Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 00:50 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Cestománie (Ekvádor: Země bez stínů)
- 02:30 Chvíle pro písničku
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Mezi goroly)
- 05:15 Etiketa (Sportovní diváci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (10)
- 09:40 Doktor Martin 2 (14)
- 10:30 Úsměvy Rudolfa Jelínka
- 11:10 Akce Býčí oko
- 14:00 Z Televarieté
- 14:55 Košile
- 15:20 Nemocnice na kraji města (12)
- 16:10 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 17:00 Na cestě po ostrově Curacao
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (2)
- 20:10 Svět pod hlavou (7)
- 21:05 Neviditelní (9)
- 22:05 Neviditelní (10)
- 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:00 Sisi II (5)
- 23:55 Bardotová (1)
- 04:00 Folklorní výlety
- 04:25 Holub zahradníkem
- 04:55 Zapomenuté výpravy (Šlápoty)
- 05:15 Žiješ jenom 2x (16)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Evropa z výšky (Velká Británie)
- 09:15 Bedekr III. (Nice)
- 09:45 Čína na jazyku II (6)
- 23:30 Agatha a podstata vraždy
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:03 Dvanáctý muž
- 03:46 Ve stínu lží
- 05:28 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (5)
- 07:40 M.A.S.H (6)
- 08:12 M.A.S.H (7)
- 08:45 M.A.S.H (8)
- 09:18 Polda IV (Kdo míří vysoko...)
- 14:31 Policie v akci
- 15:31 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:43 Vinaři (Lovecká sezóna)
- 23:58 Ano, šéfe!
- 04:51 Autosalon.tv
- 06:00 Pohádky Bolka a Lolka (Čarodějovo zrcadlo)
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 Autosalon.tv
- 07:08 Partička L
- 08:27 Top Gear IV (10)
- 09:34 Top Gear VI (9)
- 10:42 Hvězdná brána III (Záminka)
- 11:39 Hvězdná brána III (Urgo)
- 20:17 Prima Partička
- 21:20 Partička Nová krev
- 22:08 ESCAPE
- 23:07 Re-play
- 23:37 Simpsonovi VI (Strach z létání)
- 23:58 Simpsonovi VI (Homer Veliký)
- 04:40 Policie v akci
- 05:36 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:17 Zločiny ze sousedství (Vítězství)
- 06:59 Komisař Rex VII (Když děti chtějí zemřít)
- 07:58 Castle na zabití III (Milovat a zemřít v L. A.)
- 08:53 Big Ben (Mezi přáteli)
- 16:03 Big Ben (Smrt u oltáře)
- 18:03 Columbo (Labutí píseň)
- 08:48 Salon krásy
- 10:57 Baby Boom
- 13:12 Město Ember
- 15:03 Líbánky v Las Vegas
- 16:55 Exodus: Bohové a králové
- 20:08 Vesmír mezi námi
- 22:30 Zlatokopky
- 04:48 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:14 Karolína, domácí kuchařka
- 06:39 Prostřeno!
- 07:36 1. MISE (Tátové jsou potřeba)
- 10:18 Prostřeno!
- 11:09 Ano, šéfe!
- 12:21 Vytoužené dítě
- 16:04 Zvrat osudu (Návrat)
- 17:03 Zvrat osudu (Dokonalá žena)
- 20:07 Katie Fforde (Na vlně štěstí)
- 21:58 1. MISE (Tým)
- 23:09 Tudorovci III (6)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: V)
- 06:05 Hopsasa (Překvápko pro mamku)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (10)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (11)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (18)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Břinčíci III
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:35 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a rybka)
- 18:50 Zafari (11)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (12)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 04:30 Před půlnocí
- 04:55 Srdce z Gambie
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Prodaná nevěsta
- 21:55 Schovávaná na schodech
- 23:25 Matthias a Maxime
- 04:36 VIP Prostřeno!
- 05:36 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:09 Neuvěřitelné dorty III (7)
- 06:31 Amerika hledá topmodelku XIX (Reklamní kampaně)
- 07:12 Tyhle šaty beru! XI (Vybíravé družičky)
- 12:07 Ráj podle Bryana IV (Cesty vzhůru)
- 13:03 Neuvěřitelné dorty III (7)
- 13:33 Neuvěřitelné dorty III (8)
- 13:56 Hledá se táta a máma
- 04:34 Rodinná pouta II (Pozdní sklizeň)
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:06 S Italem v kuchyni
- 06:42 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 07:41 Columbo (Etuda v černém)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:10 Show Jana Krause
- 23:16 Jak se staví sen
- 00:39 Co na to vaše zdraví
- 01:23 7 pádů Honzy Dědka
- 02:36 Prima ČESKO
- 03:10 Prima Svět
- 03:43 Showtime
- 04:03 Generace deprese
- 04:39 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 04:47 04:47 - 05:55
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:59 Nový den
- 07:51 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 07:59 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:35 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Zprávy Plus
- 11:48 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:29 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:12 Počasí
- 15:19 K věci
- 15:41 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 04:36 Letecké katastrofy: Nové důkazy V (Válečná zóna)
- 05:35 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:11 Norské domy snů VII (Glomfjord)
- 06:55 Divocí koně: Příběh z pusty
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 00:50 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Cestománie (Ekvádor: Země bez stínů)
- 02:30 Chvíle pro písničku
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Mezi goroly)
- 05:15 Etiketa (Sportovní diváci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (10)
- 09:40 Doktor Martin 2 (14)
- 10:30 Úsměvy Rudolfa Jelínka
- 11:10 Akce Býčí oko
- 14:00 Z Televarieté
- 14:55 Košile
- 15:20 Nemocnice na kraji města (12)
- 16:10 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 17:00 Na cestě po ostrově Curacao
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (2)
- 20:10 Svět pod hlavou (7)
- 21:05 Neviditelní (9)
- 22:05 Neviditelní (10)
- 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:00 Sisi II (5)
- 23:55 Bardotová (1)
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 00:50 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Cestománie (Ekvádor: Země bez stínů)
- 02:30 Chvíle pro písničku
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Mezi goroly)
- 05:15 Etiketa (Sportovní diváci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (10)
- 09:40 Doktor Martin 2 (14)
- 10:30 Úsměvy Rudolfa Jelínka
- 11:10 Akce Býčí oko
- 14:00 Z Televarieté
- 14:55 Košile
- 15:20 Nemocnice na kraji města (12)
- 16:10 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 17:00 Na cestě po ostrově Curacao
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (2)
- 20:10 Svět pod hlavou (7)
- 21:05 Neviditelní (9)
- 22:05 Neviditelní (10)
- 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:00 Sisi II (5)
- 23:55 Bardotová (1)
- 00:55 Případy detektiva Murdocha XII (4)
- 01:55 Případy detektiva Murdocha XII (5)
- 02:45 TaJeMno IV (7)
- 03:25 Výleťák (188)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (51)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (53)
- 04:20 Zahradní proměny II (22)
- 05:10 Zahradní proměny II (23)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (10)
- 06:20 Ve dvou se to lépe vaří (10)
- 06:50 Případy detektiva Murdocha XII (5)
- 07:40 Zahradní proměny II (24)
- 22:00 Green Lantern
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 10:55 Můj přítel Monk IV (10)
- 11:45 Tescoma s chutí
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Specialisté (Hon na Gekkona)
- 21:25 Specialisté (Štvanice)
- 02:05 Firewall
- 09:30 Velká rána
- 11:10 Spider-Man 2
- 13:40 Teleshopping
- 14:00 Past
- 16:20 Kdopak to mluví
- 18:15 Policajt ze sámošky 2
- 20:00 Non-Stop
- 22:05 Boj o Hedvábnou stezku
- 01:00 Terč
- 02:15 Strážci hranic: Austrálie IV (11)
- 03:00 Walker, Texas Ranger VIII (17)
- 03:40 SG Flensburg-Handewitt - HSG Wetzlar
- 05:15 5 x jinak
- 05:20 Česká Enduro Serie 2024 - Kouty MČR
- 05:30 Walker, Texas Ranger VIII (16)
- 06:15 Spartan: Týmová výzva II (1)
- 06:55 Mistři zastavárny (4)
- 07:50 Terč
- 09:30 Kobra 11 III (13)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger VIII (17)
- 12:50 Válka skladů XIII (11)
- 16:40 Kobra 11 III (15)
- 18:40 Válka skladů XIII (13)
- 19:35 Mistři zastavárny (8)
- 20:30 Mistři renovací III (10)
- 21:20 Kachní dynastie IV (33)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (18)
- 23:15 Kobra 11 III (15)
- 00:20 Teorie velkého třesku IV (24)
- 02:00 Malý Sheldon IV (13)
- 02:30 Svět podle Jima II (2)
- 03:15 Americký táta VII (3)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 Stahovák
- 04:50 Máma II (18)
- 05:55 Ženatý se závazky (109)
- 06:45 Bernieho dobrodružství (11)
- 07:10 Bakugan: Evolutions (24)
- 07:20 Přátelé X (4)
- 08:20 Máma II (22)
- 09:30 Máma III (1)
- 09:55 Malý Sheldon IV (17)
- 11:25 Ženatý se závazky (111)
- 12:25 Dva a půl chlapa VII (13)
- 13:15 Přátelé X (4)
- 14:10 Teorie velkého třesku IV (24)
- 15:50 Máma III (5)
- 17:25 Svět podle Jima II (4)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (15)
- 19:10 Malý Sheldon IV (18)
- 19:30 Malý Sheldon V (1)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (4)
- 21:40 Přátelé X (6)
- 22:40 Americký táta VII (5)
- 23:35 Dva a půl chlapa VII (15)
- 04:20 Víkend
- 04:55 Na lovu II
- 05:35 Co na to Češi
- 06:15 Riskuj!
- 06:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:30 Na lovu II
- 12:10 Odložené případy (Pocity viny)
- 13:05 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko II (7)
- 14:35 Tescoma s chutí
- 14:40 Vraždy v Kitzbühelu XV (2)
- 15:35 Médium V (Kdo s čím zachází...)
- 22:45 Médium V (6)
- 23:40 Vraždy v Kitzbühelu XV (2)
- 00:10 Nemocnice Chicago Med IX (3)
- 00:55 Vyměněné osudy II (67)
- 02:20 Čarodějky IV (18)
- 03:00 Nemocnice Chicago Med IX (3)
- 03:40 Oteckovia II (90)
- 04:20 Ulice (4351)
- 05:55 Hledá se dům pro milionáře: Los Angeles IV (4)
- 07:45 Poldark III (7)
- 08:55 Poldark III (8)
- 10:05 Oteckovia II (93)
- 16:10 Vyměněné osudy II (69)
- 20:15 Mateřská láska II (5)
- 21:10 Mateřská láska II (6)
- 10:00 Challenge Roth
- 10:30 Mystic Skate Cup
- 11:05 Queen & King of the Court #1
- 11:30 WES E - Bike World Series #1
- 12:00 Spade poker show 2024 (6)
- 12:30 1:1 Sport Show (67)
- 13:05 PFL Europe 2
- 00:00 PFL 7
- 03:45 Přestávka ve vysílání
- 09:00 GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde
- 09:30 1:1 Sport Show (68)
- 01:00 Správy „N“
- 01:55 Počasie
- 02:00 Keby som mal pušku
- 03:30 Správy „N“
- 04:20 Opri sa o mňa (Katarína Zatovičová)
- 04:50 Gastromap
- 05:20 Capri III (4)
- 07:00 Ranné správy
- 10:00 Candice Renoirová IV (6)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (5)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:55 Don Matteo (Láska bolí)
- 16:00 Správy
- 16:25 Po Česku na konskom chrbte (Kôň pre prezidenta)
- 16:50 Destinácie (Kréta - rodisko El Greca)
- 17:10 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Stratené duše - 1.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Kúsok môjho srdca
- 22:25 Strážmajster Topinka (Zločin v knižnici)
- 23:15 Správy „N“
- 00:00 Správy „N“
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Židovský magazín (Židovský magazín)
- 08:30 Česká beseda (Zdravý pohyb)
- 09:25 Ono a onô
- 10:10 Vymyslení ľudia
- 11:05 Tajomný ostrov (Do neznáma)
- 11:30 Obedníček (O mestečku za hradbami "N")
- 11:40 Rusty II
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlirybky)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Kladské pomezí)
- 12:30 Hubačka
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Hrubá čiara)
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:30 Vstúpte do sveta tanca
- 19:50 Athleticus
- 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:07 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Extra výplata
- 20:10 Fenomén 21
- 20:45 Fenomén 21
- 21:20 Moje miesta - príbeh mesta (Trnava)
- 21:50 Piano Piano
- 23:10 Zlatá zem
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 00:50 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Cestománie (Ekvádor: Země bez stínů)
- 02:30 Chvíle pro písničku
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Mezi goroly)
- 05:15 Etiketa (Sportovní diváci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (10)
- 09:40 Doktor Martin 2 (14)
- 10:30 Úsměvy Rudolfa Jelínka
- 11:10 Akce Býčí oko
- 14:00 Z Televarieté
- 14:55 Košile
- 15:20 Nemocnice na kraji města (12)
- 16:10 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 17:00 Na cestě po ostrově Curacao
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (2)
- 20:10 Svět pod hlavou (7)
- 21:05 Neviditelní (9)
- 22:05 Neviditelní (10)
- 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:00 Sisi II (5)
- 23:55 Bardotová (1)
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 00:50 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Cestománie (Ekvádor: Země bez stínů)
- 02:30 Chvíle pro písničku
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Mezi goroly)
- 05:15 Etiketa (Sportovní diváci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (10)
- 09:40 Doktor Martin 2 (14)
- 10:30 Úsměvy Rudolfa Jelínka
- 11:10 Akce Býčí oko
- 14:00 Z Televarieté
- 14:55 Košile
- 15:20 Nemocnice na kraji města (12)
- 16:10 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 17:00 Na cestě po ostrově Curacao
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (2)
- 20:10 Svět pod hlavou (7)
- 21:05 Neviditelní (9)
- 22:05 Neviditelní (10)
- 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:00 Sisi II (5)
- 23:55 Bardotová (1)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:10 Počasie
- 01:20 Fetiše televízie: Góly, body, televízia
- 01:50 Správy :24
- 02:15 Archív :24
- 02:40 Správy "N"
- 03:35 Počasie
- 03:45 Cez lupu
- 04:15 Správy "N"
- 05:05 Góly-body-sekundy
- 05:25 Počasie
- 05:30 Archív :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet v obrazoch
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Ryža
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Téma :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Raňajky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Súboj veľmocí o Mesiac
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:25 Podfuk za všechny prachy
- 03:10 Aloha, Lásko!
- 05:20 Princezna rebelka
- 07:05 Cesta za králem trollů
- 08:55 Palma
- 11:05 Bohové Egypta
- 13:20 Lovci
- 18:30 Podoby lásky
- 20:15 Vzpomeň si
- 21:55 Na doraz
- 23:40 Noční recepční
- 00:20 Uhorčík (6)
- 01:05 Profesionálové II (Prokletý Fero)
- 01:45 Profesionálové II (Návrat Iris)
- 02:30 Krimi
- 02:50 Na chalupě
- 03:35 Nové bydlení
- 04:20 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 První oddělení II
- 06:55 Policisté v akci
- 07:55 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (31)
- 11:50 Nové bydlení - Dizajn
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Rodinu si nevybíráš)
- 17:55 Soudní síň (Kočka)
- 20:20 Ring volný (2)
- 22:00 15 min. kuchař
- 22:40 15 min. kuchař
- 23:30 V sedmém nebi
- 00:00 Rodinné prípady
- 00:45 Rodinné prípady
- 01:30 Modré z neba
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:00 Svokra
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (74)
- 13:40 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (75)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná XIII (9)
- 21:40 Horná Dolná XIII (10)
- 22:50 Horná Dolná XIII (11)
- 04:25 Opět spolu na chalupě (4)
- 05:10 Na chalupě – Austrálie IV (6)
- 06:00 Dům snů IV (2)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (6)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (6)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (30)
- 09:55 Projekt "Domov" III (2)
- 12:10 Zahrady bájného východu (2)
- 13:15 Zahradníkův svět XII (1)
- 14:20 Dům snů III (10)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (7)
- 16:05 Luxusní domy III (9)
- 16:35 Nastupovat! Vlakem kolem světa (3)
- 17:30 Projekt "Domov" III (3)
- 20:20 Dům snů (7)
- 21:10 Dům snů IV (3)
- 22:00 Dům snů III (11)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (1)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady II (7)
- 01:10 Venom
- 03:00 Sektor III (1)
- 04:00 Rituál
- 06:00 Prázdniny v Karibiku
- 06:30 Třináct životů
- 14:40 Noční let (2)
- 15:30 Jurský svět: Nadvláda
- 17:55 Blue Beetle
- 20:00 Sektor III (1)
- 21:00 Láska a smrt (Lovkyně)
- 21:55 Zóna zájmu
- 23:40 Wonder Woman
- 00:50 Zapadnout bolí
- 02:35 Nejdelší víkend
- 03:50 Creed II
- 06:00 Nejlepších sto let mého života
- 07:25 Dokud jsme mladí
- 09:00 Bláznův ráj
- 10:35 Přátelé III (4)
- 10:55 Přátelé III (5)
- 11:20 Barry Seal: Nebeský gauner
- 13:10 Chůvy
- 14:55 Fotbalový talent VI (3)
- 15:40 Malý Sheldon VII (11)
- 16:00 Neneh Superstar
- 17:40 Agent z Panamy
- 19:30 Počátek
- 21:55 Wanted
- 23:45 Superbad
- 00:15 Mělas to vědět (4)
- 01:05 Boratův navázaný telefilm
- 02:40 Julia II (Krevety na kroupovém lůžku)
- 03:25 Noční let (2)
- 08:25 Stážisti
- 16:25 Zakladatel
- 18:20 Girls VI (9)
- 18:50 Girls VI (10)
- 19:25 Sex ve městě III (Královny dramatu)
- 19:55 Sex ve městě III (Užít si)
- 22:00 Láska a smrt (Lovkyně)
- 23:00 Insidious: Červené dveře
- 01:35 Dřevěné uhlí
- 03:20 Vozík
- 03:40 Argentina, 1985
- 06:00 Slepý muž, který neviděl Titanic
- 07:25 Holčičí film
- 09:05 Břemeno
- 10:40 Hromadění
- 12:50 Máme papeže!
- 14:35 Půlnoc v kině Paradise
- 16:15 Holčičí film
- 17:55 Neznámý muž
- 20:00 Nespoutaná
- 21:40 Lesní duch
- 23:05 Jezabel
- 00:20 Vzpoura ve věznici Carandiru
- 02:45 Jako v úlu
- 09:15 Radikální metoda
- 11:20 Anatomie českého odpoledne
- 11:45 Kosatka
- 13:35 Kaple
- 15:20 Chuť jablek je rudá
- 16:45 Bristol Fashion
- 20:30 Avalon
- 22:35 Všichni bohové nebes
- 04:40 Aljašský trojúhelník (Tajemství Mount Hayes)
- 05:25 Jak to dělají? (15. díl)
- 06:00 Flash (Nepřemožitelný)
- 06:55 Flash (Životní závod)
- 07:50 Prolhané krásky (Bedlam)
- 11:40 Smallville (Dar z nebe)
- 20:00 Bledý jezdec
- 22:15 Policajti z L. A. (Díl 1)
- 23:10 Policajti z L. A. (Díl 2)
- 01:20 Až na krev
- 04:55 Syn draka (1)
- 06:20 Syn draka (2)
- 08:10 Dvojníci
- 10:30 Zapomenutý únos
- 12:10 Kon-Tiki
- 14:45 Indiáni z Větrova
- 16:35 Království za kytaru
- 18:20 Fandy, ó Fandy
- 00:30 Past na lásku
- 01:55 Komplikované osudy
- 03:25 Já jsem…
- 05:35 Hospodu vám nedáme
- 07:10 Princ a já 2
- 08:45 Asterix a Olympijské hry
- 10:40 Jurský masakr
- 12:00 Někdy na tom záleží
- 13:30 Trattoria
- 14:50 Krádež legendy
- 16:15 Všechny cesty vedou do Říma
- 17:45 Neprůstřelný plán
- 19:20 Skoro přátelé
- 21:00 Tělo
- 22:35 Dezertér
- 01:05 After: Přiznání
- 02:50 After: Tajemství
- 04:30 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Strážce majáku
- 07:35 Sammyho dobrodružství 3D
- 09:00 Heidi, děvčátko z hor
- 12:05 Gentleman s pistolí
- 13:35 Chlupáčci
- 15:00 Učitelem z nouze
- 16:45 Zmizelá
- 18:20 Skrytá místnost
- 20:00 Krevní pouta
- 21:45 Nadechni se
- 23:20 Bitva o Hill 60
- 00:25 Přestávka ve vysílání
- 05:05 Starý Bob
- 06:40 Láska v Indii
- 08:15 Kouzelné maliny
- 09:35 Nico - bájný jednorožec
- 11:10 Dobrodružní skauti
- 12:35 Leonie
- 17:20 Muž ve stínu
- 19:25 Nestanu se tvojí ženou
- 21:00 Podfuk
- 22:35 Písečný muž
- 00:30 Králičí nora
- 01:55 Smrtící Krása
- 03:20 Lidé, které možná znáš
- 05:40 Návrat
- 07:40 Criminal Games by Agatha Christie (8)
- 09:25 Vykrutasy
- 11:35 Hořko-sladko
- 19:55 STARS! (- CAMERON DIAZ)
- 20:00 Swindler Seduction
- 21:50 Pěkně hnusný lidi
- 23:50 Svobodní se závazky
- 00:30 Operation Bottleneck
- 01:45 The Driver's Seat
- 03:25 Frieda
- 05:00 Aicha
- 05:20 End of Program
- 06:00 Inale
- 07:25 I Could Be Your Grandmother
- 07:45 Club Paradise
- 08:50 Black Dragons
- 09:50 Father
- 10:10 Flesh And Fury
- 11:30 The Hoodlum
- 12:30 The monopoly of stupidity
- 12:50 The Intruder
- 14:10 The Tailor
- 14:25 Father
- 16:00 The Finding
- 16:25 People We Know Are Confused
- 18:05 Fabiu
- 18:35 The Phantom Of 42nd Street
- 19:35 The Lady Of Musashino
- 21:00 The Last Man On Earth
- 22:25 Ciguenas
- 23:50 Behind Green Lights
- 04:20 TRAVEL THRU HISTORY (TORONTO)
- 04:45 PAST HUNTERS (S1 EP 09: WHITBY HALL)
- 05:35 HIDDEN TRACES
- 06:30 DAY WHEN, THE…
- 07:25 WONDER (SENSORY TRICKS)
- 08:00 STOLEN TREASURES (EP. 4)
- 08:45 ZENITH (EP. 11)
- 09:10 ZENITH (EP. 12)
- 09:40 FLYING OVER THE EARTH (CAP AU NORD)
- 10:10 FLYING OVER THE EARTH (AMERICA)
- 10:40 QUIRKY SCIENCE
- 11:05 QUIRKY SCIENCE
- 11:35 CREATIVE KILLERS (EP. 02)
- 18:35 MINDWORKS (VISUAL PERCEPTION)
- 19:00 MINDWORKS (ALTERED VIEWS)
- 19:25 A YEAR IN THE WILD (EP.3)
- 22:15 OH DIOR!
- 23:00 GALICIA'S DEATH COST
- 23:55 EUROPEAN ISLANDS EP (02: MADEIRA)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE II (1)
- 16:30 HERE COMES THE BRIDE II (2)
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (10)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (11)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (6)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (48)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 CANDIES
- 00:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 00:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 01:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (7)
- 02:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 02:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 03:00 KITE MASTERS 2018 (3)
- 03:30 KITE MASTERS 2018 (4)
- 04:00 GP RACING 2022 (45)
- 04:30 GP RACING 2022 (46)
- 05:00 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 05:30 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 06:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (2)
- 07:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (7)
- 08:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 08:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 09:00 KITE MASTERS 2018 (3)
- 09:30 KITE MASTERS 2018 (4)
- 10:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 10:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 11:00 BOARD STORIES SURFING (39)
- 11:30 BOARD STORIES SURFING (40)
- 12:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (11)
- 12:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (12)
- 13:00 AUTOSPEED 2019 (17)
- 13:30 AUTOSPEED 2019 (18)
- 14:00 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 14:30 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 15:00 CAPE EPIC 2018 (2)
- 15:30 CAPE EPIC 2018 (3)
- 16:00 GEARING UP 2020 (9)
- 16:30 GEARING UP 2020 (10)
- 17:00 WILD SURF 2019 (19)
- 17:30 WILD SURF 2019 (20)
- 22:00 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 22:30 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 23:00 BOAT SHOW 4K (20)
- 23:30 BOAT SHOW 4K (1)
- 08:20 ROAD LESS TRAVELED: MANIPUR
- 09:05 SOUTH SEAS SPEARO (6)
- 09:55 PHOTO NUMBER 6 (9)
- 10:40 SOCIAL FABRIC (THE SUIT)
- 11:05 IMPOSSIBLE HAITIAN STREET FOOD.
- 11:35 SURVIVING MANILA. PART 2
- 18:20 CULINARY HEIGHTS (IKARUS TEAM, S9)
- 19:10 MAX FOODIE (9)
- 20:05 VOLCANO ADVENTURE (VOLCANO HUNTERS)
- 21:00 AT HOME WITH DIDIAYER (SOCAL LOCALE)
- 21:25 HORSES
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:40 Vyrobené na Slovensku (2)
- 00:50 Travelistan (39)
- 01:15 Len peniaze nestačia (21)
- 01:55 Storočie v obrazoch (1)
- 02:55 Extrémne záchranné akcie II (3)
- 03:45 Nevypovedané fakty o arktických vojnách (4)
- 04:45 Objavovanie Británie (4)
- 05:35 Ničivá sila prírody (4)
- 06:35 Dobývanie vesmíru (1)
- 07:35 Travelistan (38)
- 07:55 Doslova
- 08:35 Telenákup (3)
- 08:45 444 dní – Iránska rukojemnícka kríza (1)
- 09:50 Téma (167)
- 12:10 Laogai: čínsky gulag (1)
- 13:15 Telenákup (2)
- 13:25 Najvplyvnejší influenceri v dejinách (2)
- 14:25 Ľudia sú aj politici (43)
- 15:05 Život vo vesmíre (3)
- 16:00 Telenákup (4)
- 16:10 WWII: Detektívovia leteckých nešťastí (3)
- 17:00 Spoločenstvá zvierat (2)
- 18:00 Sadnite si, prosím (26)
- 18:40 Doslova
- 19:20 Telenákup (1)
- 19:30 Superkonštrukcie (2)
- 20:20 Travelistan (37)
- 20:45 Vyrobené na Slovensku (4)
- 21:00 Len peniaze nestačia (22)
- 21:40 Havaj (2)
- 00:15 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 01:15 Naše zprávy
- 01:30 VIP svět
- 01:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:10 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:05 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (8)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Tajemství Josefa Laufera
- 21:05 Tajemství Františka Filipovského
- 22:00 Poklad z půdy
- 23:15 Cyranův poloostrov (8)
- 23:50 Intim Night
- 02:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:40 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:10 Soudkyně Barbara
- 14:20 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:45 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:35 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:55 Babica vs. Sapík
- 01:45 Ostříháno
- 02:45 Na plac!
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Management
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 04:20 Cirkulární Česko: Výroba a využití vodíku v oběhovém hospodářství
- 05:00 Světlá hodinka s Jaroslavem: Juliet Navrátilová(1/2)
- 05:55 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 06:15 Magazín z Valašska: Valmez
- 06:35 Valašský zpravodaj
- 06:45 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 07:00 Olomoucký magazín
- 07:35 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 20:15 Vtipkování: Karel Vágner
- 20:55 Inženýrská odysea: Výměna stráží
- 21:55 Mladý Svět: Nela Boudová
- 22:50 Narcos
- 23:40 Dobrý večer s A11: repríza
- 01:20 Ztracený svět II (6)
- 02:05 Ztracený svět II (7)
- 02:50 Ztracený svět II (8)
- 03:35 Ultrafialoví II (6)
- 04:20 Ultrafialoví II (7)
- 05:05 Totalcar VII (2)
- 05:30 Seriálový tip (1)
- 06:05 Profil zločinu VI (3)
- 07:10 Námořní vyšetřovací služba XVI (17)
- 08:00 Xena (17)
- 09:00 Profil zločinu VI (2)
- 10:05 Profil zločinu VI (3)
- 11:10 Hvězdná brána: Atlantida II (5)
- 12:05 A-Team II (22)
- 13:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (17)
- 13:55 Xena (17)
- 14:55 Profil zločinu VI (4)
- 16:00 Profil zločinu VI (5)
- 17:10 A-Team II (23)
- 20:00 Xena (18)
- 21:00 Zelenáč VI (9)
- 21:55 Tým SEAL V (1)
- 22:50 Tým SEAL V (2)
- 23:45 Tým SEAL V (3)
- 00:50 Ztracený svět III (4)
- 01:45 Ultrafialoví II (11)
- 02:30 Ultrafialoví II (12)
- 03:15 Totalcar V (2)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (2)
- 10:00 Ztracený svět III (3)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (20)
- 13:55 A-Team III (5)
- 14:55 Lovci pokladů II (15)
- 15:55 Lovci pokladů II (16)
- 16:55 Ztracený svět III (4)
- 17:55 Ztracený svět III (5)
- 18:55 Xena III (3)
- 19:50 A-Team III (6)
- 20:50 Společnost Adventure (21)
- 21:50 Lovci pokladů II (15)
- 22:50 Lovci pokladů II (16)
- 23:50 Xena III (3)
- 00:35 Brousko III (93)
- 01:50 Brousko III (94)
- 02:40 Brousko III (95)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (33)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii VI (6)
- 13:35 Ranč Heartland II (12)
- 14:35 Ranč Heartland II (13)
- 15:30 Brousko III (96)
- 16:35 Dcery duchem (34)
- 17:55 Domek na prérii VI (7)
- 18:55 Ranč Heartland II (14)
- 19:55 Ranč Heartland II (15)
- 20:50 Domek na prérii VI (7)
- 21:55 Ranč Heartland II (14)
- 22:50 Ranč Heartland II (15)
- 23:50 Dcery duchem (34)
- 00:05 Ve sklepě
- 01:35 Případ SK1
- 03:40 Ve sklepě
- 09:45 Poslední Mohykán
- 11:05 Zimní spánek
- 14:25 Spavá nemoc
- 16:05 Tramontane
- 17:55 Zeď
- 19:50 Můj král
- 22:00 Hledání
- 00:05 Jací jsme byli
- 02:10 Zabití posvátného jelena
- 04:15 Jací jsme byli
- 09:30 Jací jsme byli
- 11:35 Jimmy P.
- 13:35 Stranou Satana
- 15:30 Nepředstavitelné
- 17:45 Janička z Arku
- 20:05 Pravda
- 22:00 Moucha v kufru
- 23:25 Věrní nevěrní
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Sova)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (4)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:50 O modrém autíčku (Narozeniny)
- 07:00 Staré pověsti české (12)
- 07:05 Broučci (A byla zima...)
- 07:20 Brundibáři (Konzerva)
- 07:30 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila chuligánům spády)
- 07:45 O Dorotce (Dorotka a abeceda)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (A neříkej mi Vašíku)
- 10:05 Staré pověsti české (O Bruncvíkovi)
- 10:15 Broučci (A bylo jaro…,Šťastnou cestu, Broučku!)
- 10:20 Mach a Šebestová
- 10:35 O Dorotce (Dorotka a zpěvák)
- 10:45 Žofka a její dobrodružství (Jak se Žofka stala ředitelkou ZOO)
- 10:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Co to bouchlo?)
- 11:10 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bělovous Zrzunda)
- 11:20 O Mikešovi (Jak se Herodes uzdravil)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a tovaryš)
- 12:00 Obušku, z pytle ven!
- 13:15 Pohádka o Honzovi
- 14:00 Bankovní dům Daubner
- 15:15 Kinosál
- 15:25 Neznámé památky (7)
- 16:00 O moravské zemi
- 20:00 Vítr v kapse
- 21:20 Romance z temnot
- 21:40 Kinosál
- 22:00 Penelopa
- 23:30 Teleshopping
- 08:15 Případ letu MH370 (1)
- 09:20 Barma - Ztracené království
- 12:00 Magnát Onassis
- 13:10 Strůjci zla (Joseph Goebbels)
- 14:20 Teleshopping
- 15:30 1917: Jak se dělá revoluce
- 16:35 Centrála - Historie antikomunismu
- 17:50 Stalingradský kotel
- 22:55 Nálet na Kolín nad Rýnem
- 00:35 Saw 2
- 02:00 Anakonda 4: Cesta krve
- 03:25 Kód neznámý
- 05:15 Close Up III (11)
- 05:45 Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness
- 05:50 Zoom In - Sonic the Hedgehog 2
- 06:00 Zoom In - Cruella
- 06:10 Close Up III (8)
- 06:40 Close Up III (20)
- 07:10 Vraždy odvedle: Jasný důkaz
- 09:00 Láska na vinicích
- 10:30 Promlčeno
- 12:10 Hrad bude můj
- 14:05 Láska na kari
- 20:10 Vikingové II
- 22:00 Srdce z oceli
- 23:45 Krokodýl: Návrat do krvavé laguny
- 01:35 Ledová archa
- 03:30 Žraločí tornádo 2
- 08:30 Život jde dál
- 10:30 Bláznivá svatba
- 12:00 Den zrady
- 13:45 Božská relikvie
- 15:15 Major Payne
- 16:55 Blázni ve vězení
- 20:35 Paradise City
- 22:00 Underworld: Evolution
- 23:40 Poslední mise
- 01:10 Comedy Club (2)
- 01:40 Osudová přitažlivost
- 04:25 Comedy Club (3)
- 04:55 Comedy Club (4)
- 05:25 Comedy Club (5)
- 06:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II (15)
- 06:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II (16)
- 07:00 Tučňáci z Madagaskaru II (9)
- 07:30 Tučňáci z Madagaskaru II (10)
- 20:00 Město Zombie
- 22:00 Comedy Club VIII (6)
- 22:30 Comedy Club VIII (7)
- 23:00 Comedy Club (6)
- 23:30 Červený trpaslík VII (4)
- 00:00 Off The Grid (Loango National Park, Gabon)
- 00:30 Viajar Peru (Huascarán, Peru)
- 01:00 Costa Rica Calling (Episode No. 10))
- 01:30 Backpack (Goa, India)
- 02:00 Xplore Bhutan (Thimpu)
- 02:30 Off The Grid (Lope National Park, Gabon)
- 03:00 Xplore Ireland (Wild Atlantic Way)
- 03:30 Viajar Peru (Trujillo, Peru)
- 04:00 Backpack (Hampi, India)
- 04:30 Foodicted (Jakarta 2)
- 05:00 Xplore Bhutan (Phobjokha)
- 05:30 Off The Grid (Libreville ,Gabon)
- 06:00 Xplore Ireland (Belfast)
- 06:30 Great World Hotels (One And Only Reethi Rah 1)
- 07:00 Backpack (Kabini, India)
- 07:30 Foodicted (Pattaya 1)
- 18:00 Xplore Ireland (Dublin)
- 18:30 Viajar Peru (Huascarán, Peru)
- 19:00 Backpack (Goa, India)
- 19:30 Foodicted (Bali)
- 20:00 Xplore Ireland (Galway)
- 20:30 Foodicted (Jakarta 1)
- 21:00 Off The Grid (Monts De Cristal , Gabon)
- 21:30 Viajar Peru (Lima, Peru)
- 22:00 Xplore Bhutan (Paro)
- 22:30 Backpack (Badami, India)
- 23:00 Xplore Ireland (Galway)
- 23:30 Foodicted (Jakarta 1)
- 00:05 Velký sloní příběh (1)
- 01:00 Náhodná divočina: Evropské Everglades (1)
- 01:55 Po lesních požárech (1)
- 02:50 Hluboko v srdci (1)
- 03:45 Datlové: Příběh dřevorubců (1)
- 00:00 Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání VI (Nástrahy při přistání)
- 00:45 Stavební selhání (7)
- 01:30 Vyšetřování leteckých neštěstí XXIII (Boj s klopením)
- 02:15 Záchrana na zledovatělé silnici VIII (Noční směna)
- 03:00 Odhalená tajemství prastarých těl (Dätgenský muž: Zmrtvýchvstání)
- 03:45 Ostrov mimo zákon VI (Losos nad zlato)
- 04:40 Jak je vidí ptáci (4)
- 05:05 Jednoho dne… (2)
- 06:00 Řecko z ptačí perspektivy (4)
- 06:55 Moře záhadných katastrof III (2)
- 07:50 Mistři ve foukání skla III (3)
- 10:50 Záchranáři - Norsko (5)
- 11:15 Řecko z ptačí perspektivy (4)
- 18:05 Čína shora II (1)
- 19:05 Mistři ve foukání skla III (4)
- 19:35 Mistři ve foukání skla III (5)
- 20:05 Zvláštní a záhadné V (19)
- 21:00 FBI - Agenti řeší případy (26)
- 21:25 Špinavé prádlo II (3)
- 16:10 Prostě maso (6)
- 16:40 Jiří, milovník masa (15)
- 17:10 Justininy francouzské delikatesy (1)
- 17:35 Zachradní kuchyně (3)
- 00:35 Afrika (1)
- 01:40 Serengeti (6)
- 02:50 Život mimo civilizace s Benem Foglem X (1)
- 03:35 Život pod bodem mrazu III (1)
- 10:10 Serengeti III (6)
- 11:25 V továrně VIII (5)
- 14:30 Život mimo civilizace s Benem Foglem IV (7)
- 15:30 Savci (1)
- 16:40 V továrně VIII (6)
- 17:55 V útrobách sopky (3)