Tátové na tahu

Tátové na tahu

S01E12 - Epizoda 12

20.5. 23:00
Prima
68 minut
2018
Česko Komedie / Drama

Gábinu zajímá, proč chce její táta pohřbít dlouholeté manželství s její mámou, rozhodne se ho konfrontovat. Marek s Alenou musí bojovat o každou chvilku, aby mohli pracovat na miminku, překážek je hned několik. Domek, který Jakub koupil skrývá nemilé překvapení.(TV Prima)

Více informací

Podobné tituly

Seznamka
Bohemian Rhapsody
Mamma Mia!

O pořadu

česky česky
2018
Česko Komedie / Drama

Je ráno, 1. září. Před školní budovou není po dvou měsících prázdnin k hnutí a okolní ulice jsou ucpané parkujícími auty. Všechny řídí výhradně ženy a ze zadních sedaček jako miniaturní parašutisté vyskají děti s obrovskými batohy. A uprostřed toho ženského světa se najednou objeví 4 exoti. Chlapi na mateřské. Konec starých časů. Muži chodí na mateřskou, exmanželé se o potomky starájí ve střídavé péči a homosexuální páry mají děti.  A i když teď chlapi dělají totéž, co ženy, není to totéž. Dopravit děti do školy ještě předtím, než skončí vyučování. Nezapomenout se po rozvodu vystěhovat z bytu. Nebo zajít na nákup a místo piva koupit sunar. Výchova je teď dobrodružnější. Chytrý, dojemný a vtipný příběh o 4 moderních rodinách, které mají jedno společné. Domácnost a výchovu dětí si vzali na starost muži. Každý z hrdinů je naprosto odlišný, ale spojuje je jejich společný úděl, přátelství a snaha nepoztrácet děti. Během série s nimi prožíváme zrození, svatby, rozvody, kariérní pády i soukromé tragédie. Budou se nenávidět milovat, navzájem si pomáhat a hlavně bojovat o to, aby byl každý z nich nejlepším tátou na světě.(TV Prima)

Tvůrci

Jiří Chlumský

Hrají

Jakub Prachař, Regina Rázlová, Aňa Geislerová, Jana Stryková, Eva Josefíková, Saša Rašilov nejml., Karel Dobrý, Václav Šanda, Petr Vaněk, Štěpán Benoni, Anastasia Chocholatá, Hana Czivišová-Hessová, Ladislav Kolář, Erika Stárková, Jennifer Sollier, Lumíra Přichystalová, Annie Fabová, Albert Daniel Kebis, František Sládek, Emil Valchář, Josefína Krycnerová