Věčný svit neposkvrněné mysli

Věčný svit neposkvrněné mysli

10.6. 00:40
HBO 2
105 minut
2004
USA Drama / Romantický / Sci-Fi

Joel (Jim Carrey) je ohromen, když zjistí, že si jeho přítelkyně Clementine (Kate Winsletová) nechala vymazat z paměti jejich bouřlivý vztah. Ze zoufalství kontaktuje vynálezce tohoto zákroku, doktora Howarda Mierzwiaka (Tom Wilkinson), aby mu naordinoval stejnou léčbu. Když se však jeho vzpomínky na Clementine začnou vytrácet, Joel si náhle uvědomí, jak moc ji stále miluje. Charlie Kaufman získal Oscara za (velmi) originální scénář. V tomto surrealistickém milostném příběhu, který je úchvatným a vizuálně podmanivým mistrovským dílem, hrají také Kirsten Dunstová, Elijah Wood a Mark Ruffalo. (Cinemax)

Více informací

Podobné tituly

John Oliver: Co týden dal a vzal
Respekt
Sektor

O pořadu

česky, anglicky
2004
USA Drama / Romantický / Sci-Fi

Joel (Jim Carrey) je ohromen, když zjistí, že si jeho přítelkyně Clementine (Kate Winsletová) nechala vymazat z paměti jejich bouřlivý vztah. Ze zoufalství kontaktuje vynálezce tohoto zákroku, doktora Howarda Mierzwiaka (Tom Wilkinson), aby mu naordinoval stejnou léčbu. Když se však jeho vzpomínky na Clementine začnou vytrácet, Joel si náhle uvědomí, jak moc ji stále miluje. Charlie Kaufman získal Oscara za (velmi) originální scénář. V tomto surrealistickém milostném příběhu, který je úchvatným a vizuálně podmanivým mistrovským dílem, hrají také Kirsten Dunstová, Elijah Wood a Mark Ruffalo.


(Cinemax)

Tvůrci

Michel Gondry

Hrají

Kate Winslet, Mark Ruffalo, Kirsten Dunst, Jane Adams, Josh Flitter, Tom Wilkinson, David Cross, Elijah Wood, Deirdre O'Connell, Paulie Litt, Debbon Ayer, Thomas Jay Ryan, Jim Carrey, Ryan Whitney, Lola Daehler, Gerry Robert Byrne