Hříchy pro pátera Knoxe

Hříchy pro pátera Knoxe

S01E01 - Intimní záležitost

21.4. 13:00
Nova
80 minut
1992
Komedie / Krimi / Drama

Kdo zavraždil režiséra Weyra?V prvním příběhu je ve své vile zavražděn režisér Weyr (R. Brzobohatý). Smrt zprvu vypadá jako sebevražda, protože Weyr zemřel po požití většího množství léku, který užíval. Prokáže se ale, že šlo o vraždu... Které z pravidel bylo porušeno? Koho nakonec policie usvědčí jako pachatele? Záhadu pomůže rozřešit zpěvačka Eva Adamová (Z. Adamovská), která jako hlavní postava prochází všemi deseti díly tohoto detektivního cyklu.(Česká televize)

Více informací

Epizody

Řada 1
S01E05

Proč tolik nebožtíků

19.5. 13:00, Nova, 75 minut

Proč tolik nebožtíků

Zámožný muž se hodlá oženit s půvabnou Dianou. Ve hře jsou však ještě jiní muži...V centru detektivního příběhu je tentokrát krásná dívka, fotomodelka (K. Brožová) a stárnoucí zámožný muž (S. Matyáš), který je její krásou tak okouzlen, že se s ní hodlá oženit. Jsou tu však ještě jiní muži: především bratr poblouzněného milence (J. Ornest), fotograf (M. Vašut), který dívku tak říkajíc udělal, zadlužený herec místního divadla (M. Moravec) a soukromý detektiv (Z. Žák). Ti všichni jsou postupně vtahováni do víru roztočeného na jedné straně krásou, na druhé závislostí, závistí a touhou po penězích. I tady přivede policii na stopu vraha zpěvačka Adamová (Z. Adamovská)...(Česká televize)

Dostupné za 2 dny
S01E06

Ruce s dlouhými prsty

26.5. 13:00, Nova, 75 minut

Ruce s dlouhými prsty

Kdosi se bojí, aby se Janě nevrátila paměť...Název tohoto dílu se vztahuje k zázračnému lékaři, profesoru Hallovi (J. Schwarz), úspěšně aplikujícímu hypnózu a podobné léčebné metody. Jeho pacientkou se stává Jana Markusová (V. Freimanová), po úrazu ochrnutá a trpící ztrátou paměti, která zatemňuje okolnosti, za nichž k neštěstí došlo. Vztah k hudbě ji spřátelí s Evou Adamovou (Z. Adamovská), která zvolna proniká ke starému tajemství...(Česká televize)

Podobné tituly

Temný Kraj
Nemocnice na kraji města

O pořadu

česky česky
1992
Komedie / Krimi / Drama

Seznam epizod: 01. Intimní záležitost02. Omyl v lázních03. Otázka alibi04. Justiční omyl05. Proč tolik nebožtíků06. Ruce s dlouhými prsty07. Ženské za volantem08. Podzimní romance09. Mezi námi děvčaty10. Třetí vrchol trojúhelníku
 (Paity)

Tvůrci

Dušan Klein

Hrají

P. Kostka, P. Zedníček, Martin Zounar, Zlata Adamovská, L. Kopřiva, Milena Steinmasslová, Gabriela Wilhelmová, Viktor Vrabec, Radoslav Brzobohatý, Jana Drbohlavová, E. Jegorov, Vendula Křížová