Kriminálka Las Vegas

Kriminálka Las Vegas

S05E03 - Odběratelé

23.4. 02:10
Nova
55 minut
2004
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Při cestě do školy byla unesena třináctiletá dívka Alicia. Policisté pátrají na místě činu a po výpovědi sestry Alicie zjišťují, že byla odvezena neznámým černochem. Další vyšetřování ovšem ukazuje, že je to celé výmysl. Policisté se zaměří na rodinu pohřešované dívky a zjistí, že bratr Alicie má rakovinu. Alicia byla počata ze zkumavky a rodiče už předem věděli, že dívka bude bratrovi dárkyní krve a kostní dřeně. Bratrovi Danielovi je sestry líto za to, co kvůli němu musí vytrpět, a tak se rozhodne všechno ukončit.(TV Nova)

Více informací
S05E06

Noční můra Gila Grissoma

17.5. 03:55, Nova Cinema, 50 minut

Noční můra Gila Grissoma

Univerzitní areál je svědkem rituálu přijímání nováčků do spolku. Jeden ze studentů spadne do hromady červů. A v tomto případě, kde jsou červi - tam je mrtvola. Grissomovi se vrací noční můra - tajemný vrah dívek z vysokých škol. Vrah si ale v tomto případě spletl dívku s dlouhovlasým chlapcem. A jako i v předchozích případech zachycuje strach a zoufalost svých obětí kresbou.(TV Nova)

S05E07

Formality

21.5. 02:10, Nova, 60 minut

Formality

V pokoji jednoho z lasvegaských hotelů je nalezena mrtvá studentka. Vyšetřováním se zjistí, že patřila k účastníkům bujarého středoškolského večírku, který toho večera v hotelu probíhal. Není ale jedinou obětí - další z účastnic, jejíž otec je zároveň majitelem hotelu, z večírku zmizela a vše nasvědčuje tomu, že byla unesena.(TV Nova)

Dostupné za 6 dnů
S05E08

Proměny

27.5. 23:10, Nova, 55 minut

Proměny

V aute nájdu mŕtvu podrezanú mladú ženu. No už čoskoro vysvitne, že obeťou vraždy nie je žena, ale nedávno operovaný muž - transsexuál, ktorého prerod na opačné pohlavie ešte nie je celkom zavŕšený.(TV Wau)

Podobné tituly

Kriminálka Miami
NCIS: Los Angeles
Elementary
Myšlenky zločince
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly

O pořadu

česky česky
2004
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

CSI Crime Scene Investigation to je názov jednotky vyšetrovateľov z kriminalistickej divízie policie v Las Vegas, ktorá rieši vraždy predovšetkým na základe perfektného vyšetrenia miesta zločinu a náročnej vedeckej analýzy nájdených dôkazov. Hlavnou hviezdou seriálu je William L. Petersen, predstaviteľ ústrednej postavy vyšetrovateľa a šéfa jednotky CSI Gila Grissoma. Petersen sa preslávil thrillerom režiséra Williama Friedkina Žiť A Zomrieť V Los Angeles z roku 1985.(oficiální text distributora)

Tvůrci

David Grossman, Judy McCreary

Hrají

William Petersen, Paul Ganus, Gary Dourdan, George Eads, Aisha Tyler, America Ferrera, Eric Szmanda, William Petersen, Thomas Dekker, Carlos Gómez, D.B. Woodside, Marg Helgenberger, Victoria Chalaya, Jorja Fox, Paul Guilfoyle, Melissa Leo, David Berman, Archie Kao, Robert David Hall, Ramon De Ocampo, Robert David Hall, Ramon De Ocampo, Mary-Kathleen Gordon, Jodi Carlisle