Přátelé

Přátelé

S04E13 - Rachel má nový objev

4.6. 21:45
Nova Fun
55 minut
1998
USA Komedie / Romantický

Chandler má problém vyrovnat se s Kathinou novou rolí ve hře, v níž předstírá sex s pohledným mužem. Rachel se zakouká do zákazníka.(Netflix)

Více informací
S04E23

Rossova svatba 1. část

10.6. 12:50, Nova Fun, 55 minut

Rossova svatba 1. část

Při návštěvě památek v Londýně, kam přiletěli na Rossovu svatbu, se Chandler a Joey pohádají. Po rozhovoru s Phoebe si Rachel uvědomuje, že Rosse pořád miluje.(Netflix)

S04E24

Rossova svatba 2. část

11.6. 12:50, Nova Fun, 30 minut

Rossova svatba 2. část

Rachel zapomněla doma cestovní pas, ale nakonec přesto odlétá na Rossovu svatbu do Londýna. Chandler a Monika spolu nečekaně stráví noc, druhý den ale chtějí všechno před přáteli zatajit. Ross během svatebního obřadu zahlédne v sále Rachel. To se mu stává osudným.(TV Nova)

Podobné tituly

Will a Grace
Americký táta
Teorie velkého třesku
Dva a půl chlapa

O pořadu

česky česky
1998
USA Komedie / Romantický

Sukničkář Joey (Matt LeBlanc), pošahaná Phoebe (Lisa Kudrow), ukecaný Chandler (Mathew Perry), pořádkem posedlá Monica (Courteney Cox), nejistý Ross (David Schwimmer) a naivní Rachel (Jennifer Aniston) - povedená šestice kamarádů z New Yorku řeší životní trable s humorem sobě vlastním v nejpopulárnějším komediálním seriálu všech dob.(('Butcher'))

Tvůrci

Dana De Vally Piazza

Hrají

Matthew Perry, Tate Donovan, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer, James Michael Tyler, Paxton Whitehead, Jennifer Aniston, Paget Brewster