Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:50 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 01:35 Z metropole
- 02:05 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pod Českým středohořím)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 06:25 Na cestě po Cejlonu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Legendární dvojice
- 11:05 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Banánové děti)
- 12:55 Písničky z obrazovky
- 13:15 To já ne, to on
- 14:45 Pozdní léto
- 16:20 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, druhá část)
- 17:05 Šetrný a Platil (2)
- 17:15 Písničky z klobouku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:50 Všechnopárty
- 23:45 Bardotová (3)
- 00:40 Salvador: válka gangů
- 01:40 Před půlnocí
- 02:10 Ta naša kapela
- 02:35 Kudy stezkou do nebe
- 03:00 Čaj pro třetího
- 03:30 Historie.cs
- 10:45 Vítězný oblouk
- 11:40 Extrémní výtahy
- 12:30 Bitvy o Evropu (Rýn)
- 13:25 Dopis z tábora Stockmanů
- 14:00 Příroda Berlína
- 14:55 Dcery a synové divočiny (1)
- 15:50 Tajemné stromy na Pohansku
- 20:00 Sbohem buď, lásko má
- 21:40 Dobrodružství rabína Jákoba
- 23:15 Kruk II (6)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 MS v letním biatlonu 2024 Estonsko (MS Estonsko)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 30. ročník Běhu městem Strakonice
- 12:40 Volejbalový magazín
- 12:55 Archiv D (Archiv D: Sport 1979)
- 04:50 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (50)
- 07:35 M.A.S.H (51)
- 08:10 M.A.S.H (52)
- 08:45 M.A.S.H (53)
- 09:15 Malý pitaval z velkého města (Kuchařinka)
- 14:30 Policie v akci
- 15:30 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Kdo nechce dítě?)
- 21:40 7 pádů Honzy Dědka
- 22:50 Honeymoon líbánky k nepřežití
- 23:55 Ano, šéfe!
- 04:20 Autosalon.tv
- 05:25 Těžká dřina
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:10 Autosalon.tv
- 07:00 Partička
- 07:40 Fotr na tripu VI
- 08:20 Top Gear VII (8)
- 09:30 Top Gear VIII (8)
- 20:15 Partička L
- 21:45 Moto cestou necestou
- 04:00 Castle na zabití IV (Spiknutí)
- 04:55 Policie v akci
- 06:00 Policie v akci
- 06:40 Zločiny ze sousedství (Útěk)
- 07:20 Komisař Rex VIII (S Ninou o půlnoci)
- 11:05 Columbo (Kouzelné alibi)
- 00:05 Spectre
- 03:10 Nejhorší obavy
- 06:00 Nad krajinou
- 06:05 Příhody Bolka a Lolka
- 06:15 M.A.S.H
- 06:40 M.A.S.H
- 07:10 M.A.S.H
- 07:40 Námořní vyšetřovací služba XIII (Šaráda)
- 11:20 Tenkrát na Východě
- 13:35 Dvojí obvinění
- 15:40 Přes palubu
- 17:55 A co když je to pravda?
- 20:00 Rytíři ze Šanghaje
- 22:25 Jackie Brownová
- 04:40 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Libovky Pepy Libického
- 06:20 Teď vaří šéf!
- 07:10 Prostřeno!
- 10:15 Prostřeno!
- 11:10 Ano, šéfe!
- 12:15 Osudové léto v Salamance
- 20:00 Osudové léto v Andalusii
- 21:50 Ošklivka Katka (Povýšení)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík v metru)
- 06:05 Hopsasa (Kolobrndy)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Zafari II (12)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Operace Jauu! IX
- 10:25 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 101 Dalmatinská (6)
- 12:15 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:55 Šmoulové
- 13:20 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Věda je zábava III
- 14:35 Čarodějky školou povinné III (5)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Čvacht
- 15:30 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:50 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak přestal být sám)
- 18:55 Zafari II (13)
- 19:15 101 Dalmatinská (7)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Na lodi za pohádkou
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 04:15 Zábava pro každého
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Evita
- 04:45 Prostřeno v Británii XVIII (42)
- 05:10 Neuvěřitelné dorty IV (5)
- 05:30 Neuvěřitelné dorty IV (6)
- 06:00 Noční Praha
- 06:05 Amerika hledá topmodelku XX (Láska na Bali)
- 06:45 Tyhle šaty beru! IV (Třikrát hurá pro nevěstu)
- 07:15 Tyhle šaty beru! IV (Jižansky šik)
- 07:45 Tyhle šaty beru! IV (Mezi mlýnskými kameny)
- 12:20 Máte doma uklizeno? II (5)
- 12:50 Neuvěřitelné dorty IV (5)
- 13:20 Neuvěřitelné dorty IV (6)
- 13:45 Hledá se táta a máma
- 04:25 Rodinná pouta II (Co nejdál)
- 05:30 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:40 Nikdo není dokonalý
- 07:35 Columbo (Za úsvitu)
- 09:40 Osudové léto na Mykonosu
- 14:50 Rodinná pouta II (Bez dechu)
- 15:55 Přístav (Bicykl)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 Show Jana Krause
- 23:10 Jak se staví sen
- 01:35 Prima Česko
- 02:05 Lékaři v éteru
- 02:35 Showtime
- 02:55 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Svět financí s Trinity Bank
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:50 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 01:35 Z metropole
- 02:05 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pod Českým středohořím)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 06:25 Na cestě po Cejlonu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Legendární dvojice
- 11:05 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Banánové děti)
- 12:55 Písničky z obrazovky
- 13:15 To já ne, to on
- 14:45 Pozdní léto
- 16:20 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, druhá část)
- 17:05 Šetrný a Platil (2)
- 17:15 Písničky z klobouku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:50 Všechnopárty
- 23:45 Bardotová (3)
- 00:50 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 01:35 Z metropole
- 02:05 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pod Českým středohořím)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 06:25 Na cestě po Cejlonu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Legendární dvojice
- 11:05 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Banánové děti)
- 12:55 Písničky z obrazovky
- 13:15 To já ne, to on
- 14:45 Pozdní léto
- 16:20 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, druhá část)
- 17:05 Šetrný a Platil (2)
- 17:15 Písničky z klobouku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:50 Všechnopárty
- 23:45 Bardotová (3)
- 00:55 Králové ro(c)ku
- 02:40 Výleťák (195)
- 02:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (2)
- 03:35 Hudson a Rex (2)
- 04:20 Zahradní proměny III (27)
- 05:10 Zahradní proměny III (28)
- 06:00 Výleťák
- 06:05 Moje místa (Hana Zagorová)
- 07:10 Případy detektiva Murdocha XIII (2)
- 08:05 Zahradní proměny III (29)
- 09:05 Zahradní proměny III (30)
- 12:05 Otec Braun (8)
- 16:10 Hudson a Rex (3)
- 17:10 Zahradní proměny IV (1)
- 20:10 Vražda v hotelu Excelsior
- 21:45 Buldozer
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Jedna rodina (Láska ve třech)
- 21:45 Okresní přebor (Pohřeb)
- 04:50 Hon na pačlověky
- 06:25 Modrý blesk
- 10:05 Tajný život mazlíčků
- 11:45 Kdopak to mluví 3
- 13:35 Teleshopping
- 13:55 Čtyřicítka na krku
- 15:40 Hop - a je tu lidoop
- 20:00 Blíženec
- 22:20 Postradatelní 2