Návrat na vrchol

Návrat na vrchol

22.5. 05:55
Nova Cinema
145 minut
2006
USA Drama / Sportovní

Americký fotbal vás srazí k zemi a pak od vás očekává, že se znovu postavíte na nohy.Univerzitu Marshall a celé městečko Huntington srazí k zemi obyčejný život mnohem hůř. Právě v tom okamžiku se objeví Jack Lengyel a přijme práci, o kterou nikdo nestál: sestavit nový marshallský fotbalový tým jen několik měsíců po leteckém neštěstí, při kterém zahynuli všichni univerzitní hráči. Matthew McConaughey jako energetický trenér nezkušených hráčů, jejichž naděje na vítězství je mizivá. Ale všichni chtějí vyhrát. Napětí a inspirace v příběhu o sportu i uzdravování, natočeném podle skutečné události. Čas běží dokud rozhodčí nezapíská. (oficiální text distributora)

Více informací

O pořadu

česky česky
2006
USA Drama / Sportovní

Americký fotbal vás srazí k zemi a pak od vás očekává, že se znovu postavíte na nohy.Univerzitu Marshall a celé městečko Huntington srazí k zemi obyčejný život mnohem hůř. Právě v tom okamžiku se objeví Jack Lengyel a přijme práci, o kterou nikdo nestál: sestavit nový marshallský fotbalový tým jen několik měsíců po leteckém neštěstí, při kterém zahynuli všichni univerzitní hráči. Matthew McConaughey jako energetický trenér nezkušených hráčů, jejichž naděje na vítězství je mizivá. Ale všichni chtějí vyhrát. Napětí a inspirace v příběhu o sportu i uzdravování, natočeném podle skutečné události. Čas běží dokud rozhodčí nezapíská.


(oficiální text distributora)

Tvůrci

Christophe Beck, Jamie Linden, McG

Hrají

Robert Patrick, Rhoda Griffis, Steve Warren, Buddy Dolan, Barry Hopkins, Wilbur Fitzgerald, Hunter Aldridge, Alex Van, Jeremy Ambler, Ron Clinton Smith, Jeff Adelman, Chrissy Chambers, Bobby Jon Drinkard, Stephanie Leigh Schlund, Andrew DiPalma, Raymond Wood, Randall Blizzard, Mike Pniewski, Mark Oliver, Jody Thompson, Elizabeth Omilami, Elvis McComas, Matthew McConaughey, David Strathairn, Kate Kneeland, Kimberly Williams-Paisley, Ian McShane, January Jones, Kate Mara, Arlen Escarpeta, Matthew Fox, L. Warren Young, Tommy Cresswell, Brian Geraghty, Bobby Jordan, Wes Brown, Anthony Mackie, Jeff Joslin, Huntley Ritter, Nina Jones, Cecilia Kim, Andrew Wilson Williams