Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:50 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 01:35 Z metropole
- 02:05 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pod Českým středohořím)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 06:25 Na cestě po Cejlonu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Legendární dvojice
- 11:05 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Banánové děti)
- 12:55 Písničky z obrazovky
- 13:15 To já ne, to on
- 14:45 Pozdní léto
- 16:20 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, druhá část)
- 17:05 Šetrný a Platil (2)
- 17:15 Písničky z klobouku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:50 Všechnopárty
- 23:45 Bardotová (3)
- 00:40 Salvador: válka gangů
- 01:40 Před půlnocí
- 02:10 Ta naša kapela
- 02:35 Kudy stezkou do nebe
- 03:00 Čaj pro třetího
- 03:30 Historie.cs
- 10:45 Vítězný oblouk
- 11:40 Extrémní výtahy
- 12:30 Bitvy o Evropu (Rýn)
- 13:25 Dopis z tábora Stockmanů
- 14:00 Příroda Berlína
- 14:55 Dcery a synové divočiny (1)
- 15:50 Tajemné stromy na Pohansku
- 20:00 Sbohem buď, lásko má
- 21:40 Dobrodružství rabína Jákoba
- 23:15 Kruk II (6)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 MS v letním biatlonu 2024 Estonsko (MS Estonsko)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 30. ročník Běhu městem Strakonice
- 12:40 Volejbalový magazín
- 12:55 Archiv D (Archiv D: Sport 1979)
- 04:50 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (50)
- 07:35 M.A.S.H (51)
- 08:10 M.A.S.H (52)
- 08:45 M.A.S.H (53)
- 09:15 Malý pitaval z velkého města (Kuchařinka)
- 14:30 Policie v akci
- 15:30 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Kdo nechce dítě?)
- 21:40 7 pádů Honzy Dědka
- 22:50 Honeymoon líbánky k nepřežití
- 23:55 Ano, šéfe!
- 04:20 Autosalon.tv
- 05:25 Těžká dřina
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:10 Autosalon.tv
- 07:00 Partička
- 07:40 Fotr na tripu VI
- 08:20 Top Gear VII (8)
- 09:30 Top Gear VIII (8)
- 20:15 Partička L
- 21:45 Moto cestou necestou
- 04:00 Castle na zabití IV (Spiknutí)
- 04:55 Policie v akci
- 06:00 Policie v akci
- 06:40 Zločiny ze sousedství (Útěk)
- 07:20 Komisař Rex VIII (S Ninou o půlnoci)
- 11:05 Columbo (Kouzelné alibi)
- 00:05 Spectre
- 03:10 Nejhorší obavy
- 06:00 Nad krajinou
- 06:05 Příhody Bolka a Lolka
- 06:15 M.A.S.H
- 06:40 M.A.S.H
- 07:10 M.A.S.H
- 07:40 Námořní vyšetřovací služba XIII (Šaráda)
- 11:20 Tenkrát na Východě
- 13:35 Dvojí obvinění
- 15:40 Přes palubu
- 17:55 A co když je to pravda?
- 20:00 Rytíři ze Šanghaje
- 22:25 Jackie Brownová
- 04:40 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Libovky Pepy Libického
- 06:20 Teď vaří šéf!
- 07:10 Prostřeno!
- 10:15 Prostřeno!
- 11:10 Ano, šéfe!
- 12:15 Osudové léto v Salamance
- 20:00 Osudové léto v Andalusii
- 21:50 Ošklivka Katka (Povýšení)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík v metru)
- 06:05 Hopsasa (Kolobrndy)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Zafari II (12)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Operace Jauu! IX
- 10:25 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 101 Dalmatinská (6)
- 12:15 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:55 Šmoulové
- 13:20 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Věda je zábava III
- 14:35 Čarodějky školou povinné III (5)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Čvacht
- 15:30 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:50 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak přestal být sám)
- 18:55 Zafari II (13)
- 19:15 101 Dalmatinská (7)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Na lodi za pohádkou
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 04:15 Zábava pro každého
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Evita
- 04:45 Prostřeno v Británii XVIII (42)
- 05:10 Neuvěřitelné dorty IV (5)
- 05:30 Neuvěřitelné dorty IV (6)
- 06:00 Noční Praha
- 06:05 Amerika hledá topmodelku XX (Láska na Bali)
- 06:45 Tyhle šaty beru! IV (Třikrát hurá pro nevěstu)
- 07:15 Tyhle šaty beru! IV (Jižansky šik)
- 07:45 Tyhle šaty beru! IV (Mezi mlýnskými kameny)
- 12:20 Máte doma uklizeno? II (5)
- 12:50 Neuvěřitelné dorty IV (5)
- 13:20 Neuvěřitelné dorty IV (6)
- 13:45 Hledá se táta a máma
- 04:25 Rodinná pouta II (Co nejdál)
- 05:30 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:40 Nikdo není dokonalý
- 07:35 Columbo (Za úsvitu)
- 09:40 Osudové léto na Mykonosu
- 14:50 Rodinná pouta II (Bez dechu)
- 15:55 Přístav (Bicykl)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 Show Jana Krause
- 23:10 Jak se staví sen
- 01:35 Prima Česko
- 02:05 Lékaři v éteru
- 02:35 Showtime
- 02:55 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Svět financí s Trinity Bank
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:50 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 01:35 Z metropole
- 02:05 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pod Českým středohořím)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 06:25 Na cestě po Cejlonu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Legendární dvojice
- 11:05 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Banánové děti)
- 12:55 Písničky z obrazovky
- 13:15 To já ne, to on
- 14:45 Pozdní léto
- 16:20 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, druhá část)
- 17:05 Šetrný a Platil (2)
- 17:15 Písničky z klobouku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:50 Všechnopárty
- 23:45 Bardotová (3)
- 00:50 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 01:35 Z metropole
- 02:05 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pod Českým středohořím)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 06:25 Na cestě po Cejlonu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Legendární dvojice
- 11:05 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Banánové děti)
- 12:55 Písničky z obrazovky
- 13:15 To já ne, to on
- 14:45 Pozdní léto
- 16:20 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, druhá část)
- 17:05 Šetrný a Platil (2)
- 17:15 Písničky z klobouku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:50 Všechnopárty
- 23:45 Bardotová (3)
- 00:55 Králové ro(c)ku
- 02:40 Výleťák (195)
- 02:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (2)
- 03:35 Hudson a Rex (2)
- 04:20 Zahradní proměny III (27)
- 05:10 Zahradní proměny III (28)
- 06:00 Výleťák
- 06:05 Moje místa (Hana Zagorová)
- 07:10 Případy detektiva Murdocha XIII (2)
- 08:05 Zahradní proměny III (29)
- 09:05 Zahradní proměny III (30)
- 12:05 Otec Braun (8)
- 16:10 Hudson a Rex (3)
- 17:10 Zahradní proměny IV (1)
- 20:10 Vražda v hotelu Excelsior
- 21:45 Buldozer
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Jedna rodina (Láska ve třech)
- 21:45 Okresní přebor (Pohřeb)
- 04:50 Hon na pačlověky
- 06:25 Modrý blesk
- 10:05 Tajný život mazlíčků
- 11:45 Kdopak to mluví 3
- 13:35 Teleshopping
- 13:55 Čtyřicítka na krku
- 15:40 Hop - a je tu lidoop
- 20:00 Blíženec
- 22:20 Postradatelní 2
- 01:10 Pravda zabíjí
- 03:05 Spartan: Týmová výzva II (5)
- 03:50 Walker, Texas Ranger IX (7)
- 04:30 Big Summer Games 2024
- 04:50 Běhej lesy - Klínovec
- 05:10 Walker, Texas Ranger IX (6)
- 05:50 Spartan: Týmová výzva II (6)
- 06:35 Mistři zastavárny III (6)
- 07:30 Drogové války: Vlastními slovy
- 08:30 Ničivá megatsunami
- 09:30 Kobra 11 V (8)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger IX (7)
- 12:50 Válka skladů XIV (9)
- 13:45 Válka skladů XIV (11)
- 16:40 Kobra 11 V (10)
- 18:40 Válka skladů XIV (13)
- 19:35 Mistři zastavárny III (10)
- 20:30 Mistři renovací V (4)
- 21:20 Kachní dynastie VI (9)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (8)
- 23:15 Kobra 11 V (10)
- 00:25 Teorie velkého třesku VII (12)
- 02:00 Malý Sheldon VI (3)
- 02:40 Svět podle Jima III (4)
- 03:20 Americký táta VIII (14)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Máma V (10)
- 04:55 Ženatý se závazky (139)
- 05:45 Oggy a škodíci: Nová generace (41)
- 06:35 Bakugan: Evolutions (39)
- 06:45 Přátelé (16)
- 07:40 Máma V (17)
- 09:25 Malý Sheldon VI (7)
- 11:00 Ženatý se závazky (141)
- 12:00 Dva a půl chlapa IX (5)
- 12:50 Přátelé (16)
- 13:45 Teorie velkého třesku VII (12)
- 15:30 Máma V (21)
- 17:20 Svět podle Jima III (6)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (7)
- 19:05 Malý Sheldon VI (9)
- 20:00 Teorie velkého třesku VII (16)
- 21:40 Přátelé (18)
- 22:40 Americký táta VIII (16)
- 23:35 Dva a půl chlapa IX (7)
- 04:30 Co na to Češi
- 05:05 Riskuj!
- 05:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:20 Na lovu IV
- 07:15 MasterChef Česko II (21)
- 12:25 Teleshopping
- 12:40 MasterChef Česko II (22)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Vraždy v Kitzbühelu XVI (4)
- 15:05 Médium VI (Médium se vrací)
- 22:05 Odložené případy (Plán)
- 23:05 Médium VI (Kdo je ta dívka?)
- 00:35 Návrat do života (5)
- 01:40 Špetka lásky
- 03:00 Doktorka Quinnová III (3)
- 08:40 Čarodějky V (12)
- 09:35 Čarodějky V (13)
- 10:25 Oteckovia II (115)
- 16:30 Vyměněné osudy II (91)
- 18:30 Čarodějky V (14)
- 19:20 Čarodějky V (15)
- 20:15 Mateřská láska II (27)
- 21:10 Mateřská láska II (28)
- 09:00 Ligue 1 Highlights (2)
- 09:30 Česká Enduro Serie 2024 - Ještěd
- 09:40 Big Summer Games 2024
- 01:05 Správy „N“
- 01:55 Góly - body - sekundy
- 02:15 Počasie
- 02:25 Agatha Christie: Poirot (Tragédia v troch dejstvách)
- 03:55 Správy „N“
- 04:45 Počasie
- 04:55 Nebíčko v papuľke (Špalda)
- 05:30 Návrat do Provensalska (2)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová V (Zvedavosť je škaredá vlastnosť)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:35 Návrat do Provensalska (3)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Sila odpustenia)
- 16:00 Správy
- 16:35 Po Česku na konskom chrbte (Lúčenie s Bielym a Čiernym)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Nepriateľ v hlave - 2.časť)
- 17:45 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Pyramída blata)
- 22:20 Prípady 1. oddelenia (9)
- 23:20 Správy „N“
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat II
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rusínska diskusia
- 08:55 Kimondó - Na kus reči
- 09:25 Ostrov
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Región Horehronie)
- 12:30 Hubačka
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Myslieť na čas ...)
- 14:10 Historická panoráma (Návraty Laca Novomeského)
- 14:35 Pamäť ostáva
- 15:35 168
- 18:00 Duel Junior (Duel junior)
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat II
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:07 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
- 20:10 Apokalypsa: Hitlerovo ťaženie na Východ 1941-1943 (Dobývanie životného priestoru)
- 21:00 Apokalypsa: Hitlerovo ťaženie na Východ 1941-1943 (Rozhodujúci boj)
- 21:55 SK dejiny (SNP - život na povstaleckom území)
- 00:50 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 01:35 Z metropole
- 02:05 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pod Českým středohořím)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 06:25 Na cestě po Cejlonu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Legendární dvojice
- 11:05 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Banánové děti)
- 12:55 Písničky z obrazovky
- 13:15 To já ne, to on
- 14:45 Pozdní léto
- 16:20 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, druhá část)
- 17:05 Šetrný a Platil (2)
- 17:15 Písničky z klobouku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:50 Všechnopárty
- 23:45 Bardotová (3)
- 00:50 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 01:35 Z metropole
- 02:05 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pod Českým středohořím)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 06:25 Na cestě po Cejlonu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Legendární dvojice
- 11:05 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Banánové děti)
- 12:55 Písničky z obrazovky
- 13:15 To já ne, to on
- 14:45 Pozdní léto
- 16:20 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, druhá část)
- 17:05 Šetrný a Platil (2)
- 17:15 Písničky z klobouku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:50 Všechnopárty
- 23:45 Bardotová (3)
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:05 Správy :24
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Nobelisti na Slovensku
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 02:00 Adam
- 03:35 Dej si pohov, mladej!
- 05:40 Detektiv z kuchyně (Smrt al dente)
- 07:15 Pan pravý
- 09:05 Hlas lásky
- 11:20 Martin a Venuše
- 13:10 Ostrov delfínů
- 14:55 Zamilovaná smolařka
- 16:35 Ledová sezóna
- 18:15 Tajemství úspěchu
- 20:15 Všechny staré nože
- 22:10 Rituální zabiják
- 23:50 Poker Face
- 01:10 První oddělení II
- 01:50 Policisté v akci
- 02:35 Policisté v akci
- 03:15 Krimi
- 03:40 Soudní síň (Motorkář)
- 04:25 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 První oddělení II
- 06:55 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Pátračka)
- 09:50 Soudní síň (Psychopat)
- 10:50 Pod povrchem (42)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 18:00 Soudní síň (Kreditka)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Bergman a Bergman, detektivní kancelář
- 21:45 Za sklem (4)
- 23:00 Za sklem (5)
- 00:10 Survivor
- 01:10 Aj múdry schybí
- 03:20 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:15 Reflex
- 08:40 Susedia (Marta)
- 09:10 Susedia (Mikuláš)
- 09:40 Svokra
- 10:30 V mene zákona
- 11:15 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Narodeniny)
- 12:50 Búrlivé víno (85)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (86)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám III (5)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám III (6)
- 22:45 Partička
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (11)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (12)
- 20:20 Dům snů (18)
- 21:10 Dům snů IV (14)
- 22:00 Dům snů - hnízdečko lásky (2)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (12)
- 23:50 Utajený šéf – USA X (2)
- 01:35 Van Helsing
- 03:45 Útok na Bílý dům
- 06:00 Od podlahy
- 07:30 Přišla za mnou
- 09:10 Hobit: Bitva pěti armád
- 13:20 Po stopách otce
- 20:00 Rod Draka II (1)
- 21:00 Zimní král (4)
- 22:00 Muž bez stínu
- 23:50 Osm hor
- 00:45 Desperado
- 02:30 Ve jménu cti
- 04:10 Dunkerk
- 06:00 Šmoulové: Zapomenutá vesnice
- 07:30 Vražda v Londýně
- 09:10 Roboti
- 10:45 Přátelé IV (1)
- 11:05 Přátelé IV (2)
- 11:30 Billy Elliot Muzikál
- 16:15 Dokud jsme mladí
- 17:50 Hra peněz
- 19:30 Premiantka
- 21:05 Anatomie pádu
- 23:35 Zkažená úča
- 00:30 Boratův navázaný telefilm
- 02:05 Sektor III (3)
- 03:05 Láska a smrt (Dobrý začátek)
- 04:05 Najdu tě?
- 06:00 Létání pro začátečníky
- 07:35 Bahno z Mississippi
- 10:05 Teorie velkého třesku X (Fetální kopnutí)
- 10:25 MoviePass, MovieCrash
- 11:55 Kočky
- 13:45 Fotbalový talent VI (5)
- 16:20 Inferno
- 18:20 Nesvá III (1)
- 18:55 Nesvá III (2)
- 19:25 Sex ve městě IV (Prstýnkovaná)
- 19:55 Sex ve městě IV (Nápad s Vogue)
- 20:25 Sex ve městě IV (Miluji New York)
- 21:00 Rod Draka II (1)
- 22:00 Zimní král (4)
- 22:55 Věznice 77
- 01:15 Ala Kachuu - Vezmi a utíkej
- 01:55 Tmavě červená
- 09:55 Jane
- 12:40 A přišli v noci...
- 14:25 První žena
- 16:05 Mateřství
- 18:05 Náhradní klíče
- 20:00 Hovoří ženy
- 21:45 Poslední klient
- 23:20 Sisi a já
- 01:20 Úžasná Elisa
- 03:05 Smečky
- 04:40 Runner
- 06:00 Křehký
- 07:40 Zvuk metalu
- 09:40 Seznamte se, Joe Black
- 12:35 Narkóza
- 14:30 Obzor
- 16:35 Zvuk metalu
- 18:35 Napola: Hitlerova elita
- 20:30 RoboCop
- 22:25 Rozpolcený