Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:30 AZ-kvíz
- 00:55 V říši ovoce a zeleniny
- 01:20 Poštovní holub
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola V (Slepá důvěra)
- 09:50 Úklid
- 10:05 Vinorodé břehy Mosely
- 10:35 Světák Jan Libíček
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Písničky z klobouku
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Karla Kachyni
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... ve věžáku
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (1)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:40 Amsterdam v ohrožení
- 01:35 Agent Hamilton II (8)
- 02:50 To mě baví
- 03:20 Na moll
- 04:10 Kuželovský rodák Jan Pavlík
- 04:30 Do nitra Turoldu
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 14:35 Římské dostihy (2)
- 15:30 Výborná SHOW
- 20:05 Víkend na Zuydcoote
- 22:05 Vycházející slunce
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 Branky, body, vteřiny
- 02:25 Branky, body, vteřiny
- 04:30 Dražice Cup
- 05:05 Box ČR 2024 (Ostrava - Praha)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EL a EKL UEFA 2023/2024 (Bayer 04 Leverkusen - AS Řím)
- 07:45 Golf Time
- 08:00 Panorama
- 08:50 Archiv Z 2015: Česko - Finsko
- 10:55 V šachu
- 11:30 Akrobatický rokenrol 2024 (Dražice Cup)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 MČR SOLO
- 13:15 Olymp Gala 2024 - Memoriál Dr. Miroslava Hýži
- 13:35 MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko (Studio MS den -1)
- 00:01 Ano, šéfe!
- 01:11 Policie v akci
- 03:15 Policie Hamburk VIII (Zakázaná láska)
- 04:26 Closer VII (Presumpce viny)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:25 M.A.S.H (249)
- 07:55 M.A.S.H (250)
- 08:26 M.A.S.H (251)
- 08:56 M.A.S.H (252)
- 09:28 Zoo (Tušení)
- 14:42 Policie v akci
- 15:39 Ano, šéfe!
- 16:47 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:05 Máme rádi Česko
- 23:55 Ano, šéfe!
- 00:21 Simpsonovi XXIII (Jak jsem prospal vaši matku)
- 00:50 Simpsonovi XXIII (Oni, roboti)
- 01:19 Simpsonovi XXIII (Mé srdce patří Bartovi)
- 01:48 Futurama VII (Krutá aplikace)
- 02:47 Brickleberry III (12)
- 03:15 Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (Tuleň s doutníkem)
- 03:51 Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (Ostrov tisíce duchů)
- 04:25 Ženy ve wrestlingu VIII (Návrat Bestie)
- 05:34 Příhody Bolka a Lolka
- 06:19 Partička
- 06:51 Autosalon.tv
- 07:48 Těžká dřina
- 08:25 Top Gear XVIII (2)
- 09:31 Top Gear XIX (4)
- 20:18 Operace Zlomený šíp
- 22:31 Útok megažraloka
- 06:53 Policie v akci
- 07:52 Vraždy v Kitzbühelu IX (Fun Park)
- 01:56 Stopa do minulosti
- 04:00 Námořní vyšetřovací služba IX (Ďábelský trojúhelník)
- 06:00 Bolek a Lolek si hrají (Hra na vojáky)
- 06:17 Příhody Bolka a Lolka
- 06:25 M.A.S.H
- 06:49 M.A.S.H
- 07:12 M.A.S.H
- 07:43 Námořní vyšetřovací služba IX (Ďábelský trojúhelník)
- 12:57 Líbánky
- 14:58 Chobotnička
- 17:50 Zůstaň se mnou
- 20:08 Byl jednou jeden král
- 21:54 Pohyblivý terč
- 23:54 Druhý muž
- 04:38 Lásce navzdory (Pomsta je sladká)
- 05:39 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:25 Prostřeno!
- 07:23 Sestřičky (Jízdenka do Švédska)
- 10:13 Prostřeno!
- 10:57 Ano, šéfe!
- 22:00 Sestřičky (Kateřinka)
- 23:14 Zoo (Tušení)
- 06:00 Bugo a Pikola (Chytají bronz)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Umění přátelství)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků V (2)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Tryskouni III
- 09:25 Strýček Tonton (Kde je...)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Pýchavkův dokonalý piknik)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hýbánky s písmenky (Čmelda)
- 11:05 Draci v hrnci
- 11:25 Bob a Bobek na cestách (Na Bobří řece)
- 11:30 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 12:05 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 12:55 Bugo a Pikola (Chytají bronz)
- 13:05 Tyjo! To je paráda!
- 13:30 Power Players
- 13:40 Power Players
- 13:50 Krtek ve snu
- 14:20 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:30 Příšerka Molly
- 14:35 Už tam budem?
- 15:05 Tajný život kluků V (2)
- 15:30 Wifina
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:10 Operace Jauu!
- 16:40 DVA3 (Planeta opic)
- 16:55 Terčin zvířecí svět
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Zatni zuby)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo (Mrak)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (16)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (19)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:20 ArtZóna
- 01:15 Alicia Keys: Live in LA
- 02:10 Kanadská soda IX (3)
- 02:35 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 02:50 Mobitex 2006
- 03:15 Zahrada
- 04:20 Dobrá káva v dobrém designu
- 04:45 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Ikony Kamila Střihavky
- 20:40 Ivan Hlas Trio
- 21:35 Bulat Okudžava – Věčná píseň
- 22:35 Janet Jackson (4)
- 23:20 Kanadská soda IX (4)
- 23:45 Ivan Hlas - Pramínek času
- 05:07 Karolína, domácí kuchařka
- 05:42 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:11 S Italem v kuchyni
- 06:46 Křižovatky života (Mladá nymfomanka trápí rodiče)
- 07:44 Columbo (Odpočívejte v pokoji, paní Columbová)
- 17:13 Teď vaří šéf!
- 17:56 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen - extra
- 22:11 Pípšoubazar
- 23:18 Jak se staví sen - extra
- 01:00 360⁰
- 01:33 Hlasy zločinu
- 02:28 Prima Česko
- 03:00 7 pádů Honzy Dědka
- 08:01 Nový den
- 08:51 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:32 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:34 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:22 Pozvánka: Co Čech, to trenér! MS hokej (od 10. 5.)
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 14:43 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:22 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:25 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:56 360⁰
- 00:30 AZ-kvíz
- 00:55 V říši ovoce a zeleniny
- 01:20 Poštovní holub
- 01:45 Banánové rybičky
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:50 Úklid
- 10:05 Vinorodé břehy Mosely
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Písničky z klobouku
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Karla Kachyni
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... ve věžáku
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (1)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:30 AZ-kvíz
- 01:20 Poštovní holub
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:50 Úklid
- 10:05 Vinorodé břehy Mosely
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Písničky z klobouku
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Karla Kachyni
- 16:05 Polopatě
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (1)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 02:25 Dva z Queensu VI (13)
- 02:55 Ušák Jaromíra Bosáka (178)
- 03:20 Ušák Jaromíra Bosáka (192)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (193)
- 04:20 Domov pro tebe III (5)
- 05:10 Zahradní proměny VI (18)
- 06:00 Sousedství (15)
- 06:20 Moje místa (Iva Janžurová)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha VII (1)
- 08:20 Domov pro tebe III (6)
- 09:15 Zahradní proměny VI (19)
- 20:10 Pravá a levá ruka ďábla
- 22:30 Noční lovec
- 00:50 Kriminálka Miami V (Nepovedená léčba)
- 01:50 Specialisté (Služby z lásky)
- 03:00 Ulice (4698)
- 04:05 Víkend
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:40 Ulice (4699)
- 09:40 Jedna rodina (Mráček)
- 14:35 Kriminálka Miami V (Spáleniště)
- 15:35 Výměna manželek X
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Stážista
- 22:50 Padesát odstínů temnoty
- 00:40 Cizinec
- 02:40 Prci, prci, prcičky: Nahá míle
- 04:50 Sněženka a Růženka
- 05:50 Nádherné bytosti
- 10:00 Krotitelé duchů
- 12:40 Domácí mazlíček
- 14:35 Beethoven 3
- 16:30 Alvin a Chipmunkové
- 18:20 Lví král
- 20:00 Pyšná princezna
- 21:30 Čelisti: Pomsta
- 23:25 Waldo