Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:20 Kalendárium
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Králický Sněžník)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jizerské hory)
- 06:30 Na cestě po gruzínské Kazbegi
- 06:59 Studio 6
- 16:10 Magnum (Adelaide)
- 17:00 Na cestě po Ceutě a Melille
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Reputace díky sportu
- 20:10 Jak dostat tatínka do polepšovny
- 21:40 Život herce: František Němec
- 04:15 Komunita na mlýně
- 04:40 Obnova divočiny - zpět k přírodě
- 05:10 Rak
- 05:20 Televizní klub neslyšících
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Rekordní tunely
- 06:50 Zázraky lidského génia (Tajemství pyramid)
- 07:45 Svérázné chování zvířat (1)
- 08:40 Jean Gabin osobně
- 10:30 Bedekr (Hamburk)
- 10:55 Tajemství skrytá v písku (5)
- 11:40 Bitvy o Evropu (Den D)
- 16:15 Kronika starověkého Egypta (Bohové a králové)
- 17:10 Matsés
- 17:55 Nádherná Amerika II (Georgie)
- 20:00 Hrabě Monte Christo (2)
- 21:35 Grand restaurant pana Septima
- 23:00 Kruk (5)
- 23:55 Paparazzi, lovci senzací
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 14:05 Zprávy
- 14:08 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
- 13:00 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 13:25 Po trailech přes hory
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 00:02 Ano, šéfe!
- 01:12 Policie v akci
- 02:08 Policie Hamburk XII (Dvojí život)
- 03:06 Policie Hamburk XII (Matrjoška)
- 04:04 Closer: Nové případy III (Dvě možnosti)
- 04:58 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (157)
- 07:36 M.A.S.H (158)
- 08:04 M.A.S.H (159)
- 08:35 M.A.S.H (160)
- 09:04 M.A.S.H (161)
- 09:35 Malý pitaval z velkého města (Milenec)
- 14:37 Policie v akci
- 15:34 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Štěstí je krásná věc
- 22:25 7 pádů Honzy Dědka
- 23:34 Ano, šéfe!
- 08:01 Fotr na tripu VI
- 08:43 Top Gear XXV (2)
- 09:48 Top Gear XXVI (5)
- 22:10 ESCAPE
- 23:05 Partička Nová krev
- 04:46 Policie v akci
- 06:00 Noční Praha
- 06:22 Closer: Nové případy V (Přítomnost)
- 07:16 Policie v akci
- 04:58 Námořní vyšetřovací služba XI (New Orleans 2/2)
- 06:00 Slow TV (Nad krajinou)
- 06:07 Bolek a Lolek si hrají
- 06:24 M.A.S.H
- 06:54 M.A.S.H
- 07:25 M.A.S.H
- 07:54 Námořní vyšetřovací služba XI (New Orleans 2/2)
- 14:12 Supervulkán
- 15:58 Bella Mia
- 17:58 Špióni odvedle
- 20:07 Všemocný
- 22:04 Vražda v Bílém domě
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor v ZOO)
- 06:05 Jogínci
- 06:15 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VII
- 08:40 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 09:00 Kámoši hafíci (2)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:40 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu!
- 10:35 Země dinosaurů
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Tučňáci z Madagaskaru III (13)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 14:00 Kombajn je fajn
- 14:10 Stavitelé
- 14:40 Čarodějky školou povinné II (7)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:50 Operace Jauu!
- 16:20 Sportující zvířata
- 16:25 Když Bitz a Bob kutí
- 16:35 Bruno
- 16:45 Luo Bao Bei
- 17:00 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Bo & To
- 17:15 Drobečkové
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Ostrov devíti palem)
- 18:55 Kámoši hafíci (3)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru III (14)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Kočování za pohádkou (O zlatých houslích)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:05 Geniální přítelkyně III: Příběh těch, co odcházejí, a těch, kteří zůstanou (1)
- 00:50 Taneční příběhy Darii Klimentové (1)
- 01:20 Norská čítanka: Bjarte Breiteig
- 01:30 Norská čítanka: Nina Gründfeld
- 01:40 Kanadská soda IX (12)
- 02:05 Televizní klub neslyšících
- 02:30 Colours of Ostrava Radegast Czech stage 2015
- 03:35 Ladí neladí
- 04:30 Roztroušený Hnát
- 04:55 English is English
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 100 dní ve Versailles (1)
- 20:55 Tři vstupenky na 26.
- 04:26 Rodinná pouta (Hrdina)
- 05:29 Na zámku
- 06:00 Léto s Italem
- 06:48 Nikdo není dokonalý
- 07:52 Columbo (Columbo jde pod gilotinu)
- 14:44 Rodinná pouta (Valentýn)
- 15:51 1. MISE (Hof a Hof)
- 17:16 Prostřeno!
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 22:06 Show Jana Krause
- 23:10 Jak se staví sen - extra
- 00:59 K věci
- 01:28 Prima Česko
- 02:00 Prima Svět
- 02:33 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:07 7 pádů Honzy Dědka
- 04:19 K věci
- 04:49 04:49 - 05:55
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:57 Nový den
- 08:02 Nový den
- 08:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:36 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 11:00 Zprávy
- 11:25 Zprávy Plus
- 11:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Interview PLUS
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:24 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 14:31 Prima LÉTO
- 14:42 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:11 Interview PLUS
- 15:15 Počasí
- 15:23 K věci
- 15:45 Interview PLUS (Alex Drak)
- 15:54 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:18 Hlasy zločinu
- 21:17 Zprávy
- 04:24 Tajemství pravěkých obrů (Titanoboa a Paraceratherium)
- 05:30 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:12 Prima Svět
- 06:44 Černobyl: Utopie v plamenech (Následky)
- 07:43 Umění přežít V (V sevření džungle)
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:20 Kalendárium
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Králický Sněžník)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jizerské hory)
- 06:30 Na cestě po gruzínské Kazbegi
- 06:59 Studio 6
- 16:10 Magnum (Adelaide)
- 17:00 Na cestě po Ceutě a Melille
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Reputace díky sportu
- 20:10 Jak dostat tatínka do polepšovny
- 21:40 Život herce: František Němec
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:20 Kalendárium
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Králický Sněžník)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jizerské hory)
- 06:30 Na cestě po gruzínské Kazbegi
- 06:59 Studio 6
- 16:10 Magnum (Adelaide)
- 17:00 Na cestě po Ceutě a Melille
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Reputace díky sportu
- 20:10 Jak dostat tatínka do polepšovny
- 21:40 Život herce: František Němec
- 00:35 Matka!
- 03:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (10)
- 03:50 Výleťák (148)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (148)
- 04:20 Zahradní proměny VIII (9)
- 05:10 Zahradní proměny VIII (10)
- 06:00 Pravidla zasnoubení (4)
- 06:20 Moje místa (Bára Nesvadbová)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha X (7)
- 08:20 Zahradní proměny VIII (11)
- 09:20 Zahradní proměny VIII (12)
- 12:15 Otec Braun (1)
- 20:10 Ryba na suchu
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 01:15 Oheň 2
- 03:05 Drsnej Shaft
- 04:35 Duch v láhvi
- 05:35 Casper
- 07:25 Kriminálka Miami IX (Krvavý cukr)
- 10:50 Charlieho andílci
- 12:40 Teleshopping
- 13:00 Pearl Harbor
- 16:20 Chlapci a chlapi (Nový poručík)
- 17:35 Vertical Limit
- 20:00 Dannyho parťáci
- 00:10 Kobra 11 XXV (1)
- 01:05 Charlieho andílci
- 02:30 Souboj Titánů II (12)
- 03:15 Walker, Texas Ranger VII (6)
- 03:55 Bursaspor Info Yatirim - Telekom Baskets Bonn
- 08:35 Mezi žraloky XI (13)
- 10:20 Kobra 11 XXIV (18)
- 11:10 Kobra 11 XXV (1)
- 12:10 Novashopping
- 12:25 Walker, Texas Ranger VII (6)
- 13:15 Válka skladů X (9)
- 16:45 Kobra 11 XXV (3)
- 18:45 Válka skladů X (11)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (25)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (17)
- 21:25 Kachní dynastie II (13)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VII (7)
- 23:10 Kobra 11 XXV (3)
- 00:15 Teorie velkého třesku X (23)
- 01:50 Malý Sheldon (10)
- 02:25 Zlatá sedmdesátá VII (3)
- 03:05 Americký táta III (8)
- 03:45 TELE TELE
- 04:15 2 $ocky II (18)
- 05:20 Ženatý se závazky (41)
- 06:10 Zig a Sharko IV (31)
- 07:00 Bakugan: Vzestup Geoganů (42)
- 07:10 Přátelé VII (8)
- 08:05 2 $ocky II (23)
- 09:45 Malý Sheldon (14)
- 11:25 Ženatý se závazky (43)
- 12:20 Dva a půl chlapa IV (12)
- 13:15 Přátelé VII (8)
- 14:05 Teorie velkého třesku X (23)
- 15:40 2 $ocky II (24)
- 16:05 2 $ocky III (3)
- 17:25 Zlatá sedmdesátá VII (5)
- 18:15 Dva a půl chlapa IV (14)
- 19:10 Malý Sheldon (16)
- 20:00 Teorie velkého třesku X (24)
- 20:20 Teorie velkého třesku XI (3)
- 21:40 Přátelé VII (10)
- 22:30 Americký táta III (10)
- 23:25 Dva a půl chlapa IV (14)
- 04:10 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 05:55 Riskuj!
- 06:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:25 Na lovu II
- 12:10 Beze stopy VII (Jde do tuhého)
- 13:05 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko VII (9)
- 00:15 Nemocnice Chicago Med VII (13)
- 01:05 Žena na pokraji sil
- 02:25 Doktorka Quinnová II (2)
- 03:55 Nemocnice Chicago Med VII (13)
- 04:35 Oteckovia II (42)
- 05:35 Ulice (4317)
- 07:05 Život na jachtě: Středomoří VI (3)
- 08:50 Čarodějky III (16)
- 09:40 Vítejte doma IV
- 10:30 Oteckovia II (45)
- 12:20 Doktorka Quinnová II (4)
- 16:25 Vyměněné osudy II (21)
- 10:30 Reconnecting ONE
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Magazín Muaythai (4)
- 11:30 ČEZ RunTour - Plzeň
- 18:30 Motosurf World Championship #1
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Freestyle Pro Tour
- 19:30 Prague rugby 7s 2024
- 20:00 1:1 Sport Show (57)
- 20:30 Spade poker show 2024 (5)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: 1. FC Magdeburg - Fortuna Düsseldorf
- 02:00 Přestávka ve vysílání
- 09:00 GKA World Tour Season Wrap Up
- 09:30 1:1 Sport Show (57)
- 10:15 Běhej lesy - Týmovka
- 10:30 World Cup of Darts 2024
- 00:05 Góly - body - sekundy
- 00:20 Počasie
- 00:30 Agatha Christie: Poirot (Smrť v oblakoch)
- 02:15 Don Matteo (Kamerová mama)
- 03:25 Správy RTVS "N"
- 04:20 Góly - body - sekundy
- 04:35 Počasie
- 04:45 Nebíčko v papuľke
- 05:15 Capri (5)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Candice Renoirová II (Lepší dvaja ako jeden)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (6)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Sľub)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Maroko - Berberi)
- 16:50 Destinácie (Haiti - rebel)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Stratené mesto)
- 17:55 Krátke správy RTVS
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Honba za pokladom)
- 22:10 Prípady 1. oddelenia (2)
- 23:15 Správy RTVS "N"
- 00:00 Klezmerstory
- 00:35 Správy RTVS "N"
- 01:25 Hírek
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Medvedík Pompon (Sťahovavý medvedík)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Od prameňa - Rusínsky
- 08:30 Kimondó - Na kus reči
- 09:00 Od prameňa - ukrajinský
- 09:25 Parazit
- 10:45 Dnes večer hrám ja (Polinka)
- 11:00 Spadla z oblakov (Otec to zariadi)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Zo Zlínskeho kraja)
- 12:30 Herbárium (Levanduľa)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:40 Vraj celý život niekam bežím
- 16:05 Ako to funguje (15)
- 16:30 Fetiše socializmu (Skrytý pôvab budovateľov)
- 17:05 Anjeli strážni (Anjeli strážni Lisy Stansfield)
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:50 Medvedík Pompon (Super Pompon)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:45 Kukačky (4)
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:20 Kalendárium
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Králický Sněžník)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jizerské hory)
- 06:30 Na cestě po gruzínské Kazbegi
- 06:59 Studio 6
- 16:10 Magnum (Adelaide)
- 17:00 Na cestě po Ceutě a Melille
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Reputace díky sportu
- 20:10 Jak dostat tatínka do polepšovny
- 21:40 Život herce: František Němec
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:20 Kalendárium
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Králický Sněžník)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jizerské hory)
- 06:30 Na cestě po gruzínské Kazbegi
- 06:59 Studio 6
- 16:10 Magnum (Adelaide)
- 17:00 Na cestě po Ceutě a Melille
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Reputace díky sportu
- 20:10 Jak dostat tatínka do polepšovny
- 21:40 Život herce: František Němec
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:25 Experiment: MISIA JUICE K JUPITERU
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:25 Promlčeno
- 02:00 Vřískot
- 03:50 Dej si pohov, mladej!
- 05:30 2 Bobule
- 07:20 Upír junior
- 08:50 Modelář
- 10:50 Příšerákovi 2
- 16:30 Božská Florence
- 18:30 Jako delfín
- 22:30 Paralelní matky
- 00:55 První oddělení
- 01:35 Policisté v akci
- 02:15 Policisté v akci
- 03:00 Soudní síň (Syna jsi mi zabil)
- 03:45 Soudní síň (Vydřiduch v sukni)
- 04:35 Krimi
- 04:55 Noviny
- 05:30 Krimi
- 05:50 Noviny
- 06:25 První oddělení
- 07:05 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 09:00 Soudní síň (Vydřiduch v sukni)
- 10:00 Soudní síň (Zkoksovaný frajer)
- 11:00 Pod povrchem (7)
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Policisté v akci
- 22:50 Kriminálka Kraj (Primátor)
- 23:50 První oddělení
- 00:30 Survivor
- 01:35 Aj múdry schybí
- 02:40 Partička
- 03:20 Rodinné prípady
- 04:05 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Reflex
- 12:30 Búrlivé víno (50)
- 13:25 V mene zákona
- 14:20 Rodinné prípady
- 15:05 Rodinné prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (51)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám (17)
- 21:45 Dunaj, k vašim službám (18)
- 00:35 Lovci plážových domů (4)
- 01:00 Domove, domove, sladký a řecký (2)
- 01:45 Úžasné prostory George Clarka VI (9)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (6)
- 03:35 Dům snů II (6)
- 10:45 Lovci plážových domů (4)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? III (6)
- 14:20 Dům snů II (6)
- 15:10 Mistři dřeva (1)
- 00:25 Insidious 2
- 02:10 Revoluce na plátně
- 03:45 Men
- 05:25 Jak se osvobodit
- 06:00 Dánská dívka
- 20:00 V moci hvězd III (6)
- 20:30 Turista II (4)
- 21:30 Zlé sémě se vrací
- 22:55 Zillion
- 00:30 Věznice 77
- 02:35 Kill room
- 04:15 Po zániku Země
- 06:00 Papírové panenky
- 07:45 Víly z Inisherinu
- 09:40 Neklid
- 11:10 Přátelé (3)
- 11:30 Přátelé (4)
- 11:55 Září
- 15:45 Premiantka
- 17:20 Shazam! Hněv bohů
- 19:30 Sociální síť
- 21:30 Becky je zpět
- 22:55 Bahno z Mississippi
- 02:15 Rod Draka II (4)
- 03:15 Sektor II (4)
- 04:15 Máma k nakousnutí (4)
- 04:45 Kábulské letiště
- 06:00 Věčný svit neposkvrněné mysli
- 07:50 Falešný agent
- 14:25 Supernova
- 16:05 Vše je pravdivé
- 17:45 Dunkerk
- 19:30 Girls II (3)
- 20:00 Girls II (4)
- 20:30 Můžu tě zničit (5)
- 21:00 V moci hvězd III (6)
- 21:30 Turista II (4)
- 22:30 To jsem já, Margaret!
- 00:55 Americký masakr
- 02:35 Horké letní noci
- 04:20 Kaple
- 06:00 Místo k životu
- 07:25 Boží tvorové
- 09:05 Trio z Belleville
- 10:30 Na okraji
- 12:15 Oddechový čas
- 14:20 V prach se navrátíš
- 16:35 Boží tvorové
- 18:15 Mám elektrické sny
- 20:00 Říše světla
- 22:05 Tři tisíce kousků
- 23:40 Ztraceni v noci
- 00:40 Na hranicích
- 02:15 Konečná zastávka
- 04:10 Oliver a bazén
- 06:00 Palmy a stožáry
- 07:55 Soukromá pustina
- 10:00 Za kupkou sena
- 12:00 Network
- 14:00 Lejla a její bratři
- 16:40 Obzor
- 20:30 Ad Astra
- 22:35 Mlčení jehňátek
- 00:05 Nepovedený večírek
- 01:50 Jak to dělají? (15. díl)
- 02:15 Jak to dělají? (16. díl)
- 02:40 Poslední obyvatelé Aljašky (Hluboká zima)
- 03:25 Mrazivé zlato (Podivná věda)
- 08:00 Smallville (Spása)
- 09:00 Prolhané krásky (Kolébka)
- 09:55 Prolhané krásky (Čas tváře)
- 10:55 Fandango
- 12:35 Smallville (Lazar)
- 13:30 Smallville (Štít)
- 14:30 Hranice nemožného (Díl 10)
- 15:25 Hranice nemožného (Díl 11)
- 18:05 Hranice nemožného (Díl 12)
- 19:00 Hranice nemožného (Díl 13)
- 20:00 Bez kalhot L
- 22:20 Hedwig a Angry Inch
- 00:05 Farang
- 01:40 Pomsta zelených draků
- 03:15 Dračí oči
- 04:45 Poslední polda IV (6)
- 06:00 Poklad pirátů
- 07:55 Ostrov pokladů
- 09:55 Tady hlídám já
- 12:05 Pták Ohnivák
- 14:05 Kouř
- 16:00 Dvojníci
- 18:05 Hádkovi
- 20:00 Bitva o Hill 60
- 22:25 Lví srdce
- 01:30 Dante 01
- 02:55 Mezi dimenzemi
- 05:10 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona
- 06:45 Hrdinové
- 08:30 Spy kids: Stroj času
- 09:55 Ranvej
- 13:20 Tunel do Číny
- 14:55 Deník lásky
- 16:25 Sladké letní víno
- 17:55 Hospodu vám nedáme
- 19:30 Armáda jednoho
- 21:00 Muž, který miloval
- 22:35 Rande na dvě noci
- 01:45 Vpich
- 03:25 Svatební radosti
- 05:05 Trattoria
- 06:25 Timber - Lovec pokladů
- 07:55 Sammyho dobrodružství 3D
- 09:20 Skore - Hokejový muzikál
- 10:50 Učitelem z nouze
- 12:35 Gentleman s pistolí
- 14:05 Kupec benátský
- 16:15 Síla slova
- 18:20 Císař - občanská válka
- 20:00 Smlouva s ďáblem
- 21:30 Pokrevní pouto
- 23:35 Králové léta
- 04:35 Coco Chanel
- 06:25 Strojvůdce
- 08:00 Dobrodružní skauti
- 09:25 Děti bez hranic
- 10:55 Princ a já 2
- 12:30 Strážce majáku
- 14:05 Návrat
- 15:45 VIY: Tajemství dračí pečeti
- 17:45 Skoro přátelé
- 19:25 Láska v Indii
- 21:00 Na shledanou v září
- 22:30 To jsem já
- 23:55 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Nepoučitelní
- 01:35 Vražda v zámku
- 03:00 Tělo
- 04:35 Supermafián Quido
- 06:20 Hořko-sladko
- 08:40 Písečný muž
- 10:30 Ranvej
- 19:55 STARS! (- BRUCE WILLIS)
- 20:00 Soupis kandidátů
- 21:50 Útěk z domu
- 23:45 Já, Tonya
- 00:30 Aicha
- 00:55 Moulin Rouge
- 03:00 Telesma
- 04:30 The Little Shop of Horrors
- 05:35 End of Program
- 06:00 Dog Men
- 07:15 The Strange Love Of Martha Ivers
- 09:05 Born To Be Wild
- 10:10 Went The Day Well?
- 11:40 Parlor, Bedroom and Bath
- 14:30 Baba
- 16:20 Career Girl
- 17:25 Suddenly
- 18:40 The Water
- 18:55 John Wayne Stagecoach Run
- 19:50 Parole, Inc.
- 21:00 Quality Time
- 04:00 GEORGIA, CRADLE OF WINE
- 05:00 HAWAII (BEACHBOYS ON PATROL)
- 06:00 DAY WHEN, THE…
- 07:00 CORNWALL'S NARCISSUS ISLAND
- 08:00 ON THE YETI TRAIL
- 09:00 JOHANA: MAKE UP AND MOTOR OIL
- 09:55 CRANBERRY SEASON AT CAPE COD
- 10:50 OH DIOR!
- 11:40 CHEETAH: THE PRICE OF SPEED
- 12:30 NEW CALEDONIA, THE SEAWEED PROMISE
- 13:00 QUIRKY SCIENCE
- 13:30 QUIRKY SCIENCE
- 14:00 INCAN SALT
- 15:00 THE NEW CUBA
- 22:00 INDIANS IN CANADA
- 23:00 THE TREE-CLIMBERS FROM CALIFORNIA
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE
- 16:20 HERE COMES THE BRIDE
- 16:40 HERE COMES THE BRIDE
- 17:00 THE HOLLYWOOD GLOW (2)
- 17:30 WORLD OF FASHION II (32)
- 18:00 NEW YORK FASHIONWEEK (16)
- 18:30 NEW YORK FASHIONWEEK (17)
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (37)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (38)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (13)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (14)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (47)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (48)
- 22:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (3)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (9)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (10)
- 00:00 SPORTS MAX (39)
- 00:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 01:00 SHIFTING GEARS
- 01:30 SHIFTING GEARS
- 02:00 WILD SURF 2019 (14)
- 02:30 WILD SURF 2019 (15)
- 03:00 BETTER THAN FOUR 2016 (CAPE TO CAPE MTB - PART 2)
- 03:30 BETTER THAN FOUR 2016 (CAPE TO CAPE MTB - PART 1)
- 04:00 GEARING UP 2020 (5)
- 04:30 GEARING UP 2020 (6)
- 05:00 KITE MASTERS 2019/2020 (10)
- 05:30 KITE MASTERS 2019/2020 (11)
- 06:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 (6)
- 06:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 07:00 SHIFTING GEARS
- 07:30 SHIFTING GEARS
- 10:00 RACEMAX MOTORSPORTS (13)
- 10:30 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 11:00 WORLD OF WATERSPORTS (24)
- 11:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 12:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (10)
- 12:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (11)
- 13:00 GP RACING 2022 (40)
- 13:30 GP RACING 2022 (41)
- 16:00 AUTOSPEED 2019 (12)
- 16:30 AUTOSPEED 2019 (13)
- 17:00 BOARD STORIES SURFING (35)
- 17:30 BOARD STORIES SURFING (36)
- 18:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (7)
- 18:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (8)
- 19:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 19:30 HOW TO BUILD A RACE CAR
- 20:00 BOAT SHOW 4K (15)
- 20:30 BOAT SHOW 4K (16)
- 21:00 SPORTS MAX (39)
- 21:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 22:00 GEARING UP 2020 (4)
- 22:30 GEARING UP 2020 (5)
- 23:00 INSIDE SAILING 2020 (4)
- 23:30 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 04:15 ROAD LESS TRAVELED: MANIPUR
- 05:00 SOUTH SEAS SPEARO (6)
- 06:00 PHOTO NUMBER 6 (9)
- 06:45 SOCIAL FABRIC (THE SUIT)
- 07:10 ROAD LESS TRAVELED VIETNAM
- 12:35 THE LAST DESCENT
- 13:20 DREAM JOURNEY (4)
- 18:00 MAX FOODIE: EMILIA ROMAGNA (6)
- 18:25 ROAD LESS TRAVELED MONTENEGRO
- 19:20 SOUTH SEAS SPEARO (6)
- 20:10 ISLAND HUNTER (BELIZE)
- 21:00 DRONE WARS (8)
- 21:55 VOLCANO ADVENTURE (VOLCANO HUNTERS)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:05 WWII: Detektívovia leteckých nešťastí
- 01:00 Supernákupy
- 01:30 Téma (154)
- 02:10 Veľké centrálne stanice
- 03:10 Hitler a Nemecko
- 04:00 Laogai: čínsky gulag
- 05:05 Medzipriestor (1)
- 06:05 1992: Konsenzus medzi Čínou a Taiwanom (1)
- 07:00 Neskrotná Zambia (1)
- 07:55 Travelistan (17)
- 08:20 Vyrobené na Slovensku (5)
- 08:35 Doslova
- 09:15 Svet z vtáčej perspektívy
- 09:45 Ľudia sú aj politici (46)
- 10:25 2000 rokov antisemitizmu
- 11:25 Humboltov Prúd (3)
- 14:25 Zara (1)
- 15:20 Len peniaze nestačia (14)
- 16:00 Vojenskí velikáni
- 17:00 Kinematografia druhej svetovej vojny
- 17:50 Tajné vojny
- 18:45 Sadnite si, prosím (25)
- 19:25 Doslova
- 20:05 Oceány Afriky
- 21:00 Téma (155)
- 21:40 Udržateľná budúcnosť
- 00:05 Naše zprávy
- 00:20 VIP svět
- 00:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (7)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Pašák (2)
- 22:05 El Chapo III (2)
- 23:00 Poklad z půdy
- 03:50 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:35 Soudkyně Barbara
- 14:45 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:05 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:10 Jak to dopadlo!?
- 01:20 Ostříháno
- 02:25 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Řecká musaka s lilkem a kozím sýrem)
- 16:35 Popelka
- 17:55 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 04:40 Narcos
- 05:30 Rozhovor S...: Jiří Čunek, senátor a starosta města Vsetína
- 06:00 O letadlech a létání: První afghánská pilotka Mi-17
- 06:25 Lipnožurnál
- 06:40 Petrovický zpravodaj
- 06:50 Valašský zpravodaj
- 07:00 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 07:20 Magazín z Valašska: Valmez
- 07:40 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:35 Narcos
- 23:20 Dobrý večer s A11: rerpíza
- 00:25 Ztracený svět (1)
- 01:10 Ztracený svět (2)
- 01:55 Leo Mattei: Oddělení mladistvých VIII (3)
- 02:50 Leo Mattei: Oddělení mladistvých VIII (4)
- 03:40 Bosch VI (5)
- 04:25 Bosch VI (4)
- 05:10 Bosch VI (6)
- 06:00 Profil zločinu II (2)
- 07:00 Profil zločinu II (3)
- 10:50 Profil zločinu II (3)
- 11:50 Hvězdná brána: Atlantida
- 12:50 A-Team (12)
- 13:50 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (7)
- 16:30 Profil zločinu II (5)
- 17:30 A-Team (13)
- 20:05 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (10)
- 21:00 Macgyver IV (10)
- 21:55 Macgyver IV (11)
- 00:25 Ztracený svět II (2)
- 01:30 Zločin (1)
- 02:15 Ztracený svět II (2)
- 03:00 Totalcar II (3)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 10:00 Společnost Adventure (19)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (18)
- 13:55 A-Team II (4)
- 16:50 Společnost Adventure (20)
- 17:50 Ztracený svět II (3)
- 18:45 Xena II (1)
- 19:45 A-Team II (5)
- 20:50 Macgyver III (19)
- 21:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (13)
- 22:45 Námořní vyšetřovací služba XVI (14)
- 23:40 Xena II (1)
- 00:10 Grand Hotel (2)
- 01:10 Dcery duchem (9)
- 02:20 Brousko III (70)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 03:25 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (9)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii V (6)
- 14:10 Grand Hotel (1)
- 15:15 Grand Hotel (2)
- 16:15 Brousko III (72)
- 17:15 Dcery duchem (10)
- 18:35 Domek na prérii V (7)
- 19:35 Grand Hotel (3)
- 20:35 Grand Hotel (4)
- 21:35 Domek na prérii V (7)
- 22:35 Grand Hotel (3)
- 23:35 Grand Hotel (4)
- 00:00 Mortem
- 01:40 Všechna moje láska
- 03:40 Mortem
- 11:10 Slib
- 12:50 Marguerite a Julien
- 14:40 Hlavu vzhůru
- 16:45 Kluci
- 18:35 Mongoloid s kytarou
- 20:10 Začít znovu
- 22:00 Anarchisti
- 23:45 Sokurov hlas
- 01:45 Kolize
- 03:40 Téměř perfektní
- 09:15 Brankář
- 11:15 Takové to léto
- 13:40 Všechno bude v pohodě
- 17:35 Tak i na zemi
- 19:55 Michael Kolhaas
- 22:00 Rimini
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Slimák)
- 06:10 Kikirikí
- 06:20 Sníček (9)
- 06:30 Zabij nudu!
- 06:40 Staré pověsti české (13)
- 06:55 Bílý tesák (Svět)
- 07:00 Já Baryk (Já Baryk a můj zajíc)
- 07:15 O Dorotce (Dorotka a plamínek)
- 07:25 Mach a Šebestová (Jak Mach a Šebestová hlídali dítě)
- 07:30 O Mikešovi (Mikeš straší)
- 07:45 Pojďte pane, budeme si hrát (Psí kusy)
- 08:00 Broučci (A měli se rádi)
- 08:15 Žofka a její dobrodružství (7)
- 08:25 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a kukačky)
- 09:00 Teleshopping
- 10:05 Bílý tesák (Jméno)
- 10:15 Já Baryk (Já Baryk a můj ježek)
- 10:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a můj dvojnožec)
- 10:40 Mach a Šebestová (Ukradené sluchátko)
- 10:50 O Mikešovi (Mikeš vypráví pohádku)
- 10:55 Tisíc a jedna noc (O bohatství a osudu)
- 11:20 Broučci (Velká rodina)
- 11:25 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila školení)
- 11:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a zkrocení zlé ženy)
- 12:00 Řeka
- 13:30 Hrnečku, vař!
- 14:00 Sedm zbytečných
- 15:40 Kinosál
- 16:00 Umlčené rty
- 17:40 Kinosál
- 18:00 Ještě větší blbec, než jsme doufali
- 19:25 Filmové minuty
- 19:30 Bílý tesák (Svět, Jméno)
- 20:00 Svět nic neví
- 22:00 Utrpení mladého Boháčka
- 23:35 Teleshopping
- 10:20 Hranice (8)
- 10:50 Shaun Ryder o UFO (Natočeno)
- 18:10 Pablo Escobar (2)
- 19:10 Akta UFO (14)
- 23:10 Úsvit galaktických válek
- 14:20 Teleshopping
- 15:30 Počátky válečných vůdců
- 20:00 Hrdinové od Sommy
- 21:15 Neznámé památky
- 21:45 Loupeže století
- 22:55 Umění uloupené nacisty
- 01:35 Naprostá sebedůvěra
- 03:05 Jaguár
- 09:55 Newyorská romance
- 11:45 Police Story
- 14:50 Bravo, Girls!
- 16:30 Chytrák a dva společníci
- 18:35 Síť
- 20:35 Neporazitelný
- 22:00 Underworld: Evolution
- 23:45 Vyjednavač
- 01:15 Stíny minulosti
- 02:45 Bod zlomu
- 04:45 Close Up III (9)
- 05:10 Close Up III (3)
- 05:40 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1990’s
- 06:10 Zoom In - The Croods: A New Age
- 06:20 Belphegor: Fantom Louvru
- 08:15 Trosečníci
- 10:00 Trosečníci
- 11:35 Rok jedna
- 13:15 Italské námluvy
- 15:10 Dilema
- 17:05 Rozhádaní dědicové
- 18:35 Chůva v akci
- 20:10 Super 8
- 00:20 Červený trpaslík III (5)
- 00:55 Lásce na stopě
- 02:50 Comedy Club IV (14)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas II (10)
- 12:00 Chuť Vánoc
- 20:00 Fanoušci
- 22:00 Comedy Club IV (15)
- 22:30 Comedy Club IV (16)
- 23:00 Comedy Club IV (17)
- 23:30 Červený trpaslík III (5)
- 00:00 Viajar Mexico (Loreto, Mexico)
- 00:30 Quest (Delhi 2, India)
- 01:00 Off The Grid (Wild Atlantic Way 2, Ireland)
- 01:30 Xplore Philippines (Bohol)
- 02:00 Quest (Amritsar, India)
- 02:30 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Rishikesh)
- 03:00 Off The Grid (Cork, Ireland)
- 03:30 Backpack (Nazareth, Israel)
- 04:00 Viajar Mexico (Merida, Mexico)
- 04:30 The Savvy Nomad (Bangkok)
- 05:00 Quest (Lucknow - Rewa, India)
- 05:30 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Jim Corbett)
- 06:00 Off The Grid (Londonderry, Ireland)
- 06:30 Backpack (Jerusalem, Israel)
- 07:00 Viajar Mexico (Cancun, Mexico)
- 07:30 Off The Grid (Londonderry, Ireland)
- 12:00 World Spas (Movenpick, Jordan)
- 12:30 City Breaks (Madrid)
- 13:00 Viajar Mexico (Oaxaca, Mexico)
- 13:30 The Savvy Nomad (Koh Tao)
- 04:33 Linie predátorů (Sesterstvo)
- 05:17 Království ledních medvědů (Putování mláďat)
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (Plány se senem)
- 06:21 Skvělá farma doktora Pola (Založení farmy)
- 06:42 Americká divočina II (Krásami Grand Canyonu)
- 07:04 Americká divočina II (Záhady Údolí smrti)
- 07:27 Královny říše zvířat (Královny hor)
- 00:20 Zvláštní a záhadné IV (6)
- 01:05 Vojenská akta X (1)
- 01:50 Hitlerovi inženýři třetí říše (1)
- 02:35 Válečné lodě IV (6)
- 03:20 Moře záhadných katastrof III (3)
- 12:30 Technické katastrofy (10)
- 13:25 Válečné lodě III (7)
- 18:10 Pěšky podél Nilu (1)
- 19:10 S tátou kolem světa IV (4)
- 19:35 Mistři ve foukání skla (1)
- 22:25 Vojenská akta X (7)
- 23:20 Moře záhadných katastrof III (4)
- 04:05 Velké malé cesty (3)
- 05:10 Síly dávnověku (4)
- 06:00 Život mimo civilizace s Benem Foglem X (8)
- 06:50 V továrně V (6)
- 07:45 Nejmalebnější cesty vlakem II (7)
- 10:10 Dynastie (5)
- 11:30 V továrně V (6)
- 16:45 V továrně V (7)
- 17:55 V továrně VIII (8)
- 04:15 Tesaři z extrémních nadmořských výšek (Zima přichází)
- 05:10 Honba za nefritem VI (Těžké dilema)
- 05:30 Honba za nefritem VI (Vzpoura na hoře)
- 06:15 Honba za nefritem VI (Velký obchod)
- 06:45 Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato (Ztracený Jacksonův dopis)
- 07:40 Australští zlatokopové VIII (17)
- 14:50 Divoké Thajsko (Střed země)
- 15:40 Skrytá Indie (Země řek)
- 16:35 Tibet: Střecha světa
- 17:25 Říční monstra IX (Návrat sumce)
- 00:15 Americká spravedlnost (Peníze, lži a vražda)
- 01:00 Vražda: Poslední hodiny IV (Vůně vraha)
- 01:45 Motiv k vraždě (Vražedný ošetřovatel)
- 02:05 Motiv k vraždě (Filmy s vraždou)
- 02:30 Soudní kamera V (120. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera V (121. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Proklatá zbraň)
- 00:00 Znovunašlápnutí rodného města (Dvojnásobná výhra ve Winslow)
- 01:00 Život na Bahamách V (Ode dna nahoru)
- 01:30 Život na Bahamách V (Proměnit sen ve skutečnost)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Rodinné jmění)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Dům pro kalifornskou babičku)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIII (Užívat si vánku)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLIV (Bílení v Minneapolis)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLIV (Opět doma v Birminghamu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? X (4)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? X (Ber, nebo nech být)
- 05:30 Mistři bazénů VII (Bazén s milionovým výhledem)
- 06:00 S podporou celebrit IV (Rosario Dawson daruje hezčí dům)
- 07:00 Vlastní říše na břehu jezera (Sexy letovisko)
- 12:00 Činžák za babku III (5)
- 13:00 Činžák za babku III (6)
- 00:40 Kuchyně 13: Letní přílohy (10)
- 01:25 Dětská cukrářská soutěž 11 (4)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 19: Manželský souboj (12)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 19: Čas na oříšky (13)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Obměny tradičních jídel (15)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Tacos, panáky a kotlety (16)
- 03:40 Buddy versus Duff 1: Svatební války (4)
- 04:25 Buddy versus Duff 1: Donuty a magie (5)
- 05:10 Buddy versus Duff 1: Velké finále (6)
- 06:00 Kuchyně 13: Slavíme Den otců (11)
- 06:45 Oslavy se šéfkuchařkou Nti 1 (12)
- 07:10 Dětská cukrářská soutěž : Biz Kids 11: 8 malých pekařů jde na trh (5)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 19: Vezměte ho do Fresna (2)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Zvedání závaží)
- 01:25 Válka skladů XV (Zjevná cudnost)
- 01:45 Válka skladů XV (Levou zadní!)
- 02:10 Válka skladů XV (San Brandi-Dino!)
- 02:35 Mistři aukcí III (Jak získat peníze)
- 03:00 Mistři aukcí III (Velké rychlé peníze)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Rick a obr)
- 03:45 Hvězdy zastavárny XXIV (Velký výkop)
- 00:00 7 Days (Brasil)
- 00:55 Planet Terra (Telc)
- 01:00 Vista Point (Riga)
- 01:27 On Tour (Lan Na)
- 01:54 Planet Terra (Oeland)
- 02:00 Global Treasures (Samarqand)
- 02:12 Vista Point (Oslo)
- 02:38 Global Treasures (Bali)
- 02:50 Nature Wonders (Hohe Tauern)
- 03:00 Cosmos Global (Historic Germany)
- 03:53 Planet Terra (Orkhonii Khundii)
- 04:00 Vista Point (Kathmandu Valley)
- 04:27 On Tour (Circum Baikal)
- 04:54 Planet Terra (Gornergrat Bahn)
- 05:00 Gardens of the World (Giardino di Boboli)
- 05:29 Vista Point (San Francisco)
- 05:55 Planet Terra (Noratus)
- 06:00 Vista Point (Moskva)
- 06:29 On Tour (Royal Express Boat Cruise)
- 06:55 Planet Terra (Korinthos)
- 07:00 Travel Logue (Banks of Brahmaputra 2)
- 07:27 Vista Point (Las Vegas)
- 07:54 Planet Terra (Sambata de Sus)
- 08:00 On Tour (The Kings Way)
- 08:27 Nature Wonders (Awash Park)
- 08:38 Planet Terra (Jokhang)
- 08:43 Global Treasures (Bern)
- 08:54 Planet Terra (Great Wall)
- 09:00 Vista Point (Apulia)
- 09:27 Global Treasures (Yazd)
- 09:38 Planet Terra (Dinkelsbuehl)
- 09:43 Global Treasures (Chavin de Huantar)
- 09:54 Planet Terra (Parque Nacional Cajas)
- 10:00 Global Treasures (Olomouc)
- 10:12 Vista Point (Seoul)
- 10:39 Regio (Advent am Woerthersee)
- 10:50 Global Treasures (Turku)
- 11:00 On Tour (Mukuba Express)
- 11:29 Vista Point (Costa del Sol)
- 11:55 Planet Terra (Red Sea)
- 12:00 7 Days (Namibia)
- 12:53 Planet Terra (Bonaire)
- 13:00 Nature Parks (Monte Etna)
- 13:30 Vista Point (Yunnan)
- 14:00 On Tour (Wachau Cruise)
- 14:29 Vista Point (Mumbai)
- 14:55 Planet Terra (Kobenhavn)
- 15:00 Vista Point (Palma de Mallorca)
- 15:27 Global Treasures (Malacca)
- 15:38 Planet Terra (Gyoer)
- 15:43 Global Treasures (Pompeii)
- 15:54 Planet Terra (Hue)
- 16:00 Doc Time (Rock Churches in Tigray)
- 16:48 Global Treasures (El Escorial)
- 17:00 Terra Mystica (Stonehenge)
- 17:27 Nature Wonders (Capitol Reef)
- 17:38 Planet Terra (Paro)
- 17:43 Global Treasures (Trogir)
- 17:54 Planet Terra (Chuquicamata)
- 18:00 On Tour (Arctica)
- 18:27 Vista Point (Buenos Aires)
- 18:54 Planet Terra (Opatija)
- 19:00 Vista Point (Metropolis Wien)
- 19:27 Nature Wonders (Monument Valley)
- 19:38 Planet Terra (Meiji Mura)
- 19:43 Global Treasures (Kykkos)
- 19:54 Planet Terra (Portofino)
- 20:00 Esovision (Caribbean Dreams)
- 20:27 Global Treasures (Malbork Castle)
- 20:38 Planet Terra (Sagaing)
- 20:43 Global Treasures (Izola)
- 20:54 Planet Terra (Victoria Falls)
- 21:00 Nature Parks (Tatry NP)
- 21:48 Nature Wonders (Gal Chuluu)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Snooker
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Olympijské hry
- 03:30 Olympijské hry
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Snooker
- 08:30 Cliff Diving
- 09:30 Olympijské hry
- 11:00 Cyklistika
- 12:45 Cyklistika
- 18:00 Cyklistika
- 19:00 Motokros
- 19:45 Motorsport
- 22:00 Cyklistika
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Snooker
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Olympijské hry
- 05:30 Olympijské hry
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Snooker
- 10:00 Surfing
- 11:00 Teqball
- 11:30 Olympijské hry
- 13:00 Tenis
- 14:30 Tenis
- 19:30 Tenis
- 20:00 Cyklistika
- 21:30 Trailing
- 22:00 Motorsport
- 22:15 Tenis
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Lední hokej: Rapperswill - Zug
- 13:30 Poker
- 14:30 Poker
- 15:30 Fotbal: Al Okhdoud - Al Hilal
- 17:45 Zlaté okamžiky
- 18:00 Box: TOP 25 KO 3/2
- 19:30 Box: Naoya Inoue - Luis Nery
- 23:30 Tenis
- 04:30 Box: Tysonovy největší údery
- 05:00 Poker
- 06:00 Poker
- 07:00 Poker
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 12:00 SuperEnduro
- 14:30 Házená
- 16:15 Házená
- 22:45 MVP
- 23:30 Lední hokej: Ajoie - Lugano
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Grand Est Open 88
- 13:00 Grand Est Open 88
- 15:00 Grand Est Open 88
- 17:00 Motoring
- 17:30 Grand Est Open 88
- 19:30 Motoring
- 20:00 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Drahomír Piok
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 Drahomír Piok
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Martin z Martina
- 12:15 Grand Est Open 88
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Karate 1 Premier League - Casablanca 2024
- 00:10 Blochovy rozbory (48)
- 00:35 Přednost v jízdě: Smart #3 (49)
- 00:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (50)
- 01:10 Test automobilu: Aiways U6 Prime (51)
- 01:15 Přednost v jízdě: DS 7 (52)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (53)
- 01:40 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (54)
- 01:45 Garáž 21 (55)
- 02:10 Zprávy (56)
- 02:15 Poklady v garáži (57)
- 02:45 Poklady v garáži (58)
- 03:15 Zpětný chod: Ford 17 M RS (59)
- 03:30 Jiliny plechové klenoty: VW Bonito (60)
- 03:45 Rychlé kolo: Seat Ibiza Cupra (61)
- 04:15 Drag Race: Audi - Power-Pumper z Ingolstadtu (62)
- 04:45 Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (63)
- 05:15 Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (1)
- 06:05 BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (2)
- 06:35 Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (3)
- 06:45 Porsche Sixt Carrera Cup: Budapešť (4)
- 07:15 FIA European Truck Racing Championship: Zolder (5)
- 07:45 Rychlé kolo: Jaguar XFRS (6)
- 10:10 Test automobilu: Aiways U6 Prime (13)
- 10:15 Přednost v jízdě: DS 7 (14)
- 10:30 Zprávy (15)
- 10:35 Sedm nejrychlejších (16)
- 10:45 Garáž 21 (17)
- 11:15 Poklady v garáži (18)
- 11:45 Poklady v garáži (19)
- 18:10 Rychlé kolo: Jaguar XFRS (33)
- 18:35 Moove - mobilita zítřka (34)
- 19:05 Blochovy rozbory (35)
- 19:30 Blochovy rozbory (36)
- 19:55 Přednost v jízdě: Smart #3 (37)
- 00:00 Mezi obry
- 00:30 Novinky Delphin 2024
- 01:00 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 01:30 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 02:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 2.díl)
- 02:30 V jednotě s přírodou (Sokolníci 1.díl)
- 03:00 V jednotě s přírodou (Sokolníci 2.díl)
- 03:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem)
- 04:00 Zubatý úlovek (První nához patří dámám 3.díl)
- 04:30 Kuchyně milovníků ryb (Se Szabolcsem Mikkem)
- 05:00 Střelecká škola (Procvičování s kulovou zbraní)
- 05:30 Viktor Takács (Myslivost je jeho život)
- 06:00 I. Myslivecký festival a výstava Mezibodroží
- 06:30 DAIWA (Velmi divoce)
- 07:00 Aktivní lov kaprů s Karlem Niklem
- 07:30 Fish Mine S2 (6. Dobrodružství - Jezero Dobai-tó)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 1Charted
- 15:00 Radio Top 30
- 17:00 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 1Charted
- 15:00 Radio Top 30
- 17:00 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 TRUESCHOOL
- 12:00 WORKIN’
- 19:00 CZ&SK
- 20:00 GRIME TIME
- 22:00 REWIND! 5. ELEMENT
- 23:00 CHILLIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (17)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (113)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (47)
- 08:20 Nespoutaný anděl (48)
- 09:20 Yago, syn džunle (126)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Yago, syn džunle (127)
- 15:55 Wolffův revír (67)
- 16:55 Stefanie (25)
- 17:55 Stefanie (26)
- 18:55 Nespoutaný anděl (49)
- 19:55 Nespoutaný anděl (50)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 ROCK SPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 ROCKSPECIÁL
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 METALMANIA
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Replay 90’
- 22:00 Retro love
- 00:30 Pierre-Laurent Aimard at the Philharmonie de Paris (Pierre-Laurent Aimard (piano))
- 01:42 InterMezzo
- 02:00 James Francies - Festival International de Jazz de Montréal (James Francies (piano, keyboards))
- 03:00 Samara Joy - Festival International de Jazz de Montréal (Samara Joy (vocals))
- 03:54 Cécile McLorin Salvant at the Festival International de Jazz de Montréal (Cécile McLorin Salvant (vocals))
- 19:30 InterMezzo
- 00:00 Rod Stewart
- 01:12 David Guetta
- 02:45 Various Artists
- 03:00 Avril Lavigne
- 03:54 Kiss
- 05:49 Various Artists
- 06:02 Matchbox Twenty
- 07:54 The Strokes
- 08:54 Robbie Williams
- 10:17 Black Veil Brides
- 11:32 X Ambassadors
- 11:53 Various Artists
- 12:02 Avril Lavigne
- 12:56 Kiss
- 14:51 Various Artists
- 15:02 Ed Sheeran
- 16:48 Pixies - Acoustic
- 17:45 Genesis
- 18:08 Gwen Stefani
- 19:53 Lana Del Rey
- 20:39 Various Artists
- 21:00 Demi Lovato
- 21:24 One Direction - One Direction
- 21:46 One Direction
- 22:54 The Cure
- 23:54 Various Artists
- 00:20 Geordie Shore XXI (7)
- 01:05 K popukání XXVIII (9)
- 01:30 K popukání XXVIII (10)
- 01:55 K popukání XXVIII (11)
- 02:15 K popukání XXVIII (12)
- 02:40 K popukání XXVIII (13)
- 03:00 K popukání XXVIII (14)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXIII (1)
- 15:05 K popukání XXVIII (35)
- 15:30 K popukání XXXI (2)
- 15:55 Pomoc! Mám tajný vztah! (10)
- 20:30 K popukání XXXV (38)
- 20:55 K popukání XXVII (33)
- 21:15 K popukání XXVII (34)
- 21:40 K popukání XXVII (36)
- 22:00 Teen Mom Family Reunion III (12)
- 22:45 Výzva: Souboj hvězd (9)
- 23:30 Geordie Shore XXI (8)
- 01:00 MTV Top 20
- 02:00 Non Stop Hits
- 07:00 Non-Stop Hits
- 13:00 Non-Stop Hits
- 15:00 Today's Top Hits
- 16:00 Totally 10s!
- 18:00 Worldwide Hits
- 20:00 MTV Top 20
- 21:00 Totally 10s!
- 22:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Crazy In Love!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Rap & R’n’B Jamz
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 We Belong Together! Classic...
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 FOLK KLUB
- 22:38 PREMIUM PARTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 ČAS PRO LEGENDU
- 08:40 ZA PÍSNIČKOU DO PRAHY
- 09:10 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 09:40 STUDIO Z ARCHÍVU
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:35 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 14:00 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 15:00 HITPARÁDA MOJÍ DESKY
- 16:15 CHVILKA S...
- 16:35 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:40 POZDRAV Z CIZINY
- 18:05 O ZÁBAVU POSTRÁNO
- 19:40 LEGENDY NA ŠLÁGRU
- 20:20 PESNIČKY Z KASÍNA - GALA
- 22:00 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 22:30 HVĚZDNÉ ŠLÁGROVÁNÍ
- 23:25 DOBROU NOC
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:25 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 HARMONIKY
- 09:05 ČAS NA PÍSNIČKU
- 10:00 ŠLÁGR MARKET
- 11:05 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 11:45 ZÁBAVA
- 12:15 COUNTRY OKÉNKO
- 12:35 HARMONIKY
- 13:30 ŠLÁGR MARKET
- 14:45 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 15:20 TELESHOPPING
- 15:35 ČAS NA DECHOVKU
- 16:45 ŠLÁGR SILVESTRY
- 17:30 ŠLÁGR MARKET
- 18:40 CHVILKA S...
- 19:15 POP ZÁBAVA
- 19:55 POP ZÁBAVA
- 20:30 LIDOVKY
- 21:10 TELESHOPPING
- 21:25 HARMONIKY
- 22:00 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY