Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
- 04:10 Přes nový práh
- 04:50 Víno a zlato na hranici
- 05:15 Vepřové hody
- 05:45 Etiketa (Konverzace)
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rohožka
- 06:40 Vinnetou
- 08:20 Chalupáři (3)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (7)
- 11:55 Zpátky si dám tenhle film
- 12:25 Karel Gott na plese
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Podivná nevěsta
- 13:55 Povídavá pohádka
- 14:20 Povídky malostranské (3)
- 15:25 Zabil jsem Einsteina, pánové
- 18:05 Chalupáři (4)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ se štěnicí
- 21:30 Škoda lásky
- 01:05 Království pirátů (1)
- 01:55 Hitparáda hřibů
- 02:20 Suchá Loz
- 02:45 Koňaré z Poštorné
- 03:10 Historie.cs
- 04:05 Slovanské pohanství
- 04:30 Zpráva o přípravě na konec světa v Česku, L. P. 2012
- 05:00 Narozeni ve Skalnatých horách (2)
- 06:00 Ponořiči
- 06:20 Zázraky lidského génia (Tajemství pyramid)
- 07:10 Vltava, naše řeka (1)
- 07:20 Peklo na zemi (1)
- 10:35 Jean Gabin osobně
- 12:25 Velká Británie z výšky II (Umění a kultura)
- 13:15 Křížové cesty (Odsouzen)
- 13:40 Václav Cílek
- 14:00 Koně z náhorní planiny Giara, Sardínie
- 14:25 Smolař
- 20:00 Rio Bravo
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:30 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Archiv ČT24 (Zvony, zvonaři, zvoníci)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zkraje
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:51 Francouzi volí nový parlament - velké finále
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:00 Branky, body, vteřiny
- 04:20 Svět motorů
- 05:20 Archiv D (Archiv D: Sláva vítězům - Jaroslav a Jiří Holíkovi)
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2024 Německo (Anglie - Švýcarsko)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 07:55 Panorama
- 08:30 Golf Time
- 08:45 24 hodin kopané
- 08:55 EURO 2024 Německo (Sumář dne)
- 09:05 EURO 2024 Německo (Nizozemsko - Turecko)
- 04:30 Jak se staví sen
- 05:34 Libovky Pepy Libického
- 06:00 M.A.S.H (150)
- 06:27 M.A.S.H (151)
- 06:56 M.A.S.H (152)
- 07:24 M.A.S.H (153)
- 07:53 M.A.S.H (154)
- 08:22 M.A.S.H (155)
- 08:49 Prima Česko
- 09:21 Prima Svět
- 09:54 Inkognito
- 10:59 Polda II (Čarodějky)
- 12:16 Receptář prima nápadů
- 13:10 Libovky Pepy Libického
- 13:43 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:20 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:58 Léto s gentlemanem
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Jurský park 3
- 22:00 Rychlej Charlie
- 23:45 Zabijáci osamělých srdcí
- 00:41 Simpsonovi XXXIV (Ne tak zcela To)
- 01:09 Simpsonovi XXXIV (Speciální čarodějnický díl XXXIII)
- 01:36 Simpsonovi XXXIV (Od piva k otcovství)
- 02:03 Simpsonovi XXXIV (Bratříčku, běž se vycpat)
- 02:30 Jmenuju se Earl III (Podpantoflák)
- 02:57 Jmenuju se Earl III (Earlovy ženy 1/2)
- 03:24 Re-play
- 03:51 Spartakus: Pomsta (Libertus)
- 04:57 Autosalon.tv
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:02 Pohádky Bolka a Lolka (Popelka)
- 06:11 Pohádky Bolka a Lolka (Baba Jaga)
- 06:20 Top Gear XXV (1)
- 07:27 Top Gear XXV (6)
- 08:31 Top Gear XXVI (1)
- 09:33 Top Gear XXVI (2)
- 10:39 Top Gear XXVI (3)
- 11:37 Autosalon.tv
- 20:15 Zlaté oko
- 22:57 Rocky V
- 04:45 Sběratelé kostí VII (Malý velký muž)
- 05:38 Noční Praha
- 06:00 Policie v akci
- 06:42 Closer: Nové případy IV (Ohlédnutí 4/5)
- 07:28 V plamenech II (Vulkán)
- 18:08 Columbo (Planý poplach)
- 00:17 Bitva v ústí Šeldy
- 02:50 Monstrum
- 08:44 Lucie, postrach ulice
- 10:21 U pokladny stál
- 12:27 Mazel a tajemství lesa
- 14:05 Byl jednou jeden princ
- 15:47 Zákon přitažlivosti
- 20:10 Věčný příběh
- 22:32 Bitva v ústí Šeldy
- 04:40 Jak se staví sen - extra
- 05:30 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:06 Teď vaří šéf!
- 06:56 Britská královská rodina na nože (2)
- 10:42 Receptář prima nápadů
- 11:34 České chaty snů
- 20:01 Nebezpečné pronásledování
- 21:41 1. MISE (Dva proti všem)
- 22:52 Inkognito
- 23:57 Zoufalé manželky (Kdo je rád sám?)
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor parkoviště)
- 06:05 Prasátko Peppa V
- 06:10 Prasátko Peppa V
- 06:15 7T II (20)
- 06:40 Pošťák Pat a strašení
- 06:55 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Yakari - Velké dobrodružství
- 10:40 Bonifác v létě
- 11:10 Bob a Bobek na cestách (Mount Everest)
- 11:20 Power Players
- 11:30 Power Players
- 11:40 Lampie (1)
- 12:25 MasterChef Junior VIII (5)
- 13:10 Tlapková patrola VII
- 13:30 Tlapková patrola VII
- 13:55 U6 - Úžasný svět techniky
- 14:25 Jak vycvičit draky
- 14:50 Šmoulové
- 15:15 Fazolčina kavárna
- 15:35 Dynotrax Turbo
- 16:00 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:25 Tlapková patrola VII
- 16:45 Tlapková patrola VII
- 17:10 Ovečka Shaun
- 17:20 Pan Tau (7)
- 17:50 Jak vycvičit draky
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O cvrčkovi (Cvrček a bombardon)
- 18:50 Kámoši hafíci (1)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru III (12)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Mount Everest)
- 19:57 Přestávka ve vysílání 19:57-06:00
- 00:50 Harlowová
- 02:55 Jak se kalila hudba (Producent vs. umělec)
- 03:45 Sluch
- 04:00 Uchem jehly
- 04:30 Svatý Jan pod Skalou
- 04:45 Designblok
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (1)
- 21:15 Perly panny Serafinky
- 22:45 Picasso!
- 23:40 Denzel Washington - americký vzor
- 04:23 VIP Prostřeno!
- 06:00 Noční Praha
- 06:07 Megadorty IV (Děsiví ďáblové)
- 07:03 Amerika hledá topmodelku XVI (Finále)
- 07:57 Tyhle šaty beru! III (Tatínkova holčička)
- 12:27 Megadorty IV (Děsiví ďáblové)
- 13:24 VIP Prostřeno!
- 14:38 Farmář hledá ženu SK
- 15:35 Megadorty IV (Megabrouci)
- 04:35 Rodinná pouta (Vyděrač)
- 05:43 Slow TV (Na zámku)
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 07:00 Nikdo není dokonalý
- 14:39 Rodinná pouta (Posila)
- 15:44 Sestřičky (Zmrtvýchvstání)
- 16:57 Nikdo není dokonalý
- 18:02 Nikdo není dokonalý
- 19:06 Jak se staví sen - extra
- 22:14 Nikdo není dokonalý
- 23:18 Jak se staví sen - extra
- 00:58 K věci
- 01:21 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 01:27 Prima HISTORIE
- 01:46 7 pádů Honzy Dědka
- 02:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 02:53 Hlavní zprávy
- 03:43 Krimi zprávy
- 04:00 Showtime
- 04:14 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 04:21 Prima Česko
- 04:47 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 04:54 Autosalon.tv
- 06:00 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 06:32 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 07:04 Zprávy
- 07:20 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 07:27 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:27 Prima Česko
- 08:53 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 09:00 Zprávy
- 09:27 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Prima ARCHIV
- 10:42 Prima MĚSTO
- 11:00 Partie PLUS
- 11:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:31 Lékaři v éteru
- 13:00 Zprávy
- 13:28 Prima HISTORIE
- 13:40 Prima MĚSTO
- 14:00 Zprávy
- 14:23 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 14:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:14 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:00 Zprávy
- 22:40 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 22:46 Partie PLUS
- 23:47 Generace deprese
- 04:17 Prima Česko
- 04:49 Prima Svět
- 05:22 Hausbót Petra Horkého (Andre Hartmann - žraločí muž)
- 06:00 Slow TV (Ptačí říše)
- 06:06 Umění špionáže (Smrtící jedy)
- 06:59 Žraločí batolata
- 07:57 Neznámé hlubiny s Jeremym Wadem (Islandští obři)
- 04:10 Přes nový práh
- 04:50 Víno a zlato na hranici
- 05:15 Vepřové hody
- 05:45 Etiketa (Konverzace)
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rohožka
- 06:40 Vinnetou
- 08:20 Chalupáři (3)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (7)
- 11:55 Zpátky si dám tenhle film
- 12:25 Karel Gott na plese
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Podivná nevěsta
- 13:55 Povídavá pohádka
- 14:20 Povídky malostranské (3)
- 15:25 Zabil jsem Einsteina, pánové
- 18:05 Chalupáři (4)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ se štěnicí
- 21:30 Škoda lásky
- 04:10 Přes nový práh
- 04:50 Víno a zlato na hranici
- 05:15 Vepřové hody
- 05:45 Etiketa (Konverzace)
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rohožka
- 06:40 Vinnetou
- 08:20 Chalupáři (3)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (7)
- 11:55 Zpátky si dám tenhle film
- 12:25 Karel Gott na plese
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Podivná nevěsta
- 13:55 Povídavá pohádka
- 14:20 Povídky malostranské (3)
- 15:25 Zabil jsem Einsteina, pánové
- 18:05 Chalupáři (4)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ se štěnicí
- 21:30 Škoda lásky
- 01:30 Štafl (3)
- 02:00 Moje místa (Simona Stašová)
- 02:55 Výleťák (188)
- 03:15 U stánku II (9)
- 03:25 Ze dvora (2)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (148)
- 08:20 Zahradní proměny VIII (8)
- 09:20 Otec Braun (1)
- 11:20 Setkání v červenci
- 14:15 Zelený svět
- 20:10 Muž na výpomoc
- 22:00 Mládí v trapu
- 23:55 Případy detektiva Murdocha X (5)
- 01:20 Bláznivá střela 2 1/2: Vůně strachu
- 02:55 Na lovu II
- 03:55 Dáma a Král II (Vražedné ostří)
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Bernieho dobrodružství
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:20 Chuggington: Veselé vláčky (28)
- 07:10 Alvin a Chipmunkové (26)
- 07:35 Alvin a Chipmunkové II (1)
- 08:00 Čundrcountryshow
- 08:55 Na vodě (Silvestr)
- 12:30 Chlapci a chlapi (Nový poručík)
- 13:50 Slunce, seno, erotika
- 15:35 Líbáš jako ďábel
- 22:50 Dannyho parťáci
- 00:25 Pluto Nash
- 02:15 Fesťák
- 03:45 Můj přítel Monk II (Pan Monk jde do vězení)
- 04:40 Dračí srdce 3: Čarodějova kletba
- 06:10 Škola základ života
- 07:40 Duch v láhvi
- 08:55 Třetí skoba pro Kocoura
- 12:00 Kung Fu Panda 3
- 13:40 Warcraft: První střet
- 16:00 Co horšího se může stát?
- 18:00 Je to i můj život
- 20:00 Vertical Limit
- 22:30 Nájemní vrazi
- 01:30 Američtí sběratelé XIX (14)
- 02:10 Kachní dynastie II (9)
- 02:55 Strážci hranic: Austrálie (23)
- 03:40 Walker, Texas Ranger VII (4)
- 08:00 Američtí sběratelé XIX (14)
- 08:55 Kachní dynastie II (9)
- 09:55 Kobra 11 XXIV (15)
- 11:50 Novashopping
- 12:05 Walker, Texas Ranger VII (4)
- 13:00 Válka skladů X (3)
- 13:55 Válka skladů X (5)
- 14:50 Mistři zastavárny XXIII (22)
- 15:45 Souboj Titánů II (13)
- 16:40 Kobra 11 XXIV (17)
- 18:40 Válka skladů X (7)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (23)
- 22:05 Walker, Texas Ranger VII (5)
- 23:00 Kobra 11 XXIV (17)
- 00:20 Teorie velkého třesku X (15)
- 02:00 Malý Sheldon (6)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá VI (24)
- 03:20 Americký táta III (4)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Stahovák
- 04:55 Film o filmu: 3Bobule aka 3obule
- 05:05 Ženatý se závazky (37)
- 05:55 Zig a Sharko IV (23)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (40)
- 06:50 Přátelé VII (4)
- 07:45 2 $ocky II (15)
- 09:30 Malý Sheldon (10)
- 11:10 Ženatý se závazky (39)
- 12:05 Dva a půl chlapa IV (8)
- 13:00 Přátelé VII (4)
- 13:55 Teorie velkého třesku X (15)
- 15:35 2 $ocky II (19)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá VI (25)
- 17:50 Zlatá sedmdesátá VII (1)
- 18:15 Dva a půl chlapa IV (10)
- 19:10 Malý Sheldon (12)
- 20:00 Teorie velkého třesku X (19)
- 21:35 Přátelé VII (6)
- 22:30 Americký táta III (6)
- 23:20 Dva a půl chlapa IV (10)
- 04:00 Koření
- 04:20 Na lovu
- 05:00 Riskuj!
- 05:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:25 Na lovu
- 07:20 MasterChef Česko VII (6)
- 12:45 Teleshopping
- 13:00 MasterChef Česko VII (7)
- 20:00 Myšlenky zločince VII (9)
- 20:50 Myšlenky zločince VII (10)
- 21:45 Myšlenky zločince VII (11)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med VII (11)
- 01:20 Vyměněné osudy II (15)
- 02:45 Čarodějky III (13)
- 03:25 Nemocnice Chicago Med VII (11)
- 04:25 Ulice (4315)
- 06:00 Život na jachtě: Středomoří V (21)
- 07:45 Poldark (3)
- 08:55 Poldark (4)
- 10:05 Vítejte doma IV
- 11:50 Nekonečná láska II (84)
- 16:05 Poldark (5)
- 17:10 Poldark (6)
- 18:20 Doktorka Quinnová II (4)
- 20:15 Určitě, možná
- 05:25 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: VEF Riga - Cholet Basket
- 16:00 1:1 Sport Show (55)
- 16:30 KSW 94: Wrzosek vs Szpilka
- 19:00 European Freestyle Pro Tour Season Wrap up
- 19:30 NHL - akce měsíce
- 19:45 Běhej lesy - Týmovka
- 20:00 1:1 Sport Show (56)
- 20:30 Spade poker show 2024 (4)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: VfB Stuttgart - Borussia Dortmund
- 08:50 Reconnecting ONE
- 09:25 1:1 Sport Show (56)
- 10:00 World Cup of Darts 2024
- 00:20 Komisár Montalbano (Hlas huslí)
- 02:10 Správy RTVS "N"
- 03:00 Neskoro večer
- 04:00 Hit roka
- 05:15 Správy RTVS "N"
- 06:05 Slimák Maťo a škriatok Klinček
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 06:35 Tip a Tap
- 06:45 Medvedík Pompon (Nechce sa mi spať!)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:20 Bluey
- 07:25 Zberateľ zvukov (Jarné upratovanie)
- 07:30 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:40 Údolie Muminovcov III
- 08:05 Šéfkuchár Shane (Festival jedla)
- 08:15 Zázračný ateliér
- 08:45 Príbeh rieky Poprad (11)
- 09:05 Nech žije deduško (Nehody)
- 09:40 Leto s Katkou (Kamaráti)
- 17:05 Boli sme pri tom
- 18:15 Veľkou lyžicou (Ryby z jazier - Kapor)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Hotel Portofino II (1)
- 22:55 Opri sa o mňa (Katarína Koščová)
- 23:30 Toskánska vášeň III (1)
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:15 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:30 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:45 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Zo Zlínskeho kraja)
- 06:55 Encyklopédia slovenských obcí (Drienica)
- 07:05 Televíkend
- 07:35 Cesta hrdinov SNP (1)
- 07:50 Živá panoráma
- 08:20 Kapura
- 09:10 Farmárska revue
- 09:35 Letná rybačka
- 09:45 S rozumom do hory (BOROVICE V PIESKU)
- 10:00 Pod rímskym slnkom
- 10:55 Motýle Slovenska - Stepi a lúky
- 11:25 Motýle Slovenska – Hory a lesy
- 11:55 Nebojsa
- 13:00 Piesočná potvorka (Krásni ako rozprávka)
- 13:30 Orientácie
- 13:55 Tvár v rose
- 15:05 Ženské oddelenie
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Štikútka)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:35 Môj dom
- 19:50 Slovo
- 04:10 Přes nový práh
- 04:50 Víno a zlato na hranici
- 05:15 Vepřové hody
- 05:45 Etiketa (Konverzace)
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rohožka
- 06:40 Vinnetou
- 08:20 Chalupáři (3)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (7)
- 11:55 Zpátky si dám tenhle film
- 12:25 Karel Gott na plese
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Podivná nevěsta
- 13:55 Povídavá pohádka
- 14:20 Povídky malostranské (3)
- 15:25 Zabil jsem Einsteina, pánové
- 18:05 Chalupáři (4)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ se štěnicí
- 21:30 Škoda lásky
- 04:10 Přes nový práh
- 04:50 Víno a zlato na hranici
- 05:15 Vepřové hody
- 05:45 Etiketa (Konverzace)
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rohožka
- 06:40 Vinnetou
- 08:20 Chalupáři (3)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (7)
- 11:55 Zpátky si dám tenhle film
- 12:25 Karel Gott na plese
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Podivná nevěsta
- 13:55 Povídavá pohádka
- 14:20 Povídky malostranské (3)
- 15:25 Zabil jsem Einsteina, pánové
- 18:05 Chalupáři (4)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ se štěnicí
- 21:30 Škoda lásky
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 01:30 Experiment: Zdravie v tabletke
- 02:00 Správy :24
- 02:25 Počasie
- 02:35 Týždeň vo svete
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 04:20 Správy RTVS "N"
- 05:10 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň vo svete
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Z prvej ruky
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 OH 2024 - Cesta do Paríža: Zuzana Rehák-Štefečeková (športová streľba)
- 12:40 OH 2024 - Cesta do Paríža: Nora Jenčušová (cyklistika)
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:25 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri - zostrih
- 17:45 Reportéri - zostrih
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Počasie
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň vo svete
- 01:20 Prokletý Valentýn
- 02:45 Dům na prodej, srdce k odběru
- 05:05 Pinocchio: Skutečný příběh
- 06:50 Martin a Venuše
- 08:40 Kohout na víně 2
- 10:55 Jeden a půl rytíře
- 12:55 2Bobule
- 14:45 Upír junior
- 16:15 Hlas lásky
- 18:35 Doktore?
- 22:25 Vřískot
- 00:25 Soudní síň (Nenávidím otčíma)
- 01:15 Soudní síň (Vše chci zpět)
- 02:05 Krimi
- 02:25 Noviny
- 03:00 Záchranáři v akci
- 03:35 Záchranáři v akci
- 04:15 Skutečné příběhy (Milionový strýc, Vypadněte z mého bytu)
- 05:10 Nové bydlení
- 05:55 Krimi
- 06:15 Noviny
- 06:50 Krimi
- 07:20 Noviny
- 10:55 Dr. Dokonalý (Těžký případ)
- 11:55 Dr. Dokonalý (Srážlivost)
- 12:50 Dědictví (5)
- 16:55 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 V sedmém nebi
- 00:40 Rodinné prípady
- 01:25 Modré z neba
- 06:00 Televízne noviny
- 06:50 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 16:25 Horná Dolná IX (Poistka)
- 17:45 Horná Dolná IX (Darček)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:45 Survivor
- 22:50 Rodinné prípady
- 23:35 Rodinné prípady
- 08:40 Váš dokonalý domov (8)
- 09:45 Rok na farmě (3)
- 12:30 Na chalupě – Austrálie III (4)
- 13:30 Rok na farmě (4)
- 16:35 Váš dokonalý domov II (1)
- 17:40 Utajený šéf – USA XI (9)
- 00:15 Creed
- 02:25 Likvidátor: Znovuzrození
- 04:05 Noční zvířata
- 06:00 Cesta do Betléma
- 07:40 Billy Elliot Muzikál
- 10:25 Jurský park
- 12:30 Září
- 18:00 Kong: Ostrov lebek
- 20:00 Amsterdam
- 22:10 Rod Draka II (3)
- 23:15 Creed II
- 00:50 Julia II (Mořský vlk v listovém těstě)
- 01:35 Bojovník III (7)
- 02:25 Humr
- 04:20 García a García
- 06:00 Dounia a princezna z Aleppa
- 07:15 Muž roku
- 09:10 Panna, nebo orel
- 10:40 Zázračné perníčky
- 14:00 Chuť na lásku
- 15:30 Zakladatel
- 20:10 Potomci lidí
- 22:00 Boratův navázaný telefilm
- 23:35 Veliká II (9)
- 00:00 Uzavřený kruh (6)
- 00:50 Terminator Salvation
- 02:45 Osm hrozných
- 05:30 Před kamerou XXI (22)
- 06:00 Surfařka
- 07:45 Blízko od sebe
- 11:35 Malý Sheldon VII (6)
- 11:55 Malý Sheldon VII (7)
- 12:15 Vlajka smrti (10)
- 12:55 Pravdivý příběh
- 14:35 Blue Beetle
- 16:40 Purpurová barva
- 19:00 Turista II (3)
- 20:00 7500
- 21:30 Julia II (Smažené kuře)
- 22:20 Bojovník III (8)
- 23:10 Rod Draka II (3)
- 00:30 Lék na život
- 02:55 Malá vlna
- 04:35 Lola: Zprávy z budoucnosti
- 06:00 Matrix
- 08:15 List praseti
- 08:35 Když Harry potkal Sally
- 10:10 Palčivé dny
- 12:20 Godzilla
- 14:35 Anti-squat
- 16:10 Když Harry potkal Sally
- 17:45 Matrix
- 20:00 Říše světla
- 22:05 Ricardovi
- 00:15 Karaoke
- 02:00 Mám rád filmy
- 03:40 Nikde v Africe
- 06:00 Věčná dcera
- 07:40 Zkouška
- 09:10 Žít
- 10:55 Mám rád filmy
- 12:35 V přístavu
- 14:25 Blažená samota
- 15:45 Společné lži
- 17:25 Zkouška
- 18:55 Věčná dcera
- 20:30 Smečky
- 22:05 Modrý samet
- 10:30 Beowulf
- 12:35 Smallville (Šaráda)
- 13:30 Smallville (Oběť)
- 14:30 Hranice nemožného (Díl 6)
- 15:25 Hranice nemožného (Díl 7)
- 18:05 Hranice nemožného (Díl 8)
- 19:05 Hranice nemožného (Díl 9)
- 22:05 Nepovedený večírek
- 00:30 Nová dcera
- 02:15 Texaský masakr motorovou pilou 3D
- 03:45 Kosti a skalp
- 06:05 První pes
- 08:05 Poklad pirátů
- 10:00 Čarovné dědictví
- 11:35 Kluci z bronzu
- 13:40 Pád
- 15:35 Modelář
- 17:45 Kon-Tiki
- 20:05 Svět pod hlavou (7)
- 21:15 Svět pod hlavou (8)
- 22:40 Sázka o život
- 00:30 Ve chvíli, kdy se probudíš mrtvý
- 02:00 Komplikované osudy
- 03:30 Mimozemská invaze
- 05:30 VIY: Tajemství dračí pečeti
- 07:30 Asterix a Olympijské hry
- 09:25 Pytel mouky
- 12:50 Jurský masakr
- 14:10 Coco Chanel
- 16:00 Skoro přátelé
- 17:40 Bernie
- 19:20 Vysněný život
- 21:00 Trable Petuniových
- 22:50 Ztracený čas
- 01:30 Barneyho ženy
- 03:40 Přestávka ve vysílání
- 05:05 Krycí jméno Lev
- 06:40 Sammyho dobrodružství 2
- 08:10 Hrdinové
- 09:55 Tygři železnice
- 11:55 Možná řeknu ano
- 13:30 Romantické útočiště
- 14:55 Správný čas žít
- 16:30 Nádech pro lásku
- 18:25 Dárce
- 20:00 Moonfall
- 22:15 Bitva o Hill 60
- 00:25 Přestávka ve vysílání
- 05:00 Průšvihář na útěku
- 06:35 Sniff a létající fantom
- 08:10 Africké safari
- 09:35 Kouzelné maliny
- 10:55 Matčin stín
- 12:35 Šťastný drak
- 14:10 Heidi, děvčátko z hor
- 16:00 Hořko-sladko
- 17:45 Zamračené dny
- 19:40 Bůh masakru
- 21:00 Nestanu se tvojí ženou
- 22:35 Úžasní Ambersonovi
- 00:20 MANSFIELD PARK
- 02:10 Snídaně po sexu
- 03:25 Hodná holka
- 05:35 Leonie
- 07:35 Hospodu vám nedáme
- 15:50 Bobule
- 17:45 Až najdu domov
- 20:00 Hlas lásky
- 00:40 Velo Mysterium
- 00:50 Sea Dragon
- 01:10 Fear and Desire
- 02:10 Ginza Cosmetics
- 03:35 The Overlanders
- 05:05 Rodri
- 05:25 End of Program
- 06:00 Black Dragons
- 07:00 Delightfully Dangerous
- 08:30 Life With Father
- 10:25 New Voices in an Old Flower
- 11:35 Indian
- 12:05 The Admiral Was A Lady
- 13:35 Roaring Abyss
- 15:05 The Chase
- 16:30 The Amazing Adventure
- 17:30 Champagne Safari
- 18:25 Bisho
- 18:50 Kingston Avenue
- 19:35 The Lady Of Musashino
- 22:30 The Gold Rush
- 23:55 The Drowning Goat
- 04:00 THE DONKEY ISLAND
- 05:00 SURROUNDED BY WAVES
- 06:00 THE LEOPARDS NEW SPOTS
- 07:00 THE CONDOR MAN FROM ARGENTINA
- 10:00 ZENITH (EP. 11)
- 10:30 ZENITH (EP. 12)
- 11:00 DIVING OFF CAPE HORN
- 12:00 THE TIGERS FROM SCOTLAND
- 13:00 QUIRKY SCIENCE
- 13:30 QUIRKY SCIENCE
- 13:55 STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
- 16:00 SHATTERED GROUND
- 17:00 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 17:25 OUTTA TOWN ADVENTURES (S3)
- 20:00 GUANO THE ISLAND OF AGONY
- 21:00 NATURE'S FORCE (EP. 05)
- 21:30 NATURE'S FORCE (EP. 06)
- 22:00 THE RESCUE DOGS OF LAKE GARDA
- 23:00 SARAH SHARK (EP. 03)
- 23:30 SARAH SHARK (EP. 04)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 LEGEND OF LAGERFELD (7)
- 15:20 LEGEND OF LAGERFELD (8)
- 15:40 LEGEND OF LAGERFELD (9)
- 16:00 CITY CHIC PARIS
- 17:00 LUXURY LIFE
- 18:00 NEW YORK FASHIONWEEK (12)
- 18:30 NEW YORK FASHIONWEEK (13)
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (33)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (34)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (9)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (10)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (43)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (44)
- 22:00 READY TO WEAR
- 22:30 READY TO WEAR
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (7)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (8)
- 01:35 NEW Extreme IV
- 03:40 Bangkok Fight Night
- 09:30 NEW Deadline 2016
- 21:30 Hip Show S5 EP9
- 21:50 Hip Show S5 EP8
- 00:00 WILD SPIRITS H20 (10)
- 00:30 WILD SPIRITS H20 (11)
- 01:00 GP RACING 2022 (40)
- 01:30 GP RACING 2022 (41)
- 02:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (10)
- 02:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (11)
- 03:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (1)
- 03:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (2)
- 04:00 AUTOSPEED 2019 (12)
- 04:30 AUTOSPEED 2019 (13)
- 05:00 INSIDE SAILING 2020 (4)
- 05:30 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 06:00 CAPE EPIC 2022 (5)
- 06:30 CAPE EPIC 2022 (6)
- 07:00 GP RACING 2022 (40)
- 07:30 GP RACING 2022 (41)
- 10:00 SHIFTING GEARS
- 10:30 SHIFTING GEARS
- 11:00 WILD SURF 2019 (13)
- 11:30 WILD SURF 2019 (14)
- 14:00 BOAT SHOW 4K (15)
- 14:30 BOAT SHOW 4K (16)
- 15:00 SPORTS MAX (39)
- 15:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 16:00 RACEMAX MOTORSPORTS (13)
- 16:30 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 17:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 (6)
- 17:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 22:00 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 22:30 PANAFRICA RALLY 2019
- 23:00 WORLD OF WATERSPORTS (24)
- 23:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 04:25 SOUTH SEAS SPEARO (3)
- 05:15 FIVE NOODLES YOU'VE NEVER SEEN. ASIA'S BEST STREET FOOD.
- 06:00 SHOCKING DELICACY IN AFRICA. HERERO PEOPLE AND THE SMILEY.
- 06:35 BLUE WORLD (MUCK DRIVING IN FLORIDA + ICELAND… THE WORLD'S CLEAREST WATER)
- 07:00 BLUE WORLD 4K SHARK ELECTROSENSORY SYSTEMS + HELMET DIVING + OIL RIGS
- 07:25 BREAKING THE DAY,STREET ARTIST
- 12:40 HOW IT'S MADE (4)
- 13:05 ENDLESS WINTER: SURFING EUROPE (1)
- 14:00 INK THERAPY (7)
- 14:45 INK THERAPY (8)
- 15:30 RVERS (14)
- 15:55 RVERS (15)
- 18:10 PHOTO NUMBER 6 (4)
- 18:55 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SWEET, S3)
- 19:40 DRONE WARS (3)
- 20:35 BLUE WORLD (CAVE TRAINING IN THE BAHAMAS)
- 21:00 WARRIORS FOR WILDLIFE (1)
- 21:55 MAX FOODIE (9)
- 00:00 Bounce & Fun
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box premiere
- 21:00 Fresh Out The Box premiere
- 00:30 Vraždy na výletnej lodi (1)
- 01:20 Chanel, čislo 5 (1)
- 01:50 Sadnite si, prosím (24)
- 02:30 Skutočný príbeh Angeliny Jolie (1)
- 03:30 Let Paríž Kuba (1)
- 04:30 Rommelov poklad (1)
- 05:30 100 rokov Slovan (1)
- 06:30 Zákulisie Letiska v Miami (1)
- 07:25 Vojna vo Vietname (3)
- 08:15 Doslova
- 08:55 2000 rokov antisemitizmu (1)
- 09:55 Téma
- 12:30 Travelistan (21)
- 12:45 Vyrobené na Slovensku (1)
- 13:00 Telenákupné pásmo (3)
- 13:15 Spoločenstvá zvierat (2)
- 14:05 Doslova
- 14:45 Téma
- 15:20 Sadnite si, prosím (25)
- 16:00 Vraždy na výletnej lodi (2)
- 16:50 Vojenskí velikáni (3)
- 17:50 Oceány Afriky (2)
- 18:50 Extrémne stroje - vojenské lietadlá (1)
- 19:40 Doslova
- 20:20 Ľudia sú aj politici (46)
- 21:00 Sadnite si, prosím (25)
- 21:40 Humboltov Prúd (2)
- 00:45 Naše zprávy
- 00:55 VIP svět
- 01:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Yvetta Kornová
- 08:35 Klenot.TV
- 12:10 Kašpárku, vař! (Banánový koláč)
- 12:40 Babica vs. Sapík
- 13:30 Tajemství Stelly Zázvorkové
- 14:25 Tajemství Vladimíra Menšíka
- 15:20 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Jak to dopadlo!?
- 17:30 Nebezpečné vztahy live
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Láska na Novém Zélandu
- 22:10 Nalezená pravda
- 04:20 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:10 Soudce Alexandr
- 14:15 Soudkyně Barbara
- 15:25 Soudce Alexandr
- 16:35 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Pašák (1)
- 22:05 El Chapo III (1)
- 23:00 Intim s Heidi Janků
- 00:05 Nebezpečné vztahy live
- 01:00 Babica vs. Sapík
- 01:50 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:55 Klenot.TV
- 13:05 Live Teleshopping
- 18:10 Babica vs. Sapík
- 19:00 U tebe nebo u mě
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 04:10 Na vysoké noze: Michaela Nosková
- 04:40 Sdílejte než to smažou...: Potraviny se žabičkami
- 05:15 Pozor vlak
- 05:50 Kutilové: Prkýnko ke grilu
- 06:25 Medx talks: Mgr. Petra Holubová
- 06:45 Žijí mezi námi: Hans Korbel
- 07:00 Týden z jihu Čech
- 07:20 Hasiči: informace a zajímavosti o činnosti HZS
- 07:40 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 08:05 Valašský zpravodaj
- 08:15 Magazín z Orlickoústecka
- 08:35 Magazín ze Strakonicka
- 08:50 Vtipkování: Heidi Janků
- 09:25 To nejlepší z Dobrého večera s A11
- 21:00 Mladý Svět: Jan Kříž
- 21:55 Vtipkování: Heidi Janků
- 00:05 Dcera nejlepšího kamaráda
- 01:30 Middletonská romance
- 03:05 Ztracený svět (3)
- 03:50 Ztracený svět (4)
- 04:35 Ztracený svět (5)
- 05:20 Totalcar (1)
- 06:15 Seriálový tip (1)
- 06:35 Ztracený svět (5)
- 07:40 Ztracený svět (6)
- 12:05 MacGyver (7)
- 13:00 MacGyver (8)
- 13:55 MacGyver (9)
- 14:45 MacGyver (10)
- 15:40 Monte Carlo
- 17:50 Assassin’s Creed
- 20:00 Hra na hraně
- 21:45 Dcera nejlepšího kamaráda
- 23:35 Assassin’s Creed
- 00:00 Ztracený svět (21)
- 00:55 Ultrafialoví II (12)
- 01:55 Ultrafialoví II (1)
- 02:45 Totalcar II (1)
- 03:10 Totalcar II (2)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena (21)
- 10:00 Xena (22)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 A-Team (13)
- 14:05 A-Team (14)
- 15:10 A-Team II (1)
- 16:15 A-Team II (2)
- 17:20 A-Team II (3)
- 22:10 Námořní vyšetřovací služba XVI (20)
- 23:05 Xena (23)
- 00:10 Zelenáč III (10)
- 01:05 Zelenáč III (11)
- 02:00 Zelenáč III (12)
- 02:45 Brousko III (66)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Brousko III (65)
- 12:10 Teleshop (1)
- 12:25 Brousko III (66)
- 13:30 Návrat do života II (12)
- 14:45 Návrat do života II (13)
- 15:55 Zelenáč III (13)
- 16:55 Zelenáč III (14)
- 17:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (1)
- 18:45 Návrat do života II (13)
- 19:55 Profil zločinu II (1)
- 21:00 Profil zločinu II (2)
- 22:05 Profil zločinu II (3)
- 23:05 Brousko III (67)
- 01:40 Anarchisti
- 03:25 Route Irish
- 12:10 Renoir
- 14:10 Na Mléčné dráze
- 16:20 Nocturama
- 18:35 Letní sen
- 20:15 Pyroman
- 22:00 Obchod pro sebevrahy
- 23:25 Anarchisti
- 00:00 O bozích a lidech
- 02:05 Rimini
- 04:10 O bozích a lidech
- 08:30 Emigranti
- 11:05 Brankář
- 15:15 Ztracené Iluze
- 19:55 Tralala
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Divočák)
- 06:05 Kikirikí
- 06:20 Sníček (7)
- 06:30 Zabij nudu!
- 06:35 Staré pověsti české (11)
- 06:50 Bílý tesák (Narození)
- 06:55 Já Baryk (Já Baryk a můj čáp)
- 07:10 O Dorotce (Dorotka a pštros)
- 07:20 Mach a Šebestová (Páni tvorstva)
- 07:35 O Mikešovi (Mikeš na hruškách)
- 07:40 Pojďte pane, budeme si hrát (Nazdar, kedlubny)
- 07:55 Broučci (Do nebíčka - do peklíčka)
- 10:15 Třetí skoba pro Kocoura
- 11:40 Kinosál
- 12:00 Zlatá Kateřina
- 14:00 Šakalí léta
- 16:00 Osud jménem Kamila
- 17:40 Kinosál
- 20:00 Setkání v červenci
- 21:30 Lev a písnička
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Železný dědek
- 23:25 Filmové minuty
- 23:40 Teleshopping
- 00:25 Biblické záhady (Hřebíky kříže)
- 01:05 První civilizace (Náboženství)
- 02:00 Pouště a lidé (Vnitrozemí Austrálie)
- 02:50 Svět duchů (Lord Eldon)
- 03:35 Bitva o Británii
- 10:20 Pouště a lidé (Vnitrozemí Austrálie)
- 11:50 Historie Pompejí
- 16:45 Skutečné létající talíře
- 13:00 Velký mor roku 1666 (3)
- 14:15 Teleshopping
- 15:20 Za Werichem na Kampu
- 20:00 Tutanchamonova kletba
- 21:05 Neznámé památky
- 21:40 Počátky válečných vůdců
- 01:45 Babylon A.D.
- 03:20 Naprostá sebedůvěra
- 04:50 Close Up III (2)
- 05:15 Close Up III (6)
- 05:45 Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness
- 05:50 Zoom In - Thor: Love and Thunder
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes
- 06:10 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Creatures
- 06:25 Close Up III (7)
- 07:00 Close Up III (15)
- 07:30 Nestanu se tvojí ženou
- 11:00 Bílá paní
- 14:20 Hádej kdo?
- 16:10 40 dnů a 40 nocí
- 17:50 Po čem ženy touží
- 20:00 Revenant Zmrtvýchvstání
- 22:20 Oko za oko
- 23:55 Resident Evil: Odveta
- 04:00 Stíny minulosti
- 05:30 Close Up III (13)
- 06:00 Rok jedna
- 07:50 Zelňačka
- 09:50 Galaxy Quest
- 11:35 Kdyby tisíc klarinetů
- 13:55 Hunger Games
- 16:15 Nečistá hra
- 18:15 Mejdan v Las Vegas
- 20:00 Bod zlomu
- 22:00 Torrente: Blbec jménem zákona
- 23:40 Prvotní vztek
- 01:10 Comedy Club IV (3)
- 01:40 Comedy Club IV (4)
- 02:10 Svatba na Jamajce
- 08:25 Tučňáci z Madagaskaru II (34)
- 08:55 Spongebob v kalhotách (15)
- 09:25 Spongebob v kalhotách (16)
- 09:55 Spongebob v kalhotách (17)
- 10:25 Spongebob v kalhotách (18)
- 10:55 Spongebob v kalhotách (19)
- 11:25 Spongebob v kalhotách (20)
- 11:55 Burani ve městě
- 13:50 Lítám v tom
- 16:00 Spongebob v kalhotách
- 17:55 Ježek Sonic
- 20:00 Lásce na stopě
- 22:00 Nájemník na zabití
- 23:40 Comedy Club IV (8)
- 04:00 Off The Grid (Wild Atlantic Way 2, Ireland)
- 04:30 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Nagtibba)
- 05:00 Backpack (Acre, Israel)
- 05:30 Xplore Philippines (Cebu)
- 06:00 Quest (Delhi 3, India)
- 06:30 Viajar Mexico (Campeche, Mexico)
- 07:00 Off The Grid (Wild Atlantic Way 3, Ireland)
- 07:30 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Kanatal)
- 08:00 Backpack (Nazareth, Israel)
- 08:30 The Savvy Nomad (Bangkok)
- 09:00 Quest (Amritsar, India)
- 09:30 Viajar Mexico (Merida, Mexico)
- 14:00 Backpack (Eilat, Israel)
- 14:30 The Savvy Nomad (Chiang Rai)
- 15:00 Quest (Rewa, India)
- 15:30 Viajar Mexico (Tulum, Mexico)
- 16:45 Gladiátoři (Napajedlo)
- 17:40 Gladiátoři (Divoké pobřeží)
- 20:25 Evoluce Země (Země)
- 21:20 Evoluce Země (Ostrovy)
- 22:15 Evoluce Země (Žár)
- 23:10 Gladiátoři (Napajedlo)
- 04:25 Chris Hemsworth na pláži žraloků
- 05:11 Království opů: Bitevní linie
- 06:00 Australský kovboj III (Místo lovu I.)
- 06:21 Australský kovboj III (Místo lovu II.)
- 06:42 Australský kovboj III (Krokodýli u řeky)
- 07:04 Skvělá farma doktora Pola (Přichází zima)
- 07:25 Skvělá farma doktora Pola (Chyťte ovečky)
- 07:46 Něco mě kouslo! (Kde je máma?)
- 08:28 Tajemství chobotnic (Myslitelé)
- 09:10 Super útesy
- 09:53 Něco mě kouslo! (Kde je máma?)
- 00:00 Narkobaroni a jejich pád (Cíl číslo jedna)
- 00:45 Továrna na jídlo V (Jídlo na palubě)
- 01:08 Továrna na jídlo V (Dobrou chuť!)
- 01:30 Továrna na jídlo V (Rudé potěšení)
- 01:52 Továrna na jídlo V (Dobře promazaná kolínka)
- 02:15 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (5)
- 03:00 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (6)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou IV (Výbuch v ropné rafinérii)
- 00:05 Vražedný národ II (4)
- 00:45 Tragédie v na stadionu Heysel (5)
- 01:40 Auta snů pod lupou (5)
- 02:30 Záchranáři - Norsko (1)
- 02:55 Vražedný národ II (4)
- 03:35 Sedmihradsko - za sikulskou branou (1)
- 08:55 S tátou kolem světa III (3)
- 09:20 S tátou kolem světa III (4)
- 09:45 Jak je vidí ptáci (3)
- 14:10 Poslední dny Pompejí (1)
- 15:10 Poslední dny Pompejí (2)
- 18:25 Leopardice (Náhlá smrt)
- 19:20 Hyeny čabrakové
- 22:50 Honba za deštěm (1)
- 23:40 Pokořit divočinu (Nervy z oceli)
- 04:00 Lovci odpadu XIV (1)
- 05:00 Lovci odpadu XIV (2)
- 06:00 Jak se to dělá VIII (Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry)
- 06:30 Jak se to dělá IX (Plné obruče/Tvarohový koláč/Pádlo pro kánoe/Glóbusy)
- 07:00 Jak se to dělá IX (Bumerangy/Rožně na opékání/Pinballové stoly/Přerušovaná blesková světla)
- 07:30 Jak se to dělá IX (Dřevěné misky/Řetězové pily/Tvarované bramborové lupínky)
- 12:00 Lovci odpadu XIII (7)
- 13:00 Lovci odpadu XIII (8)
- 00:00 Italská klinika pro obézní II (1)
- 01:00 Beďarová doktorka: Praskance V (Praskance: Problém s ušima)
- 02:00 Můj velký tlustý a báječný život VII (Svatební zvony zvoní)
- 02:50 Můj velký tlustý a báječný život VII (Vztah na dálku)
- 03:40 Můj velký tlustý a báječný život VII (Proklouznutí mezi prsty)
- 00:00 Je to Havaj IX (Novomanželé se stěhují na Oahu)
- 00:30 Je to Havaj IX (Ze svetrů do bikin na Oahu)
- 01:00 Život na Bahamách IV (Od ruchu ke klidu)
- 01:30 Život na Bahamách V (Něčeho se musíte vzdát)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Minnesotské miliony)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Milionoví sourozenci)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIII (Spontánní zastávka)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLIV (Sny o San Diegu)
- 00:17 Pravidla farmy 5: Poklady v podkroví (6)
- 00:40 Kuchyně 13: Budeme grilovat (8)
- 01:25 Průkopnice 27: Domov sladký domov (8)
- 01:47 Průkopnice : Domov 27: Pálivé a ještě více pálivé (9)
- 02:10 Průkopnice : Doma 27: Máma to zná nejlíp (10)
- 02:32 Průkopnice : Domov 27: Příběh o 4 večeřích (11)
- 02:55 Průkopnice : Doma 27: Večeře od začátku do konce (12)
- 03:17 Průkopnice : Doma 27: Jídla na ven (13)
- 03:40 Průkopnice 17: Nedělní oběd u prarodičů (6)
- 04:02 Průkopnice 17: Snazší slavnostní večeře (7)
- 04:25 Průkopnice 17: Snídaně, oběd, večeře (8)
- 04:47 Průkopnice 17: Co přinést na večírek (9)
- 05:10 Pravidla farmy 5: Rychlovky na farmě (5)
- 05:35 Pravidla farmy 5: Poklady v podkroví (6)
- 06:00 Kuchyně 13: Letní variace (9)
- 06:45 Oslavy se šéfkuchařkou Nti 1 (9)
- 07:10 Banket: Nesplnitelný úkol 9: Tropické blesky (3)
- 07:55 Banket: Nesplnitelný úkol 10: Život na ostrově (1)
- 00:40 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Kdy nastane apokalypsa?)
- 01:25 Záhady největších pokladů světa III (Ztracená keška Cornwallis)
- 02:10 Válka skladů V (Záře)
- 02:35 Válka skladů V (To je můj Jerry)
- 03:00 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Oblíbená místa UFO)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Chvíle odhalení)
- 00:00 On Tour (Arctica)
- 00:27 Vista Point (Buenos Aires)
- 00:54 Planet Terra (Opatija)
- 01:00 Vista Point (Metropolis Wien)
- 01:27 Nature Wonders (Monument Valley)
- 01:38 Planet Terra (Meiji Mura)
- 01:43 Global Treasures (Kykkos)
- 01:54 Planet Terra (Portofino)
- 02:00 Esovision (Caribbean Dreams)
- 02:27 Global Treasures (Malbork Castle)
- 02:38 Planet Terra (Sagaing)
- 02:43 Global Treasures (Izola)
- 02:54 Planet Terra (Victoria Falls)
- 03:00 Nature Parks (Tatry NP)
- 03:48 Nature Wonders (Gal Chuluu)
- 04:00 7 Days (Islas Canarias)
- 04:53 Planet Terra (Glaumbaer)
- 05:00 Global Treasures (Kandy)
- 05:12 Vista Point (Istanbul)
- 05:38 Global Treasures (Schloss Neuschwanstein)
- 05:50 Modern Times Wonders (Canadian Railway)
- 06:00 7 Days (Namibia)
- 06:53 Planet Terra (Bonaire)
- 07:00 Nature Parks (Monte Etna)
- 07:30 Vista Point (Yunnan)
- 08:00 On Tour (Wachau Cruise)
- 08:29 Vista Point (Mumbai)
- 08:55 Planet Terra (Kobenhavn)
- 09:00 Vista Point (Palma de Mallorca)
- 09:27 Global Treasures (Malacca)
- 09:38 Planet Terra (Gyoer)
- 09:43 Global Treasures (Pompeii)
- 09:54 Planet Terra (Hue)
- 10:00 Doc Time (Rock Churches in Tigray)
- 10:48 Global Treasures (El Escorial)
- 11:00 Terra Mystica (Stonehenge)
- 11:27 Nature Wonders (Capitol Reef)
- 11:38 Planet Terra (Paro)
- 11:43 Global Treasures (Trogir)
- 11:54 Planet Terra (Chuquicamata)
- 14:00 On Tour (The Kings Way)
- 14:27 Nature Wonders (Awash Park)
- 14:38 Planet Terra (Jokhang)
- 14:43 Global Treasures (Bern)
- 14:54 Planet Terra (Great Wall)
- 15:00 Vista Point (Apulia)
- 15:27 Global Treasures (Yazd)
- 15:38 Planet Terra (Dinkelsbuehl)
- 15:43 Global Treasures (Chavin de Huantar)
- 15:54 Planet Terra (Parque Nacional Cajas)
- 16:00 Global Treasures (Olomouc)
- 16:12 Vista Point (Seoul)
- 16:39 Regio (Advent am Woerthersee)
- 16:50 Global Treasures (Turku)
- 17:00 On Tour (Mukuba Express)
- 17:29 Vista Point (Costa del Sol)
- 17:55 Planet Terra (Red Sea)
- 18:00 7 Days (Brasil)
- 18:55 Planet Terra (Telc)
- 19:00 Vista Point (Riga)
- 19:27 On Tour (Lan Na)
- 19:54 Planet Terra (Oeland)
- 20:00 Global Treasures (Samarqand)
- 20:12 Vista Point (Oslo)
- 20:38 Global Treasures (Bali)
- 20:50 Nature Wonders (Hohe Tauern)
- 21:00 Cosmos Global (Historic Germany)
- 21:53 Planet Terra (Orkhonii Khundii)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Olympijské hry
- 00:30 Olympijské hry
- 01:30 Olympijské hry
- 02:00 Lezení
- 03:30 Formule
- 04:30 Cyklistika
- 07:00 Snooker
- 08:30 Cyklistika
- 10:00 Horská kola
- 10:30 Horská kola
- 12:45 Cyklistika
- 18:30 Cyklistika
- 19:30 Cyklistika
- 20:30 Závody GT
- 21:15 Horská kola
- 22:00 Cyklistika
- 23:00 Horská kola
- 01:15 Tenis
- 03:15 Fotbal: Al-Hilal - Al-Nassr
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Box: Naoya Inoue - Luis Nery
- 01:00 Plážová házená
- 02:00 Plážová házená
- 03:00 Box: Shakur Stevenson - Artem Harutyunyan
- 06:00 Box: TOP 25 KO 3/2
- 07:30 Superenduro, sestřih, Francie
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Plážová házená
- 10:00 Plážová házená
- 11:00 Televizní nákupy
- 15:00 Box: Tysonovy největší údery
- 15:30 Házená
- 17:15 Házená
- 19:00 Plážová házená
- 20:00 Plážová házená
- 21:00 Box: TOP 25 KO 3/1
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 The Loop 110
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Veneto Open
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Karate 1 Premier League - Cairo 2024
- 00:00 Sedm nejrychlejších (49)
- 00:10 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (50)
- 00:15 Garáž 21 (51)
- 00:40 Zprávy (52)
- 00:45 Poklady v garáži (53)
- 01:15 Poklady v garáži (54)
- 01:45 Zpětný chod: Toyota Supra A70 (55)
- 02:00 Jiliny plechové klenoty: VW Golf Country (56)
- 02:15 Rychlé kolo: Seat Ibiza Cupra (57)
- 02:45 Drag Race: Audi - Power-Pumper z Ingolstadtu (58)
- 03:15 Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (59)
- 03:45 Blochovy rozbory (60)
- 04:35 Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (61)
- 04:45 Milujeme auta (62)
- 05:15 Rychlé kolo: Peugeot RCZ-R (1)
- 05:40 Rychlé kolo: Brabus SL 850 (2)
- 06:10 Rychlé kolo: Jaguar XFRS (3)
- 06:40 Zprávy (4)
- 06:45 Moove - mobilita zítřka (5)
- 07:15 Blochovy rozbory (6)
- 07:40 Blochovy rozbory (7)
- 08:05 Přednost v jízdě: Smart #3 (8)
- 08:20 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (9)
- 08:40 Test automobilu: Aiways U6 Prime (10)
- 08:45 Přednost v jízdě: DS 7 (11)
- 09:00 Sedm nejrychlejších (12)
- 09:10 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (13)
- 09:15 Garáž 21 (14)
- 09:45 Poklady v garáži (15)
- 18:10 Blochovy rozbory (34)
- 18:35 Přednost v jízdě: Smart #3 (35)
- 18:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (36)
- 19:10 Test automobilu: Aiways U6 Prime (37)
- 19:15 Přednost v jízdě: DS 7 (38)
- 19:30 Zprávy (39)
- 19:35 Sedm nejrychlejších (40)
- 19:45 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (41)
- 19:50 Garáž 21 (42)
- 00:00 Noční program
- 09:00 BMW International Open
- 13:00 BMW International Open
- 18:00 BMW International Open
- 19:00 International Series Morocco
- 00:00 Fish Mine S2 (4. Dobrodružství - Öttevény)
- 00:30 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 1.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 01:00 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 2.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 01:30 Nový muškař (16)
- 02:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 1.díl)
- 02:30 Péter Pál Halmi (Na stopě maďarského jelena na Novém Zélandu 1.díl)
- 03:00 Péter Pál Halmi (Na stopě maďarského jelena na Novém Zélandu 2.díl)
- 03:30 IBCC 2024 (1)
- 04:00 IBCC 2024 (2)
- 04:30 Jarní probouzení (Feeder s Don Carp Baits)
- 05:00 Balázs Hajba (Poprvé pod africkým nebem 1.díl)
- 05:30 Balázs Hajba (Poprvé pod africkým nebem 2.díl)
- 06:00 Balázs Hajba (Poprvé pod africkým nebem 3.díl)
- 06:30 Rybolov bez hranic (Boilies nebo method?)
- 07:00 SEDO Fishing (Tmaví kapři opuštěného důlního jezera)
- 07:30 Fish Mine S2 (4. Dobrudružství - Erdősmecske)
- 14:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 1.díl)
- 14:30 Péter Pál Halmi (Na stopě maďarského jelena na Novém Zélandu 1.díl)
- 15:00 Péter Pál Halmi (Na stopě maďarského jelena na Novém Zélandu 2.díl)
- 15:30 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 1.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 18:00 Feedermánie (Co, kdy a jak)
- 18:30 Lov v Altaji
- 19:00 Ödön Blaumann (Muflon)
- 19:30 DOVIT (Lov karasů s method feederem)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko Chart
- 12:00 Óčko hity
- 13:00 UŽÍT MALTU II
- 13:10 Óčko hity
- 14:00 Radio Top 30
- 16:00 New Music Radar
- 16:25 Óčko hity
- 17:00 Top 4 Óčko chart
- 17:15 Óčko hity
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Gamingmania
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O black spotify Czech list
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Naked Attraction Poland
- 23:00 Naked Attraction Poland
- 23:30 Naked Attraction Poland
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko Chart
- 12:00 Óčko hity
- 13:00 UŽÍT MALTU II
- 13:10 Óčko hity
- 14:00 Radio Top 30
- 16:00 New Music Radar
- 16:25 Óčko hity
- 17:00 Top 4 Óčko chart
- 17:15 Óčko hity
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Gamingmania
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O black spotify Czech list
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Naked Attraction Poland
- 23:00 Naked Attraction Poland
- 23:30 Naked Attraction Poland
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Best of THE BEATLES
- 11:00 #Pošlikoment
- 12:00 Největší hity
- 15:00 UŽÍT MALTU II
- 15:10 Největší hity
- 17:00 90’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 19:00 Remastery
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Best of THE BEATLES
- 11:00 #Pošlikoment
- 12:00 Největší hity
- 15:00 UŽÍT MALTU II
- 15:10 Největší hity
- 17:00 90’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 19:00 Remastery
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres TOP
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres OLDSCHOOL
- 22:00 Expres NITE
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres TOP
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres OLDSCHOOL
- 22:00 Expres NITE
- 01:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 CZECH SPOTIFY LIST
- 12:00 CHILLIN’
- 14:00 O BLACK LIST
- 15:00 CHILLIN’
- 16:00 TRIPLESHOT
- 16:10 CHILLIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:50 Zvěřinec (15)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (111)
- 07:25 Nespoutaný anděl (43)
- 08:20 Nespoutaný anděl (44)
- 09:20 Kvíz, please! (15)
- 10:20 Top Relax
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (125)
- 15:55 Wolffův revír (65)
- 16:55 Stefanie (21)
- 17:55 Stefanie (22)
- 18:55 Nespoutaný anděl (45)
- 19:55 Nespoutaný anděl (46)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 BACKSTAGE
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 01:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Regenerace
- 23:00 Retro love
- 04:18 Messiaen: Quartet for the End of Time - Renaud Capuçon, Kian Soltani
- 05:12 InterMezzo
- 06:00 James Francies - Festival International de Jazz de Montréal (James Francies (piano, keyboards))
- 07:00 Samara Joy - Festival International de Jazz de Montréal (Samara Joy (vocals))
- 07:54 Cécile McLorin Salvant at the Festival International de Jazz de Montréal (Cécile McLorin Salvant (vocals))
- 00:00 Slash & Myles Kennedy & The Conspirators
- 01:27 Radiohead
- 02:22 lovelytheband
- 02:43 Various Artists
- 03:00 Duran Duran
- 04:26 Of Monsters and Men
- 05:24 Evanescence
- 06:49 Various Artists
- 07:02 Seal
- 08:03 Paul Simon
- 09:39 Various Artists
- 10:00 Depeche Mode
- 10:23 Depeche Mode
- 11:59 The Moody Blues
- 13:54 Various Artists
- 14:01 Duran Duran
- 15:28 Of Monsters and Men
- 16:26 Evanescence
- 17:50 Various Artists
- 18:00 Yes
- 20:01 Alice In Chains - Alice in Chains
- 21:14 Mariah Carey
- 22:34 The Strokes
- 23:35 The Veronicas
- 23:50 Various Artists
- 00:15 K popukání XXXI (9)
- 00:40 K popukání XXXI (10)
- 01:00 Jersey Shore: Rodinná dovolená VII (11)
- 01:50 Jersey Shore Family Vacation VII (12)
- 02:40 K popukání XXXIII (35)
- 03:00 K popukání XXXIII (36)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 MTV Top 20
- 07:15 M is for Music
- 10:00 World Stage Marshmello
- 10:25 World Stage: Tom Grennan
- 10:50 Výzva: Souboj hvězd (7)
- 11:30 Výzva: Souboj hvězd (8)
- 16:40 Catfish: Láska online VII (11)
- 17:25 Mistr jehly XIV (10)
- 20:30 K popukání XXXV (32)
- 20:50 K popukání XXXV (33)
- 21:15 K popukání XXXV (34)
- 21:40 K popukání XXXV (35)
- 03:00 Party Hits!
- 07:00 MTV Top 20
- 08:00 Weekend Hitlist
- 13:00 Weekend Hitlist
- 15:00 Superstar DJs!
- 16:00 Top 50 Eurodance Hits!
- 19:00 Today's Top Hits
- 20:00 Worldwide Hits!
- 00:00 Get The Party Started!
- 05:00 MTV Dancefloor Chart: 2005
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Chillout Zone
- 17:00 Dance Vs R&B! Top 40
- 20:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Crazy In Love!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 LIVE KLUB-Petr Kolář
- 11:48 TELESHOPPING
- 12:03 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM KLUB - PARÁDA 21
- 22:27 PREMIUM PARTY
- 00:40 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 RANNÍ POZDRAV
- 08:25 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 08:55 COUNTRY RÁNO
- 09:35 ABECEDA naruby
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:50 CHVILKA S...
- 14:10 MOJE ŘEMESLO
- 14:30 LÉTO S MUZIKOU
- 16:15 ŠLÁGR SILVESTRY
- 16:40 ŽIVOT JE JÍZDA
- 18:05 ČAS PRO LEGENDU
- 18:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 19:50 NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY
- 20:20 POJĎTE SNÍT...
- 23:40 NA DOBROU NOC
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 05:15 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 06:10 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 09:30 ŠLÁGR MARKET
- 10:35 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 11:20 CHVILKA S...
- 11:50 HARMONIKY
- 12:30 ČAS NA DECHOVKU
- 13:45 ŠLÁGR MARKET
- 15:00 POP A ZÁBAVA
- 15:25 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 16:15 TELESHOPPING
- 16:30 COUNTRY
- 17:15 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 17:50 ŠLÁGR MARKET
- 18:55 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 19:25 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 20:15 ŠLÁGR SILVESTRY
- 21:05 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:00 Gumballův úžasný svět (Ponožka)
- 00:15 Gumballův úžasný svět (Génius)
- 00:25 Gumballův úžasný svět (Knír)
- 00:40 Gumballův úžasný svět (Rande)
- 00:50 Gumballův úžasný svět (Klub)
- 01:05 Gumballův úžasný svět (Hůlka)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Detektiv)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Souboj)
- 01:50 Gumballův úžasný svět IV (Kompilace)
- 02:00 Gumballův úžasný svět IV (Pohroma)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Návrat)
- 02:25 Gumballův úžasný svět V (Historky)
- 02:35 Gumballův úžasný svět V (Kamarád)
- 02:45 Gumballův úžasný svět V (Nuda)
- 02:55 Gumballův úžasný svět V (Vize)
- 03:05 Gumballův úžasný svět V (Volba)
- 03:20 Gumballův úžasný svět V (Kód)
- 03:30 Gumballův úžasný svět V (Test)
- 03:40 Gumballův úžasný svět V (Výběr)
- 03:50 Gumballův úžasný svět V (Háček)
- 04:00 Gumballův úžasný svět V (Rozruch)
- 04:10 Gumballův úžasný svět V (Zprávy)
- 04:20 Gumballův úžasný svět V (Váza)
- 04:30 Gumballův úžasný svět V (Ollie)
- 04:45 Gumballův úžasný svět V (Brambora)
- 04:55 Gumballův úžasný svět V (Čaroděj)
- 05:05 Gumballův úžasný svět V (Konzole)
- 05:15 Gumballův úžasný svět II (Lebka)
- 05:25 Gumballův úžasný svět V (Svoboda)
- 05:35 Gumballův úžasný svět V (Dvojníci)
- 05:45 Gumballův úžasný svět V (Přátelé)
- 06:00 Craig od potoka (Vypusť zvíře)
- 06:10 Craig od potoka (Ztraceni ve stoce)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! V (To bys tam musela být)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! V (Velká katastrofa)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! V (Dámská jízda, část 1)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! V (Dámská jízda, část 2)
- 07:20 Bakugan (Pravidla jsou nuda)
- 07:30 Bakugan (Hrst zlata)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty II (Pollyina nová posádka)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty II (Návštěva u Lesorožky)
- 08:15 Gumballův úžasný svět II (Virus)
- 08:25 Gumballův úžasný svět II (Poník)
- 08:35 Gumballův úžasný svět II (Bouřka)
- 08:50 Gumballův úžasný svět II (Sen)
- 09:00 Gumballův úžasný svět II (Podržtaška)
- 09:20 Gumballův úžasný svět II (Hrdina)
- 09:30 Gumballův úžasný svět II (Fotka)
- 09:45 Gumballův úžasný svět II (Náramek)
- 10:00 Gumballův úžasný svět II (Lekce)
- 10:15 Gumballův úžasný svět II (Hranice)
- 10:25 Gumballův úžasný svět II (Hra)
- 10:40 Gumballův úžasný svět II (Slib)
- 10:55 Gumballův úžasný svět II (Hlas)
- 11:03 Lamput III (Paruka)
- 11:15 Gumballův úžasný svět II (Magič)
- 11:25 Gumballův úžasný svět II (Hrad)
- 11:40 Gumballův úžasný svět II (Videokazeta)
- 11:55 Gumballův úžasný svět II (Svetry)
- 12:10 Gumballův úžasný svět II (Internet)
- 12:20 Gumballův úžasný svět II (Plán)
- 12:35 Gumballův úžasný svět II (Svět)
- 12:45 Gumballův úžasný svět II (Finále)
- 13:05 Gumballův úžasný svět III (Děti)
- 13:15 Gumballův úžasný svět III (Fanynka)
- 13:25 Lamput IV (Doktorský gang)
- 13:40 Craig od potoka IV (Bernard od potoka - část 1.)
- 13:50 Craig od potoka IV (Bernard od potoka - část 2.)
- 14:05 Craig od potoka IV (Tápání ve tmě)
- 14:15 Craig od potoka IV (Být zas cool)
- 14:30 Totální Dramarama (Epizoda 28)
- 14:40 Totální Dramarama (Epizoda 29)
- 14:55 Totální Dramarama (Epizoda 30)
- 15:05 Totální Dramarama (Epizoda 31)
- 15:10 Lamput IV (Knihovna)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! III (Oregonská stezka)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! III (Jen tak si hovět)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! III (Jo!)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! III (Jízda na drakovi)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Moderní rodina doby kamenné)
- 16:25 Mezi námi medvíďaty (Leďák géniem)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Slavnostní den)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Lesorožka)
- 17:05 Lamput III (Přenosový paprsek)
- 17:15 Pan Magoo (Kletba pyramidy)
- 17:20 Pan Magoo (Potápění)
- 17:30 Pan Magoo (Žralok!)
- 17:45 Craig od potoka IV (Mistři švihadel)
- 17:55 Craig od potoka IV (Kovboj a Marie)
- 18:05 Craig od potoka IV (Srážka kol)
- 18:20 Craig od potoka IV (Prokleté slovo)
- 18:30 Craig od potoka IV (Craigík a Sliz-továrna)
- 18:45 Ben 10 III (Němý na Seině)
- 18:55 Ben 10 III (Oddělené póly)
- 19:05 Ben 10 III (Hra na pravdu)
- 19:25 Totální Dramarama (Haroldova nindžazkouška)
- 19:35 Totální Dramarama (Na hanbě na doživotí)
- 19:44 Lamput IV (Každý potřebuje přítele)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! II
- 20:05 Mladí Titáni do toho! II
- 20:15 Mladí Titáni do toho! II
- 20:35 Bakugan (Osamocený MOD)
- 20:45 Bakugan (Vrhat stín)
- 21:00 Gumballův úžasný svět (Opice)
- 21:10 Gumballův úžasný svět (Poltergeist)
- 21:25 Gumballův úžasný svět (Výprava)
- 21:35 Gumballův úžasný svět (Lžíce)
- 21:55 Gumballův úžasný svět (Auto)
- 22:05 Gumballův úžasný svět (Kletba)
- 22:20 Gumballův úžasný svět (Mikrovlnka)
- 22:30 Gumballův úžasný svět (Stíhačka)
- 22:45 Gumballův úžasný svět (Helma)
- 22:55 Gumballův úžasný svět (Bitka)
- 23:10 Gumballův úžasný svět (Konec)
- 23:25 Gumballův úžasný svět (DVD)
- 23:40 Gumballův úžasný svět II (Rytíři)
- 23:50 Gumballův úžasný svět II (Kolos)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Shock!)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Primitive Activities)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (Cabin On Ice)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings III (Return Of The Beloved Being)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings III (Masked Powers)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings III (Roaring Lemmings)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings III (Mini Troubles)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables II (Dish of Doom)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables II (Be Strong, Chep)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables II (The Lakemoss Monster)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables II (The Answer is Starmush)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Buzz In)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Snow Cap)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Tweety-Go-Round)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Stories)
- 02:50 Batwheels (Bam's Upgrade)
- 03:00 Batwheels (Stop That Ducky!)
- 03:15 Batwheels (Keep Calm and Roll On)
- 03:25 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 03:35 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings (Grizzy The Wizard)
- 04:00 Grizzy and The Lemmings (Moonwalk Bear)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (Camping in the Wild)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (Carried Away Bear)
- 04:25 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Board)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings II (Ice and Bears)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (High-Risk Driving)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings II (Fountain of Bear Youth)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Sandy Tidies Up)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz (Cooking Up Some Magic)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz (Copy Cat)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz (Snow Place Like Home)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz (Mirror Madness)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz (Everything's Coming Up Poppies)
- 06:00 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 06:10 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 06:30 Mr Bean: The Animated Series III (Bed Bean)
- 06:40 Mr Bean: The Animated Series III (Spa Day)
- 07:00 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Quest for the Rainbow Stone)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (Lemmings Constellation)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (Spinning Lemmings)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Polar Super Star)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (My Friend The Penguin)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Shock!)
- 08:10 The Tom and Jerry Show II (Pain for Sale)
- 08:15 The Tom and Jerry Show II (Return to Sender)
- 08:30 The Tom and Jerry Show II (Home Insecurity)
- 08:35 The Tom and Jerry Show II (Tom-Fu)
- 08:45 The Tom and Jerry Show II (Jerry Rigged)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (Neighbourly Bean)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (Nurse!)
- 09:30 Mr Bean: The Animated Series (Dead Cat)
- 09:40 Mr Bean: The Animated Series (Supertrolley)
- 09:55 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Quest for the Rainbow Stone)
- 10:20 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Haunted Garage)
- 10:30 Silly Sundays (The Package)
- 10:35 Silly Sundays (Windy Day)
- 10:45 Silly Sundays (Hand Me Downs)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings III (Polar Super Star)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings III (My Friend The Penguin)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Shock!)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (Primitive Activities)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Cabin On Ice)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Return Of The Beloved Being)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (Masked Powers)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Taz Recycle)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Batty Kathy)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (Birds of a Feather)
- 12:35 The Tom and Jerry Show (Vampire Mouse)
- 12:55 The Tom and Jerry Show II (The Paper Airplane Chase)
- 13:00 The Tom and Jerry Show II (Round Tripped)
- 13:10 The Tom and Jerry Show II (Smitten with the Kitten)
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (Cheesy Ball Run)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Rat Trap)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Valentine's Bean)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (All You Can Eat)
- 14:05 Mr Bean: The Animated Series II (Flat Pack)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Sodor Mystery: Percy's A-Maze-Ing Mystery)
- 14:30 Lucas the Spider (Findley's Bad Day)
- 14:40 Lucas the Spider (You Rang)
- 14:45 Lucas the Spider (Do You Speak Dance)
- 15:00 Silly Sundays (Broken Ducky)
- 15:05 Silly Sundays (Watermelon Rescue)
- 15:10 Silly Sundays (New Birdy)
- 15:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Favourite Things)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (Good and Weevil)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (A Fine Vine)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Party Boat)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Taz Recycle)
- 16:25 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Quest for the Rainbow Stone)
- 16:55 The Tom and Jerry Show (Domestic Kingdom)
- 17:05 The Tom and Jerry Show (Molecular Breakup)
- 17:25 The Tom and Jerry Show (Just Plane Nuts)
- 17:35 The Tom and Jerry Show (Pets Not Welcome)
- 17:45 The Tom and Jerry Show II (Pain for Sale)
- 18:00 Batwheels (Holidays on Ice, Part 1)
- 18:10 Batwheels (Holidays on Ice, Part 2)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings (Lemmings in Space)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings (Sniffer Sniffler Raccoon)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings (Transformational Bear)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings (Shaken-Up Bear)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings (Piňata Party)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings (Bear Game)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings (Ranger Lemming)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (The Rollinator)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (The Art of Friendship)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (Halloween)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Painting)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (Wrestle Bean)
- 20:35 Mr Bean: The Animated Series II (Rare Bird)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings (Grizzy The Wizard)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings (Moonwalk Bear)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Camping in the Wild)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Carried Away Bear)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Board)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Ice and Bears)
- 21:40 Grizzy and The Lemmings II (High-Risk Driving)
- 22:00 Alice & Lewis II (A Joker for a Queen)
- 22:10 Alice & Lewis II (Double Teatime in Wonderland)
- 22:25 Alice & Lewis II (Dodson's Predictions)
- 22:40 Alice & Lewis II (The "Werewolf Cactus")
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Percy and the Skunks)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Smash House)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Play Day)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Looneyburg Lights Part 1)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Looneyburg Lights Part 2)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings III (For Peanuts)
- 00:15 Spongebob v kalhotách VI (Nadité kapsy / Členové sboru)
- 00:40 Spongebob v kalhotách VII (SpongeBobův boj proti dálnici)
- 01:05 Tajemství Hunterových III (Návrat do Hunterovy ulice)
- 01:25 Tajemství Hunterových III (Pan Medvěd)
- 01:45 Victorious (Narozeninové vystoupení)
- 02:00 Victorious (Nový kluk Cat)
- 02:25 iCarly (iKuřecí líheň)
- 02:45 iCarly (iNechci se hádat)
- 03:05 Tajemství Hunterových (V Přestrojení)
- 03:30 Tajemství Hunterových (Sofie)
- 03:50 Nej a Nejnejka (Nejlepší přátelé / Všední pronásledování)
- 04:10 Nej a Nejnejka (Zkažená vajíčka / Mimo meze)
- 04:30 44 koček II (Winstonova protikočičí zeď)
- 04:45 44 koček II (Policejní kočky Terry a Polda)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (The Lifeguard)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Večírková zvířátka / Warren Seville)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Vykopávkové prázdniny//Tátovy trofeje)
- 06:00 Šmoulové II (Host, co nechtěl odejít / Kde je moje Šmoulítko?)
- 06:25 Šmoulové II (Nadaný Jenom Šmoula / Šmouli, ano, šmouli!)
- 06:55 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Jsi chytřejší než chytrá chatka? / Hlubokomořský despota)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Snídaně u Hmyzanyho / Teenka je ukončena)
- 07:50 Spongebob v kalhotách IX (Plus jeden / Obchodní speciál)
- 00:20 Jelení Skvadra (Hon na sumce / Bublinková pohroma)
- 00:45 Jelení Skvadra (Kajův Expres / Káčátka v tornádu)
- 01:10 Tlapková patrola VIII (Tlapky versus Jauky-Tlapka / Tlapky zachraňují zářivou párty)
- 01:30 Tlapková patrola VIII (Tlapky zastavují super-shaker / Tlapky zachraňují létající farmářský dům)
- 01:55 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují krabicovou pevnost / Tlapky zachraňují cestovatele Travise před Velkým Billem)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci VI (Závod o Zlatý dárek)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci VI (Tygří poklad)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci VI (Hopálci)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci VI (Speciální mise Plamínek)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci VI (Sněhová show)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci VI (Nejrychlejší ze všech)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci VI (Sněhový záchranář Plamínek)
- 04:50 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují kotěcí záchranný tým / Tlapky zachraňují pštrosa)
- 05:15 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Velkou tlapku / Tlapky zachraňují Hum-mobil)
- 05:35 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují létající Skye / Tlapky vyrážejí za zlatem)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Poštovní čtyřkolák Plamínek)
- 06:25 Tlapková patrola III (Tlapky a Džem / Tlapky Zachraňují Windsurfující Prasátko)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví dětské hřiště / Parta opravuje střechu)
- 07:20 DORA (Ztracené barvy duhy / Botičkův gumičkový míček)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Sherman uprostřed / Den smoothie)
- 10:05 Prasátko Peppa IV (Miminko Alexandr)
- 10:10 Prasátko Peppa IV (Maják dědy Králíka)
- 10:15 Prasátko Peppa IV (Volno slečny Ouškové)
- 10:20 Prasátko Peppa IV (Tajný klub)
- 10:25 Prasátko Peppa IV (Doky dědy Králíka)
- 10:35 Prasátko Peppa IV (Klep, třísk a buch)
- 10:40 Prasátko Peppa IV (Tatínek je šampion)
- 10:45 Prasátko Peppa IV (Brebentilka)
- 10:50 Prasátko Peppa IV (Dodávka pana Lišáka)
- 10:55 Prasátko Peppa IV (Katčini velcí kamarádi)
- 11:00 Velká show malého žraločátka (Kapitán Chaluha / Píďa Želvuška)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví obří přehradu / Parta zabezpečuje farmu proti veverkám!)
- 11:55 Rubble a jeho parta (Parta staví magickou fontánu / Parta staví kolotoč)
- 12:15 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují nešikovné vodní lyžaře / Tlapky zachraňují starostova asistenta)
- 12:45 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují přespávačku + Tlapky zachraňují karneval)
- 13:15 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují zaběhlého kohouta / Tlapky zachraňují sněžnou krávu)
- 13:40 Rubble a jeho parta (Parta staví hvězdárnu / Parta staví lanový sjezd.)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví knihovnu s čajovnou / Parta staví taneční parket)
- 14:35 DORA (Rytmus deštného pralesa / Kouzelný ořech)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddington trénuje / Paddington a oprava houpacího křesla)
- 15:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (Pozor na Barbabrajta/Bilionáři)
- 15:50 Barbapapa a jeho rodinka! (Strom Barbapapových / Narozeniny Barbadětí)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddington a velké rozhodnutí / Paddington a černý pasažér z pláže)
- 20:30 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují balonkové hafíky / Tlapky zachraňují pavoučí špiony)
- 20:55 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují medvědy / Tlapky zachraňují farmu bez farmáře)
- 21:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (3)
- 21:40 Barbapapa a jeho rodinka! (Trumfnu tě dvakrát / Roj)
- 22:10 Prasátko Peppa IV (Pískání)
- 22:15 Prasátko Peppa IV (Želva doktorky Křečkové)
- 22:20 Prasátko Peppa IV (Slunce, moře a sníh)
- 22:25 Prasátko Peppa IV (Počítač dědy Prasátka)
- 22:35 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují kotěcí záchranný tým / Tlapky zachraňují pštrosa)
- 22:55 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Velkou tlapku / Tlapky zachraňují Hum-mobil)
- 23:25 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují létající Skye / Tlapky vyrážejí za zlatem)
- 23:55 Jelení Skvadra (Koblihy útočí / Zmrzlinová past)
- 00:15 Ghostforce (8)
- 00:40 Ghostforce (9)
- 01:05 Tým Tiki (28)
- 01:25 Tým Tiki (29)
- 01:45 Tým Tiki (30)
- 02:10 Anna mezi obojživelníky (12)
- 02:35 Anna mezi obojživelníky (13)
- 02:55 Anna mezi obojživelníky (14)
- 03:15 Ghostforce (17)
- 03:40 Ghostforce (18)
- 04:00 Pyžamasky (22)
- 04:25 Pyžamasky (23)
- 04:45 Anna mezi obojživelníky (31)
- 05:10 Anna mezi obojživelníky (32)
- 05:30 Kluk, holka atd. (61)
- 05:40 Taffy (62)
- 05:50 Taffy (78)
- 06:00 Blue (130)
- 06:05 Blue (136)
- 06:10 Blue (140)
- 06:25 Blue (142)
- 06:30 Blue (141)
- 06:40 Blue (143)
- 06:50 Blue (144)
- 07:00 Blue (146)
- 07:10 Spidey a jeho úžasní přátelé (47)
- 07:40 Spidey a jeho úžasní přátelé (48)
- 12:25 Kouzelná beruška a černý kocour (58)
- 12:54 Zombí - animáci (2)
- 12:55 Molly a Duch (5)
- 13:25 Molly a Duch (9)
- 13:50 Molly a Duch (8)
- 14:20 Hailey jde na to! (14)
- 14:50 Hailey jde na to! (15)
- 15:15 Kiff (4)
- 15:45 Kiff (5)
- 16:15 Kiff (6)
- 16:40 Blue (93)
- 16:50 Blue (94)
- 16:55 Blue (95)
- 17:00 Blue (96)
- 17:15 Blue (97)
- 17:20 Blue (98)
- 17:30 Blue (99)
- 17:35 Blue (100)
- 17:50 Kouzelná beruška a černý kocour (122)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (123)
- 18:45 Kouzelná beruška a černý kocour (124)
- 19:15 Kluk, holka atd. (45)
- 19:25 Kluk, holka atd. (46)
- 19:45 Kluk, holka atd. (47)
- 19:55 Kluk, holka atd. (48)
- 20:10 Kluk, holka atd. (49)
- 20:20 Kluk, holka atd. (50)
- 20:40 Následníci 3
- 22:50 Violetta Recipes (5)
- 23:00 Duch a Molly (38)
- 23:25 Duch a Molly (39)
- 23:55 Ghostforce (10)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (24)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (25)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (27)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (25)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (26)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (27)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (18)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (19)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (20)
- 04:00 Eureka! (14)
- 04:30 Eureka! (16)
- 05:00 Eureka! (6)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (29)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (30)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (31)
- 07:00 Bluey (81)
- 07:10 Bluey (82)
- 07:20 Bluey (83)
- 07:30 Bluey (84)
- 07:40 Bluey (85)
- 07:50 Bluey (86)
- 08:00 Bluey (87)
- 08:10 Bluey (88)
- 08:20 Bluey (89)
- 08:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (4)
- 09:00 Pupstruction (14)
- 09:30 SuperKitties (24)
- 10:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (5)
- 10:30 Bluey (90)
- 10:40 Bluey (91)
- 10:50 Bluey (92)
- 11:00 Star Wars: Young Jedi Adventures (8)
- 11:30 Alice's Wonderland Bakery (2)
- 12:00 Minnie's Winter Bow Show
- 13:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (1)
- 13:30 Pupstruction (3)
- 18:00 Mickey's Great Clubhouse Hunt
- 19:00 Mickey Mouse Funhouse (11)
- 19:30 Bluey (134)
- 19:40 Bluey (135)
- 19:50 Bluey (136)
- 20:00 Bluey (137)
- 20:10 Bluey (138)
- 20:20 Bluey (139)
- 20:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (5)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (35)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (16)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (8)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (2)
- 23:00 PJ Masks (86)
- 23:25 PJ Masks (87)
- 23:50 PJ Masks (88)
- 00:13 Bořek stavitel (49)
- 00:23 Bořek stavitel (50)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (21)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (22)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (23)
- 01:12 Inui (51)
- 01:20 Hurá za hádankou (9)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (14)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (15)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (11)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (45)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (46)
- 02:55 Chuck a přátelé (5)
- 03:07 Chuggington (26)
- 03:17 Chuggington (1)
- 03:29 Angelína balerína (3)
- 03:42 Angelína balerína (4)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (17)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (18)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (45)
- 04:38 Bořek stavitel (4)
- 04:48 Bořek stavitel (5)
- 05:01 Hurá za hádankou (15)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (5)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (6)
- 05:49 Požárník Sam (10)
- 06:00 Trojčata (75)
- 06:07 Trojčata (76)
- 06:14 Trojčata (77)
- 06:25 Bing (59)
- 06:32 Bing (60)
- 06:39 Bing (61)
- 06:46 Bing (62)
- 06:55 Grisu (16)
- 07:08 Tilda (13)
- 07:15 Tilda (14)
- 07:21 Lední medvídek Paddles (9)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (20)
- 07:47 Caillou (13)
- 07:58 Caillou (14)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (13)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (14)
- 08:35 Doodleboo (25)
- 08:40 Doodleboo (26)
- 08:45 Doodleboo (27)
- 08:50 Doodleboo (28)
- 08:55 Doodleboo (29)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (23)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (24)
- 09:30 Hurá za hádankou (13)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (19)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (20)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (1)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (13)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (14)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (13)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (14)
- 10:40 Harry a jeho dinosauři (13)
- 10:51 Harry a jeho dinosauři (14)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (20)
- 11:16 Pettson a Fiškus (13)
- 11:27 Pettson a Fiškus (1)
- 11:40 Grisu (33)
- 11:50 Grisu (34)
- 12:03 Daisy a Ollie (19)
- 12:10 Daisy a Ollie (20)
- 12:17 Daisy a Ollie (21)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (4)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 12:52 Bing (62)
- 13:00 Bing (63)
- 13:08 Bing (64)
- 13:20 Trojčata (59)
- 13:27 Trojčata (60)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (25)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (1)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (2)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (3)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (16)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (17)
- 14:31 Učíme se s kamarádem Timmym (9)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (16)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (17)
- 15:00 Kipper (3)
- 15:09 Kipper (4)
- 15:19 Simon (7)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (9)
- 15:38 Woozle a Pip (7)
- 15:45 Tilda (15)
- 15:52 Tilda (16)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (7)
- 16:15 Pettson a Fiškus (7)
- 16:29 Caillou (15)
- 16:40 Caillou (16)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (7)
- 17:12 Doodleboo (25)
- 17:17 Doodleboo (26)
- 17:22 Doodleboo (27)
- 17:27 Doodleboo (28)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (47)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (48)
- 18:01 Lokomotiva Tomáš: Hrdina železnic
- 19:04 Lední medvídek Paddles (7)
- 19:17 Pettson a Fiškus (7)
- 19:33 Grisu (31)
- 19:43 Grisu (32)
- 19:55 Simon (31)
- 20:00 Simon (32)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (35)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (30)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (31)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (3)
- 20:57 Tilda (13)
- 21:04 Tilda (14)
- 21:12 Kipper (5)
- 21:21 Kipper (6)
- 21:31 Caillou (13)
- 21:42 Caillou (14)
- 21:55 Chuggington (7)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (50)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (51)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (24)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (25)
- 23:05 Bing (45)
- 23:12 Bing (46)
- 23:20 Bing (47)
- 23:27 Bing (48)
- 23:35 Bing (49)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (6)
- 23:47 Oswald (25)
- 23:59 Oswald (26)
- 00:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Palácový tábor)
- 00:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Je to skutečný McSquizzy?)
- 00:20 Sestry (Takové prázdniny ne)
- 00:30 Sestry (Joy De pro tebe)
- 00:45 Mia a já IV (Náhrada)
- 01:05 Mia a já IV (Proradný hadí muž)
- 01:30 Agentka 203 (Obří Quigley)
- 01:55 Agentka 203 (Zoe 2.0)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (51)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (52)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Plínka)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Tužka)
- 03:05 Život s tátou (1)
- 03:15 Život s tátou (2)
- 03:25 Život s tátou (3)
- 03:35 Život s tátou (4)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (1)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (2)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (3)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (4)
- 04:35 Agentka 203 (Zoe 2.0)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Více povyku za jelena)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Únik z Paláce mazlíčků 1. část)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Lízátko)
- 05:35 Mia a já IV (Jiskřivý měsíc)
- 06:00 Upovídaná Marta (Marta velitelka/ Trumen a hluboké modré moře)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom (2)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Zhypnotizovaný Weenie)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Ryzí odvaha)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Toaleta)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Žárovka)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Skluzavka)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Piano)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Noční sovy)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách II (Král Dareba)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Vítejte v táboře divočina)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Pauza od Norma)
- 20:00 Camelot
- 20:58 Máša a Medvěd V (Závod v lese)
- 21:05 Máša a Medvěd V (Nálezce hlídačem)
- 21:13 Máša a Medvěd V (Nebezbečné maliny)
- 21:30 Mia a já IV (Visuté zahrady)
- 22:00 Mia a já IV (Mrazivé dobrodružství)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Toaleta)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (19)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (20)
- 23:30 Život s tátou (21)
- 23:40 Život s tátou (22)
- 00:00 Dreamy Nights (Sky)
- 00:30 Moon and Stars (Ocean)
- 01:00 BabyTV's night time melodies (Ocean)
- 01:30 Sweet Dreams (Sleep Time)
- 02:00 Good Night hugs (Night Sky)
- 02:30 Dreamy Nights (Night Sky)
- 03:00 Moon and Stars (Starry Nights)
- 03:30 Soothing Sounds (Twilight)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (Jump Out of Bed Sleepy Head)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Stick with Mick)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Close Your Eyes)
- 23:30 Dreamy Nights (Flowers)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (8)
- 00:10 Kikoriki (26)
- 00:20 Flopy (102)
- 00:35 Šmolkovia (15)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (49)
- 01:10 Esá z pralesa (20)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (21)
- 01:35 Volám sa Caillou V (6)
- 02:00 Dumper a Skoop (12)
- 02:15 Panda a Krash (14)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (2)
- 02:55 Myšiak Anatole (19)
- 03:20 Monchhichi II (35)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (3)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (9)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (26)
- 04:20 Malý medvedík (38)
- 04:45 Ruby z dúhy (3)
- 05:10 Bob staviteľ II (11)
- 05:25 Ocko hrdina (26)
- 05:30 Duda a Dada (20)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (25)
- 05:55 Máša a medveď (88)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (19)
- 06:30 Ocko hrdina (1)
- 06:35 Zábavné zvieratká (8)
- 06:45 Bob staviteľ II (12)
- 06:55 Ovečka Shaun (35)
- 07:00 Maličké príšerky (18)
- 07:05 Lovci duchov (1)
- 08:00 Rev a motoroví miláčikovia (26)
- 08:25 Flopy (105)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (23)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára II (9)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (26)
- 09:15 Slnečný Rej (19)
- 09:25 Esá z pralesa (20)
- 09:35 Veselé zajačiky V (11)
- 09:40 Ruby z dúhy (3)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky V (3)
- 10:20 Bob staviteľ II (13)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Maličké príšerky (19)
- 10:55 Zvedavkovci (20)
- 11:10 Monchhichi II (35)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (3)
- 11:25 Malý medvedík (38)
- 11:50 Dumper a Skoop (12)
- 12:00 Eggy Pops (11)
- 12:05 Maličké príšerky (20)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (16)
- 12:15 Ovečka Shaun (36)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (19)
- 12:30 Polly Pocket (12)
- 12:35 Flopy (106)
- 12:50 Ruby z dúhy (4)
- 13:15 Myšiak Anatole (19)
- 13:40 Malý silák Bheem (27)
- 13:45 Veselé zajačiky V (12)
- 13:50 Panda a Krash (14)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop (13)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (50)
- 14:40 Maličké príšerky II (2)
- 14:45 Máša a medveď (89)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (37)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (4)
- 15:20 Esá z pralesa (21)
- 15:35 Smejko a Tanculienka: Poď von (1)
- 16:40 Príbehy z nočnej záhrady (6)
- 17:05 Bob staviteľ II (14)
- 17:15 Ovečka Shaun (37)
- 17:25 Požiarnik Sam VI (24)
- 17:35 Ruby z dúhy (5)
- 18:00 Volám sa Caillou V (6)
- 18:25 Drobčekovia (7)
- 18:40 Ovečka Shaun (38)
- 18:50 Flopy (107)
- 19:10 Maličké príšerky II (3)
- 19:15 Zvedavkovci (21)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (7)
- 19:45 Máša a medveď (90)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (18)
- 20:05 Esá z pralesa (22)
- 20:15 Bob staviteľ II (15)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (25)
- 20:40 Slnečný Rej (20)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (38)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (21)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (1)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (10)
- 22:05 Monchhichi II (36)
- 22:15 Myšiak Anatole (20)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (10)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (12)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (2)
- 23:35 Mášine rozprávky (2)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (20)
- 23:45 Veselé zajačiky V (13)
- 23:50 Duda a Dada (21)
- 00:00 Zprávy
- 00:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 00:39 Primátor osobně!
- 00:49 Studio Z
- 01:00 Zprávy
- 01:33 Ztráty a nálezy
- 02:00 Zprávy
- 02:34 Týden v regionech
- 02:56 Illegal zprávy
- 03:00 Zprávy
- 03:33 Ekologika
- 03:37 Studio Z
- 03:48 Cyklotoulky
- 04:00 Zprávy
- 04:33 Plzeň v kostce
- 04:42 Karlovy Vary v kostce
- 04:47 Studio Z
- 04:56 Rozhovory z ringu
- 05:00 Zprávy
- 05:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 05:39 Primátor osobně!
- 05:49 Studio Z
- 06:00 Zprávy
- 06:33 Ztráty a nálezy
- 07:00 Zprávy
- 07:34 Týden v regionech
- 07:56 Illegal zprávy
- 08:00 Zprávy
- 08:33 Ekologika
- 08:37 Studio Z
- 08:48 Cyklotoulky
- 09:00 Zprávy
- 09:33 Plzeň v kostce
- 09:42 Karlovy Vary v kostce
- 09:47 Studio Z
- 09:56 Rozhovory z ringu
- 10:00 Zprávy
- 10:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 10:39 Primátor osobně!
- 10:49 Studio Z
- 11:00 Zprávy
- 11:33 Ztráty a nálezy
- 12:00 Zprávy
- 12:34 Týden v regionech
- 12:56 Illegal zprávy
- 13:00 Zprávy
- 13:33 Ekologika
- 13:37 Studio Z
- 13:48 Cyklotoulky
- 14:00 Zprávy
- 14:33 Plzeň v kostce
- 14:42 Karlovy Vary v kostce
- 14:47 Studio Z
- 14:56 Rozhovory z ringu
- 15:00 Zprávy
- 15:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 15:39 Primátor osobně!
- 15:49 Studio Z
- 16:00 Zprávy
- 16:33 Ztráty a nálezy
- 17:00 Zprávy
- 17:34 Týden v regionech
- 17:56 Illegal zprávy
- 18:00 Zprávy
- 18:33 Ekologika
- 18:37 Studio Z
- 18:48 Cyklotoulky
- 19:00 Zprávy
- 19:33 Plzeň v kostce
- 19:42 Karlovy Vary v kostce
- 19:47 Studio Z
- 19:56 Rozhovory z ringu
- 20:00 Zprávy
- 20:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 20:39 Primátor osobně!
- 20:49 Studio Z
- 21:00 Zprávy
- 21:33 Ztráty a nálezy
- 22:00 Zprávy
- 22:34 Týden v regionech
- 22:56 Illegal zprávy
- 23:00 Zprávy
- 23:33 Ekologika
- 23:37 Studio Z
- 23:48 Cyklotoulky
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 BBC News
- 00:30 The Media Show
- 01:00 BBC News
- 01:30 Talking Business
- 02:00 BBC News
- 02:30 Talking Movies (French Classic Cinema)
- 03:00 BBC News
- 03:30 Thief at the British Museum
- 04:00 BBC News
- 04:30 The Media Show
- 05:00 BBC News
- 05:30 Burning Sun: Exposing the Secret K-pop Chat Groups (2)
- 06:00 BBC News
- 06:30 Click
- 07:00 BBC News
- 07:30 Talking Business
- 10:00 BBC News
- 11:00 BBC News
- 11:30 Influential with Katty Kay (Lindsey Vonn)
- 12:00 BBC News
- 12:30 Thief at the British Museum
- 13:00 BBC News
- 13:30 The Media Show
- 14:00 BBC News
- 14:30 The Travel Show (Antarctica: The Frozen Frontier - Part 2)
- 15:00 BBC News
- 15:30 Click
- 18:00 BBC News
- 19:00 BBC News
- 19:30 Talking Business
- 20:00 BBC News
- 20:30 Influential with Katty Kay (Lindsey Vonn)
- 21:00 BBC News
- 21:30 Talking Movies (French Classic Cinema)
- 22:00 BBC News
- 23:00 BBC News
- 23:30 Discovering the World's Culture (Turkey's Mythical Mardin)
- 00:00 CNN Newsroom Saturday (Saturday, July 6, 2024 6PM)
- 01:00 CNN Newsroom Saturday (Saturday, July 6, 2024 7PM)
- 02:00 Smerconish
- 03:00 World Sport
- 03:30 TBD
- 04:00 Inside Africa
- 04:30 African Voices Changemakers (African Voices Changemakers LAVCM188)
- 05:00 Special
- 05:30 Marketplace
- 06:00 CNN Newsroom (Sunday, July 7, 2024 12am ET)
- 06:30 TBD
- 07:00 CNN Newsroom (Sunday, July 7, 2024 1am ET)
- 07:30 Inside Africa
- 12:00 Special
- 12:30 Inside Africa
- 13:00 CNN This Morning Weekend
- 16:00 Fareed Zakaria GPS
- 17:00 TBD
- 18:00 World Sport
- 18:30 Inside Africa
- 19:00 African Voices Changemakers (African Voices Changemakers LAVCM188)
- 19:30 TBD
- 22:00 CNN Newsroom Sunday (Sunday, July 7, 2024 4PM)
- 23:00 World Sport
- 23:30 Special
- 01:25 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:50 MÉTÉO
- 01:55 TANDEM
- 02:40 TANDEM
- 03:30 CASH
- 04:00 STOEMP PEKET ET DES RAWETTES
- 04:30 C DANS L'AIR
- 05:35 OUTREMER.STORY
- 06:05 LES BELGES DU BOUT DU MONDE
- 06:30 WARI
- 07:05 ÇA VA L'FAIRE !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:35 IL ÉTAIT UNE FOIS... CES DRÔLES D'OBJETS
- 08:45 FOOT GO
- 08:50 LES QUIQUOI
- 08:55 L'IMAGIER ANIMÉ DE KOUMI
- 09:00 TAFFY
- 09:10 GIGANTOSAURUS
- 09:20 GIGANTOSAURUS
- 09:30 LE PETIT GEEK
- 09:40 LA PETITE POKOU
- 09:50 RUNES
- 10:15 LES P'TITS DIABLES
- 10:25 SILENCE, ÇA POUSSE !
- 11:30 VERSION FRANÇAISE
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 LES MAÎTRES DU CAFÉ
- 19:35 GARDIENS DE LA FORET
- 20:25 TRANSAT QUÉBEC SAINT-MALO 2024 - RÉSUMÉ QUOTIDIEN
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:55 MÉTÉO
- 21:05 LA DISPARITION ?
- 22:35 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:55 MÉTÉO
- 23:00 VOULEZ-VOUS DANSER AVEC MOI ?
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Správy/Štúdio TA3
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Dobré správy
- 08:00 Správy
- 08:30 Motoring
- 09:00 Správy
- 09:30 Záchranári
- 10:00 Správy
- 10:30 Svet technológií
- 10:45 Naše potraviny
- 11:00 V politike
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Ekomnomika+/Financie+
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Týždeň vo filme-1965
- 15:00 Správy
- 15:30 Investujeme
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Európa dnes a zajtra
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 V politike
- 21:00 Správy
- 21:30 Záchranári
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 10:00 Sky News Today
- 10:30 Sky News Including FYI
- 11:00 Sky News Today
- 11:30 Trevor Phillips
- 12:00 Sky News Today
- 14:30 Sky News Including FYI
- 15:00 Sky News Today
- 15:30 The Climate Show with Tom Heap
- 16:00 Sky News Today
- 16:30 Trevor Phillips
- 17:00 The News Hour with Jonathan Samuels
- 19:00 Sky News
- 19:30 The Climate Show with Tom Heap
- 20:00 Sky News
- 20:30 UK Tonight Highlights
- 21:00 Sky News
- 21:30 Trevor Phillips
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 Sky News
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (144)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS (3)
- 00:21 FASHION (3)
- 00:30 BULLETIN (89)
- 00:45 TETE A TETE (6)
- 01:00 NEWS (145)
- 01:15 THE OBSERVERS (3)
- 01:22 FOCUS (STAND ALONE) (6)
- 01:30 BULLETIN (90)
- 01:45 ARTS24 (13)
- 02:00 NEWS (146)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS (3)
- 02:21 FASHION (3)
- 02:30 BULLETIN (91)
- 02:45 ACROSS AFRICA (3)
- 03:00 NEWS (147)
- 03:15 PEOPLE & PROFIT (3)
- 03:30 BULLETIN (92)
- 03:45 THE 51% (3)
- 04:00 NEWS (148)
- 04:15 REPORTERS (5)
- 04:30 BULLETIN (93)
- 04:45 A WEEK IN FRANCE (3)
- 05:00 NEWS (149)
- 05:15 ACCESS ASIA (3)
- 05:30 BULLETIN (94)
- 05:45 ARTS24 (11)
- 06:00 NEWS (150)
- 06:20 SPORTS SUNDAY
- 06:30 BULLETIN (95)
- 07:00 NEWS (151)
- 07:14 INTRODUCTION (105)
- 07:15 FRENCH CONNECTIONS (3)
- 07:21 THE OBSERVERS (3)
- 07:30 BULLETIN (96)
- 07:45 INTRODUCTION (106)
- 07:46 SPORTS WE (9)
- 07:52 FASHION (3)
- 08:00 NEWS (152)
- 08:30 BULLETIN (97)
- 09:00 NEWS (153)
- 09:15 GUEST OF THE DAY DIRECT
- 09:30 BULLETIN (98)
- 10:00 NEWS (154)
- 10:15 INTRODUCTION (107)
- 10:16 FRANCE IN FOCUS (3)
- 10:30 BULLETIN (99)
- 10:45 INTRODUCTION (108)
- 10:46 REPORTERS (6)
- 11:00 NEWS (155)
- 11:14 INTRODUCTION (109)
- 11:15 TALKING EUROPE (3)
- 11:30 BULLETIN (100)
- 11:44 INTRODUCTION (110)
- 11:45 TALKING EUROPE (3)
- 12:00 NEWS (156)
- 12:15 INTRODUCTION (111)
- 12:16 ARTS24 (12)
- 12:30 BULLETIN (101)
- 12:45 INTRODUCTION (112)
- 12:46 FOCUS ALONE
- 12:51 SPORTS WE
- 13:00 NEWS (157)
- 13:15 GUEST OF THE DAY DIRECT
- 13:30 NEWS (158)
- 13:45 PEOPLE & PROFIT (3)
- 14:00 NEWS (159)
- 14:14 INTRODUCTION (113)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS (3)
- 14:30 BULLETIN (102)
- 14:44 INTRODUCTION (114)
- 14:45 TETE A TETE (6)
- 15:00 NEWS (160)
- 15:14 INTRODUCTION (115)
- 15:15 ACROSS AFRICA (3)
- 15:30 BULLETIN (103)
- 15:44 INTRODUCTION (116)
- 15:45 REPORTERS (6)
- 16:00 NEWS (161)
- 16:14 INTRODUCTION (117)
- 16:15 THE OBSERVERS (3)
- 16:21 FOCUS ALONE
- 16:30 BULLETIN (104)
- 16:44 INTRODUCTION (118)
- 16:45 ARTS24 (11)
- 17:00 NEWS (162)
- 17:14 INTRODUCTION (119)
- 17:15 TALKING EUROPE (3)
- 17:30 BULLETIN (105)
- 17:44 INTRODUCTION (120)
- 17:45 TALKING EUROPE (3)
- 18:00 NEWS (163)
- 18:15 TOP STORY
- 18:30 NEWS (164)
- 18:45 GLOBAL GRID
- 19:00 NEWS (165)
- 19:13 INTRODUCTION (121)
- 19:15 TETE A TETE (6)
- 19:30 SPECIAL ELECTION LEGISLATIVES
- 22:00 NEWS (169)
- 22:10 REVISITED (3)
- 22:30 NEWS (170)
- 22:45 A WEEK IN FRANCE (3)
- 23:00 NEWS (171)
- 23:15 INTRODUCTION (125)
- 23:16 SPORTS SUNDAY 1
- 23:30 BULLETIN (108)
- 23:45 INTRODUCTION (126)
- 23:46 ARTS24 (12)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 PAS 2 QUARTIER
- 00:22 MODE
- 00:30 LE MONDE DANS TOUS SES ETATS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:15 LES OBSERVATEURS
- 02:22 VOUS ETES ICI
- 02:30 BULLETIN
- 02:45 A L'AFFICHE
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:10 ICI L'EUROPE 1ére Partie
- 03:30 BULLETIN
- 03:40 LE PARIS DES ARTS
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 UNE SEMAINE REPORTAGES
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 REPORTERS
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:22 SPORTS WE
- 06:30 BULLETIN
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:13 LANCEMENT
- 07:15 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 07:30 BULLETIN
- 07:43 LANCEMENT
- 07:45 DANS LES HEBDOS
- 07:52 VOUS ETES ICI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:15 L'INVITE
- 08:30 LANCEMENT
- 08:31 UNE SEMAINE REPORTAGES
- 08:43 L'ENTRETIEN DE L'INTEL ECO
- 08:55 L'INSTANT MOBILE
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:13 LANCEMENT
- 10:15 A L'AFFICHE
- 10:30 BULLETIN
- 10:43 LANCEMENT
- 10:45 FOCUS
- 10:50 SPORTS WE
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:08 LANCEMENT
- 11:10 ICI L'EUROPE 2éme Partie
- 11:30 BULLETIN
- 11:38 LANCEMENT
- 11:40 LEGENDES URBAINES
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:13 LANCEMENT
- 12:15 LA SEMAINE DE L'ECO
- 12:55 L'INSTANT MOBILE
- 12:59 LE JOURNAL
- 13:15 L'INVITE
- 13:30 LE JOURNAL
- 13:45 C'EST EN FRANCE
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:30 LE MONDE DANS TOUS SES ETATS
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:08 LANCEMENT
- 15:10 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 15:25 L'INSTANT MOBILE
- 15:30 BULLETIN
- 15:38 LANCEMENT
- 15:40 ICI L'EUROPE 1ére Partie
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:08 LANCEMENT
- 16:10 REPORTERS
- 16:25 L'INSTANT MOBILE
- 16:30 BULLETIN
- 16:38 LANCEMENT
- 16:40 LE PARIS DES ARTS
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:13 LANCEMENT
- 17:15 MER
- 17:30 BULLETIN
- 17:43 LANCEMENT
- 17:45 UNE SEMAINE REPORTAGES
- 17:59 LE JOURNAL
- 18:13 LANCEMENT
- 18:15 A L'AFFICHE
- 18:29 BULLETIN
- 18:43 LANCEMENT
- 18:45 ACTUELLES
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:13 LANCEMENT
- 19:15 PLAN B
- 19:21 FOCUS
- 19:30 SPECIALE LEGISLATIVES
- 06:05 Večer chval
- 07:10 Zachraňme kostely
- 07:30 Jak potkávat svět
- 09:05 Stopy Boží na Youtube
- 10:00 Carlo Acutis - Ajťák Boží
- 10:55 Přesah
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba Sv. otce Františka
- 12:20 Terra Santa News
- 12:40 Muzikanti, hrajte
- 16:05 Poutníci času
- 16:20 Příběhy psané životem
- 16:50 V pohorách po horách
- 17:00 The Chosen II (6)
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Bratr oheň: Malomocní, lapkové a učenci
- 18:30 Cirkus Noeland (8)
- 18:55 Můj chrám
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:40 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Až navěky
- 21:45 Zpívá celá dědina
- 23:05 Trendy ochrany přírody
- 23:35 Polední modlitba Sv. otce Františka
- 23:55 Když bolí duše
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - Slovo Života Bratislava
- 06:45 Noeland
- 07:15 Slovo viery - BJB Košice
- 08:00 Sid Roth: To je nadprirodzené!
- 08:30 CAMPFEST blok
- 12:45 Detský blok
- 13:15 Slovo viery - Za Kostolom CB Žilina
- 14:00 Joyce Meyer
- 14:30 Nová DNA
- 15:45 Relácia DNES
- 20:00 Danielova Generácia
- 21:30 Misie Filmom
- 00:00 Polnočná svätá omša s novokňazským požehnaním
- 01:30 Jeden na jedného
- 01:45 Medzi riadkami
- 02:00 V škole Ducha
- 02:30 Krížové výpravy
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Valéria: To najlepšie z môjho života patrí tebe
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Ruženec
- 07:30 Putovanie Rímom (1)
- 07:45 Zabudnuté poklady
- 08:00 Effeta
- 08:20 Živé obrazy
- 08:30 35 rokov Cyrilometodských dní v Terchovej
- 09:00 Levočská púť: Radostný ruženec
- 09:45 Svätá omša zbllízka
- 12:15 A teraz čo?
- 12:30 Ruženec
- 13:10 Svedectvo
- 13:15 Hudobné pódium
- 14:20 Fara v meste
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:25 GU100
- 15:45 Brat František
- 18:20 Jeden na jedného
- 18:35 Láska a rodičovstvo
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 20:40 Zbrane a ružence
- 21:40 Medzi nebom a zemou
- 22:20 Vaticano
- 22:55 U Nikodéma
- 00:00 Hot Cars (3)
- 00:30 V mysli kuchaře (7)
- 01:00 Všechny chutě Maďarska (4)
- 02:00 Toymakerz (7)
- 03:00 Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (Velká Británie)
- 04:00 Hot Cars (12)
- 04:30 Kutilem snadno a rychle (9)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Vynálezce
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga – Energie života (11)
- 07:00 Zvířata ve filmu (8)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Vynálezce
- 08:00 Vitální zahrada (1)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (10)
- 09:00 Jóga – Energie života (12)
- 12:00 Všechny chutě Maďarska (4)
- 13:00 KryptoTime 2.0 (s KryptoVláďou)
- 13:30 Toymakerz (8)
- 14:30 Rybáři z Iberie (3)
- 15:00 Drsný rybáři (1)
- 15:30 Vitální zahrada (2)
- 16:00 Kutilem snadno a rychle (10)
- 16:30 Zvířata ve filmu (8)
- 17:00 KryptoTime (Přehled kryptoměn)
- 17:30 Dotek luxusu (3)
- 18:00 Zlatá mládež Instagramu (6)
- 19:00 Pěstujeme s láskou (Abalimi)
- 19:30 Nejlepší domov (1)
- 04:00 Láďův Orient Express (4)
- 04:30 Tak chutná Itálie (Viterbo)
- 05:00 Veget s Klárkou (14)
- 05:30 Nejlepší recepty
- 06:00 Nejdražší výletní loď světa (2)
- 07:30 Dolce Vita (6)
- 16:00 Láďův Orient Express (4)
- 16:30 Tak chutná Itálie (Viterbo)
- 17:00 Veget s Klárkou (14)
- 17:30 Dolce Vita (7)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Spodní voda už studénecké “peklo” netrápí, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou, Na schodišti slávy Bolt Toweru přibyly 2 nové hvězd
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Nový domov v Karviné oslavil 65 let své existence, 100 let Spolku krojovaných horníků ČSA, Hokejbal proti drogám)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Miss World Krystyna Pyszková opět zavítala do Santé, Diskuzní fórum zástupců zdravotnictví v MSK, Havířovská liga škol má své vítěze)
- 04:30 Z naší ZOO (Mládě binturonga v ZOO Ostrava)
- 04:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Školka v Malých Hošticích se rozrostla o jednu třídu, Domov Bílá Opava oslavil 120 let od svého vzniku, Dobrovolní hasiči v Oticích mají novou hasičskou zbrojnici
- 04:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Rekonstrukce pobočky DPS Školská je před dokončením, Děti soutěžily na dopravním hřišti o Putovní pohár, Taneční studio Dancepoint připravilo p
- 05:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Spodní voda už studénecké “peklo” netrápí, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou, Na schodišti slávy Bolt Toweru přibyly 2 nové hvězd
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Studuj u nás (DOD na SŠ technických oborů Havířov, SOŠ a ZŠ Město Albrechtice nabízí řadu oboru se stipendiem, Představujeme obor Železničář na SŠ Bohumín)
- 05:25 Energie a kraj (V Ostravě se představil bateriový vlak, Problém s placením energií má v ČR 1,3 milionu lidí, Stanislav Mišák, ředitel CEET Ostrava: Musíme energii vyrábět, ne jen dovážet)
- 05:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Koncertní sál za 3,8 mld. bude financován z více zdrojů, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 m
- 05:50 Miniexpres centra Ostravy (Ostravu čekají klíčové investice i omezení v dopravě)
- 06:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Spodní voda už studénecké “peklo” netrápí, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou, Na schodišti slávy Bolt Toweru přibyly 2 nové hvězd
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:13 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Poruba uspořádala tradiční Sportovní hry seniorů, ZŠ Dětská oslavila 65 let Zahradní slavností, Výstava Nudlaři Na výlet v Galerii na schodech)
- 06:20 Léta běží (Rekonstrukce Korýtka pokračuje, klienti se těší na návrat, Ostrava zajišťuje celé spektrum sociálních služeb, host: Zdeněk Živčák)
- 06:30 Magazín TV medicína (Rekonstrukce lůžkového pavilonu, Investiční plány FN Ostrava, Jiří Havrlant, ředitel, Konference POROD 2024)
- 06:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 06:44 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 07:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Spodní voda už studénecké “peklo” netrápí, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou, Na schodišti slávy Bolt Toweru přibyly 2 nové hvězd
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Nový domov v Karviné oslavil 65 let své existence, 100 let Spolku krojovaných horníků ČSA, Hokejbal proti drogám)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Miss World Krystyna Pyszková opět zavítala do Santé, Diskuzní fórum zástupců zdravotnictví v MSK, Havířovská liga škol má své vítěze)
- 07:30 Z naší ZOO (Zahájení provozu safari v ZOO Ostrava)
- 07:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Školka v Malých Hošticích se rozrostla o jednu třídu, Domov Bílá Opava oslavil 120 let od svého vzniku, Dobrovolní hasiči v Oticích mají novou hasičskou zbrojnici
- 07:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Rekonstrukce pobočky DPS Školská je před dokončením, Děti soutěžily na dopravním hřišti o Putovní pohár, Taneční studio Dancepoint připravilo p
- 08:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Spodní voda už studénecké “peklo” netrápí, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou, Na schodišti slávy Bolt Toweru přibyly 2 nové hvězd
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Baby English (SKIRT, HAT, JACKET, SHIRT)
- 08:20 Zpíváme a tančíme s Míšou
- 08:30 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení 8. kapitola)
- 08:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 08:41 Baby English (1, 2, 3, 4, 5, FINGER, COUNT)
- 08:50 Rarášci (Beruška a tečky)
- 09:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Spodní voda už studénecké “peklo” netrápí, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou, Na schodišti slávy Bolt Toweru přibyly 2 nové hvězd
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Poruba uspořádala tradiční Sportovní hry seniorů, ZŠ Dětská oslavila 65 let Zahradní slavností, Výstava Nudlaři Na výlet v Galerii na schodech)
- 09:20 Léta běží (Rekonstrukce Korýtka pokračuje, klienti se těší na návrat, Ostrava zajišťuje celé spektrum sociálních služeb, host: Zdeněk Živčák)
- 09:30 Magazín TV medicína (Rekonstrukce lůžkového pavilonu, Investiční plány FN Ostrava, Jiří Havrlant, ředitel, Konference POROD 2024)
- 09:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 09:44 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 10:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Spodní voda už studénecké “peklo” netrápí, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou, Na schodišti slávy Bolt Toweru přibyly 2 nové hvězd
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Nový domov v Karviné oslavil 65 let své existence, 100 let Spolku krojovaných horníků ČSA, Hokejbal proti drogám)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Miss World Krystyna Pyszková opět zavítala do Santé, Diskuzní fórum zástupců zdravotnictví v MSK, Havířovská liga škol má své vítěze)
- 10:30 Z naší ZOO (Mláďata alpak v ZOO Ostrava)
- 10:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Školka v Malých Hošticích se rozrostla o jednu třídu, Domov Bílá Opava oslavil 120 let od svého vzniku, Dobrovolní hasiči v Oticích mají novou hasičskou zbrojnici
- 10:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Rekonstrukce pobočky DPS Školská je před dokončením, Děti soutěžily na dopravním hřišti o Putovní pohár, Taneční studio Dancepoint připravilo p
- 11:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Spodní voda už studénecké “peklo” netrápí, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou, Na schodišti slávy Bolt Toweru přibyly 2 nové hvězd
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Studuj u nás (DOD na SŠ technických oborů Havířov, SOŠ a ZŠ Město Albrechtice nabízí řadu oboru se stipendiem, Představujeme obor Železničář na SŠ Bohumín)
- 11:25 Energie a kraj (V Ostravě se představil bateriový vlak, Problém s placením energií má v ČR 1,3 milionu lidí, Stanislav Mišák, ředitel CEET Ostrava: Musíme energii vyrábět, ne jen dovážet)
- 11:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Koncertní sál za 3,8 mld. bude financován z více zdrojů, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 m
- 11:50 Miniexpres centra Ostravy (Ostravu čekají klíčové investice i omezení v dopravě)
- 12:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Spodní voda už studénecké “peklo” netrápí, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou, Na schodišti slávy Bolt Toweru přibyly 2 nové hvězd
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Poruba uspořádala tradiční Sportovní hry seniorů, ZŠ Dětská oslavila 65 let Zahradní slavností, Výstava Nudlaři Na výlet v Galerii na schodech)
- 12:20 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení 8. kapitola)
- 12:30 Z naší ZOO (Mláďata levharta cejlonského)
- 12:33 Magazín TV medicína (Rekonstrukce lůžkového pavilonu, Investiční plány FN Ostrava, Jiří Havrlant, ředitel, Konference POROD 2024)
- 12:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 12:44 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 13:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Spodní voda už studénecké “peklo” netrápí, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou, Na schodišti slávy Bolt Toweru přibyly 2 nové hvězd
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Nový domov v Karviné oslavil 65 let své existence, 100 let Spolku krojovaných horníků ČSA, Hokejbal proti drogám)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Miss World Krystyna Pyszková opět zavítala do Santé, Diskuzní fórum zástupců zdravotnictví v MSK, Havířovská liga škol má své vítěze)
- 13:30 Z naší ZOO (Obyvatelé ptačích budek)
- 13:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Školka v Malých Hošticích se rozrostla o jednu třídu, Domov Bílá Opava oslavil 120 let od svého vzniku, Dobrovolní hasiči v Oticích mají novou hasičskou zbrojnici
- 13:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Rekonstrukce pobočky DPS Školská je před dokončením, Děti soutěžily na dopravním hřišti o Putovní pohár, Taneční studio Dancepoint připravilo p
- 14:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, F-M zahájil stavbu tělocvičny v Chlebovicích, Zapoj se do Nemocniční koloběžné výzvy pro Gretku, Pořádková jednotka MSK zvítězila v "Testu odolnosti
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Studuj u nás (DOD na SŠ technických oborů Havířov, SOŠ a ZŠ Město Albrechtice nabízí řadu oboru se stipendiem, Představujeme obor Železničář na SŠ Bohumín)
- 14:25 Energie a kraj (V Ostravě se představil bateriový vlak, Problém s placením energií má v ČR 1,3 milionu lidí, Stanislav Mišák, ředitel CEET Ostrava: Musíme energii vyrábět, ne jen dovážet)
- 14:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Koncertní sál za 3,8 mld. bude financován z více zdrojů, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 m
- 14:50 Miniexpres centra Ostravy (Ostravu čekají klíčové investice i omezení v dopravě)
- 15:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, F-M zahájil stavbu tělocvičny v Chlebovicích, Zapoj se do Nemocniční koloběžné výzvy pro Gretku, Pořádková jednotka MSK zvítězila v "Testu odolnosti
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Poruba uspořádala tradiční Sportovní hry seniorů, ZŠ Dětská oslavila 65 let Zahradní slavností, Výstava Nudlaři Na výlet v Galerii na schodech)
- 15:20 Léta běží (Rekonstrukce Korýtka pokračuje, klienti se těší na návrat, Ostrava zajišťuje celé spektrum sociálních služeb, host: Zdeněk Živčák)
- 15:30 Magazín TV medicína (Rekonstrukce lůžkového pavilonu, Investiční plány FN Ostrava, Jiří Havrlant, ředitel, Konference POROD 2024)
- 15:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 15:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 16:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, F-M zahájil stavbu tělocvičny v Chlebovicích, Zapoj se do Nemocniční koloběžné výzvy pro Gretku, Pořádková jednotka MSK zvítězila v "Testu odolnosti
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Nový domov v Karviné oslavil 65 let své existence, 100 let Spolku krojovaných horníků ČSA, Hokejbal proti drogám)
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Miss World Krystyna Pyszková opět zavítala do Santé, Diskuzní fórum zástupců zdravotnictví v MSK, Havířovská liga škol má své vítěze)
- 16:30 Z naší ZOO (Mláďata alpak v ZOO Ostrava)
- 16:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stezka hajného seznámí se zajímavostmi v lese, Svůj den oslavila Loučka v zahradě u Orlovny, Divadelní dílna opět oživila kouzlo lesního divadla)
- 16:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Konec školního roku na prvním stupni ZŠ Stonava, Stonavští premianti oceněni vedením obce, Deváťaci se slavnostně rozloučili se školou, Świadec
- 17:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, F-M zahájil stavbu tělocvičny v Chlebovicích, Zapoj se do Nemocniční koloběžné výzvy pro Gretku, Pořádková jednotka MSK zvítězila v "Testu odolnosti
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Eko magazín (Aleš Boháč (nez), náměstek primátora Ostravy, Martina Přikrylová, vedoucí útulku: Díky útulku Ostrava našlo domov přes 11 000 psů, Majitelé s bývalými útulkovými psy přišli na setkání)
- 17:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 17:29 Transformace kraje (MSID)
- 17:40 Kam vyrazit (Bunkr v Bohumíně slaví 25 let od otevření pro veřejnost)
- 17:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 18:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, F-M zahájil stavbu tělocvičny v Chlebovicích, Zapoj se do Nemocniční koloběžné výzvy pro Gretku, Pořádková jednotka MSK zvítězila v "Testu odolnosti
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka, Beskydské hry bez hranic letos pořádaly Metylovice, Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, Závodníci na motorkách sprintovali na vrchol sjezdovky)
- 18:20 Jesenický expres (Nové objevy na zámku Hošťálkovy, 150 let SDH Města Albrechtice, Bike maraton kolem Slezské Harty s rekordní účastí)
- 18:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 18:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 18:45 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 19:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, F-M zahájil stavbu tělocvičny v Chlebovicích, Zapoj se do Nemocniční koloběžné výzvy pro Gretku, Pořádková jednotka MSK zvítězila v "Testu odolnosti
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Nový domov v Karviné oslavil 65 let své existence, 100 let Spolku krojovaných horníků ČSA, Hokejbal proti drogám)
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Miss World Krystyna Pyszková opět zavítala do Santé, Diskuzní fórum zástupců zdravotnictví v MSK, Havířovská liga škol má své vítěze)
- 19:30 Z naší ZOO (Migrace žab v ZOO Ostrava)
- 19:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stezka hajného seznámí se zajímavostmi v lese, Svůj den oslavila Loučka v zahradě u Orlovny, Divadelní dílna opět oživila kouzlo lesního divadla)
- 19:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Konec školního roku na prvním stupni ZŠ Stonava, Stonavští premianti oceněni vedením obce, Deváťaci se slavnostně rozloučili se školou, Świadec
- 20:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, F-M zahájil stavbu tělocvičny v Chlebovicích, Zapoj se do Nemocniční koloběžné výzvy pro Gretku, Pořádková jednotka MSK zvítězila v "Testu odolnosti
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:13 Eko magazín (Aleš Boháč (nez), náměstek primátora Ostravy, Martina Přikrylová, vedoucí útulku: Díky útulku Ostrava našlo domov přes 11 000 psů, Majitelé s bývalými útulkovými psy přišli na setkání)
- 20:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 20:29 Transformace kraje (MSID)
- 20:40 Kam vyrazit (Bunkr v Bohumíně slaví 25 let od otevření pro veřejnost)
- 20:44 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 21:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, F-M zahájil stavbu tělocvičny v Chlebovicích, Zapoj se do Nemocniční koloběžné výzvy pro Gretku, Pořádková jednotka MSK zvítězila v "Testu odolnosti
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka, Beskydské hry bez hranic letos pořádaly Metylovice, Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, Závodníci na motorkách sprintovali na vrchol sjezdovky)
- 21:20 Jesenický expres (Nové objevy na zámku Hošťálkovy, 150 let SDH Města Albrechtice, Bike maraton kolem Slezské Harty s rekordní účastí)
- 21:30 Z naší ZOO (Obyvatelé ptačích budek)
- 21:35 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 21:45 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 21:47 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 22:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, F-M zahájil stavbu tělocvičny v Chlebovicích, Zapoj se do Nemocniční koloběžné výzvy pro Gretku, Pořádková jednotka MSK zvítězila v "Testu odolnosti
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Nový domov v Karviné oslavil 65 let své existence, 100 let Spolku krojovaných horníků ČSA, Hokejbal proti drogám)
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Miss World Krystyna Pyszková opět zavítala do Santé, Diskuzní fórum zástupců zdravotnictví v MSK, Havířovská liga škol má své vítěze)
- 22:30 Z naší ZOO (V expozici Na statku jsou k vidění selátka)
- 22:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stezka hajného seznámí se zajímavostmi v lese, Svůj den oslavila Loučka v zahradě u Orlovny, Divadelní dílna opět oživila kouzlo lesního divadla)
- 22:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Konec školního roku na prvním stupni ZŠ Stonava, Stonavští premianti oceněni vedením obce, Deváťaci se slavnostně rozloučili se školou, Świadec
- 23:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, F-M zahájil stavbu tělocvičny v Chlebovicích, Zapoj se do Nemocniční koloběžné výzvy pro Gretku, Pořádková jednotka MSK zvítězila v "Testu odolnosti
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Eko magazín (Aleš Boháč (nez), náměstek primátora Ostravy, Martina Přikrylová, vedoucí útulku: Díky útulku Ostrava našlo domov přes 11 000 psů, Majitelé s bývalými útulkovými psy přišli na setkání)
- 23:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 23:30 Transformace kraje (MSID)
- 23:40 Kam vyrazit (Bunkr v Bohumíně slaví 25 let od otevření pro veřejnost)
- 23:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 13:00 Magazín Hodonín
- 13:15 Magazín Veselí nad Moravou
- 13:29 Počasí
- 13:30 Magazín Kyjov
- 13:45 Magazín Valašsko
- 14:00 Magazín Zlínský kraj
- 14:16 Magazín Uherský Brod
- 14:29 Počasí
- 14:30 Magazín Uherské Hradiště
- 14:45 MAGAZÍN ZLÍN / OTROKOVICE
- 15:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 00:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:26 Z dílny regionálních autorů (Kladské pomezí)
- 01:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 01:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 2. díl)
- 01:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 228. díl)
- 01:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 02:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 02:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:26 Z dílny regionálních autorů (Kladské pomezí)
- 03:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 03:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 2. díl)
- 03:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 228. díl)
- 03:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 04:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:26 Z dílny regionálních autorů (Kladské pomezí)
- 05:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 05:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 2. díl)
- 05:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 228. díl)
- 05:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 06:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:26 Z dílny regionálních autorů (Kladské pomezí)
- 07:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 07:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 2. díl)
- 07:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 228. díl)
- 07:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 08:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 08:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:26 Z dílny regionálních autorů (Kladské pomezí)
- 09:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 09:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 2. díl)
- 09:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 228. díl)
- 09:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 10:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:26 Z dílny regionálních autorů (Kladské pomezí)
- 11:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 11:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 2. díl)
- 11:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 228. díl)
- 11:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 12:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:26 Z dílny regionálních autorů (Kladské pomezí)
- 13:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 13:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 2. díl)
- 13:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 228. díl)
- 13:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 14:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 14:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:26 Z dílny regionálních autorů (Kladské pomezí)
- 15:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 15:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 2. díl)
- 15:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 228. díl)
- 15:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 16:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:26 Z dílny regionálních autorů (Kladské pomezí)
- 17:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 17:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 2. díl)
- 17:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 228. díl)
- 17:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:15 Jičínský miniexpres (Tenisté v Jičíně mají po letech novou halu)
- 18:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:20 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Rychnova nad Kněžnou)
- 18:30 Ocenění Pardubického kraje (Ing. Šárka Kuchtová, novinářka, publicistka)
- 18:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 19:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 19:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 19:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 20:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:15 Jičínský miniexpres (Tenisté v Jičíně mají po letech novou halu)
- 20:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:20 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Rychnova nad Kněžnou)
- 20:30 Ocenění Pardubického kraje (Ing. Šárka Kuchtová, novinářka, publicistka)
- 20:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 21:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Jičínský miniexpres (Tenisté v Jičíně mají po letech novou halu)
- 21:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:20 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 228. díl)
- 21:25 TV Rockparáda (Pořad plný rockové hudby a zajímavých rozhovorů červenec 2024 1. část)
- 22:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:13 Jičínský miniexpres (Tenisté v Jičíně mají po letech novou halu)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:17 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 228. díl)
- 22:20 TV Rockparáda (Pořad plný rockové hudby a zajímavých rozhovorů červenec 2024 2. část)
- 23:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 23:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 23:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 00:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 00:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 00:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 01:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:20 Host dne (Kamila Ingrová, vinařka)
- 01:30 Poznávej Jižní Moravu (Židlochovice)
- 01:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 02:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 02:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:20 Host dne (James Harries, hudebník)
- 02:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Kutnohorsko - Kolínsko - území královských měst)
- 02:45 Sběratelé (Vítězslav Tichý, sběratel české kinematografie, Bystřice pod Hostýnem)
- 03:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 03:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 03:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 04:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:20 Host dne (Kamila Ingrová, vinařka)
- 04:30 Poznávej Jižní Moravu (Židlochovice)
- 04:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 05:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:20 Host dne (James Harries, hudebník)
- 05:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Kutnohorsko - Kolínsko - území královských měst)
- 05:45 Sběratelé (Vítězslav Tichý, sběratel české kinematografie, Bystřice pod Hostýnem)
- 06:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 06:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 06:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 07:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:20 Host dne (Kamila Ingrová, vinařka)
- 07:30 Poznávej Jižní Moravu (Veveří)
- 07:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 08:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:20 Host dne (James Harries, hudebník)
- 08:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Kutnohorsko - Kolínsko - území královských měst)
- 08:45 Sběratelé (Vítězslav Tichý, sběratel české kinematografie, Bystřice pod Hostýnem)
- 09:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 09:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 09:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 10:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:20 Host dne (Kamila Ingrová, vinařka)
- 10:30 Poznávej Jižní Moravu (Židlochovice)
- 10:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 11:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 11:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:20 Host dne (James Harries, hudebník)
- 11:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Kutnohorsko - Kolínsko - území královských měst)
- 11:45 Sběratelé (Vítězslav Tichý, sběratel české kinematografie, Bystřice pod Hostýnem)
- 12:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 12:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 12:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 13:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:20 Host dne (Kamila Ingrová, vinařka)
- 13:30 Poznávej Jižní Moravu (Pernštejn)
- 13:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 14:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 14:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:20 Host dne (James Harries, hudebník)
- 14:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Kutnohorsko - Kolínsko - území královských měst)
- 14:45 Sběratelé (Vítězslav Tichý, sběratel české kinematografie, Bystřice pod Hostýnem)
- 15:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 15:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 15:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 16:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:20 Host dne (Kamila Ingrová, vinařka)
- 16:30 Poznávej Jižní Moravu (Nejstarší cykas)
- 16:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 17:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 17:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:20 Host dne (James Harries, hudebník)
- 17:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Kutnohorsko - Kolínsko - území královských měst)
- 17:45 Sběratelé (Vítězslav Tichý, sběratel české kinematografie, Bystřice pod Hostýnem)
- 18:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 18:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:20 Host dne (Kamila Ingrová, vinařka)
- 18:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (75. Galavečer 20 let televize Nová Vize)
- 19:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 19:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:20 Host dne (Petr Švancara, ikona města Brna - druhý díl)
- 19:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 20:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 20:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:20 Host dne (Hana Barančíková, lektorka akademie Vědomého doteku)
- 20:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 20:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (27. díl Focaccia)
- 21:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 21:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:20 Host dne (Kamila Ingrová, vinařka)
- 21:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (75. Galavečer 20 let televize Nová Vize)
- 22:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 22:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:20 Host dne (Petr Švancara, ikona města Brna - druhý díl)
- 22:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 23:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 23:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:20 Host dne (Hana Barančíková, lektorka akademie Vědomého doteku)
- 23:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 23:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (27. díl Focaccia)
- 00:00 Týden v Praze
- 00:20 Středočeské noviny
- 00:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 01:00 Týden v Praze
- 01:20 Středočeská nej
- 01:30 Host dne
- 01:40 Svět z blízka
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Týden v Praze
- 04:20 Expres Prahy 18
- 04:30 Týden v regionech
- 05:00 Týden v Praze
- 05:20 Expres Prahy 13
- 05:30 Host dne
- 05:40 Hasiči
- 06:00 Týden v Praze
- 06:20 Expres
- 06:30 Svět z blízka
- 06:40 Středočeské noviny
- 07:00 Týden v Praze
- 07:20 Expres Prahy 15
- 07:30 Dobré zprávy
- 08:00 Týden v Praze
- 08:20 Expres Prahy 4
- 08:30 Putování po regionech
- 09:00 Týden v Praze
- 09:20 Středočeský magazín
- 09:30 Host dne
- 09:40 Za oponou
- 10:00 Týden v Praze
- 10:20 Expres Prahy 2
- 10:30 Týden v regionech
- 11:00 Týden v Praze
- 11:20 Expres Prahy 6
- 11:30 Svět z blízka
- 11:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 12:00 Týden v Praze
- 12:20 Expres Prahy 1
- 12:30 Špetka Slovácka
- 13:00 Týden v Praze
- 13:20 Expres Prahy 11
- 13:30 Dobré zprávy
- 14:00 Týden v Praze
- 14:20 Expres Prahy 8
- 14:30 Host dne
- 14:40 Středočeské noviny
- 15:00 Týden v Praze
- 15:20 Expres
- 15:30 Putování po regionech
- 16:00 Týden v Praze
- 16:20 Expres Prahy 18
- 16:30 Týden v regionech
- 17:00 Týden v Praze
- 17:20 Expres
- 17:30 Středočeská nej
- 17:40 Svět z blízka
- 18:00 Týden v Praze
- 18:20 Expres Prahy 4
- 18:30 Host dne
- 18:40 Středočeský magazín
- 19:00 Týden v Praze
- 19:20 Expres Prahy 15
- 19:30 Za oponou
- 19:40 Středočeské noviny
- 20:00 Týden v Praze
- 20:20 Expres
- 20:30 Dobré zprávy
- 21:00 Týden v Praze
- 21:20 Expres Prahy 13
- 21:30 Středočeské noviny
- 21:40 Hasiči
- 22:00 Týden v Praze
- 22:20 Expres Prahy 10
- 22:30 Host dne
- 22:40 Středočeský magazín
- 23:00 Týden v Praze
- 23:20 Svět z blízka
- 23:30 Týden v regionech
- 00:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 00:16 Dobré zprávy z regionl
- 00:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 00:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 01:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 01:12 Týden v regionech (ZJ)
- 01:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 01:44 Putování v regionech
- 02:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 02:16 Dobré zprávy z regionl
- 02:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 02:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 03:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 03:12 Týden v regionech (ZJ)
- 03:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 03:44 Putování v regionech
- 04:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 04:16 Dobré zprávy z regionl
- 04:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 04:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 05:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 05:12 Týden v regionech (ZJ)
- 05:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 05:44 Putování v regionech
- 06:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 06:16 Dobré zprávy z regionl
- 06:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 06:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 07:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 07:12 Týden v regionech (ZJ)
- 07:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 07:44 Putování v regionech
- 08:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 08:16 Dobré zprávy z regionl
- 08:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 08:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 09:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 09:12 Týden v regionech (ZJ)
- 09:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 09:44 Putování v regionech
- 10:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 10:16 Dobré zprávy z regionl
- 10:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 10:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 11:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 11:12 Týden v regionech (ZJ)
- 11:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 11:44 Putování v regionech
- 12:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 12:16 Dobré zprávy z regionl
- 12:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 12:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 13:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 13:12 Týden v regionech (ZJ)
- 13:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 13:44 Putování v regionech
- 14:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 14:16 Dobré zprávy z regionl
- 14:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 14:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 15:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 15:12 Týden v regionech (ZJ)
- 15:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 15:44 Putování v regionech
- 16:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 16:16 Dobré zprávy z regionl
- 16:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 16:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 17:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 17:12 Týden v regionech (ZJ)
- 17:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 17:44 Putování v regionech
- 18:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 18:16 Dobré zprávy z regionl
- 18:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 18:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 19:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 19:12 Týden v regionech (ZJ)
- 19:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 19:44 Putování v regionech
- 20:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 20:16 Dobré zprávy z regionl
- 20:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 20:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 21:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 21:12 Týden v regionech (ZJ)
- 21:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 21:44 Putování v regionech
- 22:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 22:16 Dobré zprávy z regionl
- 22:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 22:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 23:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 23:12 Týden v regionech (ZJ)
- 23:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 23:44 Putování v regionech
- 00:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Česká Třebová slavila
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Česká Třebová slavila
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Česká Třebová slavila
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Česká Třebová slavila
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Česká Třebová slavila
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Česká Třebová slavila
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Česká Třebová slavila
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Česká Třebová slavila
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Česká Třebová slavila
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Česká Třebová slavila
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Česká Třebová slavila
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Česká Třebová slavila
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Česká Třebová slavila
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Česká Třebová slavila
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Česká Třebová slavila
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Česká Třebová slavila
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Česká Třebová slavila
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Česká Třebová slavila
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Před 10 lety
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Před 10 lety
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Před 10 lety
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Před 10 lety
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Před 10 lety
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Před 10 lety
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 TÝDEN V REGIONECH (135)
- 00:25 POČASÍ
- 00:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 00:38 SPORT
- 00:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 00:45 HEADLINES
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (51)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 01:45 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 Josef Středa (150)
- 03:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 03:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (135)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z PACOVA
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (28)
- 05:48 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:59 Empty
- 09:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 09:20 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 09:35 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 09:50 POČASÍ
- 09:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 09:55 HEADLINES
- 10:00 Václav Hlaváč (83)
- 10:35 TÝDEN V REGIONECH (135)
- 11:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 11:20 POČASÍ
- 11:23 SPORT
- 11:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 11:45 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 12:00 Václav Hlaváč (83)
- 12:35 POČASÍ
- 12:38 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 12:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 13:15 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 13:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 14:00 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 14:15 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (38)
- 14:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 14:45 STUDIO iVysočina
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 Josef Středa (150)
- 15:40 STUDIO iVysočina
- 15:50 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:52 POČASÍ
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 Monika Urbanová (52)
- 16:50 STUDIO iVysočina
- 17:00 ZASTÁVKA NA TRATI (2)
- 18:00 POZOR VLAK (28)
- 18:45 POČASÍ
- 18:48 KULTURA
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 POČASÍ
- 19:03 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:04 STUDIO iVysočina
- 19:14 ŽIVĚ Z PACOVA
- 19:15 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (51)
- 19:40 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 19:41 POČASÍ
- 19:44 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 19:59 Empty
- 20:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 20:20 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 20:35 POČASÍ
- 20:38 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (38)
- 20:53 SPORT
- 20:58 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:00 Václav Hlaváč (83)
- 21:35 POČASÍ
- 21:38 SPORT
- 21:43 STUDIO iVysočina
- 21:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 POZOR VLAK (28)
- 22:45 POČASÍ
- 22:48 STUDIO iVysočina
- 22:58 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 23:00 Václav Hlaváč (83)
- 23:35 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 23:55 HEADLINES
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Фронт NEWS
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Реальна історія
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Антизомбі
- 11:45 Громадянська оборона
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Все так однозначно
- 13:30 Інформаційні сюжети
- 14:00 Кризи Путінської Росії
- 14:20 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Фронт NEWS
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Антизомбі
- 18:15 Громадянська оборона
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:30 Nemzeti Sporthíradó
- 06:35 Időjárás-jelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:31 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Summa
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:20 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:33 Család'24
- 11:50 Ma délelőtt
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 Család'24
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Kárpát-medence
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Magyarország ma
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:10 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:45 Ma este
- 18:50 Agenda
- 19:00 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 04:05 Az A38 Hajó színpadán (Nís)
- 05:00 Leo és Fred II (Az álom)
- 05:05 Varjúdombi mesék (Mese a szolgálatkész kisértetről)
- 05:15 A nagy ho-ho-ho horgász (A mindentvágó rákolló)
- 05:25 Mesélj nekem! (A Tavasztündér gardróbja (Várfalvy Emőke meséje))
- 05:35 Tinti kalandjai (A málhás szamár)
- 05:40 Mekk Elek az ezermester (Épületes eset)
- 05:45 Kiváncsi Fáncsi (Füles - kaland)
- 05:55 Gyerekversek (Az okos kos)
- 06:00 Frakk, a macskák réme IV (Oh, az édes otthon)
- 06:05 Hát (Hát (m)ilyenek az erdei ormányosok?)
- 06:15 Merülj, Olly merülj! (Kapjuk el a tolvajt! - Medúza rémálom)
- 06:40 Tündér lilinkók (A lilinkók és a mennyegző)
- 06:50 Tündér lilinkók (Szirom és a kacsák)
- 07:05 Tündér lilinkók (Füllencs és Tappancs)
- 07:15 Tündér lilinkók (Pillangók és lilinkók)
- 07:30 Pán Péter legújabb kalandjai II (Csíííz)
- 07:55 Múmin-völgyi kalandok III (Hazatérés)
- 08:15 Super Wings - A szárnyalók VI (Szelektív szemét-mentés)
- 08:30 Super Wings - A szárnyalók VI (Az elveszett Mona Lisa)
- 08:45 RoboVonatok II (Kié ez a doboz? Maxie úton van!)
- 09:00 Puskás Öcsi és barátai (Pótbarátok)
- 09:10 M2 matricák - Igaz vagy hamis? (Ópusztaszeri Nemzeti Emlékpark)
- 09:15 Pipp és Polli (Csillaglesés)
- 09:20 Pipp és Polli (Titkos kézfogás)
- 09:30 Pocoyo (Menjünk kempingezni!)
- 09:35 Pocoyo (A minden kulcsa)
- 09:45 Pocoyo (Kényes kacsa)
- 09:50 Bajkeverő majom XIV (Egy malac, egy kölyök és egy majom / Orchideanevelés)
- 10:15 Daniel, a kis tigris (Daniel beteg)
- 10:25 Daniel, a kis tigris (Anyu beteg)
- 10:40 Milo (Milo, a rendőr)
- 10:50 Agi Bagi II (Bogyók és gombák)
- 11:05 Nils Holgersson csodálatos utazása (Furcsa éjszakai bagoly)
- 11:15 Simon (Az elveszett kincs)
- 11:25 Ricky Zoom II (A legeslegnagyobb ugrás)
- 11:35 Alvin és a mókusok IV (Az elveszett hercegnő)
- 11:50 Alvin és a mókusok IV (Erőpróba)
- 12:00 Alvin és a mókusok IV (Világhét)
- 12:10 Alvin és a mókusok IV (Az allergia)
- 12:25 Nova család az űrben (Ütközésveszély)
- 12:45 Nova család az űrben (A jeti)
- 13:15 Kérem a következőt! (Egy király ne ugráljon!)
- 13:25 Kérem a következőt! (Krokodilkönnyek)
- 13:40 Vakáción a Mézga család III (Vakáció!)
- 16:00 Tip, a kisegér (Az ígéret szép szó)
- 16:10 Tip, a kisegér (A világ legértékesebb ajándéka)
- 16:20 RoboVonatok II (A legjobb ajándék Genienek!)
- 16:30 Puskás Öcsi és barátai (A mozi)
- 16:45 Alvin és a mókusok IV (Az otthontanulás)
- 16:55 Alvin és a mókusok IV (Buli van!)
- 17:05 Alvin és a mókusok IV (Theodore, a szuperhős)
- 17:20 Alvin és a mókusok IV (Mega Ugráló Csata)
- 17:30 Super Wings - A szárnyalók VI (Játékos oroszlánfókák)
- 17:45 Super Wings - A szárnyalók VI (A Marina Bay szörnye)
- 20:00 Akusztik
- 21:05 Egy futás anatómiája
- 21:30 Kulisszák mögött az A38 Hajón (Siamese Elephants)
- 22:30 A38 Archív (30Y)
- 23:30 Házibuli
- 00:50 Az érzelmek tengerén (105)
- 01:35 Érted mindent (45)
- 02:25 Itthon vagy! (Salgótarján)
- 02:45 Hogy volt?! (Zukor Adolf születésnapjára)
- 03:35 Divat & dizájn
- 04:05 Noé barátai
- 04:30 Magyar Krónika (Kicsi szentem)
- 04:55 Édes anyanyelvünk (Szóval)
- 05:05 MMA portré (Kihímzem az életem - Jahoda Maja iparművész)
- 05:55 Himnusz
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:23 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:45 Nyár '24
- 08:00 Mindennapi (A hiúság)
- 08:03 Neked szól!
- 08:05 Világ-Vallás
- 08:20 Mindennapi (A várakozásról)
- 08:23 De őszintén!
- 08:25 Lét-Ige - protestáns magazin
- 08:55 Mindennapi (Arról, mi az élet igazi élménye?)
- 08:56 Agapé mini
- 09:00 Isten kezében (Lelki próbáimban, Jézus, légy velem!)
- 09:30 Időjárás-jelentés
- 09:31 Katolikus krónika
- 09:55 Templomaink (Budapest, Rákospalotai MÁV-telepi Jézus Szíve Templom)
- 10:00 Jézus és... (Gyász)
- 10:50 Az utódok reménysége
- 11:20 Nyitott szívvel - Szerzetesélet Magyarországon (Szent Keresztről Nevezett Irgalmas Nővérek, az Egyházközségi Nővérek Társasága, Magyarok Nagyasszonya női Apostoli élet Társasága)
- 11:45 Mindennapi (Zsoltár férfihangra)
- 11:49 A misztérium – Liturgikus sorozat (1)
- 11:55 Mindennapi (Az ostobaságról)
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:46 Időjárás-jelentés
- 12:55 Jó ebédhez szól a nóta
- 13:30 Gábor diák
- 14:55 Egy Perc Híradó
- 15:00 Időjárás-jelentés
- 15:05 A fekete város (Az áruló)
- 15:59 SzerencsePerc
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:45 Hogy volt? - Nyári emlékek - Különkiadás (Debreczeni Ferenc)
- 19:45 Magyarország, szeretlek!
- 21:00 Hyppolit, a lakáj
- 22:15 Kenó
- 22:20 Időjárás-jelentés
- 22:30 A kertbérlő
- 00:00 Negyeddöntő mérkőzés
- 02:05 U17-es férfi kosárlabda világbajnokság
- 03:55 Forma-3 - Sprintfutam
- 05:00 Forma-2 - Sprintfutam
- 06:15 Negyeddöntő mérkőzés
- 08:25 Góóól!
- 09:15 Forma-3 - Főfutam
- 10:20 Jövünk!
- 10:50 Forma-2 - Főfutam
- 12:20 Góóól!2
- 13:05 Úti cél: Párizs 2024
- 13:35 Forma-1 - Időmérő-edzés
- 15:00 Forma-1 - Pilótaparádé
- 15:30 M4 Sport stúdió
- 15:31 M4 Sport stúdió
- 16:00 Forma-1 - Futam
- 18:15 Góóól!2
- 19:00 Úti cél: Párizs 2024
- 19:35 Atlétika - Gyémánt Liga
- 21:55 Triatlon világkupa
- 22:55 Negyeddöntő mérkőzés
- 04:35 Mesterember leszek
- 05:00 A hét műtárgya (Literáti Nemes Sámuel hamisítványai)
- 05:05 Kunszt (A művészet kezdetei)
- 05:30 Könyvjelző – Takaró Mihály műsora (Baross Gábor a „Vasminiszter”)
- 06:00 Librettó
- 06:50 Zegzugos történetek (Kőszeg - Jurisics tér)
- 07:15 Tőkéczki és Takaró: Történelem és irodalom mindenkinek (Örkény István)
- 07:50 Agenda
- 08:00 Fülszöveg (Kállay Gyopár)
- 08:25 Magyar Krónika
- 08:55 Evangélium
- 09:20 Nemzeti kincseink a Hungarikumok (7)
- 09:55 Csehország madártávlatból (Sziklás megapoliszok)
- 14:10 Operaláz - Az Operaház titkai és újjászületése (3)
- 14:40 Mesterember leszek
- 15:10 A Nagyok
- 15:40 Budavári Palotakoncert (2)
- 18:10 Rejtélyes XX. század
- 18:45 Agenda
- 18:55 A muskétások (Újra otthon)
- 19:55 A nyomorultak (4)
- 23:45 Jesse James balladája
- 00:00 Magyar világ
- 00:25 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 Duna World - időjárás
- 01:20 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 01:30 M5 História: éve volt a 6:3 (70)
- 02:10 Erzsébet királyné
- 03:45 Magyar elsők: Az első magyar villamosjárat
- 04:00 Klasszikusok délidőben: Angelika 30-Az Angelica Leánykar jubileumi koncertje I.
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:15 Duna World - időjárás
- 05:20 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: Nézők kérdezik
- 05:35 Itthon vagy!: A Tisza-tó télen
- 05:55 Élő egyház
- 06:15 Esély
- 06:35 Világ
- 07:00 Duna World - időjárás
- 07:25 Novum
- 10:00 Főmenü
- 10:55 Itthon vagy!
- 11:20 Librettó
- 12:05 Az orvosok hercege - Boldog Batthyány-Strattmann László
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Duna World - időjárás
- 13:25 Világraszóló győzelmeink
- 13:55 Álmok álmodói: Albert Flórián
- 14:00 M4 SPORT+
- 22:05 Vár a Kárpát-medence
- 22:10 Fábry
- 23:30 Agapé: Testről - lélekkel
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Pro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PIN- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 05:25 Italská basketbalová liga
- 07:35 Závěr vysílání
- 08:55 Sport bez obalu
- 09:25 Empty
- 09:55 Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16
- 12:00 Empty
- 12:15 Volleyball Challenger cup
- 16:00 Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16
- 17:00 Malý fotbal
- 03:02 Pohádky
- 08:30 konec vysilani
- 09:32 Pohádky
- 10:56 Hvězdy manéže
- 11:59 Open Stage
- 16:42 Paragrafy na kolech
- 17:15 Naplno
- 17:51 Open Stage
- 22:11 Open Stage
- 23:48 Jan Přeučil Vzpomínám si
- 00:01 VODÁRENSKÉ PŘEDNÁŠKY (1)
- 00:21 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (17)
- 00:33 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 01:00 NOČNÍ PROUD
- 02:00 NOČNÍ PROUD
- 03:00 PŘEHLEDNĚ Z VODÁRENSTVÍ
- 04:00 NOČNÍ PROUD
- 05:00 NOČNÍ PROUD
- 06:00 LIDÉ OD VODY (2)
- 06:30 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 07:00 STUDIO iVodárenství
- 07:15 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 07:20 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:30 ZVEME VÁS
- 07:32 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 07:33 STUDIO iVodárenství
- 07:48 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:58 BEZ KOMENTÁŘE
- 08:00 LIDÉ OD VODY (2)
- 08:30 KDO PEČUJE O VODU NA KRÁLOVÉHRADECKU (3)
- 09:00 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 09:30 VODÁRENSKÉ PŘEDNÁŠKY (1)
- 09:50 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 09:55 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 10:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (2)
- 11:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 11:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:15 STUDIO iVodárenství
- 11:30 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 11:32 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:42 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:47 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 12:00 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 12:05 STUDIO iVodárenství
- 12:20 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 12:30 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (17)
- 12:42 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 12:47 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 12:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 13:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 13:10 STUDIO iVodárenství
- 13:25 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 13:30 LIDÉ OD VODY (2)
- 14:00 KDO PEČUJE O VODU NA KRÁLOVÉHRADECKU (3)
- 14:30 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 15:00 VODÁRENSKÉ PŘEDNÁŠKY (1)
- 15:20 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 15:25 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 15:27 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 15:37 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 15:42 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 15:52 BEZ KOMENTÁŘE
- 15:54 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 15:56 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 16:00 VODNÍ SPECIÁL (1)
- 17:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 17:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 17:15 STUDIO iVodárenství
- 17:30 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 17:33 STUDIO iVodárenství
- 17:48 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 17:58 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 18:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (1)
- 19:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 19:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:15 STUDIO iVodárenství
- 19:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 19:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 19:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:58 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 20:00 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (17)
- 20:12 LIDÉ OD VODY (2)
- 20:42 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 20:47 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 20:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 21:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 21:10 VODÁRENSKÉ POČASÍ
- 21:15 STUDIO iVodárenství
- 21:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 21:32 ZVEME VÁS
- 21:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 21:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 22:00 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (17)
- 22:12 STUDIO iVodárenství
- 22:27 LIDÉ OD VODY (2)
- 22:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 23:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (1)
- 00:00 ZPRÁVY TV R
- 00:10 SPORT
- 00:15 POČASÍ TV R
- 00:20 STUDIO 'R'
- 00:30 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 00:55 HEADLINES
- 01:00 ZASTÁVKA NA TRATI (3)
- 02:00 LIDÉ OD VODY (1)
- 02:30 OTAZNÍKY TV R (5)
- 03:05 Martin Linhart (1)
- 03:45 Ladislava Holubová (7)
- 04:35 POČASÍ TV R
- 04:40 ZVEME VÁS
- 04:45 SPORT
- 04:50 DOPRAVA
- 04:55 HEADLINES
- 05:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 05:25 POČASÍ TV R
- 05:30 STUDIO 'R'
- 05:40 DOPRAVA
- 05:45 POČASÍ TV R
- 05:50 SPORT
- 05:55 HEADLINES
- 06:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 06:25 POČASÍ TV R
- 06:30 STUDIO 'R'
- 06:40 ZVEME VÁS
- 06:45 DOPRAVA
- 06:50 POČASÍ TV R
- 06:55 HEADLINES
- 07:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 07:25 POČASÍ TV R
- 07:30 STUDIO 'R'
- 07:40 ZVEME VÁS
- 07:45 DOPRAVA
- 07:50 SPORT
- 07:55 HEADLINES
- 08:00 OTAZNÍKY TV R (5)
- 08:35 POČASÍ TV R
- 08:40 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 08:55 HEADLINES
- 09:00 ZPRÁVY TV R
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ TV R
- 09:20 STUDIO 'R'
- 09:30 DOPRAVA
- 10:00 ZPRÁVY TV R
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ TV R
- 10:20 STUDIO 'R'
- 10:30 ZVEME VÁS
- 10:35 DOPRAVA
- 11:00 ZPRÁVY TV R
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ TV R
- 11:20 STUDIO 'R'
- 11:30 ZVEME VÁS
- 11:35 DOPRAVA
- 12:00 ZPRÁVY TV R
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ TV R
- 12:20 STUDIO 'R'
- 12:30 ZVEME VÁS
- 12:35 DOPRAVA
- 12:40 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (7)
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY TV R
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ TV R
- 13:20 STUDIO 'R'
- 13:30 ZVEME VÁS
- 13:35 DOPRAVA
- 14:00 ZPRÁVY TV R
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ TV R
- 14:20 STUDIO 'R'
- 14:30 ZVEME VÁS
- 14:35 DOPRAVA
- 14:40 HASIČI (1)
- 15:00 ZPRÁVY TV R
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ TV R
- 15:20 STUDIO 'R'
- 15:30 ZVEME VÁS
- 15:35 DOPRAVA
- 16:00 ZPRÁVY TV R
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ TV R
- 16:20 STUDIO 'R'
- 16:30 ZVEME VÁS
- 16:35 DOPRAVA
- 17:00 DOKUMENTY TV R (2)
- 18:00 ZPRÁVY TV R
- 18:10 SPORT
- 18:15 POČASÍ TV R
- 18:20 STUDIO 'R'
- 18:30 ZVEME VÁS
- 18:35 DOPRAVA
- 19:00 ZPRÁVY TV R
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ TV R
- 19:20 STUDIO 'R'
- 19:30 ZVEME VÁS
- 19:35 DOPRAVA
- 20:00 ZPRÁVY TV R
- 20:10 SPORT
- 20:15 POČASÍ TV R
- 20:20 STUDIO 'R'
- 20:30 ZVEME VÁS
- 20:35 DOPRAVA
- 21:00 ZPRÁVY TV R
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ TV R
- 21:20 STUDIO 'R'
- 21:30 ZVEME VÁS
- 21:35 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 22:00 ZPRÁVY TV R
- 22:10 SPORT
- 22:15 POČASÍ TV R
- 22:20 STUDIO 'R'
- 23:00 NA KAFE S TORNÁDEM (4)
- 23:35 MAGAZÍN iVodárenství
- 23:50 POČASÍ TV R
- 23:55 HEADLINES
- 00:00 Tučňáci z Madagaskaru (Byl jsem tučňák zombie)
- 00:20 Tučňáci z Madagaskaru (Propána, panna! / Zmýlení a zmývalení)
- 00:45 Tučňáci z Madagaskaru (Pomsta doktora Hloubáka)
- 01:10 Avatar: Legenda o Aangovi (Uvězněni)
- 01:30 Avatar: Legenda o Aangovi (Svět duchů (Zimní slunovrat, část první))
- 01:55 Spongebob v kalhotách V (Letní vězení / Boj o přežití)
- 02:15 Spongebob v kalhotách VI (Luxusní dům / Ta naše kapela)
- 02:40 Spongebob v kalhotách VI (Centové šílenství / Námořní nováček)
- 03:00 Sanjay a Craig (Dr. Brett Venom / Smíchotřesení)
- 03:20 Sanjay a Craig (Maximum Dennis / Psí vlna)
- 03:45 Tučňáci z Madagaskaru (Zoufalé zoo)
- 03:55 Tučňáci z Madagaskaru II (Viděný a nenáviděný / Potíže s Rosťou rostou)
- 04:15 Želvy Ninja II (Mutantí doupě)
- 04:35 Želvy Ninja II (Smutná mutace Baxtera Stockmana)
- 05:00 Sanjay a Craig II (Salon krásy / Vesmírná odysea)
- 05:20 Sanjay a Craig II (Barfyho štěňata / Prdelačka)
- 05:45 Spongebob v kalhotách V (Blecha v kožichu / Čí je ta kobliha / Špína na talíři)
- 06:05 Spongebob v kalhotách VI (Záškolák)
- 06:20 Spongebob v kalhotách V (Dětský plyn / Výměna kuchařů)
- 06:50 Spongebob v kalhotách V (Focení ve škole / Patrik bez peněz / Bratranec Jack)
- 07:20 Hlasiťákovi VII (Závěrečná zkouška / Velká hračková loupež)
- 07:45 Hlasiťákovi VII (Pá, pá, narozeniny / Husťáci)
- 10:00 Spongebob v kalhotách VIII (Vetřelec medúza)
- 10:16 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Moudrý Kraken / Squatch záměna)
- 10:45 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Tábor duchů / Nehledáme výpomoc)
- 11:15 Šmoulové (Velká pětka / Kuchyňský Nešika)
- 11:40 Šmoulové II (Jasnačka!)
- 11:55 Kámen, nůžky, papír (Další Kámen, Nůžky, Papír / Úžasná Catalina)
- 12:20 Kámen, nůžky, papír (Tužka na návštěvě / Vítr)
- 12:50 Sharkdog (Bouda pro Sharkdoga)
- 12:55 Sharkdog (Sharkdog hrabe)
- 13:05 Sharkdog (Lovkyně žraloků)
- 13:20 Sharkdog (Ploutve ve vodě)
- 13:25 Sharkdog (Vítej doma, Sharkdogu)
- 13:35 Spongebob v kalhotách XIII (Řekněte Áááá! / Pošťák Patrik)
- 13:55 Spongebob v kalhotách XIII (Kapitán Pidižvík / Letadlem k moři)
- 16:00 Hlasiťákovi VI (Kdo s koho / Štěstí v neštěstí)
- 16:25 Spongebob v kalhotách XI (Hlídání velryby / Úklidová četa)
- 16:55 Spongebob v kalhotách XI (Patrikovo svědomí / Šéfkuchař Bob)
- 17:20 Spongebob v kalhotách XI (Paranoia z Planktona / Knihovna)
- 17:50 Kouzelní kmotříčci VI (Kouzelná myčka aut / Společnost pro Poofa)
- 20:10 Spongebob v kalhotách IX (Útěk z vězení / Zlounská obracečka)
- 20:35 Spongebob v kalhotách IX (Zachraň se kdo můžeš!)
- 21:05 Spongebob v kalhotách IX (Skrblík Krabs / Mazlíček pro Planktona)
- 21:30 Kouzelní kmotříčci IX (Život není nuda / Život mezi boháči)
- 21:55 Kouzelní kmotříčci IX (Spor o psa / Vrátit čas)
Pro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PIN