Kriminálka Las Vegas

Kriminálka Las Vegas

S05E07 - Formality

22.5. 03:50
Nova Cinema
40 minut
2004
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

V pokoji jednoho z lasvegaských hotelů je nalezena mrtvá studentka. Vyšetřováním se zjistí, že patřila k účastníkům bujarého středoškolského večírku, který toho večera v hotelu probíhal. Není ale jedinou obětí - další z účastnic, jejíž otec je zároveň majitelem hotelu, z večírku zmizela a vše nasvědčuje tomu, že byla unesena.(TV Nova)

Více informací
S05E10

Nejde o lidi

11.6. 02:15, Nova, 50 minut

Nejde o lidi

V odpadkovom koši leží vychudnutá mŕtvolka podvyživeného päťročného chlapčeka a jeho dvaja súrodenci sú nezvestní. V prestrelke na mieste, kde našli mŕtveho dílera, zomrie aj jeho brat. Kto zabil odsúdeného vo väzenskej cele?(TV Wau)

Dostupné za 3 dny
S05E11

Kdo zastřelil Sherlocka?

20.6. 04:25, Nova Cinema, 50 minut

Kdo zastřelil Sherlocka?

V pokoji jakoby přeneseném do současnosti z viktoriánské Anglie je nalezena mrtvola muže v kostýmu Sherlocka Holmese. Ukáže se, že jednou týdně se muž scházel s dalšími třemi obdivovateli velkého detektiva a společně vymýšleli a luštili kriminální hádanky. Řešením případu je pověřen Greg, pro kterého to bude zároveň poslední zkouška, jejíž zdárné splnění mu zajistí definitivní přijetí do týmu kriminalistů. Warrick s Nickem se mezitím snaží přijít na kloub záhadné autohavárii, při které řidič bez zjevného důvodu sjel ze silnice a zemřel.(TV Nova)

Podobné tituly

Kriminálka Miami
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti
Beze stopy

O pořadu

česky česky
2004
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

CSI Crime Scene Investigation to je názov jednotky vyšetrovateľov z kriminalistickej divízie policie v Las Vegas, ktorá rieši vraždy predovšetkým na základe perfektného vyšetrenia miesta zločinu a náročnej vedeckej analýzy nájdených dôkazov. Hlavnou hviezdou seriálu je William L. Petersen, predstaviteľ ústrednej postavy vyšetrovateľa a šéfa jednotky CSI Gila Grissoma. Petersen sa preslávil thrillerom režiséra Williama Friedkina Žiť A Zomrieť V Los Angeles z roku 1985.(oficiální text distributora)

Tvůrci

Bill Eagles

Hrají

Gary Dourdan, George Eads, Jonathan Banks, Eric Szmanda, Jon Tenney, William Petersen, Joseph Patrick Kelly, Xander Berkeley, Eric Lange, Marg Helgenberger, Kate Mara, Adrianne Palicki, Kevin Cooney, Paul Guilfoyle, Danica Stewart, Seth Gabel, Louise Lombard, David Berman, Nicole Marie Lenz, Robert David Hall, Dean Shelton, Matthew Carey, Mike Erwin, Marc Vann