Malý Sheldon

Malý Sheldon

S05E11 - Noc jinde, rosnička a odporný zlozvyk

12.4. 19:05
Nova Fun
55 minut
2017
Komedie

Sheldon si zahraje na špiona, když musí s teenagery strávit noc v kostele, a Georgiemu se líbí starší žena jménem Mandy. (HBO Europe)

Více informací
S01E08

Mys Canaveral, Shrodingerova kočka a vlasy Cyndi Lauper

8.7. 01:55, Nova Fun, 35 minut

Mys Canaveral, Shrodingerova kočka a vlasy Cyndi Lauper

George starší vezme George mladšího a Sheldona na výlet, při kterém uvidí start rakety. Mezitím si Mary, Missy a babička užívají volno návštěvou kadeřnictví. (G....)

S01E10

Orlí pírko, fazolový lusk a folkový šlágr

9.7. 01:50, Nova Fun, 35 minut

Orlí pírko, fazolový lusk a folkový šlágr

Když se Sheldon přestěhuje do Dallasu, aby chodil do školy pro nadané děti, rodina se snaží vyrovnat se s jeho nepřítomností. (G....)

S01E12

Počítač, umělohmotný poník a bedna piv

10.7. 01:55, Nova Fun, 35 minut

Počítač, umělohmotný poník a bedna piv

Sheldon požádá o počítač a nevědomky vyvolá hádku mezi Mary a Georgem starším o rodinné finance. (G....)

S01E14

Bramborový salát, násada a tátova whiskey

11.7. 01:55, Nova Fun, 40 minut

Bramborový salát, násada a tátova whiskey

Mary nastoupí do funkce sekretářky v kostele a stává se z ní i manželská poradkyně pastora Jeffa. Sheldon a Missy také tráví své první odpoledne doma sami. (G....)

S01E16

Smrtící asteroidy, Oklahoma a zježené vlasy

12.7. 01:55, Nova Fun, 35 minut

Smrtící asteroidy, Oklahoma a zježené vlasy

Sheldon je zdrcen, protože prohraje vědeckou soutěž a slibuje, že ukončí svou vědeckou kariéru. Po terapeutickém sezení s Doktorem Goetschem se Sheldon rozhodne, že si musí najít další činnost, a tou je herectví. (G....)

S01E18

Matka, dítě a pozadí modrého ničemy

13.7. 01:55, Nova Fun, 35 minut

Matka, dítě a pozadí modrého ničemy

Mary zakáže Sheldonovi číst komiksy, a proto se Sheldon rozhodne, že je čas přestat žít pod rodičovským dohledem. (G....)

S01E20

Pes, veverka a rybička Rybička

14.7. 01:50, Nova Fun, 40 minut

Pes, veverka a rybička Rybička

Malý Sheldon má odjakživa hrůzu ze psů, a teď se u sousedů Sparksových objeví pes, který patří bratrovi pana Sparkse, jenž je momentálně ve vězení. Pes jeví nevysvětlitelnou příchylnost k Sheldonovi, neustále se prokousává plotem a vniká do domu Cooperových. Nikdo netuší, že je to proto, že Sheldon používá stejnou brilantinu na vlasy jako psův páníček. Mezi oběma rodinami kvůli incidentům se psem vypukne boj, babička se dokonce popere s paní Sparksovou a konflikt musí hasit pastor Jeff.(TV Nova)

S01E22

Vanilková zmrzlina, nápadníci a jídelní sestava

13.7. 09:40, Nova Fun, 100 minut

Vanilková zmrzlina, nápadníci a jídelní sestava

Babička neví, jestli je lepší zůstat s profesorem Stargisem, nebo se vrátit k jejímu bývalému příteli. Do jejího vztahu zasahuje Sheldon a nutí ji, aby stanovila určitá základní pravidla. (G....)

Podobné tituly

Teorie velkého třesku
Zlatá sedmdesátá
Dva a půl chlapa
Přátelé
2 $ocky
Americký táta

O pořadu

česky česky
2017
Komedie

Seriál Young Sheldon je spin-off a prequel show pro The Big Bang Theory, zaměřující se na dětství otravného teoretického fyzika Dr. Sheldona Coopera. Máme tak možnost sledovat Sheldona v době, kdy jako devítiletý chlapec navštěvuje střední školu ve východním Texasu, a vedle něj také jeho rodinu a spolužáky snažící se s ním vyrovnat. Ne vždy je to pro ně ovšem lehké, a my tak jsme svědky mnoha komických situací...(vandr)

Tvůrci

Steve Holland, Alex Reid, Jeremy Howe, Marie Cheng

Hrají

Annie Potts, Emily Osment, Melissa Peterman, Lance Barber, Jim Parsons, Zoe Perry, Dan Byrd, Rex Linn, Raegan Revord, Iain Armitage, Montana Jordan, Wyatt McClure, Matt Hobby, Nancy Linehan Charles