Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:20 Tatíček profesor
- 03:10 Chalupa je hra
- 03:35 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:20 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice bez hranic (Jizerské hory)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (6)
- 09:40 Lavice, moje žena a já
- 14:15 Dražba
- 15:15 Nemocnice na kraji města (8)
- 16:10 Magnum (Motyčka Doyleová)
- 17:00 Na cestě po ostrově Madeira
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (3)
- 21:10 Neviditelní (4)
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:10 Trpaslík (4)
- 22:50 Sisi II (1)
- 23:45 Angličanka (3)
- 04:05 Počesku (Polná)
- 04:15 Folklorní výlety
- 04:40 Libuška a její rod
- 05:05 Žiješ jenom 2x (12)
- 05:35 Cyklotoulky
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Kam k nám (2)
- 06:50 Nádherná Amerika II (Georgie)
- 07:40 Soužití v africké divočině
- 08:30 Matsés
- 09:20 Bedekr (Berlín)
- 09:45 Čína na jazyku II (2)
- 20:00 Zelená karta
- 21:50 Tequila koktejl
- 23:45 Zločiny srdce
- 00:00 Atentát na Donalda Trumpa
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:24 Hitman: Agent 47
- 02:12 Vražda v Bílém domě
- 04:18 Jak se staví sen
- 05:19 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (175)
- 07:36 M.A.S.H (176)
- 08:05 M.A.S.H (177)
- 08:35 M.A.S.H (178)
- 09:05 M.A.S.H (179)
- 09:35 Polda III (Manželský trojúhelník)
- 14:34 Policie v akci
- 15:33 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 18:00 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:46 Vinaři (Sumec)
- 04:32 Spartakus: Válka zatracených (Slovo muže)
- 05:39 Bolek a Lolek (Korida)
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:01 Pohádky Bolka a Lolka (Uvězněná královna)
- 06:10 Pohádky Bolka a Lolka (Létající kufr)
- 06:20 Autosalon.tv
- 07:25 Partička L
- 08:44 Top Gear XXVI (4)
- 09:45 Top Gear II (3)
- 10:49 Hvězdná brána (Montér)
- 11:46 Hvězdná brána (Paralelní svět)
- 20:16 Prima Partička
- 21:17 Partička Nová krev
- 22:05 ESCAPE
- 23:07 Re-play
- 23:42 Simpsonovi (Vánoce u Simpsonových)
- 04:40 Policie v akci
- 06:00 Noční Praha
- 06:21 Closer: Nové případy V (Morální riziko)
- 07:14 Komisař Rex V (Na plný plyn)
- 16:09 Stíny smrti (Dědictví)
- 00:11 3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové
- 02:22 Výchozí bod
- 04:30 Námořní vyšetřovací služba XII (Dvacet kilometrů)
- 05:25 M.A.S.H
- 06:20 Velké putování Bolka a Lolka
- 06:37 M.A.S.H
- 07:05 M.A.S.H
- 07:35 M.A.S.H
- 11:42 Špióni odvedle
- 13:45 Objekt mé lásky
- 15:58 Pouto až za hrob
- 17:44 Poslední bohatýr
- 20:07 Dámská jízda
- 21:53 Tři muži v negližé
- 04:40 Jak se staví sen - extra
- 05:30 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Teď vaří šéf!
- 06:50 Prostřeno!
- 10:36 Prostřeno!
- 11:19 Ano, šéfe!
- 12:29 Zrádný obdivovatel
- 23:04 Tudorovci (6)
- 06:00 Panáček Paneláček (Kde se vzal, tu se vzal)
- 06:10 Jogínci
- 06:20 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:45 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (8)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu!
- 10:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (4)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:40 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:45 Městečko na moři
- 13:55 Příběhy o telátku
- 14:05 Stavitelé
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (11)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Setkání v Himálajích)
- 18:55 Kámoši hafíci (9)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (5)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 04:45 Před půlnocí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Jakub a jeho pán
- 04:21 VIP Prostřeno!
- 05:42 Noční Praha
- 06:00 Jak se staví sen
- 06:42 Megadorty IV (Dino-dorty)
- 07:40 Amerika hledá topmodelku XVII (Videoklipy)
- 14:05 Farmář hledá ženu SK
- 15:08 Prostřeno v Británii XVIII (11)
- 15:38 Neuvěřitelné dorty (1)
- 04:45 Rodinná pouta (Plán)
- 04:49 Rodinná pouta (Plán)
- 06:00 Léto s Italem
- 06:48 Nikdo není dokonalý
- 07:52 Columbo (Na programu vražda)
- 14:50 Rodinná pouta (Msta)
- 15:54 1. MISE (Vyjednávač)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 22:06 Show Jana Krause
- 23:07 Jak se staví sen - extra
- 00:35 Co na to vaše zdraví
- 01:15 Showtime magazín
- 02:00 Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka
- 03:09 Hlavní zprávy
- 04:05 Generace deprese
- 04:47 04:47 - 05:55
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:57 Nový den
- 07:49 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 07:56 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:29 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 10:36 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Zprávy Plus
- 11:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:53 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 14:00 Zprávy
- 14:33 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 14:44 Interview PLUS
- 15:00 Zprávy
- 15:19 Speciál: Karel Gott 85
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:20 Hlasy zločinu
- 21:17 Zprávy
- 21:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:20 Tatíček profesor
- 03:10 Chalupa je hra
- 03:35 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:20 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice bez hranic (Jizerské hory)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (6)
- 09:40 Lavice, moje žena a já
- 14:15 Dražba
- 15:15 Nemocnice na kraji města (8)
- 16:10 Magnum (Motyčka Doyleová)
- 17:00 Na cestě po ostrově Madeira
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (3)
- 21:10 Neviditelní (4)
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:10 Trpaslík (4)
- 22:50 Sisi II (1)
- 23:45 Angličanka (3)
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:20 Tatíček profesor
- 03:10 Chalupa je hra
- 03:35 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:20 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice bez hranic (Jizerské hory)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (6)
- 09:40 Lavice, moje žena a já
- 14:15 Dražba
- 15:15 Nemocnice na kraji města (8)
- 16:10 Magnum (Motyčka Doyleová)
- 17:00 Na cestě po ostrově Madeira
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (3)
- 21:10 Neviditelní (4)
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:10 Trpaslík (4)
- 22:50 Sisi II (1)
- 23:45 Angličanka (3)
- 00:55 Případy detektiva Murdocha X (13)
- 01:55 TaJeMno II (14)
- 03:05 Ze dvora (3)
- 03:15 U stánku II (11)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (162)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (163)
- 04:20 Zahradní proměny VIII (21)
- 05:10 Zahradní proměny VIII (22)
- 06:00 Výleťák (195)
- 06:10 Moje místa (Dasha)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha X (13)
- 08:10 Zahradní proměny VIII (23)
- 09:10 Zahradní proměny VIII (24)
- 12:05 Za řekou je Texas
- 23:45 42
- 01:35 Specialisté (Mrtvým se nic nedaruje)
- 02:25 Specialisté (Šmírák)
- 03:15 Babicovy dobroty
- 03:50 Dáma a Král II (Lék na vraždu)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Specialisté (Smrtící hra)
- 21:30 Specialisté (Past)
- 00:20 Pavučina snů
- 02:45 Rock of Ages
- 05:20 Dračí srdce: Boj o trůn
- 06:50 Zpátky na výsluní
- 08:40 Podzimní sny
- 10:20 Once
- 12:00 Správci osudu
- 14:00 Teleshopping
- 14:15 Baby máma
- 16:10 Pořád jsem to já
- 20:00 Karate Kid
- 22:45 Lovci mafie
- 08:30 Katastrofa letu č. 19
- 10:10 Kobra 11 XXV (13)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (12)
- 13:15 Válka skladů X (21)
- 16:45 Kobra 11 XXV (15)
- 18:40 Válka skladů X (23)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (6)
- 20:30 Mistři renovací (3)
- 21:20 Kachní dynastie III (4)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VII (13)
- 23:10 Kobra 11 XXV (15)
- 00:15 Teorie velkého třesku XI (23)
- 01:50 Malý Sheldon (22)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VII (15)
- 03:10 Americký táta III (19)
- 03:30 Americký táta IV (1)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 Stahovák
- 04:45 2 $ocky III (17)
- 05:35 Ženatý se závazky (53)
- 06:25 Zig a Sharko IV (55)
- 07:05 Bakugan: Vzestup Geoganů (48)
- 07:15 Přátelé VII (20)
- 08:10 2 $ocky III (23)
- 09:50 Malý Sheldon II (4)
- 11:25 Ženatý se závazky (55)
- 12:20 Dva a půl chlapa IV (24)
- 13:15 Přátelé VII (20)
- 14:05 Teorie velkého třesku XI (23)
- 15:45 2 $ocky III (24)
- 16:10 2 $ocky IV (3)
- 17:30 Zlatá sedmdesátá VII (17)
- 18:20 Dva a půl chlapa V (2)
- 19:10 Malý Sheldon II (6)
- 20:00 Teorie velkého třesku XI (24)
- 20:25 Teorie velkého třesku XII (3)
- 21:40 Přátelé VII (22)
- 22:35 Americký táta IV (3)
- 23:30 Dva a půl chlapa V (2)
- 00:25 Myšlenky zločince VII (15)
- 01:05 Myšlenky zločince VII (16)
- 01:45 Myšlenky zločince VII (17)
- 02:25 Médium III (Chlapec odvedle)
- 03:05 Z pamětí Sherlocka Holmese (Dům U tří štítů)
- 03:55 Víkend
- 04:25 Na lovu
- 05:05 Co na to Češi
- 05:45 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 12:10 Beze stopy VII (Ztracená)
- 13:05 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko VII (15)
- 00:15 Nemocnice Chicago Med VII (19)
- 01:00 Vyměněné osudy II (27)
- 02:30 Čarodějky III (20)
- 03:10 Nemocnice Chicago Med VII (19)
- 05:00 Ulice (4323)
- 06:35 Život na jachtě: Středomoří VI (15)
- 08:15 Poldark II (1)
- 09:20 Poldark II (2)
- 10:25 Oteckovia II (53)
- 12:15 Doktorka Quinnová II (6)
- 16:30 Vyměněné osudy II (29)
- 20:15 Nekonečná láska II (95)
- 21:05 Nekonečná láska II (96)
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (10)
- 11:30 1:1 Sport Show (62)
- 15:00 PFL Mena 2
- 18:30 Magazín Muaythai (4)
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Ragby: Rugby - letní speciál
- 19:30 WES E - Bike World Series #1
- 20:00 Spade poker show 2024 (11)
- 20:30 1:1 Sport Show (63)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: Hertha BSC - 1. FC Kaiserslautern
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 Basketbal: Unicaja - Tofas Bursa
- 00:20 Oscar
- 01:45 Správy RTVS "N"
- 02:35 Góly - body - sekundy
- 03:00 Hotel Portofino II (2)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Gastromap
- 05:15 Capri (9)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Candice Renoirová II (Zdanie klame)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (10)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Diva)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Maroko - opevnené mestá)
- 17:00 Detektívi zo severu IX (Len taká hlúposť)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Cesta domů
- 00:15 Lýra 50
- 02:45 Správy RTVS "N"
- 03:50 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Malý rybár)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Poľský magazín
- 08:30 Bulharský magazín
- 08:55 Od prameňa - Český
- 09:25 Spomíname na Evu Krížikovú (Mastný hrniec)
- 11:00 Spadla z oblakov (Výlet raketou)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Rusty
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Z Moravskosliezskeho kraja)
- 12:30 Herbárium (Lopúch)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Sklenené steny)
- 14:20 Návraty k hereckým legendám (Eva Krížiková)
- 14:50 Le Monde
- 15:20 GEN.Sk (Agneša Kalinová)
- 15:35 Ivan Kadlečík
- 18:05 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 18:40 Rusty
- 18:45 Medvedík Pompon (Hapčí!)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Toni Erdmann
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:20 Tatíček profesor
- 03:10 Chalupa je hra
- 03:35 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:20 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice bez hranic (Jizerské hory)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (6)
- 09:40 Lavice, moje žena a já
- 14:15 Dražba
- 15:15 Nemocnice na kraji města (8)
- 16:10 Magnum (Motyčka Doyleová)
- 17:00 Na cestě po ostrově Madeira
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (3)
- 21:10 Neviditelní (4)
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:10 Trpaslík (4)
- 22:50 Sisi II (1)
- 23:45 Angličanka (3)
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:20 Tatíček profesor
- 03:10 Chalupa je hra
- 03:35 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:20 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice bez hranic (Jizerské hory)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (6)
- 09:40 Lavice, moje žena a já
- 14:15 Dražba
- 15:15 Nemocnice na kraji města (8)
- 16:10 Magnum (Motyčka Doyleová)
- 17:00 Na cestě po ostrově Madeira
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (3)
- 21:10 Neviditelní (4)
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:10 Trpaslík (4)
- 22:50 Sisi II (1)
- 23:45 Angličanka (3)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:10 Počasie
- 01:20 Fetiše televízie: Detskí hrdinovia
- 01:50 Správy :24
- 02:15 Archív :24
- 02:45 Správy RTVS "N"
- 03:40 Počasie
- 03:45 Cez lupu
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:05 Góly-body-sekundy
- 05:25 Počasie
- 05:35 Archív :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet v obrazoch
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - Zo záhradky
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Téma :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Cestou necestou - špeciál - Káva
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Je hranie videohier naozaj škodlivé?
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 02:00 Pomsta
- 03:45 Ztracený poklad delfíní zátoky
- 05:20 Jako delfín
- 07:05 Dej si pohov, mladej!
- 08:55 Paddington
- 10:40 Nouzový let
- 12:50 Saljut-7
- 15:05 Náhodná láska
- 16:40 Božská Florence
- 20:15 Na doraz
- 22:00 Už teď mi chybíš
- 23:55 Sestřina posedlost
- 00:10 Uhorčík
- 00:50 Profesionálové II (Biančin asistent)
- 01:30 Profesionálové II (Detektivka)
- 02:10 Nová zahrada
- 02:55 Na chalupě
- 03:40 Nové bydlení
- 04:30 Krimi
- 04:50 Noviny
- 05:25 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:20 První oddělení
- 07:00 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 09:00 Soudní síň (Dělá ze mě blázna)
- 10:05 Soudní síň (Gigolo)
- 11:05 Pod povrchem (11)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Manipulátorka)
- 17:55 Soudní síň (Sestry)
- 20:20 Haló, tady Orchestr a balet ČST
- 21:35 Přijď a nechoď sám
- 22:50 V sedmém nebi
- 00:25 Rodinné prípady
- 01:10 Modré z neba
- 02:45 Horná Dolná (Voľby)
- 03:40 Susedské prípady
- 04:20 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:00 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Búrlivé víno (54)
- 13:00 V mene zákona
- 14:05 Rodinné prípady
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (55)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná XII (Slimáky)
- 21:40 Horná Dolná XII (Bohéma)
- 22:45 Horná Dolná XII (Dedičstvo)
- 23:50 Farma
- 10:45 Lovci plážových domů (8)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? IV (2)
- 14:20 Dům snů II (10)
- 15:10 Mistři dřeva (5)
- 16:05 Lovci plážových domů (9)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? IV (3)
- 17:30 Grandiózní domovy (1)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (13)
- 21:15 Dům snů (1)
- 00:45 Zillion
- 03:00 Rod Draka II (5)
- 04:00 Bláznivá, zatracená láska
- 06:00 Král Charles III.
- 07:30 House party
- 10:40 Papírové panenky
- 12:20 Za všechno může kocour
- 14:00 Vzmužme se
- 15:30 Julia II (Canard á la presse)
- 16:20 Zóna zájmu
- 20:00 Rod Draka II (5)
- 21:00 Sektor II (5)
- 22:00 Máma k nakousnutí (5)
- 22:30 Víly z Inisherinu
- 00:10 Veliká II (10)
- 01:10 Ovce mezi vlky
- 02:50 Donald Trump: Speciál o falešnosti
- 03:40 Jerry Maguire
- 06:00 Syn
- 08:00 Flash
- 10:20 Od písně k písni
- 12:25 Přátelé (11)
- 12:45 Přátelé (12)
- 13:10 Velký útěkář
- 14:45 Jerrod Carmichael Reality Show (7)
- 15:10 Malý Sheldon VII (7)
- 15:30 Září
- 17:15 Maškaráda
- 19:30 Anatomie pádu
- 22:00 Nespoutaný Django
- 00:15 Počátek
- 02:40 Julia II (Canard á la presse)
- 03:25 Bojovník III (9)
- 04:10 Láska podle plánu
- 06:00 Věčný svit neposkvrněné mysli
- 07:45 Před kamerou XXI (24)
- 14:15 Batman: Zkáza Gothamu
- 15:50 Ex Machina
- 17:35 Třináct životů
- 20:00 Girls III (1)
- 20:30 Girls III (2)
- 21:00 Rod Draka II (5)
- 22:00 Sektor II (5)
- 23:00 Máma k nakousnutí (5)
- 23:35 Válka zítřka
- 04:20 Příběh z Šemrúnu
- 06:00 Červená pustina
- 08:00 Pod fíkovníky
- 09:35 Soused
- 11:15 Leonor nikdy nezemře
- 12:55 Velký George Foreman
- 15:05 Když Harry potkal Sally
- 16:40 Pod fíkovníky
- 18:15 V deltě
- 20:00 Přišel čas na lásku
- 22:05 Ráj: Naděje
- 23:35 Harka
- 01:30 Dalva
- 03:00 Poslední paprsek
- 04:15 První žena
- 06:00 Napola: Hitlerova elita
- 07:55 De Palma
- 09:50 Déšť v domě
- 11:15 První žena
- 13:00 Nikde v Africe
- 15:20 Vrch řvoucích lvic
- 16:50 De Palma
- 18:40 Mamma Roma
- 20:30 Příběh Služebnice
- 22:20 Funny Games
- 04:35 Mrazivé zlato (Zlato z Eqi)
- 05:20 Rande z pekla (Krvavě rudá nabídka)
- 06:05 Jak to dělají? (20. díl)
- 06:30 Smallville (Ikarus)
- 07:30 Smallville (Důvěra)
- 10:20 Týden bez závazků
- 12:25 Smallville (Naděje)
- 13:20 Smallville (Masky)
- 20:00 Žena ve vodě
- 00:35 96 hodin: Odplata
- 02:05 96 hodin: Zúčtování
- 03:50 Bourák
- 06:00 První pes
- 10:15 Kytice
- 12:00 Králové hor
- 14:00 Jezerní královna
- 15:55 Země naděje
- 18:05 Kluci z hor
- 20:00 Bony a klid
- 00:10 Osudový verdikt
- 01:45 Bez záznamu
- 03:30 Ztraceni ve Florencii
- 05:30 To jsem já
- 06:55 Někdy na tom záleží
- 10:25 Starostka Dortíková
- 11:50 Trattoria
- 13:10 Nestanu se tvojí ženou
- 14:45 Jak milovat s D
- 16:20 Tunel do Číny
- 17:55 Sladké letní víno
- 19:25 Květy války
- 21:00 Smrtící krása
- 22:30 Neznámá
- 00:50 Kořist
- 02:15 After: Polibek
- 04:40 Bůh masakru
- 06:00 Strážce majáku
- 07:35 Skore - Hokejový muzikál
- 10:35 Kupec benátský
- 12:45 Švec
- 14:20 Soupis kandidátů
- 15:50 Oddanost
- 18:05 Zamračené dny
- 20:00 Dobrý den, smutku
- 21:35 Wrestler
- 23:25 Klub miliardářů
- 00:05 Přestávka ve vysílání
- 05:00 Ranvej
- 06:30 Africké safari
- 07:55 Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů
- 09:25 Regina
- 10:55 Čekání na Anyu
- 12:40 Matčin stín
- 16:15 Návrat
- 17:55 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů
- 19:30 Julius Caesar (1)
- 21:00 Spůner
- 22:20 Ztracená generace
- 23:55 Přestávka ve vysílání
- 01:20 Tři generace
- 02:50 Dokonalá roztleskávačka
- 04:15 Pomsta hospodyně
- 05:45 Čas beznaděje
- 10:00 Bláznivá svatba
- 11:50 Grace, kněžna monacká
- 19:55 STARS! (- DEMI MOORE)
- 20:00 Ztracený čas
- 22:15 Výbuch
- 00:20 Born To Be Wild
- 01:25 Blue
- 01:35 Manos: The Hands Of Fate
- 02:45 Went The Day Well?
- 04:15 Judge Priest
- 05:30 End of Program
- 06:00 Flash
- 06:10 John Wayne Stagecoach Run
- 07:05 Frank-Etienne Towards Grace
- 07:20 Roaring Abyss
- 08:50 The Amazing Adventure
- 09:50 Bisho
- 10:15 The Lady Of Musashino
- 11:40 The Ambassador to Bern
- 13:00 Captain Calamity
- 14:05 Port Of New York
- 15:25 Go West
- 16:45 Mutiny!
- 18:00 More Than Two Hours
- 18:15 Maid of Honor
- 18:25 The Passionate Plumber
- 19:40 The Terror
- 21:00 Guerrero
- 00:00 PAST HUNTERS (S1 EP 03: THE BLOCK)
- 01:00 TRAVEL THRU HISTORY (BELFAST)
- 01:30 TRAVEL THRU HISTORY (DUBLIN)
- 02:00 TRAVEL QUEST (BRAZIL)
- 02:30 TRAVEL QUEST (ANTARCTICA)
- 03:00 QUIRKY SCIENCE
- 03:30 QUIRKY SCIENCE
- 14:00 NATURE'S FORCE (EP. 07)
- 14:30 THE TECH EFFECT (EP. 01)
- 15:00 TRAVEL BY DART (URUGUAY)
- 15:25 TRAVEL BY DART (CUBA - PART 1)
- 16:00 THE LAST ORANGUTANS OF SUMATRA
- 17:00 WONDER (PHENOMENAL)
- 17:30 WONDER (SENSORY TRICKS)
- 20:00 ORGANIC PANIC (FOOD)
- 20:30 ORGANIC PANIC (FASHION)
- 21:00 HIDDEN TRACES
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 15:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE II (5)
- 16:20 HERE COMES THE BRIDE II (6)
- 16:40 HERE COMES THE BRIDE II (7)
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (28)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (29)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (2)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (42)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 CANDIES
- 04:00 GP RACING 2022 (41)
- 04:30 GP RACING 2022 (42)
- 05:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (11)
- 05:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (12)
- 06:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (2)
- 06:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (3)
- 07:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (3)
- 10:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 10:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 11:00 BOARD STORIES SURFING (35)
- 11:30 BOARD STORIES SURFING (36)
- 12:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (7)
- 12:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (8)
- 13:00 AUTOSPEED 2019 (13)
- 13:30 AUTOSPEED 2019 (14)
- 14:00 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 14:30 INSIDE SAILING 2020 (6)
- 15:00 CAPE EPIC 2022 (6)
- 15:30 CAPE EPIC 2022 (7)
- 16:00 GEARING UP 2020 (5)
- 16:30 GEARING UP 2020 (6)
- 17:00 WILD SURF 2019 (15)
- 17:30 WILD SURF 2019 (16)
- 20:00 WORLD OF WATERSPORTS (25)
- 20:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 21:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (11)
- 21:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (12)
- 22:00 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 22:30 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 23:00 BOAT SHOW 4K (16)
- 23:30 BOAT SHOW 4K (17)
- 08:10 HOW IT'S MADE (5)
- 08:35 ROAD LESS TRAVELED MONTENEGRO
- 09:30 SKYSCRAPER IN 51 DAYS
- 10:20 BLUE WORLD GRAND CAYMAN & FLORIDA
- 10:45 HORSES
- 11:40 BLUE WORLD PALAU
- 16:20 BONDI BOARDRIDERS
- 16:50 ISLAND HUNTER (HONG KONG)
- 17:40 HOW IT'S MADE (THE CAR FACTORY)
- 18:05 HOW IT'S MADE (4)
- 18:30 TWISTED CUBAN LECHON IN CUBA.
- 19:05 BLOOD RED JELLYFISH.
- 19:35 FOR FUN ONLY (JUMPING OVER THE LIMITS)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 08:15 Doslova
- 08:55 Kinematografia druhej svetovej vojny (3)
- 09:45 Sadnite si, prosím (26)
- 10:25 Téma (157)
- 11:05 Havaj (2)
- 12:05 William a Kate (1)
- 13:10 Telenákupné pásmo (1)
- 13:25 Vraždy v raji
- 14:20 Ríše Vikingov (1)
- 15:20 Téma (155)
- 18:10 Normandia '44 - Deň D a bitka o Francúzsko (2)
- 19:00 Doslova
- 19:10 Travelistan (11)
- 19:40 Chanel, čislo 5 (1)
- 20:30 Vyrobené na Slovensku (9)
- 20:45 Mapovanie sveta (1)
- 21:05 Len peniaze nestačia (20)
- 21:45 Megakonštrukcie (1)
- 00:55 Naše zprávy
- 01:05 VIP svět
- 01:25 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (11)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Tajemství Lucie Bílé
- 21:10 Tajemství Michala Davida
- 22:00 Poklad z půdy
- 23:15 Cyranův ostrov (11)
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 04:00 Ostříháno
- 05:10 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:30 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:00 Babica vs. Sapík
- 01:50 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Uzený jazyk)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:00 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 18:00 Poklad z půdy
- 19:05 Vtip za stovku!
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 00:00 To nejlepší z Dobrého večera s A11
- 00:50 Narcos
- 01:35 Magazín z Valašska
- 01:55 Magazín z Valašska
- 02:15 Valašský zpravodaj
- 02:25 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 02:45 Mladý Svět: Leona Machálková
- 03:40 Vtipkování: Daniel Vali
- 04:15 Světlá hodinka s Jaroslavem: O lanýžích 2/3
- 05:10 Doteky otce vlasti Karla IV: Olomoucký kraj
- 05:30 HT Group MMČR: MMČR v motokrosu - Kluky u Písku
- 06:05 Magazín z Valašska
- 06:25 Magazín z Valašska
- 06:45 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 07:00 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 07:20 Magazín z Orlickoústecka
- 07:35 Olomoucký magazín
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 20:15 Vtipkování: Pavel Richter
- 20:55 Inženýrská odysea: Promoce
- 21:45 Mladý Svět: Leona Machálková
- 22:45 Narcos
- 23:45 Dobrý večer s A11: rerpíza
- 01:05 Velkej biják
- 02:15 Ztracený svět (4)
- 03:00 Ztracený svět (5)
- 03:45 Ztracený svět (6)
- 04:25 Totalcar VI (8)
- 04:50 Totalcar VI (9)
- 05:15 Totalcar VI (10)
- 05:40 Seriálový tip (1)
- 06:00 Profil zločinu II (10)
- 06:55 Profil zločinu II (11)
- 07:55 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (15)
- 10:40 Profil zločinu II (11)
- 11:35 Hvězdná brána: Atlantida (5)
- 16:10 Profil zločinu III (1)
- 17:10 A-Team II (3)
- 20:05 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (18)
- 21:00 Zelenáč VI (5)
- 21:55 Bosch VI (7)
- 22:50 Bosch VI (8)
- 23:45 Bosch VI (9)
- 00:30 Ztracený svět II (5)
- 01:25 Ztracený svět II (6)
- 02:20 Ultrafialoví II (3)
- 03:05 Ultrafialoví II (4)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 10:00 Ztracený svět II (5)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (22)
- 13:55 A-Team II (8)
- 16:55 Ztracený svět II (6)
- 17:50 Ztracený svět II (7)
- 18:50 Xena II (5)
- 19:50 A-Team II (9)
- 22:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (22)
- 23:50 Xena II (5)
- 00:15 Brousko III (73)
- 01:25 Brousko III (74)
- 02:25 Brousko III (75)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (13)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii V (10)
- 13:35 Grand Hotel (9)
- 14:35 Grand Hotel (10)
- 15:35 Brousko III (76)
- 16:40 Dcery duchem (14)
- 18:15 Domek na prérii V (11)
- 19:15 Grand Hotel (11)
- 20:10 Grand Hotel (12)
- 21:10 Domek na prérii V (11)
- 22:15 Grand Hotel (11)
- 23:15 Grand Hotel (12)
- 02:00 V moci davu
- 03:50 Příslib úsvitu
- 09:40 Za štěstím
- 11:25 Odysea
- 13:35 Soumrak
- 16:00 Dcera čarodějky
- 17:40 Naše malá sestra
- 19:55 Úžasný Boccaccio
- 22:00 Mia madre
- 23:50 Klidný chaos
- 00:10 Sparta
- 01:55 Narušitel systému
- 04:05 Sparta
- 09:55 Více
- 12:00 Nejkrásnější chlapec na světě
- 13:45 Taxi Teherán
- 15:10 Ach, ty holky
- 16:40 Utéct
- 18:15 Seveřané
- 20:10 Údolí
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Liška)
- 06:15 Kikirikí
- 06:30 Kouzlování
- 06:40 Zabij nudu!
- 06:55 Staré pověsti české (19)
- 07:00 Bílý tesák (Nový bůh)
- 07:10 Já Baryk (Já Baryk a moje vrána)
- 07:25 O Mikešovi (Mikeš u cirkusu)
- 07:30 Broučci (A bylo jaro…,Šťastnou cestu, Broučku!)
- 07:45 O Dorotce (Dorotka a drak)
- 07:55 Tisíc a jedna noc (Příběh lstivé Dalíly)
- 08:10 Brundibáři (Aby bylo jasno)
- 08:25 Žofka a její dobrodružství
- 08:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a ovčák)
- 09:00 Teleshopping
- 10:05 Bílý tesák (Věrnost)
- 10:15 Mach a Šebestová (O utrženém sluchátku)
- 10:20 O Mikešovi (Pohádka o Klikotoči)
- 10:25 Broučci (Šťastnou cestu, Broučku!)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a abeceda)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (Taškář Džina)
- 11:05 Brundibáři (Konzerva)
- 11:20 Já Baryk (Já Baryk a moje sýkorka)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a škola)
- 12:00 Cirkus bude
- 13:35 Splašené čepice
- 14:00 Muž v pralese
- 15:15 Kinosál
- 15:25 Hranice (9)
- 16:00 V proudech
- 17:35 Voda čerstvosti
- 18:00 Hra o jablko
- 19:35 Bílý tesák (Štěstí)
- 20:00 Pátek není svátek
- 21:25 Sochařka z Poličky
- 21:40 Kinosál
- 22:00 Pomocník
- 23:35 Teleshopping
- 14:05 Dějiny podsvětí II (Los Angeles)
- 15:30 UFO nad Británií
- 22:05 Lovci zázraků (1)
- 23:25 Pleseck - Kosmodrom na severu
- 01:25 Zákon ulice
- 02:55 3:10 Vlak do Yumy
- 04:50 Close Up III (7)
- 05:20 Close Up III (3)
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Creatures
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Creatures
- 06:00 Zoom In - tick, tick… Boom!
- 06:05 Zoom In - Cruella
- 06:15 Zoom In - Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
- 06:25 Close Up III (17)
- 06:50 Newyorská romance
- 12:10 Dobrodruh
- 13:45 Doly krále Šalamouna (1)
- 15:15 Doly krále Šalamouna (2)
- 16:40 Bezpečný přístav
- 18:35 Malý unavený Joe
- 20:30 Souboj cti
- 01:05 Zelené peklo
- 02:35 Wrong Turn
- 09:50 Yamakasi 2 - Velká výzva
- 11:30 Trosečníci
- 13:10 Trosečníci
- 14:45 Snídaně u Tiffanyho
- 16:50 Super 8
- 18:45 Grinch
- 22:00 Umučení Krista
- 00:20 Comedy Club V (4)
- 00:55 Comedy Club V (5)
- 01:25 Váhavý fundamentalista
- 04:15 Comedy Club V (6)
- 04:50 Comedy Club V (7)
- 05:25 Comedy Club V (8)
- 06:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví (1)
- 06:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví (2)
- 07:00 Tučňáci z Madagaskaru III (10)
- 07:30 Tučňáci z Madagaskaru III (11)
- 12:00 Zasněžené Vánoce
- 20:00 48 hodin
- 22:00 Comedy Club VIII (2)
- 22:30 Comedy Club VIII (3)
- 23:00 Comedy Club V (9)
- 23:30 Červený trpaslík IV (3)
- 00:00 Viajar Mexico (El Tule, Mexico)
- 00:30 Quest (Kolkata 1, India)
- 01:00 Costa Rica Calling (Heredia)
- 01:30 Xplore Austria (Vienna)
- 02:00 Off The Grid (Kadmat, Lakshadweep)
- 02:30 Viajar Mexico (Ciudad de México, Mexico.)
- 03:00 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Auli)
- 03:30 Quest (Kolkata 3, India)
- 08:00 XP Guide (Tel Aviv)
- 08:30 Kissed By The Sea (Comino, Malta)
- 09:00 Food Stories (Indian)
- 09:30 Quest (Mumbai 2, India)
- 14:00 XP Guide (Tel Aviv)
- 14:30 Unwind (Park Hyatt, Maldives)
- 15:00 Bliss (Agra, India)
- 15:45 Best From The Rest (Dubai)
- 04:31 Největší zabijáci Afriky II (Útok kočky)
- 05:16 Život psounů (Opravdová kuráž)
- 05:38 Život psounů (Rváčka Charlotte)
- 06:00 Život psounů (Malý rošťák)
- 06:21 Život psounů (Kde domov můj)
- 06:46 Skvělá farma doktora Pola (Kdo je březí?)
- 07:08 Skvělá farma doktora Pola (Polovic podnik)
- 07:29 Příběh pumy (Znovuzrození)
- 00:00 Uvnitř kokainových válek: Kokainový zátah II (1)
- 00:45 Stavební selhání (3)
- 01:30 Vyšetřování leteckých neštěstí XXIII (Smrtící odlet)
- 02:15 Pohled zevnitř: Americká mafie - výběr (V utajení)
- 03:00 Odhalená tajemství prastarých těl (Pár z Weerdinge: Záhadná dvojnásobná vražda)
- 03:45 Ostrov mimo zákon VI (Přípravy na medvěda)
- 00:00 Drsná spravedlnost II (Uprchlík na útěku)
- 00:45 Poslední obyvatelé Aljašky II (Na tenkém ledu)
- 01:30 Amanda zachraňuje (Výprava do Portorika)
- 02:15 Plavání s monstry: Steve Backshall (Žralok)
- 03:00 Drsná spravedlnost II (Uprchlík na útěku)
- 03:45 Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (Poslání v Jižní Dakotě)
- 14:00 Vetřelci (Přicházejí zespoda)
- 15:00 Legendy divočiny (3)
- 12:30 Technické katastrofy II (4)
- 13:25 Život na válečné lodi (3)
- 14:20 Jak je vidí ptáci (4)
- 14:50 Mistři ve foukání skla (4)
- 15:15 Život v sevření mrazu IX (15)
- 18:10 Pěšky napříč Himalájemi (1)
- 19:10 Mistři ve foukání skla (4)
- 19:35 Mistři ve foukání skla (5)
- 00:35 Primáti (2)
- 01:45 Příběh života (5)
- 02:45 Život mimo civilizace s Benem Foglem IX (2)
- 03:30 Život pod bodem mrazu X (12)
- 10:10 Dynastie II (4)
- 11:30 V továrně VI (4)
- 14:35 Ben Fogle: Návrat do divočiny III (1)
- 15:35 Dynastie II (5)
- 16:55 V továrně VI (5)
- 00:20 Hitlerova moc (Vzestup k moci)
- 01:25 Hitlerova moc (Vláda teroru)
- 02:25 Hitlerova moc (Ruiny)
- 03:15 Prokleté poklady (1)
- 18:55 Přední linie (Bastogne)
- 00:15 Tajemství výslechů soudce Rindera (Staudteovi)
- 01:00 Vyšetřovatel vražd s Grahamem Hillem (Jody Dobrowski)
- 01:45 Po prvních 48 hodinách XIV (Proklatá zbraň)
- 02:30 Motiv k vraždě (Vražedný ošetřovatel)
- 02:50 Motiv k vraždě (Filmy s vraždou)
- 03:15 Motiv k vraždě (Štědrovečerní masakr)
- 03:35 Motiv k vraždě (Krutý přítel)
- 04:00 Motiv k vraždě (Vražda při úpravě)
- 04:20 Motiv k vraždě (Vrah z autobusové zastávky)
- 04:45 Motiv k vraždě (Čekání v ústraní)
- 05:10 Motiv k vraždě (Nebezpečná posedlost)
- 05:35 Motiv k vraždě (Mexický wrestler a maniak)
- 06:00 Prvních 48 hodin XIX (Vrtulník)
- 06:50 Vražda: Poslední hodiny IV (Před oponou)
- 07:40 Soudní kamera V (130. epizoda)
- 00:00 Vlastní říše na břehu jezera (Sexy letovisko)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Prodej všeho kvůli stěhování na Maui)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Nová změna životního rytmu na Maui)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Vysněný Long Island)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Deset milionů)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIV (Opětovné hledání dokonalého domova)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLV (Hledání vysokých stropů v Ohiu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLV (Forma, nebo funkce v Jacksonu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? II (Chybějící inventář)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? II (Nedokončená rekonstrukce)
- 05:30 Mistři bazénů III (Skalnatá cesta ke skvělému zadnímu dvorku)
- 06:00 Hledáme domek na pláži VI (Hledání domu v Hamptonu ve Virginii)
- 06:30 Hledáme domek na pláži VI (Dům u vod Pugetova zálivu)
- 07:00 Je to Havaj IX (Velká zahrada na Velkém ostrově)
- 07:30 Je to Havaj IX (Z Washingtonu na Kauai)
- 08:00 Domy s historií II (7)
- 09:00 Domy s historií II (8)
- 16:00 Christina na pobřeží III (6)
- 17:00 Renovační pohotovost (4)
- 00:17 Pravidla farmy 6: Jarní nakopnutí (1)
- 00:40 Kuchyně 14: Správná domácí kuchyně (3)
- 01:25 Porážka Bobbyho Flaye 10: Díky, ale Díkůvzdání ne (9)
- 01:47 Porážka Bobbyho Flaye : Iron Chef 12: Druhá šance (1)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 12: Kdo s koho (3)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 12: Zkrotit oheň (4)
- 02:55 Porážka Bobbyho Flaye 12: Zmrzliny (5)
- 03:17 Porážka Bobbyho Flaye 12: Sezóna venkovního grilování (6)
- 03:40 Porážka Bobbyho Flaye 12: Přátelé na všech místech (7)
- 04:02 Porážka Bobbyho Flaye 12: Příští hvězda kanálu Food Network (8)
- 04:25 Porážka Bobbyho Flaye 12: Opakované měření sil (9)
- 04:47 Porážka Bobbyho Flaye 12: Soutěž gigantů (10)
- 05:10 Pravidla farmy 5: Farmářská hostina (12)
- 05:35 Pravidla farmy 6: Jarní nakopnutí (1)
- 06:00 Kuchyně 14: Parádní letní jídla (4)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Slavnostní recepty (4)
- 07:10 Dětská cukrářská soutěž : Biz Kids 11: Narozeniny jsou důležité (10)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 19: Mleté maso (10)
- 00:40 Vetřelci dávnověku XV (Blízká setkání pátého druhu)
- 01:25 Záhady největších pokladů světa III (Drahocenná dobrodružství)
- 02:10 Válka skladů V (Strach a hnus v Placentii)
- 02:35 Válka skladů V (Barry Doubtfire)
- 03:00 Z ohnivé výhně IX (Čepele Double Trouble)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Svět ve střehu)
- 00:00 7 Days (Aljaška)
- 00:55 Planet Terra (Sluneční chrám v Konáraku)
- 01:00 Vista Point (Nice)
- 01:27 On Tour (El Tren Inca)
- 01:54 Planet Terra (Bari)
- 02:00 Global Treasures (Horezu)
- 02:12 Vista Point (Tripolis)
- 02:38 Global Treasures (Dubrovník)
- 02:50 Nature Wonders (Cenotes)
- 03:00 Cosmos Global (Krajina vychádzajúceho slnka)
- 03:53 Planet Terra (El Chaltén)
- 04:00 Vista Point (Jakarta)
- 04:27 On Tour (Púštny expres Namíbia)
- 04:54 Planet Terra (Advent v Mariazell)
- 05:00 Gardens of the World (Klasická zahrada)
- 05:29 Vista Point (Reykjavík)
- 05:55 Planet Terra (Taškent)
- 06:00 Vista Point (Algarve)
- 06:29 On Tour (Túra loďou po jazere Powell)
- 06:55 Planet Terra (Malang)
- 07:00 Travel Logue (Cesta do Tsaparangu)
- 07:27 Vista Point (Sofia)
- 07:54 Planet Terra (Peschiera del Garda)
- 08:00 On Tour (Jazero Todos Los Santos)
- 08:27 Nature Wonders (Národný park Krka)
- 08:38 Planet Terra (Delta Okavanga)
- 08:43 Global Treasures (Goshavank)
- 08:54 Planet Terra (Iraklio)
- 09:00 Vista Point (Litva)
- 09:27 Global Treasures (Mingun)
- 09:38 Planet Terra (Fuerteventura)
- 09:43 Global Treasures (Efez)
- 09:54 Planet Terra (Brissago)
- 12:00 7 Days (Jordánsko)
- 12:53 Planet Terra (Sklář)
- 13:00 Nature Parks (Rieka Lemmenjoki)
- 13:30 Vista Point (Fes)
- 14:00 On Tour (Plavba po Dunaji)
- 14:29 Vista Point (Bahamy)
- 14:55 Planet Terra (Ayutthaya)
- 15:00 Vista Point (Ibiza)
- 15:27 Global Treasures (Misie Del Rio Carmelo)
- 15:38 Planet Terra (Kalmar)
- 15:43 Global Treasures (Kižský pogost)
- 15:54 Planet Terra (Bardejov)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Snooker
- 01:30 Vytrvalostní závody
- 03:30 Cyklistika
- 05:00 Snooker
- 06:30 Vytrvalostní závody
- 08:30 Cyklistika
- 10:30 Cyklistika
- 11:30 Lezení
- 12:00 Lezení
- 13:00 Cyklistika
- 14:00 Cyklistika
- 15:45 Cyklistika
- 17:30 Vytrvalostní závody
- 18:30 Esports
- 19:00 Olympijské hry
- 20:00 Olympijské hry
- 21:00 Olympijské hry
- 22:00 Snooker
- 23:00 Cyklistika
- 01:00 Cyklistika
- 03:30 Snooker
- 05:00 Vytrvalostní závody
- 06:00 Tenis
- 08:00 Snooker
- 11:30 Vytrvalostní závody
- 13:30 Snooker
- 19:00 Snooker
- 20:30 Esports
- 21:00 Cyklistika
- 22:00 Cyklistika
- 23:00 Snooker
- 00:30 SuperEnduro
- 03:00 Tenis
- 05:00 Plážová házená
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Frölunda - Leksand
- 22:30 Házená
- 08:15 Televizní nákupy
- 09:15 Fotbal: LASK - Liverpool
- 11:30 Televizní nákupy
- 12:00 Házená
- 13:45 Televizní nákupy
- 14:15 Házená
- 16:00 Superenduro, sestřih, Francie
- 16:30 Házená
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Drahomír Piok
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Martin z Martina
- 08:30 Amazonka Truck
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Explore The Pocono Mountains 225
- 14:15 Drahomír Piok
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Stokholm Marathon
- 00:00 Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (43)
- 00:15 Milujeme auta (44)
- 00:45 Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (45)
- 01:35 BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (46)
- 02:05 Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (47)
- 02:15 Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (48)
- 03:10 Zprávy (49)
- 03:15 Rychlé kolo: BMW M5 (50)
- 03:40 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (51)
- 04:50 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (52)
- 05:15 Poklady v garáži (1)
- 05:45 Poklady v garáži (2)
- 06:10 Zpětný chod: Ford Granada (3)
- 06:25 Jiliny plechové klenoty: Triumph TR8 (4)
- 06:40 Rychlé kolo: Mercedes-AMG GT63 (5)
- 07:10 Drag Race: Porsche - síla ze Stuttgartu (6)
- 07:40 Racing Files: Historie okruhu v Monze (7)
- 22:40 Rychlé kolo: BMW M5 (40)
- 23:10 Zprávy (41)
- 23:15 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (42)
- 00:00 Jarní probouzení (Feeder s Don Carp Baits)
- 00:30 Fish Mine S3 (1. Ipeľ)
- 01:00 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 1.díl)
- 01:30 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 2.díl)
- 02:00 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství v zelené Kalahari 1.díl)
- 02:30 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství v zelené Kalahari 2.díl)
- 03:00 Myslivecká kuchyně (S Krisztou Vrabel)
- 03:30 Novinky Delphin 2024
- 04:00 Nový muškař (18)
- 04:30 Magazín Energofish (91)
- 05:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 2.díl)
- 05:30 Světoběžník: maďarský myslivec Béla Hidvégi (1)
- 06:00 Světoběžník: maďarský myslivec Béla Hidvégi (2)
- 06:30 Zubatý úlovek (První nához patří dámám 3.díl)
- 07:00 Kuchyně milovníků ryb (Se Szabolcsem Mikkem)
- 07:30 Satur Baits (Slunce, vítr, déšť, Legend Lake)
- 12:00 Mezi obry (2)
- 12:30 Fish Mine S3 (1. Ipeľ)
- 13:00 Tajemství modré hlubiny (1)
- 13:30 Tajemství modré hlubiny (2)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 New Music Radar
- 15:30 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 New Music Radar
- 15:30 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (23)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (119)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (59)
- 08:20 Nespoutaný anděl (60)
- 09:20 Yago, syn džunle (132)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Yago, syn džunle (133)
- 15:55 Wolffův revír (73)
- 16:55 Stefanie (37)
- 17:55 Stefanie (38)
- 18:55 Nespoutaný anděl (61)
- 19:55 Nespoutaný anděl (62)
- 20:55 Wolffův revír (74)
- 21:55 Krampovoloviny (1)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 VÍKEND
- 00:20 TO BYL RO(C)K
- 00:45 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 VÍKEND
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 ROCK SPECIÁL
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Retro love
- 01:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Replay 80’
- 22:00 Retro love
- 00:00 Led Zeppelin
- 01:31 The Stranglers
- 02:29 Childish Gambino
- 02:43 Various Artists
- 03:00 Foo Fighters
- 05:37 Sting
- 05:59 Sheryl Crow
- 07:56 Alice In Chains - Alice in Chains
- 09:10 Scorpions
- 10:41 Maroon 5
- 11:36 Kaleo
- 11:50 Various Artists
- 12:00 Foo Fighters
- 16:37 Faith No More
- 17:27 2CELLOS
- 18:12 Ozzy Osbourne
- 19:47 The Kills
- 20:34 Various Artists
- 21:00 Jack Johnson
- 21:55 Paul McCartney
- 23:51 Various Artists
- 00:15 K popukání XXXI (30)
- 00:40 K popukání XXXI (31)
- 01:05 Behind the Music (2021) II (5)
- 01:50 World Stage: To nejlepší z Isle of MTV 2019
- 02:40 K popukání XXXIII (41)
- 03:00 K popukání XXXIII (42)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXIII (12)
- 15:05 K popukání XXXI (15)
- 15:30 K popukání XXXI (16)
- 15:55 Pomoc! Mám tajný vztah! II (4)
- 20:30 Ridiculousness XXXVI (1)
- 20:55 K popukání XXVIII (29)
- 21:15 K popukání XXVIII (34)
- 21:40 K popukání XXVIII (36)
- 00:00 Non-Stop Hits
- 07:00 Non-Stop Hits
- 13:00 Non-Stop Hits
- 16:00 Totally 10s!
- 18:00 Worldwide Hits
- 20:00 Isle Of MTV 2024: The Headliners!
- 21:00 Totally 10s!
- 22:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Maroon 5 x Kelly Clarkson
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 We Belong Together! Classic...
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Chillout Zone
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PODIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 KLUB OSOBNOSTÍ
- 22:30 PREMIUM PARTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 CHVILKA S...
- 08:20 SLOVENSKÝ POZDRAV
- 08:40 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 09:00 POSEZENÍ S PEPÍKAMA
- 11:25 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:25 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 14:35 ODPOLEDNÍ STUDIO
- 17:05 LATTÉ PO PŮL PÁTÉ
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 19:35 CHVILKA S...
- 23:15 CHVILKA S...
- 23:45 DOBROU NOC
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 05:10 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 06:05 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 09:05 TELESHOPPING
- 09:20 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 10:20 ŠLÁGR MARKET
- 11:30 COUNTRY
- 12:00 CHVILKA S...
- 12:40 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 13:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 13:55 ŠLÁGR MARKET
- 15:05 CHVILKA S...
- 15:35 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 16:10 LIDOVKY
- 17:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 17:50 ŠLÁGR MARKET
- 19:00 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 19:25 COUNTRY
- 19:55 ŠLÁGR SILVESTRY
- 20:40 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 21:25 TO NEJ...
- 21:50 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:00 Gumballův úžasný svět II (Náramek)
- 00:15 Gumballův úžasný svět II (Lekce)
- 00:25 Gumballův úžasný svět II (Hranice)
- 00:40 Gumballův úžasný svět II (Hra)
- 00:50 Gumballův úžasný svět II (Slib)
- 01:05 Gumballův úžasný svět II (Hlas)
- 01:14 Lamput III (Superdoktoři)
- 01:25 Gumballův úžasný svět VI (Vzpoura)
- 01:35 Gumballův úžasný svět VI (Hlídání)
- 01:50 Gumballův úžasný svět VI (Cennost)
- 02:00 Gumballův úžasný svět VI (Srdce)
- 02:10 Gumballův úžasný svět VI (Strašáci)
- 02:25 Gumballův úžasný svět VI (Kámoši)
- 02:35 Gumballův úžasný svět VI (Agent)
- 02:45 Gumballův úžasný svět VI (Rozhodování)
- 02:55 Gumballův úžasný svět VI (Síť)
- 03:05 Gumballův úžasný svět VI (Inspektor)
- 03:20 Gumballův úžasný svět IV (Návrat)
- 03:30 Gumballův úžasný svět IV (Nepřítel)
- 03:40 Gumballův úžasný svět IV (Parta)
- 03:50 Gumballův úžasný svět IV (Ostatní)
- 04:00 Gumballův úžasný svět IV (Podpis)
- 04:10 Gumballův úžasný svět IV (Dárek)
- 04:20 Gumballův úžasný svět IV (Učeň)
- 04:30 Gumballův úžasný svět IV (Otrava)
- 04:45 Gumballův úžasný svět IV (Obejmutí)
- 04:55 Gumballův úžasný svět IV (Prodej)
- 05:05 Gumballův úžasný svět IV (Rutina)
- 05:15 Gumballův úžasný svět II (Poník)
- 05:25 Gumballův úžasný svět IV (Parkování)
- 05:35 Gumballův úžasný svět IV (Upgrade)
- 05:45 Gumballův úžasný svět IV (Komiks)
- 06:00 Craig od potoka (Tajný knižní klub)
- 06:10 Craig od potoka (J.P. mimozemšťan)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VI (Cool strejdové)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VI (Máslová zeď)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VI (Superhrdinský rozstřel)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VI (Nepovedené narozeniny)
- 07:20 Bakugan (Příšerně hořký příběh)
- 07:30 Bakugan (S hlodavci to umíme!)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Moderní rodina doby kamenné)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Leďák géniem)
- 08:15 Gumballův úžasný svět (Hůlka)
- 08:25 Gumballův úžasný svět (Opice)
- 08:35 Gumballův úžasný svět (Poltergeist)
- 08:50 Gumballův úžasný svět (Výprava)
- 09:00 Gumballův úžasný svět (Lžíce)
- 09:20 Gumballův úžasný svět (Auto)
- 09:30 Gumballův úžasný svět (Kletba)
- 09:45 Gumballův úžasný svět (Mikrovlnka)
- 10:00 Gumballův úžasný svět (Stíhačka)
- 10:15 Gumballův úžasný svět (Helma)
- 10:25 Gumballův úžasný svět (Bitka)
- 10:40 Gumballův úžasný svět (Konec)
- 10:55 Gumballův úžasný svět (DVD)
- 11:15 Gumballův úžasný svět II (Rytíři)
- 11:25 Gumballův úžasný svět II (Kolos)
- 11:40 Gumballův úžasný svět II (Lednička)
- 11:50 Gumballův úžasný svět II (Ovladač)
- 12:10 Gumballův úžasný svět II (Kytka)
- 12:20 Gumballův úžasný svět II (Banán)
- 12:35 Gumballův úžasný svět II (Telefon)
- 12:45 Gumballův úžasný svět II (Práce)
- 13:05 Gumballův úžasný svět II (Halloween)
- 13:15 Gumballův úžasný svět II (Poklad)
- 13:25 Lamput IV (Doktorský gang)
- 13:40 Craig od potoka (Tajný knižní klub)
- 13:50 Craig od potoka (J.P. mimozemšťan)
- 14:05 Craig od potoka (Výprava za večeří)
- 14:15 Craig od potoka (Jessica na výpravě)
- 14:30 Totální Dramarama II (Supl Máma)
- 14:40 Totální Dramarama II (Muši Mon Mony)
- 14:55 Totální Dramarama II (Žák se stává učitelem)
- 15:05 Totální Dramarama II (Beth a fazolka)
- 15:10 Lamput IV (Každý potřebuje přítele)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! IV (Den, kdy noc přestala zářit a byla tma i ve dne, kapitola 1: Viděl jsem tě tančit)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! IV (Den, kdy noc přestala zářit a byla tma i ve dne, kapitola 2: Příběh ve tvých očích)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! IV (Den, kdy noc přestala zářit a byla tma i ve dne, kapitola 3: Co mi uniká)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! IV (Den, kdy noc přestala zářit a byla tma i ve dne, kapitola 4: Noc začala zářit)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty II (Grizzův dokument)
- 16:25 Mezi námi medvíďaty II (Tygři a lilie)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty II (Když všichni spí)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty II (Přehlídka)
- 17:05 Lamput III (Odměna)
- 17:15 Pan Magoo II (Fizz-tulidlo)
- 17:20 Pan Magoo II (Marniina úklidová metoda)
- 17:30 Pan Magoo II (Magoo bez přístavu)
- 17:45 Craig od potoka (Večeře u potoka)
- 17:55 Craig od potoka (Hmyzí město)
- 18:05 Craig od potoka (Zkratka)
- 18:20 Craig od potoka (Záchranná mise)
- 18:30 Craig od potoka (Nárok na pařez)
- 18:45 Ben 10 III (Cirkus)
- 18:55 Ben 10 III (Věčná cesta)
- 19:05 Ben 10 III (Bentatlon)
- 19:25 Totální Dramarama (Epizoda 32)
- 19:35 Totální Dramarama (Epizoda 33)
- 19:44 Lamput IV (Knihovna)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! III (Beast Boyovy narozeniny!)
- 20:05 Mladí Titáni do toho! III (Černý pátek)
- 20:15 Mladí Titáni do toho! III (Rozcvička)
- 20:35 Bakugan (O osud klanu Odpadlíků)
- 20:45 Bakugan (Měl jsem zkřížené prsty!)
- 21:00 Gumballův úžasný svět II (Magič)
- 21:10 Gumballův úžasný svět II (Hrad)
- 21:25 Gumballův úžasný svět II (Videokazeta)
- 21:35 Gumballův úžasný svět II (Svetry)
- 21:55 Gumballův úžasný svět II (Internet)
- 22:05 Gumballův úžasný svět II (Plán)
- 22:20 Gumballův úžasný svět II (Svět)
- 22:30 Gumballův úžasný svět II (Finále)
- 22:45 Gumballův úžasný svět III (Děti)
- 22:55 Gumballův úžasný svět III (Fanynka)
- 23:10 Gumballův úžasný svět III (Tréňa)
- 23:25 Gumballův úžasný svět III (Radost)
- 23:40 Gumballův úžasný svět III (Recept)
- 23:50 Gumballův úžasný svět III (Štěně)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings (Bear's Best Friend)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings (Super Grizzy Bros)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings (Fake Brothers)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings (Mind in a Whirl)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings (A Sizeable Problem)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings (Treasure Bear)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings (In the Service of His Majesty)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Grasshopper Chep)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (My Muddy Buddy)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Mushlers To The Rescue)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Shine, Lilit, Shine)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Crane Game)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Speedy)
- 02:25 Bugs Bunny Builders II (The Easter Bunnies)
- 02:35 Bugs Bunny Builders II (Junior)
- 02:50 Batwheels (Bam's Upgrade)
- 03:00 Batwheels (Stop That Ducky!)
- 03:15 Batwheels (Keep Calm and Roll On)
- 03:25 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 03:35 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings II (A Lemmings Fairy Tale)
- 04:00 Grizzy and The Lemmings II (Slam Dunk Lemmings)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (Uncouth Bear)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (Passing Through Walls)
- 04:25 Grizzy and The Lemmings II (Eagle Spirit)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings II (Rock'N'Lemming)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (Hulking Lemmings)
- 04:45 Grizzy and The Lemmings II (Ancestral Bear)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Hay, Now!)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Christmas in Oz: Part 1)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (Christmas in Oz: Part 2)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (Sir Hokus of Pokes)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Nice Witch)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Scoodlers)
- 06:00 Batwheels (Batty Race)
- 06:10 Batwheels (Harley Did It)
- 06:25 Mr Bean: The Animated Series III (Cat Chaos)
- 06:35 Mr Bean: The Animated Series III (Stick It)
- 06:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Percy and the Skunks)
- 07:00 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Star of a Thousand Wishes)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (Ancient Brainteaser)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (Couch Wrestling)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Goldrush)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (Theft Reactions)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (High Tension Fireflies)
- 08:10 The Tom and Jerry Show III (From Riches to Rags)
- 08:15 The Tom and Jerry Show III (Chew Toy)
- 08:30 The Tom and Jerry Show III (Live and Let Diet)
- 08:35 The Tom and Jerry Show III (Auntie Social)
- 08:45 The Tom and Jerry Show III (A Snootful)
- 08:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Disappointment)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series II (Cash Machine)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series II (Litterbug)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series II (Rat Trap)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series II (Valentine's Bean)
- 09:55 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Star of a Thousand Wishes)
- 10:15 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Sodor Mystery: Mystery of the Missing Watermelons)
- 10:30 Silly Sundays (Watermelon Rescue)
- 10:35 Silly Sundays (New Birdy)
- 10:45 Silly Sundays (Make a Wish)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings (Bear Itch)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings (Thirst Quencher)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings (Spider Lemmings)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings (Random Bear)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings (Lemming Interference)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings (High Voltage Bear Attack)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings (Bear Scents)
- 12:00 Bugs Bunny Builders II (The Great Flying Flea)
- 12:10 Bugs Bunny Builders II (The Snuffles)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (Tuffy Love)
- 12:35 The Tom and Jerry Show (Poof)
- 12:55 The Tom and Jerry Show II (Return to Sender)
- 13:00 The Tom and Jerry Show II (Home Insecurity)
- 13:10 The Tom and Jerry Show II (Tom-Fu)
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (Jerry Rigged)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (A Round of Golf)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Superhero Bean)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (What a load of Rubbish)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (The Robot)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Train School: The Run Down)
- 14:30 Lucas the Spider (Skunked)
- 14:40 Lucas the Spider (Arlo And The Snake)
- 14:45 Lucas the Spider (Crack In The Tank)
- 15:00 Silly Sundays (Forever Castle)
- 15:05 Silly Sundays (Stringy Soup)
- 15:10 Silly Sundays (Mom's Sandwich)
- 15:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Playing Outside)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables (Snails Forever)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables (A Frog Of A Problem)
- 16:00 Bugs Bunny Builders II (Outer Space)
- 16:10 Bugs Bunny Builders II (The Great Flying Flea)
- 16:25 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Star of a Thousand Wishes)
- 16:55 The Tom and Jerry Show II (Hair Today, Gone Tomorrow)
- 17:00 The Tom and Jerry Show II (Hunger Games)
- 17:10 The Tom and Jerry Show II (Pinch Hitter)
- 17:25 The Tom and Jerry Show II (Kitten Grifters)
- 17:30 The Tom and Jerry Show II (Fight in the Museum)
- 17:35 The Tom and Jerry Show II (Cat-A-Tonic Mouse)
- 17:45 The Tom and Jerry Show II (Going Going Gone Viral)
- 18:00 Batwheels (Wheels Just Wanna Have Fun)
- 18:10 Batwheels (When You're A Jet)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings II (Bear Under Close Protection)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings II (Zero Visibility)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings II (Intensive Care)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Gum)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Juice)
- 19:05 Grizzy and The Lemmings II (Zen Bear)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Ctrl+Alt+Bear)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (Run, Mushpie, Run)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (Watch the Storm)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series III (Coffee Bean)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series III (The Big Freeze)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series III (Scrapper Cleans Up)
- 20:35 Mr Bean: The Animated Series III (Coach Trip)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Electro Ranger Lemming)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings II (Bear Repellent)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Bear Behind the Wheel)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Rolling Cabin)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Plant)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Target Bear)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Northern Lights)
- 22:00 Alice & Lewis II (Double or Quits)
- 22:10 Alice & Lewis II (The Wonderland Architect!)
- 22:25 Alice & Lewis II (Dinah's Secret)
- 22:40 Alice & Lewis II (The Golden Carrot)
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Diesel's Rules)
- 23:00 Bugs Bunny Builders II (Looney Moon)
- 23:10 Bugs Bunny Builders II (Glamp Out)
- 23:25 Bugs Bunny Builders II (Outer Space)
- 23:35 Bugs Bunny Builders II (The Great Flying Flea)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings (Bear Art)
- 00:15 Spongebob v kalhotách VI (Sépiák na návštěvě / Kulaté kalhoty)
- 00:40 Spongebob v kalhotách VII (Sépiákova hra / Zachraňme Sandy)
- 01:05 Tajemství Hunterových III (Skoro X-ko označuje místo)
- 01:25 Tajemství Hunterových III (Ošidná chvíle)
- 01:45 Victorious (Rex umírá)
- 02:00 Victorious (Narozeninové vystoupení)
- 02:25 iCarly II (iLewbertův úraz)
- 02:45 iCarly II (iKoláč)
- 03:05 Tajemství Hunterových II (Zelená Maska)
- 03:30 Tajemství Hunterových II (Hackerův úkryt)
- 03:50 Nej a Nejnejka (Hlídání kaktusu / Katastrofa na jamce dvě)
- 04:10 Nej a Nejnejka (Roztancuj to / Vyzpívej si večeři)
- 04:30 44 koček II (Terry, požární kočkopes)
- 04:45 44 koček II (Zvláštní děvče)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (My Life As a Dog)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Lítačka / Yeti nebo nejeti)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Únos / Létající příšera)
- 06:00 Šmoulové II (Šmoulí apríl! / Plínkobot asistentem)
- 06:25 Šmoulové II (Šmoulí návrat do budoucnosti - část 1, část 2)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Slintající trouba / Patrikovi utekla zoo)
- 07:25 Spongebob v kalhotách XI (Jeskynní prahouba / Pasáček škeblí)
- 07:50 Spongebob v kalhotách XI (Návrat Spota / Zdravotní prohlídka)
- 14:10 Hlasiťákovi VII (Výlet s kovbojem / Výlet za loutkářem)
- 14:40 Hlasiťákovi VII (Výlet na natáčení / Výlen na tajňáka)
- 15:00 Spongebob v kalhotách IX (Prodáno / Koláčky štěstí)
- 15:30 Spongebob v kalhotách XII (Co ta díra? / Návrat Špíny Bubliňáka)
- 15:55 Mimozemské přátelství (Extrémní pečení / Druhý sledující)
- 00:20 Jelení Skvadra II (Trampolína / Co se děje Lolo?)
- 00:45 Jelení Skvadra II (Krystalová katastrofa / Hodný a zlý pan Ocelový)
- 01:10 Tlapková Patrola X (Tlapky zastavují stroj na hledání zlata / Tlapky pomáhají starostu Humdingerovi z džemu)
- 01:30 Tlapková Patrola X (Libertina horská záchrana / Tlapky zachraňují létající farmářku Yumi)
- 01:55 Tlapková Patrola X (Tlapky zastavují padající vesmírný odpad / Tlapky zachraňují obří kukačku)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci II (Rytířští Jezdci)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci II (Smělík na Měsíc)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci II (Ohnivý Brouček)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci II (Plamínek u Hasičů)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci II (Velká Cena Axle City)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci II (Dráha Pokladu)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci II (Záchrana Raketových lyží)
- 04:50 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují medvědy / Tlapky zachraňují farmu bez farmáře)
- 05:15 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují sněžného vlka / Tlapky zachraňují zbloudilého cestovatele)
- 05:35 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují veverky / Tlapky zachraňují klokona)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Vesmírný mimi robot)
- 06:25 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují vzducholoď / Tlapky zachraňují kuchařskou chilli soutěž)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta renovuje dům / Parta staví maják)
- 07:20 DORA (Potíže s dortíkem / Vrčící syčící vytí)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (SPLÍN // RYBÍ SKAUTI)
- 10:05 Prasátko Peppa (Pouštění draka)
- 10:10 Prasátko Peppa (Piknik)
- 10:15 Prasátko Peppa (Hudební nástroje)
- 10:20 Prasátko Peppa (Žáby, červíci a motýli)
- 10:25 Prasátko Peppa (Hra na převlékání)
- 10:35 Prasátko Peppa (Nové boty)
- 10:40 Prasátko Peppa (Školní oslava)
- 10:45 Prasátko Peppa (Narozeniny maminky Prasátka)
- 10:50 Prasátko Peppa (Zoubková víla)
- 10:55 Prasátko Peppa (Nové auto)
- 11:00 Velká show malého žraločátka (William Manta: Novinářská ryba / Spát jako Žraločátko)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví dinosauří muzeum / Parta staví rampu pro invalidní vozík)
- 11:55 Rubble a jeho parta (Parta staví vodní svět / Parta staví pokojík)
- 12:15 Tlapková patrola X (Tlapky zachraňují malého karibu / Tlapky zachraňují Luka a JakoLuka)
- 12:45 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují vesmírný kámen / Tlapky zachraňují paní starostku)
- 13:15 Tlapková patrola VIII (Tlapky a Katie zastavují štěkající kočičí partičku / Tlapky zachraňují brýle)
- 13:40 Rubble a jeho parta (Parta staví popkornárnu / Tlapky likvidují kluzkou pohromu)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Tlapky staví autokino / Parta najde duhový poklad)
- 14:35 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství / Lišákovo narozeninové překvapení)
- 15:00 Tlapková patrola V (Mořskpatrola: Tlapky zachraňuj Tilly Turbotovou / Tlapky zachraňuj naštvanho slona)
- 15:25 Tlapková patrola VIII (Mořské Tlapky - Tlapky zachraňují vodochoda / Tlapky zachraňují surfařku)
- 15:50 Barbapapa a jeho rodinka! II (Stěhovací mise/Barbabrightův vynález)
- 16:20 Barbapapa a jeho rodinka! II (Jeden den princeznou / Barbabouovo dobrodružství)
- 16:45 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují t-rexe Timma / Tlapky zachraňují hravé sloní mládě)
- 17:15 Rubble a jeho parta (Parta staví dinosauří muzeum / Parta staví rampu pro invalidní vozík)
- 17:45 DORA (Potíže s dortíkem / Vrčící syčící vytí)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Jak Paddington zachránil včely / Paddington a horko)
- 20:30 Tlapková patrola V (Mořskpatrola: Tlapky zachraňuj Tilly Turbotovou / Tlapky zachraňuj naštvanho slona)
- 20:55 Tlapková patrola VIII (Mořské Tlapky - Tlapky zachraňují vodochoda / Tlapky zachraňují surfařku)
- 21:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (7)
- 21:40 Barbapapa a jeho rodinka! (Pro maminku / Barbakarambol)
- 22:10 Prasátko Peppa V (Velké bříško paní Králíkové)
- 22:15 Prasátko Peppa V (Kovboj Péťa)
- 22:20 Prasátko Peppa V (Pepiny a Tomíkovy záhonky)
- 22:25 Prasátko Peppa V (Létající veterinářka)
- 22:35 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují medvědy / Tlapky zachraňují farmu bez farmáře)
- 22:55 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují sněžného vlka / Tlapky zachraňují zbloudilého cestovatele)
- 23:25 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují veverky / Tlapky zachraňují klokona)
- 23:55 Jelení Skvadra II (Opičí oblek na útěku / Kýchací kalamita)
- 00:15 Ghostforce (1)
- 00:40 Ghostforce (2)
- 01:05 Tým Tiki (52)
- 01:25 Tým Tiki (1)
- 01:45 Tým Tiki (2)
- 02:10 Anna mezi obojživelníky (36)
- 02:35 Anna mezi obojživelníky (37)
- 02:55 Anna mezi obojživelníky (38)
- 03:15 Ghostforce (7)
- 03:40 Ghostforce (8)
- 04:00 Pyžamasky (2)
- 04:25 Pyžamasky (3)
- 04:45 Anna mezi obojživelníky (7)
- 05:10 Anna mezi obojživelníky (8)
- 05:30 Kluk, holka atd. (74)
- 05:40 Taffy (56)
- 05:50 Taffy (73)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (60)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (57)
- 06:55 Blue (144)
- 07:05 Blue (146)
- 07:10 Blue (147)
- 07:25 Blue (148)
- 07:30 Blue (104)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (4)
- 14:10 Příšerky v rachotě (20)
- 14:45 Příšerky v rachotě (4)
- 15:15 Hailey jde na to! (7)
- 15:45 Hailey jde na to! (8)
- 16:10 Blue (134)
- 16:20 Blue (135)
- 16:25 Blue (129)
- 16:40 Blue (152)
- 16:45 Blue (153)
- 16:50 Blue (130)
- 17:05 Blue (136)
- 17:10 Blue (140)
- 17:20 Blue (142)
- 17:30 Blue (141)
- 17:40 Blue (143)
- 17:45 Blue (144)
- 17:55 Blue (146)
- 18:05 Blue (147)
- 18:15 Blue (148)
- 18:25 Blue (149)
- 18:35 Blue (151)
- 19:00 Blue (150)
- 19:15 Blue (104)
- 19:20 Blue (105)
- 19:30 Blue (106)
- 19:40 Blue (107)
- 19:50 Blue (108)
- 19:55 Blue (109)
- 20:10 Blue (110)
- 20:15 Blue (111)
- 20:25 Blue (112)
- 20:35 Blue (113)
- 20:45 Příšerky v rachotě (20)
- 21:15 Příšerky v rachotě (4)
- 21:45 Jessie (95)
- 22:15 Jessie (96)
- 22:40 U Raven Doma (34)
- 23:10 U Raven Doma (37)
- 23:40 Kluk, holka atd. (83)
- 23:50 Kluk, holka atd. (84)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (15)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (16)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (17)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (51)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (52)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (53)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (48)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (49)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (50)
- 04:00 Eureka! (5)
- 04:30 Eureka! (6)
- 05:00 Eureka! (7)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (54)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (55)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (56)
- 07:00 Bluey (35)
- 07:10 Bluey (36)
- 07:20 Bluey (37)
- 07:30 Bluey (38)
- 07:40 Bluey (39)
- 07:50 Bluey (40)
- 08:00 Bluey (41)
- 08:10 Bluey (42)
- 08:20 Bluey (43)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (15)
- 08:45 Spidey and His Amazing Friends (16)
- 09:00 Mickey's Great Clubhouse Hunt
- 10:00 Firebuds (5)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (18)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (44)
- 11:30 SuperKitties (19)
- 12:00 Pupstruction (17)
- 12:30 Bluey (129)
- 12:40 Bluey (130)
- 12:50 Bluey (131)
- 13:00 Bluey (132)
- 13:10 Bluey (133)
- 13:20 Bluey (134)
- 13:30 Firebuds (12)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (62)
- 14:30 The Lion Guard (39)
- 15:00 The Lion Guard (40)
- 15:30 SuperKitties (23)
- 16:00 Pupstruction (22)
- 16:30 Pupstruction (1)
- 17:00 Bluey (35)
- 17:10 Bluey (36)
- 17:20 Bluey (37)
- 17:30 Bluey (38)
- 17:40 Bluey (39)
- 17:50 Bluey (40)
- 18:00 SuperKitties (8)
- 18:30 Sofia The First (23)
- 19:00 Sofia The First (24)
- 19:30 Bluey (29)
- 19:40 Bluey (30)
- 19:50 Bluey (31)
- 20:00 Bluey (32)
- 20:10 Bluey (33)
- 20:20 Bluey (34)
- 20:30 SuperKitties (9)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (62)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (10)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (5)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (58)
- 23:00 PJ Masks (110)
- 23:25 PJ Masks (111)
- 23:50 PJ Masks (112)
- 00:13 Bořek stavitel (13)
- 00:23 Bořek stavitel (14)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (45)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (46)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (47)
- 01:12 Inui (7)
- 01:20 Hurá za hádankou (17)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (4)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (5)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (6)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (9)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (10)
- 02:55 Chuck a přátelé (13)
- 03:07 Chuggington (16)
- 03:17 Chuggington (17)
- 03:29 Angelína balerína (19)
- 03:42 Angelína balerína (20)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (7)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (8)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (1)
- 04:38 Bořek stavitel (20)
- 04:48 Bořek stavitel (21)
- 05:01 Hurá za hádankou (23)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (21)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (22)
- 05:49 Požárník Sam (18)
- 06:00 Trojčata (21)
- 06:07 Trojčata (22)
- 06:14 Trojčata (23)
- 06:25 Bing (13)
- 06:32 Bing (14)
- 06:39 Bing (15)
- 06:46 Bing (16)
- 06:55 Grisu (24)
- 07:08 Tilda (3)
- 07:15 Tilda (4)
- 07:21 Lední medvídek Paddles (17)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (2)
- 07:47 Caillou (3)
- 07:58 Caillou (4)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (3)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (4)
- 08:35 Doodleboo (13)
- 08:40 Doodleboo (14)
- 08:45 Doodleboo (15)
- 08:50 Doodleboo (16)
- 08:55 Doodleboo (17)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (13)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (14)
- 09:30 Hurá za hádankou (21)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (23)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (24)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (25)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (3)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (4)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (3)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (4)
- 10:40 Harry a jeho dinosauři (29)
- 10:51 Harry a jeho dinosauři (30)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (2)
- 11:16 Pettson a Fiškus (3)
- 11:27 Pettson a Fiškus (4)
- 11:40 Grisu (49)
- 11:50 Grisu (50)
- 12:03 Daisy a Ollie (17)
- 12:10 Daisy a Ollie (18)
- 12:17 Daisy a Ollie (19)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (20)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (21)
- 12:52 Bing (8)
- 13:00 Bing (9)
- 13:08 Bing (10)
- 13:20 Trojčata (75)
- 13:27 Trojčata (76)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (7)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (25)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (26)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (1)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (6)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (7)
- 14:31 Učíme se s kamarádem Timmym (17)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (32)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (33)
- 15:00 Kipper (6)
- 15:09 Kipper (7)
- 15:19 Simon (15)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (17)
- 15:38 Woozle a Pip (15)
- 15:45 Tilda (5)
- 15:52 Tilda (6)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (15)
- 16:15 Pettson a Fiškus (2)
- 16:29 Caillou (5)
- 16:40 Caillou (6)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (15)
- 17:12 Doodleboo (5)
- 17:17 Doodleboo (6)
- 17:22 Doodleboo (7)
- 17:27 Doodleboo (8)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (11)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (12)
- 17:59 Požárník Sam (11)
- 18:10 Požárník Sam (12)
- 18:24 Berry a Dolly (6)
- 18:29 Berry a Dolly (7)
- 18:34 Berry a Dolly (8)
- 18:40 Bing (18)
- 18:47 Bing (19)
- 18:54 Bing (20)
- 19:04 Lední medvídek Paddles (15)
- 19:17 Pettson a Fiškus (2)
- 19:33 Grisu (47)
- 19:43 Grisu (48)
- 19:55 Simon (47)
- 20:00 Simon (48)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (43)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (46)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (47)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (11)
- 20:57 Tilda (3)
- 21:04 Tilda (4)
- 21:12 Kipper (8)
- 21:21 Kipper (9)
- 21:31 Caillou (3)
- 21:42 Caillou (4)
- 21:55 Chuggington (15)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (14)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (15)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (14)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (15)
- 23:05 Bing (7)
- 23:12 Bing (8)
- 23:20 Bing (9)
- 23:27 Bing (10)
- 23:35 Bing (11)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (14)
- 23:47 Oswald (15)
- 23:59 Oswald (16)
- 00:00 Sestry (Píp, píp mánie)
- 00:10 Sestry (Zachraňte Pidika!)
- 00:20 Sestry (Sleva pro sestry)
- 00:30 Sestry (Milovaný plyšák)
- 00:45 Mia a já IV (Duchový most)
- 01:05 Mia a já IV (Souboj draků)
- 01:30 Agentka 203 (Královská potyčka)
- 01:55 Agentka 203 (Přítel v nesnázích)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (15)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (16)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zrcadlo)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Platební karta)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Deštník)
- 03:05 Život s tátou (33)
- 03:15 Život s tátou (34)
- 03:25 Život s tátou (35)
- 03:35 Život s tátou (36)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (33)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (34)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (35)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (36)
- 04:35 Agentka 203 (Smrt podle kostýmové hry)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 2. část)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Palácový tábor)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Toaleta)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
- 05:35 Mia a já IV (Náhrada)
- 06:00 Upovídaná Marta (21)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom (10)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Kdo má mít nový telefon?)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Spací tanec)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Lízátko)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mýdlo)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Satelit)
- 14:00 Sestry (Zasádrované)
- 14:10 Sestry (Odpojené)
- 14:30 Sestry (Epizoda s létajícím talířem)
- 14:40 Sestry (Moje sestra je zombie)
- 15:00 Barbie a dotek kouzla (3)
- 15:30 Barbie a dotek kouzla (4)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Náplast)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Boty)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koš na odpadky)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Nový začátek)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách II (Lov)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor na druhou)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Přímo z Koňské tlamy)
- 22:00 Mia a já IV (Země bažin a medu)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Lízátko)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mýdlo)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Satelit)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (35)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (36)
- 23:30 Život s tátou (37)
- 23:40 Život s tátou (38)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Magic Stars)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (16)
- 00:10 Kikoriki (34)
- 00:20 Flopy (110)
- 00:35 Šmolkovia (23)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (13)
- 01:10 Esá z pralesa (44)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (29)
- 01:35 Volám sa Caillou V (19)
- 02:00 Dumper a Skoop II (13)
- 02:15 Panda a Krash (22)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (10)
- 02:55 Myšiak Anatole (9)
- 03:20 Monchhichi (5)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (9)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (7)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (14)
- 04:20 Malý medvedík (7)
- 04:45 Ruby z dúhy II (2)
- 05:10 Bob staviteľ II (46)
- 05:25 Ocko hrdina (16)
- 05:30 Duda a Dada II (5)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (46)
- 05:55 Máša a medveď (13)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (43)
- 06:30 Ocko hrdina (17)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (4)
- 06:40 Veselé zajačiky VI (19)
- 06:45 Ovečka Shaun II (27)
- 06:55 Eggy Pops II (8)
- 07:00 Maličké príšerky (10)
- 07:05 Flopy (115)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (30)
- 07:25 Koyaa (1)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (13)
- 07:55 Drobčekovia (5)
- 08:10 Máša a medveď (14)
- 08:20 Veselé zajačiky VI (20)
- 08:30 Fíha Tralala (1)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (13)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (21)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (7)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (47)
- 09:15 Slnečný Rej (10)
- 09:25 Esá z pralesa (44)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (21)
- 09:40 Ruby z dúhy II (2)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (9)
- 10:20 Bob staviteľ II (47)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (28)
- 10:55 Zvedavkovci (44)
- 11:10 Monchhichi (5)
- 11:20 Môj malý dinosaurus (1)
- 11:25 Malý medvedík (7)
- 11:50 Panda a Kiwi (2)
- 11:55 Ovečka Shaun II (28)
- 12:00 Volám sa Caillou V (19)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (35)
- 12:30 Polly Pocket (22)
- 12:35 Flopy (115)
- 12:50 Ruby z dúhy II (3)
- 13:15 Myšiak Anatole (9)
- 13:40 Malý silák Bheem (40)
- 13:45 Veselé zajačiky VI (22)
- 13:50 Panda a Krash (22)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (13)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (14)
- 14:40 Maličké príšerky (11)
- 14:45 Máša a medveď (15)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (1)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (10)
- 15:20 Esá z pralesa (45)
- 15:35 Ohrozené druhy (4)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (24)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (14)
- 16:25 Bob staviteľ II (48)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (22)
- 16:45 Monchhichi (6)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (48)
- 17:05 Ovečka Shaun II (29)
- 17:15 Zábavné zvieratká (16)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (23)
- 17:35 Ruby z dúhy II (4)
- 18:00 Volám sa Caillou V (20)
- 18:25 Drobčekovia (6)
- 18:40 Ovečka Shaun II (30)
- 18:50 Flopy (114)
- 19:10 Maličké príšerky (12)
- 19:15 Zvedavkovci (45)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (2)
- 19:45 Máša a medveď (16)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (6)
- 20:05 Esá z pralesa (46)
- 20:15 Bob staviteľ II (49)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (23)
- 20:40 Slnečný Rej (11)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (2)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (29)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (5)
- 22:05 Monchhichi (7)
- 22:15 Myšiak Anatole (10)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (24)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (25)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (10)
- 23:35 Mášine rozprávky (10)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (36)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (23)
- 23:50 Malý silák Bheem (41)
- 00:00 Zprávy
- 00:33 Plzeň v kostce
- 00:42 Karlovy Vary v kostce
- 00:47 Studio Z
- 00:56 Rozhovory z ringu
- 01:00 Zprávy
- 01:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 01:39 Primátor osobně!
- 01:49 Studio Z
- 02:00 Zprávy
- 02:33 Ztráty a nálezy
- 03:00 Zprávy
- 03:34 Týden v regionech
- 03:56 Illegal zprávy
- 04:00 Zprávy
- 04:33 Ekologika
- 04:37 Studio Z
- 04:48 Cyklotoulky
- 05:00 Zprávy
- 05:33 Plzeň v kostce
- 05:42 Karlovy Vary v kostce
- 05:47 Studio Z
- 05:56 Rozhovory z ringu
- 06:00 Zprávy
- 06:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 06:39 Primátor osobně!
- 06:49 Studio Z
- 07:00 Zprávy
- 07:33 Ztráty a nálezy
- 08:00 Zprávy
- 08:34 Týden v regionech
- 08:56 Illegal zprávy
- 09:00 Zprávy
- 09:33 Ekologika
- 09:37 Studio Z
- 09:48 Cyklotoulky
- 10:00 Zprávy
- 10:33 Plzeň v kostce
- 10:42 Karlovy Vary v kostce
- 10:47 Studio Z
- 10:56 Rozhovory z ringu
- 11:00 Zprávy
- 11:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 11:39 Primátor osobně!
- 11:49 Studio Z
- 12:00 Zprávy
- 12:33 Ztráty a nálezy
- 13:00 Zprávy
- 13:34 Týden v regionech
- 13:56 Illegal zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:33 Ekologika
- 14:37 Studio Z
- 14:48 Cyklotoulky
- 15:00 Zprávy
- 15:33 Plzeň v kostce
- 15:42 Karlovy Vary v kostce
- 15:47 Studio Z
- 15:56 Rozhovory z ringu
- 16:00 Zprávy
- 16:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 16:39 Primátor osobně!
- 16:49 Studio Z
- 17:00 Zprávy
- 17:30 Interview
- 17:40 Týden v regionech
- 18:00 Zprávy
- 18:30 Plzeň v kostce
- 18:40 Ztráty a nálezy
- 19:00 Zprávy
- 19:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 19:40 Interview
- 22:00 Zprávy
- 22:30 Interview
- 22:40 Týden v regionech
- 23:00 Zprávy
- 23:30 Plzeň v kostce
- 23:40 Ztráty a nálezy
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Click
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 00:00 CNN Newsroom (CNN/US)
- 02:00 The Whole Story with Anderson Cooper
- 03:00 Fareed Zakaria GPS
- 04:00 African Voices Changemakers
- 04:30 Marketplace
- 05:00 TBD
- 05:30 Inside Africa
- 06:00 CNN Newsroom with Michael Holmes
- 06:45 World Sport
- 07:00 CNN Newsroom with Michael Holmes
- 08:00 CNN Newsroom with Rosemary Church
- 08:45 World Sport
- 09:00 CNN Newsroom with Rosemary Church
- 10:00 CNN Newsroom with Max Foster
- 11:00 CNN This Morning
- 12:00 CNN This Morning
- 13:00 CNN News Central (CNN News Central)
- 13:30 World Sport
- 14:00 CNN Newsroom with Amara Walker
- 15:00 Connect the World (Connect the World)
- 15:45 World Sport
- 20:00 Isa Soares Tonight
- 21:00 CNN Newsroom
- 22:00 Quest Means Business
- 22:45 Quest’s World of Wonder
- 23:00 The Lead with Jake Tapper
- 23:30 World Sport
- 00:30 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 00:55 MÉTÉO
- 01:00 L'IMPASSE
- 02:40 PASSE-MOI LES JUMELLES
- 03:35 CASH
- 04:00 VENGEANCE
- 04:25 LE MONDE EN FLACON
- 05:15 COSY, LE MAG DÉCO
- 05:30 LE MIRACLE SUISSE
- 06:00 LE 6H00 INFO
- 06:25 MÉTÉO
- 06:30 TÉLÉMATIN
- 07:00 TÉLÉMATIN
- 07:30 TÉLÉMATIN
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 EDMOND ET LUCY
- 08:50 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 08:55 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 09:00 CONTE-NOUS !
- 09:05 PETIT MALABAR
- 09:10 BOULE & BILL
- 09:20 BOULE & BILL
- 09:35 COURANTS D'EST
- 10:05 NOMADE
- 10:30 ÉPICERIE FINE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:15 MÉTÉO
- 11:20 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 14:00 MEURTRES Á CAYENNE
- 15:30 BIENVENUE AU CLUB
- 16:00 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:25 VESTIAIRES
- 16:30 TEAM F
- 17:00 LE POINT
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 TÉLÉCLUB
- 20:15 CHÂTEAU !
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:55 MÉTÉO
- 21:00 FORT BOYARD 2023 - LES NOUVEAUX ATOUTS DU PÉRE FOURAS
- 23:00 LE JOURNAL DE LA RTS
- 23:25 MÉTÉO
- 23:30 L'ACTU
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 V politike
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 V politike
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Týždeň v športe
- 15:45 Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Štúdio TA3
- 18:00 Biznis
- 18:15 Očami cestovateľa
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Téma
- 20:30 Zdravie na TA3
- 21:00 Správy
- 21:30 Biznis
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 22:45 Týždeň v športe
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 22:00 News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (1)
- 00:15 ACCESS ASIA (4)
- 00:30 BULLETIN (1)
- 00:45 PEOPLE & PROFIT (4)
- 01:00 NEWS (2)
- 01:15 REPORTERS (8)
- 01:30 BULLETIN (2)
- 01:45 ARTS24 (19)
- 02:00 NEWS (3)
- 02:15 THE 51% (4)
- 02:30 BULLETIN (3)
- 02:45 FRANCE IN FOCUS (4)
- 03:00 NEWS (4)
- 03:15 TALKING EUROPE (4)
- 03:30 BULLETIN (4)
- 03:45 TALKING EUROPE (4)
- 04:00 NEWS (5)
- 04:10 REVISITED (4)
- 04:30 BULLETIN (5)
- 04:40 FRENCH CONNECTIONS (4)
- 04:46 ACCESS ASIA (4)
- 05:00 NEWS (6)
- 05:15 ACROSS AFRICA (4)
- 05:30 BULLETIN (6)
- 05:45 ARTS24 (20)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 THE 51 PERCENT
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (20)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (742)
- 10:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (744)
- 11:15 TALKING EUROPE (4)
- 11:30 BULLETIN (192)
- 11:45 ACCESS ASIA (4)
- 12:00 NEWS (745)
- 12:16 ARTS24 (21)
- 12:30 BULLETIN (193)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (748)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (193)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 FRANCE IN FOCUS (5)
- 16:00 NEWS (897)
- 16:10 FOCUS (STAND ALONE) (9)
- 16:15 THE 51 PERCENT
- 16:30 BULLETIN (228)
- 16:40 REVISITED (4)
- 17:00 NEWS (754)
- 17:15 ARTS24 (21)
- 17:30 BULLETIN (194)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS (4)
- 17:51 FASHION (4)
- 18:00 NEWS (755)
- 18:15 FRANCE IN FOCUS
- 18:30 BULLETIN (194)
- 18:45 FOCUS ALONE
- 18:50 YOU ARE HERE
- 19:00 NEWS (755)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (755)
- 21:15 REPORTERS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:46 EYE ON AFRICA (41)
- 22:00 NEWS (762)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:46 EYE ON AFRICA (42)
- 23:00 NEWS (764)
- 23:15 ARTS24 (21)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (42)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 C'EST EN FRANCE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 ACTUELLES
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 EN TETE A TETE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:15 REPORTERS+
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:10 ICI L'EUROPE 2éme Partie
- 03:30 BULLETIN
- 03:40 LEGENDES URBAINES
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 LA SEMAINE DE L'ECO
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:10 BILLET RETOUR
- 05:30 BULLETIN
- 05:40 L'INSTANT MOBILE_24
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FOCUS SOLO
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS
- 07:30 BULLETIN
- 07:45 FOCUS SOLO
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 A L'AFFICHE
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FOCUS SOLO
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 PLAN B
- 10:51 LES OBSERVATEURS
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:15 EN TETE A TETE
- 11:30 BULLETIN
- 11:45 PLAN B
- 11:51 FOCUS SOLO
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:16 A L'AFFICHE
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FOCUS SOLO
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS
- 14:30 BULLETIN
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 REPORTERS+
- 15:45 C'EST EN FRANCE
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 A L'AFFICHE
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 LES OBSERVATEURS
- 17:21 FOCUS SOLO
- 17:30 BULLETIN
- 17:45 MER
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 PLAN B
- 18:21 FOCUS SOLO
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 REPORTERS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 FOCUS SOLO
- 19:20 LES OBSERVATEURS
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE_24
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 A L'AFFICHE
- 21:30 BULLETIN
- 21:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 PLAN B
- 22:21 FOCUS SOLO
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 BILLET RETOUR
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 LEGENDES URBAINES
- 00:00 Láska
- 00:30 Duchovní krajina Novohradských hor
- 00:55 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 07:00 Za žábami do Kamerunu
- 07:50 Klapka
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 První křesťané
- 13:20 Island – Napříč ledovou pustinou
- 14:00 Za obzorem
- 14:30 Náš Valášek z Horní Lidče
- 14:46 Václav Drbola - Mučednická smrt a proces blahořečení
- 15:05 Noční univerzita
- 16:00 Farmář a jeho princ
- 17:30 Poutníci času
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:12 Sv. Izidor
- 18:35 Dvěstě let kostela sv. Bartoloměje v Hniezdném
- 18:50 Pavel Lohonka Žalman & spol. na Mohelnickém Folk-Festu
- 19:20 Pokoj vám!
- 19:35 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Lidé z cest
- 21:05 Artbitr - Kulturní magazín (64)
- 21:20 V pohorách po horách
- 21:30 Za obzorem
- 22:05 Kulatý stůl
- 23:30 Duchovní krajina Novohradských hor
- 08:00 Danielova Generácia
- 09:30 Misie Filmom
- 12:45 Noeland
- 13:15 Slovo viery - BJB Košice
- 14:00 Sid Roth: To je nadprirodzené!
- 14:30 CAMPFEST blok
- 18:45 John Bevere
- 19:15 Ježišov hlas - Randolph Kubíček
- 20:00 20 minútovka
- 20:30 Nová DNA
- 21:45 Relácia DNES
- 00:05 vKontexte
- 00:40 Akatist
- 01:20 Nová kvalita života
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Effeta
- 02:20 Živé obrazy
- 02:30 Spojení vierou
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 03:55 Krížové výpravy
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Odrobiny – jedným Slovom
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Eucharistické zázraky
- 08:45 Klubovka
- 09:25 Na tónoch vďačnosti
- 10:15 Medzi nebom a zemou
- 11:00 Eucharistické zázraky
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Svätci zo Skalky
- 13:35 Otec Ján Krapan
- 14:10 Moja misia - magazín
- 14:40 Svätá omša zblízka
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 V škole Ducha
- 16:45 Fungujúca a stabilná rodina
- 17:20 Spojení vierou
- 17:55 Svätá Terézia z Ánd
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 A teraz čo?
- 20:30 Fara v meste
- 21:00 U Nikodéma
- 22:00 Pod javiskom: Miroslav Noga
- 23:00 Eucharistické zázraky
- 23:10 Láska a rodičovstvo
- 23:30 Nová kvalita života
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (11)
- 00:30 Jamie po italsku (4)
- 01:00 Unikátní penziony světa (Thun, Švýcarsko)
- 02:00 Toymakerz (2)
- 03:00 Útěk na venkov (Yorkshire)
- 04:00 Hot Cars (8)
- 04:30 Kutilem snadno a rychle (12)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Svět z blízka (96)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga – Energie života (7)
- 07:00 Květinová show (12)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Vynálezce
- 10:00 Velkolepé designy (8)
- 11:00 Rybáři z Iberie (4)
- 11:30 Drsný rybáři (2)
- 12:00 Květinová show (11)
- 12:30 Dolce Vita (10)
- 13:00 Moje Dubaj (4)
- 13:30 Středomořské domy od Charlieho Luxtona (Malta)
- 16:00 Kutilem snadno a rychle (3)
- 16:30 House doktor (5)
- 17:30 Jak najít vysněný dům (6)
- 18:00 Nejdražší výletní loď světa (2)
- 19:00 Dotek luxusu (4)
- 19:30 Zvířata ve filmu (9)
- 20:00 Dolce Vita (11)
- 20:30 Moje zahrada (36)
- 21:00 Dvojnásobný život za poloviční cenu (6)
- 22:00 Nejkrásnější zahrady v Chelsea (4)
- 23:00 House doktor (6)
- 04:00 Chef Lignac po francouzsku (Auvergne)
- 05:20 BRGRS (5)
- 05:30 Nejlepší recepty
- 06:00 Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (Francie)
- 07:30 Dolce Vita (14)
- 16:00 Chef Lignac po francouzsku (Auvergne)
- 17:30 Dolce Vita (15)
- 20:00 Všechny chutě Maďarska (4)
- 21:00 Dobroty Sofie Dahlové (6)
- 21:30 Pizzaři z Parmy (3)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Společenský dům Reneta bude mít nové sociální zázemí, Lidé v Havířově si stěžují na přechody pro chodce, Návštěvníci koupaliště už mohou jezdit na tobogánech)
- 04:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Kuchyně na Dlouhé se mění v moderní pracoviště, Žerotínský zámek odkrývá poklady země, Atletika pořádala oddílové závody pro členy i sourozence)
- 04:40 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 04:50 Palkovický miniexpres (Palkovičtí převzali ocenění Vesnice roku na slavnostech)
- 05:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Eko magazín (Aleš Boháč (nez), náměstek primátora Ostravy, Martina Přikrylová, vedoucí útulku: Díky útulku Ostrava našlo domov přes 11 000 psů, Majitelé s bývalými útulkovými psy přišli na setkání)
- 05:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 05:30 Transformace kraje (MSID)
- 05:40 Kam vyrazit (Dřevěné stavby v Nýdku ukazují lidovou architekturu)
- 05:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 06:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Beskydský expres (Piloti kluzáků soutěžili v přeletu vytyčených tratí, Frýdlantští skauti pořádali šifrovací soutěž, Studenti SŠ v Jablunkově předvedli své obory na výstavě)
- 06:20 Jesenický expres (Regionální potravina z Farmy U Stromovouse, První závody dračích lodí mládeže, Mezinárodní trojboj v bruntálském gymnastickém sále)
- 06:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 06:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 06:45 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 07:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Společenský dům Reneta bude mít nové sociální zázemí, Lidé v Havířově si stěžují na přechody pro chodce, Návštěvníci koupaliště už mohou jezdit na tobogánech)
- 07:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Kuchyně na Dlouhé se mění v moderní pracoviště, Žerotínský zámek odkrývá poklady země, Atletika pořádala oddílové závody pro členy i sourozence)
- 07:40 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 07:50 Palkovický miniexpres (Palkovičtí převzali ocenění Vesnice roku na slavnostech)
- 08:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Eko magazín (Aleš Boháč (nez), náměstek primátora Ostravy, Martina Přikrylová, vedoucí útulku: Díky útulku Ostrava našlo domov přes 11 000 psů, Majitelé s bývalými útulkovými psy přišli na setkání)
- 08:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 08:30 Transformace kraje (MSID)
- 08:40 Kam vyrazit (Dřevěné stavby v Nýdku ukazují lidovou architekturu)
- 08:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Beskydský expres (Piloti kluzáků soutěžili v přeletu vytyčených tratí, Frýdlantští skauti pořádali šifrovací soutěž, Studenti SŠ v Jablunkově předvedli své obory na výstavě)
- 09:20 Jesenický expres (Regionální potravina z Farmy U Stromovouse, První závody dračích lodí mládeže, Mezinárodní trojboj v bruntálském gymnastickém sále)
- 09:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 09:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 09:45 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Společenský dům Reneta bude mít nové sociální zázemí, Lidé v Havířově si stěžují na přechody pro chodce, Návštěvníci koupaliště už mohou jezdit na tobogánech)
- 10:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Kuchyně na Dlouhé se mění v moderní pracoviště, Žerotínský zámek odkrývá poklady země, Atletika pořádala oddílové závody pro členy i sourozence)
- 10:40 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 10:50 Palkovický miniexpres (Palkovičtí převzali ocenění Vesnice roku na slavnostech)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Eko magazín (Aleš Boháč (nez), náměstek primátora Ostravy, Martina Přikrylová, vedoucí útulku: Díky útulku Ostrava našlo domov přes 11 000 psů, Majitelé s bývalými útulkovými psy přišli na setkání)
- 11:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 11:30 Transformace kraje (MSID)
- 11:40 Kam vyrazit (Dřevěné stavby v Nýdku ukazují lidovou architekturu)
- 11:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Beskydský expres (Piloti kluzáků soutěžili v přeletu vytyčených tratí, Frýdlantští skauti pořádali šifrovací soutěž, Studenti SŠ v Jablunkově předvedli své obory na výstavě)
- 12:20 Jesenický expres (Regionální potravina z Farmy U Stromovouse, První závody dračích lodí mládeže, Mezinárodní trojboj v bruntálském gymnastickém sále)
- 12:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 12:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 12:45 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Společenský dům Reneta bude mít nové sociální zázemí, Lidé v Havířově si stěžují na přechody pro chodce, Návštěvníci koupaliště už mohou jezdit na tobogánech)
- 13:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Kuchyně na Dlouhé se mění v moderní pracoviště, Žerotínský zámek odkrývá poklady země, Atletika pořádala oddílové závody pro členy i sourozence)
- 13:40 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 13:50 Palkovický miniexpres (Palkovičtí převzali ocenění Vesnice roku na slavnostech)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Eko magazín (Aleš Boháč (nez), náměstek primátora Ostravy, Martina Přikrylová, vedoucí útulku: Díky útulku Ostrava našlo domov přes 11 000 psů, Majitelé s bývalými útulkovými psy přišli na setkání)
- 14:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 14:30 Transformace kraje (MSID)
- 14:40 Kam vyrazit (Dřevěné stavby v Nýdku ukazují lidovou architekturu)
- 14:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Beskydský expres (Piloti kluzáků soutěžili v přeletu vytyčených tratí, Frýdlantští skauti pořádali šifrovací soutěž, Studenti SŠ v Jablunkově předvedli své obory na výstavě)
- 15:20 Jesenický expres (Regionální potravina z Farmy U Stromovouse, První závody dračích lodí mládeže, Mezinárodní trojboj v bruntálském gymnastickém sále)
- 15:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 15:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 15:45 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 16:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 16:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 16:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Tomáš Navrátil, primátor Opavy: Vyhodnocení architektonické soutěže obchodního domu Breda, Den prevence v univerzitním centru UniPoint)
- 16:50 Bruntálský miniexpres (Cesta kolem světa Lukáše Podiuka odstartovala)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 17:20 Kulturní okénko (Noc na hradě Hukvaldy, Vernisáž výstavy „Bez tváře“ 18 figurálních malířů)
- 17:25 Z naší ZOO (Novinky ve voliéře La Pampa 2)
- 17:30 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 17:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Jakub Šiřina, basketbal, BK Opava, Kapitán mistrů ČR v basketbale 2023, Sportovec roku 2023 MS kraje)
- 17:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Peklo v Dělnickém domě už není pod vodou, Se svými patrony se přišli rozloučit i prvňáčci, Hledačka zavede hráče za zámeckým pokladem)
- 18:20 Z naší ZOO (Jarní aktivity ptáků)
- 18:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Schody u kostela sv. Mikuláše projdou rekonstrukcí, Porubská radnice uspořádala akci Jak jezdit bezpečně, Prázdniny v Porubě zpestří Letní umělecká
- 18:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 18:38 Transformace kraje (MSID)
- 18:45 Kam vyrazit (Dřevěné stavby v Nýdku ukazují lidovou architekturu)
- 18:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 19:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 19:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 19:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Tomáš Navrátil, primátor Opavy: Vyhodnocení architektonické soutěže obchodního domu Breda, Den prevence v univerzitním centru UniPoint)
- 19:50 Bruntálský miniexpres (Cesta kolem světa Lukáše Podiuka odstartovala)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 20:20 Kulturní okénko (Noc na hradě Hukvaldy, Vernisáž výstavy „Bez tváře“ 18 figurálních malířů)
- 20:25 Z naší ZOO (Mláďata u vzácných prasat z Filipín)
- 20:30 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 20:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Jakub Šiřina, basketbal, BK Opava, Kapitán mistrů ČR v basketbale 2023, Sportovec roku 2023 MS kraje)
- 20:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Peklo v Dělnickém domě už není pod vodou, Se svými patrony se přišli rozloučit i prvňáčci, Hledačka zavede hráče za zámeckým pokladem)
- 21:20 Z naší ZOO (Dvojčata u servalů)
- 21:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Schody u kostela sv. Mikuláše projdou rekonstrukcí, Porubská radnice uspořádala akci Jak jezdit bezpečně, Prázdniny v Porubě zpestří Letní umělecká
- 21:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 21:38 Transformace kraje (MSID)
- 21:45 Kam vyrazit (Dřevěné stavby v Nýdku ukazují lidovou architekturu)
- 21:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 22:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 22:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 22:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Tomáš Navrátil, primátor Opavy: Vyhodnocení architektonické soutěže obchodního domu Breda, Den prevence v univerzitním centru UniPoint)
- 22:50 Bruntálský miniexpres (Cesta kolem světa Lukáše Podiuka odstartovala)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 23:20 Kulturní okénko (Noc na hradě Hukvaldy, Vernisáž výstavy „Bez tváře“ 18 figurálních malířů)
- 23:25 Z naší ZOO (Život v jezírkách a tůních 1)
- 23:30 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 23:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Jakub Šiřina, basketbal, BK Opava, Kapitán mistrů ČR v basketbale 2023, Sportovec roku 2023 MS kraje)
- 23:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 15:00 Přestávka ve vysílání
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 TICHO VE STUDIU
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 Programové přílohy
- 18:29 Počasí
- 18:30 TÝDEN V REGIONECH ČR
- 18:45 ŠPETKA SLOVÁCKA 2
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:13 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 00:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:17 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 00:30 Ocenění Pardubického kraje (Eva Piknová, Jan Pikna, Vojtěch Stříteský - dlouholeté vedení festivalu Smetanova Litomyšl)
- 00:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 01:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 01:25 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 01:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 02:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:13 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 02:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:17 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 02:30 Ocenění Pardubického kraje (Eva Piknová, Jan Pikna, Vojtěch Stříteský - dlouholeté vedení festivalu Smetanova Litomyšl)
- 02:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 03:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 03:25 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 03:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:13 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 04:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:17 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 04:30 Ocenění Pardubického kraje (Eva Piknová, Jan Pikna, Vojtěch Stříteský - dlouholeté vedení festivalu Smetanova Litomyšl)
- 04:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 05:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 05:25 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 05:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 06:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:13 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 06:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:17 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 06:30 Ocenění Pardubického kraje (Eva Piknová, Jan Pikna, Vojtěch Stříteský - dlouholeté vedení festivalu Smetanova Litomyšl)
- 06:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 07:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 07:25 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 07:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 08:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:13 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 08:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:17 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 08:30 Ocenění Pardubického kraje (Eva Piknová, Jan Pikna, Vojtěch Stříteský - dlouholeté vedení festivalu Smetanova Litomyšl)
- 08:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 09:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 09:25 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 09:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:13 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 10:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:17 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 10:30 Ocenění Pardubického kraje (Eva Piknová, Jan Pikna, Vojtěch Stříteský - dlouholeté vedení festivalu Smetanova Litomyšl)
- 10:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 11:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 11:25 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 11:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 12:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:13 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 12:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:17 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 12:30 Ocenění Pardubického kraje (Eva Piknová, Jan Pikna, Vojtěch Stříteský - dlouholeté vedení festivalu Smetanova Litomyšl)
- 12:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 13:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 13:25 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 13:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 14:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:13 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 14:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:17 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 14:30 Ocenění Pardubického kraje (Eva Piknová, Jan Pikna, Vojtěch Stříteský - dlouholeté vedení festivalu Smetanova Litomyšl)
- 14:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 15:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 15:25 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 15:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:13 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 16:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:17 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 16:30 Ocenění Pardubického kraje (Eva Piknová, Jan Pikna, Vojtěch Stříteský - dlouholeté vedení festivalu Smetanova Litomyšl)
- 16:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 17:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 17:25 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 17:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:15 U nás v kraji (U Poděbrad je největší autosalon v Evropě)
- 18:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:18 Vaříme s Farmou na Studánce (1. díl JELENÍ STEAK S BRAMBOROVÝMI KROKETAMI A BRUSINKOVOU OMÁČKOU)
- 18:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 18:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:16 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 19:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 19:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 19:33 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:15 U nás v kraji (U Poděbrad je největší autosalon v Evropě)
- 20:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:18 Vaříme s Farmou na Studánce (1. díl JELENÍ STEAK S BRAMBOROVÝMI KROKETAMI A BRUSINKOVOU OMÁČKOU)
- 20:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 20:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:16 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 21:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 21:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 21:33 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:15 U nás v kraji (U Poděbrad je největší autosalon v Evropě)
- 22:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:18 Vaříme s Farmou na Studánce (1. díl JELENÍ STEAK S BRAMBOROVÝMI KROKETAMI A BRUSINKOVOU OMÁČKOU)
- 22:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 22:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:16 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 23:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 23:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 23:33 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 00:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 00:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:20 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 00:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 01:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 01:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:20 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 01:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 02:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 02:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:20 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 02:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 02:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 03:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 03:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:20 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 03:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 04:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 04:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:20 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 04:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 05:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:20 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 05:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 05:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 06:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 06:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:20 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 06:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 07:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 07:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:20 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 07:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 08:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:20 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 08:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 08:40 Poznávej Jižní Moravu (Pernštejn)
- 08:44 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 09:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 09:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:20 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 09:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 10:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 10:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:20 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 10:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 11:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 11:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:20 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 11:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 11:40 Poznávej Jižní Moravu (Benediktinský klášter v Rajhradě)
- 11:44 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 12:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 12:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:20 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 12:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 13:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 13:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:20 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 13:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 14:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 14:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:20 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 14:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 14:40 Poznávej Jižní Moravu (Nejstarší cykas)
- 14:44 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 15:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 15:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:20 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 15:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 16:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 16:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:20 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 16:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 17:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 17:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:20 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 17:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 17:40 Poznávej Jižní Moravu (Benediktinský klášter v Rajhradě)
- 17:44 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 18:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 18:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:13 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 19:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 19:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 19:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:15 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 20:25 Špetka Slovácka (Štědrák)
- 20:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 21:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 21:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:13 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 22:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 22:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 22:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:15 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 23:25 Špetka Slovácka (Štědrák)
- 23:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 00:00 Týden v Praze
- 00:20 Středočeská nej
- 00:30 Týden v regionech
- 01:00 Týden v Praze
- 01:20 Za oponou
- 01:30 Příběhy úspěchu
- 01:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Týden v Praze
- 04:20 Expres Prahy 2
- 04:30 Špetka Slovácka
- 05:00 Týden v Praze
- 05:20 Expres Prahy 6
- 05:30 Příběhy úspěchu
- 05:40 Kam vyrazit
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 4
- 06:30 Špetka Slovácka
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres
- 07:30 Týden v regionech
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 13
- 08:30 Za oponou
- 08:40 Středočeský magazín
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Za oponou
- 09:30 Příběhy úspěchu
- 09:40 Hasiči
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 18
- 10:30 Kam vyrazit
- 10:40 Středočeské noviny
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres
- 11:30 Dobré zprávy
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 6
- 12:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 10
- 13:30 Příběhy úspěchu
- 13:40 Svět z blízka
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 15
- 14:30 Putování po regionech
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 2
- 15:30 Týden v regionech
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 8
- 16:30 Středočeský magazín
- 16:40 Za oponou
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 13
- 17:30 Kam vyrazit
- 17:40 Hasiči
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres
- 18:30 Týden v regionech
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 11
- 19:30 Příběhy úspěchu
- 19:40 Svět z blízka
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 1
- 20:30 Putování po regionech
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres Prahy 18
- 21:30 Hasiči
- 21:40 Kam vyrazit
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 15
- 22:30 Příběhy úspěchu
- 22:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Za oponou
- 23:30 Středočeské noviny
- 23:40 Svět z blízka
- 00:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 00:16 Dobré zprávy z regionl
- 00:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 00:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 01:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 01:12 Týden v regionech (ZJ)
- 01:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 01:44 Putování v regionech
- 02:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 02:16 Dobré zprávy z regionl
- 02:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 02:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 03:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 03:12 Týden v regionech (ZJ)
- 03:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 03:44 Putování v regionech
- 04:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 04:16 Dobré zprávy z regionl
- 04:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 04:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 05:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 05:12 Týden v regionech (ZJ)
- 05:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 05:44 Putování v regionech
- 06:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 06:16 Dobré zprávy z regionl
- 06:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 06:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 07:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 07:12 Týden v regionech (ZJ)
- 07:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 07:44 Putování v regionech
- 08:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 08:16 Dobré zprávy z regionl
- 08:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 08:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 09:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 09:12 Týden v regionech (ZJ)
- 09:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 09:44 Putování v regionech
- 10:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 10:16 Dobré zprávy z regionl
- 10:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 10:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 11:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 11:12 Týden v regionech (ZJ)
- 11:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 11:44 Putování v regionech
- 12:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 12:16 Dobré zprávy z regionl
- 12:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 12:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 13:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 13:12 Týden v regionech (ZJ)
- 13:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 13:44 Putování v regionech
- 14:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 14:16 Dobré zprávy z regionl
- 14:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 14:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Týden v regionech (ZJ)
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Týden v regionech (ZJ)
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Týden v regionech (ZJ)
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Týden v regionech (ZJ)
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Před 10 lety
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Před 10 lety
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Před 10 lety
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Před 10 lety
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Před 10 lety
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Před 10 lety
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Před 10 lety
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Před 10 lety
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Před 10 lety
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Před 10 lety
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Před 10 lety
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Před 10 lety
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Před 10 lety
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Před 10 lety
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Před 10 lety
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Před 10 lety
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Před 10 lety
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Před 10 lety
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Naše město: Česká Třebová
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 Hasiči
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Naše město: Česká Třebová
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 Hasiči
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Naše město: Česká Třebová
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 Hasiči
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Naše město: Česká Třebová
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 Hasiči
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Naše město: Česká Třebová
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 Hasiči
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Naše město: Česká Třebová
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 Hasiči
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 TÝDEN V REGIONECH (9)
- 00:25 POČASÍ
- 00:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 00:30 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 00:50 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 00:52 KULTURA
- 00:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (52)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Miroslav Račan (84)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 Václav Sůra (151)
- 03:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (9)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (5)
- 05:48 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 09:45 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 TÝDEN V REGIONECH (136)
- 10:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 10:45 KULTURA
- 10:50 STUDIO iVysočina
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 STUDIO iVysočina
- 12:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 12:30 KULTURA
- 12:35 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:37 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 12:42 ŽIVĚ Z PACOVA
- 12:44 POČASÍ
- 12:47 WEBOVÉ KAMERY
- 12:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 13:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 14:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 15:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 16:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 16:45 POČASÍ
- 16:48 KULTURA
- 16:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 POČASÍ
- 17:18 STUDIO iVysočina
- 17:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 17:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 POČASÍ
- 17:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 17:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 Josef a Jan Filipovi (85)
- 18:35 POČASÍ
- 18:38 KULTURA
- 18:43 WEBOVÉ KAMERY
- 18:49 HEADLINES
- 19:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 19:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 Josef a Jan Filipovi (85)
- 20:35 POČASÍ
- 20:38 SPORT
- 20:43 WEBOVÉ KAMERY
- 20:49 HEADLINES
- 20:55 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 21:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 21:45 POČASÍ
- 21:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 21:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 Josef a Jan Filipovi (85)
- 22:35 POČASÍ
- 22:38 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 22:58 HEADLINES
- 23:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 23:10 SPORT
- 23:15 POČASÍ
- 23:18 STUDIO iVysočina
- 23:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 23:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 23:45 POČASÍ
- 23:48 STUDIO iVysočina
- 23:58 HEADLINES
- 00:30 Кризи Путінської Росії
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Дивіться самі
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Антизомбі
- 11:45 Громадянська оборона
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Захисники неба
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Винуватці війни
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:30 Nemzeti Sporthíradó
- 06:35 Időjárás-jelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:33 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Kék bolygó
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:20 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:33 Magyar gazda
- 11:50 Ma délelőtt
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 Itthon vagy!
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Kárpát-medence
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 HadERŐ „Hazámat szolgálom!”
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:10 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:45 Agenda
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 19:00 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 01:30 Esti Kornél
- 02:25 Starter
- 02:35 Akusztik
- 03:40 Hullámhossz (Kalus akusztik trió)
- 03:50 Hullámhossz (Alma Latina)
- 04:05 A38 BESZTOF
- 05:00 Vízipók-Csodapók (Neveletlen szúnyoglárvák)
- 05:05 A kockásfülű nyúl (Menyus és a rajzverseny)
- 05:10 A nagy ho-ho-ho horgász II (A karácsonyi hal)
- 05:20 Mesélj nekem! (A rádiós (Szajkó András))
- 05:30 Tinti kalandjai (Velencei karnevál)
- 05:35 Mekk Elek az ezermester (Paci Manci frizurája)
- 05:40 Kiváncsi Fáncsi (Jónás - kaland)
- 05:50 Szuperhős-képző (Szuperhős-képző_4_Álcázás)
- 05:55 Kukori és Kotkoda (Volt-nincs)
- 06:00 Miezmiaz? (3)
- 06:05 Miezmiaz? (4)
- 06:10 Csűrcsavarosdi I II (22)
- 06:35 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Az elkallódott tojás)
- 06:45 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Manó-olimpia)
- 06:55 Tündér lilinkók (Böki és az expedíció)
- 07:10 Tündér lilinkók (Böki és a verseny)
- 07:20 Hetedhét kaland
- 07:30 M2 matricák - Hevül a vegyület (Hőtágulás)
- 07:35 M2 matricák - Hevül a vegyület (Felületi feszültség)
- 07:45 Pán Péter legújabb kalandjai II (Majomparádé)
- 08:10 A kis Nicolas nyaral (Az egér)
- 08:20 A kis Nicolas nyaral (A nagy mosás)
- 08:35 Super Wings - A szárnyalók VI (Mexikói taco-tragédia)
- 08:45 Super Wings - A szárnyalók VI (Pibimbap, ameddig bírod)
- 09:00 RoboVonatok II (Buborék, buborék, kipukkan a buborék!)
- 09:15 Puskás Öcsi és barátai (A jelmezbál)
- 09:25 Bobby és Bill (Caroline páncélja)
- 09:35 Bobby és Bill (Jó étvágyat!)
- 09:50 Gyerünk, Pocoyo! (A kert)
- 09:55 Gyerünk, Pocoyo! (Itt a posta)
- 10:05 Gyerünk, Pocoyo! (Színek)
- 10:10 Bajkeverő majom XIV (George és a kutyaól / Az idő furcsa dolog)
- 10:35 A bűvös körhinta II (Gyöngyöt tessék!)
- 10:45 A bűvös körhinta II (Ragacsos találkozás)
- 11:00 A nagy ho-ho-ho horgász II (A karácsonyi hal)
- 11:05 Mesélj nekem! (A rádiós (Szajkó András))
- 11:20 Nils Holgersson csodálatos utazása (Idő kérdése)
- 11:30 Simon (A hangya klán)
- 11:35 Petronix Védők, akcióra fel! (Lámamentés)
- 11:45 Petronix Védők, akcióra fel! (Jegesmedvementés)
- 12:00 Alvin és a mókusok V (Alkotói válság)
- 12:15 Alvin és a mókusok V (103)
- 12:25 Alvin és a mókusok V (Tűzvédelem)
- 12:35 Alvin és a mókusok V (Kastély-katasztrófa)
- 12:50 Breki, a világjáró (Majom tolvaj Bangkokban)
- 13:00 Breki, a világjáró (Mesél a Fekete-erdő)
- 13:15 Breki, a világjáró (Gorilla nap Ruandában)
- 13:30 Lucky, a kölyök (Becsület kérdése)
- 13:40 Lucky, a kölyök (Sam zavarban)
- 13:55 H2O - Egy vízcsepp elég (A látogató)
- 14:20 Arthur és a kerekasztal gyermekei (Guinevere hercegnő)
- 14:45 Sadie Sparks (Három tekercs)
- 14:55 Zazie kisasszony (Egy igazi bajnok)
- 15:05 Zazie kisasszony (Myrtle)
- 15:10 Bluey (Strand)
- 15:20 Bluey (Kalózok)
- 15:25 Bluey (Nagyik)
- 15:35 M2 matricák – Gyerekjáték (Szász Kitti-freestyle)
- 15:40 M2 matricák - Ha nagy leszek… (Méhész)
- 15:50 44 csacska macska II (Winston macskaűző fala)
- 16:00 44 csacska macska II (Momó és Hekus, a rendőrcicák)
- 16:10 44 csacska macska II (Húsvéti tojásvadászat)
- 16:25 Petronix Védők, akcióra fel! (Pápaszemes medve-mentés)
- 16:40 Petronix Védők, akcióra fel! (Farkaskölyökmentés)
- 16:50 RoboVonatok II (Boldog új szülinapot Johnny!)
- 17:05 Bohókás professzor (Piszkos beszéd)
- 17:15 Alvin és a mókusok V (A parti-állatok)
- 17:25 Alvin és a mókusok V (Warren Seville)
- 17:35 Alvin és a mókusok V (A régészeti tábor)
- 17:50 Alvin és a mókusok V (Dave díjai)
- 18:00 Super Wings - A szárnyalók VI (Hadd lássalak, Hold hölgye!)
- 18:15 Super Wings - A szárnyalók VI (Színezzük ki a világűrt – első rész)
- 18:25 Lucky, a kölyök (Balszerencse Üres Szurdokban)
- 18:40 Lucky, a kölyök (A Csirke-tó)
- 18:50 Bluey (Patak)
- 19:00 Bluey (Tündérek)
- 19:05 Bluey (Munka)
- 19:15 A kis Nicolas nyaral (A vadnyugat)
- 19:25 A kis Nicolas nyaral (Hová lett Marie-Edwige?)
- 19:40 Hetedhét kaland
- 19:50 M2 matricák - Igaz vagy hamis? (Petőfi Irodalmi Műzeum)
- 20:00 Heartland V (Csúszós lejtő)
- 20:50 Esti Kornél
- 21:50 Mit kíván?
- 00:35 Az érzelmek tengerén (113)
- 01:25 Érted mindent (53)
- 02:15 Itthon vagy! (Veszprém)
- 02:40 Hogy volt?! (Takáts Tamás)
- 03:30 Divat & dizájn
- 04:00 Nyár '24
- 05:55 Himnusz
- 05:58 Mindennapi (Duna)
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:45 Közelebb - Roma magazin
- 07:10 Domovina
- 07:40 Magyar világ
- 10:00 Nyár '24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:49 Párizsi beszállók (Öttusa, Koleszár Mihály)
- 13:00 Melissa, a Zöld Völgy lánya (16)
- 13:55 A világ egy terített asztal (Észak-Bosznia)
- 14:25 Európa ízei (Morvaország)
- 14:55 Egy Perc Híradó
- 14:59 Időjárás-jelentés
- 15:00 Ridikül (Ritka betegségek)
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Névjegyek (Dorottya)
- 18:50 Napsugár (104)
- 19:35 Mindennapi (Duna)
- 19:45 Bor, mámor, szerelem II (13)
- 20:45 Kékfény
- 21:35 Columbo V (Személycsere)
- 23:05 Kenó
- 23:10 Időjárás-jelentés
- 23:15 Hideg veríték
- 01:30 Strandröplabda OB
- 02:25 Sportműsor
- 03:20 Sportműsor
- 04:30 Szabadidő
- 05:05 Lovaglás - CSIO Vílágkupa
- 06:00 Lovaglás - CSIO Vílágkupa
- 07:00 Kékek
- 07:30 Nemzeti Sporthíradó
- 07:45 Férfi vízilabda-válogatott felkészülési mérkőzés
- 10:30 Nemzeti Sporthíradó
- 10:45 Döntő
- 13:00 Nemzeti Sporthíradó
- 13:15 Bringasport
- 13:30 Úti cél: Párizs 2024
- 17:00 Nemzeti Sporthíradó
- 17:15 Triatlon világbajnoki sorozat
- 18:45 Góóól!2
- 19:45 Nemzeti Sporthíradó
- 20:00 Döntő
- 00:40 Agenda
- 00:55 A muskétások (A rebellis asszony)
- 01:55 A nyomorultak (6)
- 03:10 Rejtélyes XX. század
- 03:40 Szerelmes földrajz ("LÉLEKBUMERÁNG" - Zalán Tibor)
- 04:05 Erdei utakon - Reviczky Gáborral
- 04:35 Opera Cafe
- 05:00 A hét műtárgya (Seuso-kincs)
- 05:05 Evangélium
- 05:30 Püspökkenyér
- 06:00 Ön is tudja?
- 06:25 Kritika
- 07:00 M5 História (Drakula)
- 07:40 Agenda
- 07:55 Főtér (Miskolc és környéke)
- 16:20 Novum
- 16:55 Koronás sas (12)
- 17:20 Egy Perc Híradó
- 17:30 Ön is tudja?
- 17:55 Pély Barna - Tűzzel, szívvel, szenvedéllyel
- 00:05 Öt kontinens
- 00:35 Itthon vagy!: Modern templomok
- 00:55 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 Időjárás-jelentés
- 01:20 MMA portré: Hazaértem... - Portréfilm Mohay Miklós zeneszerzőről
- 02:15 "Nem voltam üstökös" - Tolnay Klári 100
- 03:10 Róza néni elintézi
- 04:00 Klasszikusok délidőben: Farkas Gábor zongoraestje
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:15 Időjárás-jelentés
- 05:18 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 05:20 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 05:24 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: Balassi rövidítései
- 05:35 Itthon vagy!: Ybl nyomában
- 05:55 Hetedhét kaland
- 06:05 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: Beethoven szerelme
- 06:10 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: Egyeki népdalkör
- 06:15 Summa
- 06:40 Öt kontinens
- 07:05 Mindennapi: Duna
- 07:10 Vár a Kárpát-medence
- 07:15 Család'24
- 07:35 Időjárás-jelentés
- 07:45 Élő népzene: Ilosvai Néptáncfesztivál Nagyidán - 2. rész
- 10:40 Jézus és...: Öröm
- 11:40 Egy éj Velencében
- 12:55 A hét műtárgya: Benczúr Gyula: Budavár visszavétele 1686-ban
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:25 Közelebb - Roma magazin
- 13:55 Domovina
- 14:30 Magyar Krónika
- 15:00 Kárpáti Krónika
- 15:55 Hogy volt?!: Vásáry Tamás 2
- 16:50 Nyár '24
- 19:00 Jó ebédhez szól a nóta
- 19:25 Jó ebédhez szól a nóta
- 20:00 Slágertévé
- 20:55 Névjegyek: Szilveszter
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:02 V4 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:35 Vár a Kárpát-medence
- 21:40 Önök kérték!
- 22:15 Mi, magyarok – portrék, önvallomások, beszélgetések: Én Istennek szeretnék zenélni! - Tarcsi Norbert Péter autószerelő, zenész, Svédország
- 23:15 Erdélyi történetek: Selmeczi - a muzsikus garabonciás
- 23:40 Szép hazánk, Kárpát-medence!: Újvidék - Vajdaság
- 23:55 Könyvjelző – Takaró Mihály műsora: Történelmünk nagyasszonyai: Lorántffy Zsuzsanna és Zrínyi Ilona
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Pro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PIN- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 01:40 FIA WEC 24 hodin Le Mans
- 02:40 Inline bruslení
- 07:00 Boxlakros NBLL
- 18:00 Voleyball World Beach Pro Tour Elite 16
- 19:10 Zdravě na talíři (38)
- 19:30 Studio
- 01:10 Pohádky
- 08:30 repríza OK Start
- 12:10 Open Stage
- 18:45 Sejdeme se u Cibulky
- 19:46 V.I.P Koktejl
- 20:00 Co Čech to profesor / platíme vám za vaše znalosti
- 20:20 Naplno
- 21:00 Sejdeme se u Cibulky
- 22:00 Open Stage
- 23:48 Kartotéka Martina Hrdinky (1)