Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:20 Tatíček profesor
- 03:10 Chalupa je hra
- 03:35 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:20 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice bez hranic (Jizerské hory)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (6)
- 09:40 Lavice, moje žena a já
- 14:15 Dražba
- 15:15 Nemocnice na kraji města (8)
- 16:10 Magnum (Motyčka Doyleová)
- 17:00 Na cestě po ostrově Madeira
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (3)
- 21:10 Neviditelní (4)
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:10 Trpaslík (4)
- 22:50 Sisi II (1)
- 23:45 Angličanka (3)
- 04:05 Počesku (Polná)
- 04:15 Folklorní výlety
- 04:40 Libuška a její rod
- 05:05 Žiješ jenom 2x (12)
- 05:35 Cyklotoulky
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Kam k nám (2)
- 06:50 Nádherná Amerika II (Georgie)
- 07:40 Soužití v africké divočině
- 08:30 Matsés
- 09:20 Bedekr (Berlín)
- 09:45 Čína na jazyku II (2)
- 20:00 Zelená karta
- 21:50 Tequila koktejl
- 23:45 Zločiny srdce
- 00:00 Atentát na Donalda Trumpa
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:24 Hitman: Agent 47
- 02:12 Vražda v Bílém domě
- 04:18 Jak se staví sen
- 05:19 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (175)
- 07:36 M.A.S.H (176)
- 08:05 M.A.S.H (177)
- 08:35 M.A.S.H (178)
- 09:05 M.A.S.H (179)
- 09:35 Polda III (Manželský trojúhelník)
- 14:34 Policie v akci
- 15:33 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 18:00 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:46 Vinaři (Sumec)
- 04:32 Spartakus: Válka zatracených (Slovo muže)
- 05:39 Bolek a Lolek (Korida)
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:01 Pohádky Bolka a Lolka (Uvězněná královna)
- 06:10 Pohádky Bolka a Lolka (Létající kufr)
- 06:20 Autosalon.tv
- 07:25 Partička L
- 08:44 Top Gear XXVI (4)
- 09:45 Top Gear II (3)
- 10:49 Hvězdná brána (Montér)
- 11:46 Hvězdná brána (Paralelní svět)
- 20:16 Prima Partička
- 21:17 Partička Nová krev
- 22:05 ESCAPE
- 23:07 Re-play
- 23:42 Simpsonovi (Vánoce u Simpsonových)
- 04:40 Policie v akci
- 06:00 Noční Praha
- 06:21 Closer: Nové případy V (Morální riziko)
- 07:14 Komisař Rex V (Na plný plyn)
- 16:09 Stíny smrti (Dědictví)
- 00:11 3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové
- 02:22 Výchozí bod
- 04:30 Námořní vyšetřovací služba XII (Dvacet kilometrů)
- 05:25 M.A.S.H
- 06:20 Velké putování Bolka a Lolka
- 06:37 M.A.S.H
- 07:05 M.A.S.H
- 07:35 M.A.S.H
- 11:42 Špióni odvedle
- 13:45 Objekt mé lásky
- 15:58 Pouto až za hrob
- 17:44 Poslední bohatýr
- 20:07 Dámská jízda
- 21:53 Tři muži v negližé
- 04:40 Jak se staví sen - extra
- 05:30 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Teď vaří šéf!
- 06:50 Prostřeno!
- 10:36 Prostřeno!
- 11:19 Ano, šéfe!
- 12:29 Zrádný obdivovatel
- 23:04 Tudorovci (6)
- 06:00 Panáček Paneláček (Kde se vzal, tu se vzal)
- 06:10 Jogínci
- 06:20 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:45 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (8)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu!
- 10:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (4)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:40 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:45 Městečko na moři
- 13:55 Příběhy o telátku
- 14:05 Stavitelé
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (11)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Setkání v Himálajích)
- 18:55 Kámoši hafíci (9)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (5)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 04:45 Před půlnocí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Jakub a jeho pán
- 04:21 VIP Prostřeno!
- 05:42 Noční Praha
- 06:00 Jak se staví sen
- 06:42 Megadorty IV (Dino-dorty)
- 07:40 Amerika hledá topmodelku XVII (Videoklipy)
- 14:05 Farmář hledá ženu SK
- 15:08 Prostřeno v Británii XVIII (11)
- 15:38 Neuvěřitelné dorty (1)
- 04:45 Rodinná pouta (Plán)
- 04:49 Rodinná pouta (Plán)
- 06:00 Léto s Italem
- 06:48 Nikdo není dokonalý
- 07:52 Columbo (Na programu vražda)
- 14:50 Rodinná pouta (Msta)
- 15:54 1. MISE (Vyjednávač)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 22:06 Show Jana Krause
- 23:07 Jak se staví sen - extra
- 00:35 Co na to vaše zdraví
- 01:15 Showtime magazín
- 02:00 Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka
- 03:09 Hlavní zprávy
- 04:05 Generace deprese
- 04:47 04:47 - 05:55
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:57 Nový den
- 07:49 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 07:56 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:29 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 10:36 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Zprávy Plus
- 11:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:53 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 14:00 Zprávy
- 14:33 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 14:44 Interview PLUS
- 15:00 Zprávy
- 15:19 Speciál: Karel Gott 85
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:20 Hlasy zločinu
- 21:17 Zprávy
- 21:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:20 Tatíček profesor
- 03:10 Chalupa je hra
- 03:35 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:20 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice bez hranic (Jizerské hory)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (6)
- 09:40 Lavice, moje žena a já
- 14:15 Dražba
- 15:15 Nemocnice na kraji města (8)
- 16:10 Magnum (Motyčka Doyleová)
- 17:00 Na cestě po ostrově Madeira
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (3)
- 21:10 Neviditelní (4)
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:10 Trpaslík (4)
- 22:50 Sisi II (1)
- 23:45 Angličanka (3)
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:20 Tatíček profesor
- 03:10 Chalupa je hra
- 03:35 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:20 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice bez hranic (Jizerské hory)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (6)
- 09:40 Lavice, moje žena a já
- 14:15 Dražba
- 15:15 Nemocnice na kraji města (8)
- 16:10 Magnum (Motyčka Doyleová)
- 17:00 Na cestě po ostrově Madeira
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (3)
- 21:10 Neviditelní (4)
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:10 Trpaslík (4)
- 22:50 Sisi II (1)
- 23:45 Angličanka (3)
- 00:55 Případy detektiva Murdocha X (13)
- 01:55 TaJeMno II (14)
- 03:05 Ze dvora (3)
- 03:15 U stánku II (11)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (162)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (163)
- 04:20 Zahradní proměny VIII (21)
- 05:10 Zahradní proměny VIII (22)
- 06:00 Výleťák (195)
- 06:10 Moje místa (Dasha)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha X (13)
- 08:10 Zahradní proměny VIII (23)
- 09:10 Zahradní proměny VIII (24)
- 12:05 Za řekou je Texas
- 23:45 42
- 01:35 Specialisté (Mrtvým se nic nedaruje)
- 02:25 Specialisté (Šmírák)
- 03:15 Babicovy dobroty
- 03:50 Dáma a Král II (Lék na vraždu)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Specialisté (Smrtící hra)
- 21:30 Specialisté (Past)
- 00:20 Pavučina snů
- 02:45 Rock of Ages
- 05:20 Dračí srdce: Boj o trůn
- 06:50 Zpátky na výsluní
- 08:40 Podzimní sny
- 10:20 Once
- 12:00 Správci osudu
- 14:00 Teleshopping
- 14:15 Baby máma
- 16:10 Pořád jsem to já
- 20:00 Karate Kid
- 22:45 Lovci mafie
- 08:30 Katastrofa letu č. 19
- 10:10 Kobra 11 XXV (13)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (12)
- 13:15 Válka skladů X (21)
- 16:45 Kobra 11 XXV (15)
- 18:40 Válka skladů X (23)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (6)
- 20:30 Mistři renovací (3)
- 21:20 Kachní dynastie III (4)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VII (13)
- 23:10 Kobra 11 XXV (15)
- 00:15 Teorie velkého třesku XI (23)
- 01:50 Malý Sheldon (22)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VII (15)
- 03:10 Americký táta III (19)
- 03:30 Americký táta IV (1)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 Stahovák
- 04:45 2 $ocky III (17)
- 05:35 Ženatý se závazky (53)
- 06:25 Zig a Sharko IV (55)
- 07:05 Bakugan: Vzestup Geoganů (48)
- 07:15 Přátelé VII (20)
- 08:10 2 $ocky III (23)
- 09:50 Malý Sheldon II (4)
- 11:25 Ženatý se závazky (55)
- 12:20 Dva a půl chlapa IV (24)
- 13:15 Přátelé VII (20)
- 14:05 Teorie velkého třesku XI (23)
- 15:45 2 $ocky III (24)
- 16:10 2 $ocky IV (3)
- 17:30 Zlatá sedmdesátá VII (17)
- 18:20 Dva a půl chlapa V (2)
- 19:10 Malý Sheldon II (6)
- 20:00 Teorie velkého třesku XI (24)
- 20:25 Teorie velkého třesku XII (3)
- 21:40 Přátelé VII (22)
- 22:35 Americký táta IV (3)
- 23:30 Dva a půl chlapa V (2)
- 00:25 Myšlenky zločince VII (15)
- 01:05 Myšlenky zločince VII (16)
- 01:45 Myšlenky zločince VII (17)
- 02:25 Médium III (Chlapec odvedle)
- 03:05 Z pamětí Sherlocka Holmese (Dům U tří štítů)
- 03:55 Víkend
- 04:25 Na lovu
- 05:05 Co na to Češi
- 05:45 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 12:10 Beze stopy VII (Ztracená)
- 13:05 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko VII (15)
- 00:15 Nemocnice Chicago Med VII (19)
- 01:00 Vyměněné osudy II (27)
- 02:30 Čarodějky III (20)
- 03:10 Nemocnice Chicago Med VII (19)
- 05:00 Ulice (4323)
- 06:35 Život na jachtě: Středomoří VI (15)
- 08:15 Poldark II (1)
- 09:20 Poldark II (2)
- 10:25 Oteckovia II (53)
- 12:15 Doktorka Quinnová II (6)
- 16:30 Vyměněné osudy II (29)
- 20:15 Nekonečná láska II (95)
- 21:05 Nekonečná láska II (96)
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (10)
- 11:30 1:1 Sport Show (62)
- 15:00 PFL Mena 2
- 18:30 Magazín Muaythai (4)
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Ragby: Rugby - letní speciál
- 19:30 WES E - Bike World Series #1
- 20:00 Spade poker show 2024 (11)
- 20:30 1:1 Sport Show (63)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: Hertha BSC - 1. FC Kaiserslautern
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 Basketbal: Unicaja - Tofas Bursa
- 00:20 Oscar
- 01:45 Správy RTVS "N"
- 02:35 Góly - body - sekundy
- 03:00 Hotel Portofino II (2)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Gastromap
- 05:15 Capri (9)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Candice Renoirová II (Zdanie klame)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (10)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Diva)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Maroko - opevnené mestá)
- 17:00 Detektívi zo severu IX (Len taká hlúposť)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Cesta domů
- 00:15 Lýra 50
- 02:45 Správy RTVS "N"
- 03:50 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Malý rybár)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Poľský magazín
- 08:30 Bulharský magazín
- 08:55 Od prameňa - Český
- 09:25 Spomíname na Evu Krížikovú (Mastný hrniec)
- 11:00 Spadla z oblakov (Výlet raketou)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Rusty
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Z Moravskosliezskeho kraja)
- 12:30 Herbárium (Lopúch)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Sklenené steny)
- 14:20 Návraty k hereckým legendám (Eva Krížiková)
- 14:50 Le Monde
- 15:20 GEN.Sk (Agneša Kalinová)
- 15:35 Ivan Kadlečík
- 18:05 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 18:40 Rusty
- 18:45 Medvedík Pompon (Hapčí!)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Toni Erdmann
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:20 Tatíček profesor
- 03:10 Chalupa je hra
- 03:35 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:20 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice bez hranic (Jizerské hory)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (6)
- 09:40 Lavice, moje žena a já
- 14:15 Dražba
- 15:15 Nemocnice na kraji města (8)
- 16:10 Magnum (Motyčka Doyleová)
- 17:00 Na cestě po ostrově Madeira
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (3)
- 21:10 Neviditelní (4)
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:10 Trpaslík (4)
- 22:50 Sisi II (1)
- 23:45 Angličanka (3)
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:20 Tatíček profesor
- 03:10 Chalupa je hra
- 03:35 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:20 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice bez hranic (Jizerské hory)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (6)
- 09:40 Lavice, moje žena a já
- 14:15 Dražba
- 15:15 Nemocnice na kraji města (8)
- 16:10 Magnum (Motyčka Doyleová)
- 17:00 Na cestě po ostrově Madeira
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (3)
- 21:10 Neviditelní (4)
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:10 Trpaslík (4)
- 22:50 Sisi II (1)
- 23:45 Angličanka (3)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:10 Počasie
- 01:20 Fetiše televízie: Detskí hrdinovia
- 01:50 Správy :24
- 02:15 Archív :24
- 02:45 Správy RTVS "N"
- 03:40 Počasie
- 03:45 Cez lupu
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:05 Góly-body-sekundy
- 05:25 Počasie
- 05:35 Archív :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet v obrazoch
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - Zo záhradky
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Téma :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Cestou necestou - špeciál - Káva
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Je hranie videohier naozaj škodlivé?
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 02:00 Pomsta
- 03:45 Ztracený poklad delfíní zátoky
- 05:20 Jako delfín
- 07:05 Dej si pohov, mladej!
- 08:55 Paddington
- 10:40 Nouzový let
- 12:50 Saljut-7
- 15:05 Náhodná láska
- 16:40 Božská Florence
- 20:15 Na doraz
- 22:00 Už teď mi chybíš
- 23:55 Sestřina posedlost
- 00:10 Uhorčík
- 00:50 Profesionálové II (Biančin asistent)
- 01:30 Profesionálové II (Detektivka)
- 02:10 Nová zahrada
- 02:55 Na chalupě
- 03:40 Nové bydlení
- 04:30 Krimi
- 04:50 Noviny
- 05:25 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:20 První oddělení
- 07:00 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 09:00 Soudní síň (Dělá ze mě blázna)
- 10:05 Soudní síň (Gigolo)
- 11:05 Pod povrchem (11)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Manipulátorka)
- 17:55 Soudní síň (Sestry)
- 20:20 Haló, tady Orchestr a balet ČST
- 21:35 Přijď a nechoď sám
- 22:50 V sedmém nebi
- 00:25 Rodinné prípady
- 01:10 Modré z neba
- 02:45 Horná Dolná (Voľby)
- 03:40 Susedské prípady
- 04:20 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:00 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Búrlivé víno (54)
- 13:00 V mene zákona
- 14:05 Rodinné prípady
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (55)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná XII (Slimáky)
- 21:40 Horná Dolná XII (Bohéma)
- 22:45 Horná Dolná XII (Dedičstvo)
- 23:50 Farma
- 10:45 Lovci plážových domů (8)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? IV (2)
- 14:20 Dům snů II (10)
- 15:10 Mistři dřeva (5)
- 16:05 Lovci plážových domů (9)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? IV (3)
- 17:30 Grandiózní domovy (1)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (13)
- 21:15 Dům snů (1)
- 00:45 Zillion
- 03:00 Rod Draka II (5)
- 04:00 Bláznivá, zatracená láska
- 06:00 Král Charles III.
- 07:30 House party
- 10:40 Papírové panenky
- 12:20 Za všechno může kocour
- 14:00 Vzmužme se
- 15:30 Julia II (Canard á la presse)
- 16:20 Zóna zájmu
- 20:00 Rod Draka II (5)
- 21:00 Sektor II (5)
- 22:00 Máma k nakousnutí (5)
- 22:30 Víly z Inisherinu
- 00:10 Veliká II (10)
- 01:10 Ovce mezi vlky
- 02:50 Donald Trump: Speciál o falešnosti
- 03:40 Jerry Maguire
- 06:00 Syn
- 08:00 Flash
- 10:20 Od písně k písni
- 12:25 Přátelé (11)
- 12:45 Přátelé (12)
- 13:10 Velký útěkář
- 14:45 Jerrod Carmichael Reality Show (7)
- 15:10 Malý Sheldon VII (7)
- 15:30 Září
- 17:15 Maškaráda
- 19:30 Anatomie pádu
- 22:00 Nespoutaný Django
- 00:15 Počátek
- 02:40 Julia II (Canard á la presse)
- 03:25 Bojovník III (9)
- 04:10 Láska podle plánu
- 06:00 Věčný svit neposkvrněné mysli
- 07:45 Před kamerou XXI (24)
- 14:15 Batman: Zkáza Gothamu
- 15:50 Ex Machina
- 17:35 Třináct životů
- 20:00 Girls III (1)
- 20:30 Girls III (2)
- 21:00 Rod Draka II (5)
- 22:00 Sektor II (5)
- 23:00 Máma k nakousnutí (5)
- 23:35 Válka zítřka
- 04:20 Příběh z Šemrúnu
- 06:00 Červená pustina
- 08:00 Pod fíkovníky
- 09:35 Soused
- 11:15 Leonor nikdy nezemře
- 12:55 Velký George Foreman
- 15:05 Když Harry potkal Sally
- 16:40 Pod fíkovníky
- 18:15 V deltě
- 20:00 Přišel čas na lásku
- 22:05 Ráj: Naděje
- 23:35 Harka
- 01:30 Dalva
- 03:00 Poslední paprsek
- 04:15 První žena
- 06:00 Napola: Hitlerova elita
- 07:55 De Palma
- 09:50 Déšť v domě
- 11:15 První žena
- 13:00 Nikde v Africe
- 15:20 Vrch řvoucích lvic
- 16:50 De Palma
- 18:40 Mamma Roma
- 20:30 Příběh Služebnice
- 22:20 Funny Games
- 04:35 Mrazivé zlato (Zlato z Eqi)
- 05:20 Rande z pekla (Krvavě rudá nabídka)
- 06:05 Jak to dělají? (20. díl)
- 06:30 Smallville (Ikarus)
- 07:30 Smallville (Důvěra)
- 10:20 Týden bez závazků
- 12:25 Smallville (Naděje)
- 13:20 Smallville (Masky)
- 20:00 Žena ve vodě
- 00:35 96 hodin: Odplata
- 02:05 96 hodin: Zúčtování
- 03:50 Bourák
- 06:00 První pes
- 10:15 Kytice
- 12:00 Králové hor
- 14:00 Jezerní královna
- 15:55 Země naděje
- 18:05 Kluci z hor
- 20:00 Bony a klid
- 00:10 Osudový verdikt
- 01:45 Bez záznamu
- 03:30 Ztraceni ve Florencii
- 05:30 To jsem já
- 06:55 Někdy na tom záleží
- 10:25 Starostka Dortíková
- 11:50 Trattoria
- 13:10 Nestanu se tvojí ženou
- 14:45 Jak milovat s D
- 16:20 Tunel do Číny
- 17:55 Sladké letní víno
- 19:25 Květy války
- 21:00 Smrtící krása
- 22:30 Neznámá
- 00:50 Kořist
- 02:15 After: Polibek
- 04:40 Bůh masakru
- 06:00 Strážce majáku
- 07:35 Skore - Hokejový muzikál
- 10:35 Kupec benátský
- 12:45 Švec
- 14:20 Soupis kandidátů
- 15:50 Oddanost
- 18:05 Zamračené dny
- 20:00 Dobrý den, smutku
- 21:35 Wrestler
- 23:25 Klub miliardářů
- 00:05 Přestávka ve vysílání
- 05:00 Ranvej
- 06:30 Africké safari
- 07:55 Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů
- 09:25 Regina
- 10:55 Čekání na Anyu
- 12:40 Matčin stín
- 16:15 Návrat
- 17:55 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů
- 19:30 Julius Caesar (1)
- 21:00 Spůner
- 22:20 Ztracená generace
- 23:55 Přestávka ve vysílání
- 01:20 Tři generace
- 02:50 Dokonalá roztleskávačka
- 04:15 Pomsta hospodyně
- 05:45 Čas beznaděje
- 10:00 Bláznivá svatba
- 11:50 Grace, kněžna monacká
- 19:55 STARS! (- DEMI MOORE)
- 20:00 Ztracený čas
- 22:15 Výbuch
- 00:20 Born To Be Wild
- 01:25 Blue
- 01:35 Manos: The Hands Of Fate
- 02:45 Went The Day Well?
- 04:15 Judge Priest
- 05:30 End of Program
- 06:00 Flash
- 06:10 John Wayne Stagecoach Run
- 07:05 Frank-Etienne Towards Grace
- 07:20 Roaring Abyss
- 08:50 The Amazing Adventure
- 09:50 Bisho
- 10:15 The Lady Of Musashino
- 11:40 The Ambassador to Bern
- 13:00 Captain Calamity
- 14:05 Port Of New York
- 15:25 Go West
- 16:45 Mutiny!
- 18:00 More Than Two Hours
- 18:15 Maid of Honor
- 18:25 The Passionate Plumber
- 19:40 The Terror
- 21:00 Guerrero
- 00:00 PAST HUNTERS (S1 EP 03: THE BLOCK)
- 01:00 TRAVEL THRU HISTORY (BELFAST)
- 01:30 TRAVEL THRU HISTORY (DUBLIN)
- 02:00 TRAVEL QUEST (BRAZIL)
- 02:30 TRAVEL QUEST (ANTARCTICA)
- 03:00 QUIRKY SCIENCE
- 03:30 QUIRKY SCIENCE
- 14:00 NATURE'S FORCE (EP. 07)
- 14:30 THE TECH EFFECT (EP. 01)
- 15:00 TRAVEL BY DART (URUGUAY)
- 15:25 TRAVEL BY DART (CUBA - PART 1)
- 16:00 THE LAST ORANGUTANS OF SUMATRA
- 17:00 WONDER (PHENOMENAL)
- 17:30 WONDER (SENSORY TRICKS)
- 20:00 ORGANIC PANIC (FOOD)
- 20:30 ORGANIC PANIC (FASHION)
- 21:00 HIDDEN TRACES
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 15:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE II (5)
- 16:20 HERE COMES THE BRIDE II (6)
- 16:40 HERE COMES THE BRIDE II (7)
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (28)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (29)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (2)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (42)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 CANDIES
- 04:00 GP RACING 2022 (41)
- 04:30 GP RACING 2022 (42)
- 05:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (11)
- 05:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (12)
- 06:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (2)
- 06:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (3)
- 07:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (3)
- 10:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 10:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 11:00 BOARD STORIES SURFING (35)
- 11:30 BOARD STORIES SURFING (36)
- 12:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (7)
- 12:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (8)
- 13:00 AUTOSPEED 2019 (13)
- 13:30 AUTOSPEED 2019 (14)
- 14:00 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 14:30 INSIDE SAILING 2020 (6)
- 15:00 CAPE EPIC 2022 (6)
- 15:30 CAPE EPIC 2022 (7)
- 16:00 GEARING UP 2020 (5)
- 16:30 GEARING UP 2020 (6)
- 17:00 WILD SURF 2019 (15)
- 17:30 WILD SURF 2019 (16)
- 20:00 WORLD OF WATERSPORTS (25)
- 20:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 21:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (11)
- 21:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (12)
- 22:00 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 22:30 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 23:00 BOAT SHOW 4K (16)
- 23:30 BOAT SHOW 4K (17)
- 08:10 HOW IT'S MADE (5)
- 08:35 ROAD LESS TRAVELED MONTENEGRO
- 09:30 SKYSCRAPER IN 51 DAYS
- 10:20 BLUE WORLD GRAND CAYMAN & FLORIDA
- 10:45 HORSES
- 11:40 BLUE WORLD PALAU
- 16:20 BONDI BOARDRIDERS
- 16:50 ISLAND HUNTER (HONG KONG)
- 17:40 HOW IT'S MADE (THE CAR FACTORY)
- 18:05 HOW IT'S MADE (4)
- 18:30 TWISTED CUBAN LECHON IN CUBA.
- 19:05 BLOOD RED JELLYFISH.
- 19:35 FOR FUN ONLY (JUMPING OVER THE LIMITS)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 08:15 Doslova
- 08:55 Kinematografia druhej svetovej vojny (3)
- 09:45 Sadnite si, prosím (26)
- 10:25 Téma (157)
- 11:05 Havaj (2)
- 12:05 William a Kate (1)
- 13:10 Telenákupné pásmo (1)
- 13:25 Vraždy v raji
- 14:20 Ríše Vikingov (1)
- 15:20 Téma (155)
- 18:10 Normandia '44 - Deň D a bitka o Francúzsko (2)
- 19:00 Doslova
- 19:10 Travelistan (11)
- 19:40 Chanel, čislo 5 (1)
- 20:30 Vyrobené na Slovensku (9)
- 20:45 Mapovanie sveta (1)
- 21:05 Len peniaze nestačia (20)
- 21:45 Megakonštrukcie (1)
- 00:55 Naše zprávy
- 01:05 VIP svět
- 01:25 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (11)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Tajemství Lucie Bílé
- 21:10 Tajemství Michala Davida
- 22:00 Poklad z půdy
- 23:15 Cyranův ostrov (11)
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 04:00 Ostříháno
- 05:10 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:30 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:00 Babica vs. Sapík
- 01:50 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Uzený jazyk)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:00 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 18:00 Poklad z půdy
- 19:05 Vtip za stovku!
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 00:00 To nejlepší z Dobrého večera s A11
- 00:50 Narcos
- 01:35 Magazín z Valašska
- 01:55 Magazín z Valašska
- 02:15 Valašský zpravodaj
- 02:25 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 02:45 Mladý Svět: Leona Machálková
- 03:40 Vtipkování: Daniel Vali
- 04:15 Světlá hodinka s Jaroslavem: O lanýžích 2/3
- 05:10 Doteky otce vlasti Karla IV: Olomoucký kraj
- 05:30 HT Group MMČR: MMČR v motokrosu - Kluky u Písku
- 06:05 Magazín z Valašska
- 06:25 Magazín z Valašska
- 06:45 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 07:00 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 07:20 Magazín z Orlickoústecka
- 07:35 Olomoucký magazín
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 20:15 Vtipkování: Pavel Richter
- 20:55 Inženýrská odysea: Promoce
- 21:45 Mladý Svět: Leona Machálková
- 22:45 Narcos
- 23:45 Dobrý večer s A11: rerpíza
- 01:05 Velkej biják
- 02:15 Ztracený svět (4)
- 03:00 Ztracený svět (5)
- 03:45 Ztracený svět (6)
- 04:25 Totalcar VI (8)
- 04:50 Totalcar VI (9)
- 05:15 Totalcar VI (10)
- 05:40 Seriálový tip (1)
- 06:00 Profil zločinu II (10)
- 06:55 Profil zločinu II (11)
- 07:55 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (15)
- 10:40 Profil zločinu II (11)
- 11:35 Hvězdná brána: Atlantida (5)
- 16:10 Profil zločinu III (1)
- 17:10 A-Team II (3)
- 20:05 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (18)
- 21:00 Zelenáč VI (5)
- 21:55 Bosch VI (7)
- 22:50 Bosch VI (8)
- 23:45 Bosch VI (9)
- 00:30 Ztracený svět II (5)
- 01:25 Ztracený svět II (6)
- 02:20 Ultrafialoví II (3)
- 03:05 Ultrafialoví II (4)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 10:00 Ztracený svět II (5)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (22)
- 13:55 A-Team II (8)
- 16:55 Ztracený svět II (6)
- 17:50 Ztracený svět II (7)
- 18:50 Xena II (5)
- 19:50 A-Team II (9)
- 22:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (22)
- 23:50 Xena II (5)
- 00:15 Brousko III (73)
- 01:25 Brousko III (74)
- 02:25 Brousko III (75)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (13)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii V (10)
- 13:35 Grand Hotel (9)
- 14:35 Grand Hotel (10)
- 15:35 Brousko III (76)
- 16:40 Dcery duchem (14)
- 18:15 Domek na prérii V (11)
- 19:15 Grand Hotel (11)
- 20:10 Grand Hotel (12)
- 21:10 Domek na prérii V (11)
- 22:15 Grand Hotel (11)
- 23:15 Grand Hotel (12)
- 02:00 V moci davu
- 03:50 Příslib úsvitu
- 09:40 Za štěstím
- 11:25 Odysea
- 13:35 Soumrak
- 16:00 Dcera čarodějky
- 17:40 Naše malá sestra
- 19:55 Úžasný Boccaccio
- 22:00 Mia madre
- 23:50 Klidný chaos
- 00:10 Sparta
- 01:55 Narušitel systému
- 04:05 Sparta
- 09:55 Více
- 12:00 Nejkrásnější chlapec na světě
- 13:45 Taxi Teherán
- 15:10 Ach, ty holky
- 16:40 Utéct
- 18:15 Seveřané
- 20:10 Údolí
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Liška)
- 06:15 Kikirikí
- 06:30 Kouzlování
- 06:40 Zabij nudu!
- 06:55 Staré pověsti české (19)
- 07:00 Bílý tesák (Nový bůh)
- 07:10 Já Baryk (Já Baryk a moje vrána)
- 07:25 O Mikešovi (Mikeš u cirkusu)
- 07:30 Broučci (A bylo jaro…,Šťastnou cestu, Broučku!)
- 07:45 O Dorotce (Dorotka a drak)
- 07:55 Tisíc a jedna noc (Příběh lstivé Dalíly)
- 08:10 Brundibáři (Aby bylo jasno)
- 08:25 Žofka a její dobrodružství
- 08:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a ovčák)
- 09:00 Teleshopping
- 10:05 Bílý tesák (Věrnost)
- 10:15 Mach a Šebestová (O utrženém sluchátku)
- 10:20 O Mikešovi (Pohádka o Klikotoči)
- 10:25 Broučci (Šťastnou cestu, Broučku!)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a abeceda)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (Taškář Džina)
- 11:05 Brundibáři (Konzerva)
- 11:20 Já Baryk (Já Baryk a moje sýkorka)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a škola)
- 12:00 Cirkus bude
- 13:35 Splašené čepice
- 14:00 Muž v pralese
- 15:15 Kinosál
- 15:25 Hranice (9)
- 16:00 V proudech
- 17:35 Voda čerstvosti
- 18:00 Hra o jablko
- 19:35 Bílý tesák (Štěstí)
- 20:00 Pátek není svátek
- 21:25 Sochařka z Poličky
- 21:40 Kinosál
- 22:00 Pomocník
- 23:35 Teleshopping
- 14:05 Dějiny podsvětí II (Los Angeles)
- 15:30 UFO nad Británií
- 22:05 Lovci zázraků (1)
- 23:25 Pleseck - Kosmodrom na severu
- 01:25 Zákon ulice
- 02:55 3:10 Vlak do Yumy
- 04:50 Close Up III (7)
- 05:20 Close Up III (3)
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Creatures
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Creatures
- 06:00 Zoom In - tick, tick… Boom!
- 06:05 Zoom In - Cruella
- 06:15 Zoom In - Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
- 06:25 Close Up III (17)
- 06:50 Newyorská romance
- 12:10 Dobrodruh
- 13:45 Doly krále Šalamouna (1)
- 15:15 Doly krále Šalamouna (2)
- 16:40 Bezpečný přístav
- 18:35 Malý unavený Joe
- 20:30 Souboj cti
- 01:05 Zelené peklo
- 02:35 Wrong Turn
- 09:50 Yamakasi 2 - Velká výzva
- 11:30 Trosečníci
- 13:10 Trosečníci
- 14:45 Snídaně u Tiffanyho
- 16:50 Super 8
- 18:45 Grinch
- 22:00 Umučení Krista
- 00:20 Comedy Club V (4)
- 00:55 Comedy Club V (5)
- 01:25 Váhavý fundamentalista
- 04:15 Comedy Club V (6)
- 04:50 Comedy Club V (7)
- 05:25 Comedy Club V (8)
- 06:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví (1)
- 06:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví (2)
- 07:00 Tučňáci z Madagaskaru III (10)
- 07:30 Tučňáci z Madagaskaru III (11)
- 12:00 Zasněžené Vánoce
- 20:00 48 hodin
- 22:00 Comedy Club VIII (2)
- 22:30 Comedy Club VIII (3)
- 23:00 Comedy Club V (9)
- 23:30 Červený trpaslík IV (3)
- 00:00 Viajar Mexico (El Tule, Mexico)
- 00:30 Quest (Kolkata 1, India)
- 01:00 Costa Rica Calling (Heredia)
- 01:30 Xplore Austria (Vienna)
- 02:00 Off The Grid (Kadmat, Lakshadweep)
- 02:30 Viajar Mexico (Ciudad de México, Mexico.)
- 03:00 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Auli)
- 03:30 Quest (Kolkata 3, India)
- 08:00 XP Guide (Tel Aviv)
- 08:30 Kissed By The Sea (Comino, Malta)
- 09:00 Food Stories (Indian)
- 09:30 Quest (Mumbai 2, India)
- 14:00 XP Guide (Tel Aviv)
- 14:30 Unwind (Park Hyatt, Maldives)
- 15:00 Bliss (Agra, India)
- 15:45 Best From The Rest (Dubai)
- 04:31 Největší zabijáci Afriky II (Útok kočky)
- 05:16 Život psounů (Opravdová kuráž)
- 05:38 Život psounů (Rváčka Charlotte)
- 06:00 Život psounů (Malý rošťák)
- 06:21 Život psounů (Kde domov můj)
- 06:46 Skvělá farma doktora Pola (Kdo je březí?)
- 07:08 Skvělá farma doktora Pola (Polovic podnik)
- 07:29 Příběh pumy (Znovuzrození)
- 00:00 Uvnitř kokainových válek: Kokainový zátah II (1)
- 00:45 Stavební selhání (3)
- 01:30 Vyšetřování leteckých neštěstí XXIII (Smrtící odlet)
- 02:15 Pohled zevnitř: Americká mafie - výběr (V utajení)
- 03:00 Odhalená tajemství prastarých těl (Pár z Weerdinge: Záhadná dvojnásobná vražda)
- 03:45 Ostrov mimo zákon VI (Přípravy na medvěda)
- 00:00 Drsná spravedlnost II (Uprchlík na útěku)
- 00:45 Poslední obyvatelé Aljašky II (Na tenkém ledu)
- 01:30 Amanda zachraňuje (Výprava do Portorika)
- 02:15 Plavání s monstry: Steve Backshall (Žralok)
- 03:00 Drsná spravedlnost II (Uprchlík na útěku)
- 03:45 Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (Poslání v Jižní Dakotě)
- 14:00 Vetřelci (Přicházejí zespoda)
- 15:00 Legendy divočiny (3)
- 12:30 Technické katastrofy II (4)
- 13:25 Život na válečné lodi (3)
- 14:20 Jak je vidí ptáci (4)
- 14:50 Mistři ve foukání skla (4)
- 15:15 Život v sevření mrazu IX (15)
- 18:10 Pěšky napříč Himalájemi (1)
- 19:10 Mistři ve foukání skla (4)
- 19:35 Mistři ve foukání skla (5)
- 00:35 Primáti (2)
- 01:45 Příběh života (5)
- 02:45 Život mimo civilizace s Benem Foglem IX (2)
- 03:30 Život pod bodem mrazu X (12)
- 10:10 Dynastie II (4)
- 11:30 V továrně VI (4)
- 14:35 Ben Fogle: Návrat do divočiny III (1)
- 15:35 Dynastie II (5)
- 16:55 V továrně VI (5)
- 00:20 Hitlerova moc (Vzestup k moci)
- 01:25 Hitlerova moc (Vláda teroru)
- 02:25 Hitlerova moc (Ruiny)
- 03:15 Prokleté poklady (1)
- 18:55 Přední linie (Bastogne)
- 00:15 Tajemství výslechů soudce Rindera (Staudteovi)
- 01:00 Vyšetřovatel vražd s Grahamem Hillem (Jody Dobrowski)
- 01:45 Po prvních 48 hodinách XIV (Proklatá zbraň)
- 02:30 Motiv k vraždě (Vražedný ošetřovatel)
- 02:50 Motiv k vraždě (Filmy s vraždou)
- 03:15 Motiv k vraždě (Štědrovečerní masakr)
- 03:35 Motiv k vraždě (Krutý přítel)
- 04:00 Motiv k vraždě (Vražda při úpravě)
- 04:20 Motiv k vraždě (Vrah z autobusové zastávky)
- 04:45 Motiv k vraždě (Čekání v ústraní)
- 05:10 Motiv k vraždě (Nebezpečná posedlost)
- 05:35 Motiv k vraždě (Mexický wrestler a maniak)
- 06:00 Prvních 48 hodin XIX (Vrtulník)
- 06:50 Vražda: Poslední hodiny IV (Před oponou)
- 07:40 Soudní kamera V (130. epizoda)
- 00:00 Vlastní říše na břehu jezera (Sexy letovisko)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Prodej všeho kvůli stěhování na Maui)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Nová změna životního rytmu na Maui)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Vysněný Long Island)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Deset milionů)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIV (Opětovné hledání dokonalého domova)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLV (Hledání vysokých stropů v Ohiu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLV (Forma, nebo funkce v Jacksonu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? II (Chybějící inventář)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? II (Nedokončená rekonstrukce)
- 05:30 Mistři bazénů III (Skalnatá cesta ke skvělému zadnímu dvorku)
- 06:00 Hledáme domek na pláži VI (Hledání domu v Hamptonu ve Virginii)
- 06:30 Hledáme domek na pláži VI (Dům u vod Pugetova zálivu)
- 07:00 Je to Havaj IX (Velká zahrada na Velkém ostrově)
- 07:30 Je to Havaj IX (Z Washingtonu na Kauai)
- 08:00 Domy s historií II (7)
- 09:00 Domy s historií II (8)
- 16:00 Christina na pobřeží III (6)
- 17:00 Renovační pohotovost (4)
- 00:17 Pravidla farmy 6: Jarní nakopnutí (1)
- 00:40 Kuchyně 14: Správná domácí kuchyně (3)
- 01:25 Porážka Bobbyho Flaye 10: Díky, ale Díkůvzdání ne (9)
- 01:47 Porážka Bobbyho Flaye : Iron Chef 12: Druhá šance (1)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 12: Kdo s koho (3)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 12: Zkrotit oheň (4)
- 02:55 Porážka Bobbyho Flaye 12: Zmrzliny (5)
- 03:17 Porážka Bobbyho Flaye 12: Sezóna venkovního grilování (6)
- 03:40 Porážka Bobbyho Flaye 12: Přátelé na všech místech (7)
- 04:02 Porážka Bobbyho Flaye 12: Příští hvězda kanálu Food Network (8)
- 04:25 Porážka Bobbyho Flaye 12: Opakované měření sil (9)
- 04:47 Porážka Bobbyho Flaye 12: Soutěž gigantů (10)
- 05:10 Pravidla farmy 5: Farmářská hostina (12)
- 05:35 Pravidla farmy 6: Jarní nakopnutí (1)
- 06:00 Kuchyně 14: Parádní letní jídla (4)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Slavnostní recepty (4)
- 07:10 Dětská cukrářská soutěž : Biz Kids 11: Narozeniny jsou důležité (10)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 19: Mleté maso (10)
- 00:40 Vetřelci dávnověku XV (Blízká setkání pátého druhu)
- 01:25 Záhady největších pokladů světa III (Drahocenná dobrodružství)
- 02:10 Válka skladů V (Strach a hnus v Placentii)
- 02:35 Válka skladů V (Barry Doubtfire)
- 03:00 Z ohnivé výhně IX (Čepele Double Trouble)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Svět ve střehu)
- 00:00 7 Days (Aljaška)
- 00:55 Planet Terra (Sluneční chrám v Konáraku)
- 01:00 Vista Point (Nice)
- 01:27 On Tour (El Tren Inca)
- 01:54 Planet Terra (Bari)
- 02:00 Global Treasures (Horezu)
- 02:12 Vista Point (Tripolis)
- 02:38 Global Treasures (Dubrovník)
- 02:50 Nature Wonders (Cenotes)
- 03:00 Cosmos Global (Krajina vychádzajúceho slnka)
- 03:53 Planet Terra (El Chaltén)
- 04:00 Vista Point (Jakarta)
- 04:27 On Tour (Púštny expres Namíbia)
- 04:54 Planet Terra (Advent v Mariazell)
- 05:00 Gardens of the World (Klasická zahrada)
- 05:29 Vista Point (Reykjavík)
- 05:55 Planet Terra (Taškent)
- 06:00 Vista Point (Algarve)
- 06:29 On Tour (Túra loďou po jazere Powell)
- 06:55 Planet Terra (Malang)
- 07:00 Travel Logue (Cesta do Tsaparangu)
- 07:27 Vista Point (Sofia)
- 07:54 Planet Terra (Peschiera del Garda)
- 08:00 On Tour (Jazero Todos Los Santos)
- 08:27 Nature Wonders (Národný park Krka)
- 08:38 Planet Terra (Delta Okavanga)
- 08:43 Global Treasures (Goshavank)
- 08:54 Planet Terra (Iraklio)
- 09:00 Vista Point (Litva)
- 09:27 Global Treasures (Mingun)
- 09:38 Planet Terra (Fuerteventura)
- 09:43 Global Treasures (Efez)
- 09:54 Planet Terra (Brissago)
- 12:00 7 Days (Jordánsko)
- 12:53 Planet Terra (Sklář)
- 13:00 Nature Parks (Rieka Lemmenjoki)
- 13:30 Vista Point (Fes)
- 14:00 On Tour (Plavba po Dunaji)
- 14:29 Vista Point (Bahamy)
- 14:55 Planet Terra (Ayutthaya)
- 15:00 Vista Point (Ibiza)
- 15:27 Global Treasures (Misie Del Rio Carmelo)
- 15:38 Planet Terra (Kalmar)
- 15:43 Global Treasures (Kižský pogost)
- 15:54 Planet Terra (Bardejov)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Snooker
- 01:30 Vytrvalostní závody
- 03:30 Cyklistika
- 05:00 Snooker
- 06:30 Vytrvalostní závody
- 08:30 Cyklistika
- 10:30 Cyklistika
- 11:30 Lezení
- 12:00 Lezení
- 13:00 Cyklistika
- 14:00 Cyklistika
- 15:45 Cyklistika
- 17:30 Vytrvalostní závody
- 18:30 Esports
- 19:00 Olympijské hry
- 20:00 Olympijské hry
- 21:00 Olympijské hry
- 22:00 Snooker
- 23:00 Cyklistika
- 01:00 Cyklistika
- 03:30 Snooker
- 05:00 Vytrvalostní závody
- 06:00 Tenis
- 08:00 Snooker
- 11:30 Vytrvalostní závody
- 13:30 Snooker
- 19:00 Snooker
- 20:30 Esports
- 21:00 Cyklistika
- 22:00 Cyklistika
- 23:00 Snooker
- 00:30 SuperEnduro
- 03:00 Tenis
- 05:00 Plážová házená
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Frölunda - Leksand
- 22:30 Házená
- 08:15 Televizní nákupy
- 09:15 Fotbal: LASK - Liverpool
- 11:30 Televizní nákupy
- 12:00 Házená
- 13:45 Televizní nákupy
- 14:15 Házená
- 16:00 Superenduro, sestřih, Francie
- 16:30 Házená
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Drahomír Piok
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Martin z Martina
- 08:30 Amazonka Truck
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Explore The Pocono Mountains 225
- 14:15 Drahomír Piok
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Stokholm Marathon
- 00:00 Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (43)
- 00:15 Milujeme auta (44)
- 00:45 Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (45)
- 01:35 BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (46)
- 02:05 Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (47)
- 02:15 Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (48)
- 03:10 Zprávy (49)
- 03:15 Rychlé kolo: BMW M5 (50)
- 03:40 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (51)
- 04:50 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (52)
- 05:15 Poklady v garáži (1)
- 05:45 Poklady v garáži (2)
- 06:10 Zpětný chod: Ford Granada (3)
- 06:25 Jiliny plechové klenoty: Triumph TR8 (4)
- 06:40 Rychlé kolo: Mercedes-AMG GT63 (5)
- 07:10 Drag Race: Porsche - síla ze Stuttgartu (6)
- 07:40 Racing Files: Historie okruhu v Monze (7)
- 22:40 Rychlé kolo: BMW M5 (40)
- 23:10 Zprávy (41)
- 23:15 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (42)
- 00:00 Jarní probouzení (Feeder s Don Carp Baits)
- 00:30 Fish Mine S3 (1. Ipeľ)
- 01:00 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 1.díl)
- 01:30 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 2.díl)
- 02:00 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství v zelené Kalahari 1.díl)
- 02:30 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství v zelené Kalahari 2.díl)
- 03:00 Myslivecká kuchyně (S Krisztou Vrabel)
- 03:30 Novinky Delphin 2024
- 04:00 Nový muškař (18)
- 04:30 Magazín Energofish (91)
- 05:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 2.díl)
- 05:30 Světoběžník: maďarský myslivec Béla Hidvégi (1)
- 06:00 Světoběžník: maďarský myslivec Béla Hidvégi (2)
- 06:30 Zubatý úlovek (První nához patří dámám 3.díl)
- 07:00 Kuchyně milovníků ryb (Se Szabolcsem Mikkem)
- 07:30 Satur Baits (Slunce, vítr, déšť, Legend Lake)
- 12:00 Mezi obry (2)
- 12:30 Fish Mine S3 (1. Ipeľ)
- 13:00 Tajemství modré hlubiny (1)
- 13:30 Tajemství modré hlubiny (2)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 New Music Radar
- 15:30 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 New Music Radar
- 15:30 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (23)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (119)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (59)
- 08:20 Nespoutaný anděl (60)
- 09:20 Yago, syn džunle (132)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Yago, syn džunle (133)
- 15:55 Wolffův revír (73)
- 16:55 Stefanie (37)
- 17:55 Stefanie (38)
- 18:55 Nespoutaný anděl (61)
- 19:55 Nespoutaný anděl (62)
- 20:55 Wolffův revír (74)
- 21:55 Krampovoloviny (1)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 VÍKEND
- 00:20 TO BYL RO(C)K
- 00:45 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 VÍKEND
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 ROCK SPECIÁL
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Retro love
- 01:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Replay 80’
- 22:00 Retro love
- 00:00 Led Zeppelin
- 01:31 The Stranglers
- 02:29 Childish Gambino
- 02:43 Various Artists
- 03:00 Foo Fighters
- 05:37 Sting
- 05:59 Sheryl Crow
- 07:56 Alice In Chains - Alice in Chains
- 09:10 Scorpions
- 10:41 Maroon 5
- 11:36 Kaleo
- 11:50 Various Artists
- 12:00 Foo Fighters
- 16:37 Faith No More
- 17:27 2CELLOS
- 18:12 Ozzy Osbourne
- 19:47 The Kills
- 20:34 Various Artists
- 21:00 Jack Johnson
- 21:55 Paul McCartney
- 23:51 Various Artists
- 00:15 K popukání XXXI (30)
- 00:40 K popukání XXXI (31)
- 01:05 Behind the Music (2021) II (5)
- 01:50 World Stage: To nejlepší z Isle of MTV 2019
- 02:40 K popukání XXXIII (41)
- 03:00 K popukání XXXIII (42)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXIII (12)
- 15:05 K popukání XXXI (15)
- 15:30 K popukání XXXI (16)
- 15:55 Pomoc! Mám tajný vztah! II (4)
- 20:30 Ridiculousness XXXVI (1)
- 20:55 K popukání XXVIII (29)
- 21:15 K popukání XXVIII (34)
- 21:40 K popukání XXVIII (36)
- 00:00 Non-Stop Hits
- 07:00 Non-Stop Hits
- 13:00 Non-Stop Hits
- 16:00 Totally 10s!
- 18:00 Worldwide Hits
- 20:00 Isle Of MTV 2024: The Headliners!
- 21:00 Totally 10s!
- 22:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Maroon 5 x Kelly Clarkson
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 We Belong Together! Classic...
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Chillout Zone
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PODIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 KLUB OSOBNOSTÍ
- 22:30 PREMIUM PARTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 CHVILKA S...
- 08:20 SLOVENSKÝ POZDRAV
- 08:40 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 09:00 POSEZENÍ S PEPÍKAMA
- 11:25 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:25 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 14:35 ODPOLEDNÍ STUDIO
- 17:05 LATTÉ PO PŮL PÁTÉ
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 19:35 CHVILKA S...
- 23:15 CHVILKA S...
- 23:45 DOBROU NOC
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 05:10 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 06:05 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 09:05 TELESHOPPING
- 09:20 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 10:20 ŠLÁGR MARKET
- 11:30 COUNTRY
- 12:00 CHVILKA S...
- 12:40 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 13:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 13:55 ŠLÁGR MARKET
- 15:05 CHVILKA S...
- 15:35 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 16:10 LIDOVKY
- 17:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 17:50 ŠLÁGR MARKET
- 19:00 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 19:25 COUNTRY
- 19:55 ŠLÁGR SILVESTRY
- 20:40 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 21:25 TO NEJ...
- 21:50 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY