Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:25 Gejzír
- 01:00 Hobby naší doby
- 01:25 Máme rádi zvířata
- 01:55 Manéž Bolka Polívky
- 03:10 Banánové rybičky
- 03:35 Chalupa je hra
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Vlašim
- 05:00 Bydlet jako... podle Le Corbusiera
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Otec Brown X (Kola hněvu)
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (2)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Muzikálová féerie
- 14:20 Bydlet jako... podle Le Corbusiera
- 14:45 Operace mé dcery
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (2)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (7)
- 21:15 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Marie Antoinetta (7)
- 23:15 Vigil (6)
- 04:00 Divnopis (Jalubí)
- 04:10 Folklorní výlety
- 04:35 Příběhy z Ivančeny
- 05:30 Televizní klub neslyšících
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Ohrožená Amazonie (1)
- 09:25 Koloseum - srdce Říma
- 20:00 Boj o oheň
- 21:45 Žárlivé tango
- 23:30 Vůně ženy
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:37 Zprávy
- 14:39 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:40 Zprávy
- 15:43 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 10:40 Hokej v 10 minutách
- 10:50 Dohráno
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Cyklotoulky
- 13:30 Diamantová liga 2024 (Wanda Diamond League Marrákeš)
- 15:35 Volejbalový magazín
- 15:55 #ProHokejJakyJe
- 22:50 Hokej v 10 minutách
- 23:00 #ProHokejJakyJe
- 23:10 Magazín UEFA
- 23:35 MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko (Kazachstán - Polsko)
- 00:20 Světlo mého života
- 02:57 Mistr Pip
- 05:21 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (20)
- 07:39 M.A.S.H (21)
- 08:11 M.A.S.H (22)
- 08:44 M.A.S.H (23)
- 09:17 Temný Kraj (Jezinky 1/2)
- 14:36 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Lež na pláži (Nový začátek)
- 21:30 Česko na grilu
- 23:00 Tátové na tahu (12)
- 04:51 Autosalon.tv
- 06:00 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (Nad Orinoko)
- 06:08 Příhody Bolka a Lolka
- 06:16 Těžká dřina
- 06:41 Autosalon.tv
- 07:31 Prima Partička
- 20:15 Prima Partička
- 21:18 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 22:00 Nezvěstná (4)
- 23:00 Re-play
- 23:27 Simpsonovi XXV (Válka umění)
- 23:50 Simpsonovi XXV (Rozhodčí je Homer)
- 00:26 Návrat megažraloků
- 02:19 Transformers
- 05:24 M.A.S.H
- 06:09 M.A.S.H
- 06:33 M.A.S.H
- 06:57 M.A.S.H
- 07:29 Námořní vyšetřovací služba IX (Utajované informace)
- 08:25 Námořní vyšetřovací služba IX (Vyděrač)
- 09:23 Problémissky
- 11:32 Králíček Jojo
- 13:44 Gulliverovy cesty
- 17:24 Sahara
- 20:07 Žába k zulíbání
- 22:06 Labyrint lží
- 04:30 Lásce navzdory (Sukničkář Denis)
- 05:32 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Na zámku
- 06:08 Libovky Pepy Libického
- 06:23 Prostřeno!
- 07:20 Sestřičky (Smíšené pocity)
- 10:11 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 12:12 Smrtící milostný dopis
- 20:06 Inga Lindström (Děti mé sestry)
- 21:58 Sestřičky (Krtek)
- 23:09 Česko na grilu
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Den s Hvězdíkem)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Tajný život kluků V (8)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Medvídkova poradna
- 09:15 Michalovy nálady
- 09:25 Strýček Tonton (To je skvělé)
- 09:35 Muchomůrek a Muchlíci (Jarní záležitost)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Sportující zvířata
- 10:55 Hýbánky s písmenky (Kosáci)
- 11:05 Pan Hračička
- 11:25 Ava Riko Teo
- 11:45 Včelka Mája
- 12:05 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Michal chrání přírodu
- 12:45 Pohádky Boženy Němcové
- 12:55 Ze života rodiny Horáčkovy (Den šestý ...)
- 13:05 Věda je zábava II
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Cestohrátky
- 14:10 Občanka
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 Bludiště
- 15:05 Tajný život kluků V (8)
- 15:30 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Zmizík)
- 15:40 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Kyberbrouk)
- 15:50 Pruhovaní kamarádi
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:05 Planeta YÓ
- 16:15 Superhrdinové
- 16:40 Medvídkova poradna
- 16:55 Michalovy nálady
- 17:00 Tuláček
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Špaček)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak si notovali)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (26)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (3)
- 19:45 Pohádky Boženy Němcové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 01:05 Galerie... kde byste je nečekali (6)
- 01:35 Rivalové v umění (2)
- 02:30 Kanadská soda IX (5)
- 02:50 Emoce v umění (20)
- 03:45 Ladí neladí
- 04:35 Před půlnocí
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Slečna Julie
- 21:50 Hledání J. A. Pitínského
- 22:45 Hudební cestopis slavných skladatelů (3)
- 23:40 Brazil
- 14:41 Sestřičky (Anonym)
- 15:55 Ošklivka Katka (Zase potíže)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:06 Jak se staví sen
- 22:10 Show Jana Krause
- 23:16 Jak se staví sen
- 00:16 Partie Terezie Tománkové
- 01:28 Partie PLUS
- 02:33 Showtime magazín
- 03:20 Hlavní zprávy
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:43 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 14:43 Interview PLUS (David Krajíček)
- 15:00 Zprávy
- 15:22 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:30 Zprávy z regionů
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:57 360⁰
- 01:00 Hobby naší doby
- 01:55 Manéž Bolka Polívky
- 03:10 Banánové rybičky
- 03:35 Chalupa je hra
- 04:25 Vlašim
- 05:00 Bydlet jako... podle Le Corbusiera
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (2)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (7)
- 21:15 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Marie Antoinetta (7)
- 23:15 Vigil (6)
- 00:25 Gejzír
- 01:00 Hobby naší doby
- 01:55 Manéž Bolka Polívky
- 03:10 Banánové rybičky
- 03:35 Chalupa je hra
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Vlašim
- 05:59 Studio 6
- 10:00 168 hodin
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:45 Operace mé dcery
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (2)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (7)
- 21:15 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Marie Antoinetta (7)
- 23:15 Vigil (6)
- 00:15 Případy detektiva Murdocha VII (10)
- 01:15 Případy detektiva Murdocha VII (11)
- 02:10 TaJeMno IV (17)
- 02:50 Výleťák (141)
- 02:55 Ušák Jaromíra Bosáka (211)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (212)
- 04:15 Proměny víkendových domů (5)
- 05:05 Zahradní proměny VI (28)
- 06:00 Výleťák (177)
- 06:15 Moje místa (Lejla Abbasová)
- 08:05 Proměny víkendových domů (6)
- 09:05 Zahradní proměny VI (29)
- 10:05 Vražedná čísla IV (12)
- 01:55 Superlov
- 03:05 Rady ptáka Loskutáka
- 04:20 Střepiny
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4705)
- 09:35 Odznak Vysočina III (Špatná parta)
- 14:35 Kriminálka Miami VI (Chůva)
- 15:30 Výměna manželek X
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Specialisté (Ježíš žije!)
- 21:25 Specialisté (Popáleniny)
- 22:30 Víkend
- 23:10 Kriminálka Las Vegas V (Formality)
- 00:00 Temné kouty
- 02:20 Ďáblova slza
- 10:35 Mimi šéf
- 12:25 Šéfe, jsem v tom!
- 18:00 Jumanji
- 20:00 Taxi 5