Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:30 Marie Antoinetta (7)
- 01:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Recepty Pavla Mareše a Ondřeje Slaniny)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 14:50 Nápadník
- 15:10 Dívka světových parametrů
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (5)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rédl (1)
- 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:20 Na stopě
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:45 Maigretova trpělivost
- 04:35 Pupenářka
- 05:05 Nedej se (Proč umírají ptáci?)
- 05:24 Občanské noviny (Jeden za všechny, všichni za jednoho)
- 05:30 Slon africký, Tanzánie
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Okavango - řeka snů (4)
- 09:25 Egypt, věčné kouzlo
- 18:15 Auto moto svět
- 18:40 Auto moto test
- 19:15 Semínka dobrodějů
- 19:40 Postřehy odjinud (Maďarsko očima Víta Pohanky)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:55 Trabantem z Austrálie do Asie (1)
- 21:20 Trabantem z Austrálie do Asie (2)
- 21:50 Kafka (1)
- 22:35 Proč ztroskotala Costa Concordia? (2)
- 23:25 Klec bláznů
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Lídři EU v celoevropské televizní debatě
- 16:45 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:45 Panorama
- 09:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Sokolský zpravodaj
- 13:35 Český orienťák
- 04:01 Closer: Nové případy (Extáze a agonie)
- 05:09 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (28)
- 07:40 M.A.S.H (29)
- 08:13 M.A.S.H (30)
- 08:46 M.A.S.H (31)
- 09:20 Polda V (Tygři)
- 14:35 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Plán B)
- 21:40 Inkognito
- 22:54 Inkognito
- 04:45 Ženy ve wrestlingu VIII (31)
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:08 Těžká dřina
- 06:32 Partička L
- 07:50 Re-play
- 20:16 Partička L
- 21:46 Prima Pauza: Partička
- 21:59 Prima Pauza: Partička
- 00:00 Dlouhý polibek na dobrou noc
- 02:43 Žába k zulíbání
- 08:42 Správná volba
- 11:05 Sahara
- 13:40 Jít za svým snem
- 15:30 Naše rodinná svatba
- 20:09 Copak je to za vojáka...
- 21:59 Vybíjená
- 23:45 Modlitba lovce
- 04:47 Lásce navzdory (Na moři)
- 06:00 Na zámku
- 06:08 Libovky Pepy Libického
- 06:22 Prostřeno!
- 07:20 Sestřičky (Mafián vs. famílie)
- 10:06 Prostřeno!
- 10:51 Ano, šéfe!
- 11:58 Inga Lindström (Děti mé sestry)
- 23:11 Polda V (Tygři)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Bleskokůra)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (3)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Tryskouni III
- 09:20 Strýček Tonton (Nech toho!)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Dobrodruzi)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:00 Leo, strážce přírody
- 10:40 Sportující zvířata
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hýbánky s písmenky (Velbloud)
- 11:00 Kouzelný vesmír
- 11:15 Superkutilové
- 11:40 Včelka Mája
- 12:05 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:15 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Čtyři uši na mezi (Jak se sobě ztratili)
- 12:40 Pohádky Boženy Němcové
- 13:00 Art Ninja
- 13:30 Power Players
- 13:40 Power Players
- 13:55 Archouni (Společné bydlení)
- 14:10 Koumando
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:30 AZ kvíz junior
- 14:55 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (3)
- 15:20 Cestohrátky
- 15:35 Občanka
- 15:50 Jasmine a Jambo
- 16:00 Planeta YÓ
- 16:24 Čvacht
- 16:35 Šikulové - Velká výzva
- 17:05 Hýbánky s písmenky (Fenek)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak se zase našli)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (29)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (6)
- 19:45 Pohádky Boženy Němcové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:45 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 01:00 Hudební cestopis slavných skladatelů (3)
- 01:55 Rivalové v umění (3)
- 02:50 Uchem jehly
- 03:15 Crescendo
- 04:15 Terra musica
- 04:40 Neplavcům vstup zakázán?
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Tina Turner
- 05:06 Karolína, domácí kuchařka
- 05:40 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 Křižovatky života (Život ve strašidelném domě)
- 07:40 Columbo (Vražedné stopy)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:09 7 pádů Honzy Dědka
- 23:16 Jak se staví sen
- 00:00 Co na to ministr
- 00:34 360⁰
- 01:39 360⁰
- 02:11 Co na to vaše peněženka
- 02:58 Hlavní zprávy
- 03:56 Co na to ministr
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:35 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:37 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:22 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:31 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:18 Svět financí s Trinity Bank
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 22:27 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (29. 5.)
- 23:56 360⁰
- 04:46 Kapří monstra VI (Jezero v Dijonu)
- 06:00 Ptačí říše
- 06:15 Koloseum (Pohan)
- 06:57 Pravdy, lži a dějiny (Konspirační teorie)
- 08:05 Tajemství Arktidy (Tajemství delty)
- 09:07 Prima Česko
- 09:40 Prima Svět
- 10:14 Odhalené Jordánsko (Sever)
- 11:13 Klenoty Kajmanské koruny
- 01:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Banánové rybičky
- 04:45 Kluci v akci (Recepty Pavla Mareše a Ondřeje Slaniny)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 14:50 Nápadník
- 15:10 Dívka světových parametrů
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (5)
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rédl (1)
- 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:20 Na stopě
- 22:45 Maigretova trpělivost
- 00:30 Marie Antoinetta (7)
- 01:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:15 Dobré ráno
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (5)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rédl (1)
- 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:20 Na stopě
- 22:45 Maigretova trpělivost
- 00:45 Vražedná čísla IV (15)
- 01:45 Sousedství IV (4)
- 03:10 Ušák Jaromíra Bosáka (207)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (49)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (51)
- 04:25 Proměny víkendových domů (8)
- 05:10 Zahradní proměny VI (31)
- 06:00 Výleťák (189)
- 06:10 Ve dvou se to lépe vaří (4)
- 07:40 Proměny víkendových domů (9)
- 08:40 Zahradní proměny VI (32)
- 20:10 Vrchní, prchni!
- 21:45 Lajna III (6)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:40 Ulice (4708)
- 09:40 Kriminálka Anděl II (Legionář)
- 14:30 Kriminálka Miami VI (Vysoká hra)
- 15:30 Výměna manželek X
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Policie Modrava II (Případ starosta)
- 21:35 Zlatá labuť (54)
- 23:00 Na vaší straně
- 23:45 Kriminálka Miami VI (Přepadení)
- 00:55 Annabelle se vrací 3
- 02:55 Prci, prci, prcičky: Kniha lásky
- 04:45 Kalifornský sen
- 06:25 Jeden den v New Yorku
- 10:05 Když se setmí
- 12:00 Vzpomínky na Afriku
- 15:15 Neodolatelný
- 18:30 Kniha džunglí
- 20:00 Malé ženy
- 22:45 Tohle je ráj
- 08:30 Pomozte autům VI (10)
- 09:25 Kobra 11 XIX (6)
- 16:30 Kobra 11 XIX (8)
- 18:35 Válka skladů VI (19)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (18)
- 22:20 Walker, Texas Ranger V (12)
- 23:15 Kobra 11 XIX (8)
- 00:35 Teorie velkého třesku II (23)
- 01:25 Teorie velkého třesku III (2)
- 02:20 Malý Sheldon II (21)
- 03:40 Griffinovi III (21)
- 04:20 TELE TELE
- 05:00 Karate ovce (35)
- 05:50 Bakugan (21)
- 06:00 Přátelé III (12)
- 06:55 2 $ocky VI (19)
- 09:05 Malý Sheldon III (3)
- 10:20 Susedia IX (21)
- 12:45 Přátelé III (12)
- 13:40 Teorie velkého třesku II (23)
- 14:30 Teorie velkého třesku III (2)
- 15:25 2 $ocky VI (22)
- 16:50 2 $ocky (1)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá III (13)
- 18:15 Dva a půl chlapa XII (8)
- 19:05 Malý Sheldon III (5)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (6)
- 21:50 Přátelé III (14)
- 22:45 Griffinovi III (22)
- 23:15 Griffinovi IV (1)
- 23:40 Dva a půl chlapa XII (8)
- 03:40 Na lovu
- 04:20 Co na to Češi
- 05:50 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:35 Na lovu
- 07:30 MasterChef Česko V (19)
- 12:40 MasterChef Česko V (20)
- 22:55 Médium (Pilot)
- 23:55 Grantchester II (5)
- 00:40 Nemocnice Chicago Med V (2)
- 01:35 Vyměněné osudy (32)
- 03:05 Gilmorova děvčata VII (21)
- 04:35 Ulice (4270)
- 06:10 Život na jachtě IX (9)
- 08:00 Čarodějky (3)
- 09:55 Oteckovia (158)
- 11:55 Nekonečná láska II (18)
- 16:20 Vyměněné osudy (38)
- 18:20 Čarodějky (5)
- 20:15 Nekonečná láska II (21)
- 21:10 Nekonečná láska II (22)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 21:00 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:55 Miesto zločinu Ostrava (Rituál)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Postav dom, zasaď strom
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Kambodža - Angkor Wat)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Zlomené srdce)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:00 Carla
- 23:45 Columbo (Posvietiť si na vraždu)
- 00:15 Správy RTVS "N"
- 01:05 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 09:00 Regina
- 10:00 Koniec a začiatok
- 11:20 Táraninky mini (Leto II.)
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Pirátske smajliloďky)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Do kríža (Do kríža)
- 13:25 Radosť zo života (Vladimír Durdík)
- 14:00 Fascinujúce dejiny džínsov
- 15:05 V modrých hĺbkach (Trópy)
- 16:30 Regina
- 17:30 Retro noviny
- 17:55 Hľadanie stratených svetov (Zvolen Veľkého kráľa)
- 18:30 Večerníček (Lesná lekáreň "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:30 Marie Antoinetta (7)
- 01:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Banánové rybičky
- 05:15 Černé ovce
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 14:50 Nápadník
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (5)
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Rédl (1)
- 22:45 Maigretova trpělivost
- 01:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Banánové rybičky
- 12:30 Sama doma
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rédl (1)
- 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:20 Na stopě
- 22:45 Maigretova trpělivost
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 22:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 01:40 Whitney
- 03:35 Podoby lásky
- 05:55 Dej si pohov, mladej!
- 09:20 Kincsem
- 13:10 V nebeských zahradách
- 16:45 Svátky jako z obrázku
- 20:15 Ve jménu krve
- 21:55 Poker Face
- 23:45 Návrat domů
- 00:15 Bučkovi - slunce, seno, vesnice
- 01:20 Policisté v akci
- 02:00 Krimi
- 03:05 Soudní síň (Schizofrenie)
- 03:55 Soudní síň (Zmrzlinář)
- 04:40 Krimi
- 05:00 Noviny
- 05:35 Krimi
- 05:55 Noviny
- 07:55 Soudní síň (Zmrzlinář)
- 12:50 Soudní síň (Udělal jsi mi dítě)
- 13:55 Policisté v akci
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Dítě pro obě)
- 00:10 Survivor
- 02:10 Partička
- 03:35 Susedské prípady
- 04:15 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 11:00 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:55 Búrlivé víno
- 13:50 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia (Mikuláš)
- 21:05 Susedia (Darčeky)
- 21:45 Susedia (Vianoce)
- 22:25 Susedia (Sekretárka)
- 23:00 Farma
- 23:50 Survivor
- 10:45 Domy snů u jezera (9)
- 12:15 Dům snů VI (6)
- 13:10 Zahradníkův svět X (16)
- 19:20 Dům snů VI (7)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (15)
- 21:10 Dům snů VII (14)
- 22:00 Svědkem zločinu
- 23:30 Pavučína Lži
- 04:00 Karanténa smrti
- 07:45 Věčný svit neposkvrněné mysli
- 12:50 Děcka jsou v pohodě 2
- 18:10 Kočky
- 20:00 Moje perská rodina
- 21:45 Cannes bez obalu
- 02:25 Apokalypsa v Hollywoodu
- 06:00 Aloha
- 09:35 Sépie a velryba
- 13:10 Meg 2: Příkop
- 16:35 Spy/Master (1)
- 17:25 Teorie všeho
- 21:50 Rod draka (3)
- 00:50 Insidious: Poslední klíč
- 06:00 Ave, Caesar!
- 07:45 Aquaman a ztracené království
- 12:10 Dánská dívka
- 15:45 Wonka
- 19:20 Banshee II (7)
- 20:05 Banshee II (8)
- 21:40 Veliká II (3)
- 22:35 Barry IV (2)
- 23:05 Sympatizant (Orientální modus destrukce)
- 10:25 LEGO příběh
- 12:20 Smallville (Kyborg)
- 13:15 Smallville (Hypnóza)
- 20:00 Její alibi
- 21:50 Pod rouškou noci
- 01:30 Kajínek
- 03:25 Poslední polda (12)
- 04:10 Bez kontroly
- 05:45 Úžasní Ambersonovi
- 08:15 Pád
- 10:10 Rezistence
- 12:45 2Bobule
- 14:45 Poslední polda (13)
- 15:45 Dobří holubi se vracejí
- 18:00 Vlastníci
- 20:00 Touha po vraždě
- 08:40 Doslova
- 09:20 Stret Titanov - nový svetový poriadok (1)
- 16:15 Vojenskí velikáni
- 17:15 Bugatti (1)
- 18:10 Svet z vtáčej perspektívy (2)
- 19:45 Doslova
- 00:20 Moje zprávy
- 00:30 VIP svět
- 00:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:25 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:25 Jak to dopadlo!?
- 07:20 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Hovory Kalousek Soukup
- 21:05 Týden podle Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Candát s hořčičnou omáčkou)
- 06:00 Vtip za stovku!
- 07:05 Popelka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 04:10 Pozor vlak
- 09:30 Teleshopping
- 11:30 Pozor vlak
- 12:45 Teleshopping
- 15:00 Teleshopping
- 23:15 Narcos
- 12:50 Tým SEAL V (4)
- 13:45 Námořní vyšetřovací služba XVI (9)
- 16:25 Profil zločinu V (5)
- 17:30 Tým SEAL V (5)
- 17:45 Ztracený svět III (5)
- 18:45 Ztracený svět III (6)
- 19:40 MacGyver (15)
- 20:40 MacGyver (16)
- 21:30 Hvězdná brána: Atlantida III (7)