Maigret

Maigret

S01E06 - Maigret a noc na křižovatce

18.4. 22:30
ČT1
100 minut
1992
Krimi / Drama / Mysteriózní

Jednoho dne Karl von Ritter objevil v garáži místo svého automobilu sousedův vůz. Ale to nebylo to největší překvapení, v sousedově autě totiž nalezl Karl mrtvolu muže. Von Ritter se svou sestrou žije v dokonalém osamění, nikoho se jen tak nedovolají a navíc jsou zde cizinci. Po pravdě řečeno, se svými sousedy si nepříliš rozumí. Vyšetřování vraždy se ujímá komisař Maigret. Ale sotva začne, umírá čerstvá vdova po mrtvém z automobilu.(Snorlax)

Více informací

Epizody

Řada 1
S01E10

Maigret a muž z lavičky

16.5. 22:50, ČT1, 95 minut

Maigret a muž z lavičky

Louis Thouret je nalezen ubodaný ve slepé uličce nedaleko bulváru Saint Martin. Jeho žena tvrdí, že pracoval jako zástupce ředitele. Záhy se však ukáže, že firma, v níž Thouret kdysi pracoval, už dávno přestala existovat. Thouret si zvolil novou náplň života, seděl na lavičce ve svých milovaných žlutých botách a choval se jako tulák.(Snorlax)

Podobné tituly

Komisař Montalbano
Otec Brown

O pořadu

česky, audio popis (AD) česky
1992
Krimi / Drama / Mysteriózní

Koprodukčný kriminálny seriál, napísaný na motívy detektívnych poviedok Georgesa Simenona. Bruno Cremer ako komisár Maigret so svojou neodmysliteľnou fajkou rieši svojim dôsledným psychologickým prístupom, pokojom a znalosťou prostredia zložité detektívne prípady.(Smok)

Tvůrci

Alain Tasma, Bertrand Van Effenterre, Alain Tasma, Gildas Bourdet, Bertrand Van Effenterre

Hrají

Johan Leysen, Roland Blanche, Myriam Boyer, Philippe Dormoy, Bruno Cremer, Sunnyi Melles, Régis Ander