Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy

Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy

S01E01 - Dálkový servis

18.4. 03:53
Prima COOL
24 minut
1969
Maďarsko Animovaný / Rodinný / Sci-Fi

Ládínek si pro své pokusy potajmu vybere z rodinné televize nějaké součástky, takže večerní posezení u detektivky se nekoná, díky součástkám se mu ale podaří zkonstruovat vysílačku, se kterou se nečekaně spojuje se svým „prapředkem“ z budoucnosti, z třiatřicátého století. Teleportace darů od štědrého příbuzného nedopadá však tak, jak by si táta a Ládínek představovali.(sator)

Více informací

Epizody

Řada 1
Dostupné za 3 dny
S01E02

Zázračné pilulky

26.5. 13:05, M2, 30 minut

Zázračné pilulky

Pepa Smolík nemá při chytání ryb pražádné štěstí a manželka mu oznamuje, že ryby měly být součástí slavnostní večeře pro návštěvu, která přijde. Co teď? Pomůže jim předek MZ/X?(sator)

Dostupné za 3 dny
S01E13

Superdům

26.5. 12:40, M2, 25 minut

Superdům

Gábi má narozeniny a Pepa ji prozradí tajemství o příbuzném v daleké budoucnosti, co umí plnit každé přání. Neodolá a objedná si nejmodernější dům plný různých technologií, na které ale rodina už nestačí.(sator)

Podobné tituly

Paranormální akta
Doodleboo
Barbapapa
Bílý tesák

O pořadu

česky česky
1969
Maďarsko Animovaný / Rodinný / Sci-Fi

Život obyčejné budapešťské rodinky je poznamenán tím, že geniálnímu Ládínkovi se podaří navázat kontakt se svým potomkem, žijícím někdy kolem 30. století, jehož celé jméno zní Smolík lomeno osmi to celé na druhou. Zkráceně mu říkají Sm Lom Os (MZ/X). Tento potomek se snaží řešit nejrůznější problémy Smolíkových tím, že jim posílá vynálezy z jeho doby, které ale vše ještě víc zkomplikují. (wikipedia)(berg.12)

Tvůrci

József Nepp

Hrají

Nándor Tomanek, Endre Harkányi, Rudolf Somogyvári, Ilona Győri, Margit Földessy, Miklós Szakáts, Imre Surányi, Attila Némethy, István Egresi