Kriminálka Las Vegas

Kriminálka Las Vegas

S05E07 - Formality

22.5. 03:50
Nova Cinema
40 minut
2004
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

V pokoji jednoho z lasvegaských hotelů je nalezena mrtvá studentka. Vyšetřováním se zjistí, že patřila k účastníkům bujarého středoškolského večírku, který toho večera v hotelu probíhal. Není ale jedinou obětí - další z účastnic, jejíž otec je zároveň majitelem hotelu, z večírku zmizela a vše nasvědčuje tomu, že byla unesena.(TV Nova)

Více informací
S05E01

Viva Las Vegas

22.7. 03:10, Nova Gold, 40 minut

Viva Las Vegas

Počas rušnej noci kriminálka vyšetruje štyri mysteriózne vraždy - mŕtve telo neznámej obete v plytkom hrobe, zastrelený muž v nočnom klube, skrvavené telo striptérky v hotelovej izbe a notorický hráč utopený vo vani v obskúrnom moteli.(TV Wau)

Dostupné za 5 dnů
S05E02

Ztraceno v odpadu

28.7. 03:50, Nova Gold, 40 minut

Ztraceno v odpadu

Veľká prietrž mračien vyplaví z kanalizácie telo mŕtveho mladíka. Zahynul pri novom adrenalínovom športe, alebo ho niekto zabil? Pri pátraní po stopách narazí vyšetrovací tím na úlomky kostí, rozptýlených v potrubí. Komu patria a ako sa sem dostali?(TV Wau)

Dostupné za 6 dnů
S05E12

Hadi

29.7. 03:50, Nova Gold, 45 minut

Hadi

V automatu na noviny je nalezena skalpovaná hlava ženy. Patolog určí, že se jednalo o mladou hispánku, která díky svému chrupu určitě nepocházela z chudých vrstev. Policisté zjistí, že se jednalo o mladou redaktorku, která psala do místních novin o podivné hudební skupině, která ve svých písních oslavuje kriminálníky a vrahy...(TV Nova)

S05E23

Chladivá vášeň

18.7. 04:50, Nova Cinema, 65 minut

Chladivá vášeň

Greg se Sarou vyšetřují záhadnou smrt dvou studentů na koleji. Catherine s Warrickem vyšetřují ještě záhadnější smrt muže, jehož mrtvolu nalezli uprostřed rozsáhlé louky v kruhu připomínajícím známé obrazce v obilí. A protože je dnes Grissom u soudu, musí se do vyšetřování třetího úmrtí pustit sám šéf Ecklie.(TV Nova)

S05E24

Oběma nohama v hrobě I.

17.7. 01:55, Nova, 45 minut

Oběma nohama v hrobě I.

Režie poslední dvojepizody se ujal sám Quentin Tarantino. V první části jsme svědky Nickova únosu a jeho následného věznění na místě, které svými rozměry a umístěním připomíná hrob. Na rozdíl od něj je ale vybaveno osvětlením a webkamerou, která zbytek kriminálky informuje o Nickově osudu. K tomu, aby ho vypátrali, mají ale zoufale málo informací.(TV Nova)

S05E25

Oběma nohama v hrobě II.

18.7. 01:35, Nova, 40 minut

Oběma nohama v hrobě II.

Nick Stokes je povolán k děsivému nálezu na ulici. Když se dostaví na místo a je zde chvíli sám s policistou, který nález oznámil, někdo toho využije a Nicka unese. Kriminalisté dostanou zanedlouho balíček s kazetou a instrukcemi, co mají dělat...(TV Nova)

Podobné tituly

Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti
Beze stopy
Myšlenky zločince
Kriminálka Miami

O pořadu

česky česky
2004
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

CSI Crime Scene Investigation to je názov jednotky vyšetrovateľov z kriminalistickej divízie policie v Las Vegas, ktorá rieši vraždy predovšetkým na základe perfektného vyšetrenia miesta zločinu a náročnej vedeckej analýzy nájdených dôkazov. Hlavnou hviezdou seriálu je William L. Petersen, predstaviteľ ústrednej postavy vyšetrovateľa a šéfa jednotky CSI Gila Grissoma. Petersen sa preslávil thrillerom režiséra Williama Friedkina Žiť A Zomrieť V Los Angeles z roku 1985.(oficiální text distributora)

Tvůrci

Bill Eagles

Hrají

Gary Dourdan, George Eads, Jonathan Banks, Eric Szmanda, Jon Tenney, William Petersen, Joseph Patrick Kelly, Xander Berkeley, Eric Lange, Marg Helgenberger, Kate Mara, Adrianne Palicki, Kevin Cooney, Paul Guilfoyle, Danica Stewart, Seth Gabel, Louise Lombard, David Berman, Nicole Marie Lenz, Robert David Hall, Dean Shelton, Matthew Carey, Mike Erwin, Marc Vann