Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:05 Hobby naší doby
- 00:35 Manéž Bolka Polívky
- 01:45 Naška, slečna z dobré rodiny
- 02:40 Banánové rybičky
- 03:55 Jak se vede, sousede?
- 04:40 Přes nový práh
- 05:00 Bydlet jako... v budoucnosti
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (2)
- 09:40 Písničky z jednoho města
- 09:55 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (5)
- 10:41 Kořeny lesa (5)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (11)
- 13:20 Horákovi (12)
- 16:45 Na cestě po severovietnamském pobřeží
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (6)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (10)
- 21:10 Reportéři ČT
- 21:50 Plné hnízdo v Moravskoslezském kraji 2
- 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:20 Sisi (2)
- 23:15 Litviněnko (3)
- 00:45 Konec války v barvě (3)
- 01:30 Žiješ jenom 2x (7)
- 01:55 Čaj pro třetího
- 02:20 Carpe diem
- 02:50 Popcorn
- 03:15 Turnaj, který svět neviděl
- 04:10 Královničky
- 04:35 Na moll
- 05:00 Postřehy odjinud (Toskánsko očima Milana Fridricha)
- 05:05 Zázračné studánky (Po cestách poustevníka)
- 05:30 Klíč
- 05:59 Dobré ráno
- 10:20 Půvab rakouských hor (2)
- 11:05 Vzestup a pád lví smečky (1)
- 11:55 Šestinedělí napospas
- 12:25 Babylon
- 12:55 Klíč
- 13:20 Tajemství britských královských paláců (1)
- 16:35 Cesty víry (Lidický mučedník)
- 17:00 Kalvárie lidických letců
- 17:30 Druhý život Lidic
- 20:00 Planeta opic
- 21:55 Mazaný Filip
- 23:40 Piráti na vlnách
- 00:00 Volební studio
- 01:00 Volební studio
- 02:00 Volební studio
- 03:00 Volební studio
- 04:00 Volební studio
- 05:00 Volební studio
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:15 Předpověď počasí
- 23:22 Zprávy ve 23
- 04:55 Moderní gymnastika 2024 (MČR Jihlava)
- 05:30 Sokolský zpravodaj
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Archiv D: Fotbalové portské s příchutí bronzu
- 07:25 Panorama
- 14:05 V šachu
- 14:40 Volejbalový magazín
- 15:00 Tour de Suisse
- 01:18 Ničivé tornádo
- 03:17 Falešné bezpečí
- 05:13 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:03 M.A.S.H (75)
- 07:27 M.A.S.H (76)
- 07:58 M.A.S.H (77)
- 08:30 M.A.S.H (78)
- 09:01 M.A.S.H (79)
- 09:34 Naopak
- 14:38 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:50 Tátové na tahu (15)
- 23:55 Receptář prima nápadů
- 04:22 Simpsonovi XXIX (Ha Ha Land)
- 04:51 Jmenuju se Earl (Ukradl stánek na hot dogy)
- 05:20 Jmenuju se Earl (Randy hledá práci)
- 05:40 Velké putování Bolka a Lolka (Ostrov Bolka a Lolka)
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:12 Příhody Bolka a Lolka
- 06:21 Těžká dřina
- 06:47 Autosalon.tv
- 07:37 Prima Partička
- 20:17 Prima Partička
- 21:19 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 22:03 Nezvěstná II (3)
- 23:00 Re-play
- 23:28 Simpsonovi XXIX (Burnsova archa)
- 23:51 Simpsonovi XXIX (Umění mi není ukradený)
- 00:15 Top Gun
- 02:40 Podporujte svého šerifa
- 04:43 Námořní vyšetřovací služba X (Kanárek)
- 06:00 Velké putování Bolka a Lolka (Návrat)
- 06:19 Příhody Bolka a Lolka
- 06:28 M.A.S.H
- 06:52 M.A.S.H
- 07:17 M.A.S.H
- 11:36 Baba na zabití
- 13:20 Pod toskánským sluncem
- 17:51 Sestra v akci
- 20:06 Rocketman
- 22:29 Lovci stínů
- 10:22 Prostřeno!
- 11:07 Ano, šéfe!
- 12:14 Vražedné svody
- 20:06 Inga Lindström (Dům u jezera)
- 21:59 Sestřičky (Vakcína lží)
- 23:12 Česko na grilu
- 06:05 Remy a Fů
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (15)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Včelka Mája
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Medvídkova poradna
- 09:10 Michalovy nálady
- 09:15 Tuláček
- 09:25 Strýček Tonton (Promiňte!)
- 09:30 Remy a Fů
- 09:45 Sovička Ollie
- 09:50 Dodohando
- 09:55 Hej, Hafí! III
- 10:00 Leo, strážce přírody
- 10:15 Zvířecí televize
- 10:25 Země dinosaurů
- 10:50 Sportující zvířata
- 10:55 Cvičíme se Sportíkem
- 11:05 Pan Hračička
- 11:25 Ava Riko Teo
- 11:45 Bruno
- 11:55 Luo Bao Bei
- 12:05 Bing
- 12:15 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:30 Stateční zajíčci
- 12:35 Michal chrání přírodu
- 13:00 Bambulka a Bazilínek (Ku ku)
- 13:10 Věda je zábava II
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Cestohrátky (Bulharsko)
- 14:10 Občanka
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 Bludiště
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (15)
- 15:25 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Jednotka padouchů)
- 15:40 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Velká bitva začíná)
- 15:50 Pruhovaní kamarádi
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:05 Planeta YÓ
- 16:15 Superhrdinové
- 16:31 Čvacht
- 16:45 Medvídkova poradna
- 17:00 Michalovy nálady
- 17:05 Tuláček
- 17:10 Hopsasa (Karneval)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Strašidla na Kulíkově (Nepodařený únos)
- 18:55 7T (18)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (24)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:50 Bohemia JazzFest 2022 (1)
- 01:50 Kanadská soda IX (8)
- 03:05 Uchem jehly
- 04:20 Terra musica
- 04:45 Český porcelán
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Výroční ceny OSA 2023
- 21:45 Smetanova Litomyšl pokaždé jinak
- 22:15 Hudební cestopis slavných skladatelů (6)
- 23:10 Přípitek
- 04:04 Čas lásky a třešní (Překvapení)
- 06:30 Nikdo není dokonalý
- 07:28 Columbo (S dýkou v mysli)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:10 Show Jana Krause
- 23:16 Jak se staví sen
- 00:02 Evropská volební noc
- 01:02 Evropská volební noc
- 02:07 Evropská volební noc
- 03:07 Evropská volební noc
- 04:07 04:07 - 05:55
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:56 Nový den
- 08:03 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:40 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:35 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 14:43 Interview PLUS (Kamil Neuwirth)
- 15:00 Zprávy
- 15:13 Počasí
- 15:27 Prima Svět
- 15:52 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 17:02 Zprávy z regionů
- 17:30 Zprávy z regionů
- 17:47 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:32 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:05 Hobby naší doby
- 00:35 Manéž Bolka Polívky
- 01:45 Naška, slečna z dobré rodiny
- 02:40 Banánové rybičky
- 05:00 Bydlet jako... v budoucnosti
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:40 Písničky z jednoho města
- 09:55 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (5)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (11)
- 13:20 Horákovi (12)
- 16:45 Na cestě po severovietnamském pobřeží
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:20 Sisi (2)
- 23:15 Litviněnko (3)
- 00:05 Hobby naší doby
- 00:35 Manéž Bolka Polívky
- 05:59 Studio 6
- 09:55 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (5)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (11)
- 13:20 Horákovi (12)
- 16:45 Na cestě po severovietnamském pobřeží
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (10)
- 21:10 Reportéři ČT
- 21:50 Plné hnízdo v Moravskoslezském kraji 2
- 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:20 Sisi (2)
- 23:15 Litviněnko (3)
- 00:10 Případy detektiva Murdocha VIII (13)
- 02:10 TaJeMno (8)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (86)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (90)
- 04:20 Proměny víkendových domů III (3)
- 05:10 Zahradní proměny VII (14)
- 06:00 Sousedství II (11)
- 06:20 Moje místa (Zora Jandová)
- 15:15 Vražedná čísla V (10)
- 01:25 Superlov II
- 03:05 Ulice (4720)
- 03:45 Ordinace v růžové zahradě 2 (Nechci o ni přijít)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Naše Evropa
- 08:25 Ulice (4720)
- 09:30 Odznak Vysočina III (Zmizelá)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Specialisté (Sousedka)
- 21:30 Specialisté (Janova láska)
- 22:35 Víkend
- 23:15 Kriminálka Las Vegas V (Nejde o lidi)
- 00:35 Assassin’s Creed
- 02:55 Tlumočnice
- 05:50 Hugo a jeho velký objev
- 08:05 Jesse Stone: Bez výčitek
- 09:55 Hunger Games
- 12:40 Mámy na pařbě
- 14:35 Jak se zbavit nevěsty
- 16:30 Co je šeptem...
- 20:00 Emma.
- 22:35 Linka č. 657
- 01:35 Zóna úniku
- 04:40 Skoda Titan Desert Series
- 05:20 Walker, Texas Ranger VI (1)
- 06:00 Souboj Titánů II (4)
- 06:45 Mistři zastavárny XXII (14)
- 07:40 Nepříjemná pravda
- 09:35 Kobra 11 XXI (10)
- 12:35 Válka skladů VII (30)
- 14:05 Válka skladů VIII (1)
- 14:35 Mistři zastavárny XXII (15)
- 15:35 Strážci hranic: Kanada III (13)
- 16:35 Kobra 11 XXI (12)
- 18:40 Válka skladů VIII (3)
- 19:35 Mistři zastavárny XXII (16)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (27)
- 21:25 Pomozte autům VIII (2)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VI (3)
- 23:15 Kobra 11 XXI (12)
- 04:15 TELE TELE
- 04:40 Stahovák
- 05:05 2 $ocky III (15)
- 06:00 Bernieho dobrodružství (23)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (13)
- 06:50 Přátelé IV (23)
- 07:45 2 $ocky III (21)
- 09:30 Malý Sheldon IV (18)
- 11:05 Noční soud (14)
- 12:00 Dva a půl chlapa II (2)
- 12:50 Přátelé IV (23)
- 13:45 Teorie velkého třesku V (24)
- 14:15 Teorie velkého třesku VI (3)
- 15:30 2 $ocky III (24)
- 16:50 2 $ocky IV (1)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá IV (24)
- 18:15 Dva a půl chlapa II (4)
- 19:05 Malý Sheldon V (2)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (7)
- 21:45 Přátelé IV (24)
- 22:15 Přátelé V (1)
- 22:45 Mužketýři (1)
- 23:20 První dobrá (1)
- 23:50 Dva a půl chlapa II (4)
- 00:45 Myšlenky zločince VI (Temný les)
- 03:30 Na lovu
- 04:10 Co na to Češi
- 05:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:25 Na lovu IV
- 07:20 MasterChef Česko VI (11)
- 12:30 Tescoma s chutí
- 12:35 MasterChef Česko VI (12)
- 14:00 Grantchester V (4)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med V (20)
- 02:55 Čarodějky II (5)
- 04:30 Ulice (4288)
- 06:10 Život na jachtě: Středomoří III (2)
- 07:55 Pan Selfridge III (9)
- 09:55 Oteckovia II (3)
- 11:55 Doktorka Quinnová (4)
- 16:25 Vyměněné osudy (62)
- 18:25 Čarodějky II (6)
- 19:20 Čarodějky II (7)
- 20:15 Nekonečná láska II (45)
- 21:10 Nekonečná láska II (46)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 20:45 Běhej lesy - Brdy
- 21:00 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 00:40 Správy RTVS "N"
- 04:05 Správy RTVS "N"
- 05:05 Slovensko v obrazoch
- 05:30 Dámsky klub
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Etiópia - megality v meste Tiya)
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Zločin a trest)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Lev Jašin: Brankár mojich snov
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlipeniažteky)
- 16:00 Veda pre všetkých (Kvantová fyzika: krok do neznáma)
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 17:55 Na rybách - Petrov zdar
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 22:00 Róise & Frank
- 00:05 Hobby naší doby
- 00:35 Manéž Bolka Polívky
- 01:45 Naška, slečna z dobré rodiny
- 02:40 Banánové rybičky
- 09:55 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (5)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Horákovi (11)
- 13:20 Horákovi (12)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Stíny v mlze II (10)
- 21:10 Reportéři ČT
- 21:50 Plné hnízdo v Moravskoslezském kraji 2
- 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:20 Sisi (2)
- 23:15 Litviněnko (3)
- 05:59 Studio 6
- 09:55 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (5)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:30 Horákovi (11)
- 13:20 Horákovi (12)
- 16:45 Na cestě po severovietnamském pobřeží
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:20 Sisi (2)
- 23:15 Litviněnko (3)
- 02:00 Slovensko v obrazoch
- 02:25 Správy :24
- 03:00 Svet v obrazoch
- 05:35 Peniaze
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 22:30 Interview :24
- 01:35 Pomsta
- 03:20 Romance v Bell Harbor
- 12:05 Uuups! Noe zdrhnul…
- 15:25 Upír junior
- 20:15 Dej si pohov, mladej!
- 22:10 Legenda jménem Lamborghini
- 23:55 Nájemník
- 00:05 Delukse (Samaritánka)
- 02:40 Krimi
- 03:00 Na chalupě
- 03:45 Nové bydlení
- 04:35 Krimi
- 05:00 Noviny
- 05:30 Krimi
- 05:55 Noviny
- 06:30 Bučkovi 2 - Slunce, seno, vesnice
- 07:50 Soudní síň (Špionka)
- 10:50 První oddělení
- 11:50 Soudní síň (Nechutné kojení)
- 12:50 Soudní síň (Hovado vedle mě)
- 13:50 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 22:45 Past na rodinu
- 00:25 Rodinné prípady
- 01:05 Modré z neba
- 04:20 Susedské prípady
- 05:05 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:50 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Susedia
- 13:00 Búrlivé víno
- 13:55 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná XI (Mamík)
- 21:40 Horná Dolná XI (Križiacka vojna)
- 22:35 Horná Dolná XI (Tučko)
- 23:40 Farma
- 01:50 Váš dokonalý domov (1)
- 08:45 Zahradníkův svět X (27)
- 11:15 Velkolepé plány XX (10)
- 13:10 Zahradníkův svět IX (1)
- 16:35 Velkolepé plány XX (11)
- 18:25 Vaše dokonalá zahrada (1)
- 19:20 Dům snů VI (19)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! IV (1)
- 21:10 Dům snů VII (26)
- 22:00 Dům snů II (6)
- 22:50 Velkolepé plány XX (11)
- 00:05 Prci, prci, prcičky - svatba
- 01:40 Becky je zpět
- 03:05 Matčina pomsta
- 04:25 Panna, nebo orel
- 06:00 Jurský park
- 10:00 Interstellar
- 12:45 Vlastní pravidla
- 16:05 Spy/Master (4)
- 16:55 Creed III
- 21:00 Uzavřený kruh (6)
- 21:50 Samaritán
- 23:30 Potomci lidí
- 00:40 Věčný svit neposkvrněné mysli
- 02:25 Desperado
- 07:35 Muži v černém 2
- 11:40 Roboti
- 19:30 Ave, Caesar!
- 21:15 Zkrocená hora
- 23:30 Motel smrti
- 01:05 Nenávist
- 06:00 Země v mém nitru
- 08:00 Poslední královna
- 16:45 Poslední královna
- 20:30 Funny Games
- 10:40 Hedvábná cesta
- 12:40 Smallville (Hněv)
- 13:35 Smallville (Modrá)
- 20:00 Nevěsta pro Zandyho
- 21:50 Roswell: Nové Mexiko (Díl 6)
- 22:40 Roswell: Nové Mexiko (Díl 7)
- 23:40 Předměstí
- 00:15 Lucas
- 01:50 Inferno
- 03:20 Střílejte na Francouze!
- 05:50 Pouští a pralesem
- 08:10 Rufusova dobrodružství: Neobyčejný mazlíček
- 09:55 Dvojníci
- 12:00 Temný úsvit
- 14:40 Poslední polda II (12)
- 15:35 Dobří holubi se vracejí
- 17:50 Kung fu Yoga
- 20:00 Šťastná
- 21:35 Bez soucitu
- 23:15 96 hodin
- 06:40 Sammyho dobrodružství 3D
- 16:20 Poslední závod
- 20:00 Colette: Příběh vášně
- 21:50 Poslední semestr
- 02:55 Na povrchu (4)
- 08:05 Doslova
- 08:45 Posledná Odysea (3)
- 09:45 Sadnite si, prosím (21)
- 13:10 Zázračné materiály (2)
- 17:15 Mapy vrážd (3)
- 18:00 Magický Egypt (2)
- 18:55 2000 rokov antisemitizmu (1)
- 19:50 Doslova
- 20:30 Vyrobené na Slovensku (6)
- 21:25 Stratená DNA (2)
- 00:10 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 01:05 Moje zprávy
- 01:15 VIP svět
- 01:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:45 Šťastná 7
- 14:40 Jak to dopadlo!?
- 15:50 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Vraždy v Pregau (1)
- 22:10 El Chapo II (6)
- 23:05 El Chapo II (7)
- 02:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:50 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 04:55 Na plac!
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:00 Nebezpečné vztahy live
- 00:55 Babica vs. Sapík
- 01:45 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 07:00 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Kohoutek na víně s cibulovým pyré)
- 16:40 Popelka
- 17:55 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 01:50 Bastardi 3
- 09:30 Teleshopping
- 11:30 Pozor vlak
- 12:45 Teleshopping
- 15:00 Teleshopping
- 22:30 Narcos
- 02:10 Revenant
- 15:00 Profil zločinu VII (8)
- 16:05 Profil zločinu VII (9)
- 17:25 Tým SEAL (3)
- 21:00 Zelenáč V (21)
- 21:55 Zelenáč V (22)
- 22:45 Bosch V (3)
- 23:40 Bosch V (4)
- 13:00 MacGyver II (16)
- 16:45 Společnost Adventure (21)
- 17:40 Ztracený svět (4)
- 18:40 Xena (4)
- 19:40 MacGyver II (18)
- 20:35 MacGyver II (19)
- 21:30 Hvězdná brána: Atlantida IV (11)
- 12:35 Domek na prérii IV (7)
- 13:45 Grand Hotel (5)
- 15:25 Brousko III (51)
- 17:55 Domek na prérii IV (8)
- 19:00 Grand Hotel (6)
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Sníček (6)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:55 Staré pověsti české (O staré Praze)
- 07:05 Broučci (S Broučkem je zle)
- 07:25 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila školení)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a hvězda)
- 12:00 Příklady táhnou
- 14:00 Flám
- 15:30 Krvavé Česko (9)
- 16:00 Anglické jahody
- 18:00 Dobrý tramp Bernášek
- 19:25 Kinosál
- 19:35 O Dorotce (Dorotka a pštros, Dorotka a straka)
- 20:00 Vrať se do hrobu
- 22:00 Mŕtvi učia živých
- 03:00 Django
- 04:25 Hranaři
- 07:20 Co žere Gilberta Grapea
- 09:40 Co s láskou
- 13:20 Rytíři nebes
- 15:35 Fantomas se zlobí
- 17:20 Moje superbejvalka
- 19:00 Buddy míří na Západ
- 20:40 Poslední mise
- 22:00 Resident Evil: Apokalypsa
- 23:30 Země krvavého slunce
- 01:05 Černý déšť
- 03:00 Sex 100 + 1
- 06:00 Las Rojas
- 12:40 Záhada Severního moře
- 15:10 Výlet s mámou
- 16:50 Mythica: Boj o Darkspore
- 20:25 Agent v sukni 2
- 22:00 Muž v ohni
- 01:05 Comedy Club (2)
- 01:35 Comedy Club (3)
- 02:10 Grindhouse: Auto zabiják
- 04:50 Comedy Club (4)
- 05:25 Comedy Club (5)
- 06:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II (5)
- 06:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II (6)
- 07:00 Tučňáci z Madagaskaru (25)
- 07:30 Tučňáci z Madagaskaru (26)
- 12:00 Policejní stíhači XVI (2)
- 13:00 Policejní stíhači XVI (3)
- 20:00 FBI: International II (14)
- 21:00 FBI: International II (15)
- 22:00 Comedy Club VIII (8)
- 22:30 Comedy Club VIII (9)
- 23:00 Comedy Club (6)
- 23:30 Červený trpaslík XII (2)
- 05:05 Afrika z výšky (2)
- 12:50 Vzdušní bojovníci XI (4)
- 13:40 Záchranáři - Norsko (6)
- 14:05 Dunaj - proti proudu (3)
- 22:35 Adolf Hitler (5)
- 23:35 Pobřežní stráž USA (5)
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Horská kola
- 03:00 Tenis
- 05:00 Tenis
- 08:00 Cyklistika
- 08:30 Tenis
- 10:00 Tenis
- 12:00 Tenis
- 13:00 Cyklistika
- 13:45 Cyklistika
- 14:30 Cyklistika
- 15:15 Cyklistika
- 16:00 Cyklistika
- 16:45 Cyklistika
- 17:30 Cyklistika
- 18:15 Cyklistika
- 19:00 Tenis
- 00:00 Tenis
- 02:00 Tenis
- 03:00 Cyklistika
- 04:00 Cyklistika
- 05:00 Cyklistika
- 06:00 Tenis
- 15:00 Tenis
- 17:00 Tenis
- 22:00 Tenis
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 17:15 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 17:15 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 10:35 Teleshopping
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džunle (98)
- 16:55 Doktor z hor (61)
- 17:55 Doktor z hor (62)
- 18:55 Kassandra (141)
- 19:55 Kassandra (142)
- 00:45 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 ROCK SPECIÁL
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Retro love
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 18:00 Republika
- 20:00 Replay 80’
- 22:00 Retro love
- 02:43 Various Artists
- 07:52 Lady Gaga
- 10:50 Green Day
- 11:45 Various Artists
- 19:33 Rodrigo y Gabriela
- 20:43 Various Artists
- 21:00 Beck