Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:50 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:20 Zajímavosti z regionů
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Kuby Ryby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:25 Zpívá Karel Gott
- 10:40 Dynastie Nováků (13)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (20)
- 21:40 13. komnata Jany Doleželové
- 22:10 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Bolero
- 00:00 1945: Cesta k vítězství
- 00:50 Nic bych neměnila
- 01:50 Žiješ jenom 2x (5)
- 02:20 Na moll
- 03:30 Sváteční slovo adventistického kazatele Víta Vursta
- 03:35 Odpad společnosti?
- 08:30 Kouzlo Velké Británie (Domy a sídla)
- 09:20 Egypt (1)
- 14:10 Vše, co zůstává k vidění
- 15:05 Klíč
- 15:30 Skryté skvosty II. (10)
- 20:00 Ohrožená Amazonie (2)
- 21:00 V karavanu po Polsku (6)
- 21:30 Gepardi v kleci
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:33 Zprávy
- 13:36 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:35 Zprávy
- 15:38 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:30 Dohráno
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 10:45 Hokej v 10 minutách
- 11:00 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 11:25 Sokolský zpravodaj
- 11:40 Cyklotoulky
- 11:50 Golf Time
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 TCL V Repre
- 23:35 TCL V Repre
- 00:04 Ano, šéfe!
- 01:14 Policie v akci
- 02:14 Policie Hamburk IX (Odpočívej v pokoji)
- 04:26 Closer: Nové případy (Zdravotní důvody)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (27)
- 07:39 M.A.S.H (28)
- 14:35 Policie v akci
- 15:36 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Tygři)
- 21:45 Show Jana Krause
- 22:44 Show Jana Krause
- 23:49 Ano, šéfe!
- 05:08 Těžká dřina
- 05:35 Bolek a Lolek (Korida)
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:08 Těžká dřina
- 06:32 Partička
- 07:03 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 07:43 Top Gear: Indický speciál
- 20:21 Autosalon.tv
- 21:30 Fotr na tripu VII
- 22:16 Nezvěstná (6)
- 23:13 Vandráci (6)
- 23:45 Simpsonovi XXVI (Šáša na odpis)
- 00:25 Labyrint lží
- 03:13 Skutečné vraždy: Temné dědictví
- 06:10 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 M.A.S.H
- 06:42 M.A.S.H
- 07:06 M.A.S.H
- 11:49 Fantom Morrisvillu
- 13:25 Bez dechu
- 15:42 Nádech pro lásku
- 18:10 Jít za svým snem
- 22:26 Modlitba lovce
- 04:25 Lásce navzdory (Noc pod hvězdami)
- 05:26 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Na zámku
- 06:09 Libovky Pepy Libického
- 06:24 Prostřeno!
- 07:21 Sestřičky (Ženská řešení)
- 10:06 Prostřeno!
- 10:51 Ano, šéfe!
- 11:59 Inga Lindström (Druhá šance)
- 23:12 Zoo (Amputace)
- 06:00 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Kapr na černo)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Lanýžův náhrdelník)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (2)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Dětská dopravní policie
- 09:10 Mironinové
- 09:15 Jasmine a Jambo
- 09:25 Strýček Tonton (Au, to bolí!)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Utíkej, Muchlinko, utíkej)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:00 Ve vodě to žije!
- 10:10 Zvířecí televize
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Sportující zvířata
- 10:55 Hýbánky s písmenky (Piští myška v pastičce)
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:20 Superkutilové
- 11:45 Včelka Mája
- 11:55 Divočina
- 12:10 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:25 Bo & To
- 12:30 Stateční zajíčci
- 12:35 Michal chrání přírodu
- 12:40 Čtyři uši na mezi (Jak si vyčítali)
- 12:50 Pohádky Boženy Němcové
- 13:05 Ach, ten pokrok!
- 13:20 Ach, ten pokrok!
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Terčin zvířecí svět
- 14:10 DVA3 (Mýtické bytosti v popkultuře)
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 Wifina
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (2)
- 15:25 Koumando
- 15:45 Archouni (Společné bydlení)
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:10 Planeta YÓ
- 16:45 Dětská dopravní policie
- 16:55 Zpívejte s námi
- 17:00 Jasmine a Jambo
- 17:05 Hýbánky s písmenky (Velbloud)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:45 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak se sobě ztratili)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (28)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (5)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Pohádky Boženy Němcové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:20 Příběhy rockových písní (Alice Cooper)
- 01:05 Hvězdy stříbrného plátna (Harrison Ford)
- 01:55 Galerie... kde byste je nečekali (6)
- 02:20 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 02:35 Dům
- 02:55 Neratov
- 03:10 Uchem jehly
- 04:25 A bylo světlo
- 04:50 Město
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 22:10 Pas de quatre
- 23:00 Odvrácená strana Hollywoodu (1)
- 23:50 Bruce Willis: vyvolený
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:10 7 pádů Honzy Dědka
- 23:17 Jak se staví sen
- 01:02 360° Speciál: EU a ekonomické výzvy
- 02:41 360⁰
- 08:01 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:34 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:34 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:16 Pozvánka: Prima MĚSTO (jaro - podzim)
- 15:21 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:33 Zprávy z regionů
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Co na to ministr
- 21:34 360⁰
- 00:50 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:20 Zajímavosti z regionů
- 01:45 Banánové rybičky
- 04:45 13. komnata Kuby Ryby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:25 Zpívá Karel Gott
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (20)
- 21:40 13. komnata Jany Doleželové
- 22:10 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Bolero
- 00:50 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Kuby Ryby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:40 Dynastie Nováků (13)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Vinorodé břehy Sáry (7)
- 15:00 Zločin na poště
- 15:45 Zavolejte porodní sestřičky XI (4)
- 16:45 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (20)
- 21:40 13. komnata Jany Doleželové
- 22:10 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Bolero
- 00:25 Půl domu bez ženicha
- 02:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (20)
- 03:40 Ze dvora II (3)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (203)
- 04:25 Proměny víkendových domů (7)
- 05:10 Zahradní proměny VI (30)
- 06:00 Sousedství II (1)
- 06:20 Moje místa (Tomáš Satoranský)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha VII (13)
- 08:20 Proměny víkendových domů (8)
- 09:20 Zahradní proměny VI (31)
- 15:15 Vražedná čísla IV (15)
- 20:10 Druhý dech (13)
- 21:35 Po stopách krve
- 00:35 Kriminálka Miami VI (Miami přísně tajné)
- 01:35 Specialisté (Ježíš žije!)
- 02:45 Ulice (4707)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:45 Ulice (4707)
- 09:45 Specialisté (Ježíš žije!)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:35 Uvězněná
- 02:10 Lítám v tom
- 03:50 Kriminálka Las Vegas V (Formality)
- 04:30 Jesse Stone: Smrt v jezeře
- 05:55 Návrat na vrchol
- 10:15 Jeden den v New Yorku
- 12:05 Dívka na koštěti
- 13:40 Jumanji
- 15:45 Tomb Raider
- 18:10 Když se setmí
- 20:00 Sherlock Holmes
- 22:35 Zrození legendy
- 08:25 Pomozte autům VI (9)
- 09:25 Kobra 11 XIX (4)
- 12:30 Válka skladů VI (15)
- 16:30 Kobra 11 XIX (6)
- 18:35 Válka skladů VI (17)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (17)
- 20:30 Svět motorů (46)
- 21:30 Pomozte autům: 7denní výzva (1)
- 00:35 Teorie velkého třesku II (21)
- 02:20 Malý Sheldon II (19)
- 02:55 Zlatá sedmdesátá III (9)
- 03:40 Griffinovi III (18)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Susedia IX (16)
- 05:15 Karate ovce (31)
- 05:55 Bakugan (20)
- 06:05 Přátelé III (10)
- 07:00 2 $ocky VI (15)
- 08:45 Malý Sheldon II (22)
- 10:05 Malý Sheldon III (1)
- 10:30 Susedia IX (19)
- 11:50 Dva a půl chlapa XII (4)
- 12:45 Přátelé III (10)
- 13:40 Teorie velkého třesku II (21)
- 15:25 2 $ocky VI (19)
- 18:10 Dva a půl chlapa XII (6)
- 19:05 Malý Sheldon III (3)
- 20:00 Teorie velkého třesku II (23)
- 20:50 Teorie velkého třesku III (2)
- 21:50 Přátelé III (12)
- 22:45 Griffinovi III (21)
- 23:40 Dva a půl chlapa XII (6)
- 00:50 Slečna Marplová III (V hotelu Bertram)
- 02:20 Beze stopy V (V hlubině moře)
- 03:45 Na lovu IV
- 04:25 Co na to Češi
- 05:55 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:40 Na lovu
- 07:35 MasterChef Česko V (18)
- 12:45 MasterChef Česko V (19)
- 00:40 Nemocnice Chicago Med V (1)
- 01:35 Nejsi tu v bezpečí
- 04:35 Ulice (4269)
- 06:10 Život na jachtě IX (7)
- 08:00 Gilmorova děvčata VII (Šťastnou cestu)
- 08:55 Čarodějky (1)
- 09:50 Oteckovia (156)
- 11:50 Nekonečná láska II (16)
- 16:20 Vyměněné osudy (36)
- 18:20 Čarodějky (3)
- 20:15 Nekonečná láska II (19)
- 21:15 Nekonečná láska II (20)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 21:15 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:55 Don Matteo (Odvážna dcéra)
- 04:40 Góly - body - sekundy
- 05:05 Autosalón
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Na krok od neba (Cti svojho otca 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Život na vlásku)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Kambodža - Siem Reap)
- 16:50 Destinácie (Brazília: Salvador, Bahia)
- 17:05 Detektívi zo severu VI (Zaujatá)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Sneh
- 00:45 Správy RTVS "N"
- 01:35 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Večera s Havranom (Večera s Havranom)
- 14:10 Na programe televízia (Všetko pre deti)
- 15:05 Magnáti (USA)
- 18:30 Večerníček (Lesná lekáreň "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:05 Do kríža (Do kríža)
- 22:55 Na značky!
- 00:50 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Banánové rybičky
- 04:45 13. komnata Kuby Ryby
- 05:15 Černé ovce
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (20)
- 21:40 13. komnata Jany Doleželové
- 22:10 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Bolero
- 00:50 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 10:40 Dynastie Nováků (13)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (20)
- 21:40 13. komnata Jany Doleželové
- 22:10 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Bolero
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 00:00 Já nebo nikdo
- 01:30 Poslední lovec čarodějnic
- 05:10 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu
- 07:10 Aloha, Lásko!
- 08:50 Ledová sezóna
- 13:45 Upír junior
- 15:20 Sestřina posedlost
- 17:05 Vánoční městečko
- 20:15 Ztracen na Aljašce
- 22:10 Legenda jménem Lamborghini
- 23:55 Casino.sk
- 00:30 V sedmém nebi
- 02:05 Policisté v akci
- 02:55 Soudní síň (Vrať mi prachy)
- 03:40 Soudní síň (Je to ve hvězdách)
- 04:30 Soudní síň (Čistota - peklo života)
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:00 Krimi
- 06:20 Noviny
- 10:05 Ochránci (Vyhozená školnice)
- 11:05 První oddělení II
- 12:50 Soudní síň (Zmrzlinář)
- 13:50 Policisté v akci
- 16:50 Soudní síň (Schizofrenie)
- 17:55 Soudní síň (Boj o Marka)
- 01:30 Partička
- 03:00 Susedské prípady
- 03:40 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:30 Reflex
- 08:45 Susedia (Vodičák)
- 09:20 Susedia (Pyramída)
- 10:00 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože
- 08:45 Zahradníkův svět X (14)
- 10:45 Domy snů u jezera (8)
- 13:10 Zahradníkův svět X (15)
- 19:20 Dům snů VI (6)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (14)
- 21:10 Dům snů VII (13)
- 22:00 Mateřské odhodlání
- 01:00 Klub nájemných vrahů
- 02:50 Roboti
- 09:30 Kong: Ostrov lebek
- 14:40 Ex Machina
- 16:25 Šoumen krokodýl
- 20:00 Samaritán
- 00:50 Podfu(c)k
- 02:30 Mrtví neumírají
- 11:00 Průměrňákovi IX (11)
- 11:20 Průměrňákovi IX (12)
- 11:45 Hobit: Bitva pěti armád
- 15:50 Petr Pan
- 20:25 Temný případ: Noční krajina (4)
- 21:30 Kdo se směje teď
- 23:20 Uzavřený kruh (3)
- 00:50 Desperado
- 02:35 Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II (5)
- 06:00 Barbie
- 12:45 Zamilovaný Shakespeare
- 18:35 Spy/Master (1)
- 19:25 Banshee II (Pravda o jednorožcích)
- 20:10 Banshee II (Zabijáci)
- 21:00 East New York (21)
- 22:25 Trojúhelník smutku
- 06:00 Klíčovou dírkou
- 07:50 Dalva
- 14:50 Palmy a stožáry
- 16:40 Dalva
- 20:00 Ukolébavka
- 21:40 Moře času
- 23:35 Hudin salón
- 10:15 Astronaut
- 12:25 Smallville (Pomsta)
- 13:25 Smallville (Hrob)
- 20:00 LEGO příběh
- 21:50 Policajti z L. A. (Díl 8)
- 22:40 Policajti z L. A. (Díl 9)
- 23:35 Týden bez závazků
- 00:05 Turnaj zabijáků
- 01:35 V lepší společnosti
- 04:00 Hra na hraně
- 05:45 Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů
- 07:40 Kon-Tiki
- 10:00 Divergence
- 12:55 Bobule
- 14:50 Poslední polda (12)
- 15:50 Teroristka
- 17:50 Loupežník Hadrafous
- 23:50 Únos
- 02:50 Země slepých
- 11:45 Láska v Indii
- 16:45 Madam služebná
- 18:15 Devátý život Luise Draxe
- 20:00 Julieta
- 21:40 After: Polibek
- 23:25 After: Přiznání
- 04:00 Hodvábna cesta (5)
- 04:35 Storočie v obrazoch (3)
- 05:35 Vynálezy budúcnosti (3)
- 08:25 Doslova
- 09:05 Thacherová nezomrela (1)
- 00:30 Moje zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 TOP - Dětské filmy
- 20:55 Tajemství filmů a seriálů - Hoří, má panenko
- 21:25 Nikdo není perfektní
- 22:35 Poklad z půdy
- 23:45 Intim s Heidi Janků
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Telecí ragú na víně)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:10 Popelka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 09:30 Teleshopping
- 11:30 Pozor vlak
- 12:45 Teleshopping
- 15:00 Teleshopping
- 20:15 Občanská sebeobrana Josefa Klímy: Spor o fotbal
- 20:45 Pozor vlak
- 21:30 Honza Tuna v Akci!
- 23:20 Narcos
- 05:05 Totalcar III (9)
- 06:20 Totalcar VII (10)
- 10:50 Profil zločinu V (1)
- 15:25 Profil zločinu V (2)
- 16:30 Profil zločinu V (3)
- 17:30 Tým SEAL V (4)
- 00:20 Ztracený svět III (2)
- 17:45 Ztracený svět III (3)
- 18:45 Ztracený svět III (4)
- 19:40 MacGyver (13)
- 20:40 MacGyver (14)
- 21:30 Hvězdná brána: Atlantida III (5)