Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:25 Svět motorů (48)
- 05:55 Strážci hranic: Kanada III (7)
- 06:35 Mistři zastavárny XXII (11)
- 07:30 Svět motorů (48)
- 12:35 Válka skladů VII (20)
- 16:35 Kobra 11 XXI (6)
- 18:40 Válka skladů VII (27)
- 19:35 Mistři zastavárny XXII (13)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (26)
- 21:25 Pomozte autům VIII (1)
- 22:20 Walker, Texas Ranger V (27)
- 23:15 Kobra 11 XXI (6)
- 00:25 Teorie velkého třesku V (15)
- 02:10 Malý Sheldon IV (8)
- 04:05 TELE TELE
- 04:30 2 $ocky III (3)
- 05:10 Film o filmu: Vyšehrad: Fylm
- 06:15 Bernieho dobrodružství (11)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (10)
- 07:45 2 $ocky III (9)
- 09:35 Malý Sheldon IV (12)
- 11:10 Noční soud (8)
- 12:55 Přátelé IV (17)
- 13:50 Teorie velkého třesku V (15)
- 15:30 2 $ocky III (13)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá IV (18)
- 18:15 Dva a půl chlapa (22)
- 19:10 Malý Sheldon IV (14)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (19)
- 21:45 Přátelé IV (19)
- 22:40 Griffinovi IV (30)
- 23:10 Griffinovi V (1)
- 23:35 Dva a půl chlapa (22)
- 00:50 Slečna Marplová VI (Karibské tajemství)
- 03:35 Na lovu
- 04:15 Co na to Češi
- 04:55 Grantchester IV (6)
- 05:50 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:35 Na lovu
- 07:35 MasterChef Česko VI (8)
- 10:50 Médium (Drsná škola)
- 12:45 MasterChef Česko VI (9)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Grantchester V (1)
- 00:40 Nemocnice Chicago Med V (17)
- 01:30 Vyměněné osudy (54)
- 03:00 Čarodějky (21)
- 04:40 Ulice (4285)
- 06:20 Život na jachtě: Středomoří II (11)
- 08:05 Čarodějky II (3)
- 09:55 Oteckovia (179)
- 11:00 Oteckovia II (1)
- 16:25 Vyměněné osudy (60)
- 18:25 Čarodějky II (5)
- 20:15 Nekonečná láska II (43)
- 21:05 Nekonečná láska II (44)
- 00:50 Správy RTVS "N"
- 01:45 Góly - body - sekundy
- 02:00 Počasie
- 02:10 Vraždy v Olérone
- 03:45 Správy RTVS "N"
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 04:55 Počasie
- 05:00 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Na krok od neba (Strieborná levica 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Veľkou lyžicou (Ryby z riek)
- 15:00 Don Matteo (Môj syn)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Etiópia - kmene, geografia, náboženstvo)
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Vojna ruží)
- 17:45 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Uruguaj)
- 22:25 Zabijaci
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 SK dejiny (Slováci a Maďari: Trianon)
- 13:15 Memorandum národa slovenského
- 13:55 Radosť zo života (Dodo Dubán)
- 17:40 Zázračný ateliér
- 00:00 AZ-kvíz
- 03:15 Banánové rybičky
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Neobyčejné životy (Luděk Sobota)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Horákovi (9)
- 13:20 Horákovi (10)
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Pavla Háši
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... v budoucnosti
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (5)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:00 AZ-kvíz
- 00:30 Dobré ráno
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Neobyčejné životy (Luděk Sobota)
- 10:36 Kořeny lesa (4)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:30 Horákovi (9)
- 13:20 Horákovi (10)
- 14:15 Na stopě
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... v budoucnosti
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (5)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 22:30 Interview :24
- 01:20 Noční recepční
- 02:50 Poslední družička
- 06:05 Moře kouzel
- 07:40 Uuups! Noe zdrhnul…
- 12:50 Pes ro(c)ku
- 14:30 I pro lásku se zabíjí
- 18:35 Náhodná láska
- 20:15 Assassin
- 21:50 Rodiče na tahu
- 00:10 Bučkovi 2 - Slunce, seno, vesnice
- 01:20 Policisté v akci
- 02:05 Krimi
- 02:25 Noviny
- 03:45 Soudní síň (Patří do polepšovny)
- 04:30 Krimi
- 04:55 Noviny
- 05:25 Krimi
- 05:50 Noviny
- 06:25 Bučkovi 2 - Slunce, seno, vesnice
- 07:50 Soudní síň (Patří do polepšovny)
- 08:50 Soudní síň (Křik a bitka)
- 09:55 Ochránci (Kdo tady krade?)
- 10:55 První oddělení
- 11:50 Soudní síň (Týraná dcera)
- 12:50 Soudní síň (Špionka)
- 13:55 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 01:55 Partička
- 03:10 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:05 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:10 Susedia
- 09:45 Svokra
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:55 Búrlivé víno
- 13:50 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia (Na dovolenke)
- 21:05 Susedia (Návrat)
- 21:45 Susedia (Dôkaz lásky)
- 22:20 Susedia (Tetovanie)
- 23:00 Farma
- 11:15 Velkolepé plány XX (9)
- 13:10 Zahradníkův svět X (27)
- 14:20 Dům snů II (4)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka III (4)
- 16:05 Romantické skrýše (1)
- 16:35 Velkolepé plány XX (10)
- 18:25 Prosluněné prázdninové pohodlí (20)
- 19:20 Dům snů VI (18)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (26)
- 21:10 Dům snů VII (25)
- 22:00 Dům snů II (5)
- 22:50 Velkolepé plány XX (10)
- 00:35 Přízrak
- 06:00 Peníze těch tupců
- 07:45 García a García
- 09:20 Zelený sršeň
- 14:45 Malý Sheldon VII (2)
- 15:05 Malý Sheldon VII (3)
- 15:25 Jerry Maguire
- 18:15 Peníze těch tupců
- 20:00 Creed
- 00:45 Likvidátor: Znovuzrození
- 12:25 Teorie všeho
- 19:05 Banshee IV (7)
- 19:55 Banshee IV (8)
- 21:00 Jeho temné esence III (1)
- 21:55 Jeho temné esence III (2)
- 22:50 Jeho temné esence III (3)
- 23:50 Jeho temné esence III (4)