Odznak Vysočina

Odznak Vysočina

S02E02 - Krmítko

9.7. 20:20
Nova
80 minut
Krimi / Drama

V luxusní hájence uprostřed lesa se stala brutální dvojitá vražda, z místa činu zároveň zmizel trezor. Hlavními podezřelými jsou tři nevyvedení synové mrtvých manželů, z nichž každý mohl mít na peníze rodičů zálusk... (TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 2
S02E03

Mrtvá ze mlýna

17.7. 09:35, Nova, 80 minut

Mrtvá ze mlýna

Manžel nahlásí pohřešování manželky, okolnosti jejího zmizení jsou však podezřelé. Zmizelá je učitelkou dcery Vlčkové, pro kterou se tak případ stává osobní. Může zmizení učitelky souviset s jejím bohatým milostným životem? (TV Nova)

Dostupné za 7 hodin
S02E04

Na dně

23.7. 20:20, Nova, 80 minut

Na dně

Na policii se přichází udat mladík, který tvrdí, že zabil svou matku a tělo hodil do lomu. Je nesvéprávný a jeho výpověď se zdá nevěrohodná, jeho matka je však skutečně nezvěstná. Policisté se rozhodnou dotyčný lom prohledat. Čeká tam na ně ale velké překvapení... (TV Nova)

O pořadu

česky česky
Krimi / Drama

Malé město Veselá, které vypadá na první pohled až idylicky – „všichni“ se spolu znají a potkávají se cestou do školy a do práce, navíc v malebném prostředí Vysočiny, která ale umí mnohdy ukázat i svou drsnou tvář. Ve Veselé sídlí menší oddělení kriminální policie, které vede žena – Dana Skálová. Ani malé město a venkov ovšem nejsou ušetřeny závažných zločinů, nejde sice o sériové vrahy či podivné nebo brutální kauzy, ale i přesto zasáhnou do života celé komunity. Důležitá je interakce mezi jednotlivými zúčastněnými či podezřelými, kteří lžou a navzájem se obviňují, nechybí ani nespolehliví svědkové a další postavy, které umí vyšetřování řádně zkomplikovat. Tajemství je ukryté právě v lidech, jejich osudech a motivacích, spíše než v samotném vykonstruovaném provedení vraždy. Hledání pachatele je proto společnou prací celého týmu. Zároveň rozplétáme i soukromé životy hlavních postav,sledujeme, jak se vypořádávají s dramatickými  událostmi během vyšetřování, ale i se svou vlastní minulostí a představami o budoucnosti.


(TV Nova)

Tvůrci

Andy Fehu

Hrají

Jiří Suchý, Patrik Děrgel, Ivana Andrlová, David Máj, Marta Maťová, Matěj Nechvátal, Pavel Batěk, Michal Suchánek, Jan Komínek, Martin Hofmann, Simona Zmrzlá, Jan Grundman, Jan Hrušínský, Pavel Řezníček, Štepán Dostál, Monika Hilmerová