Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Čisté ruce)
- 00:50 Bolkoviny
- 01:45 Sama doma
- 03:20 Banánové rybičky
- 03:50 Bydlení je hra
- 04:20 Pod pokličkou
- 04:40 Český Krumlov
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Metály a medaile)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Korálky
- 06:45 Neohrožený Mikeš
- 07:15 Jak zničit vlastní mužstvo
- 08:25 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:05 Dynastie Nováků (9)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Cyprián a bezhlavý prapradědeček
- 13:55 Jak vyženit z pekla štěstí
- 16:05 Příbuzenstvo
- 17:30 Náves (3)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 To se vysvětlí, soudruzi! (8)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:45 Úsměvy (Úsměvy Josefa Laufera)
- 22:20 Saturnin
- 00:30 Harry Palmer: Případ Ipcress (3)
- 01:15 Bratrství
- 02:50 Vigil (1)
- 03:50 Hranice bez hranic (Západní Krkonoše)
- 04:15 Stopy, fakta, tajemství (Zajatci bílé smrti)
- 04:50 Před půlnocí
- 05:20 Na skládce
- 05:30 Příběhy železné opony (Krtci pod ostnatými dráty)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Rozluštěné poklady (Podmořské Stonehenge)
- 06:45 Velké stroje zblízka (Supervzducholoď)
- 07:35 Zapomenuté příběhy 2. světové války (2)
- 16:15 V karavanu po Polsku (1)
- 16:40 Dunhuang: perla Hedvábné cesty (2)
- 17:35 Anakonda – konec mýtu?
- 20:00 Útěk do bezpečí
- 21:35 Helimadoe
- 23:10 Rwanda, cena za úspěch
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Regiony ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Věda 24
- 09:00 Studio ČT24
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:30 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Hyde Park Civilizace
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:08 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 05:20 Sokolský zpravodaj
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Rakousko - Česko
- 07:55 Panorama
- 10:40 SP Brazílie
- 11:10 SP Brazílie
- 11:45 Cyklotoulky
- 20:30 Magazín EURO 2024
- 21:00 Dohráno
- 22:20 Evropská a Konferenční liga UEFA
- 23:10 SP Brazílie
- 01:23 Odstřelovač
- 03:56 Purpurové řeky (Tajemství chtíče)
- 06:00 M.A.S.H (202)
- 06:22 M.A.S.H (203)
- 06:45 M.A.S.H (204)
- 07:15 M.A.S.H (205)
- 07:47 České chaty snů
- 08:46 Prima Česko
- 09:20 Prima Svět
- 09:53 Inkognito
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 12:02 Receptář prima nápadů
- 12:58 Libovky Pepy Libického
- 13:32 Zahradník po ruce
- 14:17 Vychytávky Ládi Hrušky
- 15:20 Polda V (Dobrý soused)
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Vytoč mého agenta (5)
- 21:35 Temný Kraj (Hříšníci 1/2)
- 22:57 Klan Gucci
- 08:46 Top Gear 2011 (Yeti)
- 09:51 Top Gear 2011 (3)
- 10:56 Autosalon.tv
- 20:15 Kingsman: Zlatý kruh
- 23:10 Muž ve stínu
- 00:31 Strážci relikvie
- 02:26 Modrá jako safír
- 04:52 Námořní vyšetřovací služba VIII (Nábor)
- 06:00 M.A.S.H
- 06:22 M.A.S.H
- 06:45 Námořní vyšetřovací služba VIII (Nábor)
- 07:42 Námořní vyšetřovací služba VIII (Svoboda)
- 08:36 Kristian
- 10:40 Základ rodiny
- 12:51 Rodičovský manuál
- 17:15 Jen pro tvé oči
- 20:05 Pravá blondýnka
- 05:13 Lásce navzdory (Horká krev)
- 06:00 ZOO (Vítěz Kamil?)
- 07:12 Sestřičky (Jako lev v kleci)
- 08:37 Slunečná (Ta pravá)
- 10:04 Receptář prima nápadů
- 10:52 Poklad z půdy
- 20:06 Vražedná lež
- 21:50 Sestřičky (Aréna smrti)
- 23:11 Polda V (Dobrý soused)
- 06:00 Vilík ucho sem, ucho tam (Jak Vilík stavěl sněhuláka)
- 06:05 Prasátko Peppa III
- 06:10 Prasátko Peppa III
- 06:15 Mira, královský detektiv (19)
- 06:40 Pošťák Pat a stroj na zmrzlinu
- 06:55 Ovečka Shaun V
- 07:05 Tlapková patrola IV
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:20 Malý Nemo
- 11:00 Bob a Bobek na cestách (New York)
- 11:05 Operace Jauu!
- 11:35 Zeleňák Norman
- 12:00 AZ kvíz junior
- 12:20 Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí
- 12:45 Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II
- 13:40 Už tam budem?
- 14:05 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:15 Grace a úžasné stroje II
- 14:30 Ach, ten pokrok!
- 14:45 Art Ninja
- 15:15 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 15:35 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 16:00 Kde je Valda? II
- 16:20 Mira, královský detektiv (20)
- 16:45 Tlapková patrola IV
- 17:10 Friends: Nová kapitola (Přehlcený Leo)
- 17:30 Ovečka Shaun V
- 17:40 Krtek a orel
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček nepřivolal bouřku)
- 18:55 Mira, královský detektiv (22)
- 19:20 101 Dalmatinská (26)
- 19:45 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (New York)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 00:00 Yves Montand na scéně
- 00:45 Ikony Kamila Střihavky
- 02:10 Laurel a Hardy (Běsnící blechy)
- 02:20 Před půlnocí
- 02:45 J. S. Bach: Světské a duchovní kantáty
- 04:15 Babylon
- 04:45 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Oslava české opery
- 20:45 Události v kultuře
- 21:45 Dobře skrytý Jan Klusák
- 22:40 Bílý bílý den
- 04:04 The Voice UK IX (4)
- 04:42 VIP Prostřeno!
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:25 Neuvěřitelné dorty III (11)
- 06:48 Neuvěřitelné dorty III (12)
- 12:03 Neuvěřitelné dorty III (23)
- 12:34 Neuvěřitelné dorty III (24)
- 12:56 VIP Prostřeno!
- 14:24 Slunce, seno, slanina
- 15:51 Neuvěřitelné dorty III (25)
- 02:02 Hlasy zločinu
- 03:19 Hlavní zprávy
- 04:09 Showtime
- 04:28 Prima Česko
- 05:00 Autosalon.tv
- 06:00 Showtime
- 06:19 Showtime magazín
- 07:00 Zprávy
- 07:26 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:27 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:25 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:55 Partie Terezie Tománkové
- 12:57 Partie PLUS
- 13:50 Partie Terezie Tománkové
- 14:51 Partie Terezie Tománkové
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:14 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Showtime magazín
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Krimi zprávy
- 21:39 Prima HISTORIE
- 22:00 Zprávy
- 22:50 Partie Terezie Tománkové
- 23:59 Partie Terezie Tománkové
- 16:50 Válečné stroje (Zrychlování války)
- 17:56 Prima Česko
- 18:30 Prima Svět
- 19:03 Tajný život majáků (Fastnet Rock)
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Čisté ruce)
- 00:50 Bolkoviny
- 01:45 Sama doma
- 03:20 Banánové rybičky
- 03:50 Bydlení je hra
- 04:20 Pod pokličkou
- 04:40 Český Krumlov
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Metály a medaile)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Korálky
- 08:25 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:05 Dynastie Nováků (9)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Cyprián a bezhlavý prapradědeček
- 13:55 Jak vyženit z pekla štěstí
- 16:05 Příbuzenstvo
- 17:30 Náves (3)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 To se vysvětlí, soudruzi! (8)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:45 Úsměvy (Úsměvy Josefa Laufera)
- 22:20 Saturnin
- 04:20 Pod pokličkou
- 04:40 Český Krumlov
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Metály a medaile)
- 05:30 Z metropole
- 06:25 Korálky
- 08:25 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:05 Dynastie Nováků (9)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:05 Cyprián a bezhlavý prapradědeček
- 13:55 Jak vyženit z pekla štěstí
- 16:05 Příbuzenstvo
- 17:30 Náves (3)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 To se vysvětlí, soudruzi! (8)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:45 Úsměvy (Úsměvy Josefa Laufera)
- 22:20 Saturnin
- 02:35 Lajna II (4)
- 03:25 U stánku
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (148)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (164)
- 04:25 Farma jako nová III (4)
- 05:10 Zahradní proměny V (34)
- 06:00 Moje místa (Bára Poláková)
- 07:45 Farma jako nová III (5)
- 08:45 Zahradní proměny V (35)
- 11:50 Homolka a tobolka
- 13:40 Šéfe, jdeme na to!
- 15:25 Taxi 3
- 17:10 Farma jako nová III (6)
- 22:00 Případ pro zvláštní skupinu (3)
- 23:20 Phoebe v říši divů
- 00:00 Smrtící důkazy
- 01:25 Kriminálka Miami IV (Falešný únos)
- 02:05 Zlatá labuť (49)
- 03:10 Život ve hvězdách
- 03:50 Princezna na hrášku
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Bernieho dobrodružství
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:10 Denver: Poslední dinosaurus (21)
- 07:10 Alvin a Chipmunkové IV (9)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 10:25 Rady ptáka Loskutáka
- 11:55 Za pět minut dvanáct
- 14:20 V podstatě jsme normální
- 16:20 Brácha za všechny peníze
- 20:20 Iveta II (Smím dál)
- 21:30 Kriminálka Anděl (Korunní princ)
- 00:50 Tulipánová horečka
- 02:50 Zloděj životů
- 04:55 Zakázané uvolnění
- 06:10 Hra snů
- 08:50 Popelka
- 12:05 Monstra vs. Vetřelci
- 14:00 Nesvatbovi
- 16:25 Čapí dobrodružství
- 18:05 Klub odložených žen
- 20:00 Rezistence
- 22:20 Očista 3: Volební rok