Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:05 Květná zahrada
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Hračky pro kůzlata
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Zdeňka Žáka
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (25)
- 13:20 Horákovi (26)
- 14:10 Pijácká romance pro Waldemara Matušku
- 14:30 Kulový blesk
- 15:55 Magnum (Čínská panenka)
- 16:45 Plné hnízdo v Praze 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (13)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (24)
- 21:40 13. komnata Renaty Prokopové
- 22:10 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Medvídek
- 00:30 Chůze - lék pro tělo a duši
- 01:25 Žiješ jenom 2x (9)
- 01:50 Na moll
- 02:20 Žijeme s vírou
- 03:20 Designtrend
- 03:35 Národní anebo globální?
- 08:30 Papua-Nová Guinea, život kmenů (Vysočina)
- 09:25 Egypt (5)
- 16:30 Klíč
- 16:55 Charakter: sportovec
- 17:50 Trabantem z Austrálie do Asie (8)
- 20:00 Arvéd
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:30 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
- 08:40 BBV po 25 letech
- 08:55 Olympiáda dětí a mládeže 2024
- 09:25 EURO 2024 Německo (Sumář dne)
- 09:40 Fotbal s chutí vyhrávat
- 09:50 EURO 2024 Německo (Portugalsko - Česko)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Svět motorů
- 04:25 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:03 M.A.S.H (101)
- 07:26 M.A.S.H (102)
- 07:57 M.A.S.H (103)
- 08:28 M.A.S.H (104)
- 08:59 M.A.S.H (105)
- 09:31 Linka (1)
- 14:37 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda (Ve stínu feng šuej)
- 21:40 Show Jana Krause
- 22:45 Show Jana Krause
- 23:51 Ano, šéfe!
- 00:00 Simpsonovi XXX (Kriminálka Springfield)
- 00:29 Simpsonovi XXX (Kouzelná moc krystalů)
- 00:57 Simpsonovi XXXI (Soumrak našeho zpeněžitelného obsahu)
- 01:26 Simpsonovi XXXI (Buď vítěz, nebo Homer)
- 01:55 Jmenuju se Earl II (Nedoručené dopisy)
- 02:23 Jmenuju se Earl II (Okradl zhulenýho feťáka)
- 02:55 Top Gear XXII (5)
- 04:13 Spartakus: Krev a písek (Křehké vztahy)
- 05:30 Těžká dřina
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:08 Těžká dřina
- 06:33 Partička L
- 07:46 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 20:18 Autosalon.tv
- 21:25 Fotr na tripu VII
- 22:08 Nezvěstná II (8)
- 23:07 Moto cestou necestou
- 23:55 Simpsonovi XXXI (Nevinný mafián)
- 00:29 Grizzly zabiják
- 02:24 Vřískot 5
- 04:55 Námořní vyšetřovací služba X (Dvojité zaslepení)
- 06:00 Slow TV (Nad krajinou)
- 06:34 Příhody Bolka a Lolka
- 06:43 M.A.S.H
- 07:07 M.A.S.H
- 07:38 M.A.S.H
- 10:04 Vražedné ambice
- 11:57 Vera Cruz
- 14:00 Mstitelé
- 15:45 Čekání na Patrika
- 17:39 Oko dravce
- 20:08 Ztracené město Z
- 22:57 Zběsilý únos
- 04:35 Lásce navzdory (Odpuštění)
- 05:35 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Na zámku
- 06:10 Libovky Pepy Libického
- 06:26 Prostřeno!
- 07:23 Sestřičky (Krev není voda)
- 10:13 Prostřeno!
- 10:58 Ano, šéfe!
- 23:14 Linka (1)
- 06:00 O raráši Mlíkovi (Černá voda)
- 06:05 Remy a Fů
- 06:15 Sovička Ollie
- 06:20 Dodohando
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VII
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (2)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:40 Bruno
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Dětská dopravní policie
- 09:10 Zpívejte s námi
- 09:15 Jasmine a Jambo
- 09:20 Čau Bambini
- 09:25 Sovička Ollie
- 09:30 Remy a Fů
- 09:40 Dodohando
- 09:45 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:05 Rok v medvědím sedle
- 10:10 Velká kniha o zvířátkách
- 10:15 Země dinosaurů
- 10:40 Sportující zvířata
- 10:45 Hopsasa (Prošvihnutý vlak)
- 11:00 Kouzelný vesmír
- 11:15 Kouzelný vesmír
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:40 Bruno
- 11:55 Luo Bao Bei
- 12:05 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Michalova doprava
- 12:40 Strašidla na Kulíkově (Velká sláva nakonec)
- 12:45 Zbojnické pohádky (Zbojník Pancíř a myší trest)
- 13:00 O raráši Mlíkovi (Černá voda)
- 13:05 Ach, ten pokrok! II
- 13:20 Ach, ten pokrok! II
- 13:30 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Terčin zvířecí svět
- 14:10 DVA3 (Minecraft mody)
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 Wifina
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (2)
- 15:25 Zvěd
- 15:40 Archouni (Obchodní dům)
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:10 Planeta YÓ
- 16:18 Superhrdinové
- 16:30 Čvacht
- 16:45 Dětská dopravní policie
- 16:55 Zpívejte s námi
- 17:00 Jasmine a Jambo
- 17:10 Hopsasa (Stopařův průvodce)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Jak vycvičit draky
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Putování za švestkovou vůní (Pitrýsek a jeho trápení)
- 18:55 7T II (3)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (33)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Zbojnické pohádky (Zbojník Pancíř a myší trest)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:20 Ikony Kamila Střihavky
- 00:50 John Lennon: Gimme Some Truth
- 01:55 Příběhy rockových písní (Judas Priest)
- 02:40 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
- 02:55 Zrak
- 03:15 Radhošť
- 03:30 Uchem jehly
- 04:00 Crescendo
- 04:45 Jak se bydlí v loftu
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Perspektiva Ivana Mládka
- 21:10 Na plovárně s Robertem Zárubou
- 21:35 Helena Třeštíková
- 21:50 Dvě jubilea Jana Zrzavého
- 05:05 Šéfem za pár minut
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:08 Božské dorty od Markéty
- 06:32 Nikdo není dokonalý
- 07:31 Columbo (Osudné cvičení)
- 14:43 Sestřičky (Volá Londýn)
- 15:58 Ošklivka Katka (Výpověď)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 22:08 7 pádů Honzy Dědka
- 23:18 Jak se staví sen - extra
- 01:01 360⁰
- 01:27 Pozvánka: Spáleniště
- 01:34 Svět financí s Trinity Bank
- 02:15 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 02:45 Prima MĚSTO
- 03:04 7 pádů Honzy Dědka
- 08:01 Nový den
- 08:52 Pozvánka: Spáleniště
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:35 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: Spáleniště
- 11:00 Zprávy
- 11:31 Zprávy Plus
- 11:48 Pozvánka: Spáleniště
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Co Čech, to trenér!
- 14:00 Zprávy
- 14:16 Prima Česko
- 14:41 Co na to vaše peněženka
- 14:50 Generali
- 15:00 Zprávy
- 15:18 Svět financí s Trinity Bank
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:28 Zprávy z regionů
- 17:47 Pozvánka: Spáleniště
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Co na to ministr
- 21:38 360⁰
- 22:27 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:49 Pozvánka: Spáleniště
- 23:57 Co na to ministr
- 04:34 Veterinář z Yorkshiru XI (8)
- 05:35 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:16 Prima Česko
- 06:41 Prima Svět
- 07:13 Nejnebezpečnější železnice světa (Vlak do nebes)
- 00:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:05 Květná zahrada
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Hračky pro kůzlata
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Zdeňka Žáka
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (25)
- 13:20 Horákovi (26)
- 14:10 Pijácká romance pro Waldemara Matušku
- 14:30 Kulový blesk
- 15:55 Magnum (Čínská panenka)
- 16:45 Plné hnízdo v Praze 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (13)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (24)
- 21:40 13. komnata Renaty Prokopové
- 22:10 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Medvídek
- 00:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:05 Květná zahrada
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Hračky pro kůzlata
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Zdeňka Žáka
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (25)
- 13:20 Horákovi (26)
- 14:10 Pijácká romance pro Waldemara Matušku
- 14:30 Kulový blesk
- 15:55 Magnum (Čínská panenka)
- 16:45 Plné hnízdo v Praze 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (13)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (24)
- 21:40 13. komnata Renaty Prokopové
- 22:10 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Medvídek
- 00:45 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (17)
- 01:45 Vražedná čísla V (16)
- 02:30 Sousedství V (11)
- 03:15 Ze dvora II (7)
- 03:25 Výleťák (145)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (114)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (115)
- 04:20 Proměny víkendových domů III (12)
- 05:10 Zahradní proměny VII (23)
- 06:00 Sousedství II (14)
- 06:25 Moje místa (Václav Neckář)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha IX (5)
- 20:10 Cukrárna (4)
- 21:30 Alibi na vodě
- 00:40 Kriminálka Miami VIII (Kde je můj ženich?)
- 01:40 Specialisté (Máš na to!)
- 02:45 Volejte Novu
- 03:05 Ulice (4727)
- 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2 (Nevzdám se!)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:45 Ulice (4727)
- 09:45 Specialisté (Máš na to!)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu II
- 00:50 D.C. Sniper: 23 dní strachu
- 02:45 Blade: Trinity
- 04:55 O zpívajícím stromku
- 05:55 Daredevil
- 07:45 Kriminálka Miami VIII (Zaseté zlo)
- 11:50 Americký prezident
- 16:05 Muži v černém
- 18:00 Jak stvořit dívku
- 20:00 60 sekund
- 01:15 Američtí sběratelé XIX (1)
- 01:55 Pomozte autům VIII (7)
- 02:40 Souboj Titánů II (7)
- 03:25 Walker, Texas Ranger VI (11)
- 04:20 Český motorsport 2024
- 04:50 4Islands Croatia
- 05:15 Walker, Texas Ranger VI (10)
- 05:55 Strážci hranic: Kanada III (23)
- 06:40 Mistři zastavárny XXIII (3)
- 07:35 Američtí sběratelé XIX (1)
- 08:35 Pomozte autům VIII (7)
- 09:35 Kobra 11 XXII (10)
- 12:35 Válka skladů VIII (19)
- 16:05 Strážci hranic: Austrálie (1)
- 16:35 Kobra 11 XXII (11)
- 17:40 Kobra 11 XXIII (1)
- 18:40 Válka skladů VIII (20)
- 19:05 Válka skladů IX (1)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (5)
- 20:30 Svět motorů (50)
- 21:20 Pomozte autům VIII (9)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VI (12)
- 23:15 Kobra 11 XXII (11)
- 00:30 Teorie velkého třesku VII (15)
- 02:10 Malý Sheldon V (14)
- 02:50 Zlatá sedmdesátá V (13)
- 03:30 Griffinovi V (9)
- 04:10 TELE TELE
- 04:40 2 $ocky V (4)
- 05:05 Noční soud II (13)
- 05:25 Ženatý se závazky (1)
- 05:50 Oggy a škodíci: Nová generace (29)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (22)
- 06:45 Přátelé V (17)
- 07:40 2 $ocky V (11)
- 09:25 Malý Sheldon V (18)
- 11:00 Ženatý se závazky (3)
- 12:00 Dva a půl chlapa II (20)
- 12:55 Přátelé V (17)
- 13:50 Teorie velkého třesku VII (15)
- 15:30 2 $ocky V (15)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá V (15)
- 18:15 Dva a půl chlapa II (22)
- 19:05 Malý Sheldon V (20)
- 20:00 Teorie velkého třesku VII (19)
- 21:40 Přátelé V (19)
- 22:35 Griffinovi V (11)
- 23:25 Dva a půl chlapa II (22)
- 04:00 Na lovu IV
- 04:40 Co na to Češi
- 05:25 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:10 Na lovu
- 07:05 MasterChef Česko VI (20)
- 10:30 Médium II (10)
- 11:25 Beze stopy VI (Úplné vypnutí)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med VI (9)
- 01:25 Ve jménu mého syna
- 02:55 Doktorka Quinnová (10)
- 04:50 Ulice (4297)
- 06:30 Život na jachtě: Středomoří IV (3)
- 08:15 Čarodějky II (18)
- 09:10 Čarodějky II (19)
- 10:05 Oteckovia II (17)
- 12:05 Nekonečná láska II (56)
- 16:30 Vyměněné osudy (76)
- 18:25 Čarodějky II (20)
- 19:20 Čarodějky II (21)
- 20:15 Nekonečná láska II (59)
- 21:10 Nekonečná láska II (60)
- 01:00 Skoda Titan Desert Series
- 01:30 4Islands Croatia
- 02:00 NHL: Florida Panthers - Edmonton Oilers
- 04:30 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Mistrovství Evropy v plavání 2024
- 16:35 Ragby: Irsko - Itálie
- 18:15 NHL News
- 18:30 Mistrovství Evropy v plavání 2024
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 23:20 CzechOne Speed golf Ypsilon - jaro 2024
- 23:50 PFL 4
- 02:30 PFL 4
- 07:00 Ragby: Skotsko - Anglie
- 11:15 1:1 Sport Show (72)
- 11:45 Kolo pro život - Hluboká
- 12:00 Pasko - The Magic Move
- 12:30 Golden Roof Challenge
- 13:00 Mistrovství Evropy v plavání 2024
- 20:00 PFL Europe 1
- 00:50 Správy RTVS "N"
- 01:45 Góly - body - sekundy
- 02:00 Počasie
- 02:10 Don Matteo (Vina)
- 03:15 Na krok od neba (Hranica 2/2)
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:05 Počasie
- 05:10 Autosalón
- 05:40 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Na krok od neba (Hodinová cesta 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:35 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Zakázané údery)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Etiópia - kmeň Konso)
- 16:50 Destinácie (Tenerife - a Oscar Dominquez)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Úder navyše)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Odhalená
- 23:50 Komisár Montalbano (Papierový mesiac)
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:20 Hírek
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:25 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri II
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:05 Hrdinovia mýtov a legiend
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 08:30 Arcélek - Profily
- 09:00 Regina
- 09:55 Pozor na anjelov
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:35 Tip a Tap
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Baklažánová smajlinátierka)
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:35 Tip a Tap
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:10 Hrdinovia mýtov a legiend
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:45 Finále
- 00:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:05 Květná zahrada
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Hračky pro kůzlata
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Zdeňka Žáka
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (25)
- 13:20 Horákovi (26)
- 14:10 Pijácká romance pro Waldemara Matušku
- 14:30 Kulový blesk
- 15:55 Magnum (Čínská panenka)
- 16:45 Plné hnízdo v Praze 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (13)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (24)
- 21:40 13. komnata Renaty Prokopové
- 22:10 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Medvídek
- 00:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:05 Květná zahrada
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Hračky pro kůzlata
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Zdeňka Žáka
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (25)
- 13:20 Horákovi (26)
- 14:10 Pijácká romance pro Waldemara Matušku
- 14:30 Kulový blesk
- 15:55 Magnum (Čínská panenka)
- 16:45 Plné hnízdo v Praze 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (13)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (24)
- 21:40 13. komnata Renaty Prokopové
- 22:10 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Medvídek
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:05 Bandita
- 02:05 Past na rodinu
- 03:25 Vánoce na cestách
- 09:35 Tajemství úspěchu
- 11:30 Mimořádný sen
- 13:20 Příšerky z vesmíru
- 16:30 Božská Florence
- 18:30 Ostrov delfínů
- 20:15 Poslední cesta
- 22:15 Fakjů pane učiteli 2
- 00:35 Habovřesky
- 01:35 Policisté v akci
- 02:25 Rodinné záležitosti (Láska jako hrom, Návrat z minulosti)
- 03:20 Soudní síň (Enriko)
- 04:10 Krimi
- 04:30 Noviny
- 05:05 Krimi
- 05:25 Noviny
- 06:00 Habovřesky
- 06:55 Soudní síň (Mistr světa v nevěře)
- 10:25 První oddělení
- 11:30 Soudní síň (Rodinu si nevybíráš)
- 12:30 Soudní síň (Až příliš bohatý)
- 13:30 Policisté v akci
- 14:30 Policisté v akci
- 15:30 Rodinné záležitosti
- 20:20 Útěk z polygamie
- 22:05 Zastavte tu svatbu!
- 00:50 Aj múdry schybí
- 01:55 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 04:05 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:55 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Susedia
- 12:50 Búrlivé víno (36)
- 13:40 V mene zákona
- 14:40 Rodinné prípady
- 15:25 Rodinné prípady
- 16:10 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (37)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Partička
- 00:35 Romantické skrýše (8)
- 01:00 Nový život ve starých zdech (6)
- 01:50 Úžasné prostory George Clarka IV (4)
- 02:40 Zahradníkův svět IX (7)
- 03:40 Dům snů II (12)
- 04:30 Až je koupím, budou mý! IV (7)
- 05:15 Dům snů VI (25)
- 06:00 Dům snů VIII (6)
- 06:55 Vaše dokonalá zahrada (7)
- 07:50 Úžasné prostory George Clarka IV (4)
- 10:45 Romantické skrýše (8)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? (6)
- 12:15 Dům snů VI (25)
- 13:10 Zahradníkův svět IX (8)
- 14:20 Dům snů II (12)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka IV (5)
- 18:25 Vaše dokonalá zahrada (8)
- 19:20 Dům snů VI (26)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! IV (8)
- 21:10 Dům snů VIII (7)
- 22:00 Dům snů II (13)
- 22:50 Jít, nebo zůstat? II (1)
- 23:50 Vaše dokonalá zahrada (8)
- 04:40 Nepřemožitelná Tatiana Suarez
- 06:00 Létání pro začátečníky
- 07:35 Neneh Superstar
- 10:50 Vše je pravdivé
- 12:30 Humr
- 14:25 Bahno z Mississippi
- 16:35 Lady Bird
- 18:10 V Bruggách
- 20:00 Víly z Inisherinu
- 21:50 Rod Draka II (1)
- 01:25 Ex Machina
- 03:10 Před kamerou XXI (24)
- 03:45 Válka zítřka
- 06:00 Angry Birds ve filmu
- 07:40 Příběh mého muže
- 09:10 Je to nádhera!
- 10:45 Bude líp III (7)
- 11:10 Bude líp III (8)
- 11:40 Harry Potter a Princ dvojí krve
- 14:10 Nepopsaný list
- 15:50 Všechno živé
- 17:25 Dobrý člověk
- 23:15 Sektor II (1)
- 00:30 Kódované vysílání
- 02:00 V moci hvězd III (3)
- 02:25 Turista II (1)
- 03:30 Ku’damm 63 (2)
- 05:05 Vražda Gabby Petito: Speciál o falešnosti
- 06:00 Chůvy
- 07:50 Bohémové
- 14:05 Válečnice
- 16:20 Nic ve zlým
- 18:05 Spy/Master (5)
- 18:55 Geniální přítelkyně II (3)
- 19:55 Geniální přítelkyně II (4)
- 21:00 Malý Sheldon VII (4)
- 21:20 Malý Sheldon VII (5)
- 21:40 Vlajka smrti (8)
- 22:15 Jsme tu IV (4)
- 23:15 Rod Draka II (1)
- 01:20 Petržel
- 02:45 Slepý muž, který neviděl Titanic
- 04:15 Pochodně
- 06:00 Znakování lásky
- 07:40 Operace Camarón
- 09:30 Jako v nebi
- 10:55 Bestie
- 11:15 Zapomenutá země
- 13:35 Na návštěvě
- 15:10 Yuni
- 16:45 Operace Camarón
- 18:30 Hodinový manžel
- 20:00 Jednorožci vs. Medvídci
- 21:35 Slepá vrba, spící žena
- 01:00 Bohemian Rhapsody
- 03:15 Víc než kdy jindy
- 09:40 Poslední šance
- 10:10 Umberto D
- 11:40 Protiproud
- 14:35 Bohemian Rhapsody
- 16:50 Sedmý kontinent
- 18:40 A přišli v noci...
- 20:30 Za kupkou sena
- 22:30 Mutt
- 04:15 Hranice nemožného (Kufřík)
- 04:55 Hranice nemožného (Stabilizace)
- 06:10 Průkopnice (Přehlídka mazlíčků)
- 06:35 Smallville (Jed)
- 07:35 Smallville (Instinkt)
- 10:30 Mars útočí!
- 12:35 Smallville (Oddanost)
- 13:30 Smallville (Kořist)
- 20:00 Beze strachu
- 22:20 Policajti z L. A. (Díl 6)
- 23:10 Policajti z L. A. (Díl 7)
- 00:45 Out Of Death
- 02:20 96 hodin: Odplata
- 03:50 Poslední polda III (5)
- 05:35 Kluci z hor
- 07:30 Král David
- 09:45 Vlastníci
- 11:45 Toman
- 14:40 Poslední polda III (6)
- 15:30 Tady hlídám já
- 20:00 Blázni a poloblázni
- 22:00 Film na přání
- 00:30 Komplikované osudy
- 02:00 Život Jema Belchera
- 04:10 Někdy na tom záleží
- 05:40 Láska v Indii
- 07:15 Heidi, děvčátko z hor
- 10:40 Tygři železnice
- 12:40 Květy války
- 14:15 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 15:50 Cesta na vrchol
- 17:50 Nestanu se tvojí ženou
- 19:25 Poslední závod
- 21:00 Krvavá volba
- 23:05 Barneyho ženy
- 01:15 Madam služebná
- 02:45 Černej polda
- 04:40 Můj nejlepší přítel
- 06:15 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 07:45 Skore - Hokejový muzikál
- 09:15 Asterix a Olympijské hry
- 11:10 Upírky
- 12:40 Lope - Nezkrotný básník
- 14:30 Síla slova
- 16:35 Smlouva s ďáblem
- 20:00 Španělská královna
- 22:05 Král Varšavy (Tajná dohoda)
- 23:05 Rocketman
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 05:40 Bonanza (Uprchlík)
- 06:30 Hrdinové
- 08:15 Ranvej
- 09:45 Strážce majáku
- 11:20 Strýček Nino
- 13:00 Návrat
- 14:40 Jak milovat s D
- 19:20 Bernie
- 21:00 Leonie
- 22:40 Nevěsty pro milionáře
- 00:00 Pěkně hnusný lidi
- 01:35 Ztracený čas
- 03:25 Nebezpečná země
- 05:30 Na shledanou v září
- 07:10 Ztracený poklad Jesseho Jamese
- 09:15 Bradův život
- 11:25 Café society
- 20:00 Špatná matka
- 21:50 Zapomenutý únos
- 23:45 Tělo
- 00:50 Indian
- 01:20 Ice Cream
- 01:25 The War is Over
- 03:10 The Ghost Of Sierra De Cobre
- 04:30 Broadway Limited
- 05:45 End of Program
- 06:00 Iron Island
- 07:30 Hit And Run
- 09:05 Secret Workshops
- 09:45 Mother
- 11:20 Badge of Honor
- 12:25 John Wayne Stagecoach Run
- 13:20 Father
- 13:40 Delicate Gravity
- 14:15 Breath
- 14:40 The Proud Rebel
- 16:20 Listen
- 16:35 Swept Away
- 16:50 Father
- 18:25 Operation Bottleneck
- 19:40 Judge Priest
- 21:00 The Intruder
- 10:00 SEED HUNTER
- 11:00 SOKOTRA, ENDANGERED TREASURE ISLAND
- 12:00 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 01)
- 12:25 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 02)
- 12:50 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 03)
- 13:15 FRAGRANCE & EMOTIONS
- 22:00 THE SUBVERSIVES
- 23:00 CORNWALL'S NARCISSUS ISLAND
- 00:00 WORLD OF LUXURY (47)
- 00:30 WORLD OF LUXURY (48)
- 01:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (4)
- 01:30 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (1)
- 02:00 SWIM WEEK 2023 (5)
- 02:30 SWIM WEEK 2023 (6)
- 03:00 HOMME (1)
- 04:00 FEMME III (1)
- 05:00 CITIES (1)
- 06:00 LOOK (1)
- 07:00 CITIES (1)
- 10:00 FEMME III (1)
- 11:00 CITIES (1)
- 12:00 LOOK (1)
- 13:00 CITIES (1)
- 16:00 FEMME III (1)
- 17:00 CITIES (1)
- 18:00 LEGEND OF LAGERFELD (1)
- 18:20 LEGEND OF LAGERFELD (2)
- 18:40 LEGEND OF LAGERFELD (3)
- 19:00 CITY CHIC LONDON
- 20:00 LUXURY LIFE
- 21:00 NEW YORK FASHIONWEEK (13)
- 21:30 NEW YORK FASHIONWEEK (14)
- 22:00 WORLD OF CELEBRITIES (39)
- 22:30 WORLD OF CELEBRITIES (40)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (13)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (14)
- 04:05 Hip Show S5 EP6
- 04:25 Hip Show S5 EP5
- 04:50 Hip Show S5 EP4
- 05:10 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:20 King Of Kings Grand Prix 26.06.2023
- 22:45 NEW Extreme IV
- 00:00 CAPE EPIC 2022
- 00:30 CAPE EPIC 2022
- 01:00 ELECTRIC FUTURE, THE
- 02:00 BOARD STORIES
- 02:30 BOARD STORIES
- 03:00 XTERRA ADVENTURES 2019 (2020 4)
- 03:30 XTERRA ADVENTURES 2019 (2020 5)
- 04:00 SHIFTING GEARS
- 04:30 SHIFTING GEARS
- 05:00 WILD SURF 17011
- 05:30 WILD SURF 17012
- 06:00 BETTER THAN FOUR 2016
- 06:30 BETTER THAN FOUR 2016
- 07:00 ELECTRIC FUTURE, THE
- 08:00 BOARD STORIES
- 08:30 BOARD STORIES
- 09:00 XTERRA ADVENTURES 2019 (2020 4)
- 09:30 XTERRA ADVENTURES 2019 (2020 5)
- 10:00 GEARING UP 2019/2021_08
- 10:30 GEARING UP 2019/2021_09
- 11:00 BOAT SHOW 4K 06012
- 11:30 BOAT SHOW 4K 06013
- 12:00 SPORTS MAX 36
- 12:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 13:00 RACING THE WORLD 2021_04
- 13:30 RACING THE WORLD 2021_05
- 14:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 3
- 14:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 4
- 15:00 KITE MASTERS 2019 (2020 7)
- 15:30 KITE MASTERS 2019 (2020 8)
- 16:00 GP RACING 2022 37
- 16:30 GP RACING 2022 38
- 17:00 WORLD OF WATERSPORTS 22
- 17:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 18:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 08
- 18:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 09
- 19:00 RACEMAX MOTORSPORTS 11
- 19:30 RACEMAX MOTORSPORTS 12
- 20:00 INSIDE SAILING 2020 1
- 20:30 INSIDE SAILING 2020 2
- 21:00 CAPE EPIC 2022
- 21:30 CAPE EPIC 2022
- 22:00 AUTOSPEED 2019 09
- 22:30 AUTOSPEED (2019) 10
- 23:00 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 7)
- 23:30 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 8)
- 04:00 WARRIORS FOR WILDLIFE (2)
- 04:55 MAX FOODIE: MALDIVES SPECIAL (CHAPTER 1)
- 05:25 MAX FOODIE: PHILIPPINES (1)
- 06:00 DRONE WARS (6)
- 06:50 VISITING (COLOR)
- 07:35 MAX FOODIE: PHILIPPINES PART 2
- 18:35 VISITING (CIVILIZATION)
- 19:20 VISITING (AUSTRALIA)
- 20:10 FOR FUN ONLY (3)
- 20:35 FOR FUN ONLY (4)
- 21:00 ISLAND HUNTER (PUERTO RICO)
- 21:50 INK THERAPY (7)
- 22:35 INK THERAPY (8)
- 23:20 FOOD UNKNOWN (FINLAND)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Electric Jam
- 23:00 Street Buzz
- 00:30 Zabudnuté stavby Chorvátska (1)
- 01:25 Téma (142)
- 02:05 Shakespeare: Dedičstvo (1)
- 02:55 Ježiš a islam (2)
- 03:55 Hodvábna cesta (2)
- 08:50 Doslova
- 09:30 Megakonštrukcie (2)
- 14:00 Vitajte v drsnom meste (2)
- 14:55 Téma (145)
- 15:35 Nevypovedané fakty o arktických vojnách (2)
- 18:30 Hitlerova olympiáda (1)
- 19:20 Doslova
- 20:00 Ľudia sú aj politici (37)
- 20:40 Vyrobené na Slovensku (6)
- 20:50 Vyrobené na Slovensku (7)
- 21:00 K-FUN (28)
- 21:50 Život vo vesmíre (1)
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:45 Šťastná 7
- 14:40 Jak to dopadlo!?
- 15:50 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 Příběh velké lásky - Kate a princ William
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 TOP - Životopisné filmy
- 20:55 Tajemství filmů a seriálů - Černí baroni
- 21:25 Nikdo není perfektní
- 22:45 Poklad z půdy
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 04:30 Na plac!
- 06:10 Šťastná 7
- 07:05 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:05 Ostříháno
- 03:05 Na plac!
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 18:00 Poklad z půdy
- 19:05 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:05 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 01:40 Ústecký zpravodaj
- 01:50 Magazín ze Strakonicka
- 02:05 Olomoucký magazín
- 02:20 A11 Cesta na Olymp směr Paříž: Radek Juška, atlet
- 02:50 Tajemství pouze služební
- 09:15 Příroda kolem nás: Surikata a Labuť
- 09:30 Teleshopping
- 11:30 Pozor vlak
- 14:25 Kutilové: Polička na čaj
- 15:00 Teleshopping
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:05 Polibte si preference
- 22:15 Michael V. Show
- 23:20 Narcos
- 00:30 Zelenáč VI (1)
- 01:10 Bosch V (5)
- 01:55 Bosch V (6)
- 02:40 Bosch V (7)
- 03:20 Macgyver IV (4)
- 04:00 Macgyver IV (5)
- 04:40 Totalcar V (2)
- 05:05 Totalcar V (3)
- 05:30 Seriálový tip (1)
- 06:05 Profil zločinu IX (1)
- 07:10 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (3)
- 10:20 Profil zločinu IX (1)
- 11:30 Hvězdná brána: Atlantida V (8)
- 12:25 Tým SEAL (9)
- 13:20 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (3)
- 16:10 Profil zločinu IX (3)
- 17:20 Tým SEAL (10)
- 00:45 Ztracený svět (10)
- 01:45 K poctě zbraň (46)
- 02:35 K poctě zbraň (47)
- 03:25 Totalcar VII (5)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:05 Společnost Adventure (4)
- 10:00 Společnost Adventure (5)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (4)
- 13:55 A-Team (4)
- 16:55 Společnost Adventure (6)
- 17:50 Ztracený svět (11)
- 18:50 Xena (11)
- 19:50 A-Team (5)
- 20:55 Macgyver III (5)
- 21:55 Hvězdná brána: Atlantida V (5)
- 22:50 Hvězdná brána: Atlantida V (6)
- 23:50 Xena (11)
- 00:40 Brousko III (55)
- 01:55 Brousko III (56)
- 02:45 Brousko III (57)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Divoké včely (120)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii IV (14)
- 13:45 Grand Hotel (3)
- 15:30 Brousko III (58)
- 16:40 Divoké včely (121)
- 17:55 Domek na prérii IV (15)
- 19:00 Grand Hotel (4)
- 20:40 Domek na prérii IV (15)
- 21:45 Grand Hotel (4)
- 23:25 Divoké včely (121)
- 00:00 Route Irish
- 01:55 Imigrant
- 04:00 Route Irish
- 11:45 Nocturama
- 17:35 Obchod pro sebevrahy
- 19:00 Obřad
- 20:20 Rozbitý svět
- 01:25 Krvavé pomeranče
- 03:20 Safari
- 08:45 Beats
- 10:30 Antologie města duchů
- 12:15 Všechno bude v pohodě
- 14:00 Olga
- 15:40 Můj vlastní měsíc
- 17:45 Krotká
- 20:10 To musí být nebe
- 22:00 Neznámá dívka
- 23:50 Přání
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Bílý tesák (Příkoří)
- 06:55 Staré pověsti české (Boží soud)
- 07:05 Mach a Šebestová (Zoologická zahrada)
- 07:20 Žofka a její dobrodružství (3)
- 07:30 Broučci (A byla zima...)
- 07:35 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bělovous Zrzunda)
- 07:55 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a sklínkař Matěj)
- 08:10 O Dorotce (Dorotka a papoušek)
- 08:20 O Mikešovi (Mikeš straší)
- 08:30 Pojďte pane, budeme si hrát (Psí kusy)
- 09:00 Teleshopping
- 10:15 Čekání na Patrika
- 11:45 Filmové minuty
- 12:00 Modelář
- 14:00 Hodiny
- 15:30 Hranice (2)
- 16:00 Vánice
- 17:35 Kinosál
- 17:45 Filmové minuty
- 20:00 Limonádový Joe aneb Koňská opera
- 21:40 Kinosál
- 22:00 Bláznova kronika
- 23:25 Teleshopping
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Masakr v kopcích
- 01:40 Projekt Cat City
- 03:05 Umělá inteligence
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 00:05 Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (5)
- 00:50 Bojovníci 2. světové války (Navzdory všemu)
- 01:50 Největší poklady Egypta (1)
- 02:35 Nebezpečné oblasti světa (Fukušima)
- 02:55 Když se měnil svět (Francie - Konec bezstarostných časů)
- 03:50 Hitlerova poslední tajemství (Hitlerova soukromá válka 1914-1918)
- 04:40 První civilizace (Náboženství)
- 06:00 Největší poklady Egypta (2)
- 07:00 Příběh Google
- 14:15 Teleshopping
- 15:25 Bitva o Gallipoli: Nový pohled
- 23:50 Michael X
- 01:20 Cena života
- 03:25 Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí
- 04:45 Close Up III (6)
- 05:15 Close Up III (15)
- 05:40 Zoom In - Thor: Love and Thunder
- 05:45 Zoom In - The Last Duel
- 06:00 Close Up III (3)
- 06:30 Close Up III (17)
- 07:00 Šerif a mimozemšťan 2
- 08:45 Útěk z Pretorie
- 10:35 Prodám šéfa, zn. spěchá
- 12:00 Krycí jméno: Čistič
- 13:35 Bůh odpouští, já ne!
- 17:10 Svatby podle Mary
- 20:40 Paradise City
- 22:00 Vlak do Busanu 2
- 23:55 Ve stínu gangu
- 01:00 Od soumraku do úsvitu
- 02:40 Risk
- 08:55 Hřebík v hlavě
- 10:45 Dokonalý šéf
- 12:30 Mythica: Čaroděj
- 19:10 Suprhrdina
- 20:35 Z nuly hrdinou
- 22:00 Ve spárech temnoty
- 23:40 Grimsby
- 00:10 Červený trpaslík (3)
- 00:55 Star Trek 7: Generace
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas (19)
- 12:00 Policejní stíhači XVII (1)
- 13:00 Policejní stíhači XVII (2)
- 20:00 Galaxy Quest
- 22:05 Comedy Club II (2)
- 22:35 Comedy Club II (3)
- 23:05 Comedy Club II (4)
- 23:30 Červený trpaslík (3)
- 00:00 Backpack (Sintra, Portgual)
- 00:30 Bucket List (Aso)
- 01:00 Unplanned Trip (Namsai,India)
- 01:30 Food Fact Fun (Dubai 2, UAE)
- 02:00 Xplore Sri Lanka (Colombo)
- 02:30 City Breaks (Bukhara, Uzbekistan)
- 03:00 Food Fact Fun (Taichung, Taiwan)
- 03:30 10 Days Cyprus (Khirokitia)
- 16:00 Bucket List (Takachiho)
- 16:30 Unplanned Trip (Jairampur,India)
- 17:00 Xplore Thailand (Koh Samui)
- 17:30 Bucket List (Aso)
- 18:00 Food Fact Fun (Dubai 2, UAE)
- 18:30 10 Days Cyprus (Larnaca)
- 19:00 Bucket List (Aso)
- 19:30 Unplanned Trip (Namsai,India)
- 20:00 10 Days Cyprus (Nicosia)
- 20:30 Xplore Thailand (Phuket)
- 21:00 Backpack (Coimbra, Portgual)
- 21:30 City Breaks (Munich)
- 00:00 Pohled zevnitř: 2. světová válka (2)
- 00:45 Apokalypsa: Válka světů (Zeď)
- 01:30 Pašerákům na stopě (Vražda na objednávku)
- 02:15 Pobřežní stráž: Karibské Nizozemsko II (Trosečníci z ropného tankeru)
- 03:00 Zabezpečení Letiště: V první třídě – Řím VI (Zoufalí lidé dělají zoufalé věci)
- 03:45 Aljaška: Noví osadníci VI (Vítejte v Moose Point)
- 00:00 Lovec záhad Mungo (Jihoamerický seskveč z Argentiny)
- 00:45 Aljašské nestvůry (Vydří muž)
- 01:30 Pitbulové a propuštění trestanci IX (Bratrova záchrana)
- 02:15 Lovec záhad Mungo (Chladnokrevný peruánský dravec)
- 03:00 Lovec záhad Mungo (Jihoamerický seskveč z Argentiny)
- 03:45 Veterinární policie Filadelfie XII (Městská farma na štěňata)
- 20:00 Jak žraloci loví
- 21:00 Sharktacular 2016
- 10:50 Afrika z výšky (7)
- 11:55 Fantastické inženýrství IV (6)
- 12:55 Válečné lodě III (1)
- 13:40 Záchranáři - Norsko (13)
- 18:05 Afrika z výšky (8)
- 19:10 LEGO Masters - Nový Zéland II (6)
- 20:05 Zvláštní a záhadné III (3)
- 21:00 Záchranáři - Norsko (12)
- 21:30 Nacistický plán (2)
- 22:35 Evoluce zla (3)
- 23:40 Moře záhadných katastrof (2)
- 00:20 Nejmalebnější cesty vlakem V (3)
- 01:20 Život pod bodem mrazu X (16)
- 02:15 V továrně VIII (5)
- 03:05 Život pod bodem mrazu: Kanada II (4)
- 03:50 Vesmír (4)
- 22:00 Divoký Nový Zéland (3)
- 23:20 Superchirurgové (2)