)
- 05:55 Máša a medveď (85)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (50)
- 06:30 Ocko hrdina (6)
- 06:35 Zábavné zvieratká (15)
- 06:45 Bob staviteľ (19)
- 06:55 Telka Strýka Baltazára III (9)
- 07:05 Lovci duchov (1)
- 08:00 Rozprávky líšky a vlka (3)
- 08:25 Flopy (104)
- 08:40 Požiarnik Sam VI (26)
- 09:00 Ovečka Shaun II (23)
- 09:05 Maličké príšerky (7)
- 09:06 Jednorožce zo Zoo (46)
- 09:15 Slnečný Rej (22)
- 09:25 Esá z pralesa (49)
- 09:35 Veselé zajačiky IV (2)
- 09:40 Rev a motoroví miláčikovia (23)
- 10:10 Fíha Tralala (5)
- 10:20 Bob staviteľ (20)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Maličké príšerky (8)
- 10:55 Zvedavkovci (1)
- 11:10 Monchhichi II (7)
- 11:20 Môj malý dinosaurus II (10)
- 11:25 Malý medvedík (29)
- 11:50 Dumper a Skoop IV (12)
- 12:00 Eggy Pops II (2)
- 12:05 Maličké príšerky (9)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (3)
- 12:15 Ovečka Shaun II (24)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (33)
- 12:30 Polly Pocket (19)
- 12:35 Flopy (105)
- 12:50 Ruby z dúhy II (7)
- 13:15 Myšiak Anatole (22)
- 13:40 Malý silák Bheem (22)
- 13:45 Veselé zajačiky IV (3)
- 13:50 Panda a Krash (42)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Monchhichi II (8)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (23)
- 14:40 Maličké príšerky (10)
- 14:45 Máša a medveď (86)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (5)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (3)
- 15:20 Esá z pralesa (50)
- 15:35 Volám sa Caillou - špeciál (1)
- 16:30 Príbehy z nočnej záhrady (1)
- 16:55 Dumper a Skoop IV (13)
- 17:05 Bob staviteľ (21)
- 17:15 Ovečka Shaun II (25)
- 17:25 Požiarnik Sam VII (1)
- 17:35 Ruby z dúhy II (8)
- 18:00 Volám sa Caillou V (3)
- 18:25 Drobčekovia (8)
- 18:40 Ovečka Shaun II (26)
- 18:50 Flopy (106)
- 19:10 Maličké príšerky (11)
- 19:15 Zvedavkovci (2)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (6)
- 19:45 Máša a medveď (87)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (5)
- 20:05 Esá z pralesa (51)
- 20:15 Bob staviteľ (22)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (2)
- 20:40 Slnečný Rej (23)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (6)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (48)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (24)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (10)
- 22:05 Monchhichi II (9)
- 22:15 Myšiak Anatole (23)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (4)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (6)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (3)
- 23:35 Mášine rozprávky (3)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (34)
- 23:45 Veselé zajačiky IV (4)
- 23:50 Duda a Dada (3)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 BBC News
- 00:30 Talking Business
- 01:00 BBC News
- 01:30 The Travel Show (Dominican Republic: Natural Wonders of the Caribbean)
- 02:00 BBC News
- 02:30 Click
- 03:00 BBC News
- 03:30 Discovering the World's Table (Turkey - The Black Sea)
- 04:00 BBC News
- 04:30 TBA
- 05:00 BBC News
- 05:30 The Media Show
- 06:00 BBC News
- 06:30 The Travel Show
- 07:00 BBC News
- 07:30 TBA
- 08:00 BBC News
- 08:30 Click
- 09:00 BBC News
- 09:30 Discovering the World's Table (Turkey - The Black Sea)
- 12:00 BBC News
- 12:30 Talking Business
- 13:00 BBC News
- 13:30 TBA
- 14:00 BBC News
- 14:30 Talking Movies (French Classic Cinema)
- 15:00 BBC News
- 15:30 The Travel Show
- 16:00 BBC News
- 16:30 The Media Show
- 17:00 BBC News
- 17:30 TBA
- 20:00 BBC News
- 20:30 Click
- 21:00 BBC News
- 21:30 The Travel Show
- 04:00 Laura Coates Live (Friday, August 2, 2024 10PM)
- 05:00 Laura Coates Live (Friday, August 2, 2024 11 PM)
- 06:00 CNN Newsroom (Saturday, August 3, 2024 12am ET)
- 06:30 Connecting Africa (Connecting Africa LCONAFR144)
- 07:00 CNN Newsroom (Saturday, August 3, 2024 1am ET)
- 07:30 Inside Africa (Youth Boom)
- 00:30 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 00:55 MÉTÉO
- 01:00 FORT BOYARD 2023, TOUJOURS PLUS FORT !
- 02:00 ENCRÉ DANS LA PEAU
- 02:20 UN VRAI SELFIE
- 02:45 ÉPICERIE FINE
- 03:15 LA UNE, AUX SOURCES DU JOURNALISME
- 04:01 NOMADE
- 04:30 C DANS L'AIR
- 05:36 Á BON ENTENDEUR
- 06:04 LE BEAU VÉLO DE RAVEL
- 06:30 STOEMP, PÉKÉT... ET DES RAWETTES
- 07:01 SUR LE FRONT
- 07:54 L'ÉCOLOGIE EN ACTION
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:39 IL ÉTAIT UNE FOIS... CES DRÔLES D'OBJETS
- 08:46 FOOT GO
- 08:52 LES QUIQUOI
- 08:59 L'IMAGIER ANIMÉ DE KOUMI
- 09:04 TAFFY
- 09:12 GIGANTOSAURUS
- 09:23 GIGANTOSAURUS
- 09:34 LE PETIT GEEK
- 09:41 LES JEUX DE LA FONTAINE
- 09:43 ROCKY & LILY : C'EST DANS LA BOÎTE !
- 09:52 RUNES
- 10:14 LES P'TITS DIABLES
- 10:27 SILENCE, ÇA POUSSE !
- 11:18 COSY, LE MAG DÉCO
- 11:33 TENDANCE XXI
- 12:01 LE GRAND JT DES TERRITOIRES
- 12:30 LES 100 LIEUX QU'IL FAUT VOIR
- 13:23 PAYS ET MARCHÉS DU MONDE
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 16:09 TU BLUFFES
- 16:47 CHÂTEAU !
- 17:00 DJ BATTLE AFRICA 2023 (SPÉCIALE AFRIQUE DU NORD)
- 17:48 TENDANCE XXI EXPRESS
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:26 MÉTÉO
- 18:29 L'INVITÉ
- 18:37 ÉCHAPPÉES BELLES
- 20:07 TERRA ARTISTIKA
- 20:21 LES ATHLÉTES DE LA NATURE
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:50 MÉTÉO
- 20:52 INCASSABLE
- 21:04 100 % LOGIQUE - LA RÉPONSE EST SOUS VOS YEUX
- 23:13 LE JOURNAL DE LA RTS
- 23:33 MÉTÉO
- 23:36 MEURTRES Á LA POINTE DU RAZ
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Pozrime sa na to
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Týždeň vo filme-1965
- 08:00 Správy
- 08:30 Svet technológií
- 08:45 Štúdio TA3
- 09:00 Správy
- 09:30 Dobré správy
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Pozrime sa na to
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Biznis
- 14:45 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Zdravie na TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Európa dnes a zajtra
- 17:00 Správy
- 17:30 Motoring
- 18:00 Očami cestovateľa
- 18:15 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Vzdelávanie v 21. storočí
- 19:30 Záchranári
- 20:00 Správy/Štúdio TA3
- 20:30 Ide o nás
- 21:00 Správy
- 21:30 Showbiz
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 10:00 Sky News Today
- 10:30 Sky News Including FYI
- 11:00 Sky News Today
- 11:30 Politics Hub
- 12:00 Sky News Today
- 14:30 Politics Hub
- 15:00 Sky News Today
- 15:30 The Climate Show with Tom Heap
- 16:00 Sky News Today
- 16:30 Sky News Including FYI
- 17:00 The News Hour with Jonathan Samuels
- 19:00 Sky News
- 19:30 The Climate Show with Tom Heap
- 20:00 Sky News
- 20:30 UK Tonight Highlights
- 21:00 Sky News
- 21:30 Politics Hub
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 Sky News
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (40)
- 00:10 REVISITED
- 00:30 BULLETIN (11)
- 00:40 REPORTERS PLUS
- 01:00 NEWS (1)
- 01:15 TALKING EUROPE
- 01:30 BULLETIN (1)
- 01:45 ARTS24 (10)
- 02:00 NEWS (2)
- 02:15 TALKING EUROPE
- 02:30 BULLETIN (2)
- 02:45 EYE ON AFRICA (20)
- 03:00 NEWS (2)
- 03:15 PEOPLE AND PROFIT
- 03:30 BULLETIN (35)
- 03:45 FRANCE IN FOCUS
- 04:00 NEWS (4)
- 04:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 04:30 BULLETIN (3)
- 04:45 THE 51 PERCENT
- 05:00 NEWS (5)
- 05:15 EYE ON AFRICA (20)
- 05:30 BULLETIN (4)
- 05:45 ARTS24 (10)
- 06:00 NEWS (5)
- 06:15 PEOPLE AND PROFIT
- 06:30 BULLETIN (4)
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS (5)
- 07:15 THE OBSERVERS
- 07:21 FOCUS ALONE
- 07:30 BULLETIN (4)
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS (5)
- 08:15 ARTS24 (10)
- 08:30 BULLETIN (4)
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PLT 2
- 09:20 PARIS GAMES 6' PLT
- 09:30 BULLETIN (151)
- 10:00 NEWS (889)
- 10:15 TALKING EUROPE
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 TALKING EUROPE
- 11:00 NEWS (269)
- 11:15 PEOPLE AND PROFIT
- 11:30 BULLETIN (172)
- 11:45 THE OBSERVERS
- 11:51 FOCUS ALONE
- 12:00 NEWS (240)
- 12:15 ARTS24 (8)
- 12:30 BULLETIN (154)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS PLT 2
- 13:20 PARIS GAMES
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (859)
- 14:15 THE 51 PERCENT
- 14:30 BULLETIN (217)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (274)
- 15:15 PEOPLE AND PROFIT
- 15:30 BULLETIN (175)
- 15:45 FRENCH CONNECTIONS
- 15:51 FASHION
- 16:00 NEWS (897)
- 16:15 TALKING EUROPE
- 16:30 BULLETIN (228)
- 16:45 TALKING EUROPE
- 17:00 NEWS (897)
- 17:15 ARTS24 (7)
- 17:30 BULLETIN (228)
- 17:45 THE OBSERVERS
- 17:51 FOCUS ALONE
- 18:00 NEWS PLT 2
- 18:20 DESTINATION PARIS
- 18:30 BULLETIN
- 19:00 NEWS (897)
- 19:15 PEOPLE AND PROFIT
- 19:30 BULLETIN (228)
- 19:45 FRANCE IN FOCUS
- 20:00 NEWS PLT 2
- 20:20 PARIS GAMES 6' PLT
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (252)
- 21:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 21:30 NEWS (253)
- 21:45 THE OBSERVERS
- 21:51 FOCUS ALONE
- 22:00 NEWS (254)
- 22:15 TALKING EUROPE
- 22:30 BULLETIN (160)
- 22:45 TALKING EUROPE
- 23:00 NEWS (256)
- 23:15 ARTS24 (8)
- 23:30 BULLETIN (160)
- 23:45 PEOPLE AND PROFIT
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS +
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 BILLET RETOUR
- 02:30 BULLETIN
- 02:40 LE PARIS DES ARTS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 PLAN B_24
- 03:21 LES OBSERVATEURS
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 ACTUELLES
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 C'EST EN FRANCE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 PAS 2 QUARTIER
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 A L'AFFICHE
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FOCUS SOLO
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS +
- 07:45 FOCUS SOLO
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:20 LES JEUX DE PARIS
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 MODE
- 09:21 VOUS ETES ICI
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FOCUS SOLO
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 LES OBSERVATEURS
- 10:51 SPORTS WE
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:10 ICI L'EUROPE 1ére Partie
- 11:30 BULLETIN
- 11:40 LE PARIS DES ARTS
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 PLAN B
- 12:21 L'INSTANT MOBILE
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FOCUS SOLO
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:20 LES JEUX DE PARIS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS +
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:10 MODE
- 15:16 VOUS ETES ICI
- 15:22 L'INSTANT MOBILE
- 15:30 BULLETIN
- 15:40 ICI L'EUROPE 2éme Partie
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:10 BILLET RETOUR
- 16:30 BULLETIN
- 16:40 LEGENDES URBAINES
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 PAS 2 QUARTIER
- 17:22 MODE
- 17:30 BULLETIN
- 17:45 FOCUS SOLO
- 17:50 L'INSTANT MOBILE
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 A L'AFFICHE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 LES OBSERVATEURS
- 18:52 VOUS ETES ICI
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 PLAN B_24
- 19:21 FOCUS SOLO
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:20 LES JEUX DE PARIS
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 MODE
- 21:21 VOUS ETES ICI
- 21:30 BULLETIN
- 21:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 REPORTERS
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 LES JEUX DE PARIS
- 23:16 ACTUELLES
- 23:30 BULLETIN
- 23:45 PAS 2 QUARTIER
- 23:51 MODE
- 06:05 Biblická studna
- 07:10 Nic než národopis
- 07:55 Sedmihlásky
- 12:00 Angelus Domini
- 12:10 Přejeme si...
- 12:25 Radost - Sestra Lucia
- 12:40 Ve Strážnici na vojnu verbujú
- 16:00 MLADIFEST - Svědectví
- 18:00 MLADIFEST - Modlitba růžence
- 19:00 MLADIFEST - Mše svatá
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Jeden na jedného
- 00:50 Na ceste v rodine
- 01:15 Ruženec
- 01:40 Zabudnuté poklady
- 01:50 Náš pápež
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Pod javiskom
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá liturgia z Prešova
- 08:15 Medzi riadkami
- 08:35 Brat František
- 09:05 GU100
- 09:30 Effeta
- 09:50 Živé obrazy
- 10:00 Malá cesta
- 10:20 Eucharistické zázraky
- 10:30 V škole Ducha
- 11:05 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 11:35 Serra: Stále vpred, nikdy späť
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:00 A teraz čo?
- 13:05 Povolaný a vyvolený
- 14:40 Peter medzi nami
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Putujeme Rímom
- 15:30 LUXáreň
- 16:00 Eden
- 16:25 Klbko
- 16:40 Medúšik
- 17:00 Effeta
- 17:25 Živé obrazy
- 17:35 Spravodajský súhrn
- 23:15 Spojení vierou
- 00:00 Hot Cars (6)
- 00:30 Dolce Vita (25)
- 01:00 KryptoTime (České krypto-projekty (Partner))
- 01:30 Dům v novém kabátě (5)
- 02:00 Jak najít vysněný dům (1)
- 02:30 Budovy, máte zelenou! (Energie)
- 03:30 Květinová show (1)
- 04:00 Hot Cars (3)
- 04:30 Jak najít vysněný dům (6)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Vynálezce
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (2)
- 07:00 Zvířata ve filmu (2)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Svět z blízka (99)
- 08:00 Vitální zahrada (2)
- 08:30 Design pro vás (8)
- 09:00 Jóga: energie života (3)
- 12:00 Budovy, máte zelenou! (Energie)
- 13:00 Dům v novém kabátě (5)
- 13:30 Toymakerz (7)
- 14:30 Vitální zahrada (3)
- 15:00 Teleshoping
- 15:30 Veterinární charita (17)
- 16:30 Teleshoping
- 17:00 Zvířata ve filmu (2)
- 17:30 Dotek luxusu (7)
- 18:00 Teleshoping
- 18:30 Zlatá mládež Instagramu (6)
- 19:30 Moje Dubaj (7)
- 20:00 V mysli kuchaře (11)
- 20:30 Všechny chutě Maďarska (8)
- 21:30 Dotek luxusu (7)
- 22:00 Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (Izrael)
- 23:00 Rybáři z Iberie (7)
- 23:30 Drsný rybáři (5)
- 10:00 Teleshoping
- 10:30 Chef Lignac po francouzsku (11)
- 14:00 Jamieho revoluce ve stravování (6)
- 15:10 Moje zahrada (21)
- 15:30 Teleshoping
- 16:00 Nebesky dobré (7)
- 16:30 Láďův Orient Express (8)
- 17:00 Barevný svět Lukáše Neckáře (Nudlový thajský salát)
- 17:30 Teleshoping
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Věřící si ve Stonavě nechali posvětit vozidla, Smíšený pěvecký sbor Stonava zpíval v Praze, Stonavští fotbalisté jsou na novou sezónu připraven
- 04:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Lidé v Bludovicích a Straníku třídí do vlastních popelnic, Studenty zaměstnává i město, pracují třeba v lesoparku, Skokani z Fokusu získali první evropské medaile)
- 04:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie, Budova v Zálomu má nové atrium i workoutové hřiště, Jubilejní kolonii zdobí nová plastik
- 04:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 04:50 Miniexpres Horní Suché (Horní Suchá instalovala na ZŠ informační LED obrazovku)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Jesenický expres (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, INEX pořádá work camp na janovickém pivovaru, Bruntálský Jazz Fest 2024)
- 05:20 Beskydský expres (Na šancích připomněli historii a pokřtili knihu, Palkovičtí převzali ocenění Vesnice roku na slavnostech, Kontroly na rekreačních vodních plochách)
- 05:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Prostranství před kostelem Sv. Josefa je dokončeno, O prázdninách se rekonstruují školy a školky, Hasiči ze Slezské uspořádali zahradní slavn
- 05:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 05:50 Miniexpres centra Ostravy (Moravská Ostrava a Přívoz má účet za rok 2023)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Kapacitu mateřinek by měla navýšit dětská skupina, Letní festival bavil děti i maňáskovým divadlem, Na koupališti se konal turnaj v plážovém fotbalu)
- 06:20 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 06:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 06:35 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Věřící si ve Stonavě nechali posvětit vozidla, Smíšený pěvecký sbor Stonava zpíval v Praze, Stonavští fotbalisté jsou na novou sezónu připraven
- 07:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Lidé v Bludovicích a Straníku třídí do vlastních popelnic, Studenty zaměstnává i město, pracují třeba v lesoparku, Skokani z Fokusu získali první evropské medaile)
- 07:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie, Budova v Zálomu má nové atrium i workoutové hřiště, Jubilejní kolonii zdobí nová plastik
- 07:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 07:50 Miniexpres Horní Suché (Horní Suchá instalovala na ZŠ informační LED obrazovku)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Baby English (OPAKOVÁNÍ)
- 08:20 Zpíváme a tančíme s Míšou
- 08:30 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení 12. kapitola)
- 08:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 08:42 Baby English (HAPPY, SAD, END)
- 08:50 Rarášci (Ladybug and Spots)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Jesenický expres (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, INEX pořádá work camp na janovickém pivovaru, Bruntálský Jazz Fest 2024)
- 09:20 Beskydský expres (Na šancích připomněli historii a pokřtili knihu, Palkovičtí převzali ocenění Vesnice roku na slavnostech, Kontroly na rekreačních vodních plochách)
- 09:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Prostranství před kostelem Sv. Josefa je dokončeno, O prázdninách se rekonstruují školy a školky, Hasiči ze Slezské uspořádali zahradní slavn
- 09:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 09:50 Miniexpres centra Ostravy (Moravská Ostrava a Přívoz má účet za rok 2023)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Věřící si ve Stonavě nechali posvětit vozidla, Smíšený pěvecký sbor Stonava zpíval v Praze, Stonavští fotbalisté jsou na novou sezónu připraven
- 10:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Lidé v Bludovicích a Straníku třídí do vlastních popelnic, Studenty zaměstnává i město, pracují třeba v lesoparku, Skokani z Fokusu získali první evropské medaile)
- 10:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie, Budova v Zálomu má nové atrium i workoutové hřiště, Jubilejní kolonii zdobí nová plastik
- 10:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 10:50 Miniexpres Horní Suché (Horní Suchá instalovala na ZŠ informační LED obrazovku)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Jesenický expres (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, INEX pořádá work camp na janovickém pivovaru, Bruntálský Jazz Fest 2024)
- 11:20 Beskydský expres (Na šancích připomněli historii a pokřtili knihu, Palkovičtí převzali ocenění Vesnice roku na slavnostech, Kontroly na rekreačních vodních plochách)
- 11:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Prostranství před kostelem Sv. Josefa je dokončeno, O prázdninách se rekonstruují školy a školky, Hasiči ze Slezské uspořádali zahradní slavn
- 11:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 11:50 Miniexpres centra Ostravy (Moravská Ostrava a Přívoz má účet za rok 2023)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Kapacitu mateřinek by měla navýšit dětská skupina, Letní festival bavil děti i maňáskovým divadlem, Na koupališti se konal turnaj v plážovém fotbalu)
- 12:20 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 12:25 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení 12. kapitola)
- 12:30 Z naší ZOO (Největší skupina hulmanů v historii ZOO)
- 12:35 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Věřící si ve Stonavě nechali posvětit vozidla, Smíšený pěvecký sbor Stonava zpíval v Praze, Stonavští fotbalisté jsou na novou sezónu připraven
- 13:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Lidé v Bludovicích a Straníku třídí do vlastních popelnic, Studenty zaměstnává i město, pracují třeba v lesoparku, Skokani z Fokusu získali první evropské medaile)
- 13:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie, Budova v Zálomu má nové atrium i workoutové hřiště, Jubilejní kolonii zdobí nová plastik
- 13:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 13:50 Miniexpres Horní Suché (Horní Suchá instalovala na ZŠ informační LED obrazovku)
- 14:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení, Studentské brigády nabízí i novojičínská r
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Jesenický expres (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, INEX pořádá work camp na janovickém pivovaru, Bruntálský Jazz Fest 2024)
- 14:20 Beskydský expres (Na šancích připomněli historii a pokřtili knihu, Palkovičtí převzali ocenění Vesnice roku na slavnostech, Kontroly na rekreačních vodních plochách)
- 14:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Prostranství před kostelem Sv. Josefa je dokončeno, O prázdninách se rekonstruují školy a školky, Hasiči ze Slezské uspořádali zahradní slavn
- 14:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 14:50 Miniexpres centra Ostravy (Moravská Ostrava a Přívoz má účet za rok 2023)
- 15:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení, Studentské brigády nabízí i novojičínská r
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Kapacitu mateřinek by měla navýšit dětská skupina, Letní festival bavil děti i maňáskovým divadlem, Na koupališti se konal turnaj v plážovém fotbalu)
- 15:20 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 15:30 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 15:35 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení, Studentské brigády nabízí i novojičínská r
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, ŘSD ČR připravuje opravu silnice z Karviné do Chotěbuzi, Karviná získala speciální ocenění v soutěži Zelená obec, Dopravní policista se ve volnu stává známým saxofonistou,
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Havířov chce být lídrem v energetických úsporách, Tábory ve Pstruží jsou opět plné dobrodružství)
- 16:30 Z naší ZOO (Největší skupina hulmanů v historii ZOO)
- 16:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 16:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Město F-M nechce zvyšovat daň z nemovitosti, TIC F-M funguje na Zámeckém náměstí a na Olešné, Aquapark i resort Olešná je v létě plný návštěvní
- 17:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení, Studentské brigády nabízí i novojičínská r
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Studuj u nás (Křest publikace Vercajk kariérového poradce, Projekt Mind Your Future, Stanislav Folwarczny, náměstek hejtmana MSK: MS kraj získal peníze pro školství z Fondu spravedlivé transformace)
- 17:25 Energie a kraj (Veolia představila svou teplárnu vedení města F-M, Tepelné čerpadlo vám může v létě nahradit klimatizaci, Leopold Benda, expert na energetiku: Komunitní energetika zvýší podíl obnovitelných zdrojů)
- 17:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Smlouva na rekonstrukci podle E. Jiřičné je podepsána)
- 17:50 Miniexpres centra Ostravy (Moravská Ostrava a Přívoz má účet za rok 2023)
- 18:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení, Studentské brigády nabízí i novojičínská r
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 18:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 18:30 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava, Kognitivní centrum otevřelo dveře, Vladěna Jaremová, psycholožka Centra pro kognitivní poruchy Neurologické kliniky FNO" Centrum pro kognitivní poruchy ve FNO nabízí rehabilitace, Trombóza v průběhu těhoten
- 18:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 18:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 19:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení, Studentské brigády nabízí i novojičínská r
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, ŘSD ČR připravuje opravu silnice z Karviné do Chotěbuzi, Karviná získala speciální ocenění v soutěži Zelená obec, Dopravní policista se ve volnu stává známým saxofonistou,
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Havířov chce být lídrem v energetických úsporách, Tábory ve Pstruží jsou opět plné dobrodružství)
- 19:30 Z naší ZOO (Hryzec vodní)
- 19:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 19:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Město F-M nechce zvyšovat daň z nemovitosti, TIC F-M funguje na Zámeckém náměstí a na Olešné, Aquapark i resort Olešná je v létě plný návštěvní
- 20:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení, Studentské brigády nabízí i novojičínská r
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Studuj u nás (Křest publikace Vercajk kariérového poradce, Projekt Mind Your Future, Stanislav Folwarczny, náměstek hejtmana MSK: MS kraj získal peníze pro školství z Fondu spravedlivé transformace)
- 20:25 Energie a kraj (Veolia představila svou teplárnu vedení města F-M, Tepelné čerpadlo vám může v létě nahradit klimatizaci, Leopold Benda, expert na energetiku: Komunitní energetika zvýší podíl obnovitelných zdrojů)
- 20:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Smlouva na rekonstrukci podle E. Jiřičné je podepsána)
- 20:50 Miniexpres centra Ostravy (Moravská Ostrava a Přívoz má účet za rok 2023)
- 21:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení, Studentské brigády nabízí i novojičínská r
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 21:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 21:30 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava, Kognitivní centrum otevřelo dveře, Vladěna Jaremová, psycholožka Centra pro kognitivní poruchy Neurologické kliniky FNO" Centrum pro kognitivní poruchy ve FNO nabízí rehabilitace, Trombóza v průběhu těhoten
- 21:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 21:44 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 22:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení, Studentské brigády nabízí i novojičínská r
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, ŘSD ČR připravuje opravu silnice z Karviné do Chotěbuzi, Karviná získala speciální ocenění v soutěži Zelená obec, Dopravní policista se ve volnu stává známým saxofonistou,
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Havířov chce být lídrem v energetických úsporách, Tábory ve Pstruží jsou opět plné dobrodružství)
- 22:30 Z naší ZOO (La Pampa - největší průchozí voliéra v ZOO)
- 22:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 22:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Město F-M nechce zvyšovat daň z nemovitosti, TIC F-M funguje na Zámeckém náměstí a na Olešné, Aquapark i resort Olešná je v létě plný návštěvní
- 23:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení, Studentské brigády nabízí i novojičínská r
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Studuj u nás (Křest publikace Vercajk kariérového poradce, Projekt Mind Your Future, Stanislav Folwarczny, náměstek hejtmana MSK: MS kraj získal peníze pro školství z Fondu spravedlivé transformace)
- 23:25 Energie a kraj (Veolia představila svou teplárnu vedení města F-M, Tepelné čerpadlo vám může v létě nahradit klimatizaci, Leopold Benda, expert na energetiku: Komunitní energetika zvýší podíl obnovitelných zdrojů)
- 23:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Smlouva na rekonstrukci podle E. Jiřičné je podepsána)
- 23:50 Miniexpres centra Ostravy (Moravská Ostrava a Přívoz má účet za rok 2023)
- 13:00 Magazín Hodonín
- 13:15 Magazín Veselí nad Moravou
- 13:29 Počasí
- 13:30 Magazín Kyjov
- 13:45 Magazín Valašsko
- 14:00 Magazín Zlínský kraj
- 14:16 Magazín Uherský Brod
- 14:29 Počasí
- 14:30 Magazín Uherské Hradiště
- 14:45 MAGAZÍN ZLÍN / OTROKOVICE
- 15:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 00:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 00:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 00:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 00:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 01:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 01:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 01:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 01:40 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 01:55 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 02:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 02:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 02:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 02:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 03:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 03:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 03:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 03:40 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 03:55 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 04:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 04:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 04:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 05:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 05:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 05:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 05:40 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 05:55 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 06:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 06:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 06:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 06:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 07:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 07:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 07:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 07:40 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 07:55 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 08:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 08:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 08:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 08:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 09:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 09:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 09:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 09:40 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 09:55 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 10:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 10:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 10:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 11:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 11:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 11:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 11:40 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 11:55 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 12:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 12:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 12:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 12:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 13:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 13:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 13:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 13:40 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 13:55 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 14:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 14:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 14:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 14:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 15:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 15:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 15:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 15:40 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 15:55 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 16:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 16:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 16:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 17:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 17:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 17:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 17:40 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 17:55 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 18:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 18:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 18:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:26 Z dílny regionálních autorů (Z Janských Lázní do Pece, Západní Krkonoše)
- 19:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:18 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 19:25 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 19:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 232. díl)
- 19:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 20:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 20:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 20:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:26 Z dílny regionálních autorů (Z Janských Lázní do Pece, Západní Krkonoše)
- 21:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:18 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 21:25 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 21:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 232. díl)
- 21:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 22:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 22:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:26 Z dílny regionálních autorů (Z Janských Lázní do Pece, Západní Krkonoše)
- 23:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:18 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 23:25 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 23:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 232. díl)
- 23:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:15 Host dne (Andrea Daňková, expertka expertní skupiny Prostě teď a tajemnice ÚHKT)
- 00:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (31. Segedin)
- 00:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:14 Host dne (James Harries, hudebník)
- 01:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (77. Výroční konferenci českých škol v Severní Americe)
- 01:45 Špetka Slovácka (Sumajstr)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:15 Host dne (Luboš Zajíc, ředitel Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých ČR)
- 02:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 99. díl)
- 02:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:14 Host dne (Andrea Daňková, expertka expertní skupiny Prostě teď a tajemnice ÚHKT)
- 03:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (31. Segedin)
- 03:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:15 Host dne (James Harries, hudebník)
- 04:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (77. Výroční konferenci českých škol v Severní Americe)
- 04:45 Špetka Slovácka (Sumajstr)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:15 Host dne (Luboš Zajíc, ředitel Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých ČR)
- 05:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 99. díl)
- 05:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:15 Host dne (Andrea Daňková, expertka expertní skupiny Prostě teď a tajemnice ÚHKT)
- 06:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (31. Segedin)
- 06:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:14 Host dne (James Harries, hudebník)
- 07:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (77. Výroční konferenci českých škol v Severní Americe)
- 07:45 Špetka Slovácka (Sumajstr)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:15 Host dne (Luboš Zajíc, ředitel Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých ČR)
- 08:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 99. díl)
- 08:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:15 Host dne (Andrea Daňková, expertka expertní skupiny Prostě teď a tajemnice ÚHKT)
- 09:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (31. Segedin)
- 09:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:15 Host dne (James Harries, hudebník)
- 10:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (77. Výroční konferenci českých škol v Severní Americe)
- 10:45 Špetka Slovácka (Sumajstr)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:15 Host dne (Luboš Zajíc, ředitel Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých ČR)
- 11:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 99. díl)
- 11:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:15 Host dne (Andrea Daňková, expertka expertní skupiny Prostě teď a tajemnice ÚHKT)
- 12:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (31. Segedin)
- 12:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:14 Host dne (James Harries, hudebník)
- 13:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (77. Výroční konferenci českých škol v Severní Americe)
- 13:45 Špetka Slovácka (Sumajstr)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:15 Host dne (Luboš Zajíc, ředitel Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých ČR)
- 14:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 99. díl)
- 14:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:15 Host dne (Andrea Daňková, expertka expertní skupiny Prostě teď a tajemnice ÚHKT)
- 15:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (31. Segedin)
- 15:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:15 Host dne (James Harries, hudebník)
- 16:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (77. Výroční konferenci českých škol v Severní Americe)
- 16:45 Špetka Slovácka (Sumajstr)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:14 Host dne (Luboš Zajíc, ředitel Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých ČR)
- 17:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 99. díl)
- 17:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 18:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:24 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 18:30 Poznávej Jižní Moravu (Benediktinský klášter v Rajhradě)
- 18:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 19:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:24 Host dne (Ondřej Tyleček, generální ředitel Fairy Tailors)
- 19:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 20:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 20:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:24 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 20:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Kladensko-Slánsko - krajina příjemných i smutných vzpomínek)
- 20:45 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 21:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 21:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:23 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 21:30 Poznávej Jižní Moravu (Benediktinský klášter v Rajhradě)
- 21:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 22:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:24 Host dne (Ondřej Tyleček, generální ředitel Fairy Tailors)
- 22:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 23:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 23:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:24 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 23:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Kladensko-Slánsko - krajina příjemných i smutných vzpomínek)
- 23:45 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Středočeský magazín
- 00:30 Týden v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Svět z blízka
- 01:30 Host dne
- 01:40 Středočeské noviny
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 10
- 04:30 Putování po regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 15
- 05:30 Host dne
- 05:40 Středočeská nej
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 13
- 06:30 Dobré zprávy
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 6
- 07:30 Dobré zprávy
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 11
- 08:30 Špetka Slovácka
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 09:30 Host dne
- 09:40 Středočeská nej
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres
- 10:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 8
- 11:30 Středočeské noviny
- 11:40 Hasiči
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 4
- 12:30 Týden v regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 2
- 13:30 Svět z blízka
- 13:40 Středočeská nej
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 15
- 14:30 Host dne
- 14:40 Za oponou
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 18
- 15:30 Špetka Slovácka
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres
- 16:30 Putování po regionech
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 11
- 17:30 Dobré zprávy
- 18:00 Týden v Praze
- 18:20 Expres Prahy 6
- 18:30 Host dne
- 18:40 Středočeský magazín
- 19:00 Týden v Praze
- 19:20 Expres Prahy 1
- 19:30 Týden v regionech
- 20:00 Týden v Praze
- 20:20 Expres
- 20:30 Středočeská nej
- 20:40 Svět z blízka
- 21:00 Týden v Praze
- 21:20 Expres Prahy 10
- 21:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 22:00 Týden v Praze
- 22:20 Expres Prahy 13
- 22:30 Host dne
- 22:40 Středočeské noviny
- 23:00 Týden v Praze
- 23:20 Hasiči
- 23:30 Putování po regionech
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Pořady z Libereckého kraje
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Pořady z Libereckého kraje
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Pořady z Libereckého kraje
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Pořady z Libereckého kraje
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Pořady z Libereckého kraje
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Pořady z Libereckého kraje
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Pořady z Libereckého kraje
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Pořady z Libereckého kraje
- 15:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 15:12 Týden v regionech (ZJ)
- 15:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 15:44 Putování v regionech
- 16:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 16:16 Dobré zprávy z regionl
- 16:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 16:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 17:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 17:12 Týden v regionech (ZJ)
- 17:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 17:44 Putování v regionech
- 18:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 18:16 Dobré zprávy z regionl
- 18:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 18:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 19:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 19:12 Týden v regionech (ZJ)
- 19:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 19:44 Putování v regionech
- 20:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 20:16 Dobré zprávy z regionl
- 20:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 20:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 21:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 21:12 Týden v regionech (ZJ)
- 21:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 21:44 Putování v regionech
- 22:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 22:16 Dobré zprávy z regionl
- 22:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 22:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 23:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 23:12 Týden v regionech (ZJ)
- 23:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 23:44 Putování v regionech
- 00:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Mezi nebem a zemí I.
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Mezi nebem a zemí I.
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Mezi nebem a zemí I.
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Mezi nebem a zemí I.
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Mezi nebem a zemí I.
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Mezi nebem a zemí I.
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 TÝDEN V REGIONECH (139)
- 00:25 POČASÍ
- 00:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 00:38 SPORT
- 00:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 00:45 HEADLINES
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (55)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 01:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Jiří Michlíček (87)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 David Švejnoha (154)
- 03:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (139)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (7)
- 05:48 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:59 Empty
- 09:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 09:20 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 09:35 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 09:50 POČASÍ
- 09:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 09:55 HEADLINES
- 10:00 Jiří Michlíček (87)
- 10:35 TÝDEN V REGIONECH (139)
- 11:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 11:20 POČASÍ
- 11:23 SPORT
- 11:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 11:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 11:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 12:00 ZASTÁVKA NA TRATI (1)
- 13:00 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 13:15 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (39)
- 13:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 14:00 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 14:15 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 14:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 14:45 STUDIO iVysočina
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 David Švejnoha (154)
- 15:40 STUDIO iVysočina
- 15:50 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 15:52 POČASÍ
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 Otakara Svobodová (56)
- 16:50 STUDIO iVysočina
- 17:00 ZASTÁVKA NA TRATI (1)
- 18:00 POZOR VLAK (28)
- 18:45 POČASÍ
- 18:48 KULTURA
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 POČASÍ
- 19:03 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 19:04 STUDIO iVysočina
- 19:14 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 19:15 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (55)
- 19:40 ŽIVĚ Z PACOVA
- 19:41 POČASÍ
- 19:44 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 19:59 Empty
- 20:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 20:20 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 20:35 POČASÍ
- 20:38 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (39)
- 20:53 SPORT
- 20:58 ŽIVĚ Z PACOVA
- 21:00 ZASTÁVKA NA TRATI (2)
- 22:00 POZOR VLAK (28)
- 22:45 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 23:00 Jiří Michlíček (87)
- 23:35 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 23:55 HEADLINES
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 В ізоляції
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Фронт NEWS
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Спеціальний репортаж
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Антизомбі
- 15:15 Громадянська оборона
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Антизомбі
- 18:15 Громадянська оборона
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети