Kriminálka Miami

Kriminálka Miami

S06E16 - Vysoká hra

23.5. 19:00
Nova Gold
60 minut
2008
USA Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Horatio se po přestřelce v ulicích Ria vrací z Brazílie a snaží se dostat za mříže Rona Sarise za vraždu Kathleen Newberryové. Současně ho podezírá z únosu Calleigh Duquesneové. Duquesneovou však unesla dvojice mužů, která se snaží přijít k penězům okrádáním hráčů ilegálního pokeru. Má jim posloužit k zahlazení stop na místech činu. Calleigh však na místech činu zanechává stopy, které kriminalistům pomohou ji i únosce najít.(TV Nova)

Více informací
S07E18

Poslední let

10.6. 18:00, Nova Gold, 55 minut

Poslední let

Po pristátí lietadla sa na batožinovom páse objaví telo mŕtvej letušky. Je možné, že si vraždu nikto nevšimol? K podozrivým patria jej žiarliví spolupracovníci, federálny letecký šerif pašujúci drogy a pilot podvádzajúci svoju manželku...(TV Wau)

S07E19

Tým v ohrožení

10.6. 18:55, Nova Gold, 65 minut

Tým v ohrožení

Ve svém domě je napadena a pobodána Megan Hamiltonová. Tvrdí, že útočníka určitě postřelila. Zbraň použitá při jejím přepadení zavede policii ke sběrateli starožitností, který tvrdí, že mu nůž ukradli. Postupně vyjde najevo, že tato loupež není ojedinělá. Kus neprůstřelné látky je přivede na stopu trenéra, který pracoval ve všech vyloupených domech. Fotograf vyfotil dům a zjistil pohyb personálu, trenér získal bezpečnostní kód od vchodu a třetí osoba provedla loupež. A všichni pracovali pro ruského mafiána Ivana Sarnoffa, který nechává sledovat a fotit i členy Horatiova týmu. Ryan se vydává na výslech, ale už tam nedojede, protože ho Sarnoff nechá unést. (TV Nova)

S07E20

Vlk v rouše beránčím

11.6. 18:05, Nova Gold, 55 minut

Vlk v rouše beránčím

Ryan je po únosu a mučení donucen zmanipulovat případ vraždy burzovního makléře Warnera. Zatají nábojnici z místa činu, do sejfu přenese otisk nevinného, aby získal čas. Kdyby neposlechl, Rusové zabijí malého Billyho. Ryan se o něj bojí, na druhou stranu nechce ohrozit vyšetřování. Chová se podivně a všichni kolem něj ho začnou podezírat. Horatio Ryana donutí, aby řekl, o co jde. Převezme starost o záchranu Billyho. Ryan vrátí zadržovanou nábojnici a případ může být zdárně uzavřen. (TV Nova)

S07E21

Napadrť

11.6. 19:00, Nova Gold, 60 minut

Napadrť

V drtičce na dřevo jsou nalezeny ostatky lidského těla. Postupně vyjde najevo, že je to plastický chirurg Ethan Reeger. Horatio zjišťuje, že mezi jeho pacienty patřil i Ron Saris, o němž se všichni domnívali, že zemřel při výbuchu. Dalším pacientem je Elizabeth, která nevychází z domu, protože doktor Reeger z ní plastickými operacemi udělal nestvůru. Snažil se totiž vytvořit si znovu svou ženu, která zemřela při automobilové nehodě. Když zjistil, že Elizabeth se manželce nebude podobat, ztratil zájem a nechal ji "rozestavěnou". Podařilo se mu totiž vytvořit si svou ženu z těla Bonnie, která ho miluje a je mu vděčná za své vylepšení...(TV Nova)

S07E22

Smrt v cíli

12.6. 18:00, Nova Gold, 60 minut

Smrt v cíli

V reality show se schyluje k finále. Neil si má vybrat ženu svých snů. Ale když otevře dveře jejího vozu, najde ji mrtvou. V podezření je on, moderátor i řada jejích konkurentek. Nakonec se ukáže, že vraždu spáchala Marisa, která původně Neilovi nabídla, že když si zvolí ji, rozdělí se s ním o vítěznou částku v lepším poměru než ostatní soutěžící. Jenže Neil se postupem doby zamiluje do Grace a Marisu ze soutěže vyřadí. Ta se s tím nemůže smířit a Grace zabije. Nepochopitelné však pro Horatiův tým je, proč poslední vyřazená, Kaitlin, zmizela, když tím poruší podmínky smlouvy a přijde o honorář. Ale vyjde najevo, že ji v devíti letech přepadl jistý muž, kterého identifikovala a on šel kvůli ní na 15 let do vězení. Náhodou ji pak zahlédne v televizi a přijde se pomstít. Horatiovi se v poslední chvíli podaří zachránit dívku před umrznutím.(TV Nova)

S07E23

Vedlejší ztráty

12.6. 19:00, Nova Gold, 60 minut

Vedlejší ztráty

V restauraci dojde k výbuchu ručního granátu, při němž zemře Warren Emmerson a jeho asistentka. Warrenova žena Deborah si vzpomene na žlutý vůz, který v době výbuchu odjížděl. Stopy zavedou kriminálku ke Kenu Jarvikovi a Warrenovu synovi Stevovi. Oba dva spolupracovali s manažerem restaurace při krádeži čísel kreditních karet, které pak padělali. Problém ovšem nastal, když ukradli kreditku členovi ruské mafie. Ten si to nenechal líbit a přišel si vyrovnat účty. Horatio pomůže servírce, která se nechtěla na podvodu podílet, získat zpět děti...(TV Nova)

S07E24

Rozpuštěný

13.6. 18:00, Nova Gold, 60 minut

Rozpuštěný

Vyjde najavo, že Ron Saris, nepriateľ poručíka Horatia Canea, má niečo spoločné s viacerými prípadmi smrti, pri ktorých boli telá rozpustené v hydroxide sodnom, čiže lúhu. Vyjde najavo, že jeden z členov tímu C.S.I. skrýva temné tajomstvo...(TV Wau)

S07E25

Útěk z vězení

13.6. 19:00, Nova Gold, 60 minut

Útěk z vězení

Ve věznici je Ivan Sarnoff otráven jedem na krysy. Při převozu do nemocnice dojde k zinscenované dopravní nehodě, při níž Sarnoff uprchne. Horatio se však domnívá, že cílem bylo dostat ho ven, aby ho mohli zabít, protože je načase, aby na místo šéfa nastoupil někdo jiný. Po dobu jeho pobytu ve vězení vládne venku Kasparov. Yelina pracuje v utajení, ale Kasparov dostává podezření a svěří jí falešné informace. Ta je předá policii a tím si podepíše rozsudek smrti. Horatio v poslední chvíli zasáhne a zachrání ji. Na osvobození Sarnoffa se podílel i Ericův otec. Eric se ho snaží přesvědčit, aby z mafie vystoupil. Při poslední akci se mu podaří otce odvézt dřív, než spáchá zločin. Když je v močálech nalezen jeho vůz, je v něm jen jeho otec. Po Erikovi se slehla zem...(TV Nova)

Podobné tituly

Kriminálka Las Vegas

O pořadu

česky česky
2008
USA Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Na rozdiel od kolegov v Las Vegas, ktorí dokonale poznali prostredie suchej púšte, kriminalisti z Miami vyšetrujú zločiny v dusnej a vlhkej klíme bujnej subtropickej vegetácie Floridy. V jednotke C.S.I. Miami ďalej pracujú Calleigh Duquesneová (Emily Procterová), južanská kráska, ktorá sa špecializuje na balistiku a balistické testy, ďalej Tim Speedle (Rory Cochrane), mladý vyšetrovateľ s dobrými stykmi v uliciach, Eric Delko (Adam Rodriguez), expert na vodu, ktorý vie všetko o riekach a močiaroch na Floride a pozná všetky biologické a fyzikálne procesy, ktoré sa v nich odohrávajú. Neoddeliteľným členom tímu je vševediaca súdna lekárka a koroner Dr. Alexx Woodsová (Khandi Alexander), ktorá načúva reči stôp na telách obetí. Jednotka forenzných vedcov z Miami dokáže vyriešiť aj také prípady vrážd, ktoré by iné laboratóriá pre náročnosť vzdali. Ich doménou sú dôkazy z miesta činu, predovšetkým odtlačky prstov či biologický materiál. Presné výsledky náročných vedeckých analýz, porovnávania DNA a nevyhnutná železná logika umožňujú efektívne pátranie po skutočných zločincoch. Pod prístrojmi najlepšie vybavených laboratórií na svete potom nájdené dôkazy prehovoria jasnou rečou a prezradia znalcom dostatok informácii o páchateľoch. Pomstia tých, čo už hovoriť nedokážu - obete zločinov.(oficiální text distributora)

Tvůrci

Joe Chappelle

Hrají

Jon Briddell, Kim Coates, Teddy Lane Jr., Adam Rodriguez, David Lee Smith, Collins Pennie, Eva La Rue, Chad Donella, Emily Procter, Rex Linn, Elizabeth Berkley, Graham McTavish, Khandi Alexander, David Caruso, Jonathan Togo, Evan Ellingson, Brendan Fehr, Giancarlo Esposito