Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:40 Sisi II (2)
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Průhonice
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Portášova varta)
- 05:15 Etiketa (Dokonalý muž)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jeseníky)
- 06:30 Na cestě po středním Uzbekistánu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Než odbije půlnoc
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Schůzka se smrtí)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 MOST! (4)
- 20:50 Zahájení Olympijského festivalu
- 04:05 Babylon
- 04:35 1280 metrů nad mořem
- 05:00 Království pohody
- 05:30 Případ MEVRO
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Narozeni 1918 – viděno šesti (4)
- 06:50 Muži z Aleje mrtvých
- 07:50 Svět zvířat (Krokodýli)
- 10:05 Kontejnerová loď XXL
- 11:00 Letecké katastrofy (Klamné zdání)
- 11:40 České tajemno (4)
- 20:00 Protektor
- 21:45 Důvěrný nepřítel
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:45 Branky, body, vteřiny
- 01:00 Svět motorů
- 02:05 Nezapomenutelné hry pod Akropolí
- 03:35 Branky, body, vteřiny
- 03:50 Hry velkých rekordů i očekávání
- 05:20 Touchdown
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Livesport Prague Open 2024 (Livesport Prague Open)
- 08:00 Panorama
- 08:10 BBV po 25 letech
- 08:30 Olympijský úspěch po anglicku
- 00:45 Splašený vlak
- 02:55 02:55 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: D)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Drobečkové II
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata
- 09:00 Kámoši hafíci (18)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:40 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu! IX
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Olympijská Shaun
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (14)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 14:00 Příběhy o telátku
- 14:10 Stavitelé II
- 14:40 Super třída II (6)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové II
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:55 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a zelená hvězda)
- 18:55 Kámoši hafíci (19)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (15)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:30 Norská čítanka: Hanne Orstavik
- 00:40 Norská čítanka: Audun Mortensen
- 00:50 Beatles, indické dobrodružství
- 02:30 Ladí neladí
- 03:30 Pepíci
- 03:40 Kieslowski na Colours of Ostrava
- 04:40 Před půlnocí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Já, Tonya
- 22:10 Skutečný Charlie Chaplin
- 01:00 K věci
- 01:30 Prima Česko
- 02:00 Prima Svět
- 02:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:05 Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka
- 04:15 K věci
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Sisi II (2)
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Průhonice
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Portášova varta)
- 05:15 Etiketa (Dokonalý muž)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jeseníky)
- 06:30 Na cestě po středním Uzbekistánu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Než odbije půlnoc
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Schůzka se smrtí)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 MOST! (4)
- 20:50 Zahájení Olympijského festivalu
- 00:40 Sisi II (2)
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Průhonice
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Portášova varta)
- 05:15 Etiketa (Dokonalý muž)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jeseníky)
- 06:30 Na cestě po středním Uzbekistánu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Než odbije půlnoc
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Schůzka se smrtí)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 MOST! (4)
- 20:50 Zahájení Olympijského festivalu
- 00:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (2)
- 01:25 Profesor Tempest II (5)
- 02:20 Profesor Tempest II (6)
- 03:10 Ze dvora (4)
- 03:20 Ušák Jaromíra Bosáka (181)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (182)
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 Přání smrti
- 03:00 Hráčské doupě
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Mistři renovací II (7)
- 01:50 Kachní dynastie IV (5)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie III (3)
- 03:25 Walker, Texas Ranger VII (22)
- 04:05 04:05 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Teorie velkého třesku (15)
- 02:00 Malý Sheldon II (20)
- 02:40 Zlatá sedmdesátá VIII (10)
- 03:20 Americký táta V (5)
- 04:00 TELE TELE
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:15 Na lovu
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Nemocnice Chicago Med VIII (7)
- 01:05 Vyměněné osudy II (39)
- 02:35 Čarodějky IV (4)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:40 Správy „N“
- 02:35 Góly - body - sekundy
- 02:50 Don Matteo (Navždy verný)
- 03:50 Správy „N“
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 00:50 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Sisi II (2)
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Průhonice
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Portášova varta)
- 05:15 Etiketa (Dokonalý muž)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jeseníky)
- 06:30 Na cestě po středním Uzbekistánu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Než odbije půlnoc
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Schůzka se smrtí)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 MOST! (4)
- 20:50 Zahájení Olympijského festivalu
- 00:40 Sisi II (2)
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Průhonice
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Portášova varta)
- 05:15 Etiketa (Dokonalý muž)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jeseníky)
- 06:30 Na cestě po středním Uzbekistánu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Než odbije půlnoc
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Schůzka se smrtí)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 MOST! (4)
- 20:50 Zahájení Olympijského festivalu
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Ekonomika :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Dezerty
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Rukami
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: 65 rokov NASA
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:20 Halloween II
- 03:00 Pes ro(c)ku
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 První oddělení
- 00:45 Policisté v akci
- 01:30 Policisté v akci
- 02:15 Noviny
- 02:45 Soudní síň (Nebudu žít s podvodníkem)
- 03:35 Soudní síň (Syn si postavil hlavu)
- 04:20 Krimi
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Survivor
- 01:40 Aj múdry schybí
- 02:40 Partička
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Najděte mi dům na pláži (6)
- 01:00 Jak se žije na vysoké noze II (1)
- 01:45 Mistři dřeva II (4)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (18)
- 03:35 Dům snů II (18)
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:25 Mrtví neumírají
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Máma k nakousnutí (6)
- 01:15 Smrtelné zlo: Probuzení
- 02:50 Benga v záloze
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Opilí láskou
- 02:30 Malý Sheldon VII (9)
- 02:50 Malý Sheldon VII (10)
- 03:10 Vlajka smrti II (Hostinský)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:45 Poslední klient
- 03:20 Kuře pro Lindu
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Život s bestií
- 02:40 Slušný občan
- 04:10 04:10 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:10 Poslední obyvatelé Aljašky (Opět doma)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:35 3 dny na zabití
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Smrtící krása
- 01:55 Vivárium
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Den Zlomu
- 01:45 Krvavá volba
- 03:45 Přestávka ve vysílání
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Sólista
- 02:50 02:50 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Le Locataire
- 00:35 Crawl
- 02:05 That Trip We Took with Dad
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (3)
- 00:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (4)
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS (16)
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS (17)
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS (27)
- 02:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (13)
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (14)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SWEET, S3)
- 01:10 DRONE WARS (3)
- 02:05 GOING BEYOND (KOH CHANG)
- 03:00 WARRIORS FOR WILDLIFE (1)
- 03:55 MAX FOODIE (9)
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Tajné vojny (1)
- 01:30 Téma
- 02:10 Robert F. Kenedy - Stratený americký prezident (1)
- 03:00 Záhada ružového delfína (1)
- 04:00 Rodinné záležitosti (6)
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Jak to dopadlo!?
- 01:25 Ostříháno
- 02:25 Na plac!
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:30 Pozor vlak
- 05:15 Zločin jak ho pamatuju: BERDYCH A JEHO GANG
- 05:40 A11 rozhovor: Martin Maxa
- 06:05 Magazín z Prostějova
- 06:30 Magazín z Orlickoústecka
- 06:45 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 07:00 Magazín ze Strakonicka
- 07:15 Olomoucký magazín
- 07:40 Vsetínští rodáci a patrioti: Kornelie Němečková, výtvarnice
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Macgyver V (1)
- 01:10 Macgyver V (2)
- 01:50 Leo Mattei: Oddělení mladistvých II (1)
- 02:40 Leo Mattei: Oddělení mladistvých II (2)
- 03:30 Zelenáč VI (6)
- 04:15 Tým SEAL V (7)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Xena II (12)
- 01:05 Ztracený svět II (14)
- 02:00 Lovci pokladů (11)
- 02:45 Lovci pokladů (12)
- 03:30 Totalcar III (7)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:50 Dcery duchem (21)
- 02:10 Brousko III (82)
- 03:00 Brousko III (83)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 Zdaleka
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Temné síly
- 01:30 Hrůzná minulost
- 03:00 Měsíc v ohrožení
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Alexander Veliký
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Vymítač ďábla: Zrození
- 02:25 Scary Movie 3
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Červený trpaslík V (5)
- 00:55 Dalších 48 hodin
- 02:55 Comedy Club VI (8)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas II (22)
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 The Moroccan Chronicles (The Ballad of Fes)
- 00:30 Quest (Naila 2, Jaipur, India)
- 01:00 10 Days Korea (Jeju Island)
- 01:30 Xplore Cambodia (Sihanoukville 2)
- 02:00 The Moroccan Chronicles (Uncharted Marrakech)
- 02:30 World Heritage (Ancient Temple of Egypt)
- 03:00 XP Guide (Dubai 2)
- 03:30 World Spas (Maya Ubud, Bali)
- 04:00 The Gypsies (Reechgarh, India)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Podivná druhá světová válka (Tajná pevnost s uměním)
- 00:45 Hitlerův poslední útok IV (Sebevražedný úkol)
- 01:30 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (Drogy a rozvod)
- 02:15 Strážci hranic: Španělsko (Oči na šťopkách)
- 03:00 Jak se staví superauta II (Monster Bentley GT)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Dobře vypadáš, dobře střílíš)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Akvárium II (Duchové aligátorů)
- 00:45 Poslední obyvatelé Aljašky III (Duch lovce)
- 01:30 No nazdar! Irwinovi zasahují III (Záchrana před lesním požárem)
- 02:15 Akvárium II (Čtyři mláďata a počet roste)
- 03:00 Akvárium II (Duchové aligátorů)
- 03:45 Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (Statečný pejsek)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Vraždy zkažených holek II (Pod vlivem)
- 01:00 Nahé zločiny (Bojuj, nebo uteč)
- 01:30 Nahé zločiny (Bandité a jejich zadky)
- 02:00 Vzteklí motoristé (Silniční ublížení na těle)
- 02:30 Vzteklí motoristé (Chaotické konfrontace)
- 03:00 Joe O’Reilly: Speciál o falešnosti: Joe O’reilly (A Faking It Special)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Renovace na Havaji (Historický nález na Havaji)
- 01:00 Je to Havaj XIII (Pocit soustředění na Maui)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Výměna za výhledy na Oahu)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VI (11)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VI (12)
- 03:00 Levný dům na pláži XXV (Práce na víkend)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLVII (Vysněný dům na Havaji pro pět)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Kuchyně 14: Podzimní lehký oběd (13)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 4: Jarní hraní všemi barvami (1)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 24: Královna se vrací (3)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 24: My budeme porotci (5)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 30: Hovězí bonanza (8)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 30: Naplněné a smažené (11)
- 03:40 Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem 8: Kypr (8)
- 04:25 Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem 9: Ve stopách Lewise a Clarka (1)
- 05:10 Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem 9: Velká jezera (2)
- 06:00 Kuchyně 15: Strašidelná překvapení (1)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Muffinová mánie (14)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 4: Kvetoucí dobroty (2)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 24: Pohled z výšky (6)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Rick a Mortar)
- 01:25 Válka skladů IV (Přeber si to)
- 01:45 Válka skladů IV (Big Boy versus Těžká váha)
- 02:10 Válka skladů IV (Blázen, kuchař, jeho syn a bratři)
- 02:35 Mistři aukcí IV (Prší, Tone)
- 03:00 Mistři aukcí IV (Z hlubin)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Lístek na cestu)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XV (Blízká setkání pátého druhu)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 On Tour (Jazero Todos Los Santos)
- 00:27 Nature Wonders (Národný park Krka)
- 00:38 Planet Terra (Delta Okavanga)
- 00:43 Global Treasures (Goshavank)
- 00:54 Planet Terra (Iraklio)
- 01:00 Vista Point (Litva)
- 01:27 Global Treasures (Mingun)
- 01:38 Planet Terra (Fuerteventura)
- 01:43 Global Treasures (Efez)
- 01:54 Planet Terra (Brissago)
- 02:00 On Tour (Historická trasa v Etiópii)
- 02:27 Vista Point (Stockholm)
- 02:54 Planet Terra (Národní park Liwonde)
- 03:00 Vista Point (Janov)
- 03:27 Nature Wonders (Národný park Skalnaté hory)
- 03:38 Planet Terra (Zátoka hrdinství)
- 03:43 Global Treasures (Opátstvo Admont)
- 03:54 Planet Terra (Pécs)
- 04:00 Vista Point (Algarve)
- 04:29 On Tour (Túra loďou po jazere Powell)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Ragby 7
- 03:00 Olympijské hry
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 WTA 250, sestřih, Palermo
- 01:00 Fotbal: Neapol - Fiorentina
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Topspeed
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Rychlé kolo: Seat Leon Cupra (49)
- 00:40 Supertest elektromobilů: Porsche Taycan (50)
- 01:45 Test automobilu: Opel Astra PHEV (51)
- 01:50 Testovací tým: Ford Explorer PHEV vs. Land Rover Defender PHEV (52)
- 02:15 Testovací tým: VW Tiguan vs. Ford Kuga (53)
- 02:35 Test automobilu: FiVW T-Roc (54)
- 02:40 Přednost v jízdě: Audi Q6 e-tron (55)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (56)
- 03:10 Garáž 21 (57)
- 03:40 Zprávy (58)
- 03:45 Poklady v garáži (59)
- 04:15 Poklady v garáži (60)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:20 02:20 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 TO BYL RO(C)K
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 00:22 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 00:30 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Queens of the Stone Age
- 01:38 James Taylor (JTQ)
- 02:31 Vance Joy
- 02:43 Various Artists
- 03:00 James Morrison
- 03:57 Snow Patrol
- 04:47 04:47 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Geordie Shore XXIV (3)
- 01:05 K popukání XXXIII (5)
- 01:30 K popukání XXXIII (7)
- 01:55 K popukání XXXIII (10)
- 02:15 K popukání XXXIII (11)
- 02:40 K popukání XXXIII (12)
- 03:00 K popukání XXXIII (14)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 100% 2020s!
- 02:00 02:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 LIVE KLUB
- 22:47 Empty
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 DECHOVKA O ŠESTÉ
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 vEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:00 Gumballův úžasný svět (Mikrovlnka)
- 00:15 Gumballův úžasný svět (Stíhačka)
- 00:25 Gumballův úžasný svět (Helma)
- 00:40 Gumballův úžasný svět (Bitka)
- 00:50 Gumballův úžasný svět (Konec)
- 01:05 Gumballův úžasný svět (DVD)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Rutina)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Parkování)
- 01:50 Gumballův úžasný svět IV (Upgrade)
- 02:00 Gumballův úžasný svět IV (Komiks)
- 02:10 Gumballův úžasný svět IV (Romantik)
- 02:25 Gumballův úžasný svět IV (Videa)
- 02:35 Gumballův úžasný svět IV (Zlá)
- 02:45 Gumballův úžasný svět IV (Počátek)
- 02:55 Gumballův úžasný svět IV (Počátek, část 2)
- 03:05 Gumballův úžasný svět IV (Zrádce)
- 03:20 Gumballův úžasný svět IV (Rada)
- 03:30 Gumballův úžasný svět IV (Signál)
- 03:40 Gumballův úžasný svět IV (Přítelkyně)
- 03:50 Gumballův úžasný svět IV (Parazit)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Grizzy and The Lemmings II (Bat-Grizzy)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings II (Moveable Apps)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings II (Wild Modeling)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings II (The Bear Next Door)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings II (Wild Zapping)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings II (Warning: Unlimited Lemmings)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings II (Bouncing Bear)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables II (A Fine Vine)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables II (A Speedy Recovery)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables II (Caught in a Web)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables II (Seeing the Light)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Party Boat)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Taz Recycle)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Batty Kathy)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Honey Bunny)
- 02:50 Batwheels (Scaredy-Bat)
- 03:00 Batwheels (Holidays on Ice, Part 1)
- 03:15 Batwheels (Holidays on Ice, Part 2)
- 03:25 Batwheels (Rev and Let Rev)
- 03:35 Batwheels (Grass is Greener)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings (Cellular Bear)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings (Jurassic Bear)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings (Extreme Fitness)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings (Domestic Robots)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings (Mass Control)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Control)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings (Popcorn Party)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings (Dancing with the Bears)
- 04:50 Tom and Jerry (Ice Ice Paradise)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Spongebob v kalhotách V (Milovat hambáč / Kam se poděl starý Sépiák)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Prodej z okénka)
- 01:00 Tajemství Hunterových IV (Chybějící část)
- 01:20 Tajemství Hunterových IV (Čas testování)
- 01:45 Victorious (Pyžamová noc)
- 02:00 Victorious (Scéna s ptákem)
- 02:25 iCarly II (iNaštvaný Gibby)
- 02:45 iCarly II (iLewbertova ztracená láska)
- 03:05 Tajemství Hunterových III (Pan Medvěd)
- 03:30 Tajemství Hunterových III (Zachránce Rex)
- 03:50 Nej a Nejnejka (ZVÍŘECÍ SRDCE / PŘÍŠERÁK A PŘÍŠERKA)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Jelení skvadra III (Catherine a slizcí krokouši / Lesní tryskáč)
- 00:45 Jelení skvadra III (Ztracená velryba / Ledový trol)
- 01:10 Tlapková patrola (Tlapky a Majákové Boogie / Tlapky Zachraňují Rydera)
- 01:30 Tlapková patrola (Velký Závod Tlapek / Tlapky a Dort)
- 01:55 Tlapková patrola (Tlapky a Pirátský Poklad)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci V (Hrdinové z videohry)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci V (Zlodějka dobrot)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci V (Závod kolem Země)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci VI (Velký tahač zachraňuje)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci VI (Úžasná kaskadérka Kitty)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Kluk, holka atd. (9)
- 00:10 Kluk, holka atd. (10)
- 00:23 Disney Zombie: Tajemství Addisonovy příšery (4)
- 00:25 Ghostforce (23)
- 00:50 Ghostforce (24)
- 01:10 Tým Tiki (30)
- 01:35 Tým Tiki (31)
- 01:55 Tým Tiki (32)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (26)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (27)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (28)
- 03:25 Ghostforce (1)
- 03:45 Ghostforce (2)
- 04:05 Pyžamasky (4)
- 04:30 Pyžamasky (5)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (38)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (39)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (1)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (18)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (19)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (20)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (19)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (20)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (21)
- 04:00 Eureka! (7)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:13 Bořek stavitel (33)
- 00:23 Bořek stavitel (34)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (23)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (24)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (25)
- 01:12 Inui (17)
- 01:20 Hurá za hádankou (1)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (24)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (25)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (3)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (29)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (30)
- 02:55 Chuck a přátelé (23)
- 03:07 Chuggington (16)
- 03:17 Chuggington (17)
- 03:29 Angelína balerína (19)
- 03:42 Angelína balerína (20)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (27)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (28)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (11)
- 04:38 Bořek stavitel (40)
- 04:48 04:48 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Sestry II (Chytrolín)
- 00:10 Sestry II (Panika na palubě)
- 00:20 Sestry II (Mladší sestrytida)
- 00:30 Sestry II (Nejlepší kung-fu sestra)
- 00:45 Mia a já IV (Lektvar jednoty)
- 01:05 Mia a já IV (V sázce je Sentopie)
- 01:30 Agentka 203 (Učitelka příšera)
- 01:55 Agentka 203 (Máma ví všechno nejlíp)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (35)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (36)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zubní kartáček)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 03:05 Život s tátou (21)
- 03:15 Život s tátou (22)
- 03:25 Život s tátou (23)
- 03:35 Život s tátou (24)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (21)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Dreamy Nights (Sky)
- 00:30 Moon and Stars (Ocean)
- 01:00 BabyTV's night time melodies (Ocean)
- 01:30 Sweet Dreams (Ocean)
- 02:00 Good Night hugs (Twilight)
- 02:30 Dreamy Nights (Night Sky)
- 03:00 Moon and Stars (Starry Nights)
- 03:30 Soothing Sounds (Twilight)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (26)
- 00:10 Kikoriki (44)
- 00:20 Flopy (96)
- 00:35 Šmolkovia (33)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (33)
- 01:10 Esá z pralesa (22)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (39)
- 01:35 Volám sa Caillou V (12)
- 02:00 Dumper a Skoop III (12)
- 02:15 Panda a Krash (32)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (20)
- 02:55 Myšiak Anatole (4)
- 03:20 Monchhichi (34)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (3)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (7)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (7)
- 04:20 Malý medvedík (17)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Zprávy
- 00:30 Interview
- 00:40 Týden v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:30 Plzeň v kostce
- 01:40 Ztráty a nálezy
- 02:00 Zprávy
- 02:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 02:40 Interview
- 03:00 Zprávy
- 03:30 Interview
- 03:40 Interview
- 04:00 Zprávy
- 04:30 Interview
- 04:40 Putování po památkách
- 05:00 Zprávy
- 05:30 Interview
- 05:40 Týden v regionech
- 06:00 Zprávy
- 06:30 Plzeň v kostce
- 06:40 Ztráty a nálezy
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 07:40 Interview
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Interview
- 10:40 Týden v regionech
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Plzeň v kostce
- 11:40 Ztráty a nálezy
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Interview
- 14:40 Putování po památkách
- 15:00 Zprávy
- 15:30 Interview
- 15:40 Týden v regionech
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Plzeň v kostce
- 16:40 16:40 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 OPJ
- 01:40 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 02:05 MÉTÉO
- 02:10 MATIÉRE GRISE
- 02:45 BIENVENUE AU CLUB
- 03:10 CONSOMMATEURS, VOUS AVEZ LE POUVOIR !
- 04:00 VOYAGE DE REVE
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Sky News
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (27)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (113)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (27)
- 01:45 ARTS24 (3)
- 02:00 NEWS (114)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (28)
- 02:45 EYE ON AFRICA (6)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (114)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (28)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00