Temný Kraj

Temný Kraj

S01E05 - Hříšníci

21.4. 21:35
Prima
82 minut
2017
Krimi / Drama

Petr Kraj jen zpovzdálí sleduje pátrání kolegů z Prahy, kteří vyšetřují trojnásobnou vraždu, a také konzultuje rozdělané případy na okrese. Pachatel v děsivé masce a ponurá dušičková atmosféra dávají ožít strašidelné pověsti o tajemném umrlci, který chce trestat hříšníky. Petrův zájem však víc než sériové vraždy zaměstnává veterinářka Tereza. Vše změní až příjezd nového duchovního, který má pro Petra soukromé deníky jeho strýce, ale také ho poprosí o pomoc s objasněním smrti místního faráře. Pustí se Petr i přes svůj zdravotní stav do práce a také do nečekaného milostného dobrodružství? Proč se vrah skrývá za morbidní maskou?(TV Prima)

Více informací

Epizody

Řada 1
S01E08

Pekelníci pokračování

18.5. 13:33, Prima, 86 minut

Pekelníci pokračování

Petr Kraj spolu s trojicí okresních kriminalistů a svých kolegů z pražského oddělení vražd pátrá po tajemném lesním střelci, který vraždí v době honů a příprav na tradiční mysliveckou slavnost. Podezření míří na zámek, kde probíhají čachry s pozemky a chystají se ďábelsky nevýhodné smlouvy, a kde hraje významnou roli pachatelův neutěšený psychický stav a zneužívání zakázaných látek. Myslivecká slavnost odhalí policii nejen vraha, ale připraví mnohým spoustu nečekaných překvapení. Je ještě šance, aby Petr svou krutou diagnózu přežil? Kdo ho může zachránit?(TV Prima)

Dostupné za 1 den
S01E09

Jezinky

20.5. 09:15, Prima, 80 minut

Jezinky

Petra Kraje čeká mezi vánočními svátky neurochirurgické operace. Je se svým osudem smířený a dává si své osobní věci do pořádku podle vlastního plánu. Při návštěvě pojišťovny potká nečekaně svého bývalého parťáka z oddělení, který tam vyšetřuje vraždu, otravu jedem, a tak se společně pouštějí do vyšetřování několika záhadných úmrtí zaměstnanců pojišťovny a jejich klientů. Stopy vedou z města na venkov, kde v přípravách na tradiční oslavy Vánoc ožívají staré adventní zvyky a také tajemné legendy o věštění budoucnosti. Co čeká a nemine Petra a jeho psa?(TV Prima)

Dostupné za 6 dnů
S01E10

Jezinky pokračování

25.5. 12:55, Prima, 90 minut

Jezinky pokračování

Petr Kraj spolu s kolegy z Prahy a také z okresního oddělení pátrá po pachateli, který své oběti vraždí jedem ukrytým ve vánočním čaji. Policejní vyšetřování nečekaně odkrývá složité mezilidské vztahy mezi zaměstnanci pojišťovny, kde mezi ženským osazenstvem probíhá boj o pohledného ředitele. Zatímco všichni po svém slaví Vánoce, Petr nastupuje do nemocnice na operaci a až příliš pozdě mu dochází, kdo je hledaná ohnivá žena, na kterou marně upozorňuje místní kartářka. Na koho čeká dárek v podobě otráveného čaje? Pro koho budou letošní Vánoce ty poslední?(TV Prima)

O pořadu

česky česky
2017
Krimi / Drama

Pražský elitný kriminalista z oddelenia vrážd Petr Kraj (Lukáš Vaculík) dáva zo zdravotných dôvodov zbohom veľkomestu a usadí sa na chátrajúcej fare po svojom strýkovi v malebnom kraji opradenom strašidelnými legendami a povesťami. Na zdanlivo pokojnom vidieku sa však cíti opustený rovnako ako osamelý strom za dedinou, ku ktorému ho viažu spomienky z detstva. Jeho návrat ku koreňom nie je nijako ľahký, ale postupne si zamiluje nostalgickú atmosféru a tajomnú malebnosť vidieka. Navyše stretáva aj nových kolegov z okresného oddelenia, ktorí sa vďaka nemu dostanú k vyšetrovaniu spletitých prípadov sériových vrážd a získajú príležitosť profesijne aj osobnostne rásť. Plachá Naďa Hamplová (Kristýna-Fuitová Nováková), snaživý Vojta Coufal (Jan Teplý) a bodrý Pepa Sláma (Karel Zima) sa vyznajú v temných zákutiach svojrázneho kraja. Petrovi sú nielen najlepšími parťákmi pri objasňovaní zločinov, ale aj spoľahlivou oporou vo chvíľach, keď všetkým nemilosrdne ubieha drahocenný čas pri vyšetrovaní zločinov.(TV JOJ)

Tvůrci

Jitka Bártů

Hrají

Jan Novotný, Kristýna Badinková Nováková, Tereza Kostková, Karel Zima, Jitka Sedláčková, Robert Nebřenský, Lukáš Vaculík, Jiří Vejdělek, Zdena Studenková, René Přibil, M. Mejzlík, Martin Trnavský, Saša Rašilov nejml., Jan Teplý ml., Jaroslav Mendel, David Punčochář, Matěj Havelka, Filip Chlud, Rudolf Kuča, Miloslav Petrovič