Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 04:10 Přes nový práh
- 04:50 Víno a zlato na hranici
- 05:15 Vepřové hody
- 05:45 Etiketa (Konverzace)
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rohožka
- 06:40 Vinnetou
- 08:20 Chalupáři (3)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (7)
- 11:55 Zpátky si dám tenhle film
- 12:25 Karel Gott na plese
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Podivná nevěsta
- 13:55 Povídavá pohádka
- 14:20 Povídky malostranské (3)
- 15:25 Zabil jsem Einsteina, pánové
- 18:05 Chalupáři (4)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ se štěnicí
- 21:30 Škoda lásky
- 01:05 Království pirátů (1)
- 01:55 Hitparáda hřibů
- 02:20 Suchá Loz
- 02:45 Koňaré z Poštorné
- 03:10 Historie.cs
- 04:05 Slovanské pohanství
- 04:30 Zpráva o přípravě na konec světa v Česku, L. P. 2012
- 05:00 Narozeni ve Skalnatých horách (2)
- 06:00 Ponořiči
- 06:20 Zázraky lidského génia (Tajemství pyramid)
- 07:10 Vltava, naše řeka (1)
- 07:20 Peklo na zemi (1)
- 10:35 Jean Gabin osobně
- 12:25 Velká Británie z výšky II (Umění a kultura)
- 13:15 Křížové cesty (Odsouzen)
- 13:40 Václav Cílek
- 14:00 Koně z náhorní planiny Giara, Sardínie
- 14:25 Smolař
- 20:00 Rio Bravo
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:30 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Archiv ČT24 (Zvony, zvonaři, zvoníci)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zkraje
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:51 Francouzi volí nový parlament - velké finále
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:00 Branky, body, vteřiny
- 04:20 Svět motorů
- 05:20 Archiv D (Archiv D: Sláva vítězům - Jaroslav a Jiří Holíkovi)
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2024 Německo (Anglie - Švýcarsko)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 07:55 Panorama
- 08:30 Golf Time
- 08:45 24 hodin kopané
- 08:55 EURO 2024 Německo (Sumář dne)
- 09:05 EURO 2024 Německo (Nizozemsko - Turecko)
- 04:30 Jak se staví sen
- 05:34 Libovky Pepy Libického
- 06:00 M.A.S.H (150)
- 06:27 M.A.S.H (151)
- 06:56 M.A.S.H (152)
- 07:24 M.A.S.H (153)
- 07:53 M.A.S.H (154)
- 08:22 M.A.S.H (155)
- 08:49 Prima Česko
- 09:21 Prima Svět
- 09:54 Inkognito
- 10:59 Polda II (Čarodějky)
- 12:16 Receptář prima nápadů
- 13:10 Libovky Pepy Libického
- 13:43 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:20 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:58 Léto s gentlemanem
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Jurský park 3
- 22:00 Rychlej Charlie
- 23:45 Zabijáci osamělých srdcí
- 00:41 Simpsonovi XXXIV (Ne tak zcela To)
- 01:09 Simpsonovi XXXIV (Speciální čarodějnický díl XXXIII)
- 01:36 Simpsonovi XXXIV (Od piva k otcovství)
- 02:03 Simpsonovi XXXIV (Bratříčku, běž se vycpat)
- 02:30 Jmenuju se Earl III (Podpantoflák)
- 02:57 Jmenuju se Earl III (Earlovy ženy 1/2)
- 03:24 Re-play
- 03:51 Spartakus: Pomsta (Libertus)
- 04:57 Autosalon.tv
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:02 Pohádky Bolka a Lolka (Popelka)
- 06:11 Pohádky Bolka a Lolka (Baba Jaga)
- 06:20 Top Gear XXV (1)
- 07:27 Top Gear XXV (6)
- 08:31 Top Gear XXVI (1)
- 09:33 Top Gear XXVI (2)
- 10:39 Top Gear XXVI (3)
- 11:37 Autosalon.tv
- 20:15 Zlaté oko
- 22:57 Rocky V
- 04:45 Sběratelé kostí VII (Malý velký muž)
- 05:38 Noční Praha
- 06:00 Policie v akci
- 06:42 Closer: Nové případy IV (Ohlédnutí 4/5)
- 07:28 V plamenech II (Vulkán)
- 18:08 Columbo (Planý poplach)
- 00:17 Bitva v ústí Šeldy
- 02:50 Monstrum
- 08:44 Lucie, postrach ulice
- 10:21 U pokladny stál
- 12:27 Mazel a tajemství lesa
- 14:05 Byl jednou jeden princ
- 15:47 Zákon přitažlivosti
- 20:10 Věčný příběh
- 22:32 Bitva v ústí Šeldy
- 04:40 Jak se staví sen - extra
- 05:30 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:06 Teď vaří šéf!
- 06:56 Britská královská rodina na nože (2)
- 10:42 Receptář prima nápadů
- 11:34 České chaty snů
- 20:01 Nebezpečné pronásledování
- 21:41 1. MISE (Dva proti všem)
- 22:52 Inkognito
- 23:57 Zoufalé manželky (Kdo je rád sám?)
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor parkoviště)
- 06:05 Prasátko Peppa V
- 06:10 Prasátko Peppa V
- 06:15 7T II (20)
- 06:40 Pošťák Pat a strašení
- 06:55 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Yakari - Velké dobrodružství
- 10:40 Bonifác v létě
- 11:10 Bob a Bobek na cestách (Mount Everest)
- 11:20 Power Players
- 11:30 Power Players
- 11:40 Lampie (1)
- 12:25 MasterChef Junior VIII (5)
- 13:10 Tlapková patrola VII
- 13:30 Tlapková patrola VII
- 13:55 U6 - Úžasný svět techniky
- 14:25 Jak vycvičit draky
- 14:50 Šmoulové
- 15:15 Fazolčina kavárna
- 15:35 Dynotrax Turbo
- 16:00 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:25 Tlapková patrola VII
- 16:45 Tlapková patrola VII
- 17:10 Ovečka Shaun
- 17:20 Pan Tau (7)
- 17:50 Jak vycvičit draky
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O cvrčkovi (Cvrček a bombardon)
- 18:50 Kámoši hafíci (1)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru III (12)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Mount Everest)
- 19:57 Přestávka ve vysílání 19:57-06:00
- 00:50 Harlowová
- 02:55 Jak se kalila hudba (Producent vs. umělec)
- 03:45 Sluch
- 04:00 Uchem jehly
- 04:30 Svatý Jan pod Skalou
- 04:45 Designblok
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (1)
- 21:15 Perly panny Serafinky
- 22:45 Picasso!
- 23:40 Denzel Washington - americký vzor
- 04:23 VIP Prostřeno!
- 06:00 Noční Praha
- 06:07 Megadorty IV (Děsiví ďáblové)
- 07:03 Amerika hledá topmodelku XVI (Finále)
- 07:57 Tyhle šaty beru! III (Tatínkova holčička)
- 12:27 Megadorty IV (Děsiví ďáblové)
- 13:24 VIP Prostřeno!
- 14:38 Farmář hledá ženu SK
- 15:35 Megadorty IV (Megabrouci)
- 04:35 Rodinná pouta (Vyděrač)
- 05:43 Slow TV (Na zámku)
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 07:00 Nikdo není dokonalý
- 14:39 Rodinná pouta (Posila)
- 15:44 Sestřičky (Zmrtvýchvstání)
- 16:57 Nikdo není dokonalý
- 18:02 Nikdo není dokonalý
- 19:06 Jak se staví sen - extra
- 22:14 Nikdo není dokonalý
- 23:18 Jak se staví sen - extra
- 00:58 K věci
- 01:21 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 01:27 Prima HISTORIE
- 01:46 7 pádů Honzy Dědka
- 02:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 02:53 Hlavní zprávy
- 03:43 Krimi zprávy
- 04:00 Showtime
- 04:14 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 04:21 Prima Česko
- 04:47 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 04:54 Autosalon.tv
- 06:00 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 06:32 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 07:04 Zprávy
- 07:20 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 07:27 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:27 Prima Česko
- 08:53 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 09:00 Zprávy
- 09:27 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Prima ARCHIV
- 10:42 Prima MĚSTO
- 11:00 Partie PLUS
- 11:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:31 Lékaři v éteru
- 13:00 Zprávy
- 13:28 Prima HISTORIE
- 13:40 Prima MĚSTO
- 14:00 Zprávy
- 14:23 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 14:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:14 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:00 Zprávy
- 22:40 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 22:46 Partie PLUS
- 23:47 Generace deprese
- 04:17 Prima Česko
- 04:49 Prima Svět
- 05:22 Hausbót Petra Horkého (Andre Hartmann - žraločí muž)
- 06:00 Slow TV (Ptačí říše)
- 06:06 Umění špionáže (Smrtící jedy)
- 06:59 Žraločí batolata
- 07:57 Neznámé hlubiny s Jeremym Wadem (Islandští obři)
- 04:10 Přes nový práh
- 04:50 Víno a zlato na hranici
- 05:15 Vepřové hody
- 05:45 Etiketa (Konverzace)
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rohožka
- 06:40 Vinnetou
- 08:20 Chalupáři (3)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (7)
- 11:55 Zpátky si dám tenhle film
- 12:25 Karel Gott na plese
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Podivná nevěsta
- 13:55 Povídavá pohádka
- 14:20 Povídky malostranské (3)
- 15:25 Zabil jsem Einsteina, pánové
- 18:05 Chalupáři (4)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ se štěnicí
- 21:30 Škoda lásky
- 04:10 Přes nový práh
- 04:50 Víno a zlato na hranici
- 05:15 Vepřové hody
- 05:45 Etiketa (Konverzace)
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rohožka
- 06:40 Vinnetou
- 08:20 Chalupáři (3)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (7)
- 11:55 Zpátky si dám tenhle film
- 12:25 Karel Gott na plese
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Podivná nevěsta
- 13:55 Povídavá pohádka
- 14:20 Povídky malostranské (3)
- 15:25 Zabil jsem Einsteina, pánové
- 18:05 Chalupáři (4)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ se štěnicí
- 21:30 Škoda lásky
- 01:30 Štafl (3)
- 02:00 Moje místa (Simona Stašová)
- 02:55 Výleťák (188)
- 03:15 U stánku II (9)
- 03:25 Ze dvora (2)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (148)
- 08:20 Zahradní proměny VIII (8)
- 09:20 Otec Braun (1)
- 11:20 Setkání v červenci
- 14:15 Zelený svět
- 20:10 Muž na výpomoc
- 22:00 Mládí v trapu
- 23:55 Případy detektiva Murdocha X (5)
- 01:20 Bláznivá střela 2 1/2: Vůně strachu
- 02:55 Na lovu II
- 03:55 Dáma a Král II (Vražedné ostří)
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Bernieho dobrodružství
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:20 Chuggington: Veselé vláčky (28)
- 07:10 Alvin a Chipmunkové (26)
- 07:35 Alvin a Chipmunkové II (1)
- 08:00 Čundrcountryshow
- 08:55 Na vodě (Silvestr)
- 12:30 Chlapci a chlapi (Nový poručík)
- 13:50 Slunce, seno, erotika
- 15:35 Líbáš jako ďábel
- 22:50 Dannyho parťáci
- 00:25 Pluto Nash
- 02:15 Fesťák
- 03:45 Můj přítel Monk II (Pan Monk jde do vězení)
- 04:40 Dračí srdce 3: Čarodějova kletba
- 06:10 Škola základ života
- 07:40 Duch v láhvi
- 08:55 Třetí skoba pro Kocoura
- 12:00 Kung Fu Panda 3
- 13:40 Warcraft: První střet
- 16:00 Co horšího se může stát?
- 18:00 Je to i můj život
- 20:00 Vertical Limit
- 22:30 Nájemní vrazi
- 01:30 Američtí sběratelé XIX (14)
- 02:10 Kachní dynastie II (9)
- 02:55 Strážci hranic: Austrálie (23)
- 03:40 Walker, Texas Ranger VII (4)
- 08:00 Američtí sběratelé XIX (14)
- 08:55 Kachní dynastie II (9)
- 09:55 Kobra 11 XXIV (15)
- 11:50 Novashopping
- 12:05 Walker, Texas Ranger VII (4)
- 13:00 Válka skladů X (3)
- 13:55 Válka skladů X (5)
- 14:50 Mistři zastavárny XXIII (22)
- 15:45 Souboj Titánů II (13)
- 16:40 Kobra 11 XXIV (17)
- 18:40 Válka skladů X (7)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (23)
- 22:05 Walker, Texas Ranger VII (5)
- 23:00 Kobra 11 XXIV (17)
- 00:20 Teorie velkého třesku X (15)
- 02:00 Malý Sheldon (6)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá VI (24)
- 03:20 Americký táta III (4)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Stahovák
- 04:55 Film o filmu: 3Bobule aka 3obule
- 05:05 Ženatý se závazky (37)
- 05:55 Zig a Sharko IV (23)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (40)
- 06:50 Přátelé VII (4)
- 07:45 2 $ocky II (15)
- 09:30 Malý Sheldon (10)
- 11:10 Ženatý se závazky (39)
- 12:05 Dva a půl chlapa IV (8)
- 13:00 Přátelé VII (4)
- 13:55 Teorie velkého třesku X (15)
- 15:35 2 $ocky II (19)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá VI (25)
- 17:50 Zlatá sedmdesátá VII (1)
- 18:15 Dva a půl chlapa IV (10)
- 19:10 Malý Sheldon (12)
- 20:00 Teorie velkého třesku X (19)
- 21:35 Přátelé VII (6)
- 22:30 Americký táta III (6)
- 23:20 Dva a půl chlapa IV (10)
- 04:00 Koření
- 04:20 Na lovu
- 05:00 Riskuj!
- 05:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:25 Na lovu
- 07:20 MasterChef Česko VII (6)
- 12:45 Teleshopping
- 13:00 MasterChef Česko VII (7)
- 20:00 Myšlenky zločince VII (9)
- 20:50 Myšlenky zločince VII (10)
- 21:45 Myšlenky zločince VII (11)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med VII (11)
- 01:20 Vyměněné osudy II (15)
- 02:45 Čarodějky III (13)
- 03:25 Nemocnice Chicago Med VII (11)
- 04:25 Ulice (4315)
- 06:00 Život na jachtě: Středomoří V (21)
- 07:45 Poldark (3)
- 08:55 Poldark (4)
- 10:05 Vítejte doma IV
- 11:50 Nekonečná láska II (84)
- 16:05 Poldark (5)
- 17:10 Poldark (6)
- 18:20 Doktorka Quinnová II (4)
- 20:15 Určitě, možná
- 05:25 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: VEF Riga - Cholet Basket
- 16:00 1:1 Sport Show (55)
- 16:30 KSW 94: Wrzosek vs Szpilka
- 19:00 European Freestyle Pro Tour Season Wrap up
- 19:30 NHL - akce měsíce
- 19:45 Běhej lesy - Týmovka
- 20:00 1:1 Sport Show (56)
- 20:30 Spade poker show 2024 (4)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: VfB Stuttgart - Borussia Dortmund
- 08:50 Reconnecting ONE
- 09:25 1:1 Sport Show (56)
- 10:00 World Cup of Darts 2024
- 00:20 Komisár Montalbano (Hlas huslí)
- 02:10 Správy RTVS "N"
- 03:00 Neskoro večer
- 04:00 Hit roka
- 05:15 Správy RTVS "N"
- 06:05 Slimák Maťo a škriatok Klinček
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 06:35 Tip a Tap
- 06:45 Medvedík Pompon (Nechce sa mi spať!)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:20 Bluey
- 07:25 Zberateľ zvukov (Jarné upratovanie)
- 07:30 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:40 Údolie Muminovcov III
- 08:05 Šéfkuchár Shane (Festival jedla)
- 08:15 Zázračný ateliér
- 08:45 Príbeh rieky Poprad (11)
- 09:05 Nech žije deduško (Nehody)
- 09:40 Leto s Katkou (Kamaráti)
- 17:05 Boli sme pri tom
- 18:15 Veľkou lyžicou (Ryby z jazier - Kapor)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Hotel Portofino II (1)
- 22:55 Opri sa o mňa (Katarína Koščová)
- 23:30 Toskánska vášeň III (1)
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:15 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:30 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:45 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Zo Zlínskeho kraja)
- 06:55 Encyklopédia slovenských obcí (Drienica)
- 07:05 Televíkend
- 07:35 Cesta hrdinov SNP (1)
- 07:50 Živá panoráma
- 08:20 Kapura
- 09:10 Farmárska revue
- 09:35 Letná rybačka
- 09:45 S rozumom do hory (BOROVICE V PIESKU)
- 10:00 Pod rímskym slnkom
- 10:55 Motýle Slovenska - Stepi a lúky
- 11:25 Motýle Slovenska – Hory a lesy
- 11:55 Nebojsa
- 13:00 Piesočná potvorka (Krásni ako rozprávka)
- 13:30 Orientácie
- 13:55 Tvár v rose
- 15:05 Ženské oddelenie
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Štikútka)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:35 Môj dom
- 19:50 Slovo
- 04:10 Přes nový práh
- 04:50 Víno a zlato na hranici
- 05:15 Vepřové hody
- 05:45 Etiketa (Konverzace)
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rohožka
- 06:40 Vinnetou
- 08:20 Chalupáři (3)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (7)
- 11:55 Zpátky si dám tenhle film
- 12:25 Karel Gott na plese
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Podivná nevěsta
- 13:55 Povídavá pohádka
- 14:20 Povídky malostranské (3)
- 15:25 Zabil jsem Einsteina, pánové
- 18:05 Chalupáři (4)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ se štěnicí
- 21:30 Škoda lásky
- 04:10 Přes nový práh
- 04:50 Víno a zlato na hranici
- 05:15 Vepřové hody
- 05:45 Etiketa (Konverzace)
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rohožka
- 06:40 Vinnetou
- 08:20 Chalupáři (3)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (7)
- 11:55 Zpátky si dám tenhle film
- 12:25 Karel Gott na plese
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Podivná nevěsta
- 13:55 Povídavá pohádka
- 14:20 Povídky malostranské (3)
- 15:25 Zabil jsem Einsteina, pánové
- 18:05 Chalupáři (4)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ se štěnicí
- 21:30 Škoda lásky
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 01:30 Experiment: Zdravie v tabletke
- 02:00 Správy :24
- 02:25 Počasie
- 02:35 Týždeň vo svete
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 04:20 Správy RTVS "N"
- 05:10 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň vo svete
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Z prvej ruky
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 OH 2024 - Cesta do Paríža: Zuzana Rehák-Štefečeková (športová streľba)
- 12:40 OH 2024 - Cesta do Paríža: Nora Jenčušová (cyklistika)
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:25 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri - zostrih
- 17:45 Reportéri - zostrih
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Počasie
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň vo svete
- 01:20 Prokletý Valentýn
- 02:45 Dům na prodej, srdce k odběru
- 05:05 Pinocchio: Skutečný příběh
- 06:50 Martin a Venuše
- 08:40 Kohout na víně 2
- 10:55 Jeden a půl rytíře
- 12:55 2Bobule
- 14:45 Upír junior
- 16:15 Hlas lásky
- 18:35 Doktore?
- 22:25 Vřískot
- 00:25 Soudní síň (Nenávidím otčíma)
- 01:15 Soudní síň (Vše chci zpět)
- 02:05 Krimi
- 02:25 Noviny
- 03:00 Záchranáři v akci
- 03:35 Záchranáři v akci
- 04:15 Skutečné příběhy (Milionový strýc, Vypadněte z mého bytu)
- 05:10 Nové bydlení
- 05:55 Krimi
- 06:15 Noviny
- 06:50 Krimi
- 07:20 Noviny
- 10:55 Dr. Dokonalý (Těžký případ)
- 11:55 Dr. Dokonalý (Srážlivost)
- 12:50 Dědictví (5)
- 16:55 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 V sedmém nebi
- 00:40 Rodinné prípady
- 01:25 Modré z neba
- 06:00 Televízne noviny
- 06:50 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 16:25 Horná Dolná IX (Poistka)
- 17:45 Horná Dolná IX (Darček)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:45 Survivor
- 22:50 Rodinné prípady
- 23:35 Rodinné prípady
- 08:40 Váš dokonalý domov (8)
- 09:45 Rok na farmě (3)
- 12:30 Na chalupě – Austrálie III (4)
- 13:30 Rok na farmě (4)
- 16:35 Váš dokonalý domov II (1)
- 17:40 Utajený šéf – USA XI (9)
- 00:15 Creed
- 02:25 Likvidátor: Znovuzrození
- 04:05 Noční zvířata
- 06:00 Cesta do Betléma
- 07:40 Billy Elliot Muzikál
- 10:25 Jurský park
- 12:30 Září
- 18:00 Kong: Ostrov lebek
- 20:00 Amsterdam
- 22:10 Rod Draka II (3)
- 23:15 Creed II
- 00:50 Julia II (Mořský vlk v listovém těstě)
- 01:35 Bojovník III (7)
- 02:25 Humr
- 04:20 García a García
- 06:00 Dounia a princezna z Aleppa
- 07:15 Muž roku
- 09:10 Panna, nebo orel
- 10:40 Zázračné perníčky
- 14:00 Chuť na lásku
- 15:30 Zakladatel
- 20:10 Potomci lidí
- 22:00 Boratův navázaný telefilm
- 23:35 Veliká II (9)
- 00:00 Uzavřený kruh (6)
- 00:50 Terminator Salvation
- 02:45 Osm hrozných
- 05:30 Před kamerou XXI (22)
- 06:00 Surfařka
- 07:45 Blízko od sebe
- 11:35 Malý Sheldon VII (6)
- 11:55 Malý Sheldon VII (7)
- 12:15 Vlajka smrti (10)
- 12:55 Pravdivý příběh
- 14:35 Blue Beetle
- 16:40 Purpurová barva
- 19:00 Turista II (3)
- 20:00 7500
- 21:30 Julia II (Smažené kuře)
- 22:20 Bojovník III (8)
- 23:10 Rod Draka II (3)
- 00:30 Lék na život
- 02:55 Malá vlna
- 04:35 Lola: Zprávy z budoucnosti
- 06:00 Matrix
- 08:15 List praseti
- 08:35 Když Harry potkal Sally
- 10:10 Palčivé dny
- 12:20 Godzilla
- 14:35 Anti-squat
- 16:10 Když Harry potkal Sally
- 17:45 Matrix
- 20:00 Říše světla
- 22:05 Ricardovi
- 00:15 Karaoke
- 02:00 Mám rád filmy
- 03:40 Nikde v Africe
- 06:00 Věčná dcera
- 07:40 Zkouška
- 09:10 Žít
- 10:55 Mám rád filmy
- 12:35 V přístavu
- 14:25 Blažená samota
- 15:45 Společné lži
- 17:25 Zkouška
- 18:55 Věčná dcera
- 20:30 Smečky
- 22:05 Modrý samet
- 10:30 Beowulf
- 12:35 Smallville (Šaráda)
- 13:30 Smallville (Oběť)
- 14:30 Hranice nemožného (Díl 6)
- 15:25 Hranice nemožného (Díl 7)
- 18:05 Hranice nemožného (Díl 8)
- 19:05 Hranice nemožného (Díl 9)
- 22:05 Nepovedený večírek
- 00:30 Nová dcera
- 02:15 Texaský masakr motorovou pilou 3D
- 03:45 Kosti a skalp
- 06:05 První pes
- 08:05 Poklad pirátů
- 10:00 Čarovné dědictví
- 11:35 Kluci z bronzu
- 13:40 Pád
- 15:35 Modelář
- 17:45 Kon-Tiki
- 20:05 Svět pod hlavou (7)
- 21:15 Svět pod hlavou (8)
- 22:40 Sázka o život
- 00:30 Ve chvíli, kdy se probudíš mrtvý
- 02:00 Komplikované osudy
- 03:30 Mimozemská invaze
- 05:30 VIY: Tajemství dračí pečeti
- 07:30 Asterix a Olympijské hry
- 09:25 Pytel mouky
- 12:50 Jurský masakr
- 14:10 Coco Chanel
- 16:00 Skoro přátelé
- 17:40 Bernie
- 19:20 Vysněný život
- 21:00 Trable Petuniových
- 22:50 Ztracený čas
- 01:30 Barneyho ženy
- 03:40 Přestávka ve vysílání
- 05:05 Krycí jméno Lev
- 06:40 Sammyho dobrodružství 2
- 08:10 Hrdinové
- 09:55 Tygři železnice
- 11:55 Možná řeknu ano
- 13:30 Romantické útočiště
- 14:55 Správný čas žít
- 16:30 Nádech pro lásku
- 18:25 Dárce
- 20:00 Moonfall
- 22:15 Bitva o Hill 60
- 00:25 Přestávka ve vysílání
- 05:00 Průšvihář na útěku
- 06:35 Sniff a létající fantom
- 08:10 Africké safari
- 09:35 Kouzelné maliny
- 10:55 Matčin stín
- 12:35 Šťastný drak
- 14:10 Heidi, děvčátko z hor
- 16:00 Hořko-sladko
- 17:45 Zamračené dny
- 19:40 Bůh masakru
- 21:00 Nestanu se tvojí ženou
- 22:35 Úžasní Ambersonovi
- 00:20 MANSFIELD PARK
- 02:10 Snídaně po sexu
- 03:25 Hodná holka
- 05:35 Leonie
- 07:35 Hospodu vám nedáme
- 15:50 Bobule
- 17:45 Až najdu domov
- 20:00 Hlas lásky
- 00:40 Velo Mysterium
- 00:50 Sea Dragon
- 01:10 Fear and Desire
- 02:10 Ginza Cosmetics
- 03:35 The Overlanders
- 05:05 Rodri
- 05:25 End of Program
- 06:00 Black Dragons
- 07:00 Delightfully Dangerous
- 08:30 Life With Father
- 10:25 New Voices in an Old Flower
- 11:35 Indian
- 12:05 The Admiral Was A Lady
- 13:35 Roaring Abyss
- 15:05 The Chase
- 16:30 The Amazing Adventure
- 17:30 Champagne Safari
- 18:25 Bisho
- 18:50 Kingston Avenue
- 19:35 The Lady Of Musashino
- 22:30 The Gold Rush
- 23:55 The Drowning Goat
- 04:00 THE DONKEY ISLAND
- 05:00 SURROUNDED BY WAVES
- 06:00 THE LEOPARDS NEW SPOTS
- 07:00 THE CONDOR MAN FROM ARGENTINA
- 10:00 ZENITH (EP. 11)
- 10:30 ZENITH (EP. 12)
- 11:00 DIVING OFF CAPE HORN
- 12:00 THE TIGERS FROM SCOTLAND
- 13:00 QUIRKY SCIENCE
- 13:30 QUIRKY SCIENCE
- 13:55 STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
- 16:00 SHATTERED GROUND
- 17:00 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 17:25 OUTTA TOWN ADVENTURES (S3)
- 20:00 GUANO THE ISLAND OF AGONY
- 21:00 NATURE'S FORCE (EP. 05)
- 21:30 NATURE'S FORCE (EP. 06)
- 22:00 THE RESCUE DOGS OF LAKE GARDA
- 23:00 SARAH SHARK (EP. 03)
- 23:30 SARAH SHARK (EP. 04)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 LEGEND OF LAGERFELD (7)
- 15:20 LEGEND OF LAGERFELD (8)
- 15:40 LEGEND OF LAGERFELD (9)
- 16:00 CITY CHIC PARIS
- 17:00 LUXURY LIFE
- 18:00 NEW YORK FASHIONWEEK (12)
- 18:30 NEW YORK FASHIONWEEK (13)
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (33)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (34)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (9)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (10)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (43)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (44)
- 22:00 READY TO WEAR
- 22:30 READY TO WEAR
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (7)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (8)
- 01:35 NEW Extreme IV
- 03:40 Bangkok Fight Night
- 09:30 NEW Deadline 2016
- 21:30 Hip Show S5 EP9
- 21:50 Hip Show S5 EP8
- 00:00 WILD SPIRITS H20 (10)
- 00:30 WILD SPIRITS H20 (11)
- 01:00 GP RACING 2022 (40)
- 01:30 GP RACING 2022 (41)
- 02:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (10)
- 02:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (11)
- 03:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (1)
- 03:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (2)
- 04:00 AUTOSPEED 2019 (12)
- 04:30 AUTOSPEED 2019 (13)
- 05:00 INSIDE SAILING 2020 (4)
- 05:30 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 06:00 CAPE EPIC 2022 (5)
- 06:30 CAPE EPIC 2022 (6)
- 07:00 GP RACING 2022 (40)
- 07:30 GP RACING 2022 (41)
- 10:00 SHIFTING GEARS
- 10:30 SHIFTING GEARS
- 11:00 WILD SURF 2019 (13)
- 11:30 WILD SURF 2019 (14)
- 14:00 BOAT SHOW 4K (15)
- 14:30 BOAT SHOW 4K (16)
- 15:00 SPORTS MAX (39)
- 15:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 16:00 RACEMAX MOTORSPORTS (13)
- 16:30 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 17:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 (6)
- 17:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 22:00 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 22:30 PANAFRICA RALLY 2019
- 23:00 WORLD OF WATERSPORTS (24)
- 23:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 04:25 SOUTH SEAS SPEARO (3)
- 05:15 FIVE NOODLES YOU'VE NEVER SEEN. ASIA'S BEST STREET FOOD.
- 06:00 SHOCKING DELICACY IN AFRICA. HERERO PEOPLE AND THE SMILEY.
- 06:35 BLUE WORLD (MUCK DRIVING IN FLORIDA + ICELAND… THE WORLD'S CLEAREST WATER)
- 07:00 BLUE WORLD 4K SHARK ELECTROSENSORY SYSTEMS + HELMET DIVING + OIL RIGS
- 07:25 BREAKING THE DAY,STREET ARTIST
- 12:40 HOW IT'S MADE (4)
- 13:05 ENDLESS WINTER: SURFING EUROPE (1)
- 14:00 INK THERAPY (7)
- 14:45 INK THERAPY (8)
- 15:30 RVERS (14)
- 15:55 RVERS (15)
- 18:10 PHOTO NUMBER 6 (4)
- 18:55 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SWEET, S3)
- 19:40 DRONE WARS (3)
- 20:35 BLUE WORLD (CAVE TRAINING IN THE BAHAMAS)
- 21:00 WARRIORS FOR WILDLIFE (1)
- 21:55 MAX FOODIE (9)
- 00:00 Bounce & Fun
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box premiere
- 21:00 Fresh Out The Box premiere
- 00:30 Vraždy na výletnej lodi (1)
- 01:20 Chanel, čislo 5 (1)
- 01:50 Sadnite si, prosím (24)
- 02:30 Skutočný príbeh Angeliny Jolie (1)
- 03:30 Let Paríž Kuba (1)
- 04:30 Rommelov poklad (1)
- 05:30 100 rokov Slovan (1)
- 06:30 Zákulisie Letiska v Miami (1)
- 07:25 Vojna vo Vietname (3)
- 08:15 Doslova
- 08:55 2000 rokov antisemitizmu (1)
- 09:55 Téma
- 12:30 Travelistan (21)
- 12:45 Vyrobené na Slovensku (1)
- 13:00 Telenákupné pásmo (3)
- 13:15 Spoločenstvá zvierat (2)
- 14:05 Doslova
- 14:45 Téma
- 15:20 Sadnite si, prosím (25)
- 16:00 Vraždy na výletnej lodi (2)
- 16:50 Vojenskí velikáni (3)
- 17:50 Oceány Afriky (2)
- 18:50 Extrémne stroje - vojenské lietadlá (1)
- 19:40 Doslova
- 20:20 Ľudia sú aj politici (46)
- 21:00 Sadnite si, prosím (25)
- 21:40 Humboltov Prúd (2)
- 00:45 Naše zprávy
- 00:55 VIP svět
- 01:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Yvetta Kornová
- 08:35 Klenot.TV
- 12:10 Kašpárku, vař! (Banánový koláč)
- 12:40 Babica vs. Sapík
- 13:30 Tajemství Stelly Zázvorkové
- 14:25 Tajemství Vladimíra Menšíka
- 15:20 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Jak to dopadlo!?
- 17:30 Nebezpečné vztahy live
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Láska na Novém Zélandu
- 22:10 Nalezená pravda
- 04:20 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:10 Soudce Alexandr
- 14:15 Soudkyně Barbara
- 15:25 Soudce Alexandr
- 16:35 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Pašák (1)
- 22:05 El Chapo III (1)
- 23:00 Intim s Heidi Janků
- 00:05 Nebezpečné vztahy live
- 01:00 Babica vs. Sapík
- 01:50 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:55 Klenot.TV
- 13:05 Live Teleshopping
- 18:10 Babica vs. Sapík
- 19:00 U tebe nebo u mě
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 04:10 Na vysoké noze: Michaela Nosková
- 04:40 Sdílejte než to smažou...: Potraviny se žabičkami
- 05:15 Pozor vlak
- 05:50 Kutilové: Prkýnko ke grilu
- 06:25 Medx talks: Mgr. Petra Holubová
- 06:45 Žijí mezi námi: Hans Korbel
- 07:00 Týden z jihu Čech
- 07:20 Hasiči: informace a zajímavosti o činnosti HZS
- 07:40 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 08:05 Valašský zpravodaj
- 08:15 Magazín z Orlickoústecka
- 08:35 Magazín ze Strakonicka
- 08:50 Vtipkování: Heidi Janků
- 09:25 To nejlepší z Dobrého večera s A11
- 21:00 Mladý Svět: Jan Kříž
- 21:55 Vtipkování: Heidi Janků
- 00:05 Dcera nejlepšího kamaráda
- 01:30 Middletonská romance
- 03:05 Ztracený svět (3)
- 03:50 Ztracený svět (4)
- 04:35 Ztracený svět (5)
- 05:20 Totalcar (1)
- 06:15 Seriálový tip (1)
- 06:35 Ztracený svět (5)
- 07:40 Ztracený svět (6)
- 12:05 MacGyver (7)
- 13:00 MacGyver (8)
- 13:55 MacGyver (9)
- 14:45 MacGyver (10)
- 15:40 Monte Carlo
- 17:50 Assassin’s Creed
- 20:00 Hra na hraně
- 21:45 Dcera nejlepšího kamaráda
- 23:35 Assassin’s Creed
- 00:00 Ztracený svět (21)
- 00:55 Ultrafialoví II (12)
- 01:55 Ultrafialoví II (1)
- 02:45 Totalcar II (1)
- 03:10 Totalcar II (2)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena (21)
- 10:00 Xena (22)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 A-Team (13)
- 14:05 A-Team (14)
- 15:10 A-Team II (1)
- 16:15 A-Team II (2)
- 17:20 A-Team II (3)
- 22:10 Námořní vyšetřovací služba XVI (20)
- 23:05 Xena (23)
- 00:10 Zelenáč III (10)
- 01:05 Zelenáč III (11)
- 02:00 Zelenáč III (12)
- 02:45 Brousko III (66)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Brousko III (65)
- 12:10 Teleshop (1)
- 12:25 Brousko III (66)
- 13:30 Návrat do života II (12)
- 14:45 Návrat do života II (13)
- 15:55 Zelenáč III (13)
- 16:55 Zelenáč III (14)
- 17:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (1)
- 18:45 Návrat do života II (13)
- 19:55 Profil zločinu II (1)
- 21:00 Profil zločinu II (2)
- 22:05 Profil zločinu II (3)
- 23:05 Brousko III (67)
- 01:40 Anarchisti
- 03:25 Route Irish
- 12:10 Renoir
- 14:10 Na Mléčné dráze
- 16:20 Nocturama
- 18:35 Letní sen
- 20:15 Pyroman
- 22:00 Obchod pro sebevrahy
- 23:25 Anarchisti
- 00:00 O bozích a lidech
- 02:05 Rimini
- 04:10 O bozích a lidech
- 08:30 Emigranti
- 11:05 Brankář
- 15:15 Ztracené Iluze
- 19:55 Tralala
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Divočák)
- 06:05 Kikirikí
- 06:20 Sníček (7)
- 06:30 Zabij nudu!
- 06:35 Staré pověsti české (11)
- 06:50 Bílý tesák (Narození)
- 06:55 Já Baryk (Já Baryk a můj čáp)
- 07:10 O Dorotce (Dorotka a pštros)
- 07:20 Mach a Šebestová (Páni tvorstva)
- 07:35 O Mikešovi (Mikeš na hruškách)
- 07:40 Pojďte pane, budeme si hrát (Nazdar, kedlubny)
- 07:55 Broučci (Do nebíčka - do peklíčka)
- 10:15 Třetí skoba pro Kocoura
- 11:40 Kinosál
- 12:00 Zlatá Kateřina
- 14:00 Šakalí léta
- 16:00 Osud jménem Kamila
- 17:40 Kinosál
- 20:00 Setkání v červenci
- 21:30 Lev a písnička
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Železný dědek
- 23:25 Filmové minuty
- 23:40 Teleshopping
- 00:25 Biblické záhady (Hřebíky kříže)
- 01:05 První civilizace (Náboženství)
- 02:00 Pouště a lidé (Vnitrozemí Austrálie)
- 02:50 Svět duchů (Lord Eldon)
- 03:35 Bitva o Británii
- 10:20 Pouště a lidé (Vnitrozemí Austrálie)
- 11:50 Historie Pompejí
- 16:45 Skutečné létající talíře
- 13:00 Velký mor roku 1666 (3)
- 14:15 Teleshopping
- 15:20 Za Werichem na Kampu
- 20:00 Tutanchamonova kletba
- 21:05 Neznámé památky
- 21:40 Počátky válečných vůdců
- 01:45 Babylon A.D.
- 03:20 Naprostá sebedůvěra
- 04:50 Close Up III (2)
- 05:15 Close Up III (6)
- 05:45 Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness
- 05:50 Zoom In - Thor: Love and Thunder
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes
- 06:10 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Creatures
- 06:25 Close Up III (7)
- 07:00 Close Up III (15)
- 07:30 Nestanu se tvojí ženou
- 11:00 Bílá paní
- 14:20 Hádej kdo?
- 16:10 40 dnů a 40 nocí
- 17:50 Po čem ženy touží
- 20:00 Revenant Zmrtvýchvstání
- 22:20 Oko za oko
- 23:55 Resident Evil: Odveta
- 04:00 Stíny minulosti
- 05:30 Close Up III (13)
- 06:00 Rok jedna
- 07:50 Zelňačka
- 09:50 Galaxy Quest
- 11:35 Kdyby tisíc klarinetů
- 13:55 Hunger Games
- 16:15 Nečistá hra
- 18:15 Mejdan v Las Vegas
- 20:00 Bod zlomu
- 22:00 Torrente: Blbec jménem zákona
- 23:40 Prvotní vztek
- 01:10 Comedy Club IV (3)
- 01:40 Comedy Club IV (4)
- 02:10 Svatba na Jamajce
- 08:25 Tučňáci z Madagaskaru II (34)
- 08:55 Spongebob v kalhotách (15)
- 09:25 Spongebob v kalhotách (16)
- 09:55 Spongebob v kalhotách (17)
- 10:25 Spongebob v kalhotách (18)
- 10:55 Spongebob v kalhotách (19)
- 11:25 Spongebob v kalhotách (20)
- 11:55 Burani ve městě
- 13:50 Lítám v tom
- 16:00 Spongebob v kalhotách
- 17:55 Ježek Sonic
- 20:00 Lásce na stopě
- 22:00 Nájemník na zabití
- 23:40 Comedy Club IV (8)
- 04:00 Off The Grid (Wild Atlantic Way 2, Ireland)
- 04:30 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Nagtibba)
- 05:00 Backpack (Acre, Israel)
- 05:30 Xplore Philippines (Cebu)
- 06:00 Quest (Delhi 3, India)
- 06:30 Viajar Mexico (Campeche, Mexico)
- 07:00 Off The Grid (Wild Atlantic Way 3, Ireland)
- 07:30 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Kanatal)
- 08:00 Backpack (Nazareth, Israel)
- 08:30 The Savvy Nomad (Bangkok)
- 09:00 Quest (Amritsar, India)
- 09:30 Viajar Mexico (Merida, Mexico)
- 14:00 Backpack (Eilat, Israel)
- 14:30 The Savvy Nomad (Chiang Rai)
- 15:00 Quest (Rewa, India)
- 15:30 Viajar Mexico (Tulum, Mexico)
- 16:45 Gladiátoři (Napajedlo)
- 17:40 Gladiátoři (Divoké pobřeží)
- 20:25 Evoluce Země (Země)
- 21:20 Evoluce Země (Ostrovy)
- 22:15 Evoluce Země (Žár)
- 23:10 Gladiátoři (Napajedlo)
- 04:25 Chris Hemsworth na pláži žraloků
- 05:11 Království opů: Bitevní linie
- 06:00 Australský kovboj III (Místo lovu I.)
- 06:21 Australský kovboj III (Místo lovu II.)
- 06:42 Australský kovboj III (Krokodýli u řeky)
- 07:04 Skvělá farma doktora Pola (Přichází zima)
- 07:25 Skvělá farma doktora Pola (Chyťte ovečky)
- 07:46 Něco mě kouslo! (Kde je máma?)
- 08:28 Tajemství chobotnic (Myslitelé)
- 09:10 Super útesy
- 09:53 Něco mě kouslo! (Kde je máma?)
- 00:00 Narkobaroni a jejich pád (Cíl číslo jedna)
- 00:45 Továrna na jídlo V (Jídlo na palubě)
- 01:08 Továrna na jídlo V (Dobrou chuť!)
- 01:30 Továrna na jídlo V (Rudé potěšení)
- 01:52 Továrna na jídlo V (Dobře promazaná kolínka)
- 02:15 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (5)
- 03:00 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (6)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou IV (Výbuch v ropné rafinérii)
- 00:05 Vražedný národ II (4)
- 00:45 Tragédie v na stadionu Heysel (5)
- 01:40 Auta snů pod lupou (5)
- 02:30 Záchranáři - Norsko (1)
- 02:55 Vražedný národ II (4)
- 03:35 Sedmihradsko - za sikulskou branou (1)
- 08:55 S tátou kolem světa III (3)
- 09:20 S tátou kolem světa III (4)
- 09:45 Jak je vidí ptáci (3)
- 14:10 Poslední dny Pompejí (1)
- 15:10 Poslední dny Pompejí (2)
- 18:25 Leopardice (Náhlá smrt)
- 19:20 Hyeny čabrakové
- 22:50 Honba za deštěm (1)
- 23:40 Pokořit divočinu (Nervy z oceli)
- 04:00 Lovci odpadu XIV (1)
- 05:00 Lovci odpadu XIV (2)
- 06:00 Jak se to dělá VIII (Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry)
- 06:30 Jak se to dělá IX (Plné obruče/Tvarohový koláč/Pádlo pro kánoe/Glóbusy)
- 07:00 Jak se to dělá IX (Bumerangy/Rožně na opékání/Pinballové stoly/Přerušovaná blesková světla)
- 07:30 Jak se to dělá IX (Dřevěné misky/Řetězové pily/Tvarované bramborové lupínky)
- 12:00 Lovci odpadu XIII (7)
- 13:00 Lovci odpadu XIII (8)
- 00:00 Italská klinika pro obézní II (1)
- 01:00 Beďarová doktorka: Praskance V (Praskance: Problém s ušima)
- 02:00 Můj velký tlustý a báječný život VII (Svatební zvony zvoní)
- 02:50 Můj velký tlustý a báječný život VII (Vztah na dálku)
- 03:40 Můj velký tlustý a báječný život VII (Proklouznutí mezi prsty)
- 00:00 Je to Havaj IX (Novomanželé se stěhují na Oahu)
- 00:30 Je to Havaj IX (Ze svetrů do bikin na Oahu)
- 01:00 Život na Bahamách IV (Od ruchu ke klidu)
- 01:30 Život na Bahamách V (Něčeho se musíte vzdát)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Minnesotské miliony)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Milionoví sourozenci)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIII (Spontánní zastávka)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLIV (Sny o San Diegu)
- 00:17 Pravidla farmy 5: Poklady v podkroví (6)
- 00:40 Kuchyně 13: Budeme grilovat (8)
- 01:25 Průkopnice 27: Domov sladký domov (8)
- 01:47 Průkopnice : Domov 27: Pálivé a ještě více pálivé (9)
- 02:10 Průkopnice : Doma 27: Máma to zná nejlíp (10)
- 02:32 Průkopnice : Domov 27: Příběh o 4 večeřích (11)
- 02:55 Průkopnice : Doma 27: Večeře od začátku do konce (12)
- 03:17 Průkopnice : Doma 27: Jídla na ven (13)
- 03:40 Průkopnice 17: Nedělní oběd u prarodičů (6)
- 04:02 Průkopnice 17: Snazší slavnostní večeře (7)
- 04:25 Průkopnice 17: Snídaně, oběd, večeře (8)
- 04:47 Průkopnice 17: Co přinést na večírek (9)
- 05:10 Pravidla farmy 5: Rychlovky na farmě (5)
- 05:35 Pravidla farmy 5: Poklady v podkroví (6)
- 06:00 Kuchyně 13: Letní variace (9)
- 06:45 Oslavy se šéfkuchařkou Nti 1 (9)
- 07:10 Banket: Nesplnitelný úkol 9: Tropické blesky (3)
- 07:55 Banket: Nesplnitelný úkol 10: Život na ostrově (1)
- 00:40 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Kdy nastane apokalypsa?)
- 01:25 Záhady největších pokladů světa III (Ztracená keška Cornwallis)
- 02:10 Válka skladů V (Záře)
- 02:35 Válka skladů V (To je můj Jerry)
- 03:00 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Oblíbená místa UFO)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Chvíle odhalení)
- 00:00 On Tour (Arctica)
- 00:27 Vista Point (Buenos Aires)
- 00:54 Planet Terra (Opatija)
- 01:00 Vista Point (Metropolis Wien)
- 01:27 Nature Wonders (Monument Valley)
- 01:38 Planet Terra (Meiji Mura)
- 01:43 Global Treasures (Kykkos)
- 01:54 Planet Terra (Portofino)
- 02:00 Esovision (Caribbean Dreams)
- 02:27 Global Treasures (Malbork Castle)
- 02:38 Planet Terra (Sagaing)
- 02:43 Global Treasures (Izola)
- 02:54 Planet Terra (Victoria Falls)
- 03:00 Nature Parks (Tatry NP)
- 03:48 Nature Wonders (Gal Chuluu)
- 04:00 7 Days (Islas Canarias)
- 04:53 Planet Terra (Glaumbaer)
- 05:00 Global Treasures (Kandy)
- 05:12 Vista Point (Istanbul)
- 05:38 Global Treasures (Schloss Neuschwanstein)
- 05:50 Modern Times Wonders (Canadian Railway)
- 06:00 7 Days (Namibia)
- 06:53 Planet Terra (Bonaire)
- 07:00 Nature Parks (Monte Etna)
- 07:30 Vista Point (Yunnan)
- 08:00 On Tour (Wachau Cruise)
- 08:29 Vista Point (Mumbai)
- 08:55 Planet Terra (Kobenhavn)
- 09:00 Vista Point (Palma de Mallorca)
- 09:27 Global Treasures (Malacca)
- 09:38 Planet Terra (Gyoer)
- 09:43 Global Treasures (Pompeii)
- 09:54 Planet Terra (Hue)
- 10:00 Doc Time (Rock Churches in Tigray)
- 10:48 Global Treasures (El Escorial)
- 11:00 Terra Mystica (Stonehenge)
- 11:27 Nature Wonders (Capitol Reef)
- 11:38 Planet Terra (Paro)
- 11:43 Global Treasures (Trogir)
- 11:54 Planet Terra (Chuquicamata)
- 14:00 On Tour (The Kings Way)
- 14:27 Nature Wonders (Awash Park)
- 14:38 Planet Terra (Jokhang)
- 14:43 Global Treasures (Bern)
- 14:54 Planet Terra (Great Wall)
- 15:00 Vista Point (Apulia)
- 15:27 Global Treasures (Yazd)
- 15:38 Planet Terra (Dinkelsbuehl)
- 15:43 Global Treasures (Chavin de Huantar)
- 15:54 Planet Terra (Parque Nacional Cajas)
- 16:00 Global Treasures (Olomouc)
- 16:12 Vista Point (Seoul)
- 16:39 Regio (Advent am Woerthersee)
- 16:50 Global Treasures (Turku)
- 17:00 On Tour (Mukuba Express)
- 17:29 Vista Point (Costa del Sol)
- 17:55 Planet Terra (Red Sea)
- 18:00 7 Days (Brasil)
- 18:55 Planet Terra (Telc)
- 19:00 Vista Point (Riga)
- 19:27 On Tour (Lan Na)
- 19:54 Planet Terra (Oeland)
- 20:00 Global Treasures (Samarqand)
- 20:12 Vista Point (Oslo)
- 20:38 Global Treasures (Bali)
- 20:50 Nature Wonders (Hohe Tauern)
- 21:00 Cosmos Global (Historic Germany)
- 21:53 Planet Terra (Orkhonii Khundii)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Olympijské hry
- 00:30 Olympijské hry
- 01:30 Olympijské hry
- 02:00 Lezení
- 03:30 Formule
- 04:30 Cyklistika
- 07:00 Snooker
- 08:30 Cyklistika
- 10:00 Horská kola
- 10:30 Horská kola
- 12:45 Cyklistika
- 18:30 Cyklistika
- 19:30 Cyklistika
- 20:30 Závody GT
- 21:15 Horská kola
- 22:00 Cyklistika
- 23:00 Horská kola
- 01:15 Tenis
- 03:15 Fotbal: Al-Hilal - Al-Nassr
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Box: Naoya Inoue - Luis Nery
- 01:00 Plážová házená
- 02:00 Plážová házená
- 03:00 Box: Shakur Stevenson - Artem Harutyunyan
- 06:00 Box: TOP 25 KO 3/2
- 07:30 Superenduro, sestřih, Francie
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Plážová házená
- 10:00 Plážová házená
- 11:00 Televizní nákupy
- 15:00 Box: Tysonovy největší údery
- 15:30 Házená
- 17:15 Házená
- 19:00 Plážová házená
- 20:00 Plážová házená
- 21:00 Box: TOP 25 KO 3/1
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 The Loop 110
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Veneto Open
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Karate 1 Premier League - Cairo 2024
- 00:00 Sedm nejrychlejších (49)
- 00:10 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (50)
- 00:15 Garáž 21 (51)
- 00:40 Zprávy (52)
- 00:45 Poklady v garáži (53)
- 01:15 Poklady v garáži (54)
- 01:45 Zpětný chod: Toyota Supra A70 (55)
- 02:00 Jiliny plechové klenoty: VW Golf Country (56)
- 02:15 Rychlé kolo: Seat Ibiza Cupra (57)
- 02:45 Drag Race: Audi - Power-Pumper z Ingolstadtu (58)
- 03:15 Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (59)
- 03:45 Blochovy rozbory (60)
- 04:35 Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (61)
- 04:45 Milujeme auta (62)
- 05:15 Rychlé kolo: Peugeot RCZ-R (1)
- 05:40 Rychlé kolo: Brabus SL 850 (2)
- 06:10 Rychlé kolo: Jaguar XFRS (3)
- 06:40 Zprávy (4)
- 06:45 Moove - mobilita zítřka (5)
- 07:15 Blochovy rozbory (6)
- 07:40 Blochovy rozbory (7)
- 08:05 Přednost v jízdě: Smart #3 (8)
- 08:20 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (9)
- 08:40 Test automobilu: Aiways U6 Prime (10)
- 08:45 Přednost v jízdě: DS 7 (11)
- 09:00 Sedm nejrychlejších (12)
- 09:10 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (13)
- 09:15 Garáž 21 (14)
- 09:45 Poklady v garáži (15)
- 18:10 Blochovy rozbory (34)
- 18:35 Přednost v jízdě: Smart #3 (35)
- 18:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (36)
- 19:10 Test automobilu: Aiways U6 Prime (37)
- 19:15 Přednost v jízdě: DS 7 (38)
- 19:30 Zprávy (39)
- 19:35 Sedm nejrychlejších (40)
- 19:45 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (41)
- 19:50 Garáž 21 (42)
- 00:00 Noční program
- 09:00 BMW International Open
- 13:00 BMW International Open
- 18:00 BMW International Open
- 19:00 International Series Morocco
- 00:00 Fish Mine S2 (4. Dobrodružství - Öttevény)
- 00:30 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 1.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 01:00 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 2.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 01:30 Nový muškař (16)
- 02:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 1.díl)
- 02:30 Péter Pál Halmi (Na stopě maďarského jelena na Novém Zélandu 1.díl)
- 03:00 Péter Pál Halmi (Na stopě maďarského jelena na Novém Zélandu 2.díl)
- 03:30 IBCC 2024 (1)
- 04:00 IBCC 2024 (2)
- 04:30 Jarní probouzení (Feeder s Don Carp Baits)
- 05:00 Balázs Hajba (Poprvé pod africkým nebem 1.díl)
- 05:30 Balázs Hajba (Poprvé pod africkým nebem 2.díl)
- 06:00 Balázs Hajba (Poprvé pod africkým nebem 3.díl)
- 06:30 Rybolov bez hranic (Boilies nebo method?)
- 07:00 SEDO Fishing (Tmaví kapři opuštěného důlního jezera)
- 07:30 Fish Mine S2 (4. Dobrudružství - Erdősmecske)
- 14:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 1.díl)
- 14:30 Péter Pál Halmi (Na stopě maďarského jelena na Novém Zélandu 1.díl)
- 15:00 Péter Pál Halmi (Na stopě maďarského jelena na Novém Zélandu 2.díl)
- 15:30 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 1.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 18:00 Feedermánie (Co, kdy a jak)
- 18:30 Lov v Altaji
- 19:00 Ödön Blaumann (Muflon)
- 19:30 DOVIT (Lov karasů s method feederem)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko Chart
- 12:00 Óčko hity
- 13:00 UŽÍT MALTU II
- 13:10 Óčko hity
- 14:00 Radio Top 30
- 16:00 New Music Radar
- 16:25 Óčko hity
- 17:00 Top 4 Óčko chart
- 17:15 Óčko hity
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Gamingmania
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O black spotify Czech list
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Naked Attraction Poland
- 23:00 Naked Attraction Poland
- 23:30 Naked Attraction Poland
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko Chart
- 12:00 Óčko hity
- 13:00 UŽÍT MALTU II
- 13:10 Óčko hity
- 14:00 Radio Top 30
- 16:00 New Music Radar
- 16:25 Óčko hity
- 17:00 Top 4 Óčko chart
- 17:15 Óčko hity
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Gamingmania
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O black spotify Czech list
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Naked Attraction Poland
- 23:00 Naked Attraction Poland
- 23:30 Naked Attraction Poland
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Best of THE BEATLES
- 11:00 #Pošlikoment
- 12:00 Největší hity
- 15:00 UŽÍT MALTU II
- 15:10 Největší hity
- 17:00 90’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 19:00 Remastery
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Best of THE BEATLES
- 11:00 #Pošlikoment
- 12:00 Největší hity
- 15:00 UŽÍT MALTU II
- 15:10 Největší hity
- 17:00 90’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 19:00 Remastery
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres TOP
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres OLDSCHOOL
- 22:00 Expres NITE
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres TOP
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres OLDSCHOOL
- 22:00 Expres NITE
- 01:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 CZECH SPOTIFY LIST
- 12:00 CHILLIN’
- 14:00 O BLACK LIST
- 15:00 CHILLIN’
- 16:00 TRIPLESHOT
- 16:10 CHILLIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:50 Zvěřinec (15)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (111)
- 07:25 Nespoutaný anděl (43)
- 08:20 Nespoutaný anděl (44)
- 09:20 Kvíz, please! (15)
- 10:20 Top Relax
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (125)
- 15:55 Wolffův revír (65)
- 16:55 Stefanie (21)
- 17:55 Stefanie (22)
- 18:55 Nespoutaný anděl (45)
- 19:55 Nespoutaný anděl (46)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 BACKSTAGE
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 01:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Regenerace
- 23:00 Retro love
- 04:18 Messiaen: Quartet for the End of Time - Renaud Capuçon, Kian Soltani
- 05:12 InterMezzo
- 06:00 James Francies - Festival International de Jazz de Montréal (James Francies (piano, keyboards))
- 07:00 Samara Joy - Festival International de Jazz de Montréal (Samara Joy (vocals))
- 07:54 Cécile McLorin Salvant at the Festival International de Jazz de Montréal (Cécile McLorin Salvant (vocals))
- 00:00 Slash & Myles Kennedy & The Conspirators
- 01:27 Radiohead
- 02:22 lovelytheband
- 02:43 Various Artists
- 03:00 Duran Duran
- 04:26 Of Monsters and Men
- 05:24 Evanescence
- 06:49 Various Artists
- 07:02 Seal
- 08:03 Paul Simon
- 09:39 Various Artists
- 10:00 Depeche Mode
- 10:23 Depeche Mode
- 11:59 The Moody Blues
- 13:54 Various Artists
- 14:01 Duran Duran
- 15:28 Of Monsters and Men
- 16:26 Evanescence
- 17:50 Various Artists
- 18:00 Yes
- 20:01 Alice In Chains - Alice in Chains
- 21:14 Mariah Carey
- 22:34 The Strokes
- 23:35 The Veronicas
- 23:50 Various Artists
- 00:15 K popukání XXXI (9)
- 00:40 K popukání XXXI (10)
- 01:00 Jersey Shore: Rodinná dovolená VII (11)
- 01:50 Jersey Shore Family Vacation VII (12)
- 02:40 K popukání XXXIII (35)
- 03:00 K popukání XXXIII (36)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 MTV Top 20
- 07:15 M is for Music
- 10:00 World Stage Marshmello
- 10:25 World Stage: Tom Grennan
- 10:50 Výzva: Souboj hvězd (7)
- 11:30 Výzva: Souboj hvězd (8)
- 16:40 Catfish: Láska online VII (11)
- 17:25 Mistr jehly XIV (10)
- 20:30 K popukání XXXV (32)
- 20:50 K popukání XXXV (33)
- 21:15 K popukání XXXV (34)
- 21:40 K popukání XXXV (35)
- 03:00 Party Hits!
- 07:00 MTV Top 20
- 08:00 Weekend Hitlist
- 13:00 Weekend Hitlist
- 15:00 Superstar DJs!
- 16:00 Top 50 Eurodance Hits!
- 19:00 Today's Top Hits
- 20:00 Worldwide Hits!
- 00:00 Get The Party Started!
- 05:00 MTV Dancefloor Chart: 2005
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Chillout Zone
- 17:00 Dance Vs R&B! Top 40
- 20:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Crazy In Love!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 LIVE KLUB-Petr Kolář
- 11:48 TELESHOPPING
- 12:03 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM KLUB - PARÁDA 21
- 22:27 PREMIUM PARTY
- 00:40 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 RANNÍ POZDRAV
- 08:25 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 08:55 COUNTRY RÁNO
- 09:35 ABECEDA naruby
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:50 CHVILKA S...
- 14:10 MOJE ŘEMESLO
- 14:30 LÉTO S MUZIKOU
- 16:15 ŠLÁGR SILVESTRY
- 16:40 ŽIVOT JE JÍZDA
- 18:05 ČAS PRO LEGENDU
- 18:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 19:50 NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY
- 20:20 POJĎTE SNÍT...
- 23:40 NA DOBROU NOC
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 05:15 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 06:10 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 09:30 ŠLÁGR MARKET
- 10:35 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 11:20 CHVILKA S...
- 11:50 HARMONIKY
- 12:30 ČAS NA DECHOVKU
- 13:45 ŠLÁGR MARKET
- 15:00 POP A ZÁBAVA
- 15:25 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 16:15 TELESHOPPING
- 16:30 COUNTRY
- 17:15 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 17:50 ŠLÁGR MARKET
- 18:55 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 19:25 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 20:15 ŠLÁGR SILVESTRY
- 21:05 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:00 Gumballův úžasný svět (Ponožka)
- 00:15 Gumballův úžasný svět (Génius)
- 00:25 Gumballův úžasný svět (Knír)
- 00:40 Gumballův úžasný svět (Rande)
- 00:50 Gumballův úžasný svět (Klub)
- 01:05 Gumballův úžasný svět (Hůlka)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Detektiv)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Souboj)
- 01:50 Gumballův úžasný svět IV (Kompilace)
- 02:00 Gumballův úžasný svět IV (Pohroma)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Návrat)
- 02:25 Gumballův úžasný svět V (Historky)
- 02:35 Gumballův úžasný svět V (Kamarád)
- 02:45 Gumballův úžasný svět V (Nuda)
- 02:55 Gumballův úžasný svět V (Vize)
- 03:05 Gumballův úžasný svět V (Volba)
- 03:20 Gumballův úžasný svět V (Kód)
- 03:30 Gumballův úžasný svět V (Test)
- 03:40 Gumballův úžasný svět V (Výběr)
- 03:50 Gumballův úžasný svět V (Háček)
- 04:00 Gumballův úžasný svět V (Rozruch)
- 04:10 Gumballův úžasný svět V (Zprávy)
- 04:20 Gumballův úžasný svět V (Váza)
- 04:30 Gumballův úžasný svět V (Ollie)
- 04:45 Gumballův úžasný svět V (Brambora)
- 04:55 Gumballův úžasný svět V (Čaroděj)
- 05:05 Gumballův úžasný svět V (Konzole)
- 05:15 Gumballův úžasný svět II (Lebka)
- 05:25 Gumballův úžasný svět V (Svoboda)
- 05:35 Gumballův úžasný svět V (Dvojníci)
- 05:45 Gumballův úžasný svět V (Přátelé)
- 06:00 Craig od potoka (Vypusť zvíře)
- 06:10 Craig od potoka (Ztraceni ve stoce)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! V (To bys tam musela být)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! V (Velká katastrofa)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! V (Dámská jízda, část 1)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! V (Dámská jízda, část 2)
- 07:20 Bakugan (Pravidla jsou nuda)
- 07:30 Bakugan (Hrst zlata)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty II (Pollyina nová posádka)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty II (Návštěva u Lesorožky)
- 08:15 Gumballův úžasný svět II (Virus)
- 08:25 Gumballův úžasný svět II (Poník)
- 08:35 Gumballův úžasný svět II (Bouřka)
- 08:50 Gumballův úžasný svět II (Sen)
- 09:00 Gumballův úžasný svět II (Podržtaška)
- 09:20 Gumballův úžasný svět II (Hrdina)
- 09:30 Gumballův úžasný svět II (Fotka)
- 09:45 Gumballův úžasný svět II (Náramek)
- 10:00 Gumballův úžasný svět II (Lekce)
- 10:15 Gumballův úžasný svět II (Hranice)
- 10:25 Gumballův úžasný svět II (Hra)
- 10:40 Gumballův úžasný svět II (Slib)
- 10:55 Gumballův úžasný svět II (Hlas)
- 11:03 Lamput III (Paruka)
- 11:15 Gumballův úžasný svět II (Magič)
- 11:25 Gumballův úžasný svět II (Hrad)
- 11:40 Gumballův úžasný svět II (Videokazeta)
- 11:55 Gumballův úžasný svět II (Svetry)
- 12:10 Gumballův úžasný svět II (Internet)
- 12:20 Gumballův úžasný svět II (Plán)
- 12:35 Gumballův úžasný svět II (Svět)
- 12:45 Gumballův úžasný svět II (Finále)
- 13:05 Gumballův úžasný svět III (Děti)
- 13:15 Gumballův úžasný svět III (Fanynka)
- 13:25 Lamput IV (Doktorský gang)
- 13:40 Craig od potoka IV (Bernard od potoka - část 1.)
- 13:50 Craig od potoka IV (Bernard od potoka - část 2.)
- 14:05 Craig od potoka IV (Tápání ve tmě)
- 14:15 Craig od potoka IV (Být zas cool)
- 14:30 Totální Dramarama (Epizoda 28)
- 14:40 Totální Dramarama (Epizoda 29)
- 14:55 Totální Dramarama (Epizoda 30)
- 15:05 Totální Dramarama (Epizoda 31)
- 15:10 Lamput IV (Knihovna)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! III (Oregonská stezka)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! III (Jen tak si hovět)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! III (Jo!)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! III (Jízda na drakovi)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Moderní rodina doby kamenné)
- 16:25 Mezi námi medvíďaty (Leďák géniem)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Slavnostní den)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Lesorožka)
- 17:05 Lamput III (Přenosový paprsek)
- 17:15 Pan Magoo (Kletba pyramidy)
- 17:20 Pan Magoo (Potápění)
- 17:30 Pan Magoo (Žralok!)
- 17:45 Craig od potoka IV (Mistři švihadel)
- 17:55 Craig od potoka IV (Kovboj a Marie)
- 18:05 Craig od potoka IV (Srážka kol)
- 18:20 Craig od potoka IV (Prokleté slovo)
- 18:30 Craig od potoka IV (Craigík a Sliz-továrna)
- 18:45 Ben 10 III (Němý na Seině)
- 18:55 Ben 10 III (Oddělené póly)
- 19:05 Ben 10 III (Hra na pravdu)
- 19:25 Totální Dramarama (Haroldova nindžazkouška)
- 19:35 Totální Dramarama (Na hanbě na doživotí)
- 19:44 Lamput IV (Každý potřebuje přítele)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! II
- 20:05 Mladí Titáni do toho! II
- 20:15 Mladí Titáni do toho! II
- 20:35 Bakugan (Osamocený MOD)
- 20:45 Bakugan (Vrhat stín)
- 21:00 Gumballův úžasný svět (Opice)
- 21:10 Gumballův úžasný svět (Poltergeist)
- 21:25 Gumballův úžasný svět (Výprava)
- 21:35 Gumballův úžasný svět (Lžíce)
- 21:55 Gumballův úžasný svět (Auto)
- 22:05 Gumballův úžasný svět (Kletba)
- 22:20 Gumballův úžasný svět (Mikrovlnka)
- 22:30 Gumballův úžasný svět (Stíhačka)
- 22:45 Gumballův úžasný svět (Helma)
- 22:55 Gumballův úžasný svět (Bitka)
- 23:10 Gumballův úžasný svět (Konec)
- 23:25 Gumballův úžasný svět (DVD)
- 23:40 Gumballův úžasný svět II (Rytíři)
- 23:50 Gumballův úžasný svět II (Kolos)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Shock!)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Primitive Activities)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (Cabin On Ice)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings III (Return Of The Beloved Being)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings III (Masked Powers)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings III (Roaring Lemmings)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings III (Mini Troubles)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables II (Dish of Doom)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables II (Be Strong, Chep)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables II (The Lakemoss Monster)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables II (The Answer is Starmush)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Buzz In)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Snow Cap)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Tweety-Go-Round)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Stories)
- 02:50 Batwheels (Bam's Upgrade)
- 03:00 Batwheels (Stop That Ducky!)
- 03:15 Batwheels (Keep Calm and Roll On)
- 03:25 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 03:35 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings (Grizzy The Wizard)
- 04:00 Grizzy and The Lemmings (Moonwalk Bear)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (Camping in the Wild)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (Carried Away Bear)
- 04:25 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Board)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings II (Ice and Bears)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (High-Risk Driving)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings II (Fountain of Bear Youth)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Sandy Tidies Up)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz (Cooking Up Some Magic)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz (Copy Cat)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz (Snow Place Like Home)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz (Mirror Madness)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz (Everything's Coming Up Poppies)
- 06:00 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 06:10 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 06:30 Mr Bean: The Animated Series III (Bed Bean)
- 06:40 Mr Bean: The Animated Series III (Spa Day)
- 07:00 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Quest for the Rainbow Stone)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (Lemmings Constellation)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (Spinning Lemmings)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Polar Super Star)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (My Friend The Penguin)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Shock!)
- 08:10 The Tom and Jerry Show II (Pain for Sale)
- 08:15 The Tom and Jerry Show II (Return to Sender)
- 08:30 The Tom and Jerry Show II (Home Insecurity)
- 08:35 The Tom and Jerry Show II (Tom-Fu)
- 08:45 The Tom and Jerry Show II (Jerry Rigged)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (Neighbourly Bean)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (Nurse!)
- 09:30 Mr Bean: The Animated Series (Dead Cat)
- 09:40 Mr Bean: The Animated Series (Supertrolley)
- 09:55 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Quest for the Rainbow Stone)
- 10:20 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Haunted Garage)
- 10:30 Silly Sundays (The Package)
- 10:35 Silly Sundays (Windy Day)
- 10:45 Silly Sundays (Hand Me Downs)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings III (Polar Super Star)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings III (My Friend The Penguin)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Shock!)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (Primitive Activities)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Cabin On Ice)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Return Of The Beloved Being)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (Masked Powers)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Taz Recycle)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Batty Kathy)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (Birds of a Feather)
- 12:35 The Tom and Jerry Show (Vampire Mouse)
- 12:55 The Tom and Jerry Show II (The Paper Airplane Chase)
- 13:00 The Tom and Jerry Show II (Round Tripped)
- 13:10 The Tom and Jerry Show II (Smitten with the Kitten)
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (Cheesy Ball Run)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Rat Trap)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Valentine's Bean)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (All You Can Eat)
- 14:05 Mr Bean: The Animated Series II (Flat Pack)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Sodor Mystery: Percy's A-Maze-Ing Mystery)
- 14:30 Lucas the Spider (Findley's Bad Day)
- 14:40 Lucas the Spider (You Rang)
- 14:45 Lucas the Spider (Do You Speak Dance)
- 15:00 Silly Sundays (Broken Ducky)
- 15:05 Silly Sundays (Watermelon Rescue)
- 15:10 Silly Sundays (New Birdy)
- 15:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Favourite Things)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (Good and Weevil)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (A Fine Vine)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Party Boat)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Taz Recycle)
- 16:25 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Quest for the Rainbow Stone)
- 16:55 The Tom and Jerry Show (Domestic Kingdom)
- 17:05 The Tom and Jerry Show (Molecular Breakup)
- 17:25 The Tom and Jerry Show (Just Plane Nuts)
- 17:35 The Tom and Jerry Show (Pets Not Welcome)
- 17:45 The Tom and Jerry Show II (Pain for Sale)
- 18:00 Batwheels (Holidays on Ice, Part 1)
- 18:10 Batwheels (Holidays on Ice, Part 2)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings (Lemmings in Space)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings (Sniffer Sniffler Raccoon)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings (Transformational Bear)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings (Shaken-Up Bear)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings (Piňata Party)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings (Bear Game)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings (Ranger Lemming)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (The Rollinator)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (The Art of Friendship)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (Halloween)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Painting)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (Wrestle Bean)
- 20:35 Mr Bean: The Animated Series II (Rare Bird)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings (Grizzy The Wizard)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings (Moonwalk Bear)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Camping in the Wild)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Carried Away Bear)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Board)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Ice and Bears)
- 21:40 Grizzy and The Lemmings II (High-Risk Driving)
- 22:00 Alice & Lewis II (A Joker for a Queen)
- 22:10 Alice & Lewis II (Double Teatime in Wonderland)
- 22:25 Alice & Lewis II (Dodson's Predictions)
- 22:40 Alice & Lewis II (The "Werewolf Cactus")
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Percy and the Skunks)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Smash House)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Play Day)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Looneyburg Lights Part 1)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Looneyburg Lights Part 2)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings III (For Peanuts)
- 00:15 Spongebob v kalhotách VI (Nadité kapsy / Členové sboru)
- 00:40 Spongebob v kalhotách VII (SpongeBobův boj proti dálnici)
- 01:05 Tajemství Hunterových III (Návrat do Hunterovy ulice)
- 01:25 Tajemství Hunterových III (Pan Medvěd)
- 01:45 Victorious (Narozeninové vystoupení)
- 02:00 Victorious (Nový kluk Cat)
- 02:25 iCarly (iKuřecí líheň)
- 02:45 iCarly (iNechci se hádat)
- 03:05 Tajemství Hunterových (V Přestrojení)
- 03:30 Tajemství Hunterových (Sofie)
- 03:50 Nej a Nejnejka (Nejlepší přátelé / Všední pronásledování)
- 04:10 Nej a Nejnejka (Zkažená vajíčka / Mimo meze)
- 04:30 44 koček II (Winstonova protikočičí zeď)
- 04:45 44 koček II (Policejní kočky Terry a Polda)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (The Lifeguard)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Večírková zvířátka / Warren Seville)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Vykopávkové prázdniny//Tátovy trofeje)
- 06:00 Šmoulové II (Host, co nechtěl odejít / Kde je moje Šmoulítko?)
- 06:25 Šmoulové II (Nadaný Jenom Šmoula / Šmouli, ano, šmouli!)
- 06:55 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Jsi chytřejší než chytrá chatka? / Hlubokomořský despota)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Snídaně u Hmyzanyho / Teenka je ukončena)
- 07:50 Spongebob v kalhotách IX (Plus jeden / Obchodní speciál)
- 00:20 Jelení Skvadra (Hon na sumce / Bublinková pohroma)
- 00:45 Jelení Skvadra (Kajův Expres / Káčátka v tornádu)
- 01:10 Tlapková patrola VIII (Tlapky versus Jauky-Tlapka / Tlapky zachraňují zářivou párty)
- 01:30 Tlapková patrola VIII (Tlapky zastavují super-shaker / Tlapky zachraňují létající farmářský dům)
- 01:55 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují krabicovou pevnost / Tlapky zachraňují cestovatele Travise před Velkým Billem)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci VI (Závod o Zlatý dárek)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci VI (Tygří poklad)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci VI (Hopálci)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci VI (Speciální mise Plamínek)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci VI (Sněhová show)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci VI (Nejrychlejší ze všech)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci VI (Sněhový záchranář Plamínek)
- 04:50 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují kotěcí záchranný tým / Tlapky zachraňují pštrosa)
- 05:15 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Velkou tlapku / Tlapky zachraňují Hum-mobil)
- 05:35 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují létající Skye / Tlapky vyrážejí za zlatem)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Poštovní čtyřkolák Plamínek)
- 06:25 Tlapková patrola III (Tlapky a Džem / Tlapky Zachraňují Windsurfující Prasátko)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví dětské hřiště / Parta opravuje střechu)
- 07:20 DORA (Ztracené barvy duhy / Botičkův gumičkový míček)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Sherman uprostřed / Den smoothie)
- 10:05 Prasátko Peppa IV (Miminko Alexandr)
- 10:10 Prasátko Peppa IV (Maják dědy Králíka)
- 10:15 Prasátko Peppa IV (Volno slečny Ouškové)
- 10:20 Prasátko Peppa IV (Tajný klub)
- 10:25 Prasátko Peppa IV (Doky dědy Králíka)
- 10:35 Prasátko Peppa IV (Klep, třísk a buch)
- 10:40 Prasátko Peppa IV (Tatínek je šampion)
- 10:45 Prasátko Peppa IV (Brebentilka)
- 10:50 Prasátko Peppa IV (Dodávka pana Lišáka)
- 10:55 Prasátko Peppa IV (Katčini velcí kamarádi)
- 11:00 Velká show malého žraločátka (Kapitán Chaluha / Píďa Želvuška)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví obří přehradu / Parta zabezpečuje farmu proti veverkám!)
- 11:55 Rubble a jeho parta (Parta staví magickou fontánu / Parta staví kolotoč)
- 12:15 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují nešikovné vodní lyžaře / Tlapky zachraňují starostova asistenta)
- 12:45 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují přespávačku + Tlapky zachraňují karneval)
- 13:15 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují zaběhlého kohouta / Tlapky zachraňují sněžnou krávu)
- 13:40 Rubble a jeho parta (Parta staví hvězdárnu / Parta staví lanový sjezd.)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví knihovnu s čajovnou / Parta staví taneční parket)
- 14:35 DORA (Rytmus deštného pralesa / Kouzelný ořech)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddington trénuje / Paddington a oprava houpacího křesla)
- 15:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (Pozor na Barbabrajta/Bilionáři)
- 15:50 Barbapapa a jeho rodinka! (Strom Barbapapových / Narozeniny Barbadětí)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddington a velké rozhodnutí / Paddington a černý pasažér z pláže)
- 20:30 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují balonkové hafíky / Tlapky zachraňují pavoučí špiony)
- 20:55 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují medvědy / Tlapky zachraňují farmu bez farmáře)
- 21:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (3)
- 21:40 Barbapapa a jeho rodinka! (Trumfnu tě dvakrát / Roj)
- 22:10 Prasátko Peppa IV (Pískání)
- 22:15 Prasátko Peppa IV (Želva doktorky Křečkové)
- 22:20 Prasátko Peppa IV (Slunce, moře a sníh)
- 22:25 Prasátko Peppa IV (Počítač dědy Prasátka)
- 22:35 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují kotěcí záchranný tým / Tlapky zachraňují pštrosa)
- 22:55 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Velkou tlapku / Tlapky zachraňují Hum-mobil)
- 23:25 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují létající Skye / Tlapky vyrážejí za zlatem)
- 23:55 Jelení Skvadra (Koblihy útočí / Zmrzlinová past)
- 00:15 Ghostforce (8)
- 00:40 Ghostforce (9)
- 01:05 Tým Tiki (28)
- 01:25 Tým Tiki (29)
- 01:45 Tým Tiki (30)
- 02:10 Anna mezi obojživelníky (12)
- 02:35 Anna mezi obojživelníky (13)
- 02:55 Anna mezi obojživelníky (14)
- 03:15 Ghostforce (17)
- 03:40 Ghostforce (18)
- 04:00 Pyžamasky (22)
- 04:25 Pyžamasky (23)
- 04:45 Anna mezi obojživelníky (31)
- 05:10 Anna mezi obojživelníky (32)
- 05:30 Kluk, holka atd. (61)
- 05:40 Taffy (62)
- 05:50 Taffy (78)
- 06:00 Blue (130)
- 06:05 Blue (136)
- 06:10 Blue (140)
- 06:25 Blue (142)
- 06:30 Blue (141)
- 06:40 Blue (143)
- 06:50 Blue (144)
- 07:00 Blue (146)
- 07:10 Spidey a jeho úžasní přátelé (47)
- 07:40 Spidey a jeho úžasní přátelé (48)
- 12:25 Kouzelná beruška a černý kocour (58)
- 12:54 Zombí - animáci (2)
- 12:55 Molly a Duch (5)
- 13:25 Molly a Duch (9)
- 13:50 Molly a Duch (8)
- 14:20 Hailey jde na to! (14)
- 14:50 Hailey jde na to! (15)
- 15:15 Kiff (4)
- 15:45 Kiff (5)
- 16:15 Kiff (6)
- 16:40 Blue (93)
- 16:50 Blue (94)
- 16:55 Blue (95)
- 17:00 Blue (96)
- 17:15 Blue (97)
- 17:20 Blue (98)
- 17:30 Blue (99)
- 17:35 Blue (100)
- 17:50 Kouzelná beruška a černý kocour (122)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (123)
- 18:45 Kouzelná beruška a černý kocour (124)
- 19:15 Kluk, holka atd. (45)
- 19:25 Kluk, holka atd. (46)
- 19:45 Kluk, holka atd. (47)
- 19:55 Kluk, holka atd. (48)
- 20:10 Kluk, holka atd. (49)
- 20:20 Kluk, holka atd. (50)
- 20:40 Následníci 3
- 22:50 Violetta Recipes (5)
- 23:00 Duch a Molly (38)
- 23:25 Duch a Molly (39)
- 23:55 Ghostforce (10)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (24)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (25)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (27)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (25)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (26)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (27)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (18)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (19)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (20)
- 04:00 Eureka! (14)
- 04:30 Eureka! (16)
- 05:00 Eureka! (6)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (29)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (30)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (31)
- 07:00 Bluey (81)
- 07:10 Bluey (82)
- 07:20 Bluey (83)
- 07:30 Bluey (84)
- 07:40 Bluey (85)
- 07:50 Bluey (86)
- 08:00 Bluey (87)
- 08:10 Bluey (88)
- 08:20 Bluey (89)
- 08:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (4)
- 09:00 Pupstruction (14)
- 09:30 SuperKitties (24)
- 10:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (5)
- 10:30 Bluey (90)
- 10:40 Bluey (91)
- 10:50 Bluey (92)
- 11:00 Star Wars: Young Jedi Adventures (8)
- 11:30 Alice's Wonderland Bakery (2)
- 12:00 Minnie's Winter Bow Show
- 13:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (1)
- 13:30 Pupstruction (3)
- 18:00 Mickey's Great Clubhouse Hunt
- 19:00 Mickey Mouse Funhouse (11)
- 19:30 Bluey (134)
- 19:40 Bluey (135)
- 19:50 Bluey (136)
- 20:00 Bluey (137)
- 20:10 Bluey (138)
- 20:20 Bluey (139)
- 20:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (5)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (35)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (16)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (8)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (2)
- 23:00 PJ Masks (86)
- 23:25 PJ Masks (87)
- 23:50 PJ Masks (88)
- 00:13 Bořek stavitel (49)
- 00:23 Bořek stavitel (50)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (21)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (22)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (23)
- 01:12 Inui (51)
- 01:20 Hurá za hádankou (9)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (14)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (15)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (11)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (45)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (46)
- 02:55 Chuck a přátelé (5)
- 03:07 Chuggington (26)
- 03:17 Chuggington (1)
- 03:29 Angelína balerína (3)
- 03:42 Angelína balerína (4)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (17)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (18)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (45)
- 04:38 Bořek stavitel (4)
- 04:48 Bořek stavitel (5)
- 05:01 Hurá za hádankou (15)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (5)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (6)
- 05:49 Požárník Sam (10)
- 06:00 Trojčata (75)
- 06:07 Trojčata (76)
- 06:14 Trojčata (77)
- 06:25 Bing (59)
- 06:32 Bing (60)
- 06:39 Bing (61)
- 06:46 Bing (62)
- 06:55 Grisu (16)
- 07:08 Tilda (13)
- 07:15 Tilda (14)
- 07:21 Lední medvídek Paddles (9)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (20)
- 07:47 Caillou (13)
- 07:58 Caillou (14)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (13)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (14)
- 08:35 Doodleboo (25)
- 08:40 Doodleboo (26)
- 08:45 Doodleboo (27)
- 08:50 Doodleboo (28)
- 08:55 Doodleboo (29)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (23)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (24)
- 09:30 Hurá za hádankou (13)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (19)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (20)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (1)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (13)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (14)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (13)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (14)
- 10:40 Harry a jeho dinosauři (13)
- 10:51 Harry a jeho dinosauři (14)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (20)
- 11:16 Pettson a Fiškus (13)
- 11:27 Pettson a Fiškus (1)
- 11:40 Grisu (33)
- 11:50 Grisu (34)
- 12:03 Daisy a Ollie (19)
- 12:10 Daisy a Ollie (20)
- 12:17 Daisy a Ollie (21)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (4)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 12:52 Bing (62)
- 13:00 Bing (63)
- 13:08 Bing (64)
- 13:20 Trojčata (59)
- 13:27 Trojčata (60)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (25)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (1)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (2)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (3)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (16)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (17)
- 14:31 Učíme se s kamarádem Timmym (9)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (16)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (17)
- 15:00 Kipper (3)
- 15:09 Kipper (4)
- 15:19 Simon (7)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (9)
- 15:38 Woozle a Pip (7)
- 15:45 Tilda (15)
- 15:52 Tilda (16)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (7)
- 16:15 Pettson a Fiškus (7)
- 16:29 Caillou (15)
- 16:40 Caillou (16)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (7)
- 17:12 Doodleboo (25)
- 17:17 Doodleboo (26)
- 17:22 Doodleboo (27)
- 17:27 Doodleboo (28)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (47)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (48)
- 18:01 Lokomotiva Tomáš: Hrdina železnic
- 19:04 Lední medvídek Paddles (7)
- 19:17 Pettson a Fiškus (7)
- 19:33 Grisu (31)
- 19:43 Grisu (32)
- 19:55 Simon (31)
- 20:00 Simon (32)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (35)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (30)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (31)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (3)
- 20:57 Tilda (13)
- 21:04 Tilda (14)
- 21:12 Kipper (5)
- 21:21 Kipper (6)
- 21:31 Caillou (13)
- 21:42 Caillou (14)
- 21:55 Chuggington (7)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (50)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (51)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (24)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (25)
- 23:05 Bing (45)
- 23:12 Bing (46)
- 23:20 Bing (47)
- 23:27 Bing (48)
- 23:35 Bing (49)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (6)
- 23:47 Oswald (25)
- 23:59 Oswald (26)
- 00:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Palácový tábor)
- 00:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Je to skutečný McSquizzy?)
- 00:20 Sestry (Takové prázdniny ne)
- 00:30 Sestry (Joy De pro tebe)
- 00:45 Mia a já IV (Náhrada)
- 01:05 Mia a já IV (Proradný hadí muž)
- 01:30 Agentka 203 (Obří Quigley)
- 01:55 Agentka 203 (Zoe 2.0)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (51)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (52)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Plínka)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Tužka)
- 03:05 Život s tátou (1)
- 03:15 Život s tátou (2)
- 03:25 Život s tátou (3)
- 03:35 Život s tátou (4)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (1)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (2)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (3)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (4)
- 04:35 Agentka 203 (Zoe 2.0)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Více povyku za jelena)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Únik z Paláce mazlíčků 1. část)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Lízátko)
- 05:35 Mia a já IV (Jiskřivý měsíc)
- 06:00 Upovídaná Marta (Marta velitelka/ Trumen a hluboké modré moře)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom (2)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Zhypnotizovaný Weenie)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Ryzí odvaha)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Toaleta)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Žárovka)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Skluzavka)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Piano)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Noční sovy)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách II (Král Dareba)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Vítejte v táboře divočina)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Pauza od Norma)
- 20:00 Camelot
- 20:58 Máša a Medvěd V (Závod v lese)
- 21:05 Máša a Medvěd V (Nálezce hlídačem)
- 21:13 Máša a Medvěd V (Nebezbečné maliny)
- 21:30 Mia a já IV (Visuté zahrady)
- 22:00 Mia a já IV (Mrazivé dobrodružství)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Toaleta)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (19)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (20)
- 23:30 Život s tátou (21)
- 23:40 Život s tátou (22)
- 00:00 Dreamy Nights (Sky)
- 00:30 Moon and Stars (Ocean)
- 01:00 BabyTV's night time melodies (Ocean)
- 01:30 Sweet Dreams (Sleep Time)
- 02:00 Good Night hugs (Night Sky)
- 02:30 Dreamy Nights (Night Sky)
- 03:00 Moon and Stars (Starry Nights)
- 03:30 Soothing Sounds (Twilight)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (Jump Out of Bed Sleepy Head)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Stick with Mick)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Close Your Eyes)
- 23:30 Dreamy Nights (Flowers)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (8)
- 00:10 Kikoriki (26)
- 00:20 Flopy (102)
- 00:35 Šmolkovia (15)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (49)
- 01:10 Esá z pralesa (20)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (21)
- 01:35 Volám sa Caillou V (6)
- 02:00 Dumper a Skoop (12)
- 02:15 Panda a Krash (14)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (2)
- 02:55 Myšiak Anatole (19)
- 03:20 Monchhichi II (35)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (3)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (9)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (26)
- 04:20 Malý medvedík (38)
- 04:45 Ruby z dúhy (3)
- 05:10 Bob staviteľ II (11)
- 05:25 Ocko hrdina (26)
- 05:30 Duda a Dada (20)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (25)
- 05:55 Máša a medveď (88)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (19)
- 06:30 Ocko hrdina (1)
- 06:35 Zábavné zvieratká (8)
- 06:45 Bob staviteľ II (12)
- 06:55 Ovečka Shaun (35)
- 07:00 Maličké príšerky (18)
- 07:05 Lovci duchov (1)
- 08:00 Rev a motoroví miláčikovia (26)
- 08:25 Flopy (105)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (23)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára II (9)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (26)
- 09:15 Slnečný Rej (19)
- 09:25 Esá z pralesa (20)
- 09:35 Veselé zajačiky V (11)
- 09:40 Ruby z dúhy (3)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky V (3)
- 10:20 Bob staviteľ II (13)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Maličké príšerky (19)
- 10:55 Zvedavkovci (20)
- 11:10 Monchhichi II (35)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (3)
- 11:25 Malý medvedík (38)
- 11:50 Dumper a Skoop (12)
- 12:00 Eggy Pops (11)
- 12:05 Maličké príšerky (20)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (16)
- 12:15 Ovečka Shaun (36)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (19)
- 12:30 Polly Pocket (12)
- 12:35 Flopy (106)
- 12:50 Ruby z dúhy (4)
- 13:15 Myšiak Anatole (19)
- 13:40 Malý silák Bheem (27)
- 13:45 Veselé zajačiky V (12)
- 13:50 Panda a Krash (14)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop (13)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (50)
- 14:40 Maličké príšerky II (2)
- 14:45 Máša a medveď (89)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (37)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (4)
- 15:20 Esá z pralesa (21)
- 15:35 Smejko a Tanculienka: Poď von (1)
- 16:40 Príbehy z nočnej záhrady (6)
- 17:05 Bob staviteľ II (14)
- 17:15 Ovečka Shaun (37)
- 17:25 Požiarnik Sam VI (24)
- 17:35 Ruby z dúhy (5)
- 18:00 Volám sa Caillou V (6)
- 18:25 Drobčekovia (7)
- 18:40 Ovečka Shaun (38)
- 18:50 Flopy (107)
- 19:10 Maličké príšerky II (3)
- 19:15 Zvedavkovci (21)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (7)
- 19:45 Máša a medveď (90)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (18)
- 20:05 Esá z pralesa (22)
- 20:15 Bob staviteľ II (15)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (25)
- 20:40 Slnečný Rej (20)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (38)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (21)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (1)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (10)
- 22:05 Monchhichi II (36)
- 22:15 Myšiak Anatole (20)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (10)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (12)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (2)
- 23:35 Mášine rozprávky (2)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (20)
- 23:45 Veselé zajačiky V (13)
- 23:50 Duda a Dada (21)
- 00:00 Zprávy
- 00:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 00:39 Primátor osobně!
- 00:49 Studio Z
- 01:00 Zprávy
- 01:33 Ztráty a nálezy
- 02:00 Zprávy
- 02:34 Týden v regionech
- 02:56 Illegal zprávy
- 03:00 Zprávy
- 03:33 Ekologika
- 03:37 Studio Z
- 03:48 Cyklotoulky
- 04:00 Zprávy
- 04:33 Plzeň v kostce
- 04:42 Karlovy Vary v kostce
- 04:47 Studio Z
- 04:56 Rozhovory z ringu
- 05:00 Zprávy
- 05:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 05:39 Primátor osobně!
- 05:49 Studio Z
- 06:00 Zprávy
- 06:33 Ztráty a nálezy
- 07:00 Zprávy
- 07:34 Týden v regionech
- 07:56 Illegal zprávy
- 08:00 Zprávy
- 08:33 Ekologika
- 08:37 Studio Z
- 08:48 Cyklotoulky
- 09:00 Zprávy
- 09:33 Plzeň v kostce
- 09:42 Karlovy Vary v kostce
- 09:47 Studio Z
- 09:56 Rozhovory z ringu
- 10:00 Zprávy
- 10:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 10:39 Primátor osobně!
- 10:49 Studio Z
- 11:00 Zprávy
- 11:33 Ztráty a nálezy
- 12:00 Zprávy
- 12:34 Týden v regionech
- 12:56 Illegal zprávy
- 13:00 Zprávy
- 13:33 Ekologika
- 13:37 Studio Z
- 13:48 Cyklotoulky
- 14:00 Zprávy
- 14:33 Plzeň v kostce
- 14:42 Karlovy Vary v kostce
- 14:47 Studio Z
- 14:56 Rozhovory z ringu
- 15:00 Zprávy
- 15:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 15:39 Primátor osobně!
- 15:49 Studio Z
- 16:00 Zprávy
- 16:33 Ztráty a nálezy
- 17:00 Zprávy
- 17:34 Týden v regionech
- 17:56 Illegal zprávy
- 18:00 Zprávy
- 18:33 Ekologika
- 18:37 Studio Z
- 18:48 Cyklotoulky
- 19:00 Zprávy
- 19:33 Plzeň v kostce
- 19:42 Karlovy Vary v kostce
- 19:47 Studio Z
- 19:56 Rozhovory z ringu
- 20:00 Zprávy
- 20:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 20:39 Primátor osobně!
- 20:49 Studio Z
- 21:00 Zprávy
- 21:33 Ztráty a nálezy
- 22:00 Zprávy
- 22:34 Týden v regionech
- 22:56 Illegal zprávy
- 23:00 Zprávy
- 23:33 Ekologika
- 23:37 Studio Z
- 23:48 Cyklotoulky
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 BBC News
- 00:30 The Media Show
- 01:00 BBC News
- 01:30 Talking Business
- 02:00 BBC News
- 02:30 Talking Movies (French Classic Cinema)
- 03:00 BBC News
- 03:30 Thief at the British Museum
- 04:00 BBC News
- 04:30 The Media Show
- 05:00 BBC News
- 05:30 Burning Sun: Exposing the Secret K-pop Chat Groups (2)
- 06:00 BBC News
- 06:30 Click
- 07:00 BBC News
- 07:30 Talking Business
- 10:00 BBC News
- 11:00 BBC News
- 11:30 Influential with Katty Kay (Lindsey Vonn)
- 12:00 BBC News
- 12:30 Thief at the British Museum
- 13:00 BBC News
- 13:30 The Media Show
- 14:00 BBC News
- 14:30 The Travel Show (Antarctica: The Frozen Frontier - Part 2)
- 15:00 BBC News
- 15:30 Click
- 18:00 BBC News
- 19:00 BBC News
- 19:30 Talking Business
- 20:00 BBC News
- 20:30 Influential with Katty Kay (Lindsey Vonn)
- 21:00 BBC News
- 21:30 Talking Movies (French Classic Cinema)
- 22:00 BBC News
- 23:00 BBC News
- 23:30 Discovering the World's Culture (Turkey's Mythical Mardin)
- 00:00 CNN Newsroom Saturday (Saturday, July 6, 2024 6PM)
- 01:00 CNN Newsroom Saturday (Saturday, July 6, 2024 7PM)
- 02:00 Smerconish
- 03:00 World Sport
- 03:30 TBD
- 04:00 Inside Africa
- 04:30 African Voices Changemakers (African Voices Changemakers LAVCM188)
- 05:00 Special
- 05:30 Marketplace
- 06:00 CNN Newsroom (Sunday, July 7, 2024 12am ET)
- 06:30 TBD
- 07:00 CNN Newsroom (Sunday, July 7, 2024 1am ET)
- 07:30 Inside Africa
- 12:00 Special
- 12:30 Inside Africa
- 13:00 CNN This Morning Weekend
- 16:00 Fareed Zakaria GPS
- 17:00 TBD
- 18:00 World Sport
- 18:30 Inside Africa
- 19:00 African Voices Changemakers (African Voices Changemakers LAVCM188)
- 19:30 TBD
- 22:00 CNN Newsroom Sunday (Sunday, July 7, 2024 4PM)
- 23:00 World Sport
- 23:30 Special
- 01:25 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:50 MÉTÉO
- 01:55 TANDEM
- 02:40 TANDEM
- 03:30 CASH
- 04:00 STOEMP PEKET ET DES RAWETTES
- 04:30 C DANS L'AIR
- 05:35 OUTREMER.STORY
- 06:05 LES BELGES DU BOUT DU MONDE
- 06:30 WARI
- 07:05 ÇA VA L'FAIRE !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:35 IL ÉTAIT UNE FOIS... CES DRÔLES D'OBJETS
- 08:45 FOOT GO
- 08:50 LES QUIQUOI
- 08:55 L'IMAGIER ANIMÉ DE KOUMI
- 09:00 TAFFY
- 09:10 GIGANTOSAURUS
- 09:20 GIGANTOSAURUS
- 09:30 LE PETIT GEEK
- 09:40 LA PETITE POKOU
- 09:50 RUNES
- 10:15 LES P'TITS DIABLES
- 10:25 SILENCE, ÇA POUSSE !
- 11:30 VERSION FRANÇAISE
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 LES MAÎTRES DU CAFÉ
- 19:35 GARDIENS DE LA FORET
- 20:25 TRANSAT QUÉBEC SAINT-MALO 2024 - RÉSUMÉ QUOTIDIEN
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:55 MÉTÉO
- 21:05 LA DISPARITION ?
- 22:35 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:55 MÉTÉO
- 23:00 VOULEZ-VOUS DANSER AVEC MOI ?
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Správy/Štúdio TA3
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Dobré správy
- 08:00 Správy
- 08:30 Motoring
- 09:00 Správy
- 09:30 Záchranári
- 10:00 Správy
- 10:30 Svet technológií
- 10:45 Naše potraviny
- 11:00 V politike
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Ekomnomika+/Financie+
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Týždeň vo filme-1965
- 15:00 Správy
- 15:30 Investujeme
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Európa dnes a zajtra
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 V politike
- 21:00 Správy
- 21:30 Záchranári
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 10:00 Sky News Today
- 10:30 Sky News Including FYI
- 11:00 Sky News Today
- 11:30 Trevor Phillips
- 12:00 Sky News Today
- 14:30 Sky News Including FYI
- 15:00 Sky News Today
- 15:30 The Climate Show with Tom Heap
- 16:00 Sky News Today
- 16:30 Trevor Phillips
- 17:00 The News Hour with Jonathan Samuels
- 19:00 Sky News
- 19:30 The Climate Show with Tom Heap
- 20:00 Sky News
- 20:30 UK Tonight Highlights
- 21:00 Sky News
- 21:30 Trevor Phillips
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 Sky News
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (144)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS (3)
- 00:21 FASHION (3)
- 00:30 BULLETIN (89)
- 00:45 TETE A TETE (6)
- 01:00 NEWS (145)
- 01:15 THE OBSERVERS (3)
- 01:22 FOCUS (STAND ALONE) (6)
- 01:30 BULLETIN (90)
- 01:45 ARTS24 (13)
- 02:00 NEWS (146)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS (3)
- 02:21 FASHION (3)
- 02:30 BULLETIN (91)
- 02:45 ACROSS AFRICA (3)
- 03:00 NEWS (147)
- 03:15 PEOPLE & PROFIT (3)
- 03:30 BULLETIN (92)
- 03:45 THE 51% (3)
- 04:00 NEWS (148)
- 04:15 REPORTERS (5)
- 04:30 BULLETIN (93)
- 04:45 A WEEK IN FRANCE (3)
- 05:00 NEWS (149)
- 05:15 ACCESS ASIA (3)
- 05:30 BULLETIN (94)
- 05:45 ARTS24 (11)
- 06:00 NEWS (150)
- 06:20 SPORTS SUNDAY
- 06:30 BULLETIN (95)
- 07:00 NEWS (151)
- 07:14 INTRODUCTION (105)
- 07:15 FRENCH CONNECTIONS (3)
- 07:21 THE OBSERVERS (3)
- 07:30 BULLETIN (96)
- 07:45 INTRODUCTION (106)
- 07:46 SPORTS WE (9)
- 07:52 FASHION (3)
- 08:00 NEWS (152)
- 08:30 BULLETIN (97)
- 09:00 NEWS (153)
- 09:15 GUEST OF THE DAY DIRECT
- 09:30 BULLETIN (98)
- 10:00 NEWS (154)
- 10:15 INTRODUCTION (107)
- 10:16 FRANCE IN FOCUS (3)
- 10:30 BULLETIN (99)
- 10:45 INTRODUCTION (108)
- 10:46 REPORTERS (6)
- 11:00 NEWS (155)
- 11:14 INTRODUCTION (109)
- 11:15 TALKING EUROPE (3)
- 11:30 BULLETIN (100)
- 11:44 INTRODUCTION (110)
- 11:45 TALKING EUROPE (3)
- 12:00 NEWS (156)
- 12:15 INTRODUCTION (111)
- 12:16 ARTS24 (12)
- 12:30 BULLETIN (101)
- 12:45 INTRODUCTION (112)
- 12:46 FOCUS ALONE
- 12:51 SPORTS WE
- 13:00 NEWS (157)
- 13:15 GUEST OF THE DAY DIRECT
- 13:30 NEWS (158)
- 13:45 PEOPLE & PROFIT (3)
- 14:00 NEWS (159)
- 14:14 INTRODUCTION (113)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS (3)
- 14:30 BULLETIN (102)
- 14:44 INTRODUCTION (114)
- 14:45 TETE A TETE (6)
- 15:00 NEWS (160)
- 15:14 INTRODUCTION (115)
- 15:15 ACROSS AFRICA (3)
- 15:30 BULLETIN (103)
- 15:44 INTRODUCTION (116)
- 15:45 REPORTERS (6)
- 16:00 NEWS (161)
- 16:14 INTRODUCTION (117)
- 16:15 THE OBSERVERS (3)
- 16:21 FOCUS ALONE
- 16:30 BULLETIN (104)
- 16:44 INTRODUCTION (118)
- 16:45 ARTS24 (11)
- 17:00 NEWS (162)
- 17:14 INTRODUCTION (119)
- 17:15 TALKING EUROPE (3)
- 17:30 BULLETIN (105)
- 17:44 INTRODUCTION (120)
- 17:45 TALKING EUROPE (3)
- 18:00 NEWS (163)
- 18:15 TOP STORY
- 18:30 NEWS (164)
- 18:45 GLOBAL GRID
- 19:00 NEWS (165)
- 19:13 INTRODUCTION (121)
- 19:15 TETE A TETE (6)
- 19:30 SPECIAL ELECTION LEGISLATIVES
- 22:00 NEWS (169)
- 22:10 REVISITED (3)
- 22:30 NEWS (170)
- 22:45 A WEEK IN FRANCE (3)
- 23:00 NEWS (171)
- 23:15 INTRODUCTION (125)
- 23:16 SPORTS SUNDAY 1
- 23:30 BULLETIN (108)
- 23:45 INTRODUCTION (126)
- 23:46 ARTS24 (12)