Aquaman a ztracené království

Aquaman a ztracené království

23.5. 07:45
HBO 3
125 minut
Akční / Dobrodružný / Fantasy

Poté, co se mu nepodařilo Aquamana (Jason Momoa) porazit poprvé, se Black Manta (Yahya Abdul-Mateen II), stále poháněný potřebou pomstít smrt svého otce, nezastaví před ničím, aby Aquamana jednou provždy zničil. Tentokrát je Black Manta hrozivější než kdykoli předtím a vládne mocí bájného černého trojzubce, který uvolňuje prastarou a zlovolnou sílu. Aby ho Aquaman porazil, obrátí se na svého uvězněného bratra Orma (Patrick Wilson), bývalého krále Atlantidy, a uzavře s ním nepravděpodobné spojenectví. Společně musí odložit své rozdíly, aby ochránili své království a zachránili Aquamanovu rodinu i svět před nevratnou zkázou. (Vertical Entertainment)

Více informací

Podobné tituly

Lovci pokladů
John Oliver: Co týden dal a vzal
Zaměřeno na
Jerrod Carmichael Reality Show
Vlajka smrti
Totalcar

O pořadu

česky, anglicky
Akční / Dobrodružný / Fantasy

Poté, co se mu nepodařilo Aquamana (Jason Momoa) porazit poprvé, se Black Manta (Yahya Abdul-Mateen II), stále poháněný potřebou pomstít smrt svého otce, nezastaví před ničím, aby Aquamana jednou provždy zničil. Tentokrát je Black Manta hrozivější než kdykoli předtím a vládne mocí bájného černého trojzubce, který uvolňuje prastarou a zlovolnou sílu. Aby ho Aquaman porazil, obrátí se na svého uvězněného bratra Orma (Patrick Wilson), bývalého krále Atlantidy, a uzavře s ním nepravděpodobné spojenectví. Společně musí odložit své rozdíly, aby ochránili své království a zachránili Aquamanovu rodinu i svět před nevratnou zkázou.


(Vertical Entertainment)

Tvůrci

James Wan, David Leslie Johnson-McGoldrick

Hrají

Patrick Wilson, Jason Momoa, Randall Park, Vincent Regan, Dolph Lundgren, Ben Affleck, Temuera Morrison, Amber Heardová, Pilou Asbæk, Sohm Kapila, Ricardo Molina, Indya Moore, Yahya Abdul-Mateen II, Nicole Kidman, Jani Zhao