Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:45 Zahrada je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:45 Hranice v srdci (Tajemné Karpaty)
- 05:15 Etiketa (Slavnostní oblečení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 06:30 Na cestě po Pays de la Loire
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Slavíci na Křivoklátě
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Úsměvy Gabriely Vránové
- 13:40 Úspory
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (3)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (4)
- 15:25 Králové hor
- 17:00 Na cestě po jihoafrickém Zululandu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (12)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 23:35 Toulavá kamera
- 00:25 Láska a sex v Izraeli
- 01:20 Křížové cesty (Do Tvých rukou)
- 01:45 Velká Fatra
- 02:15 Kumštýři s klikou
- 02:40 V zajetí železné opony (Smrt chlapečka)
- 02:55 Zašlapané projekty (Minor – sláva a pád)
- 03:10 Naděje pro Arhuaky
- 03:40 Sabotáž
- 04:10 Před půlnocí
- 04:35 Jak to chodí u Vodičků
- 05:05 Osudem muzikant, srdcem Karliňák
- 05:15 Televizní klub neslyšících
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Šílený svět studené války (Jaderný poker)
- 06:50 Muži z Aleje mrtvých
- 07:45 Raport o Velké válce (Jako lvi)
- 08:30 Neznámý Madagaskar (1)
- 09:20 Bedekr II. (Klagenfurt)
- 09:45 Boj o sloní trůn
- 20:00 Borsalino
- 22:05 Samuraj
- 23:50 Půlnoční muž
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 02:05 Branky, body, vteřiny
- 02:20 Cyklistika ČR 2024 (Škoda Cup V4)
- 02:40 Cyklistika ČR 2024 (MČR Harrachov)
- 03:00 Cyklistika ČR 2024 (MČR Kouty nad Desnou)
- 03:15 Tour de Ralsko
- 03:20 Branky, body, vteřiny
- 03:35 Czech Tour 2024 (Czech Tour)
- 08:00 Panorama
- 08:20 BBV po 25 letech
- 08:35 Hokej na zemi
- 09:00 České ragby
- 09:20 Livesport Prague Open 2024 (Livesport Prague Open)
- 17:00 OH 2020 Tokio
- 04:28 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:03 M.A.S.H (208)
- 07:32 M.A.S.H (209)
- 08:01 M.A.S.H (210)
- 08:31 M.A.S.H (211)
- 09:00 M.A.S.H (212)
- 09:30 Vinaři (Nová generace)
- 14:37 Policie v akci
- 15:34 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:00 Kdo se ptá?
- 23:07 Ano, šéfe!
- 04:26 Autosalon.tv
- 05:16 Těžká dřina
- 06:00 Bolek a Lolek si hrají (Nešťastné vychovatelky)
- 06:08 Partička
- 06:54 Autosalon.tv
- 07:59 Těžká dřina
- 08:23 Top Gear II (7)
- 09:30 Top Gear III (6)
- 20:16 Zkrat
- 04:46 Sběratelé kostí VIII (Diamantová kostra)
- 05:39 Noční Praha
- 06:00 Policie v akci
- 06:58 Closer: Nové případy V (Zlá krev)
- 07:53 Komisař Rex VI (Podraz)
- 18:40 Columbo (Semínko pochyb)
- 01:09 Navajo Joe
- 02:58 Vulkán v Los Angeles
- 04:43 Námořní vyšetřovací služba XII (Vnitřní nepřítel)
- 05:39 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Velké putování Bolka a Lolka (Návrat)
- 06:10 M.A.S.H
- 06:40 M.A.S.H
- 07:10 M.A.S.H
- 07:40 Námořní vyšetřovací služba XII (Vnitřní nepřítel)
- 13:51 Valdez přichází
- 17:30 Lásky čas
- 20:08 Večírek
- 21:52 Zachraňte vojína Ryana
- 04:00 Láska klepe na dveře (Ukradený design)
- 04:55 Jak se staví sen - extra
- 05:46 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:33 Prostřeno!
- 07:42 1. MISE (Dráždit kobru)
- 10:11 Prostřeno!
- 11:01 Ano, šéfe!
- 23:10 Tudorovci II (5)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: E)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Zápas století (letní soutěž Déčka) (Nesporťáci si dávají do těla)
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Drobečkové II
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (19)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Olympijská Shaun
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho (15)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Byl jednou jeden život
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Stavitelé II
- 14:30 Super třída II (7)
- 15:00 Čvacht
- 15:10 Remy a Fů
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Hej, Hafí! III
- 15:40 Nejlepší zvítězí
- 16:20 Sportující zvířata
- 16:25 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 17:00 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a žvýkačka)
- 18:55 Kámoši hafíci (20)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho (16)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:05 100 dní ve Versailles (3)
- 00:45 Fešáci a Nedvědi v Lucerně
- 01:40 Štace Miloně Čepelky
- 02:40 Colours of Ostrava Radegast Czech stage
- 03:30 Ladí neladí
- 04:30 Apollo 2015
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Žalman & spol.
- 21:15 Taxmeni
- 21:50 Když náš táta hrál
- 22:25 Newmanovy modré oči
- 23:15 Kanadská soda X (1)
- 23:40 Elvis (2)
- 04:30 Rodinná pouta II (V kýblu)
- 05:30 Hrdina kuchyně
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:48 Nikdo není dokonalý
- 07:53 Columbo (Motýl v šedých stínech)
- 14:50 Rodinná pouta II (Do očí)
- 15:54 1. MISE (Muži v ofsajdu)
- 17:16 Prostřeno!
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 22:05 Pípšoubazar
- 23:10 Jak se staví sen - extra
- 08:00 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:31 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:37 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:23 Pozvánka: Bolek Polívka 75 (do 30. 7.)
- 11:30 Zprávy z Paříže
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:53 Pozvánka: Bolek Polívka 75 (do 30. 7.)
- 14:00 Zprávy
- 14:41 Prima LÉTO
- 14:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 15:00 Zprávy
- 15:01 Prima LÉTO
- 15:21 Počasí
- 15:28 K věci
- 15:50 Prima CUP
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: Bolek Polívka 75 (do 30. 7.)
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:26 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:18 Hlasy zločinu
- 21:15 Zprávy
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:45 Zahrada je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:45 Hranice v srdci (Tajemné Karpaty)
- 05:15 Etiketa (Slavnostní oblečení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 06:30 Na cestě po Pays de la Loire
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Slavíci na Křivoklátě
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Úsměvy Gabriely Vránové
- 13:40 Úspory
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (3)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (4)
- 15:25 Králové hor
- 17:00 Na cestě po jihoafrickém Zululandu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (12)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 23:35 Toulavá kamera
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:45 Zahrada je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:45 Hranice v srdci (Tajemné Karpaty)
- 05:15 Etiketa (Slavnostní oblečení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 06:30 Na cestě po Pays de la Loire
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Slavíci na Křivoklátě
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Úsměvy Gabriely Vránové
- 13:40 Úspory
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (3)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (4)
- 15:25 Králové hor
- 17:00 Na cestě po jihoafrickém Zululandu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (12)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 23:35 Toulavá kamera
- 04:25 Zahradní proměny (8)
- 05:10 Zahradní proměny (9)
- 06:00 Výleťák (213)
- 06:05 Moje místa (Taťána Gregor Brzobohatá)
- 07:10 Případy detektiva Murdocha XI (6)
- 08:05 Zahradní proměny (10)
- 09:05 Zahradní proměny (11)
- 12:05 Moje místa (Vanda Hybnerová)
- 13:15 Jukebox (17)
- 20:10 Truman Show
- 22:20 Eurotrip
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Rafťáci
- 22:40 Konečná
- 00:00 Kód Navajo
- 02:20 Provinění
- 04:00 Můj přítel Monk III (Pan Monk je v izolaci)
- 04:45 Dokonalé repliky
- 06:15 Probudím se včera
- 10:15 Diagnóza: Šampión
- 12:40 Teleshopping
- 12:55 Příšerky z vesmíru
- 14:25 Babe: Prasátko ve městě
- 16:15 Osudové léto
- 18:10 Kameňák 2
- 20:00 Příběh žraloka
- 21:40 Americká krása
- 00:05 Kobra 11 II (1)
- 01:05 Mistři renovací II (9)
- 01:45 Kachní dynastie IV (7)
- 02:30 Strážci hranic: Austrálie III (5)
- 03:15 Walker, Texas Ranger VII (23)
- 08:15 Mistři renovací II (9)
- 09:05 Kachní dynastie IV (7)
- 10:05 Kobra 11 (8)
- 11:00 Kobra 11 II (1)
- 12:00 Novashopping
- 12:15 Walker, Texas Ranger VII (23)
- 13:10 Válka skladů XI (5)
- 16:45 Kobra 11 II (3)
- 18:45 Válka skladů XI (7)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (17)
- 20:30 Mistři renovací II (13)
- 21:20 Kachní dynastie IV (11)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VIII (1)
- 23:10 Kobra 11 II (3)
- 00:20 Teorie velkého třesku (17)
- 01:10 Teorie velkého třesku II (2)
- 02:00 Malý Sheldon II (22)
- 02:40 Zlatá sedmdesátá VIII (12)
- 03:20 Americký táta V (7)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 2 $ocky V (16)
- 05:35 Ženatý se závazky (75)
- 06:25 Karate ovce (21)
- 07:05 Bakugan: Evolutions (7)
- 07:15 Přátelé VIII (18)
- 08:10 2 $ocky V (21)
- 09:50 Malý Sheldon III (4)
- 11:25 Ženatý se závazky (77)
- 12:20 Dva a půl chlapa VI (3)
- 13:10 Přátelé VIII (18)
- 14:05 Teorie velkého třesku (17)
- 14:55 Teorie velkého třesku II (2)
- 15:45 2 $ocky V (22)
- 16:10 2 $ocky VI (3)
- 17:30 Zlatá sedmdesátá VIII (14)
- 18:20 Dva a půl chlapa VI (5)
- 19:10 Malý Sheldon III (6)
- 19:35 Malý Sheldon III (6)
- 20:00 Teorie velkého třesku II (6)
- 21:40 Přátelé VIII (20)
- 22:35 Americký táta V (9)
- 23:25 Dva a půl chlapa VI (5)
- 04:10 Na lovu
- 04:55 Co na to Češi
- 06:10 Riskuj!
- 06:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:25 Na lovu
- 12:05 Beze stopy VII (Oddanost)
- 13:00 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko (9)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VIII (8)
- 01:05 Vyměněné osudy II (41)
- 02:30 Čarodějky IV (5)
- 03:10 Nemocnice Chicago Med VIII (8)
- 05:30 Ulice (4334)
- 07:05 Život na jachtě: Středomoří VII (19)
- 08:50 Čarodějky IV (7)
- 09:40 Vítejte doma IV
- 10:30 Oteckovia II (71)
- 12:20 Nekonečná láska II (110)
- 16:25 Vyměněné osudy II (47)
- 00:20 Fotbal: Paris Saint - Germain Ž - Fleury 91 Ž
- 02:25 PFL 5
- 09:25 Golden Roof Challenge
- 09:55 1:1 Sport Show (51)
- 01:15 Správy „N“
- 02:05 Vraždy v Biarritzi
- 03:45 Správy „N“
- 04:35 Postav dom, zasaď strom
- 05:15 Capri II (6)
- 07:00 Ranné správy
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (7)
- 14:15 Zdravá maškrta
- 14:25 Zdravá maškrta
- 14:55 Don Matteo
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Tanzánia - kmeň Hadzov)
- 17:05 Detektívi zo severu IX (Srdcu nerozkážeš)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Tuamotu)
- 22:25 Vtedy v Amerike (1)
- 00:45 Hírek
- 01:00 01:00 - 05:00
- 05:00 05:00 - 05:15
- 05:15 Capri II (6)
- 07:00 Ranné správy
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (7)
- 14:10 Zdravá maškrta
- 14:25 Zdravá maškrta
- 14:55 Don Matteo (Scény z manželského života)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Tanzánia - kmeň Hadzov)
- 17:05 Detektívi zo severu IX (Srdcu nerozkážeš)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 22:00 Cestou necestou (Tuamotu)
- 22:30 Vtedy v Amerike (1)
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:45 Zahrada je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:45 Hranice v srdci (Tajemné Karpaty)
- 05:15 Etiketa (Slavnostní oblečení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 06:30 Na cestě po Pays de la Loire
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Slavíci na Křivoklátě
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Úsměvy Gabriely Vránové
- 13:40 Úspory
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (3)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (4)
- 15:25 Králové hor
- 17:00 Na cestě po jihoafrickém Zululandu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (12)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 23:35 Toulavá kamera
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:45 Zahrada je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:45 Hranice v srdci (Tajemné Karpaty)
- 05:15 Etiketa (Slavnostní oblečení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 06:30 Na cestě po Pays de la Loire
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Slavíci na Křivoklátě
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Úsměvy Gabriely Vránové
- 13:40 Úspory
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (3)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (4)
- 15:25 Králové hor
- 17:00 Na cestě po jihoafrickém Zululandu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (12)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 23:35 Toulavá kamera
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Rukami
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Život na farme
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Duševné zdravie školákov
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 00:00 Legenda jménem Lamborghini
- 01:30 Útěk
- 03:10 Jsem božská
- 08:25 Vánoční nevěsta
- 10:05 Sestry v sedle
- 11:45 Uuups! Noe zdrhnul…
- 14:55 Tady hlídám já
- 18:35 Předplacená láska
- 20:15 Kandahar
- 22:25 Jak obšťastnit ženu
- 00:15 Policisté v akci
- 01:00 Policisté v akci
- 01:40 Krimi
- 02:05 Noviny
- 02:40 Soudní síň (Dobrá máma)
- 03:25 Soudní síň (Nedá mi dýchat)
- 04:10 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 První oddělení
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:55 Pod povrchem (20)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:50 Policisté v akci
- 22:00 Život je kabaret II
- 23:05 Tahle jízda nekončí
- 00:50 Aj múdry schybí
- 02:00 Partička
- 03:05 Rodinné prípady
- 03:55 Susedské prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:10 Susedia
- 09:45 Svokra
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:40 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (63)
- 13:40 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (64)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:15 Susedia
- 21:50 Susedia
- 00:35 Najděte mi dům na pláži (7)
- 01:00 Jak se žije na vysoké noze II (2)
- 01:45 Mistři dřeva II (5)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (19)
- 03:35 Dům snů II (19)
- 10:45 Najděte mi dům na pláži (7)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? V (1)
- 14:20 Dům snů II (19)
- 15:10 Mistři dřeva II (6)
- 00:25 Halloween
- 02:10 Halloween zabíjí
- 03:55 Likvidátor: Znovuzrození
- 08:20 Dům na mušce
- 10:00 Malé byty
- 11:35 Šmoulové: Zapomenutá vesnice
- 13:05 Září
- 14:55 Malý Sheldon VII (10)
- 15:20 Zillion
- 17:35 Před kamerou XXI (30)
- 18:05 Meg 2: Příkop
- 20:00 Bostonský škrtič
- 21:55 Van Helsing
- 01:50 Klíč k sexu
- 03:35 Tenet
- 06:00 Jeanne má každý rád
- 07:35 Hotel Transylvánie 2
- 09:05 Matky a jiné lásky
- 10:50 Přátelé II (6)
- 11:10 Přátelé II (7)
- 11:35 Lauřina hvězdička
- 12:55 Ramona
- 17:35 Zkus mě rozesmát
- 19:30 Úžasný Mauric
- 21:05 Cable Guy
- 00:35 Vlajka smrti II (Hostinský)
- 01:10 Dalíland
- 02:45 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (17)
- 03:25 Veliká III (2)
- 04:20 Je to nádhera!
- 06:00 Jiskra Vánoc
- 07:25 Na 30 dní zase spolu
- 09:00 Batman: Zkáza Gothamu
- 12:45 Mack a Rita
- 14:20 Hollarovi
- 15:45 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (17)
- 16:25 Bojovník III (10)
- 17:20 Sektor II (6)
- 18:20 Máma k nakousnutí (6)
- 18:55 Girls IV (7)
- 19:25 Girls IV (8)
- 01:40 Zlato, tomu neuvěříš
- 03:05 Směna
- 04:35 Nayola
- 06:00 Paula
- 07:35 Zvuk metalu
- 09:35 Nic pro mě
- 11:25 Tinnitus
- 13:10 Vlastní pokoj
- 15:00 Rodilý vězeň
- 16:30 Zvuk metalu
- 18:30 Nikdy víc
- 20:00 Street Kings
- 21:50 Sladký východ
- 23:35 Jak odpálit ropovod
- 00:10 Poslední tango v Paříži
- 02:20 Mastema - Anděl zkázy
- 04:05 Náhradní klíče
- 06:00 Břemeno
- 07:35 Žít
- 09:20 Sisi a já
- 11:30 Umberto D
- 13:05 Poslední Vermeer
- 15:05 Čórka
- 16:40 Žít
- 18:25 Ad Astra
- 20:30 Slepá vrba, spící žena
- 22:20 Návrat do Soulu
- 04:35 Veronica Marsová (Řidič Ed)
- 05:20 Jak to dělají? (5. díl)
- 06:00 Flash (Zvuk a vztek)
- 07:00 Flash (Jsem do tebe blázen)
- 12:20 Flash (The Nuclear Man)
- 13:20 Flash (Atomový muž)
- 00:50 Krvácející srdce
- 02:15 Santa je pořád úchyl
- 03:45 Šťastná
- 04:55 Poslední polda V (6)
- 05:50 Sněženky a machři po 25 letech
- 08:10 Loupežník Hadrafous
- 10:30 Kouzelný měšec
- 12:10 Fanfán Tulipán
- 14:20 Kam, pánové, kam jdete?
- 16:00 Hádkovi
- 17:55 Dešťová víla
- 20:00 Planeta Krull
- 01:15 Odklad
- 02:40 Nenápadná slečna
- 04:50 Armáda jednoho
- 06:20 Hrdinové
- 08:05 Fame – Cesta za slávou
- 09:50 Tunel do Číny
- 11:25 Láska v Indii
- 14:35 Bernie
- 16:15 Křehkost
- 18:00 Poslední závod
- 19:35 To jsem já
- 21:00 Vpich
- 22:40 Muži, co zírají na kozy
- 01:15 Hnutí odporu
- 03:15 Ztracena v pustině
- 04:45 VIY: Tajemství dračí pečeti
- 06:45 Sammyho dobrodružství 3D
- 08:10 Ranvej
- 09:40 Soupis kandidátů
- 11:05 Zamračené dny
- 13:00 Gentleman s pistolí
- 14:30 Záložní jednotka
- 16:05 Hlas lásky
- 18:10 Footloose: Tanec zakázán
- 20:00 Provinění
- 21:45 Země naděje
- 23:30 Alex of Venice
- 00:45 Přestávka ve vysílání
- 04:30 Supermafián Quido
- 05:55 Tmavý kůň
- 07:45 Zuřivé plameny
- 09:20 Asterix a Olympijské hry
- 11:20 Šťastný drak
- 12:55 Až najdu domov
- 14:45 Jmenuji se Sára
- 16:15 Jak milovat s D
- 17:50 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 19:20 Bradův život
- 21:00 Příležitost dělá zloděje
- 22:45 Ulejváci
- 00:10 I slova zabíjí
- 02:10 Snídaně po sexu
- 03:30 Svobodná umění
- 05:40 Strýček Nino
- 07:45 Dvě nevěsty a jedna svatba
- 09:35 Vítejte v Holly Springs
- 11:55 Leonie
- 19:55 STARS! (- Kate Winslet)
- 20:00 Wonder wheel
- 22:05 Samotář v Seattlu
- 00:25 Departure
- 02:05 And Then There Were None
- 03:40 True Smile
- 05:05 Shoulder Arms
- 05:40 End of Program
- 06:00 Doll Face
- 07:20 Bisho
- 07:45 Sea Dragon
- 08:05 The Southerner
- 09:35 Quality Time
- 11:05 The Captive Heart
- 12:40 Drifting
- 12:55 Soldier Jane
- 14:15 Moulin Rouge
- 16:20 Dead Men Walk
- 17:25 The Hoodlum
- 18:25 Port Of New York
- 19:45 The Tune Of The Wind
- 21:00 The Chase
- 22:25 Hotel Bleu
- 22:55 Jail Caesar
- 04:00 THE ISLANDERS (AZORES, PORTUGAL)
- 04:45 MIND IN MOTION
- 05:40 NEW CALEDONIA, THE SEAWEED PROMISE
- 06:10 AFRICA'S DEADLIEST (EP. 01)
- 07:00 JAPANESE HEIGHTS
- 08:00 ZENITH (EP. 11)
- 08:30 ZENITH (EP. 12)
- 09:00 THE BEST SHEEPDOGS FROM WALES
- 10:00 SPITSBERGEN (ICY ISLAND)
- 11:00 DIVING OFF CAPE HORN
- 12:00 ON THE YETI TRAIL
- 13:00 INCAN SALT
- 16:00 RACE OF LIFE (EP. 10)
- 16:30 RACE OF LIFE (EP. 11)
- 17:00 CREATIVE KILLERS (EP. 03)
- 18:00 IN THE SEA
- 19:00 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 01)
- 19:25 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 02)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 15:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE
- 16:20 HERE COMES THE BRIDE
- 16:40 HERE COMES THE BRIDE
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (13)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (14)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (2)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (48)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 CANDIES
- 00:10 Hip Show S5 EP11
- 00:30 Hip Show S5 EP10
- 00:50 Hip Show S5 EP9
- 01:10 Bangkok Fight Night
- 03:40 RXF Real Xtreme Fighting, Romania 15.04.2019
- 18:30 NEW High Explosive 2016
- 00:00 KITE MASTERS 2019/2020 (12)
- 00:30 KITE MASTERS 2018 (1)
- 01:00 GEARING UP 2020 (7)
- 01:30 GEARING UP 2020 (8)
- 02:00 BOAT SHOW 4K (18)
- 02:30 BOAT SHOW 4K (19)
- 03:00 SPORTS MAX (42)
- 03:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 04:00 RACEMAX MOTORSPORTS (16)
- 04:30 RACEMAX MOTORSPORTS (17)
- 05:00 WORLD OF WATERSPORTS (27)
- 05:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 06:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (13)
- 06:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (14)
- 07:00 GEARING UP 2020 (7)
- 07:30 GEARING UP 2020 (8)
- 08:00 BOAT SHOW 4K (18)
- 08:30 BOAT SHOW 4K (19)
- 09:00 SPORTS MAX (42)
- 09:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 10:00 GP RACING 2022 (42)
- 10:30 GP RACING 2022 (43)
- 11:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (12)
- 11:30 SAILING TO TOKYO 2018 (1)
- 12:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (3)
- 12:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (4)
- 13:00 THE ELECTRIC FUTURE
- 16:00 SHIFTING GEARS
- 16:30 SHIFTING GEARS
- 17:00 INSIDE SAILING 2020 (7)
- 17:30 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 18:00 CAPE EPIC 2022 (8)
- 18:30 CAPE EPIC 2018 (1)
- 19:00 AUTOSPEED 2019 (15)
- 19:30 AUTOSPEED 2019 (16)
- 20:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 20:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 21:00 KITE MASTERS 2019/2020 (12)
- 21:30 KITE MASTERS 2018 (1)
- 22:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (4)
- 23:00 WILD SURF 2019 (16)
- 23:30 WILD SURF 2019 (17)
- 00:05 THE RED LIST (SOUTHERN GROUND HORNBILL)
- 00:50 MAX FOODIE: MAURITIUS (CHAPTER 2)
- 01:20 THE RED LIST (CHEETAHS)
- 02:05 THE LAST DESCENT
- 02:50 FOOD UNKNOWN (FINLAND)
- 03:45 MAX FOODIE : ROME (5)
- 04:10 VISITING (AUSTRALIA)
- 05:00 ISLAND HUNTER (BELIZE)
- 06:00 CONFUCIUS WAS A FOODIE (THE ORIGIN OF 'CUISINE', S2)
- 06:50 MAX FOODIE: BANGKOK
- 07:25 BEHIND THE WINGS (1)
- 07:55 CONFUCIUS WAS A FOODIE BITTER
- 08:40 ROAD LESS TRAVELED MONTENEGRO
- 09:35 SKYSCRAPER IN 51 DAYS
- 10:25 PHOTO NUMBER 6 (5)
- 11:10 ISLAND HUNTER (HONG KONG)
- 16:15 BONDI BOARDRIDERS
- 16:45 ISLAND HUNTER (JAMAICA)
- 17:35 ROAD LESS TRAVELED (MEXICO)
- 20:15 INK THERAPY (10)
- 21:00 THE ROYAL ROADS OF THE INCAS
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:30 Svet z vtáčej perspektívy (4)
- 01:05 Pieskové vojny (1)
- 02:05 Hovorme o nás
- 02:45 Ježiš a islam (3)
- 03:45 Rok 1968: Bod zlomu (4)
- 04:40 Z blízka (4)
- 05:10 Studena vojna a Kinematografia (1)
- 06:15 Téma (139)
- 06:55 Matej Horňák - Južná Amerika, Rio de Janeiro (1)
- 08:00 Telenákupné pásmo (1)
- 08:15 Doslova
- 08:55 Dejiny trochu inak (1)
- 09:50 Ľudia sú aj politici (26)
- 10:30 Tvárou v tvár (16)
- 11:00 Hovorme o nás
- 11:40 Travelistan (20)
- 14:20 Téma (157)
- 15:00 Nosoroží sirotinec (1)
- 15:55 Neskrotná Zambia (1)
- 16:55 Život s vrahom (2)
- 17:40 Telenákupné pásmo (1)
- 17:55 Nová hodvábna cesta do Ruska (1)
- 18:50 Doslova
- 19:30 Stratená DNA (1)
- 20:30 Cestujeme bez batožiny
- 21:00 K-FUN (28)
- 21:50 Michail Gorbačov (1)
- 00:20 Cyranův ostrov (19)
- 00:55 Naše zprávy
- 01:10 VIP svět
- 01:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (20)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:05 Kurňa, co to je?
- 23:25 Cyranův ostrov (20)
- 03:55 Ostříháno
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Pelíšky slavných (Dalibor Janda)
- 13:30 Soudkyně Barbara
- 14:45 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 03:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:50 Česká tajenka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Tajemství velryb (2)
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 01:55 Ústecký zpravodaj
- 02:05 Valašský zpravodaj
- 02:15 Týden z jihu Čech
- 02:35 Byznys na vrcholu: Cyril Svoboda
- 03:10 Hvězdná kavárna Pepy Melena: Honza Křížek
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 20:15 Inženýrská odysea: Sirotek
- 21:10 Mladý Svět: Michal David
- 22:05 Michael V. Show
- 23:10 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:35 Ztracený svět (7)
- 01:15 Ztracený svět (8)
- 02:00 Společnost Adventure (3)
- 02:45 Společnost Adventure (4)
- 03:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (23)
- 04:10 Námořní vyšetřovací služba XVI (24)
- 04:50 Tým SEAL V (7)
- 05:30 Totalcar (7)
- 06:15 Profil zločinu IV (5)
- 07:25 Námořní vyšetřovací služba XVI (6)
- 08:15 Xena (6)
- 09:10 Profil zločinu IV (4)
- 10:10 Profil zločinu IV (5)
- 11:25 Hvězdná brána: Atlantida (14)
- 12:15 A-Team II (11)
- 13:10 Námořní vyšetřovací služba XVI (6)
- 14:05 Xena (6)
- 15:00 Profil zločinu IV (6)
- 16:10 Profil zločinu IV (7)
- 17:20 A-Team II (12)
- 20:05 Xena (7)
- 21:00 Vysněný život
- 22:55 Dezertér
- 00:00 Xena II (13)
- 01:00 Ztracený svět II (15)
- 02:00 Lovci pokladů (13)
- 02:45 Lovci pokladů (14)
- 03:30 Totalcar III (8)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (13)
- 10:00 Ztracený svět II (14)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (9)
- 13:55 A-Team II (17)
- 15:00 Lovci pokladů (15)
- 16:00 Lovci pokladů (16)
- 17:00 Ztracený svět II (15)
- 18:00 Ztracený svět II (16)
- 18:55 Xena II (14)
- 19:55 A-Team II (18)
- 22:00 Lovci pokladů (15)
- 23:00 Lovci pokladů (16)
- 01:05 Brousko III (83)
- 02:10 Brousko III (84)
- 03:00 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (22)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii V (19)
- 13:35 Ranč Heartland (3)
- 14:30 Ranč Heartland (4)
- 15:30 Brousko III (85)
- 16:35 Dcery duchem (23)
- 17:55 Domek na prérii V (20)
- 19:00 Ranč Heartland (5)
- 19:55 Ranč Heartland (6)
- 20:55 Domek na prérii V (20)
- 21:55 Ranč Heartland (5)
- 22:55 Ranč Heartland (6)
- 23:55 Dcery duchem (23)
- 01:25 Sladký útěk
- 03:15 Nikdys nebyl
- 09:50 Ulice v Palermu
- 11:30 Profesoři zločinu
- 13:20 Psí srdce
- 14:45 Vyšší moc
- 16:50 Zrození národa
- 20:05 Černé duše
- 22:00 Malý Joe
- 23:50 Rodinná oslava
- 08:45 Prase
- 10:40 Jeskyně
- 14:20 Krotká
- 16:45 Jedna sekunda
- 18:35 Láska to nebyla
- 20:05 Nekonečné léto
- 22:00 Dealer
- 23:55 O těle a duši
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:40 Bílý tesák (Svět)
- 06:55 O modrém autíčku (Nehoda)
- 07:00 Mach a Šebestová (Oběť pro kamaráda)
- 07:10 O Mikešovi (Mikeš hrdina)
- 07:25 O Dorotce (Dorotka a hodiny)
- 07:30 Broučci (Narodil se Brouček)
- 07:40 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a tovaryš)
- 10:05 O modrém autíčku (Zahrádka)
- 10:15 Mach a Šebestová (Jak Mach a Šebestová hlídali dítě)
- 10:20 O Mikešovi (Mikeš se učí mluvit)
- 10:35 O Dorotce (Dorotka a drak)
- 10:45 Broučci (Byl podzim…)
- 10:50 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a sklínkař Matěj)
- 11:10 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila chuligánům spády)
- 11:20 Já Baryk (Já Baryk a moje vrána)
- 11:25 Pojďte pane, budeme si hrát (Psí kusy)
- 12:00 Třetí rota
- 14:00 Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko
- 15:45 Filmové minuty
- 16:00 Nikdo se nebude smát
- 17:40 Kinosál
- 18:00 Střílej oběma rukama
- 19:20 Perličky Jiřího Menzela
- 19:40 Já Baryk (Já Baryk a moje sýkorka)
- 20:00 Zralé víno
- 21:45 Kinosál
- 21:55 Filmové minuty
- 22:00 Ducháček to zařídí
- 23:35 Filmové minuty
- 23:40 Teleshopping
- 18:05 V mysli zločince (5)
- 19:10 Akta UFO II (Mimozemské zprávy)
- 20:00 Skupina Paranormal (3)
- 20:30 Skutečná Atlantida
- 21:35 Krvavé Česko (Masakr omylem)
- 22:05 Dešifrované záhady (Projekt Montauk)
- 23:15 Příběh Google
- 01:10 Legie
- 02:40 Ex machina
- 04:20 Underworld: Probuzení
- 05:40 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1990’s
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 2000’s
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes
- 06:15 Close Up III (13)
- 06:45 Close Up III (7)
- 07:15 Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny?
- 08:45 Banditi
- 10:50 Městský lovec
- 12:35 Policajt z Paříže
- 14:30 Tygři železnice
- 16:35 Daredevil
- 18:25 Rabín Jákob
- 20:10 Highlander
- 22:00 Temný úplněk
- 23:20 Kill Bill
- 02:05 Zastav a nepřežiješ
- 03:25 Sin City - město hříchu
- 10:05 Učitelé na zakázku
- 11:35 Škola hada
- 13:20 Fantomas se zlobí
- 15:10 Dva misionáři
- 16:45 Smlouva s ďáblem
- 18:20 Po čem ženy touží
- 20:30 Zametač stop
- 22:00 Dracula 2000
- 23:40 Scary Movie 3
- 00:20 Červený trpaslík V (6)
- 00:55 Kongo
- 03:00 Comedy Club VI (11)
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas II (23)
- 20:00 Děkujeme, že kouříte
- 22:00 Prci, prci, prcičky
- 23:50 Comedy Club VI (12)
- 00:00 The Moroccan Chronicles (One Flew Over Casablanca)
- 00:30 Quest (Karni Fort, Udaipur, India)
- 01:00 Unwind (Earl’s Regency, Kandy)
- 01:30 Xplore Cambodia (Phnom Penh)
- 02:00 The Gypsies (Bhopal, India)
- 02:30 Bliss (Sunny Beach, Bulgaria)
- 03:15 Best From The Rest (Ireland Top 5 Places To Visit)
- 03:30 Quest (Nagaland and Shillong, India)
- 08:00 The Gypsies (Maheshwar, India)
- 08:30 City Breaks (Frankfurt)
- 09:00 Quest (Nagaland, India)
- 09:30 Xplore Cambodia (Siem Reap 2)
- 00:45 Žraločí superschopnosti
- 01:29 Žraločí banditi
- 02:15 Žraloci proti delfínům: Krvavý souboj
- 02:59 Mezi námi žraloky
- 03:45 Žraločí superschopnosti
- 04:25 Pěšky po Americe (4)
- 05:15 Život v sevření mrazu: Kanada (6)
- 06:00 Auta snů pod lupou (1)
- 07:00 Moře záhadných katastrof (3)
- 10:40 S tátou kolem světa II (5)
- 11:05 S tátou kolem světa II (6)
- 11:30 Pěšky po Americe (4)
- 14:20 Jak je vidí ptáci II (3)
- 14:50 Mistři ve foukání skla II (3)
- 15:15 Život v sevření mrazu X (5)
- 16:10 Moře záhadných katastrof (4)
- 17:10 Americká 80. léta (7)
- 10:10 Serengeti II (1)
- 11:20 V továrně VII (3)
- 14:30 Ben Fogle: Ztracené světy (1)
- 15:30 Serengeti II (2)
- 16:45 V továrně VII (4)
- 17:50 Primáti (3)