Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 00:50 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Cestománie (Ekvádor: Země bez stínů)
- 02:30 Chvíle pro písničku
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Mezi goroly)
- 05:15 Etiketa (Sportovní diváci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (10)
- 09:40 Doktor Martin 2 (14)
- 10:30 Úsměvy Rudolfa Jelínka
- 11:10 Akce Býčí oko
- 14:00 Z Televarieté
- 14:55 Košile
- 15:20 Nemocnice na kraji města (12)
- 16:10 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 17:00 Na cestě po ostrově Curacao
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (2)
- 20:10 Svět pod hlavou (7)
- 21:05 Neviditelní (9)
- 22:05 Neviditelní (10)
- 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:00 Sisi II (5)
- 23:55 Bardotová (1)
- 04:00 Folklorní výlety
- 04:25 Holub zahradníkem
- 04:55 Zapomenuté výpravy (Šlápoty)
- 05:15 Žiješ jenom 2x (16)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Evropa z výšky (Velká Británie)
- 09:15 Bedekr III. (Nice)
- 09:45 Čína na jazyku II (6)
- 23:30 Agatha a podstata vraždy
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:03 Dvanáctý muž
- 03:46 Ve stínu lží
- 05:28 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (5)
- 07:40 M.A.S.H (6)
- 08:12 M.A.S.H (7)
- 08:45 M.A.S.H (8)
- 09:18 Polda IV (Kdo míří vysoko...)
- 14:31 Policie v akci
- 15:31 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:43 Vinaři (Lovecká sezóna)
- 23:58 Ano, šéfe!
- 04:51 Autosalon.tv
- 06:00 Pohádky Bolka a Lolka (Čarodějovo zrcadlo)
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 Autosalon.tv
- 07:08 Partička L
- 08:27 Top Gear IV (10)
- 09:34 Top Gear VI (9)
- 10:42 Hvězdná brána III (Záminka)
- 11:39 Hvězdná brána III (Urgo)
- 20:17 Prima Partička
- 21:20 Partička Nová krev
- 22:08 ESCAPE
- 23:07 Re-play
- 23:37 Simpsonovi VI (Strach z létání)
- 23:58 Simpsonovi VI (Homer Veliký)
- 04:40 Policie v akci
- 05:36 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:17 Zločiny ze sousedství (Vítězství)
- 06:59 Komisař Rex VII (Když děti chtějí zemřít)
- 07:58 Castle na zabití III (Milovat a zemřít v L. A.)
- 08:53 Big Ben (Mezi přáteli)
- 16:03 Big Ben (Smrt u oltáře)
- 18:03 Columbo (Labutí píseň)
- 08:48 Salon krásy
- 10:57 Baby Boom
- 13:12 Město Ember
- 15:03 Líbánky v Las Vegas
- 16:55 Exodus: Bohové a králové
- 20:08 Vesmír mezi námi
- 22:30 Zlatokopky
- 04:48 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:14 Karolína, domácí kuchařka
- 06:39 Prostřeno!
- 07:36 1. MISE (Tátové jsou potřeba)
- 10:18 Prostřeno!
- 11:09 Ano, šéfe!
- 12:21 Vytoužené dítě
- 16:04 Zvrat osudu (Návrat)
- 17:03 Zvrat osudu (Dokonalá žena)
- 20:07 Katie Fforde (Na vlně štěstí)
- 21:58 1. MISE (Tým)
- 23:09 Tudorovci III (6)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: V)
- 06:05 Hopsasa (Překvápko pro mamku)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (10)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (11)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (18)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Břinčíci III
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:35 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a rybka)
- 18:50 Zafari (11)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (12)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 04:30 Před půlnocí
- 04:55 Srdce z Gambie
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Prodaná nevěsta
- 21:55 Schovávaná na schodech
- 23:25 Matthias a Maxime
- 04:36 VIP Prostřeno!
- 05:36 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:09 Neuvěřitelné dorty III (7)
- 06:31 Amerika hledá topmodelku XIX (Reklamní kampaně)
- 07:12 Tyhle šaty beru! XI (Vybíravé družičky)
- 12:07 Ráj podle Bryana IV (Cesty vzhůru)
- 13:03 Neuvěřitelné dorty III (7)
- 13:33 Neuvěřitelné dorty III (8)
- 13:56 Hledá se táta a máma
- 04:34 Rodinná pouta II (Pozdní sklizeň)
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:06 S Italem v kuchyni
- 06:42 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 07:41 Columbo (Etuda v černém)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:10 Show Jana Krause
- 23:16 Jak se staví sen
- 00:39 Co na to vaše zdraví
- 01:23 7 pádů Honzy Dědka
- 02:36 Prima ČESKO
- 03:10 Prima Svět
- 03:43 Showtime
- 04:03 Generace deprese
- 04:39 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 04:47 04:47 - 05:55
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:59 Nový den
- 07:51 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 07:59 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:35 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Zprávy Plus
- 11:48 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:29 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:12 Počasí
- 15:19 K věci
- 15:41 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 04:36 Letecké katastrofy: Nové důkazy V (Válečná zóna)
- 05:35 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:11 Norské domy snů VII (Glomfjord)
- 06:55 Divocí koně: Příběh z pusty
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 00:50 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Cestománie (Ekvádor: Země bez stínů)
- 02:30 Chvíle pro písničku
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Mezi goroly)
- 05:15 Etiketa (Sportovní diváci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (10)
- 09:40 Doktor Martin 2 (14)
- 10:30 Úsměvy Rudolfa Jelínka
- 11:10 Akce Býčí oko
- 14:00 Z Televarieté
- 14:55 Košile
- 15:20 Nemocnice na kraji města (12)
- 16:10 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 17:00 Na cestě po ostrově Curacao
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (2)
- 20:10 Svět pod hlavou (7)
- 21:05 Neviditelní (9)
- 22:05 Neviditelní (10)
- 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:00 Sisi II (5)
- 23:55 Bardotová (1)
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 00:50 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Cestománie (Ekvádor: Země bez stínů)
- 02:30 Chvíle pro písničku
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Mezi goroly)
- 05:15 Etiketa (Sportovní diváci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (10)
- 09:40 Doktor Martin 2 (14)
- 10:30 Úsměvy Rudolfa Jelínka
- 11:10 Akce Býčí oko
- 14:00 Z Televarieté
- 14:55 Košile
- 15:20 Nemocnice na kraji města (12)
- 16:10 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 17:00 Na cestě po ostrově Curacao
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (2)
- 20:10 Svět pod hlavou (7)
- 21:05 Neviditelní (9)
- 22:05 Neviditelní (10)
- 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:00 Sisi II (5)
- 23:55 Bardotová (1)
- 00:55 Případy detektiva Murdocha XII (4)
- 01:55 Případy detektiva Murdocha XII (5)
- 02:45 TaJeMno IV (7)
- 03:25 Výleťák (188)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (51)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (53)
- 04:20 Zahradní proměny II (22)
- 05:10 Zahradní proměny II (23)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (10)
- 06:20 Ve dvou se to lépe vaří (10)
- 06:50 Případy detektiva Murdocha XII (5)
- 07:40 Zahradní proměny II (24)
- 22:00 Green Lantern
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 10:55 Můj přítel Monk IV (10)
- 11:45 Tescoma s chutí
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Specialisté (Hon na Gekkona)
- 21:25 Specialisté (Štvanice)
- 02:05 Firewall
- 09:30 Velká rána
- 11:10 Spider-Man 2
- 13:40 Teleshopping
- 14:00 Past
- 16:20 Kdopak to mluví
- 18:15 Policajt ze sámošky 2
- 20:00 Non-Stop
- 22:05 Boj o Hedvábnou stezku
- 01:00 Terč
- 02:15 Strážci hranic: Austrálie IV (11)
- 03:00 Walker, Texas Ranger VIII (17)
- 03:40 SG Flensburg-Handewitt - HSG Wetzlar
- 05:15 5 x jinak
- 05:20 Česká Enduro Serie 2024 - Kouty MČR
- 05:30 Walker, Texas Ranger VIII (16)
- 06:15 Spartan: Týmová výzva II (1)
- 06:55 Mistři zastavárny (4)
- 07:50 Terč
- 09:30 Kobra 11 III (13)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger VIII (17)
- 12:50 Válka skladů XIII (11)
- 16:40 Kobra 11 III (15)
- 18:40 Válka skladů XIII (13)
- 19:35 Mistři zastavárny (8)
- 20:30 Mistři renovací III (10)
- 21:20 Kachní dynastie IV (33)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (18)
- 23:15 Kobra 11 III (15)
- 00:20 Teorie velkého třesku IV (24)
- 02:00 Malý Sheldon IV (13)
- 02:30 Svět podle Jima II (2)
- 03:15 Americký táta VII (3)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 Stahovák
- 04:50 Máma II (18)
- 05:55 Ženatý se závazky (109)
- 06:45 Bernieho dobrodružství (11)
- 07:10 Bakugan: Evolutions (24)
- 07:20 Přátelé X (4)
- 08:20 Máma II (22)
- 09:30 Máma III (1)
- 09:55 Malý Sheldon IV (17)
- 11:25 Ženatý se závazky (111)
- 12:25 Dva a půl chlapa VII (13)
- 13:15 Přátelé X (4)
- 14:10 Teorie velkého třesku IV (24)
- 15:50 Máma III (5)
- 17:25 Svět podle Jima II (4)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (15)
- 19:10 Malý Sheldon IV (18)
- 19:30 Malý Sheldon V (1)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (4)
- 21:40 Přátelé X (6)
- 22:40 Americký táta VII (5)
- 23:35 Dva a půl chlapa VII (15)
- 04:20 Víkend
- 04:55 Na lovu II
- 05:35 Co na to Češi
- 06:15 Riskuj!
- 06:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:30 Na lovu II
- 12:10 Odložené případy (Pocity viny)
- 13:05 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko II (7)
- 14:35 Tescoma s chutí
- 14:40 Vraždy v Kitzbühelu XV (2)
- 15:35 Médium V (Kdo s čím zachází...)
- 22:45 Médium V (6)
- 23:40 Vraždy v Kitzbühelu XV (2)
- 00:10 Nemocnice Chicago Med IX (3)
- 00:55 Vyměněné osudy II (67)
- 02:20 Čarodějky IV (18)
- 03:00 Nemocnice Chicago Med IX (3)
- 03:40 Oteckovia II (90)
- 04:20 Ulice (4351)
- 05:55 Hledá se dům pro milionáře: Los Angeles IV (4)
- 07:45 Poldark III (7)
- 08:55 Poldark III (8)
- 10:05 Oteckovia II (93)
- 16:10 Vyměněné osudy II (69)
- 20:15 Mateřská láska II (5)
- 21:10 Mateřská láska II (6)
- 10:00 Challenge Roth
- 10:30 Mystic Skate Cup
- 11:05 Queen & King of the Court #1
- 11:30 WES E - Bike World Series #1
- 12:00 Spade poker show 2024 (6)
- 12:30 1:1 Sport Show (67)
- 13:05 PFL Europe 2
- 00:00 PFL 7
- 03:45 Přestávka ve vysílání
- 09:00 GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde
- 09:30 1:1 Sport Show (68)
- 01:00 Správy „N“
- 01:55 Počasie
- 02:00 Keby som mal pušku
- 03:30 Správy „N“
- 04:20 Opri sa o mňa (Katarína Zatovičová)
- 04:50 Gastromap
- 05:20 Capri III (4)
- 07:00 Ranné správy
- 10:00 Candice Renoirová IV (6)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (5)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:55 Don Matteo (Láska bolí)
- 16:00 Správy
- 16:25 Po Česku na konskom chrbte (Kôň pre prezidenta)
- 16:50 Destinácie (Kréta - rodisko El Greca)
- 17:10 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Stratené duše - 1.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Kúsok môjho srdca
- 22:25 Strážmajster Topinka (Zločin v knižnici)
- 23:15 Správy „N“
- 00:00 Správy „N“
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Židovský magazín (Židovský magazín)
- 08:30 Česká beseda (Zdravý pohyb)
- 09:25 Ono a onô
- 10:10 Vymyslení ľudia
- 11:05 Tajomný ostrov (Do neznáma)
- 11:30 Obedníček (O mestečku za hradbami "N")
- 11:40 Rusty II
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlirybky)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Kladské pomezí)
- 12:30 Hubačka
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Hrubá čiara)
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:30 Vstúpte do sveta tanca
- 19:50 Athleticus
- 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:07 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Extra výplata
- 20:10 Fenomén 21
- 20:45 Fenomén 21
- 21:20 Moje miesta - príbeh mesta (Trnava)
- 21:50 Piano Piano
- 23:10 Zlatá zem
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 00:50 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Cestománie (Ekvádor: Země bez stínů)
- 02:30 Chvíle pro písničku
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Mezi goroly)
- 05:15 Etiketa (Sportovní diváci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (10)
- 09:40 Doktor Martin 2 (14)
- 10:30 Úsměvy Rudolfa Jelínka
- 11:10 Akce Býčí oko
- 14:00 Z Televarieté
- 14:55 Košile
- 15:20 Nemocnice na kraji města (12)
- 16:10 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 17:00 Na cestě po ostrově Curacao
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (2)
- 20:10 Svět pod hlavou (7)
- 21:05 Neviditelní (9)
- 22:05 Neviditelní (10)
- 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:00 Sisi II (5)
- 23:55 Bardotová (1)
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 00:50 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Cestománie (Ekvádor: Země bez stínů)
- 02:30 Chvíle pro písničku
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Mezi goroly)
- 05:15 Etiketa (Sportovní diváci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (10)
- 09:40 Doktor Martin 2 (14)
- 10:30 Úsměvy Rudolfa Jelínka
- 11:10 Akce Býčí oko
- 14:00 Z Televarieté
- 14:55 Košile
- 15:20 Nemocnice na kraji města (12)
- 16:10 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 17:00 Na cestě po ostrově Curacao
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (2)
- 20:10 Svět pod hlavou (7)
- 21:05 Neviditelní (9)
- 22:05 Neviditelní (10)
- 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:00 Sisi II (5)
- 23:55 Bardotová (1)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:10 Počasie
- 01:20 Fetiše televízie: Góly, body, televízia
- 01:50 Správy :24
- 02:15 Archív :24
- 02:40 Správy "N"
- 03:35 Počasie
- 03:45 Cez lupu
- 04:15 Správy "N"
- 05:05 Góly-body-sekundy
- 05:25 Počasie
- 05:30 Archív :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet v obrazoch
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Ryža
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Téma :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Raňajky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Súboj veľmocí o Mesiac
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:25 Podfuk za všechny prachy
- 03:10 Aloha, Lásko!
- 05:20 Princezna rebelka
- 07:05 Cesta za králem trollů
- 08:55 Palma
- 11:05 Bohové Egypta
- 13:20 Lovci
- 18:30 Podoby lásky
- 20:15 Vzpomeň si
- 21:55 Na doraz
- 23:40 Noční recepční
- 00:20 Uhorčík (6)
- 01:05 Profesionálové II (Prokletý Fero)
- 01:45 Profesionálové II (Návrat Iris)
- 02:30 Krimi
- 02:50 Na chalupě
- 03:35 Nové bydlení
- 04:20 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 První oddělení II
- 06:55 Policisté v akci
- 07:55 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (31)
- 11:50 Nové bydlení - Dizajn
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Rodinu si nevybíráš)
- 17:55 Soudní síň (Kočka)
- 20:20 Ring volný (2)
- 22:00 15 min. kuchař
- 22:40 15 min. kuchař
- 23:30 V sedmém nebi
- 00:00 Rodinné prípady
- 00:45 Rodinné prípady
- 01:30 Modré z neba
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:00 Svokra
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (74)
- 13:40 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (75)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná XIII (9)
- 21:40 Horná Dolná XIII (10)
- 22:50 Horná Dolná XIII (11)
- 04:25 Opět spolu na chalupě (4)
- 05:10 Na chalupě – Austrálie IV (6)
- 06:00 Dům snů IV (2)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (6)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (6)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (30)
- 09:55 Projekt "Domov" III (2)
- 12:10 Zahrady bájného východu (2)
- 13:15 Zahradníkův svět XII (1)
- 14:20 Dům snů III (10)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (7)
- 16:05 Luxusní domy III (9)
- 16:35 Nastupovat! Vlakem kolem světa (3)
- 17:30 Projekt "Domov" III (3)
- 20:20 Dům snů (7)
- 21:10 Dům snů IV (3)
- 22:00 Dům snů III (11)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (1)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady II (7)
- 01:10 Venom
- 03:00 Sektor III (1)
- 04:00 Rituál
- 06:00 Prázdniny v Karibiku
- 06:30 Třináct životů
- 14:40 Noční let (2)
- 15:30 Jurský svět: Nadvláda
- 17:55 Blue Beetle
- 20:00 Sektor III (1)
- 21:00 Láska a smrt (Lovkyně)
- 21:55 Zóna zájmu
- 23:40 Wonder Woman
- 00:50 Zapadnout bolí
- 02:35 Nejdelší víkend
- 03:50 Creed II
- 06:00 Nejlepších sto let mého života
- 07:25 Dokud jsme mladí
- 09:00 Bláznův ráj
- 10:35 Přátelé III (4)
- 10:55 Přátelé III (5)
- 11:20 Barry Seal: Nebeský gauner
- 13:10 Chůvy
- 14:55 Fotbalový talent VI (3)
- 15:40 Malý Sheldon VII (11)
- 16:00 Neneh Superstar
- 17:40 Agent z Panamy
- 19:30 Počátek
- 21:55 Wanted
- 23:45 Superbad
- 00:15 Mělas to vědět (4)
- 01:05 Boratův navázaný telefilm
- 02:40 Julia II (Krevety na kroupovém lůžku)
- 03:25 Noční let (2)
- 08:25 Stážisti
- 16:25 Zakladatel
- 18:20 Girls VI (9)
- 18:50 Girls VI (10)
- 19:25 Sex ve městě III (Královny dramatu)
- 19:55 Sex ve městě III (Užít si)
- 22:00 Láska a smrt (Lovkyně)
- 23:00 Insidious: Červené dveře
- 01:35 Dřevěné uhlí
- 03:20 Vozík
- 03:40 Argentina, 1985
- 06:00 Slepý muž, který neviděl Titanic
- 07:25 Holčičí film
- 09:05 Břemeno
- 10:40 Hromadění
- 12:50 Máme papeže!
- 14:35 Půlnoc v kině Paradise
- 16:15 Holčičí film
- 17:55 Neznámý muž
- 20:00 Nespoutaná
- 21:40 Lesní duch
- 23:05 Jezabel
- 00:20 Vzpoura ve věznici Carandiru
- 02:45 Jako v úlu
- 09:15 Radikální metoda
- 11:20 Anatomie českého odpoledne
- 11:45 Kosatka
- 13:35 Kaple
- 15:20 Chuť jablek je rudá
- 16:45 Bristol Fashion
- 20:30 Avalon
- 22:35 Všichni bohové nebes
- 04:40 Aljašský trojúhelník (Tajemství Mount Hayes)
- 05:25 Jak to dělají? (15. díl)
- 06:00 Flash (Nepřemožitelný)
- 06:55 Flash (Životní závod)
- 07:50 Prolhané krásky (Bedlam)
- 11:40 Smallville (Dar z nebe)
- 20:00 Bledý jezdec
- 22:15 Policajti z L. A. (Díl 1)
- 23:10 Policajti z L. A. (Díl 2)
- 01:20 Až na krev
- 04:55 Syn draka (1)
- 06:20 Syn draka (2)
- 08:10 Dvojníci
- 10:30 Zapomenutý únos
- 12:10 Kon-Tiki
- 14:45 Indiáni z Větrova
- 16:35 Království za kytaru
- 18:20 Fandy, ó Fandy
- 00:30 Past na lásku
- 01:55 Komplikované osudy
- 03:25 Já jsem…
- 05:35 Hospodu vám nedáme
- 07:10 Princ a já 2
- 08:45 Asterix a Olympijské hry
- 10:40 Jurský masakr
- 12:00 Někdy na tom záleží
- 13:30 Trattoria
- 14:50 Krádež legendy
- 16:15 Všechny cesty vedou do Říma
- 17:45 Neprůstřelný plán
- 19:20 Skoro přátelé
- 21:00 Tělo
- 22:35 Dezertér
- 01:05 After: Přiznání
- 02:50 After: Tajemství
- 04:30 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Strážce majáku
- 07:35 Sammyho dobrodružství 3D
- 09:00 Heidi, děvčátko z hor
- 12:05 Gentleman s pistolí
- 13:35 Chlupáčci
- 15:00 Učitelem z nouze
- 16:45 Zmizelá
- 18:20 Skrytá místnost
- 20:00 Krevní pouta
- 21:45 Nadechni se
- 23:20 Bitva o Hill 60
- 00:25 Přestávka ve vysílání
- 05:05 Starý Bob
- 06:40 Láska v Indii
- 08:15 Kouzelné maliny
- 09:35 Nico - bájný jednorožec
- 11:10 Dobrodružní skauti
- 12:35 Leonie
- 17:20 Muž ve stínu
- 19:25 Nestanu se tvojí ženou
- 21:00 Podfuk
- 22:35 Písečný muž
- 00:30 Králičí nora
- 01:55 Smrtící Krása
- 03:20 Lidé, které možná znáš
- 05:40 Návrat
- 07:40 Criminal Games by Agatha Christie (8)
- 09:25 Vykrutasy
- 11:35 Hořko-sladko
- 19:55 STARS! (- CAMERON DIAZ)
- 20:00 Swindler Seduction
- 21:50 Pěkně hnusný lidi
- 23:50 Svobodní se závazky
- 00:30 Operation Bottleneck
- 01:45 The Driver's Seat
- 03:25 Frieda
- 05:00 Aicha
- 05:20 End of Program
- 06:00 Inale
- 07:25 I Could Be Your Grandmother
- 07:45 Club Paradise
- 08:50 Black Dragons
- 09:50 Father
- 10:10 Flesh And Fury
- 11:30 The Hoodlum
- 12:30 The monopoly of stupidity
- 12:50 The Intruder
- 14:10 The Tailor
- 14:25 Father
- 16:00 The Finding
- 16:25 People We Know Are Confused
- 18:05 Fabiu
- 18:35 The Phantom Of 42nd Street
- 19:35 The Lady Of Musashino
- 21:00 The Last Man On Earth
- 22:25 Ciguenas
- 23:50 Behind Green Lights
- 04:20 TRAVEL THRU HISTORY (TORONTO)
- 04:45 PAST HUNTERS (S1 EP 09: WHITBY HALL)
- 05:35 HIDDEN TRACES
- 06:30 DAY WHEN, THE…
- 07:25 WONDER (SENSORY TRICKS)
- 08:00 STOLEN TREASURES (EP. 4)
- 08:45 ZENITH (EP. 11)
- 09:10 ZENITH (EP. 12)
- 09:40 FLYING OVER THE EARTH (CAP AU NORD)
- 10:10 FLYING OVER THE EARTH (AMERICA)
- 10:40 QUIRKY SCIENCE
- 11:05 QUIRKY SCIENCE
- 11:35 CREATIVE KILLERS (EP. 02)
- 18:35 MINDWORKS (VISUAL PERCEPTION)
- 19:00 MINDWORKS (ALTERED VIEWS)
- 19:25 A YEAR IN THE WILD (EP.3)
- 22:15 OH DIOR!
- 23:00 GALICIA'S DEATH COST
- 23:55 EUROPEAN ISLANDS EP (02: MADEIRA)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE II (1)
- 16:30 HERE COMES THE BRIDE II (2)
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (10)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (11)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (6)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (48)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 CANDIES
- 00:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 00:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 01:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (7)
- 02:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 02:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 03:00 KITE MASTERS 2018 (3)
- 03:30 KITE MASTERS 2018 (4)
- 04:00 GP RACING 2022 (45)
- 04:30 GP RACING 2022 (46)
- 05:00 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 05:30 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 06:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (2)
- 07:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (7)
- 08:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 08:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 09:00 KITE MASTERS 2018 (3)
- 09:30 KITE MASTERS 2018 (4)
- 10:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 10:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 11:00 BOARD STORIES SURFING (39)
- 11:30 BOARD STORIES SURFING (40)
- 12:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (11)
- 12:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (12)
- 13:00 AUTOSPEED 2019 (17)
- 13:30 AUTOSPEED 2019 (18)
- 14:00 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 14:30 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 15:00 CAPE EPIC 2018 (2)
- 15:30 CAPE EPIC 2018 (3)
- 16:00 GEARING UP 2020 (9)
- 16:30 GEARING UP 2020 (10)
- 17:00 WILD SURF 2019 (19)
- 17:30 WILD SURF 2019 (20)
- 22:00 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 22:30 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 23:00 BOAT SHOW 4K (20)
- 23:30 BOAT SHOW 4K (1)
- 08:20 ROAD LESS TRAVELED: MANIPUR
- 09:05 SOUTH SEAS SPEARO (6)
- 09:55 PHOTO NUMBER 6 (9)
- 10:40 SOCIAL FABRIC (THE SUIT)
- 11:05 IMPOSSIBLE HAITIAN STREET FOOD.
- 11:35 SURVIVING MANILA. PART 2
- 18:20 CULINARY HEIGHTS (IKARUS TEAM, S9)
- 19:10 MAX FOODIE (9)
- 20:05 VOLCANO ADVENTURE (VOLCANO HUNTERS)
- 21:00 AT HOME WITH DIDIAYER (SOCAL LOCALE)
- 21:25 HORSES
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:40 Vyrobené na Slovensku (2)
- 00:50 Travelistan (39)
- 01:15 Len peniaze nestačia (21)
- 01:55 Storočie v obrazoch (1)
- 02:55 Extrémne záchranné akcie II (3)
- 03:45 Nevypovedané fakty o arktických vojnách (4)
- 04:45 Objavovanie Británie (4)
- 05:35 Ničivá sila prírody (4)
- 06:35 Dobývanie vesmíru (1)
- 07:35 Travelistan (38)
- 07:55 Doslova
- 08:35 Telenákup (3)
- 08:45 444 dní – Iránska rukojemnícka kríza (1)
- 09:50 Téma (167)
- 12:10 Laogai: čínsky gulag (1)
- 13:15 Telenákup (2)
- 13:25 Najvplyvnejší influenceri v dejinách (2)
- 14:25 Ľudia sú aj politici (43)
- 15:05 Život vo vesmíre (3)
- 16:00 Telenákup (4)
- 16:10 WWII: Detektívovia leteckých nešťastí (3)
- 17:00 Spoločenstvá zvierat (2)
- 18:00 Sadnite si, prosím (26)
- 18:40 Doslova
- 19:20 Telenákup (1)
- 19:30 Superkonštrukcie (2)
- 20:20 Travelistan (37)
- 20:45 Vyrobené na Slovensku (4)
- 21:00 Len peniaze nestačia (22)
- 21:40 Havaj (2)
- 00:15 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 01:15 Naše zprávy
- 01:30 VIP svět
- 01:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:10 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:05 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (8)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Tajemství Josefa Laufera
- 21:05 Tajemství Františka Filipovského
- 22:00 Poklad z půdy
- 23:15 Cyranův poloostrov (8)
- 23:50 Intim Night
- 02:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:40 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:10 Soudkyně Barbara
- 14:20 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:45 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:35 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:55 Babica vs. Sapík
- 01:45 Ostříháno
- 02:45 Na plac!
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Management
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 04:20 Cirkulární Česko: Výroba a využití vodíku v oběhovém hospodářství
- 05:00 Světlá hodinka s Jaroslavem: Juliet Navrátilová(1/2)
- 05:55 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 06:15 Magazín z Valašska: Valmez
- 06:35 Valašský zpravodaj
- 06:45 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 07:00 Olomoucký magazín
- 07:35 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 20:15 Vtipkování: Karel Vágner
- 20:55 Inženýrská odysea: Výměna stráží
- 21:55 Mladý Svět: Nela Boudová
- 22:50 Narcos
- 23:40 Dobrý večer s A11: repríza
- 01:20 Ztracený svět II (6)
- 02:05 Ztracený svět II (7)
- 02:50 Ztracený svět II (8)
- 03:35 Ultrafialoví II (6)
- 04:20 Ultrafialoví II (7)
- 05:05 Totalcar VII (2)
- 05:30 Seriálový tip (1)
- 06:05 Profil zločinu VI (3)
- 07:10 Námořní vyšetřovací služba XVI (17)
- 08:00 Xena (17)
- 09:00 Profil zločinu VI (2)
- 10:05 Profil zločinu VI (3)
- 11:10 Hvězdná brána: Atlantida II (5)
- 12:05 A-Team II (22)
- 13:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (17)
- 13:55 Xena (17)
- 14:55 Profil zločinu VI (4)
- 16:00 Profil zločinu VI (5)
- 17:10 A-Team II (23)
- 20:00 Xena (18)
- 21:00 Zelenáč VI (9)
- 21:55 Tým SEAL V (1)
- 22:50 Tým SEAL V (2)
- 23:45 Tým SEAL V (3)
- 00:50 Ztracený svět III (4)
- 01:45 Ultrafialoví II (11)
- 02:30 Ultrafialoví II (12)
- 03:15 Totalcar V (2)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (2)
- 10:00 Ztracený svět III (3)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (20)
- 13:55 A-Team III (5)
- 14:55 Lovci pokladů II (15)
- 15:55 Lovci pokladů II (16)
- 16:55 Ztracený svět III (4)
- 17:55 Ztracený svět III (5)
- 18:55 Xena III (3)
- 19:50 A-Team III (6)
- 20:50 Společnost Adventure (21)
- 21:50 Lovci pokladů II (15)
- 22:50 Lovci pokladů II (16)
- 23:50 Xena III (3)
- 00:35 Brousko III (93)
- 01:50 Brousko III (94)
- 02:40 Brousko III (95)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (33)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii VI (6)
- 13:35 Ranč Heartland II (12)
- 14:35 Ranč Heartland II (13)
- 15:30 Brousko III (96)
- 16:35 Dcery duchem (34)
- 17:55 Domek na prérii VI (7)
- 18:55 Ranč Heartland II (14)
- 19:55 Ranč Heartland II (15)
- 20:50 Domek na prérii VI (7)
- 21:55 Ranč Heartland II (14)
- 22:50 Ranč Heartland II (15)
- 23:50 Dcery duchem (34)
- 00:05 Ve sklepě
- 01:35 Případ SK1
- 03:40 Ve sklepě
- 09:45 Poslední Mohykán
- 11:05 Zimní spánek
- 14:25 Spavá nemoc
- 16:05 Tramontane
- 17:55 Zeď
- 19:50 Můj král
- 22:00 Hledání
- 00:05 Jací jsme byli
- 02:10 Zabití posvátného jelena
- 04:15 Jací jsme byli
- 09:30 Jací jsme byli
- 11:35 Jimmy P.
- 13:35 Stranou Satana
- 15:30 Nepředstavitelné
- 17:45 Janička z Arku
- 20:05 Pravda
- 22:00 Moucha v kufru
- 23:25 Věrní nevěrní
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Sova)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (4)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:50 O modrém autíčku (Narozeniny)
- 07:00 Staré pověsti české (12)
- 07:05 Broučci (A byla zima...)
- 07:20 Brundibáři (Konzerva)
- 07:30 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila chuligánům spády)
- 07:45 O Dorotce (Dorotka a abeceda)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (A neříkej mi Vašíku)
- 10:05 Staré pověsti české (O Bruncvíkovi)
- 10:15 Broučci (A bylo jaro…,Šťastnou cestu, Broučku!)
- 10:20 Mach a Šebestová
- 10:35 O Dorotce (Dorotka a zpěvák)
- 10:45 Žofka a její dobrodružství (Jak se Žofka stala ředitelkou ZOO)
- 10:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Co to bouchlo?)
- 11:10 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bělovous Zrzunda)
- 11:20 O Mikešovi (Jak se Herodes uzdravil)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a tovaryš)
- 12:00 Obušku, z pytle ven!
- 13:15 Pohádka o Honzovi
- 14:00 Bankovní dům Daubner
- 15:15 Kinosál
- 15:25 Neznámé památky (7)
- 16:00 O moravské zemi
- 20:00 Vítr v kapse
- 21:20 Romance z temnot
- 21:40 Kinosál
- 22:00 Penelopa
- 23:30 Teleshopping
- 08:15 Případ letu MH370 (1)
- 09:20 Barma - Ztracené království
- 12:00 Magnát Onassis
- 13:10 Strůjci zla (Joseph Goebbels)
- 14:20 Teleshopping
- 15:30 1917: Jak se dělá revoluce
- 16:35 Centrála - Historie antikomunismu
- 17:50 Stalingradský kotel
- 22:55 Nálet na Kolín nad Rýnem
- 00:35 Saw 2
- 02:00 Anakonda 4: Cesta krve
- 03:25 Kód neznámý
- 05:15 Close Up III (11)
- 05:45 Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness
- 05:50 Zoom In - Sonic the Hedgehog 2
- 06:00 Zoom In - Cruella
- 06:10 Close Up III (8)
- 06:40 Close Up III (20)
- 07:10 Vraždy odvedle: Jasný důkaz
- 09:00 Láska na vinicích
- 10:30 Promlčeno
- 12:10 Hrad bude můj
- 14:05 Láska na kari
- 20:10 Vikingové II
- 22:00 Srdce z oceli
- 23:45 Krokodýl: Návrat do krvavé laguny
- 01:35 Ledová archa
- 03:30 Žraločí tornádo 2
- 08:30 Život jde dál
- 10:30 Bláznivá svatba
- 12:00 Den zrady
- 13:45 Božská relikvie
- 15:15 Major Payne
- 16:55 Blázni ve vězení
- 20:35 Paradise City
- 22:00 Underworld: Evolution
- 23:40 Poslední mise
- 01:10 Comedy Club (2)
- 01:40 Osudová přitažlivost
- 04:25 Comedy Club (3)
- 04:55 Comedy Club (4)
- 05:25 Comedy Club (5)
- 06:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II (15)
- 06:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II (16)
- 07:00 Tučňáci z Madagaskaru II (9)
- 07:30 Tučňáci z Madagaskaru II (10)
- 20:00 Město Zombie
- 22:00 Comedy Club VIII (6)
- 22:30 Comedy Club VIII (7)
- 23:00 Comedy Club (6)
- 23:30 Červený trpaslík VII (4)
- 00:00 Off The Grid (Loango National Park, Gabon)
- 00:30 Viajar Peru (Huascarán, Peru)
- 01:00 Costa Rica Calling (Episode No. 10))
- 01:30 Backpack (Goa, India)
- 02:00 Xplore Bhutan (Thimpu)
- 02:30 Off The Grid (Lope National Park, Gabon)
- 03:00 Xplore Ireland (Wild Atlantic Way)
- 03:30 Viajar Peru (Trujillo, Peru)
- 04:00 Backpack (Hampi, India)
- 04:30 Foodicted (Jakarta 2)
- 05:00 Xplore Bhutan (Phobjokha)
- 05:30 Off The Grid (Libreville ,Gabon)
- 06:00 Xplore Ireland (Belfast)
- 06:30 Great World Hotels (One And Only Reethi Rah 1)
- 07:00 Backpack (Kabini, India)
- 07:30 Foodicted (Pattaya 1)
- 18:00 Xplore Ireland (Dublin)
- 18:30 Viajar Peru (Huascarán, Peru)
- 19:00 Backpack (Goa, India)
- 19:30 Foodicted (Bali)
- 20:00 Xplore Ireland (Galway)
- 20:30 Foodicted (Jakarta 1)
- 21:00 Off The Grid (Monts De Cristal , Gabon)
- 21:30 Viajar Peru (Lima, Peru)
- 22:00 Xplore Bhutan (Paro)
- 22:30 Backpack (Badami, India)
- 23:00 Xplore Ireland (Galway)
- 23:30 Foodicted (Jakarta 1)
- 00:05 Velký sloní příběh (1)
- 01:00 Náhodná divočina: Evropské Everglades (1)
- 01:55 Po lesních požárech (1)
- 02:50 Hluboko v srdci (1)
- 03:45 Datlové: Příběh dřevorubců (1)
- 00:00 Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání VI (Nástrahy při přistání)
- 00:45 Stavební selhání (7)
- 01:30 Vyšetřování leteckých neštěstí XXIII (Boj s klopením)
- 02:15 Záchrana na zledovatělé silnici VIII (Noční směna)
- 03:00 Odhalená tajemství prastarých těl (Dätgenský muž: Zmrtvýchvstání)
- 03:45 Ostrov mimo zákon VI (Losos nad zlato)
- 04:40 Jak je vidí ptáci (4)
- 05:05 Jednoho dne… (2)
- 06:00 Řecko z ptačí perspektivy (4)
- 06:55 Moře záhadných katastrof III (2)
- 07:50 Mistři ve foukání skla III (3)
- 10:50 Záchranáři - Norsko (5)
- 11:15 Řecko z ptačí perspektivy (4)
- 18:05 Čína shora II (1)
- 19:05 Mistři ve foukání skla III (4)
- 19:35 Mistři ve foukání skla III (5)
- 20:05 Zvláštní a záhadné V (19)
- 21:00 FBI - Agenti řeší případy (26)
- 21:25 Špinavé prádlo II (3)
- 16:10 Prostě maso (6)
- 16:40 Jiří, milovník masa (15)
- 17:10 Justininy francouzské delikatesy (1)
- 17:35 Zachradní kuchyně (3)
- 00:35 Afrika (1)
- 01:40 Serengeti (6)
- 02:50 Život mimo civilizace s Benem Foglem X (1)
- 03:35 Život pod bodem mrazu III (1)
- 10:10 Serengeti III (6)
- 11:25 V továrně VIII (5)
- 14:30 Život mimo civilizace s Benem Foglem IV (7)
- 15:30 Savci (1)
- 16:40 V továrně VIII (6)
- 17:55 V útrobách sopky (3)
- 04:00 Lovci odpadu XIV (22)
- 05:00 Lovci odpadu XIV (23)
- 06:00 Rození obchodníci XVII (5)
- 07:00 Rození obchodníci IV (Corvette C4)
- 07:30 Rození obchodníci IV (Corvette C4)
- 04:00 Zločiny, které otřásly Británií VII (Peter Tobin)
- 04:45 Zločiny, které otřásly Británií VII (John Sweeney)
- 05:35 Motiv k vraždě (Vražda v márnici)
- 06:00 Prvních 48 hodin XXIV (Za lásku a čest / Temná strana lásky)
- 06:50 Vražda: Poslední hodiny IV (Nový kluk v ulici)
- 07:40 Vrazi na ledě IV (Přichází muž se sekerou)
- 00:00 Vlastní říše na břehu jezera (Panská sídla u hlavních vodních cest)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Vlastní dům na Oahu)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Řekněte Aloha Oahu)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (Byteček pro babičku)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (Dovolené na Cape Cod)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Plážový dům v Severní Karolíně)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVIII (Staré vs. nové v St. Louis)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLVIII (Nový začátek v Severní Karolíně)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? V (Skrytý potenciál)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? V (Přeprodej domečku pro panenky)
- 05:30 Mistři bazénů III (Skluzavka do ráje)
- 06:00 Hledáme domek na pláži V (Sněžná návštěva ostrova Camano)
- 06:30 Hledáme domek na pláži V (Pošetilé hledání)
- 07:00 Miniaturní luxus II (Malý řemeslný dům)
- 07:30 Miniaturní luxus II (Malý dům, velká příroda)
- 00:17 Pravidla farmy 7: Zdravá sklizeň (8)
- 00:40 Kuchyně 16: Objetí na talíři (5)
- 01:25 Porážka Bobbyho Flaye 15: Bez špeku (12)
- 01:47 Porážka Bobbyho Flaye 15: Mrzutí krabi (13)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 16: Doruda rozžhavený (1)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 16: Požitkářské způsoby (2)
- 02:55 Porážka Bobbyho Flaye 16: Lepivá situace (3)
- 03:17 Porážka Bobbyho Flaye 16: Pórkové šílenství (4)
- 03:40 Porážka Bobbyho Flaye 16: Ukrást si scénu pro sebe (5)
- 04:02 Porážka Bobbyho Flaye 17: Waltzem k vítězství (1)
- 04:25 Porážka Bobbyho Flaye 17: Kulinářský knockout (2)
- 04:47 Porážka Bobbyho Flaye 17: Porotci jako soutěžící (3)
- 05:10 Pravidla farmy 7: Pozdní snídaně na den otevřených dveří (7)
- 05:35 Pravidla farmy 7: Zdravá sklizeň (8)
- 06:00 Kuchyně 16: 13 x 9 a pohodička (6)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Pohoštění na Halloween (6)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 6: Jarní úklid (6)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 26: Předpověď vítězství (6)
- 00:40 Vetřelci dávnověku XV (Deset nejznámějších pyramidových nalezišť)
- 01:25 Ranč mimozemšťanů III (Skalní dóm)
- 02:10 Válka skladů XV (San Brandi-Dino!)
- 02:35 Válka skladů XV (Dědeček ze zastavárny tě miluje!)
- 03:00 Z ohnivé výhně IX (Výzva rozdrcených aut)
- 03:45 Vetřelci dávnověku VIII (Kruhy z nebe)
- 00:00 Vista Point (Estónsko)
- 00:27 Vista Point (Sicílie)
- 00:54 Planet Terra (Bogor)
- 01:00 Nature Wonders (Jezero Bogoria)
- 01:11 Global Treasures (Šibenik)
- 01:22 Vista Point (New Orleans)
- 01:50 Global Treasures (Ouro Preto)
- 02:00 On Tour (Tatry z vlaku)
- 02:27 Vista Point (Ammán)
- 02:54 Planet Terra (Hamedan)
- 03:00 Cosmos Global (Nanuk)
- 03:53 Planet Terra (Cesta na horu Pilatus)
- 04:00 Vista Point (Kanárske ostrovy)
- 04:27 Global Treasures (Hallstatt)
- 04:38 Planet Terra (Púšť Gobi)
- 04:43 Nature Wonders (Národní park Simienské hory)
- 04:54 Planet Terra (Řezno - Regensburg)
- 05:00 On Tour (Volání divočiny)
- 05:29 Doc Time (Katok)
- 05:55 Planet Terra (Tren A Las Nubes)
- 06:00 Vista Point (Sikkim)
- 06:27 Global Treasures (Kostel a klášter sv. Františka)
- 06:38 Planet Terra (Brescia)
- 06:43 Global Treasures (Kremeľ)
- 06:54 Planet Terra (Vaduz)
- 07:00 Vista Point (Macau)
- 07:27 On Tour (Africké safary balónom)
- 07:54 Planet Terra (Valldemossa)
- 08:00 Terra Mystica (Národní park Bryce Canyon)
- 08:28 Global Treasures (Hachbat)
- 08:39 Footsteps (Výhledy na Semmering)
- 08:50 Global Treasures (Matsue)
- 09:00 Vista Point (Granada)
- 09:27 On Tour (Laponsko)
- 09:54 Planet Terra (Golden Temple)
- 10:00 7 Days (Slovinsko)
- 10:53 Planet Terra (Bagan)
- 11:00 Vista Point (Kapské Mesto)
- 11:27 Global Treasures (Ostrihom)
- 11:38 Planet Terra (Ganden Gonba)
- 11:43 Nature Wonders (Jazero Malawi)
- 11:54 Planet Terra (Bergen)
- 16:00 Vista Point (Petrohrad)
- 16:27 On Tour (Electricos De Lisboa)
- 16:54 Planet Terra (Lindos)
- 17:00 Global Treasures (Hofburg)
- 17:12 Extravaganza (Burdž al-Arab)
- 17:39 Nature Wonders (Akakus)
- 17:50 Global Treasures (Litomyšl)
- 18:00 7 Days (Jižní Korea)
- 18:53 Planet Terra (Varšavské staré město)
- 19:00 On Tour (Vodný raj)
- 19:29 Vista Point (Kalifornský záliv)
- 19:55 Planet Terra (Anuradhapura)
- 20:00 Vista Point (Cinque Terre)
- 20:27 Global Treasures (Darjeeling Himalayan Railway)
- 20:38 Planet Terra (Trenčín)
- 20:43 Nature Wonders (Údolí smrti)
- 20:54 Planet Terra (Tana Hayik)
- 21:00 Vista Point (Brunej)
- 21:27 Regio (Thunské jezero)
- 21:38 Planet Terra (Vientiane)
- 21:43 Global Treasures (Modrá mešita - Mešita sultána Ahmeda)
- 21:54 Planet Terra (Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Basketbal: LOH - finále mužů
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Házená
- 05:00 Cyklistika
- 06:30 Basketbal: LOH - finále mužů
- 08:30 Házená
- 10:15 Cyklistika
- 11:15 Cyklistika
- 12:00 Cyklistika
- 16:00 Cyklistika
- 18:00 Olympijské hry
- 19:00 Basketbal: LOH - finále mužů
- 20:00 Lezení
- 20:30 Teqball
- 21:00 Cyklistika
- 22:00 Trailing
- 23:00 Cyklistika
- 04:00 Olympijské hry
- 06:00 Snooker
- 16:00 Atletika
- 18:00 Snooker
- 20:00 Skoky do vody
- 21:00 Basketbal: LOH - finále mužů
- 22:00 Cyklistika
- 23:00 Házená
- 00:45 Fotbal: Monza - Südtirol
- 02:45 Fotbal: Neapol - Modena
- 04:45 Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas
- 05:00 Poker
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: ZSC Lions - Lausanne
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Box: Alig King of the World
- 20:30 Poker
- 21:30 Superenduro, sestřih, Polsko
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:00 Barranquilla Open 2024
- 18:45 Barranquilla Open 2024
- 20:30 Barranquilla Open 2024
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 00:00 Přednost v jízdě: Audi RS3 (47)
- 00:15 Hraniční jízda podél poledníku (48)
- 00:45 Eastside Motors: Směnné obchody (49)
- 01:35 Stará auta a mimozemšťané (50)
- 02:05 Přednost v jízdě: Audi A3 Sportback (51)
- 02:15 Rychlé kolo: Audi S1 (52)
- 02:45 Rychlé kolo: Corvette C7 (53)
- 03:15 Rychlé kolo: Radikálně (54)
- 03:40 Supertest elektromobilů: Mercedes-Benz EQS 450+ (55)
- 04:40 Test automobilu: Volvo XC40 Recharge (56)
- 04:45 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (57)
- 05:15 Poklady v garáži (1)
- 05:40 Poklady v garáži (2)
- 06:10 Zpětný chod: Lamborghini 400 GT & Miura (3)
- 06:25 Praví chlapi a jejich bouráky (4)
- 06:40 Rychlé kolo: Opel Astra GSE (5)
- 07:10 Reportáž: Fredy Lienhard - vášnivý závodník (6)
- 07:40 Racing Files: Alfa Romeo v motosportu (7)
- 08:10 Blochovy rozbory (8)
- 08:55 Přednost v jízdě: Audi RS3 (9)
- 09:10 Hraniční jízda podél poledníku (10)
- 09:40 Zprávy (11)
- 09:45 Eastside Motors: Směnné obchody (12)
- 00:00 Pěšáci (Spor o kormorány 3.díl)
- 00:30 Magazín Energofish (93)
- 01:00 Rybářské výpravy (Shannon, bláznivá řeka - Štičí duchové)
- 01:30 Feedermánie (Amuři na boilies)
- 02:00 Viktor Takács (Náboženství a myslivost 2.díl)
- 02:30 XXIII. CACIT evropský pohár maďarských ohařů
- 03:00 Divočina (O lovu slonů)
- 03:30 VII. Halcatraz Cup (Levelek 2024)
- 04:00 Nový muškař (22)
- 04:30 TopMix (Rybářská dobrodružství - Kapři západního kanálu Balatonu)
- 05:00 Myslivecká kuchyně (Se Szabolcsem Mikkem)
- 05:30 Péter Pál Halmi (Z otce na dceru)
- 06:00 Divočina (Lov buvola kaferského)
- 06:30 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 1.díl)
- 07:00 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 2.díl)
- 07:30 IX. Hethland Cup
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 New Music Radar
- 15:30 Óčko hity
- 19:00 Czech dance tour
- 19:05 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 New Music Radar
- 15:30 Óčko hity
- 19:00 Czech dance tour
- 19:05 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 17:00 Remastery
- 18:00 Best of EWA FARNA
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 17:00 Remastery
- 18:00 Best of EWA FARNA
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (51)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (147)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Válka Roseových nebude!
- 09:20 Yago, syn džunle (160)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Yago, syn džunle (161)
- 15:55 Wolffův revír (101)
- 16:55 Stefanie (89)
- 17:55 Stefanie (90)
- 18:55 Nespoutaný anděl (113)
- 19:55 Nespoutaný anděl (114)
- 20:55 Wolffův revír (102)
- 21:55 Námořní hlídka (1)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 VÍKEND
- 00:20 TO BYL RO(C)K
- 00:45 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 08:00 TV ROCKPARÁDA
- 09:00 VÍKEND
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 ROCK SPECIÁL
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Retro love
- 01:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Replay 80’
- 22:00 Retro love
- 00:00 Justin Timberlake - FutureSex/LoveShow
- 02:15 The Black Keys
- 02:39 Various Artists
- 03:00 Mötley Crüe
- 04:49 Fall Out Boy
- 06:01 Frank Zappa
- 07:59 James Morrison
- 08:56 Shakira
- 10:30 The Killers
- 11:44 Vance Joy
- 11:55 Various Artists
- 12:04 Mötley Crüe
- 13:53 Fall Out Boy
- 15:01 Robert Plant
- 16:26 Beck
- 17:19 AC/DC
- 17:42 Justin Bieber
- 19:24 John Denver
- 20:39 Various Artists
- 21:00 Ed Sheeran
- 22:45 Chic
- 23:53 Various Artists
- 00:15 K popukání XXVIII (42)
- 00:40 K popukání XXXII (1)
- 01:05 Behind the Music (2021) II (1)
- 02:40 K popukání XXXIV (15)
- 03:00 K popukání XXXIV (16)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXV (12)
- 15:05 Ideální pár VI (11)
- 15:55 Ideální pár VI (12)
- 20:30 Ridiculousness XXXVIII (32)
- 20:55 K popukání XXXIV (25)
- 21:15 K popukání XXXIV (29)
- 21:40 K popukání XXXIV (31)
- 00:00 MTV Top 20
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 15:00 Fresh Out
- 16:00 Taylor Swift Takeover: The Hits!
- 17:00 MTV Top 20
- 19:00 2006: Wrapped!
- 20:00 VMA 2024: The Nominees!
- 21:00 Kings & Queens Of Pop! Top 50
- 05:00 Superstar DJs!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 We Belong Together! Classic...
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Chillout Zone
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 KLUB OSOBNOSTÍ_REPRIZA
- 22:26 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 ZA PÍSNIČKOU DO PRAHY
- 08:30 NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY
- 09:05 ZLATÁ DESÍTKA
- 11:00 DECHOVKA V JEDENÁCT
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ZLATÁ DESÍTKA
- 16:35 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 HARMONIKO, HRAJ...
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 19:30 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 19:55 CHVILKA S...
- 22:40 JEDENÁCT V JEDENÁCT
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 05:20 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 06:10 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 09:10 CHVILKA PRO HARMONIKU
- 09:35 COUNTRY
- 10:05 ŠLÁGR MARKET
- 11:10 CHVILKA S...
- 11:35 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 12:00 COUNTRY
- 12:35 POP ZÁBAVA
- 13:15 LEGENDA ŠLÁGRU
- 13:35 SLOVENSKÝ POZDRAV
- 14:05 ŠLÁGR MARKET
- 15:15 ČAS NA DECHOVKU
- 16:25 ZÁBAVA
- 16:55 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 17:20 POP ZÁBAVA
- 17:50 HARMONIKY
- 18:25 ŠLÁGR MARKET
- 19:30 ŠLÁGR SILVESTRY
- 20:20 POP ZÁBAVA
- 20:50 CHVILKA S...
- 21:20 HARMONIKY
- 22:00 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět II (Telefon)
- 00:20 Gumballův úžasný svět II (Práce)
- 00:30 Gumballův úžasný svět II (Halloween)
- 00:45 Gumballův úžasný svět II (Poklad)
- 00:55 Gumballův úžasný svět II (Slova)
- 01:10 Gumballův úžasný svět II (Omluva)
- 01:25 Gumballův úžasný svět VI (Kámošky)
- 01:35 Gumballův úžasný svět VI (Doupě)
- 01:50 Gumballův úžasný svět VI (Ticho)
- 02:00 Gumballův úžasný svět VI (Budoucnost)
- 02:10 Gumballův úžasný svět VI (Přání)
- 02:20 Gumballův úžasný svět VI (Továrna)
- 02:35 Gumballův úžasný svět VI (Vzpoura)
- 02:45 Gumballův úžasný svět VI (Hlídání)
- 02:55 Gumballův úžasný svět VI (Cennost)
- 03:05 Gumballův úžasný svět VI (Srdce)
- 03:15 Gumballův úžasný svět VI (Strašáci)
- 03:25 Gumballův úžasný svět VI (Kámoši)
- 03:35 Gumballův úžasný svět VI (Agent)
- 03:50 Gumballův úžasný svět VI (Rozhodování)
- 04:00 Gumballův úžasný svět VI (Síť)
- 04:10 Gumballův úžasný svět VI (Inspektor)
- 04:20 Gumballův úžasný svět IV (Návrat)
- 04:30 Gumballův úžasný svět IV (Nepřítel)
- 04:40 Gumballův úžasný svět IV (Parta)
- 04:50 Gumballův úžasný svět IV (Ostatní)
- 05:05 Gumballův úžasný svět IV (Podpis)
- 05:15 Gumballův úžasný svět IV (Dárek)
- 05:25 Gumballův úžasný svět IV (Učeň)
- 05:35 Gumballův úžasný svět IV (Otrava)
- 05:45 Gumballův úžasný svět IV (Obejmutí)
- 06:00 Craig od potoka III (Odpolední svačinová výzva)
- 06:10 Craig od potoka III (Netvor z bažin)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VI (Vánoční křižáci)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VI (Beast Boy na poličce)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VI (Odejdi)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VI (Kniha rekordů)
- 07:20 Bakugan
- 07:30 Bakugan
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Dračí škůdci)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Méďové v oblacích)
- 08:15 Mladí Titáni do toho! III (Kočičí zalíbení)
- 08:25 Mladí Titáni do toho! III (Den nohou)
- 08:35 Mladí Titáni do toho! III (Cena zubů)
- 08:50 Mladí Titáni do toho! III (Croissant)
- 09:00 Mladí Titáni do toho! III (Peprný život)
- 09:15 Mladí Titáni do toho! III (Špagetalčík)
- 09:25 Mladí Titáni do toho! III (Nikdy se nerozhoduj sám)
- 09:35 Mladí Titáni do toho! III (Hej ty, nezapomeň nezapomenout)
- 09:50 Mladí Titáni do toho! III (Čtvrtá stěna)
- 10:00 Mladí Titáni do toho! III (40%, 40%, 20%)
- 10:15 Mladí Titáni do toho! III (Pohádky naruby)
- 10:25 Mladí Titáni do toho! III (Rozsudek)
- 10:45 Mladí Titáni do toho! III (Zvířecí proměna)
- 10:55 Mladí Titáni do toho! III (Strašidelný taneček)
- 10:56 Mladí Titáni do toho! II
- 11:10 Mladí Titáni do toho! III (Beast Boyovy narozeniny!)
- 11:20 Mladí Titáni do toho! III (Černý pátek)
- 11:35 Mladí Titáni do toho! III (Rozcvička)
- 11:45 Mladí Titáni do toho! III (Dvě části, část 1)
- 11:55 Mladí Titáni do toho! III (Dvě části, část 2)
- 12:10 Mladí Titáni do toho! III (Pravý význam Vánoc)
- 12:20 Mladí Titáni do toho! III (Garážový výprodej)
- 12:30 Mladí Titáni do toho! III (Beast Boyův Štastný den Svatého Patricka, i jeho smůla)
- 12:45 Mladí Titáni do toho! III (Tajná zahrada)
- 12:55 Mladí Titáni do toho! III (Krutý hihňající se démon)
- 13:10 Mladí Titáni do toho! III (A co trocha snahy?)
- 13:20 Mladí Titáni do toho! III (Díl z láhve)
- 13:30 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a neústupní trolové)
- 13:40 Craig od potoka IV (Bernard od potoka - část 1.)
- 13:50 Craig od potoka IV (Bernard od potoka - část 2.)
- 14:05 Craig od potoka IV (Být zas cool)
- 14:15 Craig od potoka (Máš babu)
- 14:30 Totální Dramarama (Epizoda 21)
- 14:40 Totální Dramarama (Epizoda 23)
- 14:55 Totální Dramarama (Epizoda 24)
- 15:05 Totální Dramarama (Epizoda 25)
- 15:10 Lamput IV (Útěk z vězení)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VI (Veno Neno)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VI (Zimdings)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VI (Nepouštěj to!)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VI (Hagbís)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Dům Baby Jagy)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Pohádka o dvou Leďácích)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Ovčáčtí medvídci)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Leďákův mazlík)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a Žabí princ)
- 17:15 Pan Magoo II (Kočičí pohoda)
- 17:20 Pan Magoo II (Fizzův nový asistent)
- 17:30 Pan Magoo II (Horor)
- 17:45 Craig od potoka (J.P. mimozemšťan)
- 17:55 Craig od potoka (Výprava za večeří)
- 18:05 Craig od potoka (Jessica na výpravě)
- 18:20 Craig od potoka (Večeře u potoka)
- 18:30 Craig od potoka (Hmyzí město)
- 18:45 Ben 10 (Zombozův svět)
- 18:55 Ben 10 (Nelaseruj mě, brácho!)
- 19:05 Ben 10 II (Na startu)
- 19:25 Totální Dramarama II (Kyberkrocan)
- 19:35 Totální Dramarama II (Sváči do budoucnosti)
- 19:45 Lamput IV (Únos)
- 19:55 Mladí Titáni do toho!
- 20:05 Mladí Titáni do toho!
- 20:15 Mladí Titáni do toho!
- 20:35 Bakugan
- 20:45 Bakugan
- 21:00 Gumballův úžasný svět II (Lebka)
- 21:10 Gumballův úžasný svět II (Vánoce)
- 21:25 Gumballův úžasný svět II (Hodinky)
- 21:35 Gumballův úžasný svět II (Sázka)
- 21:55 Gumballův úžasný svět II (Balík)
- 22:05 Gumballův úžasný svět II (Zrádci)
- 22:20 Gumballův úžasný svět II (Autorita)
- 22:30 Gumballův úžasný svět II (Virus)
- 22:45 Gumballův úžasný svět II (Poník)
- 23:00 Gumballův úžasný svět II (Bouřka)
- 23:15 Gumballův úžasný svět II (Sen)
- 23:25 Gumballův úžasný svět II (Podržtaška)
- 23:40 Gumballův úžasný svět II (Hrdina)
- 23:50 Gumballův úžasný svět II (Fotka)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings (Bear Itch)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings (Thirst Quencher)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings (Spider Lemmings)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings (Random Bear)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings (Lemming Interference)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings (High Voltage Bear Attack)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings (Bear Scents)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables II (The Smallest of Problems)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables II (Puffy Dumplings)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables II (Mr. Big Pants)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables II (Potrait of a Mushable)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Blast Off)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (K-9: Space Puppy)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Cousin Billy)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Bright Light)
- 02:50 Batwheels (Harley Did It)
- 03:00 Batwheels (A Tale of Two Bibis)
- 03:15 Batwheels (Wheel Side Story)
- 03:25 Batwheels (Bam's Clawful Mistake)
- 03:35 Batwheels (Buff in a China Shop)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings II (Hocus Pocus Lemmingus)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings III (Lemming Fortune)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings III (Tough Medicine)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings III (Domestic Shaolin)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings III (Peaceable Enemies)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings III (The Legend Of The Lemmings)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings III (Dragons & Bears)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings III (Bamboo Warfare)
- 04:50 Tom and Jerry (Ice Ice Paradise)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Return of Pumpkinhead)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (Doozy of a Woozy)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Wizard Gets Witched)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Toto A Go! Go!)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Cap'n Bill In Going Nowhere Fast)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings (Bear Itch)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings (Thirst Quencher)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings (Spider Lemmings)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings (Random Bear)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings (Lemming Interference)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings (High Voltage Bear Attack)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings (Bear Scents)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (Diabolical Labyrinth)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings IV (Cozy Nest)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings III (Breathless)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings (Bear Luck)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings (Magnetic Bear)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Charm)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings (Bear's Best Friend)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings (Super Grizzy Bros)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings (Fake Brothers)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings (Mind in a Whirl)
- 08:30 Grizzy and The Lemmings (A Sizeable Problem)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings (Treasure Bear)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings (In the Service of His Majesty)
- 08:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (James and the Dragon)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (Wanted)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (Gadget Kid)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series (The Visitor)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series (The Big TV)
- 09:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About What We Find Funny)
- 10:00 Lucas the Spider (A New Spider in Town)
- 10:05 Lucas the Spider (Dollhouse Mates)
- 10:10 Lucas the Spider (Lucas we have a Problem)
- 10:15 Lucas the Spider (Egg-Scuse Me)
- 10:30 Lucas the Spider (Pokey Dokey)
- 10:35 Lucas the Spider (Boot Castle)
- 10:45 Lucas the Spider (Avocado's Long Time Out)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (Diabolical Labyrinth)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (Cozy Nest)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Breathless)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (Substitute Egg)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Lemmings Constellation)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Spinning Lemmings)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (Polar Super Star)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Dino Fright)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Race Track Race)
- 12:25 The Tom and Jerry Show IV (A Rare Breed)
- 12:35 The Tom and Jerry Show IV (Oh Brother)
- 12:40 The Tom and Jerry Show IV (Who Sled the Dogs Out?)
- 12:55 The Tom and Jerry Show IV (Tick Tick Tick)
- 13:00 The Tom and Jerry Show IV (The Butterfly Effect)
- 13:10 The Tom and Jerry Show IV (Curiosity Thrilled the Cat)
- 13:15 The Tom and Jerry Show IV (The Wearing of the Green)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Jurassic Bean)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Caring Bean)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (Opera Bean)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (Taxi Bean)
- 14:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Taking Your Time)
- 14:30 Lucas the Spider (Tanks Giving)
- 14:35 Lucas the Spider (Flying)
- 14:40 Lucas the Spider (Dr. Lucas is in the House)
- 14:55 Lucas the Spider (Arlo's Portrait)
- 15:00 Lucas the Spider (House Flies Don't Dance)
- 15:10 Lucas the Spider (Flying the Nest)
- 15:15 Lucas the Spider (The Insult)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (Beetle Buddies)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (Night of the Dark Forest)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Cheesy Peasy)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Dino Fright)
- 16:25 The Tom and Jerry Show (Spike Gets Skooled)
- 16:35 The Tom and Jerry Show (Cat's Ruffled Fur-niture)
- 16:55 The Tom and Jerry Show II (Round Tripped)
- 17:00 The Tom and Jerry Show II (Smitten with the Kitten)
- 17:10 The Tom and Jerry Show II (Cheesy Ball Run)
- 17:15 The Tom and Jerry Show II (Say Uncle)
- 17:30 The Tom and Jerry Show (Sleep Disorder)
- 17:40 The Tom and Jerry Show (Tom's In-Tents Adventure)
- 18:00 Batwheels (Keep Calm and Roll On)
- 18:10 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (Diabolical Labyrinth)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings IV (Cozy Nest)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings III (Breathless)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings (Snow Lemmings)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings (Augmented Bear)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings (Lemmings Under Pressure)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings (Lemmings in Space)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables II (Beetle Buddies)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables II (Night of the Dark Forest)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (Pizza Bean)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (The Photograph)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (Dancing Bean)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Shopping)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Beach)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings II (No See, No Do)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Animal Pics)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Bear Diet)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Balloon Bear)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Bear Pillow)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Hooks and Loops Bear)
- 22:00 Alice & Lewis (The New Friend)
- 22:10 Alice & Lewis (Long Live The Queen!)
- 22:25 Alice & Lewis (Alice in the Sky)
- 22:40 Alice & Lewis (Flea Jump)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Rock On)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Buzz In)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Snow Cap)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings IV (Star Of The Day)
- 00:15 Spongebob v kalhotách VI (Společenské hry / Kouzelná jeskyně)
- 00:40 Spongebob v kalhotách VII (Umělecké dílo / Plží invaze)
- 01:05 Tajemství Hunterových IV (Sally Hunter)
- 01:25 Tajemství Hunterových IV (Kvantové problémy a slepé uličky)
- 01:50 Victorious (Velký ping-pongový podfuk)
- 02:05 Victorious (Hvězda Woku)
- 02:30 iCarly (iVyhraj rande)
- 02:50 iCarly (iZamilovaná učitelka)
- 03:10 Tajemství Hunterových IV (Čas testování)
- 03:35 Tajemství Hunterových IV (Vymyté mozky)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Rokolébavka pro Neje / Skoktejl)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Super-lupínky / Jako frajeři)
- 04:35 44 koček II (Kočkovousův poklad)
- 04:50 44 koček II (Myši na útěku!)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Zeela The Great)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Bojovník silnic / Taneční souboj)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Ztracené děvče / Oslava pro cestovatele časem)
- 06:00 Šmoulové (Šmoul-fu / Plínkobot)
- 06:25 Šmoulové (Trápení s nosem / Nešika není nešika)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Dovolená na benzínce / Barbarka Bunny)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Zvláštně uspokojivé / Starostka Katastrofa)
- 07:50 Casagrandovi II (Zoo pohotovost)
- 10:00 Spongebob v kalhotách XII (Louie z majáku / Škytavkový mor)
- 10:25 Spongebob v kalhotách XIV (Měsíční půlky / Hysterická historie)
- 10:55 Spongebob v kalhotách XIV (Bassepiák / Krabice pro hlupáky Sépiáky)
- 11:25 Spongebob v kalhotách XI (Jeskynní prahouba / Pasáček škeblí)
- 11:55 Spongebob v kalhotách VI (Večírek s přespáním / Soutěž mazlíčků)
- 14:10 Hlasiťákovi VI (Ano, šéfe / Sbohem, gauči)
- 14:35 Hlasiťákovi VI (Kdo se směje naposled / Řidičák)
- 15:00 Spongebob v kalhotách XIII (Můj kámoš hambáč / Zábavtické)
- 15:30 Spongebob v kalhotách XIII (Škebloptáci / Útok alergie!)
- 15:55 Spongebob v kalhotách XIII (Food Pbfft! Truck / Holky jménem chaos)
- 00:20 Jelení skvadra III (Loď s pokladem / Přespávačka na Třpytivém ostrově)
- 00:45 Jelení skvadra III (Zlatí netopýři / Kabelka zkázy)
- 01:10 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Plachtící Přátele / Tlapky Zachraňují Satelit)
- 01:30 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují vzducholoď / Tlapky zachraňují kuchařskou chilli soutěž)
- 01:55 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují maličkého tučňáka / Tlapky zachraňují kočičí soutěž)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci V (Ostrov ztraceného pokladu)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci V (Hrdinné chůvy)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci V (Plamínek a čtyřkoláci)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci V (Potíže s hračkami)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci V (Čtyřkolák zmrzlinář)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci V (Hry o zlatou medaili)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci V (Velký vesmírný závod)
- 04:50 Tlapková patrola (Tlapky a Fazolka / Tlapky Zachraňují Turbotovy)
- 05:15 Tlapková patrola (Tlapky a Majákové Boogie / Tlapky Zachraňují Rydera)
- 05:35 Tlapková patrola (Velký Závod Tlapek / Tlapky a Dort)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci (Raketa na útěku)
- 06:25 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují zamrzlý tábor / Tlapky zachraňují kvašené okurky?)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví hvězdárnu / Parta staví lanový sjezd.)
- 07:15 DORA (Chyťte Quickatooa)
- 07:30 DORA (Ztracený Lorito)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (A titkos jelszó / Társas hétfő)
- 08:15 BARBAPAPA a jeho rodinka (Trumfnu tě dvakrát / Roj)
- 08:45 BARBAPAPA a jeho rodinka (Tráva je vždycky zelenější... / Až vyrostu)
- 09:10 BARBAPAPA a jeho rodinka (Jeskyně Barbapapových / Malí bubáci)
- 09:40 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington a malování / Jak Paddington našel zakopaný poklad)
- 10:05 Prasátko Peppa III (Hasičský sbor)
- 10:10 Prasátko Peppa III (Princezna Peppa)
- 10:15 Prasátko Peppa III (Školičkový méďa)
- 10:20 Prasátko Peppa III (Daníkova pirátská oslava)
- 10:25 Prasátko Peppa III (Do města přijíždí pan Brambora)
- 10:35 Prasátko Peppa III (Výlet vlakem)
- 10:40 Prasátko Peppa III (Den talentů)
- 10:45 Prasátko Peppa III (Výprava na měsíc)
- 10:50 Prasátko Peppa III (Děda na hřišti)
- 10:55 Prasátko Peppa III (Rybička Zlatuška)
- 10:56 Velká show malého žraločátka II (Rybí síla / Tréninkový den pro superhrdinu)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví obří přehradu / Parta zabezpečuje farmu proti veverkám!)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta staví magickou fontánu / Parta staví kolotoč)
- 12:20 Tlapková patrola (Tlapky a Pirátský Poklad)
- 12:45 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují divný psí den / Tlapky zachraňují běžícího starostu)
- 13:15 Tlapková Patrola X (Tlapky zastavují stroj na hledání zlata / Tlapky pomáhají starostu Humdingerovi z džemu)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví hvězdárnu / Parta staví lanový sjezd.)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví knihovnu s čajovnou / Parta staví taneční parket)
- 14:30 DORA (Dobrodružství s Alebrijes)
- 14:50 DORA (Pojďme pro nanuky!)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddington a záhadný hrdina / Paddington a jeho hrdina)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Barbazooův deníček / Skvělá novinářka)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Soukromý klub / Zelené řasy)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddington a prokletá helouvínská show / Jak Paddington zachránil podzimní slavnosti)
- 20:30 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují hravého draka / Tlapky zachraňují potvůrky)
- 20:55 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují přespávačku + Tlapky zachraňují karneval)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Ať zvítězí spravedlnost)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Biopohroma)
- 22:10 Prasátko Peppa II (Mlha)
- 22:15 Prasátko Peppa II (Tomovy narozeniny)
- 22:20 Prasátko Peppa II (Šnečci)
- 22:25 Prasátko Peppa II (Sportovní den)
- 22:35 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují Jakův dort / Tlapky zachraňují divokého jezdce)
- 22:55 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují létající jídlo / Tlapky zachraňují ruské kolo)
- 23:25 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují náměsíčného medvěda / Tlapky zachraňují kovboje Dannyho)
- 23:55 Jelení skvadra III (Tučňáčí panika / Bludiště v jeskyni)
- 00:15 Ghostforce (13)
- 00:40 Ghostforce (14)
- 01:05 Tým Tiki (32)
- 01:25 Tým Tiki (33)
- 01:45 Tým Tiki (34)
- 02:10 Anna mezi obojživelníky (40)
- 02:35 Anna mezi obojživelníky (1)
- 02:55 Anna mezi obojživelníky (2)
- 03:15 Ghostforce (11)
- 03:40 Ghostforce (12)
- 04:00 Pyžamasky (18)
- 04:25 Pyžamasky (19)
- 04:45 Anna mezi obojživelníky (23)
- 05:10 Anna mezi obojživelníky (24)
- 05:30 Kluk, holka atd. (70)
- 05:40 Taffy (78)
- 05:50 Taffy (75)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (102)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (103)
- 06:55 Blue (99)
- 07:05 Blue (100)
- 07:10 Blue (101)
- 07:25 Blue (102)
- 07:30 Blue (103)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (24)
- 14:20 Příšerky v rachotě (20)
- 14:55 Příšerky v rachotě (4)
- 15:20 Blue (135)
- 15:30 Blue (136)
- 15:40 Blue (137)
- 15:50 Blue (138)
- 15:55 Blue (139)
- 16:10 Kiff (9)
- 16:35 Kiff (10)
- 17:00 Kouzelná beruška a černý kocour (127)
- 17:25 Kouzelná beruška a černý kocour (128)
- 17:55 Greenovi ve velkoměstě (23)
- 18:25 Greenovi ve velkoměstě (22)
- 18:50 Greenovi ve velkoměstě (24)
- 19:20 Greenovi ve velkoměstě (27)
- 19:50 Blue (39)
- 19:55 Blue (40)
- 20:00 Blue (41)
- 20:10 Blue (42)
- 20:20 Blue (43)
- 20:30 Blue (44)
- 20:35 Blue (45)
- 20:50 Příšerky v rachotě (11)
- 21:15 Příšerky v rachotě (12)
- 21:45 Jessie (32)
- 22:15 Jessie (36)
- 22:40 U Raven Doma (72)
- 23:10 U Raven Doma (75)
- 23:40 Kluk, holka atd. (59)
- 23:50 Kluk, holka atd. (60)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (14)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (15)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (16)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (7)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (9)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (10)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (10)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (16)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (17)
- 04:00 Eureka! (5)
- 04:30 Eureka! (6)
- 05:00 Eureka! (7)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (11)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (12)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (13)
- 07:00 Bluey (61)
- 07:10 Bluey (62)
- 07:20 Bluey (63)
- 07:30 Bluey (64)
- 07:40 Bluey (65)
- 07:50 Bluey (66)
- 08:00 Bluey (67)
- 08:10 Bluey (68)
- 08:20 Bluey (69)
- 08:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (73)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (28)
- 09:00 Minnie's Winter Bow Show
- 10:00 Firebuds (17)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (43)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (12)
- 11:30 SuperKitties (2)
- 12:00 Pupstruction (2)
- 12:30 Bluey (96)
- 12:40 Bluey (97)
- 12:50 Bluey (98)
- 13:00 Bluey (99)
- 13:10 Bluey (100)
- 13:20 Bluey (101)
- 13:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (73)
- 13:30 Firebuds (19)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (42)
- 14:30 The Lion Guard (77)
- 15:00 The Lion Guard (78)
- 15:30 SuperKitties (5)
- 16:00 Pupstruction (3)
- 16:30 Pupstruction (4)
- 17:00 Bluey (61)
- 17:10 Bluey (62)
- 17:20 Bluey (63)
- 17:30 Bluey (64)
- 17:40 Bluey (65)
- 17:50 Bluey (66)
- 17:55 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (73)
- 18:00 SuperKitties (3)
- 18:30 Sofia The First (61)
- 19:00 Sofia The First (62)
- 19:30 Bluey (26)
- 19:40 Bluey (27)
- 19:50 Bluey (28)
- 20:00 Bluey (29)
- 20:10 Bluey (46)
- 20:20 Bluey (47)
- 20:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (73)
- 20:30 SuperKitties (5)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (30)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (25)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (33)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (47)
- 23:00 PJ Masks (37)
- 23:25 PJ Masks (38)
- 23:50 PJ Masks (39)
- 00:13 Bořek stavitel (17)
- 00:23 Bořek stavitel (18)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (51)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (52)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (1)
- 01:12 Inui (35)
- 01:20 Hurá za hádankou (19)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (8)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (9)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (8)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (13)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (14)
- 02:55 Chuck a přátelé (16)
- 03:07 Chuggington (6)
- 03:17 Chuggington (7)
- 03:29 Angelína balerína (15)
- 03:42 Angelína balerína (16)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (11)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (12)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (29)
- 04:38 Bořek stavitel (24)
- 04:48 Bořek stavitel (25)
- 05:01 Hurá za hádankou (25)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (17)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (18)
- 05:49 Požárník Sam (22)
- 06:00 Trojčata (27)
- 06:07 Trojčata (28)
- 06:14 Trojčata (29)
- 06:25 Bing (47)
- 06:32 Bing (48)
- 06:39 Bing (49)
- 06:46 Bing (50)
- 06:55 Grisu (52)
- 07:08 Tilda (7)
- 07:15 Tilda (8)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (19)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (30)
- 07:47 Caillou (7)
- 07:58 Caillou (8)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (7)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (8)
- 08:35 Doodleboo (49)
- 08:40 Doodleboo (50)
- 08:45 Doodleboo (51)
- 08:50 Doodleboo (52)
- 08:55 Doodleboo (1)
- 09:05 Daisy a Ollie (8)
- 09:13 Daisy a Ollie (9)
- 09:20 Daisy a Ollie (10)
- 09:31 Hurá za hádankou (23)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (15)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (16)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (17)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (7)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (8)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (7)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (8)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (33)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (34)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (4)
- 11:18 Pettson a Fiškus (7)
- 11:30 Pettson a Fiškus (8)
- 11:43 Grisu (1)
- 11:54 Grisu (2)
- 12:07 Daisy a Ollie (23)
- 12:14 Daisy a Ollie (24)
- 12:21 Daisy a Ollie (25)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (50)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (51)
- 12:52 Bing (14)
- 13:00 Bing (15)
- 13:08 Bing (16)
- 13:20 Trojčata (53)
- 13:27 Trojčata (54)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (9)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (17)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (18)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (19)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (10)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (11)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (19)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (36)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (37)
- 15:00 Kipper (10)
- 15:09 Kipper (11)
- 15:19 Simon (43)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (19)
- 15:38 Woozle a Pip (12)
- 15:46 Tilda (9)
- 15:53 Tilda (10)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (43)
- 16:16 Pettson a Fiškus (4)
- 16:29 Caillou (9)
- 16:40 Caillou (10)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (17)
- 17:07 Doodleboo (24)
- 17:12 Doodleboo (25)
- 17:17 Doodleboo (26)
- 17:22 Doodleboo (27)
- 17:27 Doodleboo (28)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (41)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (42)
- 17:59 Požárník Sam (14)
- 18:10 Požárník Sam (15)
- 18:23 Berry a Dolly (10)
- 18:28 Berry a Dolly (11)
- 18:33 Berry a Dolly
- 18:39 Bing (78)
- 18:46 Bing (1)
- 18:53 Bing (2)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (15)
- 19:15 Pettson a Fiškus (4)
- 19:28 Grisu (51)
- 19:40 Grisu (52)
- 19:52 Daisy a Ollie (7)
- 19:59 Daisy a Ollie (8)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (19)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (50)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (51)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (19)
- 20:57 Tilda (7)
- 21:04 Tilda (8)
- 21:12 Kipper (12)
- 21:21 Kipper (13)
- 21:31 Caillou (7)
- 21:42 Caillou (8)
- 21:55 Chuggington (17)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (10)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (11)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (18)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (19)
- 23:05 Bing (69)
- 23:12 Bing (70)
- 23:20 Bing (71)
- 23:27 Bing (72)
- 23:35 Bing (73)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (16)
- 23:47 Oswald (20)
- 23:59 Oswald (21)
- 00:00 Sestry (Píp, píp mánie)
- 00:10 Sestry (Zachraňte Pidika!)
- 00:20 Lou! (Špatný kontakt)
- 00:30 Lou! (Na lince)
- 00:45 Mia a já IV (V rytmu)
- 01:05 Mia a já IV (Souboj Panů)
- 01:30 Agentka 203 (Nový agent)
- 01:55 Agentka 203 (Výlet)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (19)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (20)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Lízátko)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mýdlo)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Satelit)
- 03:05 Život s tátou (41)
- 03:15 Život s tátou (42)
- 03:25 Život s tátou (43)
- 03:35 Život s tátou (44)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (41)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (42)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (43)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (44)
- 04:35 Agentka 203 (Máma ví všechno nejlíp)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Pauza od Norma)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Moudrost rypoše lysého)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zrcadlo)
- 05:35 Mia a já IV (Visuté zahrady)
- 06:00 Lou! (Díky, dešti)
- 06:10 Lou! (Máte vzkaz)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (12)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Mazlíčci vs. otrapové)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 1. část)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zrcadlo)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Platební karta)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Deštník)
- 11:00 Sestry (Díky za hlouposti)
- 11:10 Sestry (Ta nejhorší z nich)
- 11:30 Lou! (Rozkošná babička)
- 11:40 Lou! (Ztráta a rachot)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kuličkové pero)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Plínka)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Ga Ba Gů Ba Ga)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách III (Poslední kšeft)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hra na mrtvého)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Sugar a Elliot jdou do toho)
- 20:00 Jetsonovi: Film
- 21:30 Mia a já IV (Pod palbou)
- 22:00 Sestry (Jedna jako druhá)
- 22:10 Sestry (Bratříček)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kytara)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Brýle)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kuličkové pero)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (39)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (40)
- 23:30 Život s tátou (41)
- 23:40 Život s tátou (42)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Oliver)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Stick with Mick)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (17)
- 00:10 Kikoriki (10)
- 00:20 Flopy (114)
- 00:35 Šmolkovia (51)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (33)
- 01:10 Esá z pralesa (24)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (5)
- 01:35 Volám sa Caillou V (17)
- 02:00 Dumper a Skoop (13)
- 02:15 Panda a Krash (51)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (12)
- 02:55 Myšiak Anatole (14)
- 03:20 Monchhichi II (34)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (12)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 04:20 Malý medvedík (7)
- 04:45 Ruby z dúhy (4)
- 05:10 Bob staviteľ (50)
- 05:25 Ocko hrdina (2)
- 05:30 Duda a Dada (12)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (8)
- 05:55 Máša a medveď (117)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (27)
- 06:30 Ocko hrdina (3)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (12)
- 06:40 Veselé zajačiky V (13)
- 06:45 Telka Strýka Baltazára IV (7)
- 07:00 Eggy Pops II (12)
- 07:05 Flopy (115)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (20)
- 07:25 Ocko hrdina (4)
- 07:30 Malý medvedík (8)
- 07:55 Drobčekovia (7)
- 08:10 Máša a medveď (1)
- 08:20 Veselé zajačiky V (14)
- 08:30 Fíha Tralala (4)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (3)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (1)
- 08:55 Ovečka Shaun (19)
- 09:00 Maličké príšerky (3)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (8)
- 09:15 Slnečný Rej (14)
- 09:25 Esá z pralesa (24)
- 09:35 Veselé zajačiky V (15)
- 09:40 Ruby z dúhy (4)
- 10:10 Smejko a Tanculienka (19)
- 10:20 Bob staviteľ (50)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (48)
- 10:55 Zvedavkovci (28)
- 11:10 Monchhichi II (34)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (9)
- 11:25 Rozprávky líšky a vlka (9)
- 11:50 Panda a Kiwi (22)
- 11:55 Ovečka Shaun (20)
- 12:00 Volám sa Caillou V (17)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (11)
- 12:30 Polly Pocket (8)
- 12:35 Flopy (116)
- 12:50 Ruby z dúhy (5)
- 13:15 Povolania s Nitkou (3)
- 13:40 Malý silák Bheem (36)
- 13:45 Veselé zajačiky V (16)
- 13:50 Panda a Krash (51)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop (13)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (33)
- 14:40 Maličké príšerky (4)
- 14:45 Máša a medveď (2)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (23)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (12)
- 15:20 Esá z pralesa (25)
- 15:35 Ohrozené druhy (24)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (20)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 16:25 Bob staviteľ (51)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (2)
- 16:45 Monchhichi II (35)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (9)
- 17:05 Ovečka Shaun (21)
- 17:15 Zábavné zvieratká (4)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (18)
- 17:35 Ruby z dúhy (6)
- 18:00 Volám sa Caillou V (18)
- 18:25 Drobčekovia (8)
- 18:40 Ovečka Shaun (22)
- 18:50 Flopy (117)
- 19:10 Maličké príšerky (5)
- 19:15 Zvedavkovci (29)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (5)
- 19:45 Máša a medveď (3)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (20)
- 20:05 Esá z pralesa (26)
- 20:15 Bob staviteľ (52)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (3)
- 20:40 Slnečný Rej (15)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (24)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (5)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (16)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (6)
- 22:05 Monchhichi II (36)
- 22:15 Myšiak Anatole (15)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (19)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (21)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (12)
- 23:35 Mášine rozprávky (12)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (12)
- 23:45 Veselé zajačiky V (17)
- 23:50 Malý silák Bheem (37)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Cry Witch: Take My Land, Take My Life (1)
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 04:00 African Voices: My Drive (African Voices: My Drive 2)
- 04:30 Marketplace Asia (Marketplace Asia August 2024)
- 04:45 Marketplace Middle East (Marketplace Middle East August 2024)
- 05:00 Connecting Africa (Connecting Africa LCONAFR144)
- 05:30 Inside Africa (Inside Africa LIAFR679)
- 06:00 CNN Newsroom (Monday, August 12, 2024 12am ET)
- 06:45 World Sport (Monday, August 12, 2024 1245am ET)
- 07:00 CNN Newsroom (Monday, August 12, 2024 1am ET)
- 00:14 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 00:40 MÉTÉO
- 00:43 MEURTRES Á FONT-ROMEU
- 02:18 QUEL TEMPS POUR LA PLANÉTE ?
- 02:29 AU COEUR DE PALÉO
- 03:15 AU COEUR DE PALÉO
- 04:00 VOYAGE DE REVE
- 04:24 HUREL, UNE MAISON COUSUE DE FIL D'OR
- 05:13 CHÂTEAU !
- 05:30 LE MIRACLE SUISSE
- 06:00 RASSEMBLANCE
- 06:30 LE 6H00 INFO
- 06:50 MÉTÉO
- 06:53 MERCI PROFESSEUR !
- 07:00 LES 100 LIEUX QU'IL FAUT VOIR
- 07:54 #VF
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 KID LUCKY
- 08:52 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 08:58 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 09:04 CONTE-NOUS !
- 09:07 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:32 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:35 COURANTS D'EST
- 10:02 NOMADE
- 10:30 ÉPICERIE FINE
- 10:56 LES ATHLÉTES DE LA NATURE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:14 MÉTÉO
- 11:17 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:30 BEAUVOIR, L'AVENTURE D'ETRE SOI
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:00 100 % BIO
- 15:31 DANS LA BULLE DE...
- 16:00 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:23 VESTIAIRES
- 16:26 LES ATHLÉTES DE LA NATURE
- 16:28 SÉRIEUX ?
- 17:00 LE POINT
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 TÉLÉCLUB
- 20:09 COSY, LE MAG DÉCO
- 20:23 LES ATHLÉTES DE LA NATURE
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:56 MÉTÉO
- 20:58 FORT BOYARD 2023 - LES NOUVEAUX ATOUTS DU PÉRE FOURAS
- 22:53 LE JOURNAL DE LA RTS
- 23:13 MÉTÉO
- 23:16 L'ACTU
- 23:36 NOTRE DAME
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 V politike
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 V politike
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Týždeň v športe
- 15:45 Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Štúdio TA3
- 18:00 Biznis
- 18:15 Očami cestovateľa
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Téma
- 20:30 Zdravie na TA3
- 21:00 Správy
- 21:30 Biznis
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 22:45 Týždeň v športe
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 22:00 News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (1)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (1)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (2)
- 01:15 THE OBSERVERS
- 01:21 FOCUS ALONE 2024
- 01:30 BULLETIN (2)
- 01:45 ARTS24 (14)
- 02:00 NEWS (3)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (3)
- 02:45 FRANCE IN FOCUS
- 03:00 NEWS (4)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (4)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (3)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (3)
- 04:45 ENMG THE 51 PCT ALL PKG 2 0719
- 05:00 NEWS (6)
- 05:15 THE OBSERVERS
- 05:21 FOCUS ALONE
- 05:30 BULLETIN (6)
- 05:45 ARTS24 (15)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 THE 51 PERCENT
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (16)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (742)
- 10:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (4)
- 11:10 REPORTERS PLUS
- 11:30 BULLETIN (4)
- 11:40 REVISITED
- 12:00 NEWS (745)
- 12:15 ARTS24 (16)
- 12:30 BULLETIN (193)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (748)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (193)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 THE 51 PERCENT
- 16:00 NEWS (4)
- 16:10 REPORTERS PLUS
- 16:30 BULLETIN (4)
- 16:40 REVISITED
- 17:00 NEWS (754)
- 17:15 ARTS24 (16)
- 17:30 BULLETIN (194)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS
- 17:51 FASHION
- 18:00 NEWS (755)
- 18:15 FRANCE IN FOCUS
- 18:30 BULLETIN (194)
- 18:45 FOCUS ALONE
- 18:50 YOU ARE HERE
- 19:00 NEWS (755)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (866)
- 21:12 REPORTERS
- 21:24 SHORT CUTS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:45 EYE ON AFRICA (31)
- 22:00 NEWS (762)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:45 EYE ON AFRICA (32)
- 23:00 NEWS (764)
- 23:15 ARTS24 (16)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (32)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 C'EST EN FRANCE_24
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS +
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:15 FRMG REPORTERS CANADA 0801
- 02:30 BULLETIN
- 02:45 FRMG A L'AFFICHE FERBOS 0724
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:10 FRTK ICI 2 ENVIRONNEMENT 0810
- 03:30 BULLETIN
- 03:40 FRMG LEG URB SOUFFRANCE_24 0810
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 MER
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 PAS 2 QUARTIER
- 05:21 MODE
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FRDN FOCUS K POP 0812
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS
- 07:30 BULLETIN
- 07:45 FRDN FOCUS K POP 0812
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 FRMG A L'AFFICHE FORGET 0723
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FRDN FOCUS K POP 0812
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 FRMG PLAN B SMARTPHONES _V24RH 0812
- 10:51 LES OBSERVATEURS
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:15 ACTUELLES
- 11:30 BULLETIN
- 11:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:16 FRMG A L'AFFICHE TOURE 0812
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FRDN FOCUS K POP 0812
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS
- 14:30 BULLETIN
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 C'EST EN FRANCE
- 15:30 BULLETIN
- 15:45 PAS 2 QUARTIER
- 15:51 VOUS ETES ICI
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 FRMG PLAN B SMARTPHONES _V24RH 0812
- 16:21 LES OBSERVATEURS
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 FRMG A L'AFFICHE TOURE 0812
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 ACTUELLES
- 17:30 BULLETIN
- 17:45 MER
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 REPORTERS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 FRMG PLAN B SMARTPHONES _V24RH 0812
- 19:21 LES OBSERVATEURS
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:12 FRMG A L'AFFICHE TOURE 0812
- 21:24 ENTR_24
- 21:30 BULLETIN
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 FRMG BILLET RETOUR OEILLETS 0719
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 FRMG LEG URB SOUFFRANCE_24 0810
- 00:25 Továrna mezi vodami
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 07:00 Mohelnický dostavník 1998
- 07:55 Když bolí tělo
- 09:05 Harfa Noemova
- 09:35 Outdoor Films
- 11:05 Kambodža – První generace
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Sedm výprav Josefa Vágnera (1)
- 14:25 Za obzorem
- 15:00 Vaření halušek
- 15:25 Naše Horní Lideč
- 16:20 Noční univerzita
- 17:40 Kriváň
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:15 Setkání
- 18:20 Bratři Orffové na Crossroads 2021
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 V pohorách po horách
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Lidé z cest
- 21:10 Artbitr - Kulturní magazín (26)
- 21:25 Za obzorem
- 22:05 Práce jako na kostele
- 22:20 Leh - Hedvábná cesta
- 22:30 Modlitba růžence z Fatimy
- 23:35 Noemova pošta
- 08:00 Konferencia "Turbulencia"
- 09:30 Misie Filmom
- 12:45 Noeland
- 13:15 Slovo viery - BJB Košice
- 14:00 Sid Roth: To je nadprirodzené!
- 14:30 CAMPFEST blok
- 16:00 EVS konferencie
- 17:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 17:30 Slovo viery - AC Košice
- 18:45 John Bevere
- 19:15 Ježišov hlas - Randolph Kubíček
- 20:00 20 minútovka
- 20:30 Nová DNA
- 21:45 Relácia DNES
- 00:05 vKontexte
- 00:40 Akatist
- 01:20 Nová kvalita života
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Effeta
- 02:20 Živé obrazy
- 02:30 Spojení vierou
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 03:55 Serra: Stále vpred, nikdy späť (Záhadná vinica)
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Odrobiny – jedným Slovom
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Eucharistické zázraky
- 08:45 Klubovka
- 09:25 Na tónoch vďačnosti
- 10:15 Medzi nebom a zemou
- 11:00 Eucharistické zázraky
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Tajomná radosť
- 14:20 Moja misia magazín
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 V škole Ducha
- 16:45 Fungujúca a stabilná rodina
- 17:20 Spojení vierou
- 17:50 Tajomstvá Pátra Pia
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 A teraz čo?
- 20:30 Fara v meste
- 21:00 U Nikodéma
- 22:00 Láska a rodičovstvo
- 22:15 Eucharistické zázraky
- 22:30 Ruženec z Fatimy
- 23:30 Nová kvalita života
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (3)
- 00:30 Jamie po italsku (2)
- 01:00 Unikátní penziony světa (Vilnius, Litva – část 2.)
- 02:00 Toymakerz (2)
- 03:00 Útěk na venkov (Devon)
- 04:00 Hot Cars (12)
- 04:30 Jak najít vysněný dům (12)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Svět z blízka (100)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (11)
- 07:00 Květinová show (4)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Vynálezce
- 08:00 Vitální zahrada (11)
- 08:30 Brent Owens objevuje Mauricius (8)
- 09:00 Jóga: energie života (12)
- 10:00 Velkolepé designy (4)
- 11:00 Rybáři z Iberie (8)
- 11:30 Teleshopping
- 12:00 Květinová show (6)
- 12:30 Dolce Vita (30)
- 13:00 Moje Dubaj (8)
- 13:30 Středomořské domy od Charlieho Luxtona (Mallorca)
- 14:30 Vitální zahrada (12)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Blázen na cestách (Plavání s delfíny)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 House doktor (3)
- 18:00 Teleshopping
- 18:30 Nejdražší výletní loď světa (2)
- 19:30 Zvířata ve filmu (4)
- 20:00 Dolce Vita (Arles)
- 20:30 Moje zahrada (40)
- 21:00 Dvojnásobný život za poloviční cenu (2)
- 22:00 Nejkrásnější zahrady v Chelsea (4)
- 23:00 House doktor (4)
- 00:30 Pizzaři z Parmy (2)
- 01:00 Pravá Itálie s Riccardem (Aromi I.)
- 01:30 Dolce Vita (12)
- 02:00 Jamieho revoluce ve stravování (3)
- 03:10 Moje zahrada (24)
- 03:30 Molekulární kuchyně Hestona Blumenthala (3)
- 04:00 Chef Lignac po francouzsku (14)
- 05:20 BRGRS (9)
- 05:30 Nejlepší recepty
- 06:00 Chef Lignac po francouzsku (13)
- 07:30 Dolce Vita (13)
- 10:00 Sladká Adie (Tarte Tatin)
- 10:30 Billovo jídlo (2)
- 11:00 Teleshopping
- 11:30 Lukovo spokojídlo (Masové koule v rajčatové omáčce)
- 12:00 Nejdražší výletní loď světa (4)
- 13:00 Teleshopping
- 13:30 Pravá Itálie s Riccardem (Aromi I.)
- 16:00 Chef Lignac po francouzsku (14)
- 17:20 BRGRS (9)
- 17:30 Teleshopping
- 20:00 Všechny chutě Maďarska (8)
- 21:00 Dotek luxusu (4)
- 21:30 Pizzaři z Parmy (7)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, Na vyhořelých školách se už rozebírají střechy a propadlé učebny, Řidiče v Dolní Lutyni zbrzdí výstavba protihlukových stěn, Cizinec vypil láhev
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Děti s autismem si opět užily tábor s ADAMEM, MKS připravilo pro rodiny s dětmi zábavné odpoledne, AZ připravil pro děti hokejový kemp)
- 04:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Lidé na vylepšení města odevzdali tři nápady, Nejstarší obyvatelka Nového Jičína oslavila 102 let, Parkování budeme platit prostřednictvím nové aplikace, U vody nedejte šanc
- 04:40 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 04:50 Palkovický miniexpres (Rekonstrukce mateřské školy spěje ke konci)
- 05:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, Na vyhořelých školách se už rozebírají střechy a propadlé učebny, Řidiče v Dolní Lutyni zbrzdí výstavba protihlukových stěn, Cizinec vypil láhev
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 05:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 05:30 Transformace kraje (MSID)
- 05:40 Kam vyrazit (Na industriální atraktivity MSK láká Technotrasa)
- 05:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 06:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, Na vyhořelých školách se už rozebírají střechy a propadlé učebny, Řidiče v Dolní Lutyni zbrzdí výstavba protihlukových stěn, Cizinec vypil láhev
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Beskydský expres (Na Pustevnách mohou lidé opět obdivovat sochy z písku, Na podporu nemocné dívky Česka poběží extrémních 364 kilometrů, Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost, Nové molo mohou lidé využívat i na Těrlické přehradě)
- 06:20 Jesenický expres (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, INEX pořádá work camp na janovickém pivovaru, Bruntálský Jazz Fest 2024)
- 06:30 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 06:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 06:45 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 07:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, Na vyhořelých školách se už rozebírají střechy a propadlé učebny, Řidiče v Dolní Lutyni zbrzdí výstavba protihlukových stěn, Cizinec vypil láhev
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Děti s autismem si opět užily tábor s ADAMEM, MKS připravilo pro rodiny s dětmi zábavné odpoledne, AZ připravil pro děti hokejový kemp)
- 07:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Lidé na vylepšení města odevzdali tři nápady, Nejstarší obyvatelka Nového Jičína oslavila 102 let, Parkování budeme platit prostřednictvím nové aplikace, U vody nedejte šanc
- 07:40 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 07:50 Palkovický miniexpres (Rekonstrukce mateřské školy spěje ke konci)
- 08:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, Na vyhořelých školách se už rozebírají střechy a propadlé učebny, Řidiče v Dolní Lutyni zbrzdí výstavba protihlukových stěn, Cizinec vypil láhev
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 08:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 08:30 Transformace kraje (MSID)
- 08:40 Kam vyrazit (Na industriální atraktivity MSK láká Technotrasa)
- 08:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Beskydský expres (Na Pustevnách mohou lidé opět obdivovat sochy z písku, Na podporu nemocné dívky Česka poběží extrémních 364 kilometrů, Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost, Nové molo mohou lidé využívat i na Těrlické přehradě)
- 09:20 Jesenický expres (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, INEX pořádá work camp na janovickém pivovaru, Bruntálský Jazz Fest 2024)
- 09:30 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 09:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 09:45 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Děti s autismem si opět užily tábor s ADAMEM, MKS připravilo pro rodiny s dětmi zábavné odpoledne, AZ připravil pro děti hokejový kemp)
- 10:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Lidé na vylepšení města odevzdali tři nápady, Nejstarší obyvatelka Nového Jičína oslavila 102 let, Parkování budeme platit prostřednictvím nové aplikace, U vody nedejte šanc
- 10:40 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 10:50 Palkovický miniexpres (Rekonstrukce mateřské školy spěje ke konci)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 11:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 11:30 Transformace kraje (MSID)
- 11:40 Kam vyrazit (Na industriální atraktivity MSK láká Technotrasa)
- 11:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Beskydský expres (Na Pustevnách mohou lidé opět obdivovat sochy z písku, Na podporu nemocné dívky Česka poběží extrémních 364 kilometrů, Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost, Nové molo mohou lidé využívat i na Těrlické přehradě)
- 12:20 Jesenický expres (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, INEX pořádá work camp na janovickém pivovaru, Bruntálský Jazz Fest 2024)
- 12:30 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 12:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 12:45 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Děti s autismem si opět užily tábor s ADAMEM, MKS připravilo pro rodiny s dětmi zábavné odpoledne, AZ připravil pro děti hokejový kemp)
- 13:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Lidé na vylepšení města odevzdali tři nápady, Nejstarší obyvatelka Nového Jičína oslavila 102 let, Parkování budeme platit prostřednictvím nové aplikace, U vody nedejte šanc
- 13:40 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 13:50 Palkovický miniexpres (Rekonstrukce mateřské školy spěje ke konci)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 14:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 14:30 Transformace kraje (MSID)
- 14:40 Kam vyrazit (Na industriální atraktivity MSK láká Technotrasa)
- 14:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Beskydský expres (Na Pustevnách mohou lidé opět obdivovat sochy z písku, Na podporu nemocné dívky Česka poběží extrémních 364 kilometrů, Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost, Nové molo mohou lidé využívat i na Těrlické přehradě)
- 15:20 Jesenický expres (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, INEX pořádá work camp na janovickém pivovaru, Bruntálský Jazz Fest 2024)
- 15:30 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 15:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 15:45 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 16:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stanislav Kopecký, starosta Nového Jičína)
- 16:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 16:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 16:50 Bruntálský miniexpres (Nová dětská hřiště ve Světlé Hoře)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 17:20 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 17:25 Z naší ZOO (Mláďata u mar slaništních)
- 17:30 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 17:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (BK Opava, basketbal, Mistr ČR v basketbale 2023)
- 17:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studie vytipovala dalších 180 míst na parkování, Charitní šatník je vždy plný věcí i spokojených lidí, Z workshopu si odnášeli vlastní mechový obraz)
- 18:20 Z naší ZOO (V expozici Na statku jsou k vidění selátka)
- 18:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Prostranství u Floridy prochází celkovou revitalizací, Letní umělecká scéna zaznamenala velký úspěch, Letní kino Amfi promítá české filmové lahůdky
- 18:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 18:38 Transformace kraje (Moravien Silesian Tourism s.r.o.)
- 18:45 Kam vyrazit (Historickým vozem po stopách místeckých textilek)
- 18:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 19:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stanislav Kopecký, starosta Nového Jičína)
- 19:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 19:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 19:50 Bruntálský miniexpres (Nová dětská hřiště ve Světlé Hoře)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 20:20 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 20:25 Z naší ZOO (Giboni si v ZOO užívají nový výběh)
- 20:30 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 20:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (BK Opava, basketbal, Mistr ČR v basketbale 2023)
- 20:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studie vytipovala dalších 180 míst na parkování, Charitní šatník je vždy plný věcí i spokojených lidí, Z workshopu si odnášeli vlastní mechový obraz)
- 21:20 Z naší ZOO (Datel černý)
- 21:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Prostranství u Floridy prochází celkovou revitalizací, Letní umělecká scéna zaznamenala velký úspěch, Letní kino Amfi promítá české filmové lahůdky
- 21:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 21:38 Transformace kraje (Moravien Silesian Tourism s.r.o.)
- 21:45 Kam vyrazit (Historickým vozem po stopách místeckých textilek)
- 21:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 22:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stanislav Kopecký, starosta Nového Jičína)
- 22:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 22:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 22:50 Bruntálský miniexpres (Nová dětská hřiště ve Světlé Hoře)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 23:20 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 23:25 Z naší ZOO (Krmení ptáků v zimním období)
- 23:30 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 23:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (BK Opava, basketbal, Mistr ČR v basketbale 2023)
- 23:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 15:00 Přestávka ve vysílání
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 TICHO VE STUDIU
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 Programové přílohy
- 18:29 Počasí
- 18:30 TÝDEN V REGIONECH ČR
- 18:45 ŠPETKA SLOVÁCKA 2
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:12 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 00:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:16 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 00:30 Ocenění Pardubického kraje (Mgr. Hana Maturová, spoluzakladatelka sociálních institucí)
- 00:34 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 01:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 01:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 01:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 02:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:12 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 02:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:16 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 02:30 Ocenění Pardubického kraje (Mgr. Hana Maturová, spoluzakladatelka sociálních institucí)
- 02:34 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 03:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 03:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 03:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:12 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 04:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:16 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 04:30 Ocenění Pardubického kraje (Mgr. Hana Maturová, spoluzakladatelka sociálních institucí)
- 04:34 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 05:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 05:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 05:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 06:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:12 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 06:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:16 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 06:30 Ocenění Pardubického kraje (Mgr. Hana Maturová, spoluzakladatelka sociálních institucí)
- 06:34 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 07:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 07:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 07:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 08:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:12 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 08:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:16 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 08:30 Ocenění Pardubického kraje (Mgr. Hana Maturová, spoluzakladatelka sociálních institucí)
- 08:34 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 09:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 09:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 09:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:12 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 10:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:16 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 10:30 Ocenění Pardubického kraje (Mgr. Hana Maturová, spoluzakladatelka sociálních institucí)
- 10:34 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 11:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 11:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 11:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 12:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:12 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 12:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:16 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 12:30 Ocenění Pardubického kraje (Mgr. Hana Maturová, spoluzakladatelka sociálních institucí)
- 12:34 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 13:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 13:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 13:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 14:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:12 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 14:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:16 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 14:30 Ocenění Pardubického kraje (Mgr. Hana Maturová, spoluzakladatelka sociálních institucí)
- 14:34 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 15:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 15:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 15:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:12 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 16:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:16 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 16:30 Ocenění Pardubického kraje (Mgr. Hana Maturová, spoluzakladatelka sociálních institucí)
- 16:34 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 17:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 17:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 17:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:14 U nás v kraji (Vydejte se s námi do pravěku)
- 18:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:18 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 18:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 18:33 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 19:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 19:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 19:34 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:14 U nás v kraji (Vydejte se s námi do pravěku)
- 20:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:18 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 20:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 20:33 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 21:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 21:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 21:34 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:14 U nás v kraji (Vydejte se s námi do pravěku)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:18 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 22:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 22:33 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 23:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 23:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 23:34 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 00:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 00:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 00:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 01:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 01:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:20 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 01:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 02:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 02:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:20 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 02:35 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 02:45 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 03:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 03:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 03:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 04:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 04:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:20 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 04:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 05:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:20 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 05:35 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 05:45 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 06:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 06:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 06:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 07:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 07:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:20 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 07:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 08:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:20 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 08:35 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 08:45 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 09:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 09:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 09:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 10:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 10:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:20 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 10:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 11:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 11:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:20 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 11:35 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 11:45 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 12:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 12:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 12:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 13:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 13:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:20 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 13:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 14:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 14:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:20 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 14:35 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 14:45 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 15:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 15:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 15:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 16:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 16:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:20 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 16:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 17:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 17:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:20 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 17:35 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 17:45 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 18:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 18:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:10 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 19:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 19:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 19:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 20:25 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 20:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 21:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 21:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:10 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 22:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 22:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 22:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 23:25 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 23:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 00:00 Týden v Praze
- 00:20 Středočeská nej
- 00:30 Týden v regionech
- 01:00 Týden v Praze
- 01:20 Za oponou
- 01:30 Host dne
- 01:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Týden v Praze
- 04:20 Expres Prahy 2
- 04:30 Špetka Slovácka
- 05:00 Týden v Praze
- 05:20 Expres Prahy 6
- 05:30 Host dne
- 05:40 Kam vyrazit
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 4
- 06:30 Špetka Slovácka
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres
- 07:30 Týden v regionech
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 13
- 08:30 Za oponou
- 08:40 Středočeský magazín
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Za oponou
- 09:30 Host dne
- 09:40 Hasiči
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 18
- 10:30 Kam vyrazit
- 10:40 Středočeské noviny
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres
- 11:30 Dobré zprávy
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 6
- 12:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 10
- 13:30 Host dne
- 13:40 Svět z blízka
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 15
- 14:30 Putování po regionech
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 2
- 15:30 Týden v regionech
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 8
- 16:30 Středočeský magazín
- 16:40 Za oponou
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 13
- 17:30 Kam vyrazit
- 17:40 Hasiči
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres
- 18:30 Týden v regionech
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 11
- 19:30 Host dne
- 19:40 Svět z blízka
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 1
- 20:30 Putování po regionech
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres Prahy 18
- 21:30 Hasiči
- 21:40 Kam vyrazit
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 15
- 22:30 Host dne
- 22:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Za oponou
- 23:30 Středočeské noviny
- 23:40 Svět z blízka
- 00:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 00:16 Dobré zprávy z regionl
- 00:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 00:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 01:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 01:12 Týden v regionech (ZJ)
- 01:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 01:44 Putování v regionech
- 02:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 02:16 Dobré zprávy z regionl
- 02:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 02:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 03:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 03:12 Týden v regionech (ZJ)
- 03:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 03:44 Putování v regionech
- 04:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 04:16 Dobré zprávy z regionl
- 04:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 04:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 05:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 05:12 Týden v regionech (ZJ)
- 05:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 05:44 Putování v regionech
- 06:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 06:16 Dobré zprávy z regionl
- 06:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 06:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 07:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 07:12 Týden v regionech (ZJ)
- 07:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 07:44 Putování v regionech
- 08:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 08:16 Dobré zprávy z regionl
- 08:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 08:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 09:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 09:12 Týden v regionech (ZJ)
- 09:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 09:44 Putování v regionech
- 10:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 10:16 Dobré zprávy z regionl
- 10:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 10:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 11:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 11:12 Týden v regionech (ZJ)
- 11:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 11:44 Putování v regionech
- 12:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 12:16 Dobré zprávy z regionl
- 12:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 12:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 13:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 13:12 Týden v regionech (ZJ)
- 13:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 13:44 Putování v regionech
- 14:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 14:16 Dobré zprávy z regionl
- 14:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 14:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Týden v regionech (ZJ)
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Týden v regionech (ZJ)
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Týden v regionech (ZJ)
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Týden v regionech (ZJ)
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Před 10 lety
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Před 10 lety
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Před 10 lety
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Před 10 lety
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Před 10 lety
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Zprávy regionu
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Před 10 lety
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Zprávy regionu
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Před 10 lety
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Zprávy regionu
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Před 10 lety
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Zprávy regionu
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Před 10 lety
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Zprávy regionu
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Před 10 lety
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Zprávy regionu
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Před 10 lety
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Zprávy regionu
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Před 10 lety
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Zprávy regionu
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Před 10 lety
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Zprávy regionu
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Před 10 lety
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Zprávy regionu
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Před 10 lety
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Zprávy regionu
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Před 10 lety
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Zprávy regionu
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Před 10 lety
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Zprávy regionu
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Před 10 lety
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Naše město: Česká Třebová
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 Hasiči
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Naše město: Česká Třebová
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 Hasiči
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Naše město: Česká Třebová
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 Hasiči
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Naše město: Česká Třebová
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 Hasiči
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Naše město: Česká Třebová
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 Hasiči
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Naše město: Česká Třebová
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 Hasiči
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 TÝDEN V REGIONECH (13)
- 00:25 POČASÍ
- 00:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 00:30 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 00:50 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 00:52 KULTURA
- 00:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (56)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Milan Kolář (88)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 David Švejnoha (155)
- 03:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (13)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (9)
- 05:48 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 09:45 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 TÝDEN V REGIONECH (140)
- 10:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 10:45 KULTURA
- 10:50 STUDIO iVysočina
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 STUDIO iVysočina
- 12:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 12:30 KULTURA
- 12:35 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:37 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 12:42 ŽIVĚ Z PACOVA
- 12:44 POČASÍ
- 12:47 WEBOVÉ KAMERY
- 12:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 13:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 14:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 15:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 16:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 16:45 POČASÍ
- 16:48 KULTURA
- 16:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 POČASÍ
- 17:18 STUDIO iVysočina
- 17:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 17:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 POČASÍ
- 17:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 17:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 Radka Vaverková (89)
- 18:35 POČASÍ
- 18:38 KULTURA
- 18:43 WEBOVÉ KAMERY
- 18:49 HEADLINES
- 19:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 19:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 Radka Vaverková (89)
- 20:35 POČASÍ
- 20:38 SPORT
- 20:43 WEBOVÉ KAMERY
- 20:49 HEADLINES
- 20:55 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 21:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 21:45 POČASÍ
- 21:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 21:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 Radka Vaverková (89)
- 22:35 POČASÍ
- 22:38 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 22:58 HEADLINES
- 23:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 23:10 SPORT
- 23:15 POČASÍ
- 23:18 STUDIO iVysočina
- 23:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 23:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 23:45 POČASÍ
- 23:48 STUDIO iVysočina
- 23:58 HEADLINES
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Кризи Путінської Росії
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Дивіться самі
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Антизомбі
- 11:45 Громадянська оборона
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Захисники неба
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Винуватці війни
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети