Jeho temné esence

Jeho temné esence

S03E08 - The Botanic Garden

8.6. 03:30
HBO 3
60 minut
Dobrodružný / Fantasy

Ve třetí části této epické fantasy ságy, natočené podle "Jantarového kukátka", závěrečného románu oceňované trilogie Philipa Pullmana, musí Will (Amir Wilson) nejprve najít Lyru (Dafne Keen), kterou její matka, krásná paní Coulterová, drží omámenou v odlehlé jeskyni. Jejich společná cesta je pak vede do říše mrtvých, kde se oba setkávají se svými blízkými. Bitva na nebesích vrcholí a Lyra bezděky naplňuje úlohu, k níž byla předurčena. Pak ale ji i Willa čeká nejtěžší rozhodnutí ze všech. EPIZODA 8: Lyra a Will se znovu setkávají s Mary a vyslechnou si příběh, který všechno změní. Zbývá poslední oběť, kterou musejí přinést.

Více informací

Podobné tituly

Surfistka
Frigo, svůdce žen
Duna
Zabijákova žena a bodyguard

O pořadu

česky, anglicky
Dobrodružný / Fantasy

Ve třetí části této epické fantasy ságy, natočené podle "Jantarového kukátka", závěrečného románu oceňované trilogie Philipa Pullmana, musí Will (Amir Wilson) nejprve najít Lyru (Dafne Keen), kterou její matka, krásná paní Coulterová, drží omámenou v odlehlé jeskyni. Jejich společná cesta je pak vede do říše mrtvých, kde se oba setkávají se svými blízkými. Bitva na nebesích vrcholí a Lyra bezděky naplňuje úlohu, k níž byla předurčena. Pak ale ji i Willa čeká nejtěžší rozhodnutí ze všech.
EPIZODA 8:
Lyra a Will se znovu setkávají s Mary a vyslechnou si příběh, který všechno změní. Zbývá poslední oběť, kterou musejí přinést.

Tvůrci

Jack Thorne, Amit Gupta, Weronika Tofilska

Hrají

Adewale Akinnuoye-Agbaje, Jonathan Aris, Simone Kirby, Kobna Holdbrook-Smith, Chipo Chung, Jamie Ward, Simon Harrison, Dafne Keen, Amir Wilson, Sian Clifford