Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:20 Banánové rybičky
- 01:55 Zapomenutý Bečov
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Jarní menu Josefa Maršálka)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola III (Zrádné hlubiny)
- 09:50 Narozeniny
- 10:10 Kluci v akci (Jarní menu Josefa Maršálka)
- 10:35 Silvestrovský koktejl
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Buchty po ránu
- 14:35 Hrabě Monte Christo (2)
- 16:00 Zdravotní škola III (Závislosti)
- 16:45 Na cestě po Sedmiříčí
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (5)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:05 Na stopě
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Maigret a noc na křižovatce
- 00:25 Hartheim: Nacistický zámek hrůzy
- 01:15 Kámen a štětec
- 01:45 Hranice bez hranic (Trojmezí na západě)
- 02:10 Stopy, fakta, tajemství (Boží mlýny)
- 02:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:05 Wolfram - Robert Matula
- 03:30 Babylon
- 03:55 Návrat do země otců
- 04:25 Příběhy železné opony (Útěk, který se nekonal)
- 04:35 Na Bludově
- 05:05 Nedej se (Green Deal po česku)
- 05:25 Občanské noviny (Věda nejen pro vědce)
- 05:30 Pavián anubi
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Afrika z výšky (Kamerun)
- 09:25 Planeta pokladů (Indie)
- 16:35 Kámen a štětec
- 17:00 GEN (Jan Klusák pohledem Jana Němce)
- 17:15 Auto moto svět
- 17:40 Auto moto test
- 17:55 Přípravné utkání (Česko - Rakousko)
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:55 Stezka Českem (7)
- 21:20 Skryté skvosty II. (7)
- 21:50 S kuchařem kolem světa (Vietnam)
- 22:45 Bratrství
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 20 let od vstupu do EU
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 Branky, body, vteřiny
- 00:15 Rytíři Kladno - VHK ROBE Vsetín
- 02:15 Svět motorů
- 03:15 Branky, body, vteřiny
- 08:20 Panorama
- 09:15 Svět motorů
- 10:20 Liga mistrů UEFA
- 10:50 Volejbalový magazín
- 11:50 Sokolský zpravodaj
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 13:00 Rytíři Kladno - VHK ROBE Vsetín
- 15:15 Golf Time
- 15:50 MČR Prostějov
- 21:25 Magazín EURO 2024
- 21:55 Česko - Rakousko
- 00:59 Policie v akci
- 01:59 Policie Hamburk VII (Nevybuchlá bomba)
- 04:00 Closer VII (Copak toho nebylo dost)
- 04:58 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:23 M.A.S.H (195)
- 07:53 M.A.S.H (196)
- 08:23 M.A.S.H (197)
- 08:53 M.A.S.H (198)
- 09:23 Polda V (Dostihy smrti)
- 14:31 Policie v akci
- 15:38 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:57 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Vítěz Kamil?)
- 21:45 Inkognito
- 22:59 Inkognito
- 05:16 Spravedlnost v krvi XIII (Zrcadlo a kouř)
- 06:00 Těžká dřina (38)
- 06:29 Partička L
- 07:49 Re-play
- 08:16 Top Gear 2010 (5)
- 09:20 Top Gear 2011 (7)
- 20:15 Partička L
- 21:45 Prima Pauza: Partička
- 21:55 Prima Pauza: Partička
- 22:00 Americký ninja 4
- 06:11 Policie v akci
- 06:54 Closer VII (Nutné zlo)
- 07:48 Komisař Rex II (Němé výkřiky)
- 11:49 Columbo (Smrt v aréně)
- 01:09 Odstřelovač
- 03:38 Ošetřovatel
- 05:35 M.A.S.H
- 06:00 M.A.S.H
- 06:22 M.A.S.H
- 06:45 Námořní vyšetřovací služba VIII (Cizí nepřítel 2/2)
- 07:41 Námořní vyšetřovací služba VIII (Falešný svědek)
- 10:20 Láska navždy
- 12:06 Slunce je také hvězda
- 14:08 Rudá jako rubín
- 16:33 John Tucker musí zemřít
- 22:25 Tombstone
- 08:21 Slunečná (Karty nesou smrt)
- 09:47 Prostřeno!
- 20:03 Rosamunde Pilcher
- 21:58 Sestřičky (V tom se nepletu)
- 23:20 Polda V (Dostihy smrti)
- 06:00 Vilík ucho sem, ucho tam (Jak Vilík přivolal déšť)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Můj blátokamarád)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Drobečkové II
- 06:35 Tlapková patrola IV
- 07:00 Tajný život kluků III (9)
- 07:25 Prasátko Peppa III
- 07:30 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:05 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo
- 08:20 Sovička Ollie
- 08:25 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:15 Tryskouni III
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Spoluhoubydlící)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:00 Ve vodě to žije!
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Sportující zvířata IV
- 10:55 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:20 Superkutilové
- 11:30 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 11:55 Becca a její banda
- 12:05 Hej, Hafí! III
- 12:15 Bobo II
- 12:20 Sovička Ollie
- 12:25 Kravička Henrietta
- 12:35 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček nezaopatřil oblevu)
- 12:45 Bačovy rozprávky (Moudrý Maťko a blázni)
- 12:55 Vilík ucho sem, ucho tam (Jak Vilík přivolal déšť)
- 13:05 Art Ninja
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 13:55 Archouni (Park)
- 14:10 Koumando
- 14:35 AZ kvíz junior
- 15:00 Tajný život kluků III (9)
- 15:25 Filharmonici na ulici
- 15:40 Občanka
- 15:55 Dodohando
- 16:13 Superhrdinové
- 16:28 Čvacht
- 16:40 Šikulové - Velká výzva
- 17:10 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček neudělal jasno)
- 18:50 Mira, královský detektiv (19)
- 19:15 101 Dalmatinská (23)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Bačovy rozprávky (Moudrý Maťko a blázni)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 04:15 Před půlnocí
- 05:10 Události v kultuře
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Magnesia Litera
- 21:45 Sólista
- 04:07 The Voice USA XXIII (31)
- 05:09 The Voice UK IX (1)
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:25 Neuvěřitelné dorty III (5)
- 06:48 Neuvěřitelné dorty III (6)
- 12:07 Neuvěřitelné dorty III (17)
- 12:37 Neuvěřitelné dorty III (18)
- 13:00 Slunce, seno, slanina
- 00:16 Případ pro dva (Osamělý vlk)
- 01:31 Zoo (Drahá škola)
- 02:50 Ve hře je láska (V utajení)
- 03:54 Ve hře je láska (Loučení)
- 09:25 Rosamunde Pilcher
- 17:13 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:13 7 pádů Honzy Dědka
- 23:21 Jak se staví sen - extra
- 00:26 360⁰
- 01:30 360⁰
- 02:02 Co na to vaše peněženka
- 02:51 Hlavní zprávy
- 03:46 Co na to ministr
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:34 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:31 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:18 Svět financí s Trinity Bank (Sotirios Zavalianis, Lukáš Kovanda)
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:54 360⁰
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:20 Banánové rybičky
- 04:45 Kluci v akci (Jarní menu Josefa Maršálka)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:50 Narozeniny
- 10:10 Kluci v akci (Jarní menu Josefa Maršálka)
- 10:35 Silvestrovský koktejl
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Buchty po ránu
- 14:35 Hrabě Monte Christo (2)
- 16:00 Zdravotní škola III (Závislosti)
- 16:45 Na cestě po Sedmiříčí
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (5)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:05 Na stopě
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Maigret a noc na křižovatce
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:55 Zapomenutý Bečov
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Jarní menu Josefa Maršálka)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola III (Zrádné hlubiny)
- 09:50 Narozeniny
- 10:10 Kluci v akci (Jarní menu Josefa Maršálka)
- 10:35 Silvestrovský koktejl
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Buchty po ránu
- 14:35 Hrabě Monte Christo (2)
- 16:00 Zdravotní škola III (Závislosti)
- 16:45 Na cestě po Sedmiříčí
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (5)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:05 Na stopě
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Maigret a noc na křižovatce
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (159)
- 04:25 Farma jako nová III (1)
- 05:10 Zahradní proměny V (31)
- 06:00 Moje místa (Petra Černocká)
- 07:05 Případy detektiva Murdocha V (5)
- 08:05 Farma jako nová III (2)
- 09:05 Zahradní proměny V (32)
- 12:00 Phoebe v říši divů
- 20:10 Homolka a tobolka
- 00:50 Kriminálka Miami IV (Varovný plakát)
- 01:50 Specialisté (Vražda taxikáře)
- 03:00 Ulice (4683)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:40 Ulice (4683)
- 09:40 Kriminálka Anděl (Posedlost)
- 14:35 Kriminálka Miami IV (V lázních)
- 15:30 Výměna manželek IX
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Jedna rodina (Bramborový salát)
- 21:45 Zlatá labuť (49)
- 23:05 Na vaší straně
- 23:45 Kriminálka Miami IV (Havárie)
- 00:05 Smrtící ticho
- 01:55 Romeo musí zemřít
- 04:10 Vysloužilí lvi
- 05:50 Ledové ostří 4: Oheň a led
- 07:40 Kriminálka Miami IV (Odepnutý opasek)
- 08:35 Kriminálka Miami IV (Havárie)
- 09:35 Pátek není svátek
- 13:15 Hadí doupě
- 15:35 Robot a Frank
- 18:25 Zakázané uvolnění
- 20:00 Profesor v ringu
- 22:10 Zloděj životů