Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 04:45 FA Cup Highlights (8)
- 06:40 Mistři zastavárny XXII (12)
- 08:35 Pomozte autům VII (10)
- 09:35 Kobra 11 XXI (6)
- 15:30 Souboj Titánů II (4)
- 16:30 Kobra 11 XXI (8)
- 18:35 Válka skladů VII (29)
- 19:30 Mistři zastavárny XXII (14)
- 20:30 Zóna úniku
- 22:25 Walker, Texas Ranger VI (1)
- 23:20 Kobra 11 XXI (8)
- 02:10 Malý Sheldon IV (10)
- 02:45 Zlatá sedmdesátá IV (18)
- 04:10 TELE TELE
- 04:55 2 $ocky III (6)
- 05:20 Noční soud (8)
- 06:05 Bernieho dobrodružství (15)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (11)
- 06:50 Přátelé IV (19)
- 07:45 2 $ocky III (13)
- 09:30 Malý Sheldon IV (14)
- 11:05 Noční soud (10)
- 12:00 Dva a půl chlapa (22)
- 12:55 Přátelé IV (19)
- 13:50 Teorie velkého třesku V (19)
- 15:35 2 $ocky III (17)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá IV (20)
- 18:15 Dva a půl chlapa (24)
- 19:10 Malý Sheldon IV (16)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (23)
- 21:45 Přátelé IV (21)
- 22:40 Griffinovi V (3)
- 23:35 Dva a půl chlapa (24)
- 04:20 Co na to Češi
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu
- 07:25 MasterChef Česko VI (9)
- 08:45 Koření
- 09:10 Víkend
- 09:50 Grantchester V (1)
- 10:50 Médium (Zloděj myslí)
- 11:50 Specialisté (Dívky)
- 12:50 MasterChef Česko VI (10)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med V (18)
- 01:25 Vyměněné osudy (56)
- 02:55 Čarodějky (22)
- 03:40 Čarodějky II (1)
- 04:45 Ulice (4286)
- 06:25 Život na jachtě: Středomoří II (13)
- 08:10 Čarodějky II (5)
- 09:55 Vítejte doma III
- 11:50 Nekonečná láska II (42)
- 16:15 Pan Selfridge III (7)
- 17:15 Pan Selfridge III (8)
- 18:15 Doktorka Quinnová (4)
- 20:15 Návrat do Modré laguny
- 01:25 Správy RTVS "N"
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 02:30 Počasie
- 02:40 Don Matteo (Môj syn)
- 03:35 Na krok od neba (Strieborná levica 1/2)
- 04:30 Správy RTVS "N"
- 05:20 Počasie
- 05:30 Tajomstvo mojej kuchyne
- 06:10 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom bielili havrana)
- 06:15 Jakub a Flip
- 06:25 Príbeh rieky Poprad (6)
- 06:40 Odo
- 06:45 Nezbedný havran
- 07:00 Bluey
- 07:05 Zberateľ zvukov (Jedna hviezdna noc)
- 07:15 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:25 Údolie Muminovcov II (Duša ohňa)
- 07:45 Šéfkuchár Shane (Súťaž vo varení)
- 08:00 Čudná príroda
- 08:05 Čo budeme robiť
- 08:20 Superveda
- 08:30 Duel Junior
- 08:55 NAJpátrači
- 09:10 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 09:25 Hoodie
- 09:40 Hoodie
- 10:40 Toskánska vášeň II (10)
- 12:05 Toskánska vášeň II (11)
- 13:50 Záhady tela
- 15:10 Milujem Slovensko
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 09:00 Encyklopédia slovenských obcí (Nová Polhora)
- 09:15 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Cyklochodník Ohře (Ústecký kraj))
- 09:25 History
- 09:30 Noc v archíve
- 10:30 VAT
- 11:00 Jeden deň (Motormánia)
- 11:25 Generácia
- 11:55 Cesta
- 14:10 Kapura
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Hubačka
- 15:40 Na rybách - Petrov zdar
- 16:05 Na zelenej adrese
- 16:25 Naši synovia (Matúš)
- 17:25 Ktosi je za dverami
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:40 Odo
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Nezbedný havran
- 19:10 Hrdinovia mýtov a legiend
- 19:35 Doma chutí najlepšie
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 01:20 AZ-kvíz
- 02:10 BILANCE: Proč jsou zemědělci v ulicích?
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 08:40 Já bych se tak ráda vdávala
- 09:35 Úsměvy Josefa Bláhy
- 10:20 Walker: Independence (2)
- 11:05 Všechnopárty
- 14:15 Jak Vojtěch pro princeznu do ohně skočil
- 14:55 Mykolko - hop!
- 15:25 Jak se zranit ve službě
- 18:25 Kluci v akci
- 19:00 Události
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Marie Rottrová: To mám tak ráda
- 01:20 AZ-kvíz
- 02:10 BILANCE: Proč jsou zemědělci v ulicích?
- 02:40 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:45 Maurův odkaz
- 10:20 Walker: Independence (2)
- 11:05 Všechnopárty
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Jak se ševcem šili čerti
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Týždeň v ekonomike
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:25 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 09:35 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:10 Sobotné dialógy
- 13:00 Správy :24
- 13:10 Téma :24
- 13:25 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:45 Téma :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 KULTÚRA SK
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Sobotné dialógy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Cez lupu
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Počasie
- 22:30 Experiment: Nobelisti na Slovensku
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 KULTÚRA SK
- 01:05 Voyagers - Vesmírná mise
- 07:10 Tajnosti
- 16:10 Lassie se vrací
- 17:55 Hlas lásky
- 20:15 Nájemník
- 21:50 Prokletý Valentýn
- 23:25 Tchyně na zabití
- 00:20 Ochránci (Na dítě kašle)
- 01:05 Policisté v akci
- 01:45 Policisté v akci
- 02:30 Krimi
- 02:55 Noviny
- 04:10 Soudní síň (Chci milenku, ne manželku)
- 04:55 Soudní síň (Špionka)
- 05:45 Krimi
- 06:05 Noviny
- 06:40 Krimi
- 07:05 Noviny
- 07:50 Soudní síň (Chce být hvězdou)
- 08:55 Soudní síň (Vyměňme si děti)
- 09:55 Záchranáři v akci
- 10:40 Záchranáři v akci
- 11:30 Nemocnice
- 12:45 Rivalky na hrazdě
- 14:50 Boží pole s r.o. (1)
- 16:45 Dobrá čtvrť II (Šanghajský drak)
- 17:55 Nové bydlení
- 22:05 Dr. Dokonalý (Tetování)
- 23:05 Dr. Dokonalý (Dobrá smrt)
- 00:55 Aj múdry schybí
- 02:00 Partička
- 03:10 Adela show
- 04:05 Susedské prípady
- 04:50 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:00 Aj múdry schybí
- 13:20 Susedia (Rozvod I.)
- 13:55 Susedia (Rozvod II.)
- 14:25 Susedia (Deň matiek)
- 15:00 Susedia (Dieťa)
- 15:30 Horná Dolná XI (Očista)
- 16:25 Horná Dolná XI (Chrobák)
- 17:20 Horná Dolná XI (Tik+Tak)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:50 Survivor
- 23:05 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 04:30 Až je koupím, budou mý! III (26)
- 05:15 Dům snů VI (18)
- 06:00 Dům snů (21)
- 06:50 Dům snů - souboj III (1)
- 12:25 Na chalupě – Austrálie II (3)
- 13:15 Markéta na trhu (3)
- 13:40 Netradiční bydlení? III (9)
- 14:30 Luxusní domy III (7)
- 15:00 Luxusní domy III (8)
- 15:25 Dům snů (21)
- 16:10 Zahrady snů (3)
- 16:35 Uspořádejte si svůj život III (5)
- 17:40 Utajený šéf – USA X (9)
- 22:40 Výjimečné manželky (1)
- 23:40 Bohatí a chudí III (3)
- 09:00 Duna: Část druhá
- 11:40 Stážisti
- 16:05 Gaga Chromatica Ball
- 20:00 Creed II
- 22:10 Duna: Část druhá
- 01:35 Veliká II (4)
- 02:25 Pojď se mnou
- 03:55 Muž jménem Otto
- 06:00 Gran Turismo
- 08:10 Kočky
- 14:00 Supernova
- 15:40 Kong: Ostrov lebek
- 17:40 Mamma Mia!
- 19:30 Blízko od sebe
- 21:30 Equalizer 2
- 00:45 Jeho temné esence III (5)
- 01:40 Jeho temné esence III (6)
- 02:40 Jeho temné esence III (7)
- 03:30 Jeho temné esence III (8)
- 04:30 Napečeno s láskou
- 07:45 Asterix a Obelix: Říše středu
- 09:35 Uzavřený kruh (5)
- 10:15 Věčně mladá
- 13:40 Lepší už to nebude
- 15:55 Celeste a Jesse navždy
- 17:30 Nevědomí
- 19:35 V moci hvězd III (1)
- 20:00 Znám tvou duši (1)
- 20:50 Znám tvou duši (2)
- 21:35 Znám tvou duši (3)
- 22:25 Znám tvou duši (4)
- 23:20 Znám tvou duši (5)
- 01:40 Vraždy podle předlohy
- 06:00 Nikde v Africe
- 14:10 RoboCop
- 17:40 Nikde v Africe
- 20:00 Mlčení jehňátek
- 21:55 Reality