Specialisté

Specialisté

S08E15 - Ježíš žije!

20.5. 20:20
Nova
65 minut
Krimi / Thriller

Specialisté řeší případ zavražděného pacienta psychiatrické kliniky Matyáše Winklera, který údajně trpěl spasitelským syndromem. Postupně zjišťují, že Winkler byl novinář, který se na psychiatrickou kliniku vetřel, aby získal jisté informace. A tak použijí stejný trik − šéfka mravnostního oddělení major Dagmar Šnébová se nechá na klinice hospitalizovat, aby zjistila informace k odhalení vraha. Vyšetřování v utajení však Dagmar přivede do velmi nebezpečné situace. (TV Nova)

Více informací
S08E19

Máš na to!

19.6. 09:45, Nova, 65 minut

Máš na to!

Petr už několik týdnů chodí s Renatou Valešovou, která vede taneční studio. Tam dává prostor zejména teenagerům z vyloučených komunit a sociálně znevýhodněných skupin. Po jedné z tanečních lekcí najdou Renata s Petrem mrtvého Antanase Kalvelise, úspěšného choreografa z Litvy, který teď skupinu připravuje na mezinárodní soutěž v Rize. Petr před Renatou tají, že je policista. Jeho profese mu už několik vztahů zničila. Strouhal to akceptuje a rozhodne se toho využít. Petr má uvnitř tanečního studia zjistit co nejvíce, protože mladí tanečníci s policií moc spolupracovat nechtějí. (TV Nova)

O pořadu

česky česky
Krimi / Thriller

V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeho malá vnučka je těžce zraněna. Zdánlivě jasný případ zkomplikuje vražda a brzy vyjde najevo, že celá kauza sahá mnohem výš, než by se mohlo zprvu zdát. Nový český kriminální seriál.

Tvůrci

Ondrej Hraška

Hrají

Gabriela Míčová, Kateřina Lojdová, Klára Pollertová-Trojanová, Zuzana Kajnarová, Jakub Gottwald, Vojtěch Vodochodský, Tomáš Stopa, Martin Dejdar, Jiří Hána