Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Dyjský trojúhelník)
- 05:15 Etiketa (Přípitky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Slavkovský les)
- 06:25 Na cestě po východní Anglii
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Neobyčejné životy (Alois Švehlík)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 To byla Manéž
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (5)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (6)
- 15:30 Vinnetou - Poslední výstřel
- 17:00 Na cestě po havajském O'ahu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Tamtam plus (Zámecký park Hluboká nad Vltavou)
- 20:15 Doktor Martin 2 (13)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:15 Láska a sex v Číně
- 01:15 Křížové cesty (Naděje)
- 01:40 Žijeme s vírou
- 02:10 Lysohlávky až nakonec
- 02:35 Na moll...
- 03:20 Historie.cs
- 04:10 K plnosti života
- 04:40 Postřehy odjinud (Západ Francie očima Jana Šmída)
- 04:45 Zapomenutý Bečov
- 05:05 Sofia
- 05:15 Televizní klub neslyšících
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Šílený svět studené války (Mír a válka)
- 06:50 Raport o Velké válce (Utrpení v čase ofenzív)
- 07:35 Neznámý Madagaskar (2)
- 08:25 Kalahari - zákony pouště (1)
- 09:20 Bedekr II. (Rakouské Alpy)
- 09:50 Čína na jazyku II (5)
- 16:00 Podivuhodné Thajsko (1)
- 16:55 GEN (Jan Špáta očima Olgy Sommerové)
- 17:10 Věra 68
- 20:00 Nelítostný souboj
- 22:50 Sbal prachy a vypadni
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:30 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 02:45 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 05:26 OH Paříž 2024 (Judo)
- 05:34 OH Paříž 2024 (Judo)
- 05:46 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 06:16 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 07:04 OH Paříž 2024 (Tenis)
- 07:36 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 10:26 OH Paříž 2024 (Judo)
- 10:45 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 11:04 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 11:09 OH Paříž 2024 (Judo)
- 11:30 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 11:34 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 14:28 OH Paříž 2024 (Jezdectví)
- 15:45 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 16:10 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 16:50 OH Paříž 2024 (Judo)
- 17:00 OH Paříž 2024 (Rychlý přehled)
- 17:28 OH Paříž 2024 (Judo)
- 17:44 OH Paříž 2024 (Judo)
- 18:02 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 18:09 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 18:38 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 19:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 19:29 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 04:45 Rozpal to, šéfe!
- 05:19 Prima Pauza: Partička
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (230)
- 07:38 M.A.S.H (231)
- 08:10 M.A.S.H (232)
- 08:41 M.A.S.H (233)
- 09:13 Vinaři (Cimbál)
- 14:29 Policie v akci
- 15:30 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:05 Kdo se ptá?
- 23:13 Ano, šéfe!
- 04:52 Autosalon.tv
- 06:00 Velké putování Bolka a Lolka (Pták smrti)
- 06:10 Prima Pauza: Partička
- 06:17 Partička
- 06:50 Autosalon.tv
- 07:55 Těžká dřina
- 08:20 Top Gear III (6)
- 09:36 Top Gear IV (5)
- 04:42 Sběratelé kostí VIII (Výstřel ze tmy)
- 05:37 Noční Praha
- 06:00 Policie v akci
- 06:41 Policie v akci
- 07:23 Closer: Nové případy VI (Posvátné město 4/5)
- 18:38 Columbo (Prázdný rám)
- 00:10 Rytmická sekce
- 02:23 Zkrat
- 08:07 Děti Nagana
- 10:14 Než jsem tě poznala
- 12:28 Eragon
- 14:33 Joe Kidd
- 16:20 Big Man (Bumerang)
- 20:07 Promlčeno
- 22:02 Kill Bill
- 04:48 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:26 Prostřeno!
- 07:22 1. MISE (Dej si odchod)
- 10:02 Prostřeno!
- 10:46 Ano, šéfe!
- 23:07 Tudorovci II (10)
- 23:57 Zoufalé manželky IV (Tak už to víš)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: K)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Terčin zvířecí svět
- 09:10 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:20 Sardinka ve vesmíru
- 09:35 Nejlepší zvítězí
- 10:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:40 Vyber si svůj sport
- 10:45 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:10 DVA3
- 11:25 Zákony Mila Murphyho II (1)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (12)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Remy a Fů
- 15:15 Dodohando
- 15:20 Sovička Ollie
- 15:25 Hej, Hafí! III
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek fotografem)
- 18:50 Zafari (1)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (2)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 02:00 100 dní ve Versailles (4)
- 02:45 Chaplin stěhuje piáno
- 02:55 Terra musica
- 03:25 Divadlo žije!
- 03:50 Život na zámku
- 04:15 Nová vlna
- 04:40 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:24 Přestávka ve vysílání 05:24-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Pavel Bobek - 60 let v americkém století
- 21:05 Kapitán Kid
- 21:45 Poutníci
- 22:30 Sophia Lorenová: zvláštní osud
- 23:20 Kanadská soda X (2)
- 23:45 Audrey
- 04:30 Rodinná pouta II (Jako klíště)
- 05:32 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:16 Nikdo není dokonalý
- 07:08 Nikdo není dokonalý
- 14:53 Rodinná pouta II (Na koni)
- 15:56 1. MISE (Žádná protekce!)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:09 Pípšoubazar
- 23:14 Jak se staví sen - extra
- 01:05 K věci
- 01:35 Showtime
- 01:55 Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka (J.Zima;L.Pavlásek;V.Kopta;S.Vrbická)
- 03:01 7 pádů Honzy Dědka
- 04:16 K věci
- 04:45 04:45 - 05:55
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 Nový den
- 08:00 Nový den
- 08:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:31 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy z Paříže
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Počasí
- 15:27 K věci
- 15:50 Prima CUP
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:24 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Hlasy zločinu
- 21:17 Zprávy
- 21:51 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 04:21 Zabijáci v divočině (Kamufláž)
- 05:20 Prima Svět
- 06:00 Ptačí říše
- 06:22 Zelená planeta (Roční období)
- 07:27 Zvířecí výzbroj (Plivání a bodání)
- 10:35 KGB: Meč a štít (1)
- 11:42 Lydia a obři: Divoký Pantanal
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Dyjský trojúhelník)
- 05:15 Etiketa (Přípitky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Slavkovský les)
- 06:25 Na cestě po východní Anglii
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Neobyčejné životy (Alois Švehlík)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 To byla Manéž
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (5)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (6)
- 15:30 Vinnetou - Poslední výstřel
- 17:00 Na cestě po havajském O'ahu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Tamtam plus (Zámecký park Hluboká nad Vltavou)
- 20:15 Doktor Martin 2 (13)
- 21:10 Všechnopárty
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Dyjský trojúhelník)
- 05:15 Etiketa (Přípitky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Slavkovský les)
- 06:25 Na cestě po východní Anglii
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Neobyčejné životy (Alois Švehlík)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 To byla Manéž
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (5)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (6)
- 15:30 Vinnetou - Poslední výstřel
- 17:00 Na cestě po havajském O'ahu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Tamtam plus (Zámecký park Hluboká nad Vltavou)
- 20:15 Doktor Martin 2 (13)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (13)
- 01:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (14)
- 02:20 Sousedství IV (22)
- 03:00 Výleťák (182)
- 03:05 U stánku II (13)
- 03:15 Ze dvora (5)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (196)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (197)
- 04:25 Zahradní proměny II (2)
- 05:10 Zahradní proměny II (3)
- 06:00 Výleťák (222)
- 06:05 Moje místa (Kolářová, Ornest)
- 07:10 Případy detektiva Murdocha XI (13)
- 08:05 Zahradní proměny II (4)
- 09:05 Zahradní proměny II (5)
- 12:05 Moje místa (Libuše Švormová)
- 13:15 Jukebox (18)
- 20:10 Řeč peněz
- 22:05 Zoolander
- 23:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (15)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:50 Na lovu II
- 20:20 Babovřesky
- 23:15 Přepadení v Pacifiku
- 00:00 Konečná
- 01:55 Stav mysli
- 03:35 V řetězech
- 08:55 Kriminálka Las Vegas VI (Drobečky)
- 09:55 Svět na houpačce
- 11:30 Pták na drátě
- 13:40 Teleshopping
- 13:55 Osudové léto 2
- 16:10 Bláznivá svoboda
- 18:00 Kameňák 3
- 20:00 Latte a kouzelný vodní kámen
- 21:30 Mexičan
- 23:50 Máma
- 08:00 Mistři renovací II (20)
- 08:55 Kachní dynastie IV (17)
- 09:50 Kobra 11 II (15)
- 11:50 Novashopping
- 12:05 Walker, Texas Ranger VIII (7)
- 13:00 Válka skladů XI (16)
- 13:25 Válka skladů XII (3)
- 16:10 Strážci hranic: Austrálie IV (1)
- 16:40 Kobra 11 II (17)
- 18:40 Válka skladů XII (5)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (24)
- 20:30 Mistři renovací II (24)
- 21:20 Kachní dynastie IV (21)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (8)
- 23:15 Kobra 11 II (17)
- 00:15 Teorie velkého třesku III (7)
- 01:55 Malý Sheldon III (14)
- 02:30 Svět podle Jima (4)
- 03:10 Americký táta V (20)
- 03:30 Americký táta VI (1)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 2 $ocky VI (22)
- 05:25 Ženatý se závazky (89)
- 06:15 Karate ovce (49)
- 07:05 Bakugan: Evolutions (14)
- 07:15 Přátelé IX (8)
- 08:10 Máma (5)
- 09:50 Malý Sheldon III (18)
- 11:25 Ženatý se závazky (91)
- 12:20 Dva a půl chlapa VI (17)
- 13:10 Přátelé IX (8)
- 14:10 Teorie velkého třesku III (7)
- 15:45 Máma (9)
- 17:25 Svět podle Jima (6)
- 18:20 Dva a půl chlapa VI (19)
- 19:10 Malý Sheldon III (20)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (11)
- 21:35 Přátelé IX (10)
- 22:35 Americký táta VI (3)
- 23:25 Dva a půl chlapa VI (19)
- 04:15 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:25 Na lovu
- 12:05 Odložené případy (Náš chlapec se vrátil)
- 13:00 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko (16)
- 14:30 Tescoma s chutí
- 14:35 Zločiny v zahradách II (Zahradní soutěž)
- 15:30 Médium IV (Vražednice)
- 00:10 Nemocnice Chicago Med VIII (15)
- 01:00 Vyměněné osudy II (51)
- 02:35 Čarodějky IV (10)
- 03:15 Nemocnice Chicago Med VIII (15)
- 03:55 Dvojí život mého otce
- 05:30 Ulice (4341)
- 07:05 Život na jachtě: U protinožců (14)
- 08:50 Čarodějky IV (12)
- 09:40 Vítejte doma IV
- 10:30 Oteckovia II (81)
- 12:20 Nekonečná láska II (120)
- 16:25 Vyměněné osudy II (57)
- 10:00 New Zealand Ambassador’s XV 2024
- 10:30 Golden Roof Challenge
- 11:05 WES E - Bike World Series #1
- 11:30 Freestyle Pro Tour
- 12:05 Spade poker show 2024 (12)
- 12:35 1:1 Sport Show (57)
- 13:20 KSW 96: Pawlak vs. Janikowski 2
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde
- 19:30 Open Faces
- 20:00 Spade poker show 2024 (13)
- 20:30 1:1 Sport Show (58)
- 21:10 AC Sparta Praha - Shamrock Rovers
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Premier League Darts 2024
- 09:30 Greenlandic
- 17:20 ČEZ RunTour - Olomouc
- 17:30 Pool - letní speciál
- 01:25 Správy „N“
- 02:15 Vraždy v Bretónsku
- 03:50 Správy „N“
- 04:40 Nebíčko v papuľke
- 05:10 Capri II (11)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová III (Zdanie často klame)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (12)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Pomýlená láska)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Južná Afrika - safari)
- 16:50 Destinácie (Martinik a Patrick Chamoiseau)
- 17:10 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Dva týždne - 1.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Maui)
- 22:25 Vtedy v Amerike (2)
- 00:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 00:08 Hymna SR
- 00:10 Správy „N“
- 01:00 Hírek
- 01:05 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Počúvaj moju hudbu
- 06:15 Počúvaj moju hudbu
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Mamičkin poklad)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Fórum
- 09:00 Otthonunk - Náš domov
- 09:25 Súboj
- 10:35 Susedia
- 11:10 Kúzelné mestečko (11)
- 11:40 Obedníček (Jakub a Flip "N")
- 11:50 Rusty
- 11:55 Pa a Pi
- 12:05 Živá panoráma
- 12:25 Hubačka
- 12:40 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Rodinu si nevyberieš)
- 14:05 Radosť zo života (Jozef Adamovič)
- 14:35 Diera v hlave
- 16:05 Pozoruhodný štýl II
- 16:30 Fetiše socializmu II (Diskotéky a zábavy)
- 17:05 Anjeli strážni (Miroslava Donutila)
- 17:35 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Jakub a Flip "N")
- 18:40 Rusty
- 18:45 Medvedík Pompon (Po stopách Strašikuka)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Poštár Pat
- 19:15 Lexi a Lottie
- 19:35 Počúvaj moju hudbu
- 19:45 Počúvaj moju hudbu
- 19:50 Athleticus
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Dyjský trojúhelník)
- 05:15 Etiketa (Přípitky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Slavkovský les)
- 06:25 Na cestě po východní Anglii
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Neobyčejné životy (Alois Švehlík)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 To byla Manéž
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (5)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (6)
- 15:30 Vinnetou - Poslední výstřel
- 17:00 Na cestě po havajském O'ahu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Tamtam plus (Zámecký park Hluboká nad Vltavou)
- 20:15 Doktor Martin 2 (13)
- 21:10 Všechnopárty
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Dyjský trojúhelník)
- 05:15 Etiketa (Přípitky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Slavkovský les)
- 06:25 Na cestě po východní Anglii
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Neobyčejné životy (Alois Švehlík)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 To byla Manéž
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (5)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (6)
- 15:30 Vinnetou - Poslední výstřel
- 17:00 Na cestě po havajském O'ahu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Tamtam plus (Zámecký park Hluboká nad Vltavou)
- 20:15 Doktor Martin 2 (13)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - Ovocie
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:25 Cestou necestou - špeciál - Náboženstvá
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Mechanická sila v chémii
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 00:05 Zkrať to, zlato
- 01:40 Halloween II
- 03:20 Už se nebojím
- 05:00 Hlas lásky
- 07:15 Proxima
- 09:10 A do kuchyně!
- 11:05 Tajnosti
- 12:50 I pro lásku se zabíjí
- 15:05 Velká láska
- 16:55 Svátky jako z obrázku
- 18:35 Citrónová romance
- 20:15 Colette: Příběh vášně
- 22:15 Plán útěku 2
- 23:55 Životní příběh vládce Amazonu
- 00:25 Policisté v akci
- 01:10 Policisté v akci
- 01:55 Krimi
- 02:20 Noviny
- 02:50 Soudní síň (Chráněná dílna)
- 03:35 Soudní síň (Babička dlužnice)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Babička dlužnice)
- 09:45 Soudní síň (Černoušek)
- 10:50 Pod povrchem (25)
- 11:55 Kutyil s.r.o. II (Sociální dávky)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Zahrada)
- 17:55 Soudní síň (Buď já, nebo on!)
- 22:10 Ring volný (1)
- 23:50 Kandráčovci & Čechomor
- 00:35 Aj múdry schybí
- 01:35 Partička
- 02:40 Svokra
- 03:30 Rodinné prípady
- 04:15 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:15 Susedia
- 09:55 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 11:40 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (68)
- 13:45 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (69)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:10 Susedia
- 21:50 Susedia
- 00:35 Luxusní domy III (2)
- 01:00 Projekt "Domov" II (1)
- 01:45 Mistři dřeva II (10)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (24)
- 03:35 Dům snů III (4)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (24)
- 09:55 Projekt "Domov" II (1)
- 10:45 Luxusní domy III (2)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? V (6)
- 14:20 Dům snů III (4)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (1)
- 16:05 Luxusní domy III (3)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? V (7)
- 17:30 Projekt "Domov" II (2)
- 20:25 Dům snů (1)
- 21:15 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (7)
- 22:05 Dům snů III (5)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? V (7)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady II (1)
- 00:50 Čtyři dobré dny
- 02:25 Aquaman
- 04:45 Dounia a princezna z Aleppa
- 06:00 Naposledy dětmi
- 07:45 Po stopách otce
- 09:25 Napečeno s láskou
- 10:50 Tintinova dobrodružství
- 12:35 Charakter: Sportovec
- 13:30 Zatím tě miluju
- 15:20 Malý Sheldon VII (11)
- 15:40 Hunger Games
- 18:00 Před kamerou XXI (31)
- 18:25 Holčička
- 20:00 DogMan
- 21:55 Nebudeš sama
- 23:45 Rituál
- 01:20 Smrtelné zlo: Probuzení
- 02:55 Čtyři hodiny v Kapitolu
- 04:25 Hollarovi
- 06:00 Stylová romance
- 07:25 Král Charles III.
- 08:55 Muž jménem Otto
- 11:00 Přátelé II (16)
- 11:20 Přátelé II (17)
- 11:45 Mistrovské dílo
- 13:25 Nejdelší víkend
- 14:45 Velký útěkář
- 19:30 Zpívej 2
- 21:20 Agent z Panamy
- 00:30 Vlajka smrti II (Zábava a hry)
- 01:05 Cesta do Betléma
- 02:40 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (18)
- 03:20 Veliká III (3)
- 04:15 BS High: Fotbalová blamáž
- 06:00 Šmoulové
- 07:40 Bahno z Mississippi
- 12:05 Vzmužme se
- 13:35 Gaga Chromatica Ball
- 16:05 Barry Seal: Nebeský gauner
- 17:55 Sektor II (7)
- 18:55 Girls V (7)
- 19:25 Girls V (8)
- 00:40 Lest (4)
- 01:30 Veselé stránky
- 02:55 Na hranicích
- 04:30 Slepý muž, který neviděl Titanic
- 06:00 Chtěl jsem se ukrýt
- 08:00 Čtvrtá brightonská ulice
- 09:35 Slušný občan
- 11:00 Slunce
- 12:30 Argentina, 1985
- 14:50 Nevěsta deště
- 16:30 Čtvrtá brightonská ulice
- 18:10 Medvědi tu nejsou
- 20:00 My
- 22:00 Občas myslím na smrt
- 23:35 Texaský masakr motorovou pilou
- 05:45 Zvuk vody
- 06:00 V přístavu
- 07:50 Mrzout hledá Escort
- 09:45 Matrix
- 12:00 Matrix Generation
- 12:55 Zpráva o stavu manželství
- 16:25 Mrzout hledá Escort
- 18:20 Ricardovi
- 20:30 Případ Thomase Crowna
- 22:15 Šálek kávy a nové boty
- 23:55 Nenávist
- 00:40 Kurýr: Restart
- 02:10 The Fanatic
- 03:35 Cesta utrpení
- 05:05 Sniff a zloděj
- 06:35 Poklad pirátů
- 14:10 Kluci z hor
- 16:05 Co je vám, doktore?
- 17:50 U mě dobrý
- 20:00 Kopytem sem, kopytem tam
- 22:45 Modelář
- 00:50 Já jsem…
- 02:20 1911: Pád poslední říše
- 04:45 Vítejte v Holly Springs
- 06:40 Starostka Dortíková
- 08:05 Jurský masakr
- 09:25 Asterix a Olympijské hry
- 11:20 Strážce majáku
- 12:55 Někdy na tom záleží
- 14:25 Láska v Indii
- 16:00 Deník lásky
- 17:30 Květy války
- 19:05 Zamračené dny
- 21:00 Neprůstřelný plán
- 22:35 Špatný krok
- 00:20 Operace ,,Mořský Vlk’’
- 01:45 Legenda o ztraceném městě
- 03:45 Bernský vyslanec
- 05:30 Učitelem z nouze
- 07:15 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 10:15 Trattoria
- 11:35 Armáda jednoho
- 13:05 Šéf
- 14:55 Kočka
- 16:30 Slova a obrazy
- 18:25 Zmizelá
- 20:00 Mafiánovi
- 21:50 Bez záznamu
- 23:35 97 minut
- 00:15 Přestávka ve vysílání
- 05:20 Pytel mouky
- 06:50 Na táboře
- 11:20 Matčin stín
- 14:35 Nestanu se tvojí ženou
- 16:10 Vysněný život
- 17:50 Skoro přátelé
- 19:30 Návrat domů
- 23:00 Franny
- 00:30 Vraždy podle abecedy
- 02:05 Sólista
- 03:50 Vražda v zámku
- 05:35 Králové léta
- 07:30 Criminal Games by Agatha Christie (2)
- 09:30 Hrdinové
- 11:45 Fame – Cesta za slávou
- 20:00 Dvě nevěsty a jedna svatba
- 21:50 Phantom punch
- 01:05 The World
- 02:25 The Last Man On Earth
- 03:50 No Drowning
- 04:10 Manos: The Hands Of Fate
- 05:20 Maid of Honor
- 05:30 End of Program
- 06:00 Quality Time
- 07:30 The Southerner
- 09:00 Only Water In The Sea
- 09:45 The Chase
- 11:10 Breath
- 11:35 Edith
- 11:50 True Smile
- 13:15 And Then There Were None
- 14:50 The Pilgrim
- 15:30 The Ghost Of Sierra De Cobre
- 16:50 Caches Caches
- 17:15 Moulin Rouge
- 19:20 The Proud Rebel
- 21:00 Tulsa
- 22:25 Trapped
- 23:45 All Flowers in Time
- 04:35 FRAGRANCE & EMOTIONS
- 05:30 JOHANA: MAKE UP AND MOTOR OIL
- 06:25 SOKOTRA, ENDANGERED TREASURE ISLAND
- 07:20 STOLEN TREASURES (EP. 1)
- 16:30 CORNWALL'S NARCISSUS ISLAND
- 17:25 BERBER, A QUEST FOR WATER
- 20:25 THE DONKEY ISLAND
- 21:15 TROUBLE IN LEMUR LAND
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE III (1)
- 16:30 HERE COMES THE BRIDE III (2)
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (27)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (28)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (6)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (42)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 CANDIES
- 00:00 Hip Show S5 EP12
- 00:25 Hip Show S5 EP11
- 00:50 Hip Show S5 EP10
- 01:10 Bangkok Fight Night
- 02:45 RXF Real Xtreme Fighting, Romania, 23.09.2019
- 10:10 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:55 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 11:05 Punch Down 5, Poznań, Poland, 07.03.2020
- 11:50 Punch Down 6, Poznań, Poland, 07.03.2020
- 00:00 KITE MASTERS 2018 (1)
- 00:30 KITE MASTERS 2018 (2)
- 01:00 GEARING UP 2020 (8)
- 01:30 GEARING UP 2020 (9)
- 02:00 BOAT SHOW 4K (19)
- 02:30 BOAT SHOW 4K (20)
- 03:00 SPORTS MAX (43)
- 03:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 04:00 RACEMAX MOTORSPORTS (17)
- 04:30 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 05:00 WORLD OF WATERSPORTS (28)
- 05:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 06:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (14)
- 06:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 07:00 GEARING UP 2020 (8)
- 07:30 GEARING UP 2020 (9)
- 08:00 BOAT SHOW 4K (19)
- 08:30 BOAT SHOW 4K (20)
- 09:00 SPORTS MAX (43)
- 09:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 10:00 GP RACING 2022 (43)
- 10:30 GP RACING 2022 (44)
- 11:00 SAILING TO TOKYO 2018 (1)
- 11:30 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 12:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (4)
- 12:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (5)
- 13:00 4 DESERTS RACE
- 13:30 HISPANIA RALLY 2020
- 16:00 SHIFTING GEARS
- 16:30 SHIFTING GEARS
- 17:00 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 17:30 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 18:00 CAPE EPIC 2018 (1)
- 18:30 CAPE EPIC 2018 (2)
- 19:00 AUTOSPEED 2019 (16)
- 19:30 AUTOSPEED 2019 (17)
- 20:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 20:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 21:00 KITE MASTERS 2018 (1)
- 21:30 KITE MASTERS 2018 (2)
- 22:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (5)
- 23:00 WILD SURF 2019 (17)
- 23:30 WILD SURF 2019 (18)
- 00:10 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 00:45 DRONE WARS (1)
- 01:40 GOING BEYOND (BANGKOK)
- 02:35 GIANT RAILWAY
- 03:25 DREAM JOURNEY (CUNCUM - MEXICO)
- 04:10 DRONE WARS (9)
- 05:00 ENDLESS WINTER: SURFING EUROPE (1)
- 06:00 DRONE WARS (9)
- 06:50 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SPICY, S3)
- 07:35 600 POUND WATER BUFFALO
- 20:10 FOOD UNKNOWN (MEXICO)
- 21:00 INK THERAPY (10)
- 21:45 INK THERAPY (11)
- 22:30 SOUTH SEAS SPEARO (2)
- 23:20 MINNESOTA FOOD THAT WILL KILL YOU.
- 23:55 SURVIVING MANILA. PART 2
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 05:01 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:25 Pearl Harbor: Odkaz útoku (1)
- 01:25 Travelistan (2)
- 01:50 Téma (162)
- 02:30 Matej Horňák - Thajsko (1)
- 04:05 Zabudnuté stavby Chorvátska (2)
- 05:00 Osudy Letcov WWII (2)
- 05:50 Winston Churchill: Krv, pot a olejová maľba (1)
- 06:55 Boj o moc (1)
- 07:55 Doslova
- 08:35 Telenákup (3)
- 08:45 Hovorme o nás (24)
- 09:25 Homo Sapiens: nový začiatok (1)
- 10:15 Sadnite si, prosím (28)
- 11:00 Castrovi špióni (1)
- 12:50 Vyrobené na Slovensku (7)
- 13:00 Telenákup (1)
- 13:10 Téma (163)
- 13:50 Stavba Parížskej Opery (1)
- 14:50 Dejiny trochu inak
- 15:50 Travelistan (3)
- 18:15 Doslova
- 18:55 Absolventi Baťovej školy práce (5)
- 19:25 Telenákup (1)
- 19:35 Stalinovi kati– Katyň 1940 (1)
- 20:35 Tento víkend (5)
- 21:00 K-FUN
- 21:55 Oceány Afriky (2)
- 00:20 Cyranův poloostrov (1)
- 00:55 Naše zprávy
- 01:10 VIP svět
- 01:25 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:35 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:25 Šťastná 7
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:05 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (2)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:05 Návrat na Cyránův ostrov
- 23:50 Intim Night
- 03:50 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Pelíšky slavných
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:45 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Léto na Lanzarote
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 02:05 Ústecký zpravodaj
- 02:15 Valašský zpravodaj
- 02:25 Týden z jihu Čech
- 02:45 Byznys na vrcholu: Lukáš Kovanda
- 03:20 Hvězdná kavárna Pepy Melena: Petr Vondráček
- 12:25 Byznys na vrcholu: Lukáš Kovanda
- 13:00 Ufouni: Finsko
- 13:20 Ufouni: Švédsko
- 13:40 Zločin jak ho pamatuju: ČESKÉ PALERMO - PŘÍBRAM
- 16:05 Ústecký zpravodaj
- 16:15 Valašský zpravodaj
- 16:25 Vtipkování: Zdeněk Mahdal
- 17:00 Czech Racing: Rally Příbram
- 17:30 A11 rozhovor: Karel Nešpor
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:10 Michael V. Show
- 23:15 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:30 Ztracený svět (9)
- 01:15 Ztracený svět (10)
- 02:00 Společnost Adventure (5)
- 02:45 Společnost Adventure (6)
- 03:30 Námořní vyšetřovací služba XVII (1)
- 04:15 Námořní vyšetřovací služba XVII (2)
- 04:55 Ultrafialoví II (10)
- 05:40 Seriálový tip (1)
- 06:10 Totalcar II (10)
- 06:50 Profil zločinu V (3)
- 07:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (11)
- 08:40 Xena (11)
- 09:40 Profil zločinu V (2)
- 10:40 Profil zločinu V (3)
- 11:40 Hvězdná brána: Atlantida (19)
- 12:30 A-Team II (16)
- 13:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (11)
- 14:20 Xena (11)
- 15:20 Profil zločinu V (4)
- 16:15 Profil zločinu V (5)
- 17:20 A-Team II (17)
- 20:00 Xena (12)
- 21:00 Ulička hanby
- 00:50 Ztracený svět II (20)
- 01:50 Lovci pokladů II (1)
- 02:35 Lovci pokladů II (2)
- 03:20 Totalcar IV (3)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (18)
- 10:00 Ztracený svět II (19)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (14)
- 13:55 A-Team II (22)
- 14:55 Lovci pokladů II (3)
- 15:55 Lovci pokladů II (4)
- 16:55 Ztracený svět II (20)
- 17:55 Ztracený svět II (21)
- 18:55 Xena II (19)
- 19:55 A-Team II (23)
- 20:55 Společnost Adventure (15)
- 21:55 Lovci pokladů II (3)
- 22:55 Lovci pokladů II (4)
- 23:55 Xena II (19)
- 00:40 Brousko III (87)
- 01:55 Brousko III (88)
- 02:45 Brousko III (89)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (27)
- 12:10 Teleshop (1)
- 12:30 Domek na prérii V (24)
- 13:30 Ranč Heartland (13)
- 14:30 Ranč Heartland II (1)
- 15:25 Brousko III (90)
- 16:30 Dcery duchem (28)
- 17:50 Domek na prérii VI (1)
- 18:50 Ranč Heartland II (2)
- 19:50 Ranč Heartland II (3)
- 20:45 Domek na prérii VI (1)
- 21:50 Ranč Heartland II (2)
- 22:40 Ranč Heartland II (3)
- 23:35 Dcery duchem (28)
- 01:50 Route Irish
- 03:45 Renoir
- 10:40 Na Mléčné dráze
- 12:50 Nocturama
- 15:05 Pyroman
- 16:50 Obchod pro sebevrahy
- 20:10 Humorista
- 22:00 Undine
- 23:35 Rozbitý svět
- 01:55 Fabrika
- 03:50 Muž jménem Ove
- 08:05 Téměř chlap
- 09:30 Sladký konec dne
- 11:15 Sieranevada
- 14:10 Dohoda
- 16:10 Uvolnit pěsti
- 17:55 Ismaelovy přízraky
- 19:55 Western
- 22:00 Muž jménem Ove
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Fidlivareška (4)
- 06:15 Kikirikí
- 06:30 Kouzlování
- 06:40 Zabij nudu!
- 06:45 Bílý tesák (Nový bůh)
- 07:00 Staré pověsti české (2)
- 07:05 Já Baryk (6)
- 07:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a můj dvojnožec)
- 07:30 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka pořádala maškarní bál)
- 07:40 Broučci (S Broučkem je zle)
- 07:55 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a poslíček)
- 10:05 Staré pověsti české (3)
- 10:10 Já Baryk (7)
- 10:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bělovous Zrzunda)
- 10:40 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka pořádala sportovní den)
- 10:45 Broučci (Do nebíčka - do peklíčka)
- 10:50 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a mistr Jehlička)
- 11:15 Mach a Šebestová (Zoologická zahrada)
- 11:25 O Mikešovi (Mikeš u cirkusu)
- 11:30 Tisíc a jedna noc (Taškář Džina)
- 12:00 Ztracenci
- 13:25 Jiří Suchý – Život s divadlem Semafor
- 14:00 Stáří není pro sraby
- 15:35 Kinosál
- 15:45 Filmové minuty
- 16:00 Tonka Šibenice
- 17:25 Stopařky neberu!
- 17:40 Kinosál
- 20:00 Mladé víno
- 21:40 Poklad v pyramidě
- 22:00 Poslední muž
- 23:35 Teleshopping
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Zvrácená sestřička
- 01:35 Měsíc v ohrožení
- 03:00 Hrůzná minulost
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 12:00 Alžběta I - Vraždící královna
- 13:05 Indie ve filmu (2)
- 14:20 Teleshopping
- 15:30 Alexandr Veliký
- 01:30 Náhlá smrt
- 03:15 Underworld: Krvavé války
- 04:35 Close Up III (11)
- 05:00 Close Up III (6)
- 05:30 Close Up III (1)
- 06:00 Close Up III (19)
- 06:50 Indián
- 09:05 Frankenstein (1)
- 10:40 Frankenstein (2)
- 12:15 Nová země
- 14:05 Schůzka naslepo
- 15:40 Hra na vraždu
- 17:20 Bláznivý exorcista
- 18:45 Králova přízeň
- 20:45 Suprhrdina
- 22:00 Údolí stínů
- 00:55 Torrente 4: Smrtící krize
- 02:25 Blood And Bone
- 03:55 Ženská záležitost
- 09:40 Bílá smršť
- 11:50 Miluj souseda svého
- 15:15 Zálesák
- 16:55 Mr. & Mrs. Smith
- 20:35 Dřív než půjdu spát
- 22:00 Resident Evil
- 23:40 Scary Movie 5
- 00:20 Červený trpaslík VI (5)
- 00:55 Kancl doma
- 02:55 Comedy Club VII (7)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (5)
- 20:00 Horší už to nebude
- 22:30 Nekonečný
- 10:00 City Breaks (Salzburg)
- 10:30 10 Days Estonia (Tallinn)
- 11:00 The Gypsies (Orchha, India)
- 11:30 Boarding Pass (Polar Park, Norway)
- 18:00 Quest (Heritage, Haveli)
- 18:30 Xplore Spain (Valencia 2)
- 19:00 XP Guide (Cesky Krumlov)
- 19:30 10 Days Estonia (Setomaa)
- 20:00 Unwind (Amatra)
- 20:30 XP Guide (Kutna Hora)
- 21:00 Boarding Pass (Fl?m, Norway)
- 21:30 World Spas (Shangri La, Malaysia)
- 08:45 Velký sloní příběh (1)
- 09:40 Pláž želv (1)
- 22:15 Pláž želv (1)
- 23:10 Hrady plné divočiny (Carcassonne)
- 00:00 Tajemství kytovců (Písně keporkaků)
- 00:50 Žraločí banditi
- 01:35 Žraloci na bodu mrazu
- 02:21 Návrat žraloka bílého
- 03:06 Kdy a proč žraloci útočí (Útok na Bali)
- 03:49 Žraločí banditi
- 00:10 Zvláštní a záhadné V (12)
- 00:55 Filmy a realita II (3)
- 01:40 FBI - Agenti řeší případy (19)
- 02:05 Špinavé prádlo (3)
- 02:50 Jak se žije v ponorce (2)
- 03:35 Matky za mřížemi - USA (1)
- 04:20 Pohledy do historie (31)
- 04:25 Zdi (1)
- 05:15 Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití (1)
- 06:00 Auta snů pod lupou (6)
- 07:00 Moře záhadných katastrof II (2)
- 16:10 Moře záhadných katastrof II (3)
- 17:10 Americká 90. léta (4)
- 20:00 Zvláštní a záhadné V (13)
- 20:55 FBI - Agenti řeší případy (20)
- 21:25 Špinavé prádlo (4)
- 22:20 Filmy a realita II (4)
- 23:15 Matky za mřížemi - USA (2)
- 08:45 Víkend beze strachu (2)
- 09:40 Serengeti II (6)
- 10:55 V továrně VII (8)
- 16:35 V továrně VII (9)
- 17:50 Divoká Francie II (1)
- 00:15 Vražedné město (Gunnison, Colorado)
- 01:00 Vraždy: Hodiny na zabití V (Stopy vedoucí k vraždě)
- 01:45 Motiv k vraždě (Filmy s vraždou)
- 02:05 Motiv k vraždě (Štědrovečerní masakr)
- 02:30 Soudní kamera III (49. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera III (50. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Konec cesty)
- 00:00 Skrytý potenciál II (Vítejte doma)
- 00:30 Skrytý potenciál II (Jízda domů)
- 01:00 Je to Havaj XII (Nově zasnoubení a stěhující se zpět na Oahu)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Nová změna životního rytmu na Maui)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VII (Jak málem vyhodit milion)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VII (Hranice League City)
- 03:00 Levný dům na pláži XXV (Nové vzpomínky v novém domově)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVI (Sám v Chicagu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLVI (Ze sněhů Colorada na písky Floridy)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? IV (Možnost velkého zisku)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? IV (Skrytý poklad)
- 05:30 Mistři bazénů III (Vysněný bazén v Tennessee)
- 06:00 Dobrý základ VII (Malebná chalupa, historická atmosféra)
- 07:00 Činžák za babku II (1)
- 00:40 Kuchyně 15: Slavnostní rodinná hostina (8)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 4: Jiné roční období (7)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 25: Tak do toho! (3)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 25: Někde za duhou (4)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 31 (10)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 31 (11)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 8: Nelehké časy v New Orleansu (1)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 8: Pokrmy pro vojáky (2)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 8: Sladká Alabama (3)
- 06:00 Kuchyně 15: Veselé svátky (9)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Zasadit semínko (22)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 4: Skrytá krása (8)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye : Porážka Bobbyho Flaye 25: Muzikál (5)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Vlhko a)
- 01:25 Válka skladů XV (Dědeček ze zastavárny tě miluje!)
- 01:45 Válka skladů XV (Strings & Beans)
- 02:10 Válka skladů XV (Jdi do toho nebo zmlkni)
- 02:35 Mistři aukcí IV (Dostal jsem tě)
- 03:00 Mistři aukcí IV (Bez padáku)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Za volantem)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XV (Deset nejznámějších pyramidových nalezišť)
- 00:00 Esovision (Delta Dunaja)
- 00:27 Global Treasures (Kilkenny)
- 00:38 Planet Terra (Grenada)
- 00:43 Global Treasures (Tatranská electrická železnica)
- 00:54 Planet Terra (Altaj)
- 01:00 Nature Parks (Triglavský národní park)
- 01:48 Nature Wonders (Galapágy - raj divokej prírody)
- 02:00 Vista Point (Algarve)
- 02:29 On Tour (Túra loďou po jazere Powell)
- 02:55 Planet Terra (Malang)
- 03:00 Travel Logue (Cesta do Tsaparangu)
- 03:27 Vista Point (Sofia)
- 03:54 Planet Terra (Peschiera del Garda)
- 04:00 On Tour (Historická trasa v Etiópii)
- 04:27 Vista Point (Stockholm)
- 04:54 Planet Terra (Národní park Liwonde)
- 05:00 Vista Point (Janov)
- 05:27 Nature Wonders (Národný park Skalnaté hory)
- 05:38 Planet Terra (Zátoka hrdinství)
- 05:43 Global Treasures (Opátstvo Admont)
- 05:54 Planet Terra (Pécs)
- 06:00 Global Treasures (Esfahan)
- 06:12 Vista Point (Toronto)
- 06:39 Regio (Advent v okolí Salzburku)
- 06:50 Global Treasures (Katedrála v Santiago de Compostela)
- 07:00 On Tour (Karélia)
- 07:29 Vista Point (U.A.E.)
- 07:55 Planet Terra (Rothenburg ob der Tauber)
- 10:00 On Tour (Jazero Todos Los Santos)
- 10:27 Nature Wonders (Národný park Krka)
- 10:38 Planet Terra (Delta Okavanga)
- 10:43 Global Treasures (Goshavank)
- 10:54 Planet Terra (Iraklio)
- 11:00 Vista Point (Litva)
- 11:27 Global Treasures (Mingun)
- 11:38 Planet Terra (Fuerteventura)
- 11:43 Global Treasures (Efez)
- 11:54 Planet Terra (Brissago)
- 12:00 On Tour (Plavba po Dunaji)
- 12:29 Vista Point (Bahamy)
- 12:55 Planet Terra (Ayutthaya)
- 13:00 Vista Point (Ibiza)
- 13:27 Global Treasures (Misie Del Rio Carmelo)
- 13:38 Planet Terra (Kalmar)
- 13:43 Global Treasures (Kižský pogost)
- 13:54 Planet Terra (Bardejov)
- 14:00 7 Days (Aljaška)
- 14:55 Planet Terra (Sluneční chrám v Konáraku)
- 15:00 Vista Point (Nice)
- 15:27 On Tour (El Tren Inca)
- 15:54 Planet Terra (Bari)
- 16:00 7 Days (Jordánsko)
- 16:53 Planet Terra (Sklář)
- 17:00 Nature Parks (Rieka Lemmenjoki)
- 17:30 Vista Point (Fes)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Plavání
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Plavání
- 03:00 Plavání
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Plavání
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Olympijské hry
- 08:00 Olympijské hry
- 08:30 Badminton
- 10:00 Atletika
- 13:00 Trampolína
- 14:15 Lukostřelba
- 17:15 Judo
- 18:15 Atletika
- 23:00 Olympijské hry
- 01:00 BMX
- 02:00 Basketbal 3v3
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 BMX
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Vodní pólo
- 07:00 Tenis
- 08:00 Olympijské hry
- 09:00 Házená
- 10:30 Basketbal 3v3
- 11:00 Plavání
- 13:00 Basketbal 3v3
- 14:30 Fotbal: LOH - čtvrtfinále mužů
- 15:45 Házená
- 19:00 Tenis
- 21:00 Plavání
- 21:45 Fotbal: LOH - čtvrtfinále mužů
- 23:15 Házená
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Örebro - Växjö
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Házená: Schaffhausen - Silkeborg
- 04:00 Tenis
- 06:00 Fotbal: AC Milán - AS Řím
- 08:15 Televizní nákupy
- 09:00 Fotbal: Viktoria Plzeň - Fiorentina
- 11:00 Televizní nákupy
- 18:15 MVP
- 19:00 Lední hokej: ZSC Lions - Lausanne
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Drahomír Piok
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 14:15 Amazonka Truck
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 18:15 MM SR CPM – Dolný Hričov
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Drahomír Piok
- 20:30 Grazer AK 1902 - FC Red Bull Salzburg
- 22:30 Topspeed
- 23:00 World Cup 2024
- 00:15 Zpětný chod: BMW 2002 Turbo (52)
- 00:30 Jiliny plechové klenoty: BMW Z3 Coupé (53)
- 00:45 Rychlé kolo: Lotus Emira Komotec (54)
- 01:15 Formule BossGP s Ch. Krageningsem (55)
- 02:05 Přednost v jízdě: BMW 118i F40 (56)
- 02:15 Blochovy rozbory (57)
- 02:45 Blochovy rozbory (58)
- 03:10 Test automobilu: Mustang Mach-E (59)
- 03:15 Hraniční jízda podél poledníku (60)
- 03:45 Eastside Motors: Hmota navíc (61)
- 04:35 Elegance na kolech (62)
- 05:05 Přednost v jízdě: KIA Niro PHEV (63)
- 05:15 Moove - mobilita zítřka (1)
- 05:45 Blochovy rozbory (2)
- 06:10 Test automobilu: Mercedes EQB (3)
- 06:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (4)
- 06:50 Testovací tým: BMW M4 Cabrio vs. Porsche 911 Cabrio (5)
- 07:10 Přednost v jízdě: VW ID.Buzz GTX (6)
- 07:25 Zprávy (7)
- 07:30 Sedm nejrychlejších (8)
- 07:45 Garáž 21 (9)
- 18:00 Zprávy (35)
- 18:05 Sedm nejrychlejších (36)
- 18:20 Garáž 21 (37)
- 18:45 Poklady v garáži (38)
- 19:15 Poklady v garáži (39)
- 19:45 Zpětný chod: BMW 2002 Turbo (40)
- 00:00 Portland Classic
- 03:00 Noční program
- 09:00 Portland Classic
- 12:00 LIV United Kingdom
- 17:00 CPKC Womens Open
- 20:00 Portland Classic
- 00:00 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 2.díl)
- 00:30 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 1.díl)
- 01:00 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 2.díl)
- 01:30 IX. Hethland Cup
- 02:00 Střelecká škola (Dobré rady k zastřelování zbraně)
- 02:30 Viktor Takács (Náboženství a myslivost 1.díl)
- 03:00 Mistr zbrojíř (Debatujme o tlumičích)
- 03:30 DOVIT (Bomb Feeder VS Method Feeder)
- 04:00 Cralusso (Nová dimenze v lovu s method feederem)
- 04:30 Dva dny (dvě jezera - Lov kaprů na jezerech Kastély park)
- 05:00 Lov medvědů v Rumunsku (1)
- 05:30 Lov medvědů v Rumunsku (2)
- 06:00 Lov medvědů v Rumunsku (3)
- 06:30 IX. Hethland Cup
- 07:00 Haldorádó (Dobrodružství divokých vod - Gábor Döme - S rybářským prutem na jezeru Tisza-tó - Léto 1.díl)
- 07:30 Haldorádó (Dobrodružství divokých vod - Gábor Döme - S rybářským prutem na jezeru Tisza-tó - Léto 2.díl)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 1Charted
- 16:00 O BLACK INTERVIEW: Ben Cristovao na Zrće
- 16:10 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 O Black Party
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 1Charted
- 16:00 O BLACK INTERVIEW: Ben Cristovao na Zrće
- 16:10 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 O Black Party
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 17:00 Největší hity
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 17:00 Největší hity
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 FRESH
- 12:00 WORKIN’
- 15:00 TRIPLESHOT
- 15:10 WORKIN’
- 18:00 CZECH SPOTIFY LIST
- 19:00 CZ&SK
- 20:00 JUMPIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (41)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (130)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (95)
- 08:20 Nespoutaný anděl (96)
- 09:20 Yago, syn džungle (150)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Yago, syn džungle (151)
- 15:55 Wolffův revír (91)
- 16:55 Stefanie (69)
- 17:55 Stefanie (70)
- 18:55 Nespoutaný anděl (97)
- 19:55 Nespoutaný anděl (98)
- 20:55 Wolffův revír (92)
- 21:55 Krampovoloviny (14)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 BACKSTAGE
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 BACKSTAGE
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 VÍKEND
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 Ellie Goulding
- 01:28 Paul McCartney
- 02:27 The Strumbellas
- 02:44 Various Artists
- 03:00 Mary J. Blige
- 04:12 The Weeknd
- 05:15 The 1975
- 06:03 Depeche Mode
- 07:39 Interpol
- 08:35 Miley Cyrus - Miley Cyrus
- 08:59 Robbie Williams
- 10:22 Alice In Chains - Alice in Chains
- 11:35 Foals
- 11:48 Various Artists
- 12:00 Mary J. Blige
- 13:12 The Weeknd
- 14:15 The 1975
- 15:03 Peter Gabriel
- 17:18 Michael Kiwanuka
- 18:15 Queens of the Stone Age
- 19:53 Tom Petty & The Heartbreakers
- 20:48 Various Artists
- 21:01 Paul Rodgers
- 22:23 Paul Simon
- 00:20 Geordie Shore XVI (5)
- 01:05 K popukání XXXIV (38)
- 01:30 K popukání XXXIV (40)
- 01:55 K popukání XXXIV (41)
- 02:15 K popukání XXXV (2)
- 02:40 K popukání XXXV (3)
- 03:00 K popukání XXXV (4)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 08:30 MTV Top 20
- 09:30 Náctileté maminky 2 X (13)
- 14:40 K popukání XXIV (27)
- 15:05 Ideální pár IV (9)
- 15:55 Ideální pár IV (10)
- 20:30 K popukání XXXV (33)
- 20:55 K popukání XXXIII (12)
- 21:15 K popukání XXXIII (14)
- 21:40 K popukání XXXIII (16)
- 00:00 2005: Wrapped!
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 09:00 MTV Top 20
- 11:00 Worldwide Hits!
- 15:00 Selena Gomez: The Hits
- 16:00 Non-Stop Rock Hits!
- 17:00 2015 Wrapped!
- 19:00 R&B & Hip Hop Party!
- 05:00 Rap & R’n’B Jamz
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Shakira x Britney
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 MTV Dancefloor Chart: 2006
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM COUNTRY KLUB
- 22:26 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 11:00 DECHOVKA V JEDENÁCT
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:35 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 14:35 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 CHVILKA S...
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 19:45 ZÁDÁNO PRO HARMONIKU
- 20:00 CHVILKA S...
- 20:20 VEČER PLNÝ PŘÁTEL
- 23:40 ZÁBAVA NA PÁTEČNÍ VEČER
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:05 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 ČAS NA PÍSNIČKU
- 09:25 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 09:55 ŠLÁGR MARKET
- 11:05 POP ZÁBAVA
- 11:40 HARMONIKY
- 12:25 ŠLÁGR NÁS BAVÍ
- 13:15 COUNTRY
- 13:50 ŠLÁGR MARKET
- 14:50 POP ZÁBAVA
- 15:40 POZDRAV Z CIZINY
- 16:00 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 16:35 HARMONIKY
- 17:20 ČAS NA DECHOVKU
- 18:10 ŠLÁGR MARKET
- 19:20 CHVILKA S...
- 19:50 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 20:30 TELESHOPPING
- 20:45 ČAS NA DECHOVKU
- 21:50 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY