Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Dyjský trojúhelník)
- 05:15 Etiketa (Přípitky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Slavkovský les)
- 06:25 Na cestě po východní Anglii
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Neobyčejné životy (Alois Švehlík)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 To byla Manéž
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (5)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (6)
- 15:30 Vinnetou - Poslední výstřel
- 17:00 Na cestě po havajském O'ahu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Tamtam plus (Zámecký park Hluboká nad Vltavou)
- 20:15 Doktor Martin 2 (13)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:15 Láska a sex v Číně
- 01:15 Křížové cesty (Naděje)
- 01:40 Žijeme s vírou
- 02:10 Lysohlávky až nakonec
- 02:35 Na moll...
- 03:20 Historie.cs
- 04:10 K plnosti života
- 04:40 Postřehy odjinud (Západ Francie očima Jana Šmída)
- 04:45 Zapomenutý Bečov
- 05:05 Sofia
- 05:15 Televizní klub neslyšících
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Šílený svět studené války (Mír a válka)
- 06:50 Raport o Velké válce (Utrpení v čase ofenzív)
- 07:35 Neznámý Madagaskar (2)
- 08:25 Kalahari - zákony pouště (1)
- 09:20 Bedekr II. (Rakouské Alpy)
- 09:50 Čína na jazyku II (5)
- 16:00 Podivuhodné Thajsko (1)
- 16:55 GEN (Jan Špáta očima Olgy Sommerové)
- 17:10 Věra 68
- 20:00 Nelítostný souboj
- 22:50 Sbal prachy a vypadni
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:30 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 02:45 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 05:26 OH Paříž 2024 (Judo)
- 05:34 OH Paříž 2024 (Judo)
- 05:46 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 06:16 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 07:04 OH Paříž 2024 (Tenis)
- 07:36 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 10:26 OH Paříž 2024 (Judo)
- 10:45 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 11:04 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 11:09 OH Paříž 2024 (Judo)
- 11:30 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 11:34 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 14:28 OH Paříž 2024 (Jezdectví)
- 15:45 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 16:10 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 16:50 OH Paříž 2024 (Judo)
- 17:00 OH Paříž 2024 (Rychlý přehled)
- 17:28 OH Paříž 2024 (Judo)
- 17:44 OH Paříž 2024 (Judo)
- 18:02 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 18:09 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 18:38 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 19:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 19:29 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 04:45 Rozpal to, šéfe!
- 05:19 Prima Pauza: Partička
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (230)
- 07:38 M.A.S.H (231)
- 08:10 M.A.S.H (232)
- 08:41 M.A.S.H (233)
- 09:13 Vinaři (Cimbál)
- 14:29 Policie v akci
- 15:30 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:05 Kdo se ptá?
- 23:13 Ano, šéfe!
- 04:52 Autosalon.tv
- 06:00 Velké putování Bolka a Lolka (Pták smrti)
- 06:10 Prima Pauza: Partička
- 06:17 Partička
- 06:50 Autosalon.tv
- 07:55 Těžká dřina
- 08:20 Top Gear III (6)
- 09:36 Top Gear IV (5)
- 04:42 Sběratelé kostí VIII (Výstřel ze tmy)
- 05:37 Noční Praha
- 06:00 Policie v akci
- 06:41 Policie v akci
- 07:23 Closer: Nové případy VI (Posvátné město 4/5)
- 18:38 Columbo (Prázdný rám)
- 00:10 Rytmická sekce
- 02:23 Zkrat
- 08:07 Děti Nagana
- 10:14 Než jsem tě poznala
- 12:28 Eragon
- 14:33 Joe Kidd
- 16:20 Big Man (Bumerang)
- 20:07 Promlčeno
- 22:02 Kill Bill
- 04:48 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:26 Prostřeno!
- 07:22 1. MISE (Dej si odchod)
- 10:02 Prostřeno!
- 10:46 Ano, šéfe!
- 23:07 Tudorovci II (10)
- 23:57 Zoufalé manželky IV (Tak už to víš)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: K)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Terčin zvířecí svět
- 09:10 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:20 Sardinka ve vesmíru
- 09:35 Nejlepší zvítězí
- 10:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:40 Vyber si svůj sport
- 10:45 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:10 DVA3
- 11:25 Zákony Mila Murphyho II (1)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (12)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Remy a Fů
- 15:15 Dodohando
- 15:20 Sovička Ollie
- 15:25 Hej, Hafí! III
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek fotografem)
- 18:50 Zafari (1)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (2)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 02:00 100 dní ve Versailles (4)
- 02:45 Chaplin stěhuje piáno
- 02:55 Terra musica
- 03:25 Divadlo žije!
- 03:50 Život na zámku
- 04:15 Nová vlna
- 04:40 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:24 Přestávka ve vysílání 05:24-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Pavel Bobek - 60 let v americkém století
- 21:05 Kapitán Kid
- 21:45 Poutníci
- 22:30 Sophia Lorenová: zvláštní osud
- 23:20 Kanadská soda X (2)
- 23:45 Audrey
- 04:30 Rodinná pouta II (Jako klíště)
- 05:32 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:16 Nikdo není dokonalý
- 07:08 Nikdo není dokonalý
- 14:53 Rodinná pouta II (Na koni)
- 15:56 1. MISE (Žádná protekce!)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:09 Pípšoubazar
- 23:14 Jak se staví sen - extra
- 01:05 K věci
- 01:35 Showtime
- 01:55 Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka (J.Zima;L.Pavlásek;V.Kopta;S.Vrbická)
- 03:01 7 pádů Honzy Dědka
- 04:16 K věci
- 04:45 04:45 - 05:55
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 Nový den
- 08:00 Nový den
- 08:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:31 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy z Paříže
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Počasí
- 15:27 K věci
- 15:50 Prima CUP
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:24 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Hlasy zločinu
- 21:17 Zprávy
- 21:51 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 04:21 Zabijáci v divočině (Kamufláž)
- 05:20 Prima Svět
- 06:00 Ptačí říše
- 06:22 Zelená planeta (Roční období)
- 07:27 Zvířecí výzbroj (Plivání a bodání)
- 10:35 KGB: Meč a štít (1)
- 11:42 Lydia a obři: Divoký Pantanal
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Dyjský trojúhelník)
- 05:15 Etiketa (Přípitky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Slavkovský les)
- 06:25 Na cestě po východní Anglii
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Neobyčejné životy (Alois Švehlík)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 To byla Manéž
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (5)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (6)
- 15:30 Vinnetou - Poslední výstřel
- 17:00 Na cestě po havajském O'ahu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Tamtam plus (Zámecký park Hluboká nad Vltavou)
- 20:15 Doktor Martin 2 (13)
- 21:10 Všechnopárty
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Dyjský trojúhelník)
- 05:15 Etiketa (Přípitky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Slavkovský les)
- 06:25 Na cestě po východní Anglii
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Neobyčejné životy (Alois Švehlík)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 To byla Manéž
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (5)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (6)
- 15:30 Vinnetou - Poslední výstřel
- 17:00 Na cestě po havajském O'ahu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Tamtam plus (Zámecký park Hluboká nad Vltavou)
- 20:15 Doktor Martin 2 (13)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (13)
- 01:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (14)
- 02:20 Sousedství IV (22)
- 03:00 Výleťák (182)
- 03:05 U stánku II (13)
- 03:15 Ze dvora (5)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (196)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (197)
- 04:25 Zahradní proměny II (2)
- 05:10 Zahradní proměny II (3)
- 06:00 Výleťák (222)
- 06:05 Moje místa (Kolářová, Ornest)
- 07:10 Případy detektiva Murdocha XI (13)
- 08:05 Zahradní proměny II (4)
- 09:05 Zahradní proměny II (5)
- 12:05 Moje místa (Libuše Švormová)
- 13:15 Jukebox (18)
- 20:10 Řeč peněz
- 22:05 Zoolander
- 23:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (15)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:50 Na lovu II
- 20:20 Babovřesky
- 23:15 Přepadení v Pacifiku
- 00:00 Konečná
- 01:55 Stav mysli
- 03:35 V řetězech
- 08:55 Kriminálka Las Vegas VI (Drobečky)
- 09:55 Svět na houpačce
- 11:30 Pták na drátě
- 13:40 Teleshopping
- 13:55 Osudové léto 2
- 16:10 Bláznivá svoboda
- 18:00 Kameňák 3
- 20:00 Latte a kouzelný vodní kámen
- 21:30 Mexičan
- 23:50 Máma
- 08:00 Mistři renovací II (20)
- 08:55 Kachní dynastie IV (17)
- 09:50 Kobra 11 II (15)
- 11:50 Novashopping
- 12:05 Walker, Texas Ranger VIII (7)
- 13:00 Válka skladů XI (16)
- 13:25 Válka skladů XII (3)
- 16:10 Strážci hranic: Austrálie IV (1)
- 16:40 Kobra 11 II (17)
- 18:40 Válka skladů XII (5)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (24)
- 20:30 Mistři renovací II (24)
- 21:20 Kachní dynastie IV (21)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (8)
- 23:15 Kobra 11 II (17)
- 00:15 Teorie velkého třesku III (7)
- 01:55 Malý Sheldon III (14)
- 02:30 Svět podle Jima (4)
- 03:10 Americký táta V (20)
- 03:30 Americký táta VI (1)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 2 $ocky VI (22)
- 05:25 Ženatý se závazky (89)
- 06:15 Karate ovce (49)
- 07:05 Bakugan: Evolutions (14)
- 07:15 Přátelé IX (8)
- 08:10 Máma (5)
- 09:50 Malý Sheldon III (18)
- 11:25 Ženatý se závazky (91)
- 12:20 Dva a půl chlapa VI (17)
- 13:10 Přátelé IX (8)
- 14:10 Teorie velkého třesku III (7)
- 15:45 Máma (9)
- 17:25 Svět podle Jima (6)
- 18:20 Dva a půl chlapa VI (19)
- 19:10 Malý Sheldon III (20)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (11)
- 21:35 Přátelé IX (10)
- 22:35 Americký táta VI (3)
- 23:25 Dva a půl chlapa VI (19)
- 04:15 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:25 Na lovu
- 12:05 Odložené případy (Náš chlapec se vrátil)
- 13:00 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko (16)
- 14:30 Tescoma s chutí
- 14:35 Zločiny v zahradách II (Zahradní soutěž)
- 15:30 Médium IV (Vražednice)
- 00:10 Nemocnice Chicago Med VIII (15)
- 01:00 Vyměněné osudy II (51)
- 02:35 Čarodějky IV (10)
- 03:15 Nemocnice Chicago Med VIII (15)
- 03:55 Dvojí život mého otce
- 05:30 Ulice (4341)
- 07:05 Život na jachtě: U protinožců (14)
- 08:50 Čarodějky IV (12)
- 09:40 Vítejte doma IV
- 10:30 Oteckovia II (81)
- 12:20 Nekonečná láska II (120)
- 16:25 Vyměněné osudy II (57)
- 10:00 New Zealand Ambassador’s XV 2024
- 10:30 Golden Roof Challenge
- 11:05 WES E - Bike World Series #1
- 11:30 Freestyle Pro Tour
- 12:05 Spade poker show 2024 (12)
- 12:35 1:1 Sport Show (57)
- 13:20 KSW 96: Pawlak vs. Janikowski 2
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde
- 19:30 Open Faces
- 20:00 Spade poker show 2024 (13)
- 20:30 1:1 Sport Show (58)
- 21:10 AC Sparta Praha - Shamrock Rovers
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Premier League Darts 2024
- 09:30 Greenlandic
- 17:20 ČEZ RunTour - Olomouc
- 17:30 Pool - letní speciál
- 01:25 Správy „N“
- 02:15 Vraždy v Bretónsku
- 03:50 Správy „N“
- 04:40 Nebíčko v papuľke
- 05:10 Capri II (11)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová III (Zdanie často klame)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (12)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Pomýlená láska)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Južná Afrika - safari)
- 16:50 Destinácie (Martinik a Patrick Chamoiseau)
- 17:10 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Dva týždne - 1.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Maui)
- 22:25 Vtedy v Amerike (2)
- 00:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 00:08 Hymna SR
- 00:10 Správy „N“
- 01:00 Hírek
- 01:05 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Počúvaj moju hudbu
- 06:15 Počúvaj moju hudbu
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Mamičkin poklad)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Fórum
- 09:00 Otthonunk - Náš domov
- 09:25 Súboj
- 10:35 Susedia
- 11:10 Kúzelné mestečko (11)
- 11:40 Obedníček (Jakub a Flip "N")
- 11:50 Rusty
- 11:55 Pa a Pi
- 12:05 Živá panoráma
- 12:25 Hubačka
- 12:40 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Rodinu si nevyberieš)
- 14:05 Radosť zo života (Jozef Adamovič)
- 14:35 Diera v hlave
- 16:05 Pozoruhodný štýl II
- 16:30 Fetiše socializmu II (Diskotéky a zábavy)
- 17:05 Anjeli strážni (Miroslava Donutila)
- 17:35 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Jakub a Flip "N")
- 18:40 Rusty
- 18:45 Medvedík Pompon (Po stopách Strašikuka)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Poštár Pat
- 19:15 Lexi a Lottie
- 19:35 Počúvaj moju hudbu
- 19:45 Počúvaj moju hudbu
- 19:50 Athleticus
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Dyjský trojúhelník)
- 05:15 Etiketa (Přípitky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Slavkovský les)
- 06:25 Na cestě po východní Anglii
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Neobyčejné životy (Alois Švehlík)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 To byla Manéž
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (5)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (6)
- 15:30 Vinnetou - Poslední výstřel
- 17:00 Na cestě po havajském O'ahu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Tamtam plus (Zámecký park Hluboká nad Vltavou)
- 20:15 Doktor Martin 2 (13)
- 21:10 Všechnopárty
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Dyjský trojúhelník)
- 05:15 Etiketa (Přípitky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Slavkovský les)
- 06:25 Na cestě po východní Anglii
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Neobyčejné životy (Alois Švehlík)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 To byla Manéž
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (5)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (6)
- 15:30 Vinnetou - Poslední výstřel
- 17:00 Na cestě po havajském O'ahu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Tamtam plus (Zámecký park Hluboká nad Vltavou)
- 20:15 Doktor Martin 2 (13)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - Ovocie
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:25 Cestou necestou - špeciál - Náboženstvá
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Mechanická sila v chémii
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 00:05 Zkrať to, zlato
- 01:40 Halloween II
- 03:20 Už se nebojím
- 05:00 Hlas lásky
- 07:15 Proxima
- 09:10 A do kuchyně!
- 11:05 Tajnosti
- 12:50 I pro lásku se zabíjí
- 15:05 Velká láska
- 16:55 Svátky jako z obrázku
- 18:35 Citrónová romance
- 20:15 Colette: Příběh vášně
- 22:15 Plán útěku 2
- 23:55 Životní příběh vládce Amazonu
- 00:25 Policisté v akci
- 01:10 Policisté v akci
- 01:55 Krimi
- 02:20 Noviny
- 02:50 Soudní síň (Chráněná dílna)
- 03:35 Soudní síň (Babička dlužnice)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Babička dlužnice)
- 09:45 Soudní síň (Černoušek)
- 10:50 Pod povrchem (25)
- 11:55 Kutyil s.r.o. II (Sociální dávky)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Zahrada)
- 17:55 Soudní síň (Buď já, nebo on!)
- 22:10 Ring volný (1)
- 23:50 Kandráčovci & Čechomor
- 00:35 Aj múdry schybí
- 01:35 Partička
- 02:40 Svokra
- 03:30 Rodinné prípady
- 04:15 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:15 Susedia
- 09:55 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 11:40 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (68)
- 13:45 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (69)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:10 Susedia
- 21:50 Susedia
- 00:35 Luxusní domy III (2)
- 01:00 Projekt "Domov" II (1)
- 01:45 Mistři dřeva II (10)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (24)
- 03:35 Dům snů III (4)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (24)
- 09:55 Projekt "Domov" II (1)
- 10:45 Luxusní domy III (2)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? V (6)
- 14:20 Dům snů III (4)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (1)
- 16:05 Luxusní domy III (3)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? V (7)
- 17:30 Projekt "Domov" II (2)
- 20:25 Dům snů (1)
- 21:15 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (7)
- 22:05 Dům snů III (5)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? V (7)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady II (1)
- 00:50 Čtyři dobré dny
- 02:25 Aquaman
- 04:45 Dounia a princezna z Aleppa
- 06:00 Naposledy dětmi
- 07:45 Po stopách otce
- 09:25 Napečeno s láskou
- 10:50 Tintinova dobrodružství
- 12:35 Charakter: Sportovec
- 13:30 Zatím tě miluju
- 15:20 Malý Sheldon VII (11)
- 15:40 Hunger Games
- 18:00 Před kamerou XXI (31)
- 18:25 Holčička
- 20:00 DogMan
- 21:55 Nebudeš sama
- 23:45 Rituál
- 01:20 Smrtelné zlo: Probuzení
- 02:55 Čtyři hodiny v Kapitolu
- 04:25 Hollarovi
- 06:00 Stylová romance
- 07:25 Král Charles III.
- 08:55 Muž jménem Otto
- 11:00 Přátelé II (16)
- 11:20 Přátelé II (17)
- 11:45 Mistrovské dílo
- 13:25 Nejdelší víkend
- 14:45 Velký útěkář
- 19:30 Zpívej 2
- 21:20 Agent z Panamy
- 00:30 Vlajka smrti II (Zábava a hry)
- 01:05 Cesta do Betléma
- 02:40 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (18)
- 03:20 Veliká III (3)
- 04:15 BS High: Fotbalová blamáž
- 06:00 Šmoulové
- 07:40 Bahno z Mississippi
- 12:05 Vzmužme se
- 13:35 Gaga Chromatica Ball
- 16:05 Barry Seal: Nebeský gauner
- 17:55 Sektor II (7)
- 18:55 Girls V (7)
- 19:25 Girls V (8)
- 00:40 Lest (4)
- 01:30 Veselé stránky
- 02:55 Na hranicích
- 04:30 Slepý muž, který neviděl Titanic
- 06:00 Chtěl jsem se ukrýt
- 08:00 Čtvrtá brightonská ulice
- 09:35 Slušný občan
- 11:00 Slunce
- 12:30 Argentina, 1985
- 14:50 Nevěsta deště
- 16:30 Čtvrtá brightonská ulice
- 18:10 Medvědi tu nejsou
- 20:00 My
- 22:00 Občas myslím na smrt
- 23:35 Texaský masakr motorovou pilou
- 05:45 Zvuk vody
- 06:00 V přístavu
- 07:50 Mrzout hledá Escort
- 09:45 Matrix
- 12:00 Matrix Generation
- 12:55 Zpráva o stavu manželství
- 16:25 Mrzout hledá Escort
- 18:20 Ricardovi
- 20:30 Případ Thomase Crowna
- 22:15 Šálek kávy a nové boty
- 23:55 Nenávist
- 00:40 Kurýr: Restart
- 02:10 The Fanatic
- 03:35 Cesta utrpení
- 05:05 Sniff a zloděj
- 06:35 Poklad pirátů
- 14:10 Kluci z hor
- 16:05 Co je vám, doktore?
- 17:50 U mě dobrý
- 20:00 Kopytem sem, kopytem tam
- 22:45 Modelář
- 00:50 Já jsem…
- 02:20 1911: Pád poslední říše
- 04:45 Vítejte v Holly Springs
- 06:40 Starostka Dortíková
- 08:05 Jurský masakr
- 09:25 Asterix a Olympijské hry
- 11:20 Strážce majáku
- 12:55 Někdy na tom záleží
- 14:25 Láska v Indii
- 16:00 Deník lásky
- 17:30 Květy války
- 19:05 Zamračené dny
- 21:00 Neprůstřelný plán
- 22:35 Špatný krok
- 00:20 Operace ,,Mořský Vlk’’
- 01:45 Legenda o ztraceném městě
- 03:45 Bernský vyslanec
- 05:30 Učitelem z nouze
- 07:15 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 10:15 Trattoria
- 11:35 Armáda jednoho
- 13:05 Šéf
- 14:55 Kočka
- 16:30 Slova a obrazy
- 18:25 Zmizelá
- 20:00 Mafiánovi
- 21:50 Bez záznamu
- 23:35 97 minut
- 00:15 Přestávka ve vysílání
- 05:20 Pytel mouky
- 06:50 Na táboře
- 11:20 Matčin stín
- 14:35 Nestanu se tvojí ženou
- 16:10 Vysněný život
- 17:50 Skoro přátelé
- 19:30 Návrat domů
- 23:00 Franny
- 00:30 Vraždy podle abecedy
- 02:05 Sólista
- 03:50 Vražda v zámku
- 05:35 Králové léta
- 07:30 Criminal Games by Agatha Christie (2)
- 09:30 Hrdinové
- 11:45 Fame – Cesta za slávou
- 20:00 Dvě nevěsty a jedna svatba
- 21:50 Phantom punch
- 01:05 The World
- 02:25 The Last Man On Earth
- 03:50 No Drowning
- 04:10 Manos: The Hands Of Fate
- 05:20 Maid of Honor
- 05:30 End of Program
- 06:00 Quality Time
- 07:30 The Southerner
- 09:00 Only Water In The Sea
- 09:45 The Chase
- 11:10 Breath
- 11:35 Edith
- 11:50 True Smile
- 13:15 And Then There Were None
- 14:50 The Pilgrim
- 15:30 The Ghost Of Sierra De Cobre
- 16:50 Caches Caches
- 17:15 Moulin Rouge
- 19:20 The Proud Rebel
- 21:00 Tulsa
- 22:25 Trapped
- 23:45 All Flowers in Time
- 04:35 FRAGRANCE & EMOTIONS
- 05:30 JOHANA: MAKE UP AND MOTOR OIL
- 06:25 SOKOTRA, ENDANGERED TREASURE ISLAND
- 07:20 STOLEN TREASURES (EP. 1)
- 16:30 CORNWALL'S NARCISSUS ISLAND
- 17:25 BERBER, A QUEST FOR WATER
- 20:25 THE DONKEY ISLAND
- 21:15 TROUBLE IN LEMUR LAND
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE III (1)
- 16:30 HERE COMES THE BRIDE III (2)
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (27)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (28)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (6)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (42)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 CANDIES
- 00:00 Hip Show S5 EP12
- 00:25 Hip Show S5 EP11
- 00:50 Hip Show S5 EP10
- 01:10 Bangkok Fight Night
- 02:45 RXF Real Xtreme Fighting, Romania, 23.09.2019
- 10:10 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:55 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 11:05 Punch Down 5, Poznań, Poland, 07.03.2020
- 11:50 Punch Down 6, Poznań, Poland, 07.03.2020
- 00:00 KITE MASTERS 2018 (1)
- 00:30 KITE MASTERS 2018 (2)
- 01:00 GEARING UP 2020 (8)
- 01:30 GEARING UP 2020 (9)
- 02:00 BOAT SHOW 4K (19)
- 02:30 BOAT SHOW 4K (20)
- 03:00 SPORTS MAX (43)
- 03:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 04:00 RACEMAX MOTORSPORTS (17)
- 04:30 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 05:00 WORLD OF WATERSPORTS (28)
- 05:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 06:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (14)
- 06:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 07:00 GEARING UP 2020 (8)
- 07:30 GEARING UP 2020 (9)
- 08:00 BOAT SHOW 4K (19)
- 08:30 BOAT SHOW 4K (20)
- 09:00 SPORTS MAX (43)
- 09:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 10:00 GP RACING 2022 (43)
- 10:30 GP RACING 2022 (44)
- 11:00 SAILING TO TOKYO 2018 (1)
- 11:30 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 12:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (4)
- 12:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (5)
- 13:00 4 DESERTS RACE
- 13:30 HISPANIA RALLY 2020
- 16:00 SHIFTING GEARS
- 16:30 SHIFTING GEARS
- 17:00 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 17:30 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 18:00 CAPE EPIC 2018 (1)
- 18:30 CAPE EPIC 2018 (2)
- 19:00 AUTOSPEED 2019 (16)
- 19:30 AUTOSPEED 2019 (17)
- 20:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 20:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 21:00 KITE MASTERS 2018 (1)
- 21:30 KITE MASTERS 2018 (2)
- 22:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (5)
- 23:00 WILD SURF 2019 (17)
- 23:30 WILD SURF 2019 (18)
- 00:10 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 00:45 DRONE WARS (1)
- 01:40 GOING BEYOND (BANGKOK)
- 02:35 GIANT RAILWAY
- 03:25 DREAM JOURNEY (CUNCUM - MEXICO)
- 04:10 DRONE WARS (9)
- 05:00 ENDLESS WINTER: SURFING EUROPE (1)
- 06:00 DRONE WARS (9)
- 06:50 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SPICY, S3)
- 07:35 600 POUND WATER BUFFALO
- 20:10 FOOD UNKNOWN (MEXICO)
- 21:00 INK THERAPY (10)
- 21:45 INK THERAPY (11)
- 22:30 SOUTH SEAS SPEARO (2)
- 23:20 MINNESOTA FOOD THAT WILL KILL YOU.
- 23:55 SURVIVING MANILA. PART 2
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 05:01 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:25 Pearl Harbor: Odkaz útoku (1)
- 01:25 Travelistan (2)
- 01:50 Téma (162)
- 02:30 Matej Horňák - Thajsko (1)
- 04:05 Zabudnuté stavby Chorvátska (2)
- 05:00 Osudy Letcov WWII (2)
- 05:50 Winston Churchill: Krv, pot a olejová maľba (1)
- 06:55 Boj o moc (1)
- 07:55 Doslova
- 08:35 Telenákup (3)
- 08:45 Hovorme o nás (24)
- 09:25 Homo Sapiens: nový začiatok (1)
- 10:15 Sadnite si, prosím (28)
- 11:00 Castrovi špióni (1)
- 12:50 Vyrobené na Slovensku (7)
- 13:00 Telenákup (1)
- 13:10 Téma (163)
- 13:50 Stavba Parížskej Opery (1)
- 14:50 Dejiny trochu inak
- 15:50 Travelistan (3)
- 18:15 Doslova
- 18:55 Absolventi Baťovej školy práce (5)
- 19:25 Telenákup (1)
- 19:35 Stalinovi kati– Katyň 1940 (1)
- 20:35 Tento víkend (5)
- 21:00 K-FUN
- 21:55 Oceány Afriky (2)
- 00:20 Cyranův poloostrov (1)
- 00:55 Naše zprávy
- 01:10 VIP svět
- 01:25 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:35 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:25 Šťastná 7
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:05 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (2)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:05 Návrat na Cyránův ostrov
- 23:50 Intim Night
- 03:50 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Pelíšky slavných
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:45 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Léto na Lanzarote
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 02:05 Ústecký zpravodaj
- 02:15 Valašský zpravodaj
- 02:25 Týden z jihu Čech
- 02:45 Byznys na vrcholu: Lukáš Kovanda
- 03:20 Hvězdná kavárna Pepy Melena: Petr Vondráček
- 12:25 Byznys na vrcholu: Lukáš Kovanda
- 13:00 Ufouni: Finsko
- 13:20 Ufouni: Švédsko
- 13:40 Zločin jak ho pamatuju: ČESKÉ PALERMO - PŘÍBRAM
- 16:05 Ústecký zpravodaj
- 16:15 Valašský zpravodaj
- 16:25 Vtipkování: Zdeněk Mahdal
- 17:00 Czech Racing: Rally Příbram
- 17:30 A11 rozhovor: Karel Nešpor
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:10 Michael V. Show
- 23:15 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:30 Ztracený svět (9)
- 01:15 Ztracený svět (10)
- 02:00 Společnost Adventure (5)
- 02:45 Společnost Adventure (6)
- 03:30 Námořní vyšetřovací služba XVII (1)
- 04:15 Námořní vyšetřovací služba XVII (2)
- 04:55 Ultrafialoví II (10)
- 05:40 Seriálový tip (1)
- 06:10 Totalcar II (10)
- 06:50 Profil zločinu V (3)
- 07:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (11)
- 08:40 Xena (11)
- 09:40 Profil zločinu V (2)
- 10:40 Profil zločinu V (3)
- 11:40 Hvězdná brána: Atlantida (19)
- 12:30 A-Team II (16)
- 13:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (11)
- 14:20 Xena (11)
- 15:20 Profil zločinu V (4)
- 16:15 Profil zločinu V (5)
- 17:20 A-Team II (17)
- 20:00 Xena (12)
- 21:00 Ulička hanby
- 00:50 Ztracený svět II (20)
- 01:50 Lovci pokladů II (1)
- 02:35 Lovci pokladů II (2)
- 03:20 Totalcar IV (3)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (18)
- 10:00 Ztracený svět II (19)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (14)
- 13:55 A-Team II (22)
- 14:55 Lovci pokladů II (3)
- 15:55 Lovci pokladů II (4)
- 16:55 Ztracený svět II (20)
- 17:55 Ztracený svět II (21)
- 18:55 Xena II (19)
- 19:55 A-Team II (23)
- 20:55 Společnost Adventure (15)
- 21:55 Lovci pokladů II (3)
- 22:55 Lovci pokladů II (4)
- 23:55 Xena II (19)
- 00:40 Brousko III (87)
- 01:55 Brousko III (88)
- 02:45 Brousko III (89)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (27)
- 12:10 Teleshop (1)
- 12:30 Domek na prérii V (24)
- 13:30 Ranč Heartland (13)
- 14:30 Ranč Heartland II (1)
- 15:25 Brousko III (90)
- 16:30 Dcery duchem (28)
- 17:50 Domek na prérii VI (1)
- 18:50 Ranč Heartland II (2)
- 19:50 Ranč Heartland II (3)
- 20:45 Domek na prérii VI (1)
- 21:50 Ranč Heartland II (2)
- 22:40 Ranč Heartland II (3)
- 23:35 Dcery duchem (28)
- 01:50 Route Irish
- 03:45 Renoir
- 10:40 Na Mléčné dráze
- 12:50 Nocturama
- 15:05 Pyroman
- 16:50 Obchod pro sebevrahy
- 20:10 Humorista
- 22:00 Undine
- 23:35 Rozbitý svět
- 01:55 Fabrika
- 03:50 Muž jménem Ove
- 08:05 Téměř chlap
- 09:30 Sladký konec dne
- 11:15 Sieranevada
- 14:10 Dohoda
- 16:10 Uvolnit pěsti
- 17:55 Ismaelovy přízraky
- 19:55 Western
- 22:00 Muž jménem Ove
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Fidlivareška (4)
- 06:15 Kikirikí
- 06:30 Kouzlování
- 06:40 Zabij nudu!
- 06:45 Bílý tesák (Nový bůh)
- 07:00 Staré pověsti české (2)
- 07:05 Já Baryk (6)
- 07:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a můj dvojnožec)
- 07:30 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka pořádala maškarní bál)
- 07:40 Broučci (S Broučkem je zle)
- 07:55 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a poslíček)
- 10:05 Staré pověsti české (3)
- 10:10 Já Baryk (7)
- 10:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bělovous Zrzunda)
- 10:40 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka pořádala sportovní den)
- 10:45 Broučci (Do nebíčka - do peklíčka)
- 10:50 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a mistr Jehlička)
- 11:15 Mach a Šebestová (Zoologická zahrada)
- 11:25 O Mikešovi (Mikeš u cirkusu)
- 11:30 Tisíc a jedna noc (Taškář Džina)
- 12:00 Ztracenci
- 13:25 Jiří Suchý – Život s divadlem Semafor
- 14:00 Stáří není pro sraby
- 15:35 Kinosál
- 15:45 Filmové minuty
- 16:00 Tonka Šibenice
- 17:25 Stopařky neberu!
- 17:40 Kinosál
- 20:00 Mladé víno
- 21:40 Poklad v pyramidě
- 22:00 Poslední muž
- 23:35 Teleshopping
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Zvrácená sestřička
- 01:35 Měsíc v ohrožení
- 03:00 Hrůzná minulost
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 12:00 Alžběta I - Vraždící královna
- 13:05 Indie ve filmu (2)
- 14:20 Teleshopping
- 15:30 Alexandr Veliký
- 01:30 Náhlá smrt
- 03:15 Underworld: Krvavé války
- 04:35 Close Up III (11)
- 05:00 Close Up III (6)
- 05:30 Close Up III (1)
- 06:00 Close Up III (19)
- 06:50 Indián
- 09:05 Frankenstein (1)
- 10:40 Frankenstein (2)
- 12:15 Nová země
- 14:05 Schůzka naslepo
- 15:40 Hra na vraždu
- 17:20 Bláznivý exorcista
- 18:45 Králova přízeň
- 20:45 Suprhrdina
- 22:00 Údolí stínů
- 00:55 Torrente 4: Smrtící krize
- 02:25 Blood And Bone
- 03:55 Ženská záležitost
- 09:40 Bílá smršť
- 11:50 Miluj souseda svého
- 15:15 Zálesák
- 16:55 Mr. & Mrs. Smith
- 20:35 Dřív než půjdu spát
- 22:00 Resident Evil
- 23:40 Scary Movie 5
- 00:20 Červený trpaslík VI (5)
- 00:55 Kancl doma
- 02:55 Comedy Club VII (7)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (5)
- 20:00 Horší už to nebude
- 22:30 Nekonečný
- 10:00 City Breaks (Salzburg)
- 10:30 10 Days Estonia (Tallinn)
- 11:00 The Gypsies (Orchha, India)
- 11:30 Boarding Pass (Polar Park, Norway)
- 18:00 Quest (Heritage, Haveli)
- 18:30 Xplore Spain (Valencia 2)
- 19:00 XP Guide (Cesky Krumlov)
- 19:30 10 Days Estonia (Setomaa)
- 20:00 Unwind (Amatra)
- 20:30 XP Guide (Kutna Hora)
- 21:00 Boarding Pass (Fl?m, Norway)
- 21:30 World Spas (Shangri La, Malaysia)
- 08:45 Velký sloní příběh (1)
- 09:40 Pláž želv (1)
- 22:15 Pláž želv (1)
- 23:10 Hrady plné divočiny (Carcassonne)
- 00:00 Tajemství kytovců (Písně keporkaků)
- 00:50 Žraločí banditi
- 01:35 Žraloci na bodu mrazu
- 02:21 Návrat žraloka bílého
- 03:06 Kdy a proč žraloci útočí (Útok na Bali)
- 03:49 Žraločí banditi
- 00:10 Zvláštní a záhadné V (12)
- 00:55 Filmy a realita II (3)
- 01:40 FBI - Agenti řeší případy (19)
- 02:05 Špinavé prádlo (3)
- 02:50 Jak se žije v ponorce (2)
- 03:35 Matky za mřížemi - USA (1)
- 04:20 Pohledy do historie (31)
- 04:25 Zdi (1)
- 05:15 Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití (1)
- 06:00 Auta snů pod lupou (6)
- 07:00 Moře záhadných katastrof II (2)
- 16:10 Moře záhadných katastrof II (3)
- 17:10 Americká 90. léta (4)
- 20:00 Zvláštní a záhadné V (13)
- 20:55 FBI - Agenti řeší případy (20)
- 21:25 Špinavé prádlo (4)
- 22:20 Filmy a realita II (4)
- 23:15 Matky za mřížemi - USA (2)
- 08:45 Víkend beze strachu (2)
- 09:40 Serengeti II (6)
- 10:55 V továrně VII (8)
- 16:35 V továrně VII (9)
- 17:50 Divoká Francie II (1)
- 00:15 Vražedné město (Gunnison, Colorado)
- 01:00 Vraždy: Hodiny na zabití V (Stopy vedoucí k vraždě)
- 01:45 Motiv k vraždě (Filmy s vraždou)
- 02:05 Motiv k vraždě (Štědrovečerní masakr)
- 02:30 Soudní kamera III (49. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera III (50. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Konec cesty)
- 00:00 Skrytý potenciál II (Vítejte doma)
- 00:30 Skrytý potenciál II (Jízda domů)
- 01:00 Je to Havaj XII (Nově zasnoubení a stěhující se zpět na Oahu)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Nová změna životního rytmu na Maui)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VII (Jak málem vyhodit milion)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VII (Hranice League City)
- 03:00 Levný dům na pláži XXV (Nové vzpomínky v novém domově)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVI (Sám v Chicagu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLVI (Ze sněhů Colorada na písky Floridy)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? IV (Možnost velkého zisku)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? IV (Skrytý poklad)
- 05:30 Mistři bazénů III (Vysněný bazén v Tennessee)
- 06:00 Dobrý základ VII (Malebná chalupa, historická atmosféra)
- 07:00 Činžák za babku II (1)
- 00:40 Kuchyně 15: Slavnostní rodinná hostina (8)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 4: Jiné roční období (7)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 25: Tak do toho! (3)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 25: Někde za duhou (4)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 31 (10)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 31 (11)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 8: Nelehké časy v New Orleansu (1)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 8: Pokrmy pro vojáky (2)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 8: Sladká Alabama (3)
- 06:00 Kuchyně 15: Veselé svátky (9)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Zasadit semínko (22)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 4: Skrytá krása (8)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye : Porážka Bobbyho Flaye 25: Muzikál (5)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Vlhko a)
- 01:25 Válka skladů XV (Dědeček ze zastavárny tě miluje!)
- 01:45 Válka skladů XV (Strings & Beans)
- 02:10 Válka skladů XV (Jdi do toho nebo zmlkni)
- 02:35 Mistři aukcí IV (Dostal jsem tě)
- 03:00 Mistři aukcí IV (Bez padáku)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Za volantem)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XV (Deset nejznámějších pyramidových nalezišť)
- 00:00 Esovision (Delta Dunaja)
- 00:27 Global Treasures (Kilkenny)
- 00:38 Planet Terra (Grenada)
- 00:43 Global Treasures (Tatranská electrická železnica)
- 00:54 Planet Terra (Altaj)
- 01:00 Nature Parks (Triglavský národní park)
- 01:48 Nature Wonders (Galapágy - raj divokej prírody)
- 02:00 Vista Point (Algarve)
- 02:29 On Tour (Túra loďou po jazere Powell)
- 02:55 Planet Terra (Malang)
- 03:00 Travel Logue (Cesta do Tsaparangu)
- 03:27 Vista Point (Sofia)
- 03:54 Planet Terra (Peschiera del Garda)
- 04:00 On Tour (Historická trasa v Etiópii)
- 04:27 Vista Point (Stockholm)
- 04:54 Planet Terra (Národní park Liwonde)
- 05:00 Vista Point (Janov)
- 05:27 Nature Wonders (Národný park Skalnaté hory)
- 05:38 Planet Terra (Zátoka hrdinství)
- 05:43 Global Treasures (Opátstvo Admont)
- 05:54 Planet Terra (Pécs)
- 06:00 Global Treasures (Esfahan)
- 06:12 Vista Point (Toronto)
- 06:39 Regio (Advent v okolí Salzburku)
- 06:50 Global Treasures (Katedrála v Santiago de Compostela)
- 07:00 On Tour (Karélia)
- 07:29 Vista Point (U.A.E.)
- 07:55 Planet Terra (Rothenburg ob der Tauber)
- 10:00 On Tour (Jazero Todos Los Santos)
- 10:27 Nature Wonders (Národný park Krka)
- 10:38 Planet Terra (Delta Okavanga)
- 10:43 Global Treasures (Goshavank)
- 10:54 Planet Terra (Iraklio)
- 11:00 Vista Point (Litva)
- 11:27 Global Treasures (Mingun)
- 11:38 Planet Terra (Fuerteventura)
- 11:43 Global Treasures (Efez)
- 11:54 Planet Terra (Brissago)
- 12:00 On Tour (Plavba po Dunaji)
- 12:29 Vista Point (Bahamy)
- 12:55 Planet Terra (Ayutthaya)
- 13:00 Vista Point (Ibiza)
- 13:27 Global Treasures (Misie Del Rio Carmelo)
- 13:38 Planet Terra (Kalmar)
- 13:43 Global Treasures (Kižský pogost)
- 13:54 Planet Terra (Bardejov)
- 14:00 7 Days (Aljaška)
- 14:55 Planet Terra (Sluneční chrám v Konáraku)
- 15:00 Vista Point (Nice)
- 15:27 On Tour (El Tren Inca)
- 15:54 Planet Terra (Bari)
- 16:00 7 Days (Jordánsko)
- 16:53 Planet Terra (Sklář)
- 17:00 Nature Parks (Rieka Lemmenjoki)
- 17:30 Vista Point (Fes)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Plavání
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Plavání
- 03:00 Plavání
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Plavání
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Olympijské hry
- 08:00 Olympijské hry
- 08:30 Badminton
- 10:00 Atletika
- 13:00 Trampolína
- 14:15 Lukostřelba
- 17:15 Judo
- 18:15 Atletika
- 23:00 Olympijské hry
- 01:00 BMX
- 02:00 Basketbal 3v3
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 BMX
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Vodní pólo
- 07:00 Tenis
- 08:00 Olympijské hry
- 09:00 Házená
- 10:30 Basketbal 3v3
- 11:00 Plavání
- 13:00 Basketbal 3v3
- 14:30 Fotbal: LOH - čtvrtfinále mužů
- 15:45 Házená
- 19:00 Tenis
- 21:00 Plavání
- 21:45 Fotbal: LOH - čtvrtfinále mužů
- 23:15 Házená
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Örebro - Växjö
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Házená: Schaffhausen - Silkeborg
- 04:00 Tenis
- 06:00 Fotbal: AC Milán - AS Řím
- 08:15 Televizní nákupy
- 09:00 Fotbal: Viktoria Plzeň - Fiorentina
- 11:00 Televizní nákupy
- 18:15 MVP
- 19:00 Lední hokej: ZSC Lions - Lausanne
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Drahomír Piok
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 14:15 Amazonka Truck
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 18:15 MM SR CPM – Dolný Hričov
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Drahomír Piok
- 20:30 Grazer AK 1902 - FC Red Bull Salzburg
- 22:30 Topspeed
- 23:00 World Cup 2024
- 00:15 Zpětný chod: BMW 2002 Turbo (52)
- 00:30 Jiliny plechové klenoty: BMW Z3 Coupé (53)
- 00:45 Rychlé kolo: Lotus Emira Komotec (54)
- 01:15 Formule BossGP s Ch. Krageningsem (55)
- 02:05 Přednost v jízdě: BMW 118i F40 (56)
- 02:15 Blochovy rozbory (57)
- 02:45 Blochovy rozbory (58)
- 03:10 Test automobilu: Mustang Mach-E (59)
- 03:15 Hraniční jízda podél poledníku (60)
- 03:45 Eastside Motors: Hmota navíc (61)
- 04:35 Elegance na kolech (62)
- 05:05 Přednost v jízdě: KIA Niro PHEV (63)
- 05:15 Moove - mobilita zítřka (1)
- 05:45 Blochovy rozbory (2)
- 06:10 Test automobilu: Mercedes EQB (3)
- 06:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (4)
- 06:50 Testovací tým: BMW M4 Cabrio vs. Porsche 911 Cabrio (5)
- 07:10 Přednost v jízdě: VW ID.Buzz GTX (6)
- 07:25 Zprávy (7)
- 07:30 Sedm nejrychlejších (8)
- 07:45 Garáž 21 (9)
- 18:00 Zprávy (35)
- 18:05 Sedm nejrychlejších (36)
- 18:20 Garáž 21 (37)
- 18:45 Poklady v garáži (38)
- 19:15 Poklady v garáži (39)
- 19:45 Zpětný chod: BMW 2002 Turbo (40)
- 00:00 Portland Classic
- 03:00 Noční program
- 09:00 Portland Classic
- 12:00 LIV United Kingdom
- 17:00 CPKC Womens Open
- 20:00 Portland Classic
- 00:00 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 2.díl)
- 00:30 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 1.díl)
- 01:00 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 2.díl)
- 01:30 IX. Hethland Cup
- 02:00 Střelecká škola (Dobré rady k zastřelování zbraně)
- 02:30 Viktor Takács (Náboženství a myslivost 1.díl)
- 03:00 Mistr zbrojíř (Debatujme o tlumičích)
- 03:30 DOVIT (Bomb Feeder VS Method Feeder)
- 04:00 Cralusso (Nová dimenze v lovu s method feederem)
- 04:30 Dva dny (dvě jezera - Lov kaprů na jezerech Kastély park)
- 05:00 Lov medvědů v Rumunsku (1)
- 05:30 Lov medvědů v Rumunsku (2)
- 06:00 Lov medvědů v Rumunsku (3)
- 06:30 IX. Hethland Cup
- 07:00 Haldorádó (Dobrodružství divokých vod - Gábor Döme - S rybářským prutem na jezeru Tisza-tó - Léto 1.díl)
- 07:30 Haldorádó (Dobrodružství divokých vod - Gábor Döme - S rybářským prutem na jezeru Tisza-tó - Léto 2.díl)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 1Charted
- 16:00 O BLACK INTERVIEW: Ben Cristovao na Zrće
- 16:10 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 O Black Party
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 1Charted
- 16:00 O BLACK INTERVIEW: Ben Cristovao na Zrće
- 16:10 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 O Black Party
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 17:00 Největší hity
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 17:00 Největší hity
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 FRESH
- 12:00 WORKIN’
- 15:00 TRIPLESHOT
- 15:10 WORKIN’
- 18:00 CZECH SPOTIFY LIST
- 19:00 CZ&SK
- 20:00 JUMPIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (41)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (130)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (95)
- 08:20 Nespoutaný anděl (96)
- 09:20 Yago, syn džungle (150)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Yago, syn džungle (151)
- 15:55 Wolffův revír (91)
- 16:55 Stefanie (69)
- 17:55 Stefanie (70)
- 18:55 Nespoutaný anděl (97)
- 19:55 Nespoutaný anděl (98)
- 20:55 Wolffův revír (92)
- 21:55 Krampovoloviny (14)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 BACKSTAGE
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 BACKSTAGE
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 VÍKEND
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 Ellie Goulding
- 01:28 Paul McCartney
- 02:27 The Strumbellas
- 02:44 Various Artists
- 03:00 Mary J. Blige
- 04:12 The Weeknd
- 05:15 The 1975
- 06:03 Depeche Mode
- 07:39 Interpol
- 08:35 Miley Cyrus - Miley Cyrus
- 08:59 Robbie Williams
- 10:22 Alice In Chains - Alice in Chains
- 11:35 Foals
- 11:48 Various Artists
- 12:00 Mary J. Blige
- 13:12 The Weeknd
- 14:15 The 1975
- 15:03 Peter Gabriel
- 17:18 Michael Kiwanuka
- 18:15 Queens of the Stone Age
- 19:53 Tom Petty & The Heartbreakers
- 20:48 Various Artists
- 21:01 Paul Rodgers
- 22:23 Paul Simon
- 00:20 Geordie Shore XVI (5)
- 01:05 K popukání XXXIV (38)
- 01:30 K popukání XXXIV (40)
- 01:55 K popukání XXXIV (41)
- 02:15 K popukání XXXV (2)
- 02:40 K popukání XXXV (3)
- 03:00 K popukání XXXV (4)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 08:30 MTV Top 20
- 09:30 Náctileté maminky 2 X (13)
- 14:40 K popukání XXIV (27)
- 15:05 Ideální pár IV (9)
- 15:55 Ideální pár IV (10)
- 20:30 K popukání XXXV (33)
- 20:55 K popukání XXXIII (12)
- 21:15 K popukání XXXIII (14)
- 21:40 K popukání XXXIII (16)
- 00:00 2005: Wrapped!
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 09:00 MTV Top 20
- 11:00 Worldwide Hits!
- 15:00 Selena Gomez: The Hits
- 16:00 Non-Stop Rock Hits!
- 17:00 2015 Wrapped!
- 19:00 R&B & Hip Hop Party!
- 05:00 Rap & R’n’B Jamz
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Shakira x Britney
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 MTV Dancefloor Chart: 2006
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM COUNTRY KLUB
- 22:26 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 11:00 DECHOVKA V JEDENÁCT
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:35 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 14:35 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 CHVILKA S...
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 19:45 ZÁDÁNO PRO HARMONIKU
- 20:00 CHVILKA S...
- 20:20 VEČER PLNÝ PŘÁTEL
- 23:40 ZÁBAVA NA PÁTEČNÍ VEČER
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:05 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 ČAS NA PÍSNIČKU
- 09:25 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 09:55 ŠLÁGR MARKET
- 11:05 POP ZÁBAVA
- 11:40 HARMONIKY
- 12:25 ŠLÁGR NÁS BAVÍ
- 13:15 COUNTRY
- 13:50 ŠLÁGR MARKET
- 14:50 POP ZÁBAVA
- 15:40 POZDRAV Z CIZINY
- 16:00 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 16:35 HARMONIKY
- 17:20 ČAS NA DECHOVKU
- 18:10 ŠLÁGR MARKET
- 19:20 CHVILKA S...
- 19:50 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 20:30 TELESHOPPING
- 20:45 ČAS NA DECHOVKU
- 21:50 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět II (Svět)
- 00:20 Gumballův úžasný svět II (Finále)
- 00:30 Gumballův úžasný svět III (Děti)
- 00:45 Gumballův úžasný svět III (Fanynka)
- 00:55 Gumballův úžasný svět III (Tréňa)
- 01:10 Gumballův úžasný svět III (Radost)
- 01:14 Lamput III (Honička)
- 01:25 Gumballův úžasný svět VI (Víra)
- 01:35 Gumballův úžasný svět VI (Kandidát)
- 01:50 Gumballův úžasný svět VI (Kdokoli)
- 02:00 Gumballův úžasný svět VI (Párovačka)
- 02:10 Gumballův úžasný svět VI (Mozek)
- 02:20 Gumballův úžasný svět VI (Puch)
- 02:35 Gumballův úžasný svět VI (Vědomosti)
- 02:45 Gumballův úžasný svět VI (Rodiče)
- 02:55 Gumballův úžasný svět VI (Zakladatel)
- 03:05 Gumballův úžasný svět VI (Školení)
- 03:15 Gumballův úžasný svět VI (Inteligence)
- 03:25 Gumballův úžasný svět VI (Lektvar)
- 03:35 Gumballův úžasný svět VI (Vedlejší)
- 03:50 Gumballův úžasný svět VI (Proměna)
- 04:00 Gumballův úžasný svět VI (Porozumění)
- 04:10 Gumballův úžasný svět VI (Inzerát)
- 04:20 Gumballův úžasný svět VI (Nezastižený)
- 04:30 Gumballův úžasný svět VI (Drama)
- 04:40 Gumballův úžasný svět VI (Kámošky)
- 04:50 Gumballův úžasný svět VI (Doupě)
- 05:05 Gumballův úžasný svět VI (Ticho)
- 05:15 Gumballův úžasný svět VI (Budoucnost)
- 05:25 Gumballův úžasný svět VI (Přání)
- 05:35 Gumballův úžasný svět VI (Továrna)
- 05:45 Gumballův úžasný svět VI (Vzpoura)
- 06:00 Craig od potoka II (Den výměnného obchodu)
- 06:10 Craig od potoka II (Krize u Skály stařešinů)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! V (Jmenuji se Jose)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! V (Skutečný příběh)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! V (Monstr-partička)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! V (Divoké Titánské příběhy)
- 07:20 Bakugan (Pravidla jsou nuda)
- 07:30 Bakugan (Hrst zlata)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Méďové a stonek fazole)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Grizzův Excalibur)
- 08:15 Gumballův úžasný svět III (Alergie)
- 08:25 Gumballův úžasný svět III (Matky)
- 08:35 Gumballův úžasný svět III (Heslo)
- 08:50 Gumballův úžasný svět III (Prokrastinátoři)
- 09:00 Gumballův úžasný svět III (Skořápka)
- 09:20 Gumballův úžasný svět III (Zrcadlo)
- 09:30 Gumballův úžasný svět III (Břemeno)
- 09:45 Gumballův úžasný svět III (Bráchové)
- 09:55 Gumballův úžasný svět III (Chlap)
- 10:15 Gumballův úžasný svět III (Pizza)
- 10:25 Gumballův úžasný svět III (Lež)
- 10:40 Gumballův úžasný svět III (Motýl)
- 10:50 Gumballův úžasný svět III (Otázka)
- 11:00 Lamput III (Doktor Rival)
- 11:15 Gumballův úžasný svět III (Vědma)
- 11:25 Gumballův úžasný svět III (Bezpečnost)
- 11:40 Gumballův úžasný svět III (Kamarád)
- 11:50 Gumballův úžasný svět III (Světec)
- 12:05 Gumballův úžasný svět III (Spolek)
- 12:20 Gumballův úžasný svět III (Spoiler)
- 12:35 Gumballův úžasný svět III (Časomíra)
- 12:45 Gumballův úžasný svět III (Nikdo)
- 13:00 Gumballův úžasný svět III (Protiva)
- 13:15 Gumballův úžasný svět III (Vejce)
- 13:25 Lamput IV (Šéf na měsíci)
- 13:40 Craig od potoka III (Carter Napodobitel)
- 13:50 Craig od potoka III (Bratr stavitel)
- 14:05 Craig od potoka III (Stážistka Jessica)
- 14:15 Craig od potoka IV (Za mostem)
- 14:30 Totální Dramarama III (Bláznivá matika: Karamelová cesta)
- 14:40 Totální Dramarama III (Medvědí pracky)
- 14:55 Totální Dramarama III (Válka barev)
- 15:05 Totální Dramarama III (Kámen úrazu)
- 15:10 Lamput IV (Doktorský gang)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! V (Velká katastrofa)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! V (Rozhodnou diváci)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VI (Televizní rytíř 5)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VI (Čarodějnický lektvar)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Méďové v oblacích)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Zuběnky moderní doby)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Vysoká móda podle méďů)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Tedík)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a syčící labuť)
- 17:15 Pan Magoo II (Kočičí pohoda)
- 17:20 Pan Magoo II (Fizzův nový asistent)
- 17:30 Pan Magoo II (Horor)
- 17:45 Craig od potoka IV (Ztráty a nálezy)
- 17:55 Craig od potoka IV (Nuda hrou)
- 18:05 Craig od potoka IV (Stříbrná pěst se vrací)
- 18:20 Craig od potoka IV (Túra šampionů)
- 18:30 Craig od potoka IV (Skautský host)
- 18:45 Ben 10 (Podesáté)
- 18:55 Ben 10 (Benův den)
- 19:05 Ben 10 (Děsivý Gwen-Ben)
- 19:25 Totální Dramarama II (Pro hrst Duncanů navíc)
- 19:35 Totální Dramarama II (Kdopak to klauní)
- 19:40 Lamput IV (Šéf na měsíci)
- 19:55 Mladí Titáni do toho!
- 20:05 Mladí Titáni do toho!
- 20:15 Mladí Titáni do toho!
- 20:35 Bakugan (Osamocený MOD)
- 20:45 Bakugan (Vrhat stín)
- 21:00 Gumballův úžasný svět III (Recept)
- 21:10 Gumballův úžasný svět III (Štěně)
- 21:25 Gumballův úžasný svět III (Jméno)
- 21:35 Gumballův úžasný svět III (Křoví)
- 21:55 Gumballův úžasný svět III (Remcalové)
- 22:05 Gumballův úžasný svět III (Dovolená)
- 22:20 Gumballův úžasný svět III (Podvodník)
- 22:30 Gumballův úžasný svět III (Díra)
- 22:45 Gumballův úžasný svět III (Šéf)
- 23:00 Gumballův úžasný svět III (Hmat)
- 23:15 Gumballův úžasný svět III (Zákon)
- 23:25 Gumballův úžasný svět III (Alergie)
- 23:40 Gumballův úžasný svět III (Matky)
- 23:50 Gumballův úžasný svět III (Heslo)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (Mechatronics Bear)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Tai Chi Lemmings)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (Fireworks Cabin)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings III (Diving In The Wild)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings III (Choco-Coco)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings III (Parasailing Fishing)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings III (Yummy Pirates)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (The Show Mush Go On)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Mushpot's Treasure)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Mush-Mush The Predictor)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Who's Eating Mushton)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Smash House)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Play Day)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Looneyburg Lights Part 1)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Looneyburg Lights Part 2)
- 02:50 Batwheels (Holidays on Ice, Part 1)
- 03:00 Batwheels (Holidays on Ice, Part 2)
- 03:15 Batwheels (Scaredy-Bat)
- 03:25 Batwheels (Rev and Let Rev)
- 03:35 Batwheels (Grass is Greener)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings (Clean Bear)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings (Wandering Spirits)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings (Mirror, Mirror On The Wall)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings (Grizzy The Wizard)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings (Moonwalk Bear)
- 04:25 Grizzy and The Lemmings II (Camping in the Wild)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (Carried Away Bear)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Board)
- 04:45 Thomas & Friends - Shorts XXVI (All Aboard: Detective Bruno)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz (If The Shoe Fits)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz (Get Smart)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz (Mission Imp-ossible)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Wizard Returns)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Wizard Pays a Visit)
- 06:00 Batwheels (Cave Sweet Cave)
- 06:10 Batwheels (Redbird's Bogus Beach Day)
- 06:25 Mr Bean: The Animated Series (Goldfish)
- 06:35 Mr Bean: The Animated Series (Inventor)
- 06:55 Grizzy and The Lemmings II (Good Bear, Bad Bear)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings II (Hat Tricks)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Beach)
- 07:15 Grizzy and The Lemmings II (No See, No Do)
- 07:30 Grizzy and The Lemmings II (Animal Pics)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings II (Bear Diet)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings II (Balloon Bear)
- 07:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Red Light, Green Light)
- 08:00 The Tom and Jerry Show IV (Play Date with Destiny)
- 08:05 The Tom and Jerry Show IV (Mind Your Royal Manners)
- 08:10 The Tom and Jerry Show IV (Oh Brother)
- 08:25 The Tom and Jerry Show IV (Who Sled the Dogs Out?)
- 08:35 The Tom and Jerry Show IV (Tick Tick Tick)
- 08:40 The Tom and Jerry Show IV (The Butterfly Effect)
- 08:50 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Haunted Garage)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series III (Trophy Bean)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (In the wild)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series (Missing Teddy)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series (No Parking)
- 09:50 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Lemonade)
- 10:00 Lucas the Spider (Tanks Giving)
- 10:05 Lucas the Spider (Flying)
- 10:10 Lucas the Spider (Dr. Lucas is in the House)
- 10:15 Lucas the Spider (Arlo's Portrait)
- 10:30 Lucas the Spider (House Flies Don't Dance)
- 10:35 Lucas the Spider (Flying the Nest)
- 10:45 Lucas the Spider (The Insult)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings II (Northern Lights)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings II (Tick Tock Bear)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings II (Dreams On Command)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings II (Elementary Lemmings)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings II (Bear Sitter)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings II (Rainbow Moose)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings II (Radar Bear)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Honey Bunny)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Goofballs)
- 12:25 The Tom and Jerry Show III (Driven Crazy)
- 12:35 The Tom and Jerry Show III (A Star Forlorn)
- 12:40 The Tom and Jerry Show III (Bird Flue)
- 12:55 The Tom and Jerry Show III (Tom's Tangled Web)
- 13:00 The Tom and Jerry Show III (Saddle Soreheads)
- 13:10 The Tom and Jerry Show III (Rosemary's Gravy)
- 13:15 The Tom and Jerry Show III (Eggs on a Train)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series (Car Trouble)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series (Restaurant)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series (Art thief)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series (Scaredy Bean)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXV (Nia and the Ducks)
- 14:30 Lucas the Spider (I'll do it in a Minute)
- 14:35 Lucas the Spider (Cloud Gazing)
- 14:40 Lucas the Spider (Don't Do That Arlo)
- 14:55 Lucas the Spider (Prickly Pals)
- 15:00 Lucas the Spider (A Sting in the Tale)
- 15:10 Lucas the Spider (Tongue Twister)
- 15:15 Lucas the Spider (Sleeping Dogs)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables (The Adventurers)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables (Getting Truffy With It)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Batty Kathy)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Honey Bunny)
- 16:30 Tom and Jerry: The Lost Dragon
- 17:30 The Tom and Jerry Show IV (Tick Tick Tick)
- 17:35 The Tom and Jerry Show IV (The Butterfly Effect)
- 17:40 The Tom and Jerry Show IV (Curiosity Thrilled the Cat)
- 17:50 Moley: Squirm & Manny (Dance Off, Part 2)
- 18:00 Batwheels (Wheel Side Story)
- 18:10 Batwheels (Bam's Clawful Mistake)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings (Thirst Quencher)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings (Spider Lemmings)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings (Random Bear)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings (Lemming Interference)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings (High Voltage Bear Attack)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings (Bear Scents)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings (Bear Luck)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (Let It Bee)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (The Staff Of Wisdom)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (All You Can Eat)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (Flat Pack)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (Holiday Teddy)
- 20:35 Mr Bean: The Animated Series II (The Newspaper)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings (Fake Brothers)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings (Mind in a Whirl)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings (A Sizeable Problem)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings (Treasure Bear)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings (In the Service of His Majesty)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings (Bear Art)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings (Happy Birthday Lemmings!)
- 22:00 Alice & Lewis II (A Joker for a Queen)
- 22:10 Alice & Lewis II (Double Teatime in Wonderland)
- 22:25 Alice & Lewis II (Dodson's Predictions)
- 22:40 Alice & Lewis II (The "Werewolf Cactus")
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Thomas and the Troublesome Trucks)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Big Feet)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Game Time)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Beach Battle)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Soup Up)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings III (Sea Excursion)
- 00:15 Spongebob v kalhotách V (Houba co si vymýšlí / Supermořec vs. SpongeBob)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Nová verze Karen)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Zachránce Rex)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Tajná znamení)
- 01:45 Victorious (Nový kluk Cat)
- 02:05 Victorious (Pyžamová noc)
- 02:30 iCarly (iLíbí se mi Jake)
- 02:50 iCarly (iChci víc diváků)
- 03:10 Tajemství Hunterových III (Ošidná chvíle)
- 03:35 Tajemství Hunterových III (Pyramida)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Nejlepší přátelé / Všední pronásledování)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Zkažená vajíčka / Mimo meze)
- 04:35 44 koček II (Mňaukózní umělecké dílo)
- 04:50 44 koček II (Talentovaná Peppy)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Návrat Thornbergaupta)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Večírková zvířátka / Warren Seville)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Vykopávkové prázdniny//Tátovy trofeje)
- 06:00 Šmoulové II (Obří láska)
- 06:25 Šmoulové II (Zpátky k přírodě / Jasnačka!)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice II (Filmové hvězdice / Doktor Chytrá věda)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Příběh Broxe / Kynumatka)
- 07:50 Casagrandovi (Kočičí kouzlo / Případ Hot dog)
- 10:00 Spongebob v kalhotách XIV (Krabice pro hlupáky Sépiáky)
- 10:15 Spongebob v kalhotách X (Životní pojistka / Praskni bublino)
- 10:40 Spongebob v kalhotách X (Plankton jde do důchodu / Potíže s trojzubcem)
- 11:00 Spongebob v kalhotách X (Úžasná mini-houba / Sporty)
- 11:30 Praví Hlasiťákovi (Manažer, co má planažer)
- 11:55 Super Thundermanovi IV (Lásce neporučíš)
- 14:10 Hlasiťákovi VII (Výlet d Bílého domu / Drsný výlet do hor)
- 14:40 Hlasiťákovi VII (Výlet s kovbojem / Výlet za loutkářem)
- 15:05 Spongebob v kalhotách IX (Není piknik jako piknik / Lodní historky)
- 15:30 Spongebob v kalhotách XIV (Krev je hustší než omastek)
- 15:45 Spongebob v kalhotách XIV (Hysterická historie)
- 15:55 Spongebob v kalhotách XI (Měkouš H. Objímač Objímač / Koník Patrik)
- 00:20 Jelení Skvadra II (Za duhou / Obrovský toustovač)
- 00:45 Jelení Skvadra II (Muffinka ve vesmíru / Perlivé šílenství)
- 01:10 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují své robotické přátele / Tlapky zachraňují duhu)
- 01:30 Tlapková Patrola X (Tlapky zastavují stroj na hledání zlata / Tlapky pomáhají starostu Humdingerovi z džemu)
- 01:55 Tlapková Patrola X (Libertina horská záchrana / Tlapky zachraňují létající farmářku Yumi)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci (Dortastrofa)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci (Záhadný Bandita)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci (Zeg a Vajíčko)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci (Bahník)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci (Strážci čtyřkoláci)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci (Problémy s myčkou čtyřkoláků)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci (Dobytčí Stezka)
- 04:50 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují své robotické přátele / Tlapky zachraňují duhu)
- 05:15 Tlapková Patrola X (Tlapky zastavují stroj na hledání zlata / Tlapky pomáhají starostu Humdingerovi z džemu)
- 05:35 Tlapková Patrola X (Libertina horská záchrana / Tlapky zachraňují létající farmářku Yumi)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci (Pralesní roh)
- 06:25 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují kotěcí záchranný tým / Tlapky zachraňují pštrosa)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví skatepark / Parta staví tunel)
- 07:15 DORA (Chyťte Quickatooa)
- 07:30 DORA (Ztracený Lorito)
- 07:50 Velká show malého žraločátka (Spát jako Žraločátko / Bratři v proudu)
- 10:05 Prasátko Peppa (Hudební nástroje)
- 10:10 Prasátko Peppa (Žáby, červíci a motýli)
- 10:15 Prasátko Peppa (Hra na převlékání)
- 10:20 Prasátko Peppa (Nové boty)
- 10:25 Prasátko Peppa (Školní oslava)
- 10:35 Prasátko Peppa (Narozeniny maminky Prasátka)
- 10:40 Prasátko Peppa (Zoubková víla)
- 10:45 Prasátko Peppa (Nové auto)
- 10:50 Prasátko Peppa (Honba za pokladem)
- 10:55 Prasátko Peppa (Není mi moc dobře)
- 11:00 Velká show malého žraločátka II (Šplouchy šplouchbal / Vykoupení Hankova slimáka)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví most)
- 11:55 Rubble a jeho parta (Tlapky staví obří cykloprodejnu! / Parta staví senza vanu)
- 12:20 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Slavnost / Tlapky Zachraňují Alexe)
- 12:45 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Sběr O-Matika / Tlapky zachraňují maskota)
- 13:15 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují tanečníky / Tlapky zachraňují starostku a její Mini)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta zvětšuje podium na talentovou šou / Parta vyrábí hudební nástroje)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví obří přehradu / Parta zabezpečuje farmu proti veverkám!)
- 14:30 DORA (Dobrodružství s Alebrijes)
- 14:50 DORA (Pojďme pro nanuky!)
- 15:00 Tlapková patrola V (Velká záchrana: Tlapky zachraňují príšeru z bažin / Velká záchrana: Tlapky zachraňují ukryté zlaté kosti)
- 15:25 Tlapková patrola V (Velká záchrana: Tlapky zachraňují splašený dalekohled)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka (Nejněžnější pouto ze všech / Oranžová říše)
- 16:20 BARBAPAPA a jeho rodinka (Je to prostě záhada... / Bitva)
- 16:50 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují sloní lázně / Tlapky zachraňují podvodního Otise)
- 17:20 Rubble a jeho parta (Parta staví bobrovi obydlí / Parta opravuje silnici)
- 17:40 DORA (Ztracené barvy duhy)
- 17:55 DORA (Botičkův gumičkový míček)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddington a rackové / Paddington a maják)
- 20:30 Tlapková patrola V (Velká záchrana: Tlapky zachraňují príšeru z bažin / Velká záchrana: Tlapky zachraňují ukryté zlaté kosti)
- 20:55 Tlapková patrola V (Velká záchrana: Tlapky zachraňují splašený dalekohled)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Zrozen být divoký)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Soukromý klub / Zelené řasy)
- 22:10 Prasátko Peppa (Lekce baletu)
- 22:15 Prasátko Peppa (Bouřka)
- 22:20 Prasátko Peppa (Mytí auta)
- 22:25 Prasátko Peppa (Oběd)
- 22:35 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují malého karibu / Tlapky zachraňují Luka a JakoLuka)
- 22:55 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují zmizelou loď / Tlapky zachraňují malého dědu a pana Alexe)
- 23:25 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují sloní lázně / Tlapky zachraňují podvodního Otise)
- 23:55 Jelení Skvadra II (Vlkovlas na útěku / Světla, kamera, akce)
- 00:00 Kluk, holka atd. (33)
- 00:10 Kluk, holka atd. (34)
- 00:20 Zombí - animáci (4)
- 00:25 Ghostforce (15)
- 00:50 Ghostforce (16)
- 01:10 Tým Tiki (2)
- 01:35 Tým Tiki (3)
- 01:55 Tým Tiki (4)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (10)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (11)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (12)
- 03:25 Ghostforce (17)
- 03:45 Ghostforce (18)
- 04:05 Pyžamasky (16)
- 04:30 Pyžamasky (17)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (3)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (4)
- 05:35 Kluk, holka atd. (53)
- 05:45 Kluk, holka atd. (54)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (96)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (88)
- 06:55 Blue (65)
- 07:05 Blue (66)
- 07:10 Blue (67)
- 07:25 Blue (71)
- 07:30 Blue (72)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (18)
- 14:20 Příšerky v rachotě (9)
- 14:45 Příšerky v rachotě (8)
- 15:15 Hailey jde na to! (14)
- 15:45 Hailey jde na to! (15)
- 16:10 Blue (140)
- 16:20 Blue (142)
- 16:25 Blue (141)
- 16:40 Blue (143)
- 16:45 Blue (144)
- 16:50 Blue (146)
- 17:05 Blue (147)
- 17:10 Blue (148)
- 17:20 Blue (149)
- 17:30 Kiff (28)
- 17:55 Kiff (29)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (115)
- 18:50 Kouzelná beruška a černý kocour (116)
- 19:20 Kouzelná beruška a černý kocour (117)
- 19:50 Blue (49)
- 19:55 Blue (50)
- 20:00 Blue (51)
- 20:10 Blue (52)
- 20:20 Blue (1)
- 20:30 Blue (3)
- 20:40 Příšerky v rachotě (19)
- 21:10 Příšerky v rachotě (20)
- 21:45 Jessie (18)
- 22:15 Jessie (23)
- 22:40 U Raven Doma (67)
- 23:10 U Raven Doma (61)
- 23:40 Kluk, holka atd. (35)
- 23:50 Kluk, holka atd. (36)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (24)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (25)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (27)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (50)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (14)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (15)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (43)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (44)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (45)
- 04:00 Eureka! (3)
- 04:30 Eureka! (4)
- 05:00 Eureka! (5)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (44)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (45)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (46)
- 07:00 Bluey (7)
- 07:10 Bluey (8)
- 07:20 Bluey (9)
- 07:30 Bluey (10)
- 07:40 Bluey (11)
- 07:50 Bluey (12)
- 08:00 Bluey (13)
- 08:10 Bluey (14)
- 08:20 Bluey (15)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (14)
- 09:00 Minnie's Winter Bow Show
- 10:00 Firebuds (1)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (35)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (36)
- 11:30 SuperKitties (8)
- 12:00 Pupstruction (22)
- 12:30 Bluey (59)
- 12:40 Bluey (60)
- 12:50 Bluey (61)
- 13:00 Bluey (62)
- 13:10 Bluey (63)
- 13:20 Bluey (64)
- 13:30 Firebuds (2)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (36)
- 14:30 The Lion Guard (65)
- 15:00 The Lion Guard (66)
- 15:30 SuperKitties (10)
- 16:00 Pupstruction (1)
- 16:30 Pupstruction (2)
- 17:00 Bluey (7)
- 17:10 Bluey (8)
- 17:20 Bluey (9)
- 17:30 Bluey (10)
- 17:40 Bluey (11)
- 17:50 Bluey (12)
- 18:00 SuperKitties (12)
- 18:30 Sofia The First (49)
- 19:00 Sofia The First (50)
- 19:30 Bluey (137)
- 19:40 Bluey (138)
- 19:50 Bluey (139)
- 20:00 Bluey (140)
- 20:10 Bluey (141)
- 20:20 Bluey (142)
- 20:30 SuperKitties (13)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (16)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (12)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (22)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (24)
- 23:00 PJ Masks (7)
- 23:25 PJ Masks (8)
- 23:50 PJ Masks (9)
- 00:13 Bořek stavitel (49)
- 00:23 Bořek stavitel (50)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (21)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (22)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (23)
- 01:12 Inui (25)
- 01:20 Hurá za hádankou (9)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (40)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (41)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (11)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (45)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (46)
- 02:55 Chuck a přátelé (6)
- 03:07 Chuggington (12)
- 03:17 Chuggington (13)
- 03:29 Angelína balerína (15)
- 03:42 Angelína balerína (16)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (43)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (44)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (19)
- 04:38 Bořek stavitel (4)
- 04:48 Bořek stavitel (5)
- 05:01 Hurá za hádankou (15)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (57)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (58)
- 05:49 Požárník Sam (12)
- 06:00 Trojčata (75)
- 06:07 Trojčata (76)
- 06:14 Trojčata (77)
- 06:25 Bing (7)
- 06:32 Bing (8)
- 06:39 Bing (9)
- 06:46 Bing (10)
- 06:55 Grisu (42)
- 07:08 Tilda (13)
- 07:15 Tilda (14)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (9)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (20)
- 07:47 Caillou (13)
- 07:58 Caillou (14)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (13)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (14)
- 08:35 Doodleboo (51)
- 08:40 Doodleboo (52)
- 08:45 Doodleboo (1)
- 08:50 Doodleboo (2)
- 08:55 Doodleboo (3)
- 09:05 Daisy a Ollie (4)
- 09:13 Daisy a Ollie (5)
- 09:20 Daisy a Ollie (6)
- 09:31 Hurá za hádankou (13)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (5)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (6)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (7)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (13)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (14)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (13)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (14)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (13)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (14)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (20)
- 11:18 Pettson a Fiškus (13)
- 11:30 Pettson a Fiškus (1)
- 11:43 Grisu (33)
- 11:54 Grisu (34)
- 12:07 Daisy a Ollie (19)
- 12:14 Daisy a Ollie (20)
- 12:21 Daisy a Ollie (21)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (30)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (31)
- 12:52 Bing (62)
- 13:00 Bing (63)
- 13:08 Bing (64)
- 13:20 Trojčata (33)
- 13:27 Trojčata (34)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (12)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (7)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (8)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (9)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (16)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (17)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (9)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (16)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (17)
- 15:00 Kipper (3)
- 15:09 Kipper (4)
- 15:19 Simon (33)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (9)
- 15:38 Woozle a Pip (2)
- 15:46 Tilda (15)
- 15:53 Tilda (16)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (33)
- 16:16 Pettson a Fiškus (7)
- 16:29 Caillou (15)
- 16:40 Caillou (16)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (7)
- 17:07 Doodleboo (26)
- 17:12 Doodleboo (27)
- 17:17 Doodleboo (28)
- 17:22 Doodleboo (29)
- 17:27 Doodleboo (30)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (21)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (22)
- 17:59 Požárník Sam (2)
- 18:10 Požárník Sam (3)
- 18:23 Berry a Dolly (9)
- 18:28 Berry a Dolly (10)
- 18:33 Berry a Dolly (11)
- 18:39 Bing (60)
- 18:46 Bing (61)
- 18:53 Bing (62)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (6)
- 19:15 Pettson a Fiškus (7)
- 19:28 Grisu (31)
- 19:40 Grisu (32)
- 19:52 Daisy a Ollie (13)
- 19:59 Daisy a Ollie (14)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (9)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (30)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (31)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (9)
- 20:57 Tilda (13)
- 21:04 Tilda (14)
- 21:12 Kipper (5)
- 21:21 Kipper (6)
- 21:31 Caillou (13)
- 21:42 Caillou (14)
- 21:55 Chuggington (7)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (50)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (51)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (24)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (25)
- 23:05 Bing (19)
- 23:12 Bing (20)
- 23:20 Bing (21)
- 23:27 Bing (22)
- 23:35 Bing (23)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (6)
- 23:47 Oswald (25)
- 23:59 Oswald (26)
- 00:00 Sestry (Díky za hlouposti)
- 00:10 Sestry (Ta nejhorší z nich)
- 00:20 Sestry (Takové prázdniny ne)
- 00:30 Sestry (Joy De pro tebe)
- 00:45 Mia a já IV (Náhrada)
- 01:05 Mia a já IV (Proradný hadí muž)
- 01:30 Agentka 203 (Obří Quigley)
- 01:55 Agentka 203 (Zoe 2.0)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (51)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (52)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Plínka)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Tužka)
- 03:05 Život s tátou (1)
- 03:15 Život s tátou (2)
- 03:25 Život s tátou (3)
- 03:35 Život s tátou (4)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (1)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (2)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (3)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (4)
- 04:35 Agentka 203 (Zoe 2.0)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Více povyku za jelena)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Únik z Paláce mazlíčků 1. část)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 05:35 Mia a já IV (Jiskřivý měsíc)
- 06:00 Upovídaná Marta (40)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (2)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Zhypnotizovaný Weenie)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Ryzí odvaha)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Toaleta)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Žárovka)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Skluzavka)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Piano)
- 18:30 Mimi šéf: Zpátky ve hře (Jeden den uprchlíkem)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách III (Tanec s dingem)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Cash Camp Pt.)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor prachů, 2. část)
- 22:00 Sestry (Sesterské duo)
- 22:10 Sestry (Krize dospívání)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Toaleta)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (19)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (20)
- 23:30 Život s tátou (21)
- 23:40 Život s tátou (22)
- 00:00 Dreamy Nights (Night Sky)
- 00:30 Moon and Stars (Starry Nights)
- 01:00 BabyTV's night time melodies (Ocean)
- 01:30 Sweet Dreams (Sleep Time)
- 02:00 Good Night hugs (Twilight)
- 02:30 Dreamy Nights (Milky Way)
- 03:00 Moon and Stars (Moonlight)
- 03:30 Soothing Sounds (Twilight)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Oliver)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Stick with Mick)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (The Egg Band)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Milky Way)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Night Sky)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (7)
- 00:10 Kikoriki (52)
- 00:20 Flopy (99)
- 00:35 Šmolkovia (41)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (22)
- 01:10 Esá z pralesa (46)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (47)
- 01:35 Volám sa Caillou V (1)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (11)
- 02:15 Panda a Krash (41)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (2)
- 02:55 Myšiak Anatole (20)
- 03:20 Monchhichi II (4)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (2)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára III (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (21)
- 04:20 Malý medvedík (26)
- 04:45 Ruby z dúhy II (4)
- 05:10 Bob staviteľ (16)
- 05:25 Ocko hrdina (2)
- 05:30 Duda a Dada (2)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (44)
- 05:55 Máša a medveď (81)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (47)
- 06:30 Ocko hrdina (3)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (2)
- 06:40 Veselé zajačiky III (23)
- 06:45 Telka Strýka Baltazára III (7)
- 07:00 Eggy Pops II (1)
- 07:05 Flopy (100)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (14)
- 07:25 Ocko hrdina (4)
- 07:30 Malý medvedík (27)
- 07:55 Drobčekovia (6)
- 08:10 Máša a medveď (82)
- 08:20 Veselé zajačiky III (24)
- 08:30 Fíha Tralala (3)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (27)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (23)
- 08:55 Ovečka Shaun II (19)
- 09:00 Maličké príšerky (4)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (44)
- 09:15 Slnečný Rej (20)
- 09:25 Esá z pralesa (46)
- 09:35 Veselé zajačiky III (25)
- 09:40 Ruby z dúhy II (4)
- 10:10 Smejko a Tanculienka (3)
- 10:20 Bob staviteľ (16)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (42)
- 10:55 Zvedavkovci II (48)
- 11:10 Monchhichi II (4)
- 11:20 Môj malý dinosaurus II (9)
- 11:25 Rozprávky líšky a vlka (2)
- 11:50 Panda a Kiwi (16)
- 11:55 Ovečka Shaun II (20)
- 12:00 Volám sa Caillou V (1)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (31)
- 12:30 Polly Pocket (18)
- 12:35 Flopy (101)
- 12:50 Ruby z dúhy II (5)
- 13:15 Myšiak Anatole (20)
- 13:40 Malý silák Bheem (20)
- 13:45 Veselé zajačiky III (26)
- 13:50 Panda a Krash (41)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop IV (11)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (22)
- 14:40 Maličké príšerky (5)
- 14:45 Máša a medveď (83)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (3)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (2)
- 15:20 Esá z pralesa (47)
- 15:35 Ohrozené druhy (18)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (4)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (21)
- 16:25 Bob staviteľ (17)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (24)
- 16:45 Monchhichi II (5)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (45)
- 17:05 Ovečka Shaun II (21)
- 17:15 Zábavné zvieratká (14)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (2)
- 17:35 Ruby z dúhy II (6)
- 18:00 Volám sa Caillou V (2)
- 18:25 Drobčekovia (7)
- 18:40 Ovečka Shaun II (22)
- 18:50 Flopy (102)
- 19:10 Maličké príšerky (6)
- 19:15 Zvedavkovci II (49)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (4)
- 19:45 Máša a medveď (84)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (4)
- 20:05 Esá z pralesa (48)
- 20:15 Bob staviteľ (18)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (25)
- 20:40 Slnečný Rej (21)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (4)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (47)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (22)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (9)
- 22:05 Monchhichi II (6)
- 22:15 Myšiak Anatole (21)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (3)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (5)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (2)
- 23:35 Mášine rozprávky (2)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (32)
- 23:45 Veselé zajačiky IV (1)
- 23:50 Malý silák Bheem (21)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Surviving the Post Office
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 The Travel Show (Normandy: Tapestry of Time)
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 01:05 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:30 MÉTÉO
- 01:35 GÉNÉRATION PANAME
- 02:40 MAMAN ! MOMMY !
- 03:00 39-45, EN SOL CANADIEN
- 03:50 VOYAGE DE REVE
- 04:20 C DANS L'AIR
- 05:25 LE GRAND JT DES TERRITOIRES
- 05:55 SPORTIVES, POINT FINAL !
- 06:30 LE 6H00 INFO
- 06:55 MÉTÉO
- 07:00 LES 100 LIEUX QU'IL FAUT VOIR
- 07:50 #VF
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 KID LUCKY
- 08:50 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 09:00 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 09:05 CONTE-NOUS !
- 09:10 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:30 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:35 C'EST PLUS QU'UN JARDIN
- 10:00 PASSE-MOI LES JUMELLES
- 10:25 FEMMES HUMORISTES
- 10:30 MOI J'MANGE
- 10:50 ELLES PLANTENT, PLANTONS
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:15 MÉTÉO
- 11:20 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:30 JURA, ENTRE LACS ET FORETS
- 13:20 L'ÉCOLOGIE EN ACTION
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:00 TÉLÉCLUB
- 15:35 TENIR SALON
- 16:00 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:25 VESTIAIRES
- 16:30 TERRE NOURRICIÉRE
- 16:55 NATURE = FUTUR !
- 17:00 MAISONS & HÔTELS DE LÉGENDE
- 17:45 TERRA ARTISTIKA
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 FRAGILE
- 20:20 LES POULETTES
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:55 MÉTÉO
- 21:00 5E RANG
- 21:45 5E RANG
- 22:30 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:55 MÉTÉO
- 23:00 L'ACTU
- 23:15 FAADA FREDDY Á LA SALLE PLEYEL
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Zdravie na TA3
- 15:00 Správy
- 15:15 Štúdio TA3
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Dobré správy
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Pozrime sa na to
- 21:00 Správy
- 21:30 Vzdelávanie v 21. storočí
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast with Anna Jones
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (35)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (150)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (35)
- 01:45 ARTS24 (9)
- 02:00 NEWS (151)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (36)
- 02:45 EYE ON AFRICA (18)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (151)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (36)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 05:00 NEWS (154)
- 05:15 EYE ON AFRICA (18)
- 05:30 BULLETIN (38)
- 05:45 ARTS24 (9)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (9)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:20 PARIS GAMES (5)
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (889)
- 10:15 THE 51 PERCENT
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (40)
- 11:10 REPORTERS PLUS
- 11:30 BULLETIN (11)
- 11:40 REVISITED
- 12:00 NEWS (891)
- 12:16 ARTS24 (10)
- 12:30 BULLETIN (227)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS PROD B
- 13:20 PARIS GAMES (5)
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (894)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (227)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 THE 51 PERCENT
- 16:00 NEWS (40)
- 16:10 REPORTERS PLUS
- 16:30 BULLETIN (11)
- 16:40 REVISITED
- 17:00 NEWS (898)
- 17:15 ARTS24 (10)
- 17:30 BULLETIN (218)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS
- 17:51 FASHION
- 18:00 NEWS PROD B
- 18:20 DESTINATION PARIS
- 18:30 BULLETIN
- 19:00 NEWS (866)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 PARIS GAMES
- 21:00 NEWS (866)
- 21:15 REPORTERS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:46 EYE ON AFRICA (19)
- 22:00 NEWS (906)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:45 EYE ON AFRICA (20)
- 23:00 NEWS (908)
- 23:15 ARTS24 (10)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (20)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 BILLET RETOUR
- 02:30 BULLETIN
- 02:40 LE PARIS DES ARTS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 PLAN B_24
- 03:21 LES OBSERVATEURS
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 ACTUELLES
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 C'EST EN FRANCE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 PAS 2 QUARTIER
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 A L'AFFICHE
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FOCUS SOLO
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS +
- 07:45 FOCUS SOLO
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:20 LES JEUX DE PARIS
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 A L'AFFICHE
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FOCUS SOLO
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 FOCUS SOLO
- 10:50 SPORTS TTI
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:15 PAS 2 QUARTIER
- 11:21 L'INSTANT MOBILE
- 11:30 BULLETIN
- 11:45 EN TETE A TETE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:16 A L'AFFICHE
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FOCUS SOLO
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:20 LES JEUX DE PARIS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS +
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 MODE
- 15:21 VOUS ETES ICI
- 15:30 BULLETIN
- 15:45 MER
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 ACTUELLES
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 A L'AFFICHE
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 PLAN B
- 17:21 L'INSTANT MOBILE
- 17:30 BULLETIN
- 17:45 FOCUS SOLO
- 17:50 L'INSTANT MOBILE
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 EN TETE A TETE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 REPORTERS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 LES OBSERVATEURS
- 19:21 FOCUS SOLO
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE_24
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 LES JEUX DE PARIS
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 A L'AFFICHE
- 21:30 BULLETIN
- 21:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 LES JEUX DE PARIS
- 23:16 ACTUELLES
- 23:30 BULLETIN
- 23:45 PAS 2 QUARTIER
- 23:51 MODE
- 00:10 K jádru věci
- 01:10 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 07:00 Koncert Petra Bendeho
- 12:00 Polední modlitba
- 12:10 Přejeme si...
- 12:30 Lidé z cest
- 13:30 Lazníci z Hriňovej
- 14:00 Za obzorem
- 14:30 Dobro očima zalitýma povzdechnutím - DOZP Slatinice
- 14:45 Výpravy do divočiny
- 16:00 MLADIFEST - Svědectví
- 18:00 MLADIFEST - Modlitba růžence
- 19:00 MLADIFEST - Mše svatá
- 23:35 Za obzorem
- 00:05 Nový zákon
- 00:35 U Nikodéma
- 01:30 Ruženec
- 02:00 Jeden na jedného
- 02:10 Medzi riadkami
- 02:25 Eden
- 02:45 Zabudnuté poklady
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Medzi nebom a zemou
- 04:05 Peter medzi nami
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša s prvopiatkovou pobožnosťou
- 08:00 Ruženec
- 08:25 Pozvánka
- 08:35 Pod javiskom
- 09:45 Zabudnuté poklady
- 09:55 Malá cesta
- 10:00 Nový zákon
- 10:20 Vaticano
- 10:50 Svätá omša zblízka
- 11:00 Eucharistické zázraky
- 11:30 Svätá omša s prvopiatkovou pobožnosťou
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Kňazi v uniformách
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec
- 23:00 Láska a rodičovstvo
- 23:15 Na ceste v rodine
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (5)
- 00:30 Dolce Vita (24)
- 01:00 Design pro vás (8)
- 01:30 Najdi, sprav a prodej! (1)
- 02:30 Najdi, sprav a rozjeď to! (Závodní motorka)
- 03:30 Květinová show (13)
- 04:00 Hot Cars (2)
- 04:30 Jak najít vysněný dům (5)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Svět z blízka (99)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (1)
- 07:00 Květinová show (13)
- 07:30 Dotek luxusu (6)
- 08:00 Vitální zahrada (1)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (8)
- 09:00 Jóga: energie života (2)
- 10:00 Jamie po italsku (1)
- 10:30 Veterinární charita (17)
- 11:30 Teleshoping
- 12:00 Květinová show (1)
- 12:30 Dolce Vita (24)
- 13:00 Nejlepší domov (5)
- 13:30 Dům v novém kabátě (5)
- 14:00 Jak najít vysněný dům (1)
- 14:30 Vitální zahrada (2)
- 15:00 Teleshoping
- 15:30 Budovy, máte zelenou! (Energie)
- 16:30 Teleshoping
- 17:00 House doktor (8)
- 10:00 Holky v kuchyni (14)
- 10:30 Nebesky dobré (7)
- 11:00 Teleshoping
- 11:30 Veget s Klárkou (18)
- 12:00 Dvojnásobný život za poloviční cenu (4)
- 13:00 Teleshoping
- 13:30 Luxusní delikatesy (1)
- 16:00 Francouzské dobrodružství Jamese Martina (Charente)
- 16:30 Moje zahrada (78)
- 17:00 Chlap za plotnou (23)
- 17:30 Teleshoping
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, ŘSD ČR připravuje opravu silnice z Karviné do Chotěbuzi, Karviná získala speciální ocenění v soutěži Zelená obec, Dopravní policista se ve volnu stává známým saxofonistou,
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Zlatý David Pastrňák přivezl pohár do rodného Havířova, Odstřel skipové věže Dolu Lazy v Orlové)
- 04:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Další etapou jsou teplovody, letos na Nerudově ulici, Množí se požáry elektrokoloběžek i elektrokol, Kultura v srpnu rozhýbe i tancem)
- 04:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Město F-M nechce zvyšovat daň z nemovitosti, TIC F-M funguje na Zámeckém náměstí a na Olešné, Aquapark i resort Olešná je v létě plný návštěvní
- 04:50 Mariánskohorský miniexpres (Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Energie a kraj (Veolia představila svou teplárnu vedení města F-M, Tepelné čerpadlo vám může v létě nahradit klimatizaci, Leopold Benda, expert na energetiku: Komunitní energetika zvýší podíl obnovitelných zdrojů)
- 05:25 Z naší ZOO (Novinky ve voliéře La Pampa 2)
- 05:30 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 05:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 05:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 05:43 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 06:20 Host dne - repríza (Tomáš Rusek, kurátor: Grossmannova vila zve na festival umění a humoru)
- 06:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Smlouva na rekonstrukci podle E. Jiřičné je podepsána)
- 06:45 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava, Kognitivní centrum otevřelo dveře, Vladěna Jaremová, psycholožka Centra pro kognitivní poruchy Neurologické kliniky FNO" Centrum pro kognitivní poruchy ve FNO nabízí rehabilitace, Trombóza v průběhu těhoten
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:13 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, ŘSD ČR připravuje opravu silnice z Karviné do Chotěbuzi, Karviná získala speciální ocenění v soutěži Zelená obec, Dopravní policista se ve volnu stává známým saxofonistou,
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Zlatý David Pastrňák přivezl pohár do rodného Havířova, Odstřel skipové věže Dolu Lazy v Orlové)
- 07:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Další etapou jsou teplovody, letos na Nerudově ulici, Množí se požáry elektrokoloběžek i elektrokol, Kultura v srpnu rozhýbe i tancem)
- 07:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Město F-M nechce zvyšovat daň z nemovitosti, TIC F-M funguje na Zámeckém náměstí a na Olešné, Aquapark i resort Olešná je v létě plný návštěvní
- 07:50 Mariánskohorský miniexpres (Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Energie a kraj (Veolia představila svou teplárnu vedení města F-M, Tepelné čerpadlo vám může v létě nahradit klimatizaci, Leopold Benda, expert na energetiku: Komunitní energetika zvýší podíl obnovitelných zdrojů)
- 08:25 Z naší ZOO (Datel černý)
- 08:30 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 08:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 08:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 08:44 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 09:20 Host dne - repríza (Tomáš Rusek, kurátor: Grossmannova vila zve na festival umění a humoru)
- 09:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Smlouva na rekonstrukci podle E. Jiřičné je podepsána)
- 09:45 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava, Kognitivní centrum otevřelo dveře, Vladěna Jaremová, psycholožka Centra pro kognitivní poruchy Neurologické kliniky FNO" Centrum pro kognitivní poruchy ve FNO nabízí rehabilitace, Trombóza v průběhu těhoten
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, ŘSD ČR připravuje opravu silnice z Karviné do Chotěbuzi, Karviná získala speciální ocenění v soutěži Zelená obec, Dopravní policista se ve volnu stává známým saxofonistou,
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Zlatý David Pastrňák přivezl pohár do rodného Havířova, Odstřel skipové věže Dolu Lazy v Orlové)
- 10:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Další etapou jsou teplovody, letos na Nerudově ulici, Množí se požáry elektrokoloběžek i elektrokol, Kultura v srpnu rozhýbe i tancem)
- 10:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Město F-M nechce zvyšovat daň z nemovitosti, TIC F-M funguje na Zámeckém náměstí a na Olešné, Aquapark i resort Olešná je v létě plný návštěvní
- 10:50 Mariánskohorský miniexpres (Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Energie a kraj (Veolia představila svou teplárnu vedení města F-M, Tepelné čerpadlo vám může v létě nahradit klimatizaci, Leopold Benda, expert na energetiku: Komunitní energetika zvýší podíl obnovitelných zdrojů)
- 11:25 Z naší ZOO (Káně lesní - pták roku 2021)
- 11:30 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 11:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 11:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 11:43 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 12:20 Host dne - repríza (Tomáš Rusek, kurátor: Grossmannova vila zve na festival umění a humoru)
- 12:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Smlouva na rekonstrukci podle E. Jiřičné je podepsána)
- 12:45 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava, Kognitivní centrum otevřelo dveře, Vladěna Jaremová, psycholožka Centra pro kognitivní poruchy Neurologické kliniky FNO" Centrum pro kognitivní poruchy ve FNO nabízí rehabilitace, Trombóza v průběhu těhoten
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, ŘSD ČR připravuje opravu silnice z Karviné do Chotěbuzi, Karviná získala speciální ocenění v soutěži Zelená obec, Dopravní policista se ve volnu stává známým saxofonistou,
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Zlatý David Pastrňák přivezl pohár do rodného Havířova, Odstřel skipové věže Dolu Lazy v Orlové)
- 13:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Další etapou jsou teplovody, letos na Nerudově ulici, Množí se požáry elektrokoloběžek i elektrokol, Kultura v srpnu rozhýbe i tancem)
- 13:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Město F-M nechce zvyšovat daň z nemovitosti, TIC F-M funguje na Zámeckém náměstí a na Olešné, Aquapark i resort Olešná je v létě plný návštěvní
- 13:50 Mariánskohorský miniexpres (Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Energie a kraj (Veolia představila svou teplárnu vedení města F-M, Tepelné čerpadlo vám může v létě nahradit klimatizaci, Leopold Benda, expert na energetiku: Komunitní energetika zvýší podíl obnovitelných zdrojů)
- 14:25 Z naší ZOO (Neprodané vánoční stromky - krmení pro zvířata)
- 14:30 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 14:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 14:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 14:43 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 15:20 Host dne - repríza (Tomáš Rusek, kurátor: Grossmannova vila zve na festival umění a humoru)
- 15:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Smlouva na rekonstrukci podle E. Jiřičné je podepsána)
- 15:45 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava, Kognitivní centrum otevřelo dveře, Vladěna Jaremová, psycholožka Centra pro kognitivní poruchy Neurologické kliniky FNO" Centrum pro kognitivní poruchy ve FNO nabízí rehabilitace, Trombóza v průběhu těhoten
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Věřící si ve Stonavě nechali posvětit vozidla, Smíšený pěvecký sbor Stonava zpíval v Praze, Stonavští fotbalisté jsou na novou sezónu připraven
- 16:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Lidé v Bludovicích a Straníku třídí do vlastních popelnic, Studenty zaměstnává i město, pracují třeba v lesoparku, Skokani z Fokusu získali první evropské medaile)
- 16:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie, Budova v Zálomu má nové atrium i workoutové hřiště, Jubilejní kolonii zdobí nová plastik
- 16:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 16:50 Miniexpres Horní Suché (Horní Suchá instalovala na ZŠ informační LED obrazovku)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Jesenický expres (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, INEX pořádá work camp na janovickém pivovaru, Bruntálský Jazz Fest 2024)
- 17:20 Beskydský expres (Na šancích připomněli historii a pokřtili knihu, Palkovičtí převzali ocenění Vesnice roku na slavnostech, Kontroly na rekreačních vodních plochách)
- 17:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Prostranství před kostelem Sv. Josefa je dokončeno, O prázdninách se rekonstruují školy a školky, Hasiči ze Slezské uspořádali zahradní slavn
- 17:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 17:50 Miniexpres centra Ostravy (Moravská Ostrava a Přívoz má účet za rok 2023)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Kapacitu mateřinek by měla navýšit dětská skupina, Letní festival bavil děti i maňáskovým divadlem, Na koupališti se konal turnaj v plážovém fotbalu)
- 18:20 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 18:25 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 18:35 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Věřící si ve Stonavě nechali posvětit vozidla, Smíšený pěvecký sbor Stonava zpíval v Praze, Stonavští fotbalisté jsou na novou sezónu připraven
- 19:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Lidé v Bludovicích a Straníku třídí do vlastních popelnic, Studenty zaměstnává i město, pracují třeba v lesoparku, Skokani z Fokusu získali první evropské medaile)
- 19:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie, Budova v Zálomu má nové atrium i workoutové hřiště, Jubilejní kolonii zdobí nová plastik
- 19:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 19:50 Miniexpres Horní Suché (Horní Suchá instalovala na ZŠ informační LED obrazovku)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Jesenický expres (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, INEX pořádá work camp na janovickém pivovaru, Bruntálský Jazz Fest 2024)
- 20:20 Beskydský expres (Na šancích připomněli historii a pokřtili knihu, Palkovičtí převzali ocenění Vesnice roku na slavnostech, Kontroly na rekreačních vodních plochách)
- 20:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Prostranství před kostelem Sv. Josefa je dokončeno, O prázdninách se rekonstruují školy a školky, Hasiči ze Slezské uspořádali zahradní slavn
- 20:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 20:50 Miniexpres centra Ostravy (Moravská Ostrava a Přívoz má účet za rok 2023)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Kapacitu mateřinek by měla navýšit dětská skupina, Letní festival bavil děti i maňáskovým divadlem, Na koupališti se konal turnaj v plážovém fotbalu)
- 21:20 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 21:25 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 21:35 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Věřící si ve Stonavě nechali posvětit vozidla, Smíšený pěvecký sbor Stonava zpíval v Praze, Stonavští fotbalisté jsou na novou sezónu připraven
- 22:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Lidé v Bludovicích a Straníku třídí do vlastních popelnic, Studenty zaměstnává i město, pracují třeba v lesoparku, Skokani z Fokusu získali první evropské medaile)
- 22:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie, Budova v Zálomu má nové atrium i workoutové hřiště, Jubilejní kolonii zdobí nová plastik
- 22:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 22:50 Miniexpres Horní Suché (Horní Suchá instalovala na ZŠ informační LED obrazovku)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Jesenický expres (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, INEX pořádá work camp na janovickém pivovaru, Bruntálský Jazz Fest 2024)
- 23:20 Beskydský expres (Na šancích připomněli historii a pokřtili knihu, Palkovičtí převzali ocenění Vesnice roku na slavnostech, Kontroly na rekreačních vodních plochách)
- 23:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Prostranství před kostelem Sv. Josefa je dokončeno, O prázdninách se rekonstruují školy a školky, Hasiči ze Slezské uspořádali zahradní slavn
- 23:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 23:50 Miniexpres centra Ostravy (Moravská Ostrava a Přívoz má účet za rok 2023)
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 TÝDEN V REGIONU
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 DOBRÉ ZPRÁVY
- 18:29 Počasí
- 18:30 TÝDEN V REGIONU
- 18:45 Poztrácená řemesla
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 00:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 00:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 00:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 00:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 01:25 Bulvár (Bulvár)
- 01:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 01:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 01:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 01:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 02:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 02:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 02:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 02:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 03:25 Bulvár (Bulvár)
- 03:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 03:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 03:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 03:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 04:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 04:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 04:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 04:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 05:25 Bulvár (Bulvár)
- 05:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 05:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 05:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 05:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 06:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 06:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 06:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 06:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 07:25 Bulvár (Bulvár)
- 07:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 07:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 07:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 07:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 08:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 08:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 08:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 08:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 09:25 Bulvár (Bulvár)
- 09:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 09:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 09:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 09:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 10:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 10:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 10:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 10:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 11:25 Bulvár (Bulvár)
- 11:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 11:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 11:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 11:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 12:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 12:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 12:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 12:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 13:25 Bulvár (Bulvár)
- 13:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 13:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 13:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 13:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 14:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 14:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 14:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 14:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 15:25 Bulvár (Bulvár)
- 15:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 15:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 15:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 15:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 16:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 16:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 16:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 16:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 17:25 Bulvár (Bulvár)
- 17:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 17:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 17:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 17:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 18:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 18:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 18:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 19:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 19:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 19:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 19:40 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 19:55 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 20:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 20:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 20:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 21:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 21:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 21:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 21:40 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 21:55 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 22:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 22:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 23:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 23:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 23:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 23:40 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 23:55 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:12 Host dne (James Harries, hudebník)
- 00:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 00:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 01:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 01:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (77. Výroční konferenci českých škol v Severní Americe)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:15 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 02:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 02:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:15 Host dne (James Harries, hudebník)
- 03:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 03:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:15 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 04:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 04:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (77. Výroční konferenci českých škol v Severní Americe)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:14 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 05:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:15 Host dne (James Harries, hudebník)
- 06:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 06:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:15 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 07:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 07:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (77. Výroční konferenci českých škol v Severní Americe)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:15 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 08:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:14 Host dne (James Harries, hudebník)
- 09:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 09:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 10:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 10:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (77. Výroční konferenci českých škol v Severní Americe)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:15 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 11:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 11:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:15 Host dne (James Harries, hudebník)
- 12:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 12:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:15 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 13:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 13:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (77. Výroční konferenci českých škol v Severní Americe)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:15 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 14:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 14:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:14 Host dne (James Harries, hudebník)
- 15:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 15:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:15 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 16:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 16:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (77. Výroční konferenci českých škol v Severní Americe)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:14 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 17:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 17:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:15 Host dne (Andrea Daňková, expertka expertní skupiny Prostě teď a tajemnice ÚHKT)
- 18:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (31. Segedin)
- 18:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:14 Host dne (James Harries, hudebník)
- 19:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (77. Výroční konferenci českých škol v Severní Americe)
- 19:45 Špetka Slovácka (Sumajstr)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:14 Host dne (Luboš Zajíc, ředitel Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých ČR)
- 20:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 99. díl)
- 20:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:14 Host dne (Andrea Daňková, expertka expertní skupiny Prostě teď a tajemnice ÚHKT)
- 21:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (31. Segedin)
- 21:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:14 Host dne (James Harries, hudebník)
- 22:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (77. Výroční konferenci českých škol v Severní Americe)
- 22:45 Špetka Slovácka (Sumajstr)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:14 Host dne (Luboš Zajíc, ředitel Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých ČR)
- 23:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 99. díl)
- 23:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Středočeská nej
- 00:30 Putování po regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Středočeské noviny
- 01:30 Host dne
- 01:40 Kam vyrazit
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 6
- 04:30 Dobré zprávy
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 11
- 05:30 Host dne
- 05:40 Svět z blízka
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 8
- 06:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 4
- 07:30 Středočeský magazín
- 07:40 Hasiči
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 2
- 08:30 Kam vyrazit
- 08:40 Středočeská nej
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Za oponou
- 09:30 Host dne
- 09:40 Za oponou
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 1
- 10:30 Týden v regionech
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 15
- 11:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 18
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres
- 13:30 Host dne
- 13:40 Středočeský magazín
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 4
- 14:30 Špetka Slovácka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres
- 15:30 Dobré zprávy
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 6
- 16:30 Svět z blízka
- 16:40 Kam vyrazit
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 2
- 17:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 17:40 Středočeské noviny
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres Prahy 10
- 18:30 Dobré zprávy
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 13
- 19:30 Host dne
- 19:40 Středočeský magazín
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 15
- 20:30 Středočeská nej
- 20:40 Za oponou
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres Prahy 8
- 21:30 Putování po regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres
- 22:30 Host dne
- 22:40 Svět z blízka
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Kam vyrazit
- 23:30 Dobré zprávy
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Pořady z Libereckého kraje
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Pořady z Libereckého kraje
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Pořady z Libereckého kraje
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Pořady z Libereckého kraje
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Pořady z Libereckého kraje
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Pořady z Libereckého kraje
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Pořady z Libereckého kraje
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Pořady z Libereckého kraje
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Pořady z Libereckého kraje
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Pořady z Libereckého kraje
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Pořady z Libereckého kraje
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Pořady z Libereckého kraje
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Naše město: Česká Třebová
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Naše město: Česká Třebová
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Naše město: Česká Třebová
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Naše město: Česká Třebová
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Naše město: Česká Třebová
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Naše město: Česká Třebová
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Naše město: Česká Třebová
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Naše město: Česká Třebová
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Naše město: Česká Třebová
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Naše město: Česká Třebová
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Naše město: Česká Třebová
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Naše město: Česká Třebová
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Naše město: Česká Třebová
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Naše město: Česká Třebová
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Naše město: Česká Třebová
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Naše město: Česká Třebová
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Naše město: Česká Třebová
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Naše město: Česká Třebová
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 ZASTÁVKA NA TRATI (1)
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (55)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Jiří Michlíček (87)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 David Švejnoha (154)
- 03:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (138)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (7)
- 05:48 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 09:45 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 TÝDEN V REGIONECH (138)
- 10:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 10:45 KULTURA
- 10:50 STUDIO iVysočina
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 Jiří Michlíček (87)
- 12:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 13:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 14:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 15:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 16:30 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (39)
- 16:45 POČASÍ
- 16:48 KULTURA
- 16:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 POČASÍ
- 17:18 STUDIO iVysočina
- 17:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 17:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 POČASÍ
- 17:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 17:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 TÝDEN V REGIONECH (139)
- 18:25 POČASÍ
- 18:28 KULTURA
- 18:33 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 18:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 19:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 TÝDEN V REGIONECH (139)
- 20:25 POČASÍ
- 20:28 SPORT
- 20:33 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 20:35 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 20:50 SPORT
- 20:55 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 21:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 21:45 POČASÍ
- 21:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 21:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 TÝDEN V REGIONECH (139)
- 22:25 POČASÍ
- 22:28 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 22:43 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 22:58 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 23:00 Jiří Michlíček (87)
- 23:35 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (55)
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Історії війни
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Історичні факти
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Антизомбі
- 15:15 Громадянська оборона
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Спеціальний репортаж
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 20:30 Все так однозначно
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети