Přátelé

Přátelé

S04E13 - Rachel má nový objev

5.6. 06:55
Nova Fun
55 minut
1998
USA Komedie / Romantický

Chandler má problém vyrovnat se s Kathinou novou rolí ve hře, v níž předstírá sex s pohledným mužem. Rachel se zakouká do zákazníka.(Netflix)

Více informací
S05E15

Joey a holka od rány

18.6. 13:00, Nova Fun, 55 minut

Joey a holka od rány

Ross chce vynadať Chandlerovi za to, že zviedol jeho sestru Monicu. Joeyho nová priateľka trochu šokuje priateľov tým, že svoje pozitívne ladené emócie prejavuje skôr silou a tvrdými údermi. Ross v novom byte odmieta dať dobrovoľný príspevok 100 dolárov na narodeniny svojho suseda a znepriatelí si tým obyvateľov celého domu. Chandler má strach, že sa dostane do situácie párov, ktorých milostný vzťah navždy "ochromili okovy večných povinností". Rachel odpovie na násilie Joeyho priateľky rovnako tvrdým spôsobom ...(TV Doma)

S05E17

Rachel a nemístný polibek

19.6. 12:55, Nova Fun, 55 minut

Rachel a nemístný polibek

Rachel omylem políbí muže, který s ní dělá pracovní pohovor. Joey začíná být posedlý ženou, která žije ve stejném bytovém domě jako Ross.(Netflix)

S05E19

Jak Ross zkoušel flirtovat

20.6. 13:00, Nova Fun, 55 minut

Jak Ross zkoušel flirtovat

Ross se snaží flirtovat s dívkou, která rozváží pizzu, a dopadne to strašlivě. Rachel ztratí náušnice, které Monica půjčila Phoebe.(Netflix)

S05E21

Jak si házeli míčem

21.6. 12:55, Nova Fun, 55 minut

Jak si házeli míčem

Zamilovaný Gary přemlouvá Phoebe, aby se nastěhovala k němu do bytu. Ta není jeho nápadem příliš nadšena, ale snaží se jeho přání přizpůsobit. Rachel si koupila podivnou kočku, která se ke všem chová nepřátelsky. Ross a Joey si doma házejí míčem, a protože jim za několik hodin ani jednou nespadl na zem, zdá se jim, že objevili novou hru.(TV Nova)

S05E23

Stalo se v Las Vegas 1. část

22.6. 12:55, Nova Fun, 55 minut

Stalo se v Las Vegas 1. část

Parta se rozhodne vyrazit do Las Vegas překvapit Joeyho a oslavit jednoleté výročí Monicy a Chandlera.(Netflix)

S05E24

Stalo se v Las Vegas 2. část

23.6. 12:55, Nova Fun, 30 minut

Stalo se v Las Vegas 2. část

Ross tajně namaloval vousy na tvář Rachel, která tak vystoupí z letadla. Uražený Chandler se chystá odjet zpátky do New Yorku, ale Monika ho zastaví. Rachel objeví svou potupu, ale protože namalované vousy z její tváře nejdou odstranit, odmítá opustit pokoj. Joey potká v kasinu muže, který má stejné ruce jako on, a hodlá toho využít. Monika má štěstí a vyhrává v kasinu velké finanční částky. Rachel a Ross se společně opíjejí na pokoji, poté se oba se zmalovanými tvářemi vydávají za nečekaným dobrodružstvím do ulic Las Vegas.(TV Nova)

Podobné tituly

Americký táta
Teorie velkého třesku
Dva a půl chlapa

O pořadu

česky česky
1998
USA Komedie / Romantický

Sukničkář Joey (Matt LeBlanc), pošahaná Phoebe (Lisa Kudrow), ukecaný Chandler (Mathew Perry), pořádkem posedlá Monica (Courteney Cox), nejistý Ross (David Schwimmer) a naivní Rachel (Jennifer Aniston) - povedená šestice kamarádů z New Yorku řeší životní trable s humorem sobě vlastním v nejpopulárnějším komediálním seriálu všech dob.(('Butcher'))

Tvůrci

Dana De Vally Piazza

Hrají

Matthew Perry, Tate Donovan, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer, James Michael Tyler, Paxton Whitehead, Jennifer Aniston, Paget Brewster