Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:20 AZ-kvíz
- 00:55 Kozí mýdlo
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 V kondici
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:30 Všechnopárty
- 11:25 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Růžový panter
- 16:00 Zdravotní škola IV (Oni i my)
- 16:45 Na cestě po Amerických Panenských ostrovech
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Černí baroni
- 21:50 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:50 Věk válečných lodí (Svět v plamenech)
- 02:40 Ta naša kapela
- 03:10 Rodičovství
- 03:35 Historie.cs
- 04:30 V kondici
- 05:05 Věčně zelení SENIOŘI
- 05:30 Proč jsme tak naštvané
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Serengeti II (6)
- 09:25 Výborná SHOW
- 14:05 Vládci Třetí říše (3)
- 15:00 24 hodin pražského metra
- 15:25 Příběhy divočiny (Lachtani)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:02 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v evropských metropolích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Fokus Václava Moravce
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:25 Branky, body, vteřiny
- 03:30 Branky, body, vteřiny
- 04:50 Archiv D: Sport 1975
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 VHK ROBE Vsetín - Rytíři Kladno
- 07:55 Panorama
- 11:55 Cyklotoulky
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Dohráno
- 23:55 Branky, body, vteřiny
- 00:01 Receptář prima nápadů
- 00:48 Policie v akci
- 01:46 Policie Hamburk VIII (Nový velitel)
- 02:46 Policie Hamburk VIII (Past)
- 03:46 Closer VII (Odpusť nám naše hříchy)
- 04:50 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:59 M.A.S.H (209)
- 08:30 M.A.S.H (210)
- 09:00 M.A.S.H (211)
- 09:31 Lež na pláži (Strejda)
- 14:31 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Skvělej kuchař)
- 21:40 7 pádů Honzy Dědka
- 22:55 7 pádů Honzy Dědka
- 06:00 Těžká dřina
- 06:26 Autosalon.tv
- 07:08 Partička
- 07:47 Fotr na tripu VII
- 08:29 Top Gear 2011 (5)
- 09:29 Top Gear 2011 (5)
- 20:15 Partička L
- 21:33 Vandráci (2)
- 22:15 Brickleberry III (6)
- 22:35 Partička
- 23:26 Simpsonovi XX (Hodný, zlý a zfetlá)
- 23:55 Simpsonovi XX (Táta to ví nejhůř)
- 00:11 Kingsman: Zlatý kruh
- 03:08 Polární bouře
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka (Cikánský vůz)
- 06:09 M.A.S.H
- 06:32 M.A.S.H
- 06:55 M.A.S.H
- 07:26 Námořní vyšetřovací služba VIII (Muž vejde do baru)
- 11:09 Hon na ponorku
- 13:55 Zamilovaná chůva
- 15:45 Nečekaná rodina
- 17:55 Záměna
- 22:48 Potomek
- 04:49 Lásce navzdory (Velký bratr tě vidí)
- 06:00 Na zámku
- 06:10 Karolína, domácí kuchařka
- 06:34 Prostřeno!
- 07:31 Sestřičky (Škola volá)
- 08:51 Slunečná (Druhé Vánoce)
- 10:18 Prostřeno!
- 11:02 Ano, šéfe!
- 12:07 Rosamunde Pilcher
- 20:04 Rosamunde Pilcher
- 21:55 Sestřičky (Setrvalý stav)
- 23:11 Lež na pláži (Strejda)
- 06:00 Vilík ucho sem, ucho tam (Ve strašidelném hradě)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Vábnička)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Drobečkové II
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků III (12)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:05 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo
- 08:15 Sovička Ollie
- 08:20 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ty Brďo! (Kočka a pes)
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Předpovídač Muchomůrek)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:00 Ve vodě to žije!
- 10:10 Za zvířátky do zahrádky
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata IV
- 10:55 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 11:05 Pan Hračička
- 11:25 Ava Riko Teo
- 11:35 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 11:55 Becca a její banda
- 12:10 Hej, Hafí! III
- 12:15 Bobo II
- 12:20 Sovička Ollie
- 12:25 Kravička Henrietta
- 12:35 Frnk z hnízda
- 12:40 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček nesehnal vítr)
- 12:45 Bačovy rozprávky (Černovlasý princ)
- 12:55 Vilík ucho sem, ucho tam (Ve strašidelném hradě)
- 13:05 Grace a úžasné stroje II
- 13:20 Ach, ten pokrok!
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 13:55 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Stream Samurajka)
- 16:00 Dodohando
- 16:18 Superhrdinové
- 16:45 Ty Brďo! (Šlechta)
- 17:10 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček neobstaral déšť)
- 18:55 Mira, královský detektiv (24)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (2)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Bačovy rozprávky (Černovlasý princ)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 01:05 Emoce v umění (17)
- 01:55 Malíři moře (2)
- 02:50 Terra musica
- 03:15 Bydlení pod střechou
- 03:40 Příroda
- 04:45 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 ArtZóna
- 21:10 Basquiat
- 22:05 Opera II (4)
- 23:00 Chick Corea na festivalu Malta Jazz
- 05:02 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Na zámku
- 06:26 Nikdo není dokonalý
- 07:16 Křižovatky života (Náhradní matka bojuje o dítě)
- 14:46 Sestřičky (Výpověď)
- 16:00 Ošklivka Katka (Známý fígle)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:06 Show Jana Krause
- 23:11 Jak se staví sen - extra
- 00:58 360⁰
- 01:31 Prima ČESKO
- 02:46 7 pádů Honzy Dědka (M.Čepelka; Z.Svěrák; P.Brukner; V.Kotek)
- 03:58 Showtime
- 08:02 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:01 Zprávy
- 10:37 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:34 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 14:43 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:21 Prima Svět
- 15:46 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:26 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Svět financí s Trinity Bank
- 21:00 Zprávy
- 21:55 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk)
- 23:55 360⁰
- 06:00 Ptačí říše
- 06:15 Hausbót Petra Horkého (Miroslav Bárta)
- 06:39 Norské domy snů VII (Londalen)
- 07:30 Michael Palin v Iráku (2)
- 08:31 Prima Česko
- 09:04 Prima Svět
- 00:20 AZ-kvíz
- 00:55 Kozí mýdlo
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 V kondici
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:30 Všechnopárty
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Růžový panter
- 16:45 Na cestě po Amerických Panenských ostrovech
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Černí baroni
- 21:50 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:20 AZ-kvíz
- 00:55 Kozí mýdlo
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:30 Všechnopárty
- 11:25 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Růžový panter
- 16:00 Zdravotní škola IV (Oni i my)
- 16:45 Na cestě po Amerických Panenských ostrovech
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Černí baroni
- 21:50 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 02:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (21)
- 03:25 Ze dvora (10)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (165)
- 04:10 Farma jako nová (6)
- 05:05 Zahradní proměny VI (1)
- 06:00 Sousedství (3)
- 06:20 Moje místa (Nela Boudová)
- 07:10 Případy detektiva Murdocha V (10)
- 08:10 Farma jako nová III (7)
- 09:10 Zahradní proměny VI (2)
- 20:10 Druhý tah pěšcem
- 21:55 Místo činu: Schimanski (11)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4686)
- 09:40 Zlatá labuť (49)
- 14:30 Kriminálka Miami IV (Jeden z nás)
- 15:30 Výměna manželek IX
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 01:00 Matrix Revolutions
- 03:20 Strážce
- 05:25 Princezna na hrášku
- 06:25 Bravo Girls: Všechno nebo nic
- 10:15 Rezistence
- 12:35 Slečna drsňák
- 14:50 Inkoustové srdce
- 18:15 Brácha za všechny peníze
- 20:00 Inferno
- 22:30 Smrtelné lži
- 05:25 Walker, Texas Ranger IV (6)
- 06:10 SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (3)
- 06:55 Mistři zastavárny XX (6)
- 07:50 Mezi žraloky X (15)
- 09:45 Kobra 11 XV (7)
- 12:45 Válka skladů III (8)
- 14:45 Mistři zastavárny XX (7)
- 15:40 Strážci hranic: Amerika (12)
- 16:40 Kobra 11 XV (9)
- 18:40 Válka skladů III (10)
- 19:35 Mistři zastavárny XX (8)
- 20:30 Američtí sběratelé XVII (14)
- 21:25 Pomozte autům IV (10)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IV (8)
- 23:15 Kobra 11 XV (9)
- 00:25 Teorie velkého třesku IX (18)
- 02:00 Malý Sheldon VI (5)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá (2)
- 03:20 Bobovy burgery V (10)
- 04:00 TELE TELE
- 05:15 Oggy a škodíci: Nová generace (71)
- 05:55 Bakugan: Ozbrojená aliance (95)
- 06:05 Přátelé X (18)
- 07:05 2 $ocky (15)
- 08:55 Malý Sheldon VI (9)
- 10:35 Susedia V (11)
- 12:55 Přátelé X (18)
- 13:55 Teorie velkého třesku IX (18)
- 15:35 2 $ocky (19)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá (4)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (17)
- 19:05 Malý Sheldon VI (11)
- 20:00 Teorie velkého třesku IX (22)
- 21:40 Přátelé (2)
- 22:35 Bobovy burgery V (12)
- 23:30 Dva a půl chlapa IX (17)
- 02:05 Beze stopy IV (Víc než tohle)
- 03:25 Na lovu IV
- 04:05 Chcete být milionářem?
- 05:40 Riskuj!
- 06:10 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:55 Na lovu IV
- 07:50 MasterChef Česko IV (24)
- 12:50 MasterChef Česko IV (25)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med III (14)
- 01:20 Černý víkend
- 02:50 Doktorka Quinnová VI (2)
- 05:20 Ulice (4240)
- 06:55 Život na jachtě VI (3)
- 10:25 Oteckovia (114)
- 12:20 Doktorka Quinnová VI (4)
- 16:35 Na každém kroku (68)
- 18:30 Gilmorova děvčata VI (4)
- 19:20 Gilmorova děvčata VI (5)
- 20:15 Nekonečná láska (91)
- 21:10 Nekonečná láska (92)
- 00:35 Agatha Christie: Poirot (Ako sa darí tvojej záhradke?)
- 01:25 Správy RTVS "N"
- 02:20 Góly - body - sekundy
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:50 Góly - body - sekundy
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Maldivy - Potápanie)
- 17:00 Detektívi zo severu V (Čierny Peter)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Oktopus (Nikita)
- 21:35 Oktopus (Srdcová sedma)
- 22:35 Miesto zločinu Ostrava (3)
- 23:40 Lietajúci Škót
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 00:55 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:30 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Bella a Sebastián
- 07:15 Bella a Sebastián
- 07:30 Živá panoráma
- 11:40 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:10 Bella a Sebastián
- 19:20 Bella a Sebastián
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:20 AZ-kvíz
- 05:15 Černé ovce
- 10:30 Všechnopárty
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 14:05 Růžový panter
- 16:45 Na cestě po Amerických Panenských ostrovech
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Černí baroni
- 21:50 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:20 AZ-kvíz
- 04:50 Na stopě
- 05:30 Události v regionech
- 10:30 Všechnopárty
- 11:25 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Růžový panter
- 16:00 Zdravotní škola IV (Oni i my)
- 17:15 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Černí baroni
- 21:50 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 22:00 Správy :24
- 01:15 Policisté v akci
- 02:40 Soudní síň (Cikán zůstane cikánem)
- 03:30 Soudní síň (My jsme dědici)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 V sedmém nebi
- 10:05 Ochránci (Rodinu si nevybíráš)
- 11:05 První oddělení II
- 12:55 Soudní síň (Květinka)
- 14:00 Policisté v akci
- 15:00 Policisté v akci
- 20:20 Poprask na silnici E4
- 22:10 1890 (Úplněk)
- 00:35 Sestričky IV
- 01:25 Aj múdry schybí
- 02:10 Partička
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Reflex
- 08:45 Susedia (Zámena manželov I.)
- 09:15 Susedia (Zámena manželov II.)
- 09:45 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:55 Chlapi neplačú IV
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Chlapi neplačú IV
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:10 Susedia
- 21:50 Susedia
- 04:25 Až je koupím, budou mý! II (18)
- 05:10 Dům snů V (10)
- 06:00 Až je koupím, budou mý! V (17)
- 06:55 Dům snů IV (14)
- 07:55 Projekt "Domov" II (4)
- 08:55 Nejlepší dům ve čtvrti (7)
- 09:55 Rok na Jimmyho farmě (7)
- 12:25 Dům snů V (10)
- 15:25 Projekt "Domov" II (5)
- 18:55 Dům snů V (11)
- 19:55 Až je koupím, budou mý! II (19)
- 20:50 Agatha Christie: Zkouška neviny (2)
- 21:40 Černá kniha
- 06:00 Moonage Daydream
- 10:20 Croodsovi: Nový věk
- 11:55 Peníze těch tupců
- 13:35 Zkus mě rozesmát
- 18:05 Venom
- 20:50 Sedmilhářky II (5)
- 23:50 Sestra
- 01:45 Ex Machina
- 06:00 Fantastický pan Lišák
- 10:55 Průměrňákovi VII (17)
- 11:15 Průměrňákovi VII (18)
- 11:40 Jízda s Madeleine
- 13:15 21 Jump Street
- 15:05 Emily
- 17:15 Útok na Bílý dům
- 19:30 Počátek
- 21:55 Protest
- 23:40 House party
- 01:00 Mariupol: Očima obyvatel
- 06:00 Muž na laně
- 10:50 Nadpřirozená moc
- 12:50 Downeyho auta snů (2)
- 13:35 Hop
- 15:15 Agent na útěku
- 17:00 Zpráva
- 21:45 Sedmilhářky II (5)
- 22:35 Insidious: Červené dveře